Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.18. 00:43:52

thuram 36 így fiatalítunk materazzival aki 35:DDD jól járunk:DD
Avatar
Thuram21
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.05.15. 16:44:17

2008.05.18. 00:26:20

Viszont Materazzi... nanehogymár...
Avatar
Thuram21
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.05.15. 16:44:17

2008.05.18. 00:21:29

Pinto valóban nem valószínű, mert csak fél évre jött kölcsönbe, és Jorquera-val még télen hosszabbítottunk. (Bár opciónk van rá asszem, mármint Pintora.)
Avatar
tenkl
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.01.06. 13:28:25

2008.05.18. 00:05:19

Érsek Zsolt írta:Ez a csapat jó lenne jövőre:

V.Valdes

D.Alves -Puyol-Piqué-Abidal

Iniesta-Fabregas-Ronaldinho

Messi-Benzema-Henry

Cserejátékosok:Bojan,Garay,Zambrotta,Xavi,Gudjohnsen,Dos Santos,Pinto
Ronaldinhot, Fabregas, Pintot felejtsd el. Fabregas helyére YaYa vkp-nak, Xavi meg Ronalfinho hejére szervezni középen Iniestaval.
Kép
Örök kedvencek: Messi, Xavi, Toure, Marquez, Piqué
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.05.17. 22:52:08

Érsek Zsolt írta:Ez a csapat jó lenne jövőre:

V.Valdes

D.Alves -Puyol-Piqué-Abidal

Iniesta-Fabregas-Ronaldinho

Messi-Benzema-Henry

Cserejátékosok:Bojan,Garay,Zambrotta,Xavi,Gudjohnsen,Dos Santos,Pinto
Eto'o Yaya Xavi???
Érsek Zsolt
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.04.05. 22:09:35

2008.05.17. 22:50:40

Ez a csapat jó lenne jövőre:

V.Valdes

D.Alves -Puyol-Piqué-Abidal

Iniesta-Fabregas-Ronaldinho

Messi-Benzema-Henry

Cserejátékosok:Bojan,Garay,Zambrotta,Xavi,Gudjohnsen,Dos Santos,Pinto
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.05.17. 22:31:10

noname írta:Köszönjük h ezzel a 2 naguon sokat mondó és érteékes hszel járulsz hozzá az eurobarca fóruméletéhez! :roll:
Ha írsz valamit, legalább mondj is valamit, ne csak egy felkiáltómondat és kész, ezenkívül használd a szerkeszt gombot.
Eddig Eto'o Henry 1gól 1 gólpasz!!!nem szabad eladni őket!!!!:D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.17. 22:27:58

Figinho írta:Mennyi az esélye annak,hogy Piqué jövőre a Barcában fog játszani?
Hát úgy láccik 99,99%! :mrgreen:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.05.17. 22:13:21

Csak a Barca! írta:
noname írta:Silva a világ egyik legtehetségesebb védője
Ki ez a Silva, aki a világ legtehetségesebb védője? Csapjunk le rá gyorsan, nehogy más vigye el. :lol: :lol: :lol:
Hogy apámat idézzem:
ÉRTSD JÓL!!!
:evil:
szélsője... :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.17. 22:03:31

noname írta:Silva a világ egyik legtehetségesebb védője
Ki ez a Silva, aki a világ legtehetségesebb védője? Csapjunk le rá gyorsan, nehogy más vigye el. :lol: :lol: :lol:
Avatar
lucas88
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2007.08.17. 15:49:19
Tartózkodási hely: Szeged

2008.05.17. 21:54:59

A Sport című spanyol lap már megszellőztette, hogy a Milan hajandó 25 millió eurót kipengetni a Barcelona zsenijéért, Ronaldinhóért. A Barca hajlott is az üzletre, de Galliani meglepő nyilatkozatot tett az üggyel kapcsolatban: "Gyakran beszélek a Barcelona vezetőivel, így bizonyítani is tudom, hogy nem volt szó ilyen ajánlatról."

what a f...
Kezdek má mérges lenni :evil:
Kép
A Barça név megint szép lesz,
Méltó régi,nagy híréhez!
!!Tots units fem força!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.05.17. 21:49:44

Mosquito írta:
noname írta:Emberek!!Mi megy itt?!!
Nehogy már egy Atleticohoz hasonlítsátok a csapatot.Idén is majdnem összejött a 2. hely, közbe max 3-4 ember van, aki mutatott is valamit.
Nem az idei keretet hasonlítottuk az am-éhoz, hanem egy lehetségeset amiben pl már se Deco, se Eto'o, se R10 nem szerepel.
noname írta:Ha meglesz Alves, Pique,Garay,VdV,Benzema és Mancini/Silva, akkor biztos vok benne h újra egy igazi Barcát láthatunk, nem pedig az elmúlt 2 év motiválatlan, lusta bagázsát!
na ez rendben is lenne, de nem ezekről az igazolásokról ment most a vita
Én si végig az új lehetséges keretről beszéltem, nem az ideiről!
Szte pedig pont többet közt ezekről az igazolásokról ment a vita!Persze h minden posztra van több ember is, egyeseknek jobban örülnénk, másoknak nem de ez, amit én leírtam teljesen reális, sőt Alves és Pique szinte biztos, ha nem Gary, akkor az ugyanolyan jó Coloccini jön, Mancini, Silva duóból egyik biztos jön, ha nem, akkor Ribery, bár ezutóbbi nem valószínű.Irányító nem naon került szóba,azt úgy néz ki h csendben akarják megoldani.Csatárposztra is Benzema a fő jelölt.NEm kell aggódni.Ez amit én leírtam sztem kiváló lenne és az esély is jó rá. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.05.17. 21:41:49

"na ez rendben is lenne, de nem ezekről az igazolásokról ment most a vita"

Hát de viccelj mindenki úgy gondolta, én így is írtam- "az eddigiek alapján feltételezhető kerettel" -hogy az új igazolásokkal együtt(Alves, Pique,Garay,VdV,Benzema és Mancini/Silva) leszünk világverők. Nyílván nem mennenk semmire ha a távozókat nem pótolnánk hasonló szintű játékosokkal. De egyébként már írtam, hogy kiváncsi lennék te mit csinálnál, de tényleg?
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Mosquito

2008.05.17. 21:33:07

noname írta:Emberek!!Mi megy itt?!!
Nehogy már egy Atleticohoz hasonlítsátok a csapatot.Idén is majdnem összejött a 2. hely, közbe max 3-4 ember van, aki mutatott is valamit.
Nem az idei keretet hasonlítottuk az am-éhoz, hanem egy lehetségeset amiben pl már se Deco, se Eto'o, se R10 nem szerepel.
noname írta:Ha meglesz Alves, Pique,Garay,VdV,Benzema és Mancini/Silva, akkor biztos vok benne h újra egy igazi Barcát láthatunk, nem pedig az elmúlt 2 év motiválatlan, lusta bagázsát!
na ez rendben is lenne, de nem ezekről az igazolásokról ment most a vita
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.05.17. 21:26:16

Emberek!!Mi megy itt?!!
Nehogy már egy Atleticohoz hasonlítsátok a csapatot.Idén is majdnem összejött a 2. hely, közbe max 3-4 ember van, aki mutatott is valamit.Silva a világ egyik legtehetségesebb szélsője, Mancini pedig Messi és CRoni után sztem a legjobbb, nemhiába a Roma egyik vezére!Mindketten többet fognak sokkal mutatni mint Roni az elmúlt 2 szezonban vagy a posztjáról kiszedett Henry a balon.NE feledük, h amikor meneteltünk, akkor is egy Giuly volt az egyik oldalon, aki sztem sokkal gyengébb volt akkor, mint most Silva vagy Mancini.Most meg az akkori Roni helyett lesz egy Messink!
Adebayor pedig biztos vok benne h nem fog jönni, ahogy Hleb se!
Előbbi azért nem, mert sokkal inkább adnak 40 millát BEnzemáért mint 30at az előbbiért, utóbbi pedig azért nem, mert ugyanaz a játéka mint Xavinak és Ininek!
Van esze a vezetőségnek, tudnak igazolni!Itt a példa:Pique.Valaki mondjon nála jobb védőt, aki elfogadja h padozhat, fiatal és mégis rutinos.Én már 1-2 éve visszahozta volna, azóta csak jobb lett!
Ha meglesz Alves, Pique,Garay,VdV,Benzema és Mancini/Silva, akkor biztos vok benne h újra egy igazi Barcát láthatunk, nem pedig az elmúlt 2 év motiválatlan, lusta bagázsát!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2008.05.17. 22:14:33-kor.
A Fifa egy szégyen
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2008.05.17. 21:16:19

depth írta:De ugyebár pontosan ugyanazon a poszton játszik, mint Xavi és Iniesta. Tőlük meg remélem nem fogunk megválni. Egy irányító kellene, nem pedig még egy középső középpályás.
Ezt rosszul tudod.Az Arsenal-t Hleb irányította és nem Fabregas(ő amolyan "Xavi-s" szerepkört tölt be a csapatában).Nem véletlenül mondta róla Cesc hogy meg kell tartani egy ilyen IRÁNYÍTÓ-t,meg az öreg Wenger se unalmából fenyegeti az Inter-t a FIFA-val. :)
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.05.17. 21:15:24

Ez igaz de azért nem egy szint, ne viccelj, minőségibb a mi keretünk.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Mosquito

2008.05.17. 21:11:20

Bestbarca írta: Azzal viszont, hogy ilyen nevekkel az atlético madriddal, illetve a valenciával fogunk küzdeni az 5.-6. helyért nem tudok egyet érteni. Hol van ezeknél a kluboknál egy Messi(mondjuk sehol nincs), Henry, Alves, vagy akár egy Puyol, Bojan... Ilyen színtű játékosokkal nem lehetünk középcsapat.
Azért az atleticonak is van egy -ha nem is Messije- Kunja, van egy Forlanjuk aki spanyolban kifogástalanul keni és a Maxi Rodriguez, Luis Garcia, Reyes, Raul Garcia négyes sem sokkal gyéngébb egy Xavi, Iniesta, Silva, Hleb quartettnél. A védelmünk az ami egyértelműen jobb, bár ez az év néha nem ezt bizonyította.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mosquito 2008.05.17. 21:16:12-kor.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.05.17. 21:01:42

Mondjuk Capelt én is szívesen látnám, csak nem tudom elbírná e a terhet, hogy hétről-hétre a világ legjobb csapatában kell bizonyítania.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.05.17. 20:59:13

Alapvetően egyet értek veled Mosquito. Remélem, hogy Messinek lesz végre egy olyan szezonja, amikor nem kell sokat kihagynia. Es ha ő egész szezonban rendbe lesz, akkor hoszhat egy hasonló teljesítményt, mint R10 2006-ban. Szerintem abszolút nyomhatunk egy hasonló szezon, és ami még fontosabb hasonló játékot, az eddigiek alapján feltételezhető kerettel. Gondoljunk csak bele, hogy balon mit Alves és Messi, jobbon meg Abidal és Silva mire lehetnek képesek, és akkor még nem is említettem Henryt (a helyén), a fiatal bojant, xavit, iniestát..., esetlegesen Van Der Vaartot, vagy Mancinit vagy...

Azzal viszont, hogy ilyen nevekkel az atlético madriddal, illetve a valenciával fogunk küzdeni az 5.-6. helyért nem tudok egyet érteni. Hol van ezeknél a kluboknál egy Messi(mondjuk sehol nincs), Henry, Alves, vagy akár egy Puyol, Bojan... Ilyen színtű játékosokkal nem lehetünk középcsapat.

Egyébként meg kiváncsi lennék hogy te mit csinálnál? -nem sértésből, tényleg.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Mosquito

2008.05.17. 20:46:02

depth írta:Már csak azt nem értem, h ha a spanyolosítást se tartod jó ötletnek akkor mégis kit képzeltél el Ronaldinho helyére? Mert ugye a leggyakrabban halható név Silva. Akit én is szívesen látnék itt. Remélem nem VdVot írod te is mint sokan mások. Értsétek már meg, ő irányító, nem balszélső.
Meg ugyebár Piqué is spanyol.
A spanyolokról már korábban leírtam a véleményem. Tömören annyi, hogy nem nyerő tipusok. Elég megnézni a válogatottat és azokat a csapatokat amelyek telepakolják keretüket hazai játékosokkal. Ez már off, de ez igaz az angol csapatokra is.
Ezzel együtt nem azt mondom ne igazoljunk spanyol játékosokat csak azt, hogy ne vigyük túlzásba.
Silvaval semmi bajom, bár én akkor már Capelt szivesebben látnám.
Mosquito

2008.05.17. 20:28:42

Bestbarca írta:Nem feltétlen kell minden poszton csillogó sztároknak lennie, marad belőlük így is elég. Nem sokra mentünk velük, és a madrid sem annak idején(bár szerintem ez a mostani madrid is egy kalap fos :lol: ), sokkal inkább kellenek ambíciózus, tehetséges játékosok. Csillogni meg ott van Messi, Henry, Eto'o(ha marad), na meg Alvés :lol: . 2006-ban sem volt jobb keretünk, mint jövőre várható, sőt szerintem lényegesen gyengébbek voltunk. Akkor volt egy a világnál kb 3x jobb R10-ünk, és a többieket felhúzta. Jövőre könnyen lehet Messinek egy hasonló éve, és akkor a margit... mert ahol ők elindúlnak, ott mi is és így semmit sem nyerhetnek :lol: :lol: :lol:
Egy szóval nem mondtam, hogy sztárok kellenek, sőt ha megnézzük ezeket a játékosokat(Mancini, Hleb, Adebayor) nem is nagyon lehetne már nagyobb neveket igazolni.
Hlebről nagyából egyezik a véleményem azzal amit depth írt.
Adebayor zsákbamacska. 1 "kiemelkedő" szezon, az is pl-ben ami nem garancia arra, hogy a pd-ben is jól teljesít(lásd pl Henry, Eidur stb). Mancinit idősnek és drágának tartom. Szintén kérdéses, hogy az olaszban nyújtott teljesítményét spnyolban tudja e.

2006-ban a középpályán és a támadósorban is volt 1-1 kiemelkedően klasszis játékosunk +Eto'o.
Messire sajnos nem lehet alapozni, mert ha megint kidől hónapokra....
A jövő évi keret(jelen állás szerint, a távozók és érkezők fényében) szinte 1 az 1-ben az atletico madrid kerete.
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2008.05.17. 19:53:53

Én azt mondom csatárt nem kell vennünk, csak vmi csere szintűt, mert még ha Eto'o el is megy, akkor Henry végre a helyére kerülhetne, és még ott van Bojan is!
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.05.17. 19:47:48

Mosquito írta:Eléggé kiábrándító, hogy ilyen nevek merülnek fel lehetséges igazolásként, mint Mancini, Hleb vagy Adebayor. Ilyen játékosokkal majd az atletico madriddal és a valenciával küzdünk majd az uefa kupás helyekért. :(
A spanyolosítást meg végképpen nem tartom jó ötletnek.
Igazából, ha azt is leírnád mellé, h mi a bajod egyik - másik játékossal, akkor, azért gördülékenyebben megértené egymást itt a nép.

Segítek. Hleb remekül játszott ebben az idényben, aki nézett Arsenal meccseket az tudja, h milyen remekül passzol és hajt. Rövidpasszos játékrendszerbe kiváló De ugyebár pontosan ugyanazon a poszton játszik, mint Xavi és Iniesta. Tőlük meg remélem nem fogunk megválni. Egy irányító kellene, nem pedig még egy középső középpályás.

Adebayor nagyon ráérzett a góllövésre az idén. Szerintem nagyon jó játékos, de Eto'onál nem jobb. Ez egyértelmű. Eddig egy jó idénye volt. Mégis azt szeretné valaki, h lényegében cseréljük el rá? Azt meg már meg se említem, h mennyi esély van arra, h az Arsenal most is eladja a leggólerősebb játékosát a Barcának.

Mancinival nekem pont semmi bajom sincs. Kedvenc olasz csapatom a Roma, lehet kicsit elfogult vagyok, de az biztos, h sok Roma meccset láttam és mindig csak pozitívumot szűrtem le a játékából. Persze ő is keveset jön hátra védekezni, de Ronaldinhoval is megoldottuk vhogy anno. Messi mostanában egyre gyakrabban, de azért rá se jellemző. Beérett, rutinos, technikás játékos. Nézzétek meg Catania ellen (remélem nem sülök be).

Már csak azt nem értem, h ha a spanyolosítást se tartod jó ötletnek akkor mégis kit képzeltél el Ronaldinho helyére? Mert ugye a leggyakrabban halható név Silva. Akit én is szívesen látnék itt. Remélem nem VdVot írod te is mint sokan mások. Értsétek már meg, ő irányító, nem balszélső.
Meg ugyebár Piqué is spanyol.
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.05.17. 19:29:51

Mancini, az inter edzője? Mancini, a játékos, a Roma tulajdona. Egyébként ekkora nagytakarítás egy igazolási időszakon belül nem fog megtörténni. Van Gaal után sem 1 év alatt újult meg a csapat. Persze valamivel el kell adni a lapot az újságosoknál.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Lezárt