Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Szunyi
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.04.17. 10:53:16
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.15. 15:29:52

DaveN írta:ha nagyon nem akarnánk ki költekezni (oké tudom h ennek kicsi az esélye) akkor lehetne egy ilyen:
vv-abidal,milito,puyol,alvés-touré,keita,xavi-iniesta,henry,messi
túl sok változtatás nincs és lehet h értelme se sok... nem tom ezt döntsétek el ti. csak egy lehetőség
Sajna ebben a felállásban sincs igazi irányító középpályaás
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.05.15. 15:28:34

Ha Eto'o-t eladja a vezetőség és Benzemát hozzák a helyére, akkor jó nagy barmok... Nagyon nem lenne jó üzlet
LuisEnrique75
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.05.15. 15:14:39
Kapcsolat:

2008.05.15. 15:28:20

Jobb mint a Pinto.....
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.15. 15:28:10

ha nagyon nem akarnánk ki költekezni (oké tudom h ennek kicsi az esélye) akkor lehetne egy ilyen:
vv-abidal,milito,puyol,alvés-touré,keita,xavi-iniesta,henry,messi
túl sok változtatás nincs és lehet h értelme se sok... nem tom ezt döntsétek el ti. csak egy lehetőség
Avatar
robesz
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:23:22

2008.05.15. 15:26:53

dida ????!!!
LuisEnrique75
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.05.15. 15:14:39
Kapcsolat:

2008.05.15. 15:25:03

Sziasztok,

VV,
Alves, Puyol, Lucio(milito), Abidal
Gattuso,Toure,Iniesta (xavi)
Messi,Benzema(Eto),Ronaldinho

Tarcsi:
Dida
Silvinho, Marquez, Oleger
Lucho, Xavi(Iniesta)
Bojan, Eto (Benzema)
Avatar
robesz
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:23:22

2008.05.15. 15:24:25

eto'o -t nem szabad ekadni
Avatar
robesz
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:23:22

2008.05.15. 15:13:41

Piqué! szerintem kicsit fiatal, mármint nem túl rutinos ! ha meg is veszik akkor sem kéne rögtön a kezdő keretbe rakni! bár ez csak az én véleményem.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.15. 15:09:02

loctite írta:
Fernando írta:Keita? Hát nemtudom. Szerintem azért ne vegyük meg, hogy padozzon Touré mögött. Jobban örülnék egy spanyolnak már. Piqué meg sztem értelmetlen. Elvből nem venném vissza. Aki egyszer elhagyja Barcelonát az többet vissza se jöjjön. Ígyvagyok vele.

Még Fabregas se? :-k
Igazából nem. :oops:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.15. 15:05:30

vvv666 írta:A Barcelona kispadjára nyártól leülő fiatal szakember kérésére a Boca Juniors 26 éves argentin válogatott csatárát, Rodrigo Sebastián Palacio-t vásárolták meg, valószínűleg elsősorban Ronaldinho pótlására.
A szélsőként vagy visszavont támadóként is bevethető futballistáért 11M fontot fizet a katalán csapat. Palacio tagja volt a 2006-os világbajnokságon nem nagy sikerrel szerepelt argentin keretnek is, de eddig még gólt lőni képtelen volt a nemzeti csapatban. Az átigazolást a lap értesülései szerint jövő héten jelentik be hivatalosan.


ebből szerintetek mennyi igaz ?
Hogy mi igaz belőle??? Ennyi: :D
Palacio tagja volt a 2006-os világbajnokságon nem nagy sikerrel szerepelt argentin keretnek is, de eddig még gólt lőni képtelen volt a nemzeti csapatban.

Annyi igaz még belőle, hogy újból érdeklődünk iránta. Persze az AS már le is hozta, hogy leigazoltuk és jövő héten mutatjuk be, ami valljuk be elég nagy kacsa. Máshol pedig mindenhol csak annyi van, hogy érdeklődünk a játékos iránt. :wink: Nem igazoltuk még le, nyugi!!! (és remélem nem is fogjuk)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.05.15. 15:04:01

robesz írta:szerintem 1 csatár , 1 védekező-középpályás , és legalább 3 védő kellene a csapatba !!!


remélem egyetértetek ? 8)
Nem nagyon....baloldali támadóközéppályás kellene.....és ha elmegy eto'o vagy henry akkor kell kötépcsatár... :wink:
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2008.05.15. 15:02:20

ezt én is most olvastam, elég hihetetlen, hogy csak úgy a semmiből, úgy értem még fel sem merült a neve sehol, illetve én nem emlékszek rá :?
bár én csak azon híreknek hiszek amikben vkivel készített interjú van...
szóval amíg nem mondja ki vmelyik vezetőségi tag, hogy ezt és ezt leigazoltuk, addig semmit nem hiszek el :)
Kép
Avatar
robesz
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:23:22

2008.05.15. 15:00:14

szerintem 1 csatár , 1 védekező-középpályás , és legalább 3 védő kellene a csapatba !!!


remélem egyetértetek ? 8)
vvv666
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008.05.08. 15:14:10

2008.05.15. 14:57:11

A Barcelona kispadjára nyártól leülő fiatal szakember kérésére a Boca Juniors 26 éves argentin válogatott csatárát, Rodrigo Sebastián Palacio-t vásárolták meg, valószínűleg elsősorban Ronaldinho pótlására.
A szélsőként vagy visszavont támadóként is bevethető futballistáért 11M fontot fizet a katalán csapat. Palacio tagja volt a 2006-os világbajnokságon nem nagy sikerrel szerepelt argentin keretnek is, de eddig még gólt lőni képtelen volt a nemzeti csapatban. Az átigazolást a lap értesülései szerint jövő héten jelentik be hivatalosan.


ebből szerintetek mennyi igaz ?
loctite
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2007.06.08. 22:15:49

2008.05.15. 14:55:16

Fernando írta:Keita? Hát nemtudom. Szerintem azért ne vegyük meg, hogy padozzon Touré mögött. Jobban örülnék egy spanyolnak már. Piqué meg sztem értelmetlen. Elvből nem venném vissza. Aki egyszer elhagyja Barcelonát az többet vissza se jöjjön. Ígyvagyok vele.

Még Fabregas se? :-k
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.15. 14:50:49

gergo9 írta:
Perrero írta:HA jön Keita, és más vkp nem akkor az elég nagy f.szság lenne... ANK idején mi lenne velünk :?: Se Touré, se keita...
Nem kell elengedni őket és kész nem onnan kapják a lóvét ha meg ez nem tetszik akkor VISZLÁT!!!!
Akkor ennyi erővel értelmetlen leigazolni. Olyan nincs, hogy nem engedjük őket el. Haza az országukba, ahol lenni akarnak. Olyan mint itt az EB. Sőt még nagyobb felhajtást okoz mint egy EB. (ottani viszonylatba). Mint írtam egy spanyol vagy legalábbis európai nemzetiségű játékosnak jobban örülnék.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.15. 14:50:29

Laza írta: ------------------------------------ vv-------------------------------
-------D.Alvés------------Puyol-----Milito-----------Abidal--------------------
------------------keita-----------------------touré-------------------------
-----------messi------------fabregas--------------------silva
------------------------eto'o/henry/benzema/......-------------



kicsit átalakitottam...sztm igy jobb :P
aha. és mi van xavival, iniestával és bojannal pl :?: [-X
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.05.15. 14:46:33

Perrero írta:HA jön Keita, és más vkp nem akkor az elég nagy f.szság lenne... ANK idején mi lenne velünk :?: Se Touré, se keita...
Nem kell elengedni őket és kész nem onnan kapják a lóvét ha meg ez nem tetszik akkor VISZLÁT!!!!
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.05.15. 14:39:17

Perrero írta:HA jön Keita, és más vkp nem akkor az elég nagy f.szság lenne... ANK idején mi lenne velünk :?: Se Touré, se keita...
Hát ja 1 európait kéne hozni talán (Poulsen) ő jó lenne arra a kis időszakra meg akkora mikor Touré hiányzik Sárga lap miatt vagy Sérülés miatt(amit nem szeretnék) :!:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.15. 14:37:59

Keita? Hát nemtudom. Szerintem azért ne vegyük meg, hogy padozzon Touré mögött. Jobban örülnék egy spanyolnak már. Piqué meg sztem értelmetlen. Elvből nem venném vissza. Aki egyszer elhagyja Barcelonát az többet vissza se jöjjön. Ígyvagyok vele.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.15. 14:33:56

the Legend írta:
DaNNy írta:Nálam így nézne ki a kezdő:
---------------------------------VV---------------------------------------
-------D.Alvés------------Puyol-----Milito-----------Abidal--------------------
------------------------------Yaya---------------------------------

------------------Xavi----------------------Iniesta-----------------

Messi--------------------------------------------------------Van Der Vaart


-----------------------------Henry----------------------------------
------------------------------------ vv-------------------------------
-------D.Alvés------------Puyol-----Milito-----------Abidal--------------------
------------------keita-----------------------touré-------------------------
-----------messi------------fabregas--------------------silva
------------------------eto'o/henry/benzema/......-------------



kicsit átalakitottam...sztm igy jobb :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laza 2008.05.15. 14:39:08-kor.
Avatar
the Legend
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.04.11. 21:12:47
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.05.15. 14:31:56

DaNNy írta:Nálam így nézne ki a kezdő:
---------------------------------VV---------------------------------------
-------D.Alvés------------Puyol-----Milito-----------Abidal--------------------
------------------------------Yaya---------------------------------

------------------Xavi----------------------Iniesta-----------------

Messi--------------------------------------------------------Van Der Vaart


-----------------------------Henry----------------------------------
ez ugyanaz mint az idei volt és ez már sehogysem jo, simán átlépnek rajtunk mint idén meg van der vaart nem szélsö... mint ahogy ronaldinho sem volt az. toure mellé kéne még egy védekezöbb kp ( pl keita ugyis annyira emlegetik már a csapattal )
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.05.15. 14:20:59

Én már nem tudom, szerintem várjuk meg Guardiola kinevezését, addig nem érdemes találgatni. Akkor majd talán meglátjuk mi lesz a taktika, és szerintem több igazolás is akkor lesz bejelentve, illetve az az után következő napokban. Az viszont biztos, hogy nehéz ebbe a keretbe belenyúlni, mivel nagyszerű, de muszáj. Én meghagynám puyolt, militót, abidalt hátul, de versenyre késztetném őket minőségi cserékkel pl.:
Coloccini, garay, pique, Alves kell ez nem vitás. Középpályán Xavi, Toure, Iniesta, + szerintem is kell egy irányító(Kaka, ha lehet, de reálisabb Van der Vaart), ugyanakkor Keita tényleg jó lenne(habár afrika kupa), például a bl-ben idegenben egy Toure, Keita egymás mellett betonbiztos lenne. Kéne még egy minőségi szélső szerintem Silva tökéletes lenne, de van még pár jelölt. Elöl Messi, Henry(ha marad), Eto'o(ha marad) elképeztő erejű, de kellene egy ifjú titán, aki fenyegetést jelenet a pozíciójukra. Ez lehet Benzema(bár drága), vagy valaki más. Tudom egy kissé sok játékost soroltam föl, és még ott vannak az ifjak(Bojan, Dos Santos...), de kell ennyi játékos, mert mindíg sok a sérűlt. Militó fix 9 hónao+idő míg formába jön..., és ki tudja mi jön még szezon közben. Plusz a csapatnak tudnia kell több taktikát is, ezt nyilatkozta Pepe is, és ehhez külömböző játékosok kellenek. Én azt gondolom, hogy ha ma valamelyik csapat sikeres akar lenni, akkor kellenek minőségi emberek a padra. Így jövőre előfordúlhatna, hogy Benzema, Keita, Henry, Bojan, Pique, Coloccini csak padozik, de kell egy ilyen szintű pad, lásd Manchester, ott is minőségiek padoznak. Szerintem összehozható is mert szerintem most bárki szívesen jönne, hisz most mindenki új lappal idul(új edző), és ha valaki bejátsza magát akkor a világ legnagyobb klubbjában nyerheti sorra a címeket. Mindenki erre vágyik. :lol:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.05.15. 14:17:59

DECOmagico írta:Nah most az van hogy Dinnye Deco és Zambrotta+ 20 millió Kakáért hát nehogy már a nyúl vigye a puskát mi van veletek Kaká sem csinállt semmit az aranylábdáért és mindenki isteníti egy hüly.semmirekello

Deco rem visszamegy a portóba vagy elmegy a Mu ba


Deco 4ewő
Szeretnél te olyan lenni mint ő de legalább nem bújt el mint Dinho,meg nem ment el a félidőbe mint Deco...pedig hát néztem 1-2 milan meccset ahol fütyültek a nézők...
Lezárt