Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.10. 13:27:34

FTorres9 írta:Nem értem, miért vagytok úgy elájulva Van der Vaart-tól. Egy egyszerű tucatjátékos aki felvan sztárolva. Amikor a hamburgba igazolt akarta fél európa, a legnagyobb klubok és erre elment hamburgba 4 millio euróért. Ha csak a fele igaz lett volna, hogy kik akarták, nem ott kötött volna ki. Hasonló az esete mint, Luka Modricnak, épp eszű embert ha akarja liverpool,madrid,barcelona nem megy el egy tottenhambe. Ezek mind csak ujságok által kitalált pletykák, h még drágábban eltudják adni és vigye el vki. Ha Van der Vaart-tot tényleg annyira akarná vki, már tavaly eljött volna.

Ez hülyeség.Ha ez így lenne nem lennének válogatott játékosok.És nem az Azer válogatotbban játszanak.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.10. 13:26:22

Énis olyan helyre mennék, ahol tuti kezdő vagyok! Ha ott kezdő vagyok sőt ott sztárnak számítok és a csapatom legjobbjának utána biztosra vehetném, hogy egy gigacsapat elvinne ottis kezdőként számítanának rám. Ha elment volna egy nagycsapatba ott padozhatott volna hébe-hóba játszik.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
FTorres9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.01.01. 19:01:06

2008.05.10. 13:23:30

Nem értem, miért vagytok úgy elájulva Van der Vaart-tól. Egy egyszerű tucatjátékos aki felvan sztárolva. Amikor a hamburgba igazolt akarta fél európa, a legnagyobb klubok és erre elment hamburgba 4 millio euróért. Ha csak a fele igaz lett volna, hogy kik akarták, nem ott kötött volna ki. Hasonló az esete mint, Luka Modricnak, épp eszű embert ha akarja liverpool,madrid,barcelona nem megy el egy tottenhambe. Ezek mind csak ujságok által kitalált pletykák, h még drágábban eltudják adni és vigye el vki. Ha Van der Vaart-tot tényleg annyira akarná vki, már tavaly eljött volna.
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.10. 13:17:32

Ez az Amorebieta Oleguert jól tudná pótolni. :D
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.05.10. 12:58:09

robben írta:A katalán sport szerint Benzema a nyár igazolások első számú célpontja:
http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803
valamint állítólag Gardiola kinézett magának egy [auto_cenzúra] védőt:
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=690806
Hát nem tudom, ezt közben én is néztem már, de szerintem nem fogunk Benzemáért horribilis összeget kifizetni, akkor már inkább luis Fabiano, ő jobban passzolna szerintem. Eto'o-t én nem küldeném el, mert a sok sérülése és a csapart rossz játéka ellenére, azért még mindíg lőtt 15 gólt, 22 meccsen ez azért nem semmi. Amorebieta-ról nem nyiltkozom, nem ismerem,de biztos van benne valami, ha pepe akarja(ha tényleg és nem, kamu).
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.10. 12:56:35

Hiába írjátok h Valdés,Eto'o stb megy ez hülyeség.

Begiristan és Guardiola -nak egy a véleményük és Begiristan 8 játékos eladását tervezte(Guardiolával).

Zambi,Thuram,Edmilson,Gudy,Ezqu,Deco,Ronnie tuti.

Azt nem lehet még tudni h Oleguer vagy Márquez megy.Mindeggyik forrás mást mond.Remélem Oleguer megy.

Hiába mondják Benzemát nem jön.

Alves ügye most lecsendesedett.

Garay ügye szintén.

Poulsen-ről sem hallani sokat

Vaart viszont egyre inkább erősödik( a híre)

Ahogy Silvának is.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.10. 12:53:02

Na, ebben a topicban olvastam már számtalan felállást a jövő évre vonatkozóan. Aki ki akarja cserélni a fél kezdőt, egyet ne felejtsen el: A cspatunkat egytől egyig klasszisok alkotják. Edző jobb keretet nem kívánhat. Akiknek távozniuk kellene, inkább perememberek: Ezquerro, Oleguer, Gudjohnsen, Edmilson, Thuram...A kezdőből tán 3 ember jövője bizonytalan: Zambrotta, Deco, és Dinho( bár ő már rég nem alapember sajnos...). A többiek maradni fognak. 6-7 új ember kell persze, de kötve hiszem, hogy 3 több a kezdőben találja magát az újak közül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2008.05.10. 12:59:57-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
robben
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2007.04.13. 14:54:44
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.10. 12:52:10

A katalán sport szerint Benzema a nyár igazolások első számú célpontja:
http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803
valamint állítólag Gardiola kinézett magának egy baszk védőt:
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=690806
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.05.10. 12:48:44

Nem tudom a részleteket, de ha fixált kivásárási ára van és a játékos jönni akar akkor tök mindegy hogy a Sevilla mit szeretne.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.05.10. 12:46:51

dr. Mezey írta:A MU állítólag Louis Fabianot akarja elvinni, ami elég érdekes. Ha nem kispadoztatni akarják akkor sok csatáros taktika lesz jövőre, mindenesetre állítólag 7 mill. Fontos kivásárlási van a szerződésében, ennyiért ide is elhozhatnánk.
Hát ha el lehet hozni olyan ,max 25milláért, akkor én is borzasztóan örülnék, bár akarja őt is a fél világ, plusz a sevilla nem enged el olcsón játékost az fix.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.05.10. 12:42:26

A MU állítólag Louis Fabianot akarja elvinni, ami elég érdekes. Ha nem kispadoztatni akarják akkor sok csatáros taktika lesz jövőre, mindenesetre állítólag 7 mill. Fontos kivásárlási van a szerződésében, ennyiért ide is elhozhatnánk.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.10. 12:40:59

én hoznám Aquilanit mintegy 12misi az ára:DDD
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.05.10. 12:36:21

Szerintem nagyjából a következő várható:

---------------------------valdes/valaki---------------------------------
-------------------------------------------------------------------------
---Gianluca Zambrotta/valaki-----Puyol--------Colocini/Milito------abidal-
----------------------------Toure/Essien---------------------------------
-------------------------------------------------------------------------
------------------Xavi/Deco----------Van Der Vaart/iniesta---------------
------messi/bojan-----------------------------------silva----------------
-------------------------henry/etoo/D. Villa-----------------------------

Benzema, alves nem jön, túl drága. Sylvinho, Zambrotta, deco, eto'o marad mert pepe azt akarja, Henry meg laporta miatt került ide, marad is. Plusz pár fiatal pl. Crosas.
Minden esetre ha nem is pont ezek az emberek jönnek, akkor is valami hasonlóra számítsunk, figyelembe véve az eddig igazolás politikánkat, amitől azért nem fogunk teljesen elaszkadni. Egyet remélek csak, hogy versenyhelyzetet sikerül teremteniük, mert a nélkül nem megy.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.10. 11:07:22

Néhány ember kicsitsem tud okosan gondolkozni!?

Mit akartok? 1 csatáros játékot? Féloldalas felállást? Lucho csak egy ötlet volt egy pletyka. Ennyi. Nasrikkal már a tököm kivan. Még egy nyamvadt pletyka se volt, hogy idejön. Kerlon meg mittudomén ki kellenek ide. Egyértelmű. Valaki túl sokat játszott focis ill. menedzseres játékokkal.

Valdésről:
Szerintem nagyon jo kapus, csak az a baj vele, hogy túlzottan biztos a helye. Ha jol emlékszem 3szor nem ő védett ebben a szezonban? vagy 4-szer? Egy tétnélküli bl meccs többek között. Jot tenne neki egy kis versenyhelyzet. Nem feltétlenül igazolni gondolok valakit. Csak játszhatna többet Joquera.
Igazából ha kapust szeretne igazolni a Barca, akkor 2 német név jut eszembe:
-Timo Hildebrand (Valencia)
-Manuel Neuer (Schalke)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.05.10. 10:38:20

Fricy78 írta:Amennyiben Eto-t tényleg elengedik, akkor David Villa-t is el lehetne képzelni elől, és azt hiszem a Valenciából lehetne szemezgetni, már amennyiben tényleg csőd közeli állapotban vannak.
Eto'o mondta hogy idén még biztos nem megy el.
Kép
Kép
Kép
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.05.10. 10:36:37

Nekem más a véleményem , széljátékot kell játszani.
---------------------------valdes---------------------------
-------------------------------------------------------------
---d.alves-----puyol------------garay------abidal-------
-------------------------- toure----------------------------
---iniesta--------------------------------------silva/nasri-
--------------------------xavi------------------------------
------messi------------------------------------------------
----------------------------henry/etoo--------------------

Ha iniesta vagy a másik szélső belép a támadásba , akkor olyan mintha 3 csatárral játszanánk , igy valójában semmivel sem kevésbé támadó felállás , mint az idei.
Kép
Kép
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.10. 10:31:08

Ebben a szezonban is többször bebizonyosodott hogy Iniesta ha valahol a leginkább keveset mutat az a jobb szél!Ő a balon jobb de a legjobb ha valahol középen van!A jobb szélen nagyon halovány!!!
Kép
baguvixXx
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.03.13. 20:55:47

2008.05.10. 10:24:54

Messa írta:Nem nagyon szoktam ilyet írogatni, de én így állítanám össze a jövő évi Barcelonát:
--------------Valdés/Diego Lopez(Ha már felmerült a neve)----
------D.Alvés----------Puyol-------------Milito------------Abidal--
-----------------------------------Touré----------------------------
---------------------Xavi---------------------Iniesta---------------
-----------------------------Lucho----------------------------------
----------Messi-----------------------------------------------------
-----------------------------Eto/Henry-----------------------------
Nagyon tetszik de néhány átalakítás: Iniesta Xavi helyére aztán Messi át Xavi elé és Diego Lopez csak egy pletyka volt és nem is tetszik...

----------------------------------Valdés----------------------------
------D.Alvés----------Puyol-------------Milito------------Abidal--
-----------------------------------Touré----------------------------
------------------Iniesta----------------------Xavi----------------
-----------------------------Lucho----------------------------------
---------------------------------------------------Messi-------------
-----------------------------Eto/Henry-----------------------------
Kép
Kép
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.10. 10:09:44

Én is úgy gondolom hogy oda nem fognak venni embert!Marad ez a kettős.(ami nem biztos hogy jó nekünk).Jönni fog egy jobb szélső meg egy középső védő hogy ki lesz az még nem tudom!Yaya-t megműtik helyére is kell egy vkp.Bal szél megint csak pang ahogy az irányító pozíció is.És szerintem jönni fog csatár is!Ha nem is első vagy második számúnak de Ezquerro és gudjózsi helyére kell majd valaki.Akit véleményem szerint a sérülések miatt is meg másért is nem kéne eladni az Marquez és szerintem ő marad is!A másik akit nem kéne az Gio de őt kölcsönbe odaadnám valahóvá hogy hagy játszon!Nem ügyetlen a srác csak nem sikerült neki még beilleszkedni kevés lehetőség miatt is!

Szerk:Ja és Xavi és Eto'o marad!Az elsőbe nagyon biztos vagyok!De szerintem Eto'o is!És egy Villa jöhetne mondjuk csak akkor már valaki(k)nek padozni kéne erősen a világsztárok közül!Ezért nem marasztalnám Henryt annyira mondjuk az is igaz hogy egy év alatt sok konzekvenciát nem lehet levonni plussz most új edző is lesz szóval nagyon sok a kérdés itt! :)
Kép
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.10. 10:03:20

Kapus biztos h marad.


Eto'o-t egyre többen mondják h megy és lehet h van valóságalapja is.Villa még jöhetne a Barcába is nem tuti a Real neki.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.10. 09:59:04

Fuh!Itt felmerülnek olyan nevek hogy némelyiket elsőre ki sem bírom mondani!Szerintem mindenre fényderül vagy legalább is körül rajzolódik egy másfél hónap múlva amikor kinyit a piac!!
Kép
Wolfsburg
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.05.09. 16:07:47

2008.05.10. 09:48:11

Igazad van Hilden tökéletes megoldás lenne
Emlékezünk kupában ellenünk milyen jól védett!!!!!!!
Kowa
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.05.21. 17:02:10

2008.05.10. 09:35:03

Esélytelen hogy xavi elmegy szinte Puyol után őő a Barca 2 szimbóluma de azért essien jó lenne Yaya touré felépüléséig és edmilonra cserélnénk ...
Ibrahimovics egy "fas Z" őő ne jöjjön Etoo jó elől és majd Henry Messi elég előlre és Majd felér hozzák Bojan + Dos santos ........Forever Ifisták ...Hajráá Thiago.... Mindörökké Barca......


Kowa---------------!!!!
Tofi
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.04.11. 20:16:01

2008.05.10. 07:24:18

Háát ezek igen érdekes cserék lennének! :roll:

a katalánok szerint a Barcelona szeretné megszerezni Essient (Xavit cserélnék el), Ibrahimovicot (Eto'ot cserélnék el) és Benzemát.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.05.09. 22:12:31

Fricy78 írta:Amennyiben Eto-t tényleg elengedik, akkor David Villa-t is el lehetne képzelni elől, és azt hiszem a Valenciából lehetne szemezgetni, már amennyiben tényleg csőd közeli állapotban vannak.
Amenyiben Eto'o elmegy ami nem következik be, remélem! Akkor sem David Villa jön hiszen ő a madridba igazol, sajnos.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Lezárt