tagore írta:aztán azóta minden birka mondogatja. Most tényszerűen: sorold fel, kérlek, mit ért el edzőként (és futballistaként, elvégre futballról beszélünk), és tedd mellé a Rijkaard eredményeit. A tények azok tények.
Nagyon szánalmas már ez a Mourinhozás.
Ancelotti még mindig ott röfög a kispadon, holott hol van a Milan a bajnokságban? (És már tavaly sem voltak bajnokok, mégha a BL-t meg is nyerték...) Érdekes.... Ferguson szintén évekig nem nyert semmit a Manchesterrel, ennek ellenére még mindig ott van. És tessék: ismét döntőt játszhat a csapata a BL-ben, és ismét megnyerik a PLeague-et.
Fura, hogy máshol van türelem, csak a spanyolok engedhetik meg maguknak, hogy pl. egy KUPA-győzelem után kivágjanak egy edzőt AZON NYOMBAN, meg se várva, hogy esetleg jövőre ismét felemelkedjenek.... (Aki esetleg nem tudná, most Koemanról beszélek.)
Érdekes..
Ha valaki válaszolna, közlöm, hogy érveket várok, nem vagdalkozást. ÉRVEKET, adatokat. Köszönöm.
Sir Alexék, mindíg szépen játszottak...Koeman és Rijkaard csapata viszont szenvedett a pályán (1-2 kivételes meccs itt is akadt)
1. Nézd meg a Barca idei teljesítményét...Azt hiszem ennél nem kell több egy edző váltáshoz. Nem csak szépen, de eredményesen sem képesek játszani, ami ehhez a kerethez méltatlan.
2. Ő maga mondta, hogy nem hajlandó változtatni a módszerein, az-az képtelen az újításra, márpedig ha a csapatnak nem megy egy bizonyos szisztémában, akkor könyörgöm mi a megoldás? Újítani, megváltoztatni azt.
3. A játékosok elkanászodtak...Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint R10 hozzáállása a focihoz. Mondhatnék még itt 1-2 nevet is, de ő (Ronnie) a legjobb példa erre. Nagyon jóban voltak Rijkaardal, már-már barátok. Azt hiszem, ha ilyen jó viszonyban van valaki a játékosaival (ami nem mindíg gond) akkor már nem tud elég kemény lenni vele és megmondani, hogy: Figyelj öreg...Szedd össze magad, vagy úgy seggbe rúglak, hogy 3 hétig a szádon szharsz.