Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.06. 18:05:38

Varga Tamás írta:Omega!
Játékosként Matthäus többet ért el, mint Guardiola, tehát a példám helytálló, korrekt, és csak az köt bele, aki nagyon akar és ez minden vágya. Ha nem értesz hozz, miért szólsz bele.
Hogy emberként milyen, az független a játéktudásától. Hány meg hány sportoló van, aki emberként nem egy Szent Péter, de kvalitásai mégis a többi fölé emelik. Maradona sem a fiatalok jelképe volt, mégis a futball korszakos zsenije, Peléhez és Puskáshoz mérhető.
de nem számít a játéktudás, ha edző vagy. matthaus többet ért el (bár nem sokkal, pl BL-t nem nyert), de nem ez a lényeg. edzőként az számít mennyi eszed van a játékhoz, és hogy milyen személyiség vagy.
maradona hiába volt a világ legjobb játékosa, edzőként egész biztosan nem akarnám.
rémesen egydimenziósan gondolkozol.
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.06. 18:03:47

37 istenem... még játékos is lehetne,nem lesz ez ig jo , tapasztalatlan :(:(
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 18:02:20

DaNNy írta:egy kérdés
ez a Guardiola hany eves? :?
37.
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 18:02:05

Omega!
Játékosként Matthäus többet ért el, mint Guardiola, tehát a példám helytálló, korrekt, és csak az köt bele, aki nagyon akar és ez minden vágya. Ha nem értesz hozz, miért szólsz bele.
Hogy emberként milyen, az független a játéktudásától. Hány meg hány sportoló van, aki emberként nem egy Szent Péter, de kvalitásai mégis a többi fölé emelik. Maradona sem a fiatalok jelképe volt, mégis a futball korszakos zsenije, Peléhez és Puskáshoz mérhető.
Kép
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.06. 18:00:09

egy kérdés
ez a Guardiola hany eves? :?
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.05.06. 17:56:28

Varga Tamás írta:Guardila kinevezésével kapcsolatban én nagyon szkeptikus vagyok. Persze, szorítani fogok neki, hogy sikeres legyen, de nem tűnik helyes döntésnek. Lothar is kiváló játékos volt, de edzőként nulla. A jó játékosból nem lesz mindig jó edző. Emellett nagyon fiatal, tapasztalatlan, edzői előélete nincsen. Mert a Barca 'B' csapatot a negyedosztályban trenírozni, nem egy kihívás. Utána rögtön a felnőtt csapat vezetőedzőjévé kinevezni - hatalmas zsákbamacska. Olyan, mint 19-re lapot húzni. Azonkívül, hogy brilliáns játékos volt, semmi más pozitívum nem szól mellette. Szerintem elhamarkodott és rossz döntés az ő kinevezése, de szorítok Neki.
FORCA BARCA!
kicsit durva, hogy guardiolát matthaushoz hasonlítod. lothar már játékosként is egy nagyképű idióta volt, komolyan mondom, annyi [auto_cenzúra] senki sem hordott még össze a sajtóban, mint ő. guardiola egy sokkal tehetségesebb, intelligensebb embernek tűnik.
persze a szkepticizmus érthető, de azért ne matthaus-szal könyörgöm..
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.06. 17:52:46

Tomsa írta:Egyáltalán nem biztos, hogy Mourinhoval jobban jártunk volna, de megmondom őszintén nem érdekel. Nem szeretem, mert kicsit flegma embernek tartom. Viszont a katalán ember pont az ellentettje, úgyhogy innentől kezdve nincs miről beszélni. Guardiolának mindenképpen örülök, főleg, hogy hazai edző :) Sok sikert neki! Rijkaardnak pedig köszönet a sikerekért és további jó munkát a leendő csapatánál!
Persze h nem biztos h joseal jobban jártunk volna, de maradjunk annyiban HOGY JELENLEG ö jobb edzö, és számomra ez többet jelent annál hogy pep éppen nálunk focizott 263/6 meg mindenki ismeri szereti, de edzöi képességei JELENLEG=a 0-val....Már csak az kéne h könyörögjetek h OLEGUER is legyen kezdö mert ö is katalán és h szereti mindenki.....
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.05.06. 17:44:59

Egyáltalán nem biztos, hogy Mourinhoval jobban jártunk volna, de megmondom őszintén nem érdekel. Nem szeretem, mert kicsit flegma embernek tartom. Viszont a katalán ember pont az ellentettje, úgyhogy innentől kezdve nincs miről beszélni. Guardiolának mindenképpen örülök, főleg, hogy hazai edző :) Sok sikert neki! Rijkaardnak pedig köszönet a sikerekért és további jó munkát a leendő csapatánál!
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2008.05.06. 17:36:53

csabimo írta: összegezve a dolgokat én mourinhoval kezdtem volna mert ha nem jön be Guardi még mindig ott van!!!!!!!
Arra nem gondoltál, hogy ha Mourinho nem tudott volna lenditeni a csapaton, akkor majd pont Guardiola fogja ezt véghezvinni?? Plussz számos élő példa van arra, hogy a komoly edzői tapasztalat nélkül is lehet igen nagy sikereket elérni eme pozicióban! És végül, de nem utolsó sorban, olyan kvalitásai vannak, amik a BARCAhoz méltók: saját nevelés, játékintelligencia hatalmas, lát a pályán, csapatkapitány szóval a tisztelet megvolt/megvan/meg lesz...amit ellene felhoztok, pont azt lehet cáfolni mostani sikeredzők biográfiájával, és mi szól a csodás Mourinho ellen? stlusa nem illik a csapat által képviselt szellemiséghez. ára meg a gazd.politikánkhoz...ennyi...nagyon remélem, hogy sok ember elgondolkodik, ha majd jönnek az eredmények Pep-el....természetesen magam is el fogok, ha semmi sem változik, vagy neadjisten rosszabb lesz.....
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 17:27:15

Guardila kinevezésével kapcsolatban én nagyon szkeptikus vagyok. Persze, szorítani fogok neki, hogy sikeres legyen, de nem tűnik helyes döntésnek. Lothar is kiváló játékos volt, de edzőként nulla. A jó játékosból nem lesz mindig jó edző. Emellett nagyon fiatal, tapasztalatlan, edzői előélete nincsen. Mert a Barca 'B' csapatot a negyedosztályban trenírozni, nem egy kihívás. Utána rögtön a felnőtt csapat vezetőedzőjévé kinevezni - hatalmas zsákbamacska. Olyan, mint 19-re lapot húzni. Azonkívül, hogy brilliáns játékos volt, semmi más pozitívum nem szól mellette. Szerintem elhamarkodott és rossz döntés az ő kinevezése, de szorítok Neki.
FORCA BARCA!
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.06. 17:25:21

Arra nem gondolt a vezetöség h mourinhot kéne elöször megprobálni és ha nem jönnek ugy az eredmények akkor utánna Guardiolázni? Mert ha Guardiola befuccsol akkor már nem lesz ott jose! és akkor megint kereshetünk edzöt de már közel sem fogunk ilyen szintüt találni mourinho. Egy biztos: Ha Guardival jönnek az eredmények és a szép játék mindenki boldog lesz közönség-vezetöség-szurkolok...de ha nem akkor mindenki fejeket fog követelni és nem Guardiét hanem azokét akik ezt az okos döntést meghozták...hogy ö legyen az edzö...txiki-laporta stb. Szerintem ezzel a lépéssel elég nagy rizikot vállaltak, persze semmire sincs garancia. De összegezve a dolgokat én mourinhoval kezdtem volna mert ha nem jön be Guardi még mindig ott van!!!!!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.06. 17:23:14

hát Guardiola jól megosztja a szurkolók véleményét, legalábbis itt a fórumon biztos. De szerintem Barcelonában is. De ha ő lesz akkor ő lesz, bízzunk benne. szerintem egy megfelelően siker éhes kerettel ő is bármire képes. Egy lagymatag, bárgyú gyenge kerettel pedig Mourinho se.
Azt meg nemhiszem hogy úgy járnánk vele mint Koemannal a Valencia. jó lesz ő ide, és az biztos hogy ő mindent megfog tenni azért hogy a Barca sikeres legyen.
Kép
Tomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2006.05.19. 18:16:49

2008.05.06. 17:13:19

Nem örülök Guardiolanak, mégpedik azért, mert nem gondolom, hogy egy ilyen nagy klub élén kéne bárkinek is a "tanulóéveit" eltölteni, mégha jelen esetben egy szimbolumról van is szó. Guardiola menjen el egy kis- vagy középcsapathoz szerezzen rutint, érjen el eredményeket és ha ez megtörtént akkor lehet róla szó, de így ez óriási nagy hiba Laporta-tól. Persze a történet jól is elsülhet, de ha nem, akkor a szurkolótábor előbb utóbb Guardiolát is kikezdi, hiába nagy kedvenc... Itt lenne a lehetőség, hogy idehozzuk a világ legjobb edzőjét, szezon közben ha Guardiolával nem úgy alakulnak a dolgok már nem lesz erre esély. Szerintem meg az, hogy Morinhoval nem játszanánk szépen az hülyeség , legfeljebb olyan helyen ahol nem kéne nem támadnánk fejetlenül...
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.05.06. 17:12:15

Badi írta:grat Laporta!
ennek a csapatnak pont egy nulla tapasztalattal rendelkező edző kell! köszönjük!
jövőre elnökválasztás!
Valahogy ez olyan Barcelonás volt. Annyira jellemző a vezetőségre. Komolyan... :( Én nem örülök neki. Ajjj
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.05.06. 17:08:40

Taibi írta:Hosszú hónapok óta ez a legjobb hír amit itt olvasok.
Az én személyes listámon magasan Guardiola állt az élen, nagyon örülök ennek a döntésnek.
Szerintem a szurkolók 90% így érzi, aki nem az bolond. Hajrá Pep!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2008.05.06. 17:05:12

Hosszú hónapok óta ez a legjobb hír amit itt olvasok.
Az én személyes listámon magasan Guardiola állt az élen, nagyon örülök ennek a döntésnek.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.06. 16:47:20

Los Banditos írta:A B csapattal se nagyon brillírozott
A csapat vezeti a negyedosztályt, nem tudom, hogy ennél mi lehetne több. A hazai 17-1-0-ás mérleg pedig önnmagáért beszél szerintem...

Ez persze nem jelenti azt, hogy a felnőtt keretnél is jó lesz majd, de arra sincs garancia, hogy Mourinho, Scolari, vagy bárki más jobb lenne a posztra, sajnos ez valamilyen szonten zsákbamacska.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.05.06. 16:44:26

Jó kis videó.
Tény, fantasztikus edző, különleges képességekkel, sajnos sokan elfelejtik, hogy felépitett egy újabb Dream Team-et és a csúcson úgy játszott a csapat, hogy azt soha nem lehet elfelejteni.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.05.06. 16:36:08

Abszolút buta döntés szerintem. A B csapattal se nagyon brillírozott, úgyhogy ezzel a kerettel se nagyon fog megbírkozni. Persze lehet, hogy jól sül el a dolog, de kevés esélyt adok annak, hogy jobb lesz, mint Rijkaard.

Rijkaardra viszont nem lehet ezek után haragudni. Főleg, hogy elötte erős középcsapat volt a Barcelona. :roll:

KATT
in to exile
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.05.06. 16:27:05

Gomezinho írta:Majd rájössz te magadtól is amikor októberben ujra edzőváltás lesz , de lehet már a nyarat sem éli meg! Majd meglátjátok! Túlnagyfalat ez neki! Ennyi!
te jövőbelátó vagy? a szombati lottószámokat ha kérhetném...
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.06. 16:26:59

Gomezinho írta:Majd rájössz te magadtól is amikor októberben ujra edzőváltás lesz , de lehet már a nyarat sem éli meg! Majd meglátjátok! Túlnagyfalat ez neki! Ennyi!
Mondjuk azért hülyeségekkel ne érvelj Gomez! A nyarat se éli meg? :lol: Azért na...ilyen dolgokat azért ne írjunk már, még meg sem fogta a tollat amivel aláírja majd a szerződését, de te már tudod, hogy októberben sőőt már nyáron leváltják. Egy kis bizalom nem árt neked se Gomez barátom... :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2008.05.06. 16:28:06-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.06. 16:13:24

Majd rájössz te magadtól is amikor októberben ujra edzőváltás lesz , de lehet már a nyarat sem éli meg! Majd meglátjátok! Túlnagyfalat ez neki! Ennyi!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.05.06. 16:10:14

Gomezinho írta:Komolyan mondom a képeken bárhogy is próbálom berakni Peppet a kispadhoz egyzserűen nemmegy! Egyszerűen még most hagyta abba a pályafutását! kegyetlen de nemfogom egy ideig még feldolgozni hogy ő lett, mérhetetlenűl csalódott vagyok , de szerintem ezzel még sokan igy vannak! CSak nézzetetk rá olyan még mint egy kisfiu! :oops: :cry:
Nem unod még? Ez már a 4. vagy 5. olyan hozzászólásod ami ugyanarról szól!! Hogy Guardiola lesz az edző és neked most milyen rossz!!! Megértettük elfogadjuk de nem kell 100x leírni!!! Ugy hogy még azt sem tudjuk milyen edző!!! Minek kell előre szidni ha??? Magyarázd már el!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.06. 16:08:26

Gomezinho írta:Komolyan mondom a képeken bárhogy is próbálom berakni Peppet a kispadhoz egyzserűen nemmegy! Egyszerűen még most hagyta abba a pályafutását! kegyetlen de nemfogom egy ideig még feldolgozni hogy ő lett, mérhetetlenűl csalódott vagyok , de szerintem ezzel még sokan igy vannak! CSak nézzetetk rá olyan még mint egy kisfiu! :oops: :cry:
Csalódtam én is mivel nekem kicsit Mourinho felé húzott a szívem, ha már a Barca kispadjáról volt szó, de így, hogy Pep lett az edző, nem lehet mit csinálni, el kell fogadni és drukkolni neki, hogy egy jó csapatot hozzon össze a nyáron! Majd már augusztus közepe tájékán meglátjuk milyen csapatot sikerült "összeverbuválnia". Egy biztos: támadófocit fogunk játszani a jövőben is! :wink:

Én el tudom képzelni a Barca kispadján Gomez! Szerintem jól áll neki. :D
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2008.05.06. 16:06:42

Hát nagyon kíváncsi vagyok mire lesz képes Guardiola.
Én örülök az edzőváltásnak,Rijkaard ideje lejárt,neki már nem szabad több esélyt adni.Az Utódja remélem helyre rázza a bandát,és a Barca ismét szép, eredményes játékot fog felmutatni.
Én bízom Guardiolaban.
Lezárt