Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Lionel Messi Fan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2007.08.10. 11:25:33

2008.05.05. 12:30:34

Valencia -Madrid 3:2 , Barca -Valencia 6:0 szal lehettek bajnokok de ez vmi hogy a szaros Valenciát nem vertétek meg
Aprieto

2008.05.05. 12:29:40

Adam04 írta: Azért azt nem mondanám hogy megérdemelten... :!:

SZerintem az a csapat azért bőven megérdemli, amelyik a második előtt 10 egységgel megy és ez a difi még nőhet.
Avatar
Lionel Messi Fan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2007.08.10. 11:25:33

2008.05.05. 12:29:12

nem tudom mit kell folyton balhézni megnyerte a Madrid a bajnokságot ennyi készz nem kell ide törgölni az orrunkk alá-ja és a Madrid hol volt a Spanyol kupába meg a BL-be sehol mi legalább elmentünk ilyen csapattal az elődöntöig mind2-be :P
ocsi60

2008.05.05. 12:29:07

Sok majom reálosnak nem tünik fel, hogy az oldal az alábbi címen működik:http://www.eurobarca.hu. És rohadt nagy meglepetésre ezt az oldalt többségben a BARCA drukkerek látogatják. Ez pedig azt vonja maga után, hogy nem fogunk pezsgőt bontani a real sikere miatt. A Bl 8 legjobb csapat közé bekerülni továbbra is nagy álom marad majd talán egyszer sikerül nektek {[(talán)]}. :lol:
olinho
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.11.19. 21:56:34
Kapcsolat:

2008.05.05. 12:25:06

az h amikor nem volt etoo és messi sem akk sokkal szarabbul jáccot a barca mint velük, és ha messi volt majdnem minden meccset megnyertek nélküle meg óóó
jamesbond1224
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006.11.11. 13:07:26

2008.05.05. 12:24:29

Gyengusz baknokság volt ez az idei!
A Barca pocsék volt ahogy a Real is de érzésem szerint igazságos hogy a Real lett a bajnok, sokszor gyenge játékkal több meccset tudott behúzni mint a Barca ez van! Igazolások terén annyit hogy a 2 élcsapatnak kötelessége igazolni játékosokat hogy Európai színten is megálják a helyüket.Minden tiszteletem a Barcelonáé grat a 6-0hoz!
Mindenesetre Hala Madrid és várom az El Classicot akármi is lesz a végkimenetele!
Éljen a Real Madrid és a Spanyol válogatott örökre!!!!!
olinho
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.11.19. 21:56:34
Kapcsolat:

2008.05.05. 12:20:26

ott is fönt vagyok, de végülis igazad v sokkal jobb a légkör olyan nem is tom...
megvan bajnoki a hangulat na puszi babám
socio66

2008.05.05. 12:20:07

olinho írta:én télleg nem akartam vitatkozni.
de te mondod Henry??
És most megint akarnak venni csatárt is (hova ennyi), vagy h lehet egy játékosnak így szé[auto_cenzúra] a karrierjét (Ronaldino).
amúgy nem vesz meg mindenkit a real akit irtál csak abból 1-2-t. és nem azért de pont te mondod? nézd már meg Barca: Valdes, Puyol, Messi.
Ennyi a csapat.
Én nem akartam vitatkozni cs kra idegesít h ha bajnok a madrid akkor is "milyen [auto_cenzúra] csapat". majd nézd meg a szerdai meccset és utána mond (már ha fenmaradhatsz addig, és nézd meg micsoda fal mellet vonulunk be)
1: Mi bajod van Henry-vel??
2: Ronnie saját maga karrierjét b...ta szét!
3:Hogy érted ezt az "ennyi a csapat" dolgot??
nem értelek...
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.05. 12:18:52

olinho írta:én télleg nem akartam vitatkozni.
de te mondod Henry??
És most megint akarnak venni csatárt is (hova ennyi), vagy h lehet egy játékosnak így szé[auto_cenzúra] a karrierjét (Ronaldino).
amúgy nem vesz meg mindenkit a real akit irtál csak abból 1-2-t. és nem azért de pont te mondod? nézd már meg Barca: Valdes, Puyol, Messi.
Ennyi a csapat.
Én nem akartam vitatkozni cs kra idegesít h ha bajnok a madrid akkor is "milyen [auto_cenzúra] csapat". majd nézd meg a szerdai meccset és utána mond (már ha fenmaradhatsz addig, és nézd meg micsoda fal mellet vonulunk be)
Te miért nem mész fel a madri pistára? bajnoko lettetek beszélgess szépen a barátaiddal! ha mi lettünk volna bajnokok másnap biztos nem a madripistán irogatnék nektek....
Avatar
Adam04
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2007.06.27. 23:02:11
Tartózkodási hely: Eger

2008.05.05. 12:17:16

Aprieto írta:
socio66 írta:Ja,egyébként:

"Joan Laporta elsőként gratulált Ramón Calderónnak a bajnoki címhez, és megígérte, hogy a Barcelona sorfalat fog állni a szerdai összecsapás kezdőrúgása előtt."
:?
Ezt tudjuk már egy ideje, mi ebben az új? Tenni kellett volna ellene. Viseljék. Megérdemelten bajnok a Madrid. :roll:
Azért azt nem mondanám hogy megérdemelten... :!:
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.05.05. 12:15:16

olinho írta:...
Te is mér itt vered magad :?:

:arrow: madridista
olinho
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.11.19. 21:56:34
Kapcsolat:

2008.05.05. 12:13:15

én télleg nem akartam vitatkozni.
de te mondod Henry??
És most megint akarnak venni csatárt is (hova ennyi), vagy h lehet egy játékosnak így szétbaszni a karrierjét (Ronaldino).
amúgy nem vesz meg mindenkit a real akit irtál csak abból 1-2-t. és nem azért de pont te mondod? nézd már meg Barca: Valdes, Puyol, Messi.
Ennyi a csapat.
Én nem akartam vitatkozni cs kra idegesít h ha bajnok a madrid akkor is "milyen [auto_cenzúra] csapat". majd nézd meg a szerdai meccset és utána mond (már ha fenmaradhatsz addig, és nézd meg micsoda fal mellet vonulunk be)
socio66

2008.05.05. 12:11:51

Ja,és ki kérdőjelezte volna meg egy Bl győztes csapat bajnoki elsőségét??
szerintem senki! lehet hogy a liga szinvonala nem volt nagyobb,de legalább egy olyan csapat nyerte meg,aki Európában is viritott valamit....
Aprieto

2008.05.05. 12:11:13

socio66 írta:Ja,egyébként:

"Joan Laporta elsőként gratulált Ramón Calderónnak a bajnoki címhez, és megígérte, hogy a Barcelona sorfalat fog állni a szerdai összecsapás kezdőrúgása előtt."
:?
Ezt tudjuk már egy ideje, mi ebben az új? Tenni kellett volna ellene. Viseljék. Megérdemelten bajnok a Madrid. :roll:
socio66

2008.05.05. 12:09:36

olinho írta:szevasztok.
most nem azért de amikor a Real 4 éven keresztül nem nyert semmit, ki beszélt a Liga teljesítményéről...senki
amúgy Eto'o és Deco-ban meg ennyi a tisztelet (tudjátok miről van szó).

Az h a Bernabeuban megtapsolták a Barszalonnát, az az jelenti h mi eltudjuk ismerni ki a jobb. Most ti jöttök.
nem kéne fikázni a bajnokot, mert ha 14 ponttal megelőzi a barcát az elég gáz. én nem feszekedni akarok csak mondtam. azé majd szerdán nézzétek a meccset.
HALA-MADRID
senki sem akar veszekedni,de egy Barca fórumon nehéz megállni szó nélkül ilyen bunkó madridista hsz-eket...
olinho
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.11.19. 21:56:34
Kapcsolat:

2008.05.05. 12:07:17

szevasztok.
most nem azért de amikor a Real 4 éven keresztül nem nyert semmit, ki beszélt a Liga teljesítményéről...senki
amúgy Eto'o és Deco-ban meg ennyi a tisztelet (tudjátok miről van szó).

Az h a Bernabeuban megtapsolták a Barszalonnát, az az jelenti h mi eltudjuk ismerni ki a jobb. Most ti jöttök.
nem kéne fikázni a bajnokot, mert ha 14 ponttal megelőzi a barcát az elég gáz. én nem feszekedni akarok csak mondtam. azé majd szerdán nézzétek a meccset.
HALA-MADRID
socio66

2008.05.05. 12:00:50

Hát igen,a Madridistákban most sem csalódtam... tisztelet a kivételnek!
arrogáns,bunkó viselkedés ez,magatokat minősítitek vele.
méghogy Madridban csapat van... na ne nevettess!
nem tudom melyik csapat igazol minden évben 6 játékost azzal a céllal hogy az aktuális évben majd megnyernek mindent...
azt mondták hogy idén nem igazolnak senkit.erre:Villa,Quaresma,Diego,Kaká..stb...
elb...tt játékospolitika,elb...ott vezetőség! Igazoljanak csak!
csak a mult évi igazolások közül egy pár "gyöngyszem":
Metzelder,Saviola,Robben,Heinze,Pepe... grat nekik is!
az eggyel előbbiekből:
Cannavaro,Gago,Marcelo,Higuain...
nevetséges... posztra igazolni? az meg mi?
Gratulálok Real Madid!
A Bl nyolcaddöntőn csak nem sikerül átvergődni már évek óta... nem baj majd az uj játékosokkal..
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2008.05.05. 11:41:41

Na bejött a legrosszabb kimenetel a 35. fordulóban: a Villarreal is nyert, és még sorfalat is kell állnunk a Real-nak. De ez van, a sportszerűség legyen az első, és minden más csak utána. Hiányzók ide-oda, ilyen szinten nem hiszem hogy az számít, ki hiányzik. Pl. Heinze... nem a legjobb szezonja ez a mostani... Cannavaro meg a Real-ban csak árnyéka régi önmagának. Eto'o helyett ott van Bojan.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
lucas88
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2007.08.17. 15:49:19
Tartózkodási hely: Szeged

2008.05.05. 11:41:14

Igazad van Drigo! :D Sőt kinek is tapsolt felállva nem is olyan rég a teljes bernabéu közönsége :?: ja várj csak megvan: BARCELONA!!!!na és persze ronaldinho :roll: :D :D
Kép
A Barça név megint szép lesz,
Méltó régi,nagy híréhez!
!!Tots units fem força!!
Avatar
lucas88
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2007.08.17. 15:49:19
Tartózkodási hely: Szeged

2008.05.05. 11:35:17

Legalább nem a sport klub közvetíti...Léderer biztos benyomná:micsoda kép kedves nézőink!az ősi rivális fc barcelona tiszteleg a ... Ja meg elmész te a jó k a ba! :evil:
Kép
A Barça név megint szép lesz,
Méltó régi,nagy híréhez!
!!Tots units fem força!!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.05. 11:34:30

lucas88 írta:Nos ezek vagyunk MI,a madrid csak hőbörögne,hogy ők aztán nem,meghogy ez felháborító,ők nem tisztelegnek,mert a saját szemükben ők a bajnokok...kb.ez lenne.
Egy Barça drukker már csak ilyen. Mindeből képes olyat kihozni, amiből még mi jövünk ki jobban. De így is kell hozzáállni!

Ronaldinho előtt hányszor álltak már sorfalat az ellenfél játékosai? :D Volt, hogy meccsenként többször is.

Ezt a sorfalas dolgot csak magunknak köszönhetjük, ha bármelyik játékosunknak derogálna beállni a sorba, annak azt tudom ajánlani, hogy tett volna ellene évközben...(nem mintha bármi ilyenről szó lenne, csak ha mégis)
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2008.05.05. 11:31:16

szerdán a classico elejét kihagyom az tuti!
nem fogom nézni hogy megtapsoljuk a madridot!!!!!!
becsületböl el kell verni öket több mint 2-3 góllal!!
(hangulatot egy kicsit rontani)
Avatar
lucas88
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2007.08.17. 15:49:19
Tartózkodási hely: Szeged

2008.05.05. 11:28:08

socio66 írta:
madridista7 írta:nincs is annál felemelőbb érzés mint azt látni, hogy a legnagyobb rivális játékosai fejet hajtanak és sorfalat állnak a bajnokcsapatnak.. :P már csak ezért lesz felejthetetlen élmény a szerdai El Classico

HALA MADRID
=D> akkor élvezd!
komolyan nem értem hogy miért regizhet valaki madridista névvel.... :? :roll:
Pontosan!Amúgy meg: - Joan Laporta elsőként gratulált Ramón Calderónnak a bajnoki címhez, és megígérte, hogy a Barcelona sorfalat fog állni a szerdai összecsapás kezdőrúgása előtt." Nos ezek vagyunk MI,a madrid csak hőbörögne,hogy ők aztán nem,meghogy ez felháborító,ők nem tisztelegnek,mert a saját szemükben ők a bajnokok...kb.ez lenne.Egyébként nem fejet hajtunk,hanem csak tiszteletben tartjuk,h a madrid nyerte ezt az idén elég gyengusz ligát!
Kép
A Barça név megint szép lesz,
Méltó régi,nagy híréhez!
!!Tots units fem força!!
Avatar
the Legend
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.04.11. 21:12:47
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.05.05. 11:26:02

madridista7 írta:nincs is annál felemelőbb érzés mint azt látni, hogy a legnagyobb rivális játékosai fejet hajtanak és sorfalat állnak a bajnokcsapatnak.. :P már csak ezért lesz felejthetetlen élmény a szerdai El Classico

HALA MADRID
Lehet, hogy felétek vicces mások felmenőit szídni, de itt NEM.Drigo
socio66

2008.05.05. 11:24:12

Ja,egyébként:

"Joan Laporta elsőként gratulált Ramón Calderónnak a bajnoki címhez, és megígérte, hogy a Barcelona sorfalat fog állni a szerdai összecsapás kezdőrúgása előtt."
:?
Lezárt