Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
lucas88
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2007.08.17. 15:49:19
Tartózkodási hely: Szeged

2008.05.05. 12:14:25

Tudja vki,h Laudrup mien hadrendben játszatja a getafét?Remélem nem(vagy nem csak) 4-3-3 :lol:
Kép
A Barça név megint szép lesz,
Méltó régi,nagy híréhez!
!!Tots units fem força!!
socio66

2008.05.05. 12:03:54

the Legend írta:
socio66 írta:szerintem egy technikás játékos kell,aki rövidpasszos játékot játszik...
nem pedig egy Lampard,vagy Van Der Vaart-tipusu játékos...
többet nem jövök Nasri-val.. :lol: :lol:
ennyi erövel diego is jöhetne ő elég technikás rövidpasszos játékban is az egyik legjobb és ahogy nasrinál mondtad "a labdáinak szeme van " :D 8)
igen,valóban ő is remek lenne. vele annyi a problémám hogy nemrég kijelentette hogy a Realban akar játszani... :?
Avatar
the Legend
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.04.11. 21:12:47
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.05.05. 11:55:07

socio66 írta:szerintem egy technikás játékos kell,aki rövidpasszos játékot játszik...
nem pedig egy Lampard,vagy Van Der Vaart-tipusu játékos...
többet nem jövök Nasri-val.. :lol: :lol:
ennyi erövel diego is jöhetne ő elég technikás rövidpasszos játékban is az egyik legjobb és ahogy nasrinál mondtad "a labdáinak szeme van " :D 8)
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.05. 11:49:15

socio66 írta:szerintem egy technikás játékos kell,aki rövidpasszos játékot játszik...
nem pedig egy Lampard,vagy Van Der Vaart-tipusu játékos...
többet nem jövök Nasri-val.. :lol: :lol:
Sztem is, én is Nasrit favorizálom!
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
socio66

2008.05.05. 11:42:30

szerintem egy technikás játékos kell,aki rövidpasszos játékot játszik...
nem pedig egy Lampard,vagy Van Der Vaart-tipusu játékos...
többet nem jövök Nasri-val.. :lol: :lol:
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.05. 11:35:41

én luchot kicsit bumm bumm Bommelhez hasonlítanám csak nagyobb játék intelligenciája van.gyakorlatilag mozgás meg passzai ugyanolyanok.sztem nem ő kell ide!

enniy erővel már Aimart is el lehetne hozni:D
socio66

2008.05.05. 11:13:50

Zozzy 5 írta:érdekes lehet egy ilyen leírás amit socio66 írt. Ő legalább meg is indokolta, hogy miért szeretné, nem úgy, mint a többség.
Pontosan.Mivel sokan irták róla hogy nagyszerű játékos,egy kicsit megfigyeltem a meccsein.És ugye irtam hogy nekem nagyon tetszik a játéka, meg el tudnám itt képzelni.Én pl.örülnék ha valaki bemutatné igy pl.Lucho Gonzalezt,mert nem ismerem...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.05. 11:08:56

Fernando írta:
socio66 írta:...
Figyelj, most az hogy te fényezed és szted ő lenne a legjobb igazolás az egy dolog. Mások szerint nem. És ha joltudom ő az egyetlen olyan játékos akiről szó volt ebben a topicban akiről még egy 2 soros hír sem jelent meg sehol a világban, hogy a Barcelona érdeklődne iránta.
És? Attól még leírhatja :roll: Az is egy dolog, hogy nem jelent meg róla komolyabb hír (egyébként ez így nem teljesen igaz, mert annyi már róla is volt, hogy minden álma itt játszani), de ha már minden második fórumozó őt követeli akkor érdekes lehet egy ilyen leírás amit socio66 írt. Ő legalább meg is indokolta, hogy miért szeretné, nem úgy, mint a többség.
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.05. 11:08:00

LG írta:Pontosan :!: Elősször egy edző kell, ő majd elmodja a kivánságait a vezetőknek. Persze lehet ugy is, h igazolnak embereket, utánna hoznak egy edzőt, h csináljon abból egy csapatot, de pl. ebbe egy Mourinho 100%, h nem menne bele. A csapatot az edző szerint kell formálni, és a nem a vezetők kénye-kedve szerint, mert akkor az lesz, mint a galaktikus madridnál pl., vagy évekik az Internél. Attól tartok, h a vezetők épp ezért akarják Guardiolát, ő majd mindent megtesz nekik, de Mourinho nem fog ugy táncolni, ahogy fütyülnek, az biztos.
és arra nem gondolsz, hogy már megvan az edző, aki leadta a kívánságlistáját? szerintem már tudja a vezetőség, hogy ki váltja frenkit, és ő is tudja, hogy rá esett a választás. egyszerűen arról van szó, hogy laportáék ismét jelesre vizsgáztak korrektségből és akkor nevezik ki az új edzőt hivatalosan, mikor frenki távozik.
hangsúlyozom: SZERINTEM.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.05. 11:01:54

socio66 írta:Tegnap láttam a Marseille-Bordeaux meccset,és még jópár Marseille mecset az elmult hetekben. Szinte csak Samir Nasri játékát figyeltem.
észrevételeim
-igazi irányitó,nagy játékintelligenciája van.
-labdaátvételei zseniálisak,technikailag tökéletes.
-passzainak,kiugratásainak szeme van,nagyszerűek.
-alkalmas szabadrugások,szögletek elvégzésére, ráadásul mind nagyon veszélyes.
-még fejlődőképes,a kapura egy picit lehetne veszélyesebb

Összességében szerintem nagyszerű játékos,még van hova fejlődnie,de ugy gondolom, hogy megvételével csiszolatlan gyémántra lelnénk.Egyébként a játéka,stílusa,posztja teljesen megegyezik Fabregaséval,nála viszont sokkal olcsóbb lenne.Összefoglalva,azt hiszem nagyszerű igazolás lenne,ráadásul pénztárcakímélő is!
Figyelj, most az hogy te fényezed és szted ő lenne a legjobb igazolás az egy dolog. Mások szerint nem. És ha joltudom ő az egyetlen olyan játékos akiről szó volt ebben a topicban akiről még egy 2 soros hír sem jelent meg sehol a világban, hogy a Barcelona érdeklődne iránta.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.05. 11:00:16

Pontosan :!: Elősször egy edző kell, ő majd elmodja a kivánságait a vezetőknek. Persze lehet ugy is, h igazolnak embereket, utánna hoznak egy edzőt, h csináljon abból egy csapatot, de pl. ebbe egy Mourinho 100%, h nem menne bele. A csapatot az edző szerint kell formálni, és a nem a vezetők kénye-kedve szerint, mert akkor az lesz, mint a galaktikus madridnál pl., vagy évekik az Internél. Attól tartok, h a vezetők épp ezért akarják Guardiolát, ő majd mindent megtesz nekik, de Mourinho nem fog ugy táncolni, ahogy fütyülnek, az biztos.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.05. 10:55:48

gonosz írta:Szerintem inkább azt kellene kitalálni, hogy ki menjen....kinek a helyére kell mást szerződtetni, milyen poszt fog borulni, nomeg a régi/új edzőnek milyen felállás lesz a terve???
Már olyat is hallottam, hogy 10-en mennek, akkor majd utánajárok, hogy hol is láttam a cikket.....
Szerintem azzal kellett volna kezdeni h a BL kiesés után frenkit azonnal elküldeni és végre az edzö problémát megoldani...és láásunk már egy képet h az uj edzö( legyen akárki is az) melyik játékosra tart igényt és h kiket szeretne igazolni...milyen játékrendszerben szeretné a csapatot játszatnistb miért kell még mindig várni??????
socio66

2008.05.05. 10:54:49

gonosz írta:
socio66 írta:Egyébként a játéka,stílusa,posztja teljesen megegyezik Fabregaséval,nála viszont sokkal olcsóbb lenne.
Hát úgy hallottam Fabregasra rámenne a gatyánk is, amit nem kétlek!
Igen,és bár jelenleg ő a legjobb a posztján,Nasri-ban is megvannak azok a képességek,amik Fabregasban,csak még egy picit fejlődnie kell, tapasztalatokat kell szereznie egy erősebb bajnokságban és a Bl-ben is. Szerintem 2 éven belül lesz olyan játékos most Cesc,tényleg most sem marad el sokkal tőle.Fabregas egy picit több gólt lő,és már tapasztaltabb játékos.
De ennek ellenére szerintem ő az ideális vétel,legalábbis Cesc után mindenképp. Lucho Gonzálezt még nem nagyon láttam játszani,a két perces videókból nem tudom leszűrni hogy milyen játékos...
socio66

2008.05.05. 10:33:21

Tegnap láttam a Marseille-Bordeaux meccset,és még jópár Marseille mecset az elmult hetekben. Szinte csak Samir Nasri játékát figyeltem.
észrevételeim
-igazi irányitó,nagy játékintelligenciája van.
-labdaátvételei zseniálisak,technikailag tökéletes.
-passzainak,kiugratásainak szeme van,nagyszerűek.
-alkalmas szabadrugások,szögletek elvégzésére, ráadásul mind nagyon veszélyes.
-még fejlődőképes,a kapura egy picit lehetne veszélyesebb

Összességében szerintem nagyszerű játékos,még van hova fejlődnie,de ugy gondolom, hogy megvételével csiszolatlan gyémántra lelnénk.Egyébként a játéka,stílusa,posztja teljesen megegyezik Fabregaséval,nála viszont sokkal olcsóbb lenne.Összefoglalva,azt hiszem nagyszerű igazolás lenne,ráadásul pénztárcakímélő is!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.05. 08:46:29

Spanyol lapértesülés szerint elképzelhető, hogy Didier Drogba, a Chelsa labdarúgója a következő idényben az FC Barcelona együtteséhez szerződik.
Az El Mundo Deportivo című barcelonai sportnapilap úgy tudja, hogy Txiki Begiristain, a katalán csapat technikai igazgatója a Bajnokok Ligája elődöntőjéből történt kiesés után új futballistákat keres és az elefántcsontparti klasszis lenne az egyik jelölt.
A lap szerint Karim Benzema, az Olympique Lyon válogatott csatára szintén a kiszemeltek között van.(nb1.hu)

MÉG ANNYIT HOGY HA VALAKI 16.(KB)A TBELLÁN ÉS EGY OLYAN CSAPAT MINT A VALENCIA AKKOR EN IS LETÖRT LENNÉK,ES NEM ERDEKELNE ANYIRA EZ AZ EGÉSZ...LEHET SILVA IS IGY VAN!KI TUDJA LEHET HOGY MÁR NAGYON BARCELONÁBA AKKAR IGAZOLNI...MEG AZ H VAN 1 ROSSZ MECCSE??ISTENEM...HANRYNAK MENNYI VAN?EBBEN AZ EVBEN?RONNIE ROL NE IS BESZÉLJÜNK ÉS AKKOR MÁR NEM JO JÁTÉKOSOK?MEG AKI FOCIZIK AZ TUDJA H JOBB CSAPATBA JOBBEN MEGY A JÁTÉK...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.05. 08:03:10

1000x el lett mondva, h ne egy meccs alapján itéljetek meg egy játékost. Villa is ratyi volt ma, pedig tudjuk, h Torres mellett(előtt, után-kinek hogyan) a legjobb spanyol csatár. Silvának eddig én is több rossz meccsét láttam, mint jót, de itt a fórumon sokan mondják, h nagy tehetség, meg a Barca is vmiért le akarja igazolni, ugyhogy tudhat vmit. Ennek ellenére én Capelban nagyobb lehetőséget látok.
Avatar
lucas88
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2007.08.17. 15:49:19
Tartózkodási hely: Szeged

2008.05.04. 22:33:08

barcatom írta:
csabimo írta:Ezt a silvát akarjuk megvenni? ki ez? a következö mendieta:)... kell a ráknak!! jah kapust nem akarunk végre venni?
Igazat adok csabimonak!!!!
Ha csak a mai meccsét láttátok akkor lehet,h ezt gondoljátok,de én figyelgetem,meg utána is néztem,és hidd el nem csak a padra jöhetne! :wink: Na de erről nem én döntök :roll: :D
Kép
A Barça név megint szép lesz,
Méltó régi,nagy híréhez!
!!Tots units fem força!!
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.05.04. 20:06:44

ke.andy írta:Eto'o, Titi, Bojan, Assulin mellé minek középcsatár? Esetleg a padra egy Henke tipusú játékos, sérülés/pihentetés esetére.

Victor mellé (de inkább elé) kellene egy jó kapus. Zamb, Ronie, Deco helyére lell keresni játékosokat, illetve a padot megerősíteni.

Edző?

Mourinho szerintem már nem jön ide. Főleg, mert beintett Pepp-re. Laudrup lehet Guardiola-val. De majd meglátjuk.
Talán azért, mert Assulin nem középcsatár és csak egy hónapja ünnepelte a 17edik születésnapját. Az oké, h fiatalítunk meg minden, de ne 17-18 éves gyerekekre rakjuk a terhet. Ne várjunk csodát tőlük, attól, h hihetetlen nagy tehetségek. Mellesleg Henry lehet, h el fog menni - aminek én se örülnék - és akkor kell egy kis vérfrissítés ide is. Tudod Txiki nagytakarítást szeretne.
ke.andy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2007.01.20. 14:45:53

2008.05.04. 19:53:55

Eto'o, Titi, Bojan, Assulin mellé minek középcsatár? Esetleg a padra egy Henke tipusú játékos, sérülés/pihentetés esetére.

Victor mellé (de inkább elé) kellene egy jó kapus. Zamb, Ronie, Deco helyére lell keresni játékosokat, illetve a padot megerősíteni.

Edző?

Mourinho szerintem már nem jön ide. Főleg, mert beintett Pepp-re. Laudrup lehet Guardiola-val. De majd meglátjuk.
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.04. 19:29:12

Messa írta:
depth írta:Huntelaar szerintem nem lőné a gólokat itt, őt inkább egy angol csapatban tudnám elképzelni. Ettől függetlenül kiváló játékosnak tartom és még eléggé fiatal.

Tudom, h a hollandok remekül játszottak nálunk, Kluivert a kedvenc csatárom volt, de én akkor is Benzemát favorizálom.
Szerintem pedig lőné a gólokat, főleg, hogy fiatal, nem lennének nagyon beilleszkedési problémái. Szerintem. :roll: De 1 angol csapatba (Chelsea) nagyon is beleillene...[/quote Én is inkább Benzema-t választanám!!!!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.04. 19:29:04

barcatom írta:
csabimo írta:Ezt a silvát akarjuk megvenni? ki ez? a következö mendieta:)... kell a ráknak!! jah kapust nem akarunk végre venni?
Igazat adok csabimonak!!!!

Ez hülyeség.EAz egész Valencia egy kalap ***.Ennyierővel Villa,Hilderbland is sz*rt sem ér.Silva nagyon jó játékos.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.04. 19:23:48

Capon írta:100milcsi? Pff. Lassan el kéne azon gondokozni a FIFA-nak, hogy egy határt huzzanak nem csak ilyen esetekben de a fizetéseknél is. Lassan a világ összes pénze nem lessz elég egy egy játékos leigazolására. 100 milcsikkel dobálozni már büncselekmény annak már súlya is van.
A feneketlen zsebű abramovics bejövetele óta vannak ezek az irreális árak egy egy spílerért...Úgy elszaladt a ló a pénzekben,h csak na.Egy középszintű játékosért is szemrebbenés nélkül elkérnek 30 misit :shock:
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.04. 19:19:57

Ezt a silvát akarjuk megvenni? ki ez? a következö mendieta:)... kell a ráknak!! jah kapust nem akarunk végre venni?
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2008.05.04. 19:00:14

http://www.foci24.com/index.php?ugras=h ... 89&nyelv=0

Nemtom, nekem nem a szívem csücske Drogba! Sztem Eto'o jobb! Bár ha Henry elmegy, az ő pótlására jó lenne!
Lezárt