Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.04. 12:42:22

Messa írta:"A posztra egyébként két nagy nevet emlegetnek még esélyesként, José Mourinhót és Josep Guardiolát, de Cruyffnak egyik sem felel meg igazán."
Tisztelem az öreget, nagyon jó focista volt. De ezt most ne ő döntse már el... Az a baj, h Laporta sem favorizálja nagyon Josét... :oops:
+Laporta mindig elfogadja Cruyff véleményét.(Laudrup)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.05.04. 12:41:12

"A posztra egyébként két nagy nevet emlegetnek még esélyesként, José Mourinhót és Josep Guardiolát, de Cruyffnak egyik sem felel meg igazán."
Tisztelem az öreget, nagyon jó focista volt. De ezt most ne ő döntse már el... Az a baj, h Laporta sem favorizálja nagyon Josét... :oops:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.04. 12:37:38

ozsimiki írta:Most Zsoltival értek egyet!

Amúgy Laudrup tapasztalata miből áll? Tényleg érdekel,mert nem vagyok teljesen képben vele még...

Frank túlvolt akkor egy Holland válogatotton,akikkel nagyon is jó volt,csak a kapufák méretét nem tanúlták be anno a tulipánosok :? Utána kiesett egy csapattal,az már nem volt döfi..
Laudrup
2000-2002Dánia(menedzser)
2002-2006Brøndby IF
2007-Getafe CF
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.04. 12:25:46

norbert55 írta:
Zsolti írta:Ebben a helyzetben nem kellene "zsákbamacsakát" választania a klubnak...nagy nevű szakember kell,aki már bizonyított. kész.

Gondoljatok bele.Rijkaard anno így került ide szinte tapasztalatlan volt.Már eleve most tapasztaltabb Laudrup mint anno Rijkaard mégis vele mindent nyertünk(majdnem)és ez nem csak Rijkaard hibája h ez történt.Szal tőlem lehet Laudrup.
Most Zsoltival értek egyet!

Amúgy Laudrup tapasztalata miből áll? Tényleg érdekel,mert nem vagyok teljesen képben vele még...

Frank túlvolt akkor egy Holland válogatotton,akikkel nagyon is jó volt,csak a kapufák méretét nem tanúlták be anno a tulipánosok :? Utána kiesett egy csapattal,az már nem volt döfi..

Laudrup?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.04. 12:15:04

A Nemzeti Sportban benne van h Laudrup az utód.Ezt személyesen Ángel Torres a Getafe elnöke is elismerte.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.05.04. 11:29:42

Tény Murinhonak kicsit nagy a szája de azért azt tegyük hozzá hogy van mire fel. A világ eggyik legjobb edzője , és ezért megteheti hogy a sajtónak ieneket mondjon.


Mozgó userbarok használata tiltva van, légyszíves vedd ki!

S.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.04. 11:18:25

LG írta:Igen, Etoo Barcás, ő jól teszi, ha beszól ugye.
Ha vki nem Barcás csinálja már undoritó.
Mourinhot azért utálják itt sokan, mert anno kivert minket a BLból.
Én nem azért nem csípem Mourinhot,mert kiütöttek minket,az csak az egyik ok. :wink: Hanem mert folyamatosan teszi magát,állandóan beszólogat,kekeckedik.Parádézik a padon,a sajtószobában,mindenhol...Eto'o-tól sem volt sportszerű,de hangsúlyozom:EGY ilyen példa volt vele kapcsolatban.Josenál meg össze sem tudnám számolni!
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.04. 11:05:47

Én örülnék Laudrup-nak.Nem mindig az tesz jót egy csapatnak ha híres edzője van.Rijkaard is mikor jött egy senki volt edző szinten.Mostmár elismert szakember csak ez az uccsó év(főleg ez)Laudrup annyiból jobb mint Rijkaard h ő "nemfél" megmondani a frankót a játékosainak Rijkaard azonban nem.Ezért ijen laza ez a Barca.

Am meg Cruyff még nem ajánlott hülyeséget a Barcának.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.04. 10:19:42

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=178879
Nem tudom volt-e, ahogy visszaolvastam még nem...
Álitolag Laudruppal felvették a kapcsolatot.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.04. 10:00:43

Nagyon egyetértek barcatom írásával nincs mit mást hozzáfűzni!!!Ide egy nagy név kéne!Van rá alkalom is!És mit csinál ehelyett a vezetőség keresi a kiskapukat!Most szabad préda a Mourinho de a nyáron tuti kap munkát!mi meg ha befürdünk a nagyszerű Laudrup pep kettőssel lehet majd jó lenne egy király a padra csak akkor már késő lesz...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.04. 09:48:48

barcatom írta:Egyszerüen nem győzőm hangsúlyozni hogy mennyire fáj hogy látom(érzem) hogy nem fogják leigazolni Jose Moriunho-t!! 1993 óta követem ezt a klubbot és ezt már itt sokszor leirtam, és azt is vallom hogy Cruyf után nem volt igazi karizmatikus minden hállyal megkent nagytudásu eddzönk!! Ragaszkottak a holland témához, fogalmam sincs hogy mért! Igazábol Van Haal se volt jó ,olyan értelemben hogy nem tudta összatartani a az egységet a sztársággal, söt kifejezetten nem birta a kiemelkö egyéniségeket (rivaldo), ő egy jó szabályok betartásával tudó képzetségü játékosokat részesitette!!! Ő illet a barcahoz?? (csak közlöm miatta ment el Ronaldo, majd rivaldo, és miatta nem jöhetett vissza ronaldo), kicsit komoly nem!! Azt mondjuk Rejkard, én azt mondom biztos jó!!, de kérdezlek benneteket még akkor is ha nem mindig a legjobb nyer, egy ilyen csapattal( Eto aki nagyszerü tehetség és tudás volt mögötte söt bizonyitás vágy, még is kirekesztve a realból, messi, deco aki bl gyöztesként jött még azért motivációval mert kis csapatból, és egy ronaldinho aki 100%-on tényleg fantasztikus aki ha nem lött gólt akkor adott két gólpasszott egy meccsen erejeteljében, mért biztos hogy akkora tudás van mögötte, söt én azt látom hogy nincs, pont az hiányzik belöle ami a legfontosabb egy eddzőben pl: összetartás (nézd Sir Elex Fefguson), Rejkard keze alá kapott mindent még az akkori futball legnagyobbját, én azt akarom mondani hogy nem biztos hogy ez mögött akora aszakmai tudás volt!!!!! És itt a lehetöség hogy egyszer ott legyen egy olyan aki a semmiböl jött ,és ő saját magának a tudásával, erényességével kivavta magának a cimert, nekünk még se kell!GYÜLÖLÖM MAGUNKAT ÉRTE!! Azt mondják barca stilus!!? én azt mondom sok passz, jó ezt tudjuk , és?? szerintem ha nyerünk az mindennél fontosabb!!!, de tényleg ha gondoljatok bele ha mondjuk ma megvernénk a manchstert 2-0 ra nem örülnétek?? A barcaból ugyse lehet kiölni teljesen ezt a stilust de végre lehetne egy olyan eddzönk aki olyan mint Messi ma a jobb szélen!! és számomra ez fontos!! Laudrop lehet hogy sül el, nem mondom hogy nem,de aki bizonyitott az bizonyitott!!!Akárhonnan nézitek is ma jelenleg a legjobb 5 eddzö az ebböl áll: Ferguson, Wenger, Ancelotti, Capello(Lippi), és Morinho. De nekünk nem kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Végülis minek???
Sajnáltam nyomtalanul kitörölni az igazolások topicból, túl hosszú.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.04. 08:41:30

Igen, Etoo Barcás, ő jól teszi, ha beszól ugye.
Ha vki nem Barcás csinálja már undoritó.
Mourinhot azért utálják itt sokan, mert anno kivert minket a BLból.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.03. 22:50:22

Az egy dolog,h Eto'o 1szer (!) odavert a margitistáknak (jól tette,hadd szokják :twisted: ),és az is egy dolog,h Jose úton-útfélen,időnként minősíthetelen viselkedéssel csinálta a pi**ját...
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.03. 22:42:55

miihii írta:Én vhogy irtózom a gondolattól,h Mourinho kezébe adjuk a csapatot.Az elmúlt évek arrogáns,gusztuntalan viselkedését (amivel rohadtul megutáltatta magát velem) nem tudnám elfelejteni neki.Szakmailag oké a tag,mert azért gatyába rázta a cselszit,csak mondjuk ez a védekezős játék,amivel a csapataival sikereket ért el,alapjában változtatná meg a BARCA imidzset (?). 4-3-3 jellegű támadófoci,ha mást játszunk,az már nem BARCA-s.
Gondolom most jön a savazásom,h eredmény kell és ezért változtatni kell,akár az alapstratégián is.Meg a cél érdekében akár még ez a szőrös bunkó is játszhatná az eszét a kispadon,ha hozza a sikert.De én csak a szerény véleményemet írtam meg,hisz' erre jó a fórum :wink:
Én nem szívesen látnám ott egyedül,talán még Peppel együtt...De az meg sansztalan vélhetően.
Inkább vki mást,könyörgöm... :)
És mér azért mert beszól az ellenfélnek hát sztem ezt jól teszi!!!!!!!!!Eto'o is megmondta a magáét 2005-ben a margósoknak és akkor ő képviselte a barcát!!!
Gondoljatok bele.Rijkaard anno így került ide szinte tapasztalatlan volt.Már eleve most tapasztaltabb Laudrup mint anno Rijkaard mégis vele mindent nyertünk(majdnem)és ez nem csak Rijkaard hibája h ez történt
Ez igazd de addig volt mellette egy Henk Ten Cate aki csinálta az edzéseket és volt neki egy csúcsformában lévő R10-e... :roll: :roll: :roll:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.03. 21:35:20

Poszi írta:Cruyff az miért nem válalja el megint az edzőséget? Én nagyon örülnék ha őt látnám a kispadon!
Mert még élni akar. Életmentő szívműtéttel a háta mögött, nem hinném, hogy jót tennének neki az izgalmak.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.03. 21:25:57

Én vhogy irtózom a gondolattól,h Mourinho kezébe adjuk a csapatot.Az elmúlt évek arrogáns,gusztuntalan viselkedését (amivel rohadtul megutáltatta magát velem) nem tudnám elfelejteni neki.Szakmailag oké a tag,mert azért gatyába rázta a cselszit,csak mondjuk ez a védekezős játék,amivel a csapataival sikereket ért el,alapjában változtatná meg a BARCA imidzset (?). 4-3-3 jellegű támadófoci,ha mást játszunk,az már nem BARCA-s.
Gondolom most jön a savazásom,h eredmény kell és ezért változtatni kell,akár az alapstratégián is.Meg a cél érdekében akár még ez a szőrös bunkó is játszhatná az eszét a kispadon,ha hozza a sikert.De én csak a szerény véleményemet írtam meg,hisz' erre jó a fórum :wink:
Én nem szívesen látnám ott egyedül,talán még Peppel együtt...De az meg sansztalan vélhetően.
Inkább vki mást,könyörgöm... :)
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.03. 21:00:44

Zsolti írta:Ebben a helyzetben nem kellene "zsákbamacsakát" választania a klubnak...nagy nevű szakember kell,aki már bizonyított. kész.

Gondoljatok bele.Rijkaard anno így került ide szinte tapasztalatlan volt.Már eleve most tapasztaltabb Laudrup mint anno Rijkaard mégis vele mindent nyertünk(majdnem)és ez nem csak Rijkaard hibája h ez történt.Szal tőlem lehet Laudrup.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2008.05.03. 20:56:27

Ebben a helyzetben nem kellene "zsákbamacsakát" választania a klubnak...nagy nevű szakember kell,aki már bizonyított. kész.
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2008.05.03. 20:37:02

Cruyff az miért nem válalja el megint az edzőséget? Én nagyon örülnék ha őt látnám a kispadon!
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.03. 20:29:42

ocsi60 írta:De az szinte biztos, hogy ha jön Mourinho akkor marad Deco.

Na ezért sem kéne José.Mentálisan ő kell a csapatba de Cruyff nem ajánlot soha se rossz döntést.Szal Laudrup lehet h jó lenne.
ocsi60

2008.05.03. 20:10:46

De az szinte biztos, hogy ha jön Mourinho akkor marad Deco.
Avatar
lucas88
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2007.08.17. 15:49:19
Tartózkodási hely: Szeged

2008.05.03. 19:27:31

Úgy is lehet figyelni ezt a storyt,hogyha most leszerződtetnénk Josét,és esetleg nem válna be(ezt nem nagyon hiszem) akkor még mindig ott lesz Pep,de fordított esetben ez már nem így van!!
Kép
A Barça név megint szép lesz,
Méltó régi,nagy híréhez!
!!Tots units fem força!!
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.03. 19:08:04

Most nemazért srácok de a 3 edző közül José a legmegfelelőbb erre a posztra! Guardiola gyenge még nagyon 0 tapasztalattal! Laudrup még szerintem semmit nem bizonyitott! Mourinho azért nah... Nálam ő a favorit most!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.03. 18:58:54

norbert55 írta:
Mourinho-nak a stílusában és a játékában látja a hibát.
Guardiolát pedig még tapasztalatlannak tartja.

Sztetek?
Hi!

Mourinho??!!! Arrogáns nagyon, nem lenne jó, ha ő képviselné a Barca-t...nagyképű, bár jó szakember.
Guardiola tényleg tapasztalatlan, de szerintem még ő a legjobb, aki teljesen a Barca-ért tesz és elszánt! Nekem ő lenne az emberem, de a tapasztalatlansága miatt csak két-három év múlva lenne alkalmas, addig valamilyen kisebb, de elsőosztályú csapat kellene neki "edzésnek"....kár, hogy ez nem így működik :( :? .
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.03. 17:46:23

Mostmár teljesen bozonytalan vok.José és Pep lett volna eggyüt.De aztán ők szétválva José.Pep, vagy LAUDRUP.

Most olvastam h Cruyfnak nagy befojása van a klubnál.És ő Laudrup-ot akarja mert ő viszonylag tapasztalt+szép támadófocit nyomna.Annak ellenére mondta ezt h eldzsangázott a Realba anno.


Mourinho-nak a stílusában és a játékában látja a hibát.
Guardiolát pedig még tapasztalatlannak tartja.

Sztetek?
Lezárt