Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.04.13. 20:15:25

Varatrix írta:Én Szed el értek eggyet!!!! Nekem például elegem van ebből a töménytelen Nasri mániából ami itt folyik.

Ha normálisan gondolkozunk egy olyan forgató könyv teccene nekem hogy:

Távozik:Deco, Zambrotta, ( Ronaldinho sajnos, de ez lessz)

Nadjából hármukból egy olyan 40 millió be is jön ha nagyon optimisták vagyunk.

Érkezők: Garay, Barragán, Aquilani

És ezzel lenne egy jó keretünk, és pénzünk is több lenne!
Aquilani és Garay még oké.De Barragán a kezdőben.Sztem ez nem normális gondolkozás.És Nasrival mi a bajod?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.04.13. 20:07:37

Én Szed el értek eggyet!!!! Nekem például elegem van ebből a töménytelen Nasri mániából ami itt folyik.

Ha normálisan gondolkozunk egy olyan forgató könyv teccene nekem hogy:

Távozik:Deco, Zambrotta, ( Ronaldinho sajnos, de ez lessz)

Nadjából hármukból egy olyan 40 millió be is jön ha nagyon optimisták vagyunk.

Érkezők: Garay, Barragán, Aquilani

És ezzel lenne egy jó keretünk, és pénzünk is több lenne!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.04.13. 20:05:12

the Legend írta:
norbert55 írta:----------------------------------V.V.----------------------------------------------

Lahm-----------Puyol----------------------Milito-------------------Abidal--------



-------------------------Xavi-----------------Iniesta/Touré------------------------


-----------------------------------Nasri---------------------------------------------


Messi-----------------------------Eto'o----------------------------Silva-----------


Cserék:Jorquera,Diogo,Garay,Keita,Iniesta/Touré,Giovani,Bojan


Ha vkit nem találtok akit kéne azt eladnám:pl:Ronnie,Deco stb.
na de most komolyan annak mi értelme van h megveszed diogot garayt keitát a padra ? :?

Nem azért venném h csak padozzanak.Hanem kezdők is lehetnének rotációs rendszer.
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2008.04.13. 20:04:54

___________________________V.V__________________________________Daniel Alves________Garay__________Millito_______________Abidal__
__________________________Touré_______________________________


_______Messi__________________Diego_______________________Nasri


_________________________Benzema__________Henry/Eto'o_________
Avatar
the Legend
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.04.11. 21:12:47
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.04.13. 20:02:09

Varatrix írta:isti10 azelképzelésed teljesen apszurd. Ez az összeállítást küld el valahova ahova álom válogatottad kérik. Amúgy hány napja vagy Barca szurkoló, hogy nem tudod miért védjük Puyolt, talán mert ő a Barca legnagyobbja. Kicsit sok esztendőt húzott le a barcába hogy Garay ki túrja.

Nasri, Diego, Benzema ezt te fogod ki fizetni a Barcának:D? Ez a csapat
kivitelezhetetlen!

Egy kisebb vérfrisítés és egy új edző a kulcs, nem pedig egy csapat komplett lecserélése. Én ieneket igazolnék mint: Aquilani, Barragán, Garay.
teljesen egyetértek veled aquilani pontosan beleillene a csapatunkba sztem de lépni kéne érte mer a juve is nagyon küzd érte :)
Avatar
the Legend
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.04.11. 21:12:47
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.04.13. 19:58:46

norbert55 írta:----------------------------------V.V.----------------------------------------------

Lahm-----------Puyol----------------------Milito-------------------Abidal--------



-------------------------Xavi-----------------Iniesta/Touré------------------------


-----------------------------------Nasri---------------------------------------------


Messi-----------------------------Eto'o----------------------------Silva-----------


Cserék:Jorquera,Diogo,Garay,Keita,Iniesta/Touré,Giovani,Bojan


Ha vkit nem találtok akit kéne azt eladnám:pl:Ronnie,Deco stb.
na de most komolyan annak mi értelme van h megveszed diogot garayt keitát a padra ? :?
Avatar
Szed
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2007.12.08. 12:13:03
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg-Szombathely

2008.04.13. 19:57:12

Haggyátok már békén Puyolt :evil: fszom kivan már a sok realitást nélkülöző "igylennejoabarca" álom fszságokból, ha még nem láttad ezt a védelmet összeállva honnan tudod h jó lenne?? ennyi erővel:
------------------Kahn------------------
Lahm-----Garay-------Vidic----Ramos
Krisztina Roni--Hleb----Fabregas--Giggs
-------------Benezma--Priskin------------


na tessék hu de krvajó ez a barca világverő stb... wáá most nagyon felbsztátok az agyamat! bocs mindenkitől de ez nagyon kikivánkozott belőlem

ez nem neked szól Norbert55 hanem az előtted lévőknek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szed 2008.04.13. 20:00:55-kor.
All My Best Friends Are MetalHeads
roni9310
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.04.08. 20:07:47

2008.04.13. 19:43:48

djtrack írta:
isti010 írta:Ez lenne az én jövőbeli Barcelonám:
___________________________V.V________________________________



_____Daniel Alves_______Garay____________Millito_____________Abidal




Lionel Messi___________Xavi/Nasri/Hleb________Diego/Ineista___________Nani



_______________________ETO'O_________Benzema/Henry___________




Én mindig is a fiatalokat szerettem a fociban.már kb 4-5 éve Barcás vagyok és most ez idő alatt most jött el az az idő amikor is válltani kell ha tetszik ha nem.A világon a Barcánakvan a legerősebb kerete tele világklasszis játékosokkal.Szerintem midnenképp a fiatalokra kéne rábízni a következ szezont.Én cseréknek mindenképp olyan fiatalokat igazolnék akik bizonyítani akarnak és így az egész csapat bizonyítani akarna ha nem világsztárokatigazolunk. Ha tetszik ha nem most jött el az az idő amikoris elkell adni olyan embereket akik régebben jók voltak de mostmár nem jók.Én mindig is szerettem puyol-t meg még most is de már nagyon lassul és épp azért gondolta od Garay-t aki fiatal és bizonyítani szeretne gondolom.
Ezek lennének az én cseréim akiket hoznék:Pinto,Barragan,Maxwell,Walcott.
Tisztában vagyok vele hogy ezek nem kis pénzbe kerülnének de ezek ngyon megérnék mer eleve amiket eladunk játékosokat lehetne gazdálkodni.Ha pedig kinézünk maguknak egy fiatalt akkor ne haggyuk h a Madrd lenyúlja előlünk.Mindenképen a védelmet így hagynám mr ez egy eredményes védelem lenne.A középpályasor nagyon jó lenne de lehet hogy bent hagynám YAYA Tourét az a formától függne,Edzőnek én egy olyat hoznék aki nem a védekezésre áálllítja a csapatot hanem inkább támadásra.Erre a feladatra nem tudom ki a legmegfelelőbb.Lehet h az Arsenalból Wenger lenne a mi emberünk.

még egy agyoniskolázott. ÉS Puyolt padoztatod? azért Garay még nem tett le annyit az asztalra. ki lenne a csapatkapitány? esetleg te?:?D
a csapat télleg nem a legjobb de puyolt jol tetted hogy lehoztad
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.04.13. 19:41:03

pfffffffffffffffffffffffffff téged nem lehet ép ésszel meg győzni hogy szájjál le a földre az nem a Fifa 08 ahogy már az előbb is hangoztatták.
C. Ronaldo... Te meg vagy veszve nincs az a pénz amiért el adnák...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2008.04.13. 19:31:37


Én szerintem mégegy valami lehetséges az hogyha már szinte biztos h megy sajnos Ronadinho hogy a helyére egy rekordösszegért elhzozni c.ronaldo-t.........
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2008.04.13. 19:14:01

Ja nekem is majdnem ilyen a Barcám a FIFA-ban!Walcott,Nani,Nasri,Diego,Garay,Dani Alves,Hleb,Benzema....Sima ügy :D
Forca BARCA
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.04.13. 19:11:28

isti10 azelképzelésed teljesen apszurd. Ez az összeállítást küld el valahova ahova álom válogatottad kérik. Amúgy hány napja vagy Barca szurkoló, hogy nem tudod miért védjük Puyolt, talán mert ő a Barca legnagyobbja. Kicsit sok esztendőt húzott le a barcába hogy Garay ki túrja.

Nasri, Diego, Benzema ezt te fogod ki fizetni a Barcának:D? Ez a csapat
kivitelezhetetlen!

Egy kisebb vérfrisítés és egy új edző a kulcs, nem pedig egy csapat komplett lecserélése. Én ieneket igazolnék mint: Aquilani, Barragán, Garay.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2008.04.13. 19:15:26-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2008.04.13. 19:08:46

isti010 írta:Ja és csapakapitány ott van egy csomó vezéregyéniség:Millitto,Valdes,Henry,Xavi
Na nehogy már Milito és Henry így egy év után megkapja a csk karszalagot...azért ennyit nem tettek le az asztalra ebben a csapatban...mellesleg írhattál volna helyettük Iniestát, Messit, és tökéletes a négyesed
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.04.13. 19:03:30

isti010 írta:Már csak azt nem értem hogy akkor miért véditek puyol-t mikor ebben a szezonban nem kevés gólt kaptunk az ő hibájából.Ja és Garay-ra kitérve Puyol is fiatalon került be a csapatba és jó volt.garay megállná a helyét.
Ja és 4-4-2 kell mer ez jobb taktika lenne mer az lenne a középpályások feladata h jöjjenek háátra is.Pl ott van Liverpol kuyt csatár midn hátul van mikor az ellenfél támad.Ja és csapakapitány ott van egy csomó vezéregyéniség:Millitto,Valdes,Henry,Xavi
akkor is butaság amit írtál....Nem Puyolt kell itt kirakni a csapatból. és okosan kell igazolni.
Kép
Avatar
the Legend
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.04.11. 21:12:47
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.04.13. 18:59:25

[quote="isti010"]Ez lenne az én jövőbeli Barcelonám:
___________________________V.V________________________________



_____Daniel Alves_______Garay____________Millito_____________Abidal




Lionel Messi___________Xavi/Nasri/Hleb________Diego/Ineista___________Nani



_______________________ETO'O_________Benzema/Henry___________

és szted miböl vennénk meg pl benzemát nasrit daniel alvest vagy nanit? :? ugyanaz lenne mint most csak még feleannyian se védekeznének ilyen csapattal...
inkább maradj csöndben nem kell minden hülyeséget összeirni arra bárki képes :? :? :evil:
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2008.04.13. 18:59:14

Már csak azt nem értem hogy akkor miért véditek puyol-t mikor ebben a szezonban nem kevés gólt kaptunk az ő hibájából.Ja és Garay-ra kitérve Puyol is fiatalon került be a csapatba és jó volt.garay megállná a helyét.
Ja és 4-4-2 kell mer ez jobb taktika lenne mer az lenne a középpályások feladata h jöjjenek háátra is.Pl ott van Liverpol kuyt csatár midn hátul van mikor az ellenfél támad.Ja és csapakapitány ott van egy csomó vezéregyéniség:Millitto,Valdes,Henry,Xavi
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.04.13. 18:52:28

sztem ez 1 sz*r csapat puyol a kispadon?lol garay még fiatal kevés lenne oda és védekező középpályás hol van? messi meg kicsit fentéb játszik ő nem sima jobb középpályás hanem jobb támadóközéppályás henry meg eto'o 1más melett sztem sz*r......
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.04.13. 18:47:10

isti010 írta:Ez lenne az én jövőbeli Barcelonám:
___________________________V.V________________________________



_____Daniel Alves_______Garay____________Millito_____________Abidal




Lionel Messi___________Xavi/Nasri/Hleb________Diego/Ineista___________Nani



_______________________ETO'O_________Benzema/Henry___________




Én mindig is a fiatalokat szerettem a fociban.már kb 4-5 éve Barcás vagyok és most ez idő alatt most jött el az az idő amikor is válltani kell ha tetszik ha nem.A világon a Barcánakvan a legerősebb kerete tele világklasszis játékosokkal.Szerintem midnenképp a fiatalokra kéne rábízni a következ szezont.Én cseréknek mindenképp olyan fiatalokat igazolnék akik bizonyítani akarnak és így az egész csapat bizonyítani akarna ha nem világsztárokatigazolunk. Ha tetszik ha nem most jött el az az idő amikoris elkell adni olyan embereket akik régebben jók voltak de mostmár nem jók.Én mindig is szerettem puyol-t meg még most is de már nagyon lassul és épp azért gondolta od Garay-t aki fiatal és bizonyítani szeretne gondolom.
Ezek lennének az én cseréim akiket hoznék:Pinto,Barragan,Maxwell,Walcott.
Tisztában vagyok vele hogy ezek nem kis pénzbe kerülnének de ezek ngyon megérnék mer eleve amiket eladunk játékosokat lehetne gazdálkodni.Ha pedig kinézünk maguknak egy fiatalt akkor ne haggyuk h a Madrd lenyúlja előlünk.Mindenképen a védelmet így hagynám mr ez egy eredményes védelem lenne.A középpályasor nagyon jó lenne de lehet hogy bent hagynám YAYA Tourét az a formától függne,Edzőnek én egy olyat hoznék aki nem a védekezésre áálllítja a csapatot hanem inkább támadásra.Erre a feladatra nem tudom ki a legmegfelelőbb.Lehet h az Arsenalból Wenger lenne a mi emberünk.

még egy agyoniskolázott. ÉS Puyolt padoztatod? azért Garay még nem tett le annyit az asztalra. ki lenne a csapatkapitány? esetleg te?:?D
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2008.04.13. 18:45:12

isti010 írta: ...
újabb ember aki védekező középpályás nélkül hagyná a csapatot :D

Ha egy Messi-Nasri- Diego- Nani középpályán szerinted ki védekezik?
Kép
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2008.04.13. 18:42:25

Ez lenne az én jövőbeli Barcelonám:
___________________________V.V________________________________



_____Daniel Alves_______Garay____________Millito_____________Abidal




Lionel Messi___________Xavi/Nasri/Hleb________Diego/Ineista___________Nani



_______________________ETO'O_________Benzema/Henry___________




Én mindig is a fiatalokat szerettem a fociban.már kb 4-5 éve Barcás vagyok és most ez idő alatt most jött el az az idő amikor is válltani kell ha tetszik ha nem.A világon a Barcánakvan a legerősebb kerete tele világklasszis játékosokkal.Szerintem midnenképp a fiatalokra kéne rábízni a következ szezont.Én cseréknek mindenképp olyan fiatalokat igazolnék akik bizonyítani akarnak és így az egész csapat bizonyítani akarna ha nem világsztárokatigazolunk. Ha tetszik ha nem most jött el az az idő amikoris elkell adni olyan embereket akik régebben jók voltak de mostmár nem jók.Én mindig is szerettem puyol-t meg még most is de már nagyon lassul és épp azért gondolta od Garay-t aki fiatal és bizonyítani szeretne gondolom.
Ezek lennének az én cseréim akiket hoznék:Pinto,Barragan,Maxwell,Walcott.
Tisztában vagyok vele hogy ezek nem kis pénzbe kerülnének de ezek ngyon megérnék mer eleve amiket eladunk játékosokat lehetne gazdálkodni.Ha pedig kinézünk maguknak egy fiatalt akkor ne haggyuk h a Madrd lenyúlja előlünk.Mindenképen a védelmet így hagynám mr ez egy eredményes védelem lenne.A középpályasor nagyon jó lenne de lehet hogy bent hagynám YAYA Tourét az a formától függne,Edzőnek én egy olyat hoznék aki nem a védekezésre áálllítja a csapatot hanem inkább támadásra.Erre a feladatra nem tudom ki a legmegfelelőbb.Lehet h az Arsenalból Wenger lenne a mi emberünk.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2008.04.13. 18:24:41

Na, ami itt megy, abba inkább nem folyok bele, mármint nem akarok variálgatni, tök értelmetlen.
Csak annyi, hogy én azt nem szeretném, ha Deco elmenne, mert szerintem nem találnánk még egy ilyen jó irányítót, aki elérhető.
Ha pedig úgy alakul, h Mourinho jön, Deco szárnyakat kaphat. Mindenképp megvárnám az edzőváltást az ő eladásával kapcsolatban (mert h el akarják adni, az tuti, csak idő kérdése. Ugyanazon a lapáton van, mint Ronaldinho).
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.04.13. 18:15:48

Varatrix írta:Tudom hogy őt eggyátalán nem hozták szóba a Barcával de Antonio Barragán a depor -ból tökéletesen tudná pótolni Zambrottát hiszen Jobb SZélső, fiatal és baromi tehetséges. Ő szerintem még Garay-t is felül múlná.
de miért múlná fölül Garay-t mikor, mint te mondtad Barragán jobb szélső, Garay pedig középhátvéd? :roll:
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.04.13. 18:04:14

Tudom hogy őt eggyátalán nem hozták szóba a Barcával de Antonio Barragán a depor -ból tökéletesen tudná pótolni Zambrottát hiszen Jobb SZélső, fiatal és baromi tehetséges. Ő szerintem még Garay-t is felül múlná.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.04.13. 17:47:47

albicelesteX írta:Szerintem nem csak a kezdőbe kéne játékost igazolni!Elég komolytalan a cserepadunk is a többi él csapattal szemben szerintem!Normális és bevethető csereemberekre is szükség lenne na nem ilyen gudjózsi szintűekre!
ezzel nagyon egyet tudok érteni, nekem is ez a véleményem.
Amúgy szóba került Lúció a Bayernből.--Először hülyeségnek tartottam, de most már azt mondom, HA nem jön Garay, akkor jöjjön a brazil, mert legalább magas és jól fejel, a védelmünk pedig nagyon verhető ezen a téren. És az se lenne baj, ha lenne egy kis versenyhelyzet. Meg úgy is sok a sérült mindig.
Kép
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.04.13. 17:18:03

A tegnapi meccsen is bebizonyosodott h a menjen-jöjjön csapatomban nincs hiba.pl:Zambi nagyon sok labdát adott és rontott el.
Lezárt