Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Attila-Raul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.12.22. 21:07:24

2008.03.29. 22:22:08

én lennék az utolsó, aki itt tartaná rijkaardot, de ebben a témában vastagon sárosak a játékosaink is! röhej, és rohadt nagy szégyen is egyben, h 18 meg húszéves fiatal gyerekek veszik csak komolyan a bugikat, a többi rutinos zsugás pedig alibizik, mint az állat! ilyet azért, h egy sima meccsen 2-0ról megfázzunk egy nem éppen világverő csapat ellen, ilyet még nem bszott európa! vastagon sárosak ebben a játékosok is, akik - nem először - 'mit is' ?ák le nagyon, de nagyon magasról az egészet, és ennek meg is lett az eredménye!

VEGRE VALAKI!!! Aki normalisan latja a dolgokat.... :roll:
ronalmartin
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.07.23. 09:09:21

2008.03.29. 22:21:31

Én nagyon szeretem a Barcát de azzért ez nagyon durva!!0-2es félidő után elveszíteni egy meccset,szégyen!! DE háát sajnos ez van :( reménykedjünk hogy ez lesz ez még így se!!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.29. 22:19:09

Véleményem szerint Rijkaard nem hibázott annyit ma, talán a cseréket kúrta el...
Abidal és Thuram mintha arra játszottak hogy ma gólt kapjunk... Thuramot tisztelem és becsülöm, de azthiszem itt az idő... sajnos...
Touré küzdött, de egy sérvel játszani nem könnyű, az vesse rá az első követ aki ilyen súlyos sérüléssel 60 percet játszana... bár hozzátenném ma miatta kaptunk egy csúnya gólt.
Ha kapunk egy gólt totál leblokkolunk, semmi kedv, küzdeni akarás semmi.
Amikor Bojan lejött a győzelmünk is elszállt... Giovani jöhetett volna Henry helyére és én Edmílsont hoztam volna be Touré helyére. Talán ezekben a cserékben hibázott igazán ma az edzőnk, de a játékosok gyengeségéről és bánaságáról szerintem nem tehet. Nemtudom mi lenne e jobb, hogy első körben essünk ki a Schalke ellen, vagy esetlegessen egy MU alázzon porrá minket... mindenki döntse el melyik a jobb... De a mai Barca szerintem még a fradit is szenvedve győzné le.

nemis kell ide Ronaldinho... amit ma mutatott a csapat az szégyen, ez nem a Barca!!! Most szurkoljak az Atléticónak hogy győzzenek ma, hogy ne előzzön meg minket a Villareal???
Ezen a csapaton már nemtudom ki segítene, elindultunk a lejtőn és nincs a kocsiba kézifék...
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Levi39
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.03.29. 22:05:54

2008.03.29. 22:19:00

Nyilván igazatok van részben, az igaz, hogy most ideges vagyok! :-)

Az akkor is probléma, hogy az egyik legerősebb játékoskerettel az utóbbi két évben ilyen meccseket produkál a Barca, valami nagyon nem jó!
koblijoe
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008.03.27. 21:29:36
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.29. 22:18:59

Ilyen játékkal, szerintem semmi sem kerül idén "zsebbe", a BL-ben lenne még esélyünk, talán, de ez a "pocsék" játék semmire sem lesz elég.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.03.29. 22:18:56

topi írta:Alig várom,hogy hétfőn ismét megcinkeljenek a munkatársaim "jogosan " a nagyon jó játékért,eddig csak mosolyogtam,de most már nemtom mi lesz.
Az a baj hogy szetetem a csapatot,de ma egymás mögé állítanám az összeset és egy golyóval keretet és edzői stábot frissitenék.
ha valakinek a fejében ilyen lezajlik, akkor örül, hogy egyik pillanatról a másikra el is felejti, ám te barátom, ezeket leírtad, szóval ha ezt komolyan gondoltad, hát lenne arra a golyóra alkalmasabb vevő is....
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.03.29. 22:18:35

Az első félidő fele táján eszembe jutott, hogy milyen jó, hogy nem Gaspart-éra van, mert ezek a srácok nem fognak megállni, nem kell félni, mint régen. Eszembe jutott egy régi meccs, amikor 2-0-ra vezettünk, és mutatták Gaspart fakó tekintetét a vip-szektorban, aki nem mosolyodott el egy pillataig sem, mert tudta, jön még a fekete leves. Jött is menetrendszerint akkor is, és ma is. Nem akartam elhinni. A tény, hogy tényleg nem csak Frank a hibás, hanem a fiúk is a pályán, méginkább elszomorít.
Ahogy telt múlt az idő, eszembe jutott még egy dolog. Michael Moore Fahrenheit 911 című filmje:
Kép
Bush tehetetlenségéről edzőnk képe ugrott be. Sajnálatos módon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VIII.Henrik 2008.03.29. 22:22:51-kor.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.03.29. 22:17:36

Varga írta:Rijkaardnak le kell mondania, ha nem teszi remélem Laporta intészkedik... :cry: :evil: :lol:
Laporta meg az intézkedés... Abban senki ne bízzon!
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
topi
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.06.23. 19:32:00

2008.03.29. 22:17:06

Alig várom,hogy hétfőn ismét megcinkeljenek a munkatársaim "jogosan " a [auto_cenzúra] játékért,eddig csak mosolyogtam,de most már nemtom mi lesz.
Az a baj hogy szetetem a csapatot,de ma egymás mögé állítanám az összeset és egy golyóval keretet és edzői stábot frissitenék.
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2008.03.29. 22:16:56

Remélem ezek után, még véletlenül sem nyerik meg a bajnokságot,mert meg sem érdemlik, ez egyszerűen szánalmas!
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2008.03.29. 22:16:03

gekkodan írta:
Varga Tamás írta:SIC TRANSIT GLORIA MUNDI!

Komolyan mondom, nem hittem volna. Nem is tudom, mit mondjak, még agondolkodás is fáj.
Fáj a szívem, majd' meghasad, úgy fáj. Szomorú és elesett vagyok, nem tudom, mitévő legyek a Barcelonával kapcsolatban. Nem gondoltam volna, hogy a Gaspart-éra kilátástalansága még egyszer megelevenedik a Nou Camp felett. Nem gondoltam, hogy visszatér az akkori nihil, semmittevés, szakmaiatlanság és dilettantizmus. Nem gondoltam volna, hogy Joan laporta ugyanilyen mélységekbe tud zuhanni. Nem hittem volna, hogy ilyen letargia tud újfent elhatalmasodni rajtam.
Nem tudnám pontosan leírni azt az érzést, ami a a hatalmába kerített. Fájdalom, harag, szenvedés, gyűlölet, indulat, sírógörcs, nevetés. Ez mind együtt és egyszerre. "Minek nevezzelek?" Nem tudom. TAnácstalan vagyok. És szomorú. Mérhetetlenül szomorú.
De, ettől még az érzéseim nem változtak: A KLUBOT SZERETEM, CSODÁLOM, ÉS BÍZOM BENNE! Csak nem ezekkel a vezetőkkel, nem ezzel az edzői apparátussal, és nem ezzel a játékoskerettel! Gyökeres változtatások kellenek, mert Rijkaard, Laporta és egyes játékosok ideje lejárt!
"Mené, Mené, Tekél, Ufarszin!"
Mindenben tökéletesen egyetértek. Hihetetlen, hogy nem tehetünk semmit, csak várjuk a csodát. És hihetetlen, hogy ezzel több millióan vagyunk így a földön, akik lelkesek, szeretik a csapatot és élnek halnak a klubbért. Jóban-rosszban velük vagyunk, de emberi jellemünkből adódóan menekülünk a rossztól és a jót keressük. Nagyon régen nem jó szurkolónak lenni errefelé. És nagyon régen eljött az idő arra, hogy ezt az elnökség is meglássa és tegyen.

Mert nem 11 játékos és nem egy klub és az alkalmazottai égnek le ilyenkor, hanem mindenki, akiben gránátvörös-kék szív dobog. És nem kevesen vannak így.

Csak sajnos nem mindig azok vannak döntési pozícióban, akik arra méltóak és bölcsek is.

DETTO!!! leírhatatlan érzés, szörnyű, kb olyan mint amikor az embert szerelmi csalódás éri...mint akit tökön rúgtak...Rijkaard mellett még kitartottam, de ami sok az sok. Mikor a fiúk visszavettek a tempóból a 20. perctől, én már akkor éreztem hogy ebből gond lesz, és az edző helyében már akkor ordítottam volna velük mintegy félőrült. Mindegy, ami megtörtént, megtörtént, az biztos, itt nyáron pucolás lesz. Nem kicsit. Nagyon. :evil:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.03.29. 22:15:59

fir3bird írta:Hogy hirtelen mennyien utálják Frankiet.Bezzeg amikor 2006-ban duplázott a csapat az már semmit sem számít.Lehet hogy lejárt az ideje, meghogy mennie kell, de azért szerintem kijár a tisztelet neki amiért ennyi mindent letett az asztalra!
hagyjad már ezt a "bezzeg 2006ban" dumát! tönkreteszi azt az egészet, amit akkoriban elért.
mit érünk azzal? lófalloszt.
PUYOL-XAVI-INIESTA
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.03.29. 22:15:56

Boixos írta:én lennék az utolsó, aki itt tartaná rijkaardot, de ebben a témában vastagon sárosak a játékosaink is! röhej, és rohadt nagy szégyen is egyben, h 18 meg húszéves fiatal gyerekek veszik csak komolyan a bugikat, a többi rutinos zsugás pedig alibizik, mint az állat! ilyet azért, h egy sima meccsen 2-0ról megfázzunk egy nem éppen világverő csapat ellen, ilyet még nem bszott európa! vastagon sárosak ebben a játékosok is, akik - nem először - 'mit is' ?ák le nagyon, de nagyon magasról az egészet, és ennek meg is lett az eredménye!
Kinek kell tökön rúgnia a gyerekeket? Kinek kell padra rakni azt, aki lébecol? És kinek kell megvonnia a fizetést akkor, ha partykból másnaposan jönnek a srácok edzésre?

Annak, aki a csapat edzője. Mourinhonál ilyen nem lenne, mert úgy lenne fenéken billentve az egész banda, hogy korzikáig úsznának minden reggel, akkora edzést kapnának.
Levi39
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.03.29. 22:05:54

2008.03.29. 22:15:27

Arra azért kíváncsi lennék, hogy hogyan néznek ezek tükörbe egy ilyen meccs után?!

Vagy holnap mennek edzésre és röhögnek egy jót?! Vagy? Ennek a meccsnek 5-0-nak kellett volna lennie ide, bár az is igaz, hogy az öt gól stimmel...

Nem vagyok hajlandó 100EUR-os jegyeket venni egy ilyen okádék banda meccseire soha többet! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Majd, ha megtanulnak futni és nem gondolják azt, hogy egy gól után már az a szabály, hogy csak hátrafelé lehet passzolni és csak állva lehet átvenni a labdát
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.03.29. 22:15:14

Levi39 írta:Legközelebb akkor fogok szurkolni ennek a mentálisan beteg bandának, amikor megérdemlik!

Addig is jól a szekrény mélyére süllyesztem a mezemet, a 50. évfordulós labdát, meg a Legends of Barca könyvemet. Majd ha hajlandóak 15 percnél többet focizni, akkor előveszem.

Addig meg keresek egy olyan csapatot, amelyik hajt mint az állat bár esetleg nincs tele elkényeztett, mentálisan beteg sztárokkal.
Remélem nem gondoltad komolyan, mert akkor a tipikus divat-dukkerséget rád kell hogy húzzam.
Ez a csapatilyen formában nem képes 90 percet, sőt még 45-öt sem végigfocizni, de nem kell hátatfordítani. Bízzunk abban hogy azért a 2. hely meglesz, és jövőre sikerül egy normálisan felkészített csapattal nekivágnunk az idénynek.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.03.29. 22:14:33

Hogy hirtelen mennyien utálják Frankiet.Bezzeg amikor 2006-ban duplázott a csapat az már semmit sem számít.Lehet hogy lejárt az ideje, meghogy mennie kell, de azért szerintem kijár a tisztelet neki amiért ennyi mindent letett az asztalra!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.03.29. 22:14:31

én lennék az utolsó, aki itt tartaná rijkaardot, de ebben a témában vastagon sárosak a játékosaink is! röhej, és rohadt nagy szégyen is egyben, h 18 meg húszéves fiatal gyerekek veszik csak komolyan a bugikat, a többi rutinos zsugás pedig alibizik, mint az állat! ilyet azért, h egy sima meccsen 2-0ról megfázzunk egy nem éppen világverő csapat ellen, ilyet még nem bszott európa! vastagon sárosak ebben a játékosok is, akik - nem először - szarták le nagyon, de nagyon magasról az egészet, és ennek meg is lett az eredménye!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.03.29. 22:14:12

Levi39 írta:Legközelebb akkor fogok szurkolni ennek a mentálisan beteg bandának, amikor megérdemlik!
Óó, igen, már látom is! Gyerünk fiúk rúgjunk egy gólt, elvesztíünk egy IGAZ, csupaszív szurkolót, nyernünk kell, vagy Levi egy másik csapatnag fog szurkolni...mentálisan egy-két fórumozónál is komoly probléma van...
Barcinho
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.02.08. 11:39:07

2008.03.29. 22:14:11

Ezért a vereségért az egész csapat és Frank is hibás kivéve Bojant, és szerintem Valdest. Egyértelmű hogy Frank-nak mennie kell és a fél csapatot is el kell adni, mert ez így nem megy tovább. Én a veztőség helyébe azt is bevezetném hogy az ilyen meccsek a játékosok és az edzők se kapjanak fizetést. A jelenlegi csapat nem érdemel semmilyen trófeát!!! Nagyon sajnálom de ez az igazság. Remélem a következő szezonban óriási változásokon fog átesni az egész csapat. Ha esetleg Ronnie elmenne akkor meg kellne szereznünk mindenféleképpen Cristiano Ronaldot mert csak ő képes azt a színvonalas játékot hozni mint amit Ronnie produkált.

Forca Barca!!!
Barcinho
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.29. 22:12:54

Levi39 írta:Legközelebb akkor fogok szurkolni ennek a mentálisan beteg bandának, amikor megérdemlik!

Addig is jól a szekrény mélyére süllyesztem a mezemet, a 50. évfordulós labdát, meg a Legends of Barca könyvemet. Majd ha hajlandóak 15 percnél többet focizni, akkor előveszem.

Addig meg keresek egy olyan csapatot, amelyik hajt mint az állat bár esetleg nincs tele elkényeztett, mentálisan beteg sztárokkal.
Ajj haver, ha ezt 1 óra múlva is így gondolod még, akkor komolyan sajnállak. :?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Bocsi the best Barca-fan
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:28:17
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.03.29. 22:12:49

kompalor írta:Hát itt nagytakarítás lesz a nyáron. Nem sokan maradnak a csapatból az biztos. Hihetetlen, hogy egy Barca idegenben képtelen nyeni! Pofára esés lesz itt a BL-ben is. Ez már előre látszik... :cry:
Én halálkomolyan mondom hogyha a Barca nem nyer évvégén semmit,se Bl-t se bajnokságot akk Mu szurkoló leszek má bocs.Tom h nem ez az igazi szurkoló de 1 ilyen meccs után mit mondjak...
szal...Forza Barca...
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2008.03.29. 22:12:40

Ma az Arsenal 2-0-s hátrányból és emberhátrányból nyert 2-3-ra.A MU 4-0.Még ha a Schalke meg is lesz....Mit akarunk????Egy hetest mint tavaj a Roma?? :shock: :shock:
Levi39
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.03.29. 22:05:54

2008.03.29. 22:11:35

Legközelebb akkor fogok szurkolni ennek a mentálisan beteg bandának, amikor megérdemlik!

Addig is jól a szekrény mélyére süllyesztem a mezemet, a 50. évfordulós labdát, meg a Legends of Barca könyvemet. Majd ha hajlandóak 15 percnél többet focizni, akkor előveszem.

Addig meg keresek egy olyan csapatot, amelyik hajt mint az állat bár esetleg nincs tele elkényeztett, mentálisan beteg sztárokkal.
Avatar
kompalor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.08.06. 11:44:15

2008.03.29. 22:10:56

Hát itt nagytakarítás lesz a nyáron. Nem sokan maradnak a csapatból az biztos. Hihetetlen, hogy egy Barca idegenben képtelen nyeni! Pofára esés lesz itt a BL-ben is. Ez már előre látszik... :cry:
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2008.03.29. 22:10:37

EZT NEM HISZEM EL!!!!!!!!!!!!!!!!!! HOGY LEHET ILYEN SZERENCSÉTLENÜL [auto_cenzúra] EGY CSAPAT ? 0-2-RŐL KIKAPNI 3-2-RE ÚGY HOGY TÖMÉRDEK HELYZETÜNK VOLT(AZ ELSŐ FÉLIDŐBEN)!!! A VÉDELEM KATASZTRÓFA!!!! RIJKAARDRA CSAK RÁ KELL NÉZNI! TISZTA SZERENCSÉTLENSÉG!!!!

még egyszer ne hagyd úgy a caps lookot, mert törölve lesz!
Lezárt