Egykori és jelenlegi magyar játékosok

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2008.03.16. 21:36:59

Zozzy 5 írta:http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata. ... ID=9204874

Ha már a másik topikban szóba jött az iwiw, akkor most felhasználnám erre.
Jól nézzétek meg ezt a gyereket. Egy abból a sok semmirekellőből, akikből lesznek majd az NB1-ben ugráló jólfésült kis majmok. A gyerekről röviden annyit, hogy oylan hülye, mint a seggem, persze a haja nagyon szépen meg van csinálva, és bőven van mit a tejbe aprítani mert apucika beépített ember a Loki utánpótlásképzésében. Nem egyszer játszottam már ellene kupákon, és nézzenek oda, nem igazán tudott átjönni a játszótéren edződött ellenfelén. A különbség: az ő nevét mindneki ismeri, ő az egyike azoknak a nagy focistáknak akik ha lemennek egy szórakozóhelyre akkor a csajok odagyűlnek mint a légy a szarra.
A lényeg: semmi extra, mégis Ő az elsőszámú kinövelendő célpont. És sajnos nagyon sok ilyen van most itt Debrecenben is, gondolom máshol is. Persze nyilván vannak kivételek, akiknek a képességeit és az ennek függvényében kapott "szolgáltatásokat", de egyre kevesebb az ilyen...
Melyik csapatban játszik? a '92-esben, vagy az U17-ben, ami az országos kiemeltben tolja?
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.16. 21:31:33

Sanyi visszatért - góllal :D Viszont kikaptak 2-1-re. Ha nem lenne ekkora ökör, szerintem elvinné onnan valamelyik jobb csapat, így viszont... Bár a menedzsere, Vörösbaranyi József tud valamit, hátha varázsol megint a nyáron :)
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.03.16. 17:36:39

Hátborzongató érzés, remélem sikerül majd megélnem egy ilyet, vagy hasonlót nekem is. :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.16. 16:58:34

Boixos írta:ez az egykori magyar játékosokra és az egykori magyar válogatottra vonatkozó bejegyzés.
NÉZZÉTEK A CSODÁT!

(de kár, h csak rövid ideig tartott...)
Megvan videón teljes egészében 8) "Menjél Marci, menjél!" 8)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.03.16. 16:06:07

ez az egykori magyar játékosokra és az egykori magyar válogatottra vonatkozó bejegyzés.
NÉZZÉTEK A CSODÁT!

(de kár, h csak rövid ideig tartott...)
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.03.15. 21:51:30

Sándort én pont emiatt nem szeretem. Egy vaddisznó, rengeteg kiálitást gyűjtött már be, nagyon sokat. Jo dolog, h küzd meg minden, de azért nem kicsit kéne visszavennie.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.15. 19:37:25

el fuero írta:Az igen :shock: :P :lol:
Ezt nem is láttam pedig követem a német focit. A Mi Sanyink ilyet is tud =D>
Nem is értem mostanság miért nem játszatják a Jena-ban a kezdőcsapatban. Többet hozzátudna tenni a játékhoz, mint csereként beállva. De még így is ő vezeti a házigóllövőlistát, ha jól emlékszem, de már ez nem 100%.
Azért, mert kb. egyszerre szedett össze a bajnokságban egy 4, a kupában pedig egy 3 meccsre szóló eltiltást (lehet, hogy fordítva volt). Végre ment neki a játék, erre a hülye feje újra eldurrant. Mentségére szóljon, hogy a barátnőjén életmentő műtétet hajtottak végre, a második esetnél pedig a bíró aljassága volt, hogy csak ő kapott pirosat, a védő ugyanúgy megérdemelte volna. Az eltiltások mértéke is túlzottnak tűnik, csak éppen Sanyink visszaeső...
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2008.03.15. 16:36:21

Zozzy 5 írta:

Nade, hogy valamit fel is tudjak hozni: kimentünk ma a Loki-Siófok meccsre -mivel kaptunk igyenjegyeket :D- és hát mit mondjak, több volt mint szánalom. Élőben sokkal jobban lejön, hogy mennyire nullák Európához képest. Hogy ehhez a gyerekhez hasoníltsak vkit, pl. ott van Cvitkovics vagy ki a jóég. Szép kis babaarc, sérő belőve...Csak az volt a baj, hogy egy labdát nem tudott normálisan átvenni, sokszor belebotlott, és én gyorsabban nyitom meg a széleket kispályán mint Ő...Lassú, lomha, körülményes, ahogy a többiek is azok voltak...Persze régebben róla is azt kellett hallgatni, hogy mekkora tehetség...
Cvitkovics pont most rúgott egy nagy gólt a ZTE-nek ! :D
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.03.15. 14:45:30

antiimperialista írta: Bizony ő képes rá.
Szerinted ez véletlen volt?
http://www.bentex.tv/07_08/Torghelle_vs ... tex_TV.wmv
:wink:
Az igen :shock: :P :lol:
Ezt nem is láttam pedig követem a német focit. A Mi Sanyink ilyet is tud =D>
Nem is értem mostanság miért nem játszatják a Jena-ban a kezdőcsapatban. Többet hozzátudna tenni a játékhoz, mint csereként beállva. De még így is ő vezeti a házigóllövőlistát, ha jól emlékszem, de már ez nem 100%.
Forza Lazio!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.03.15. 14:01:35

antiimperialista írta:Az angolt mennyire vágod? Az interjúban elmondja, hogy nem látta értelmét beadni, mert csak egy csapattársa volt a hosszún (két védővel a nyakán). Látta a kapust keresztbe mozogni, ezért gondolta úgy, hogy átemeli fölötte a hosszúba.
Nézd meg jobban a mozdulatot, ez biztos, hogy nem beadás akart lenni, akkor nem így ért volna a labdához.
Jaaaa.
A másodikat nem néztem meg, így viszont osztom véleményeteket. :wink:
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.15. 13:39:43

Los Banditos írta:Szerintem tudatos volt. Márcsak azért is, mert ő képes ilyen trükkös megoldásokra. Ha Torghelléről vagy valamelyik másik fanyűvőröl lenen szó, akkor aztmondanám, hogy véletlen.
Bizony ő képes rá.
Szerinted ez véletlen volt?
http://www.bentex.tv/07_08/Torghelle_vs ... tex_TV.wmv
:wink:
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.15. 13:24:28

Szerintem tudatos volt. Márcsak azért is, mert ő képes ilyen trükkös megoldásokra. Ha Torghelléről vagy valamelyik másik fanyűvőröl lenen szó, akkor aztmondanám, hogy véletlen.
in to exile
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.15. 13:01:52

kovinho írta:Hát nehéz eset. Szerintem be akarta adni, és lecsúszott.
Egyébként szép gól volt. :)
Az angolt mennyire vágod? Az interjúban elmondja, hogy nem látta értelmét beadni, mert csak egy csapattársa volt a hosszún (két védővel a nyakán). Látta a kapust keresztbe mozogni, ezért gondolta úgy, hogy átemeli fölötte a hosszúba.
Nézd meg jobban a mozdulatot, ez biztos, hogy nem beadás akart lenni, akkor nem így ért volna a labdához.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.15. 12:54:42

Zozzy 5 írta:http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata. ... ID=9204874

Ha már a másik topikban szóba jött az iwiw, akkor most felhasználnám erre.
Jól nézzétek meg ezt a gyereket. Egy abból a sok semmirekellőből, akikből lesznek majd az NB1-ben ugráló jólfésült kis majmok. A gyerekről röviden annyit, hogy oylan hülye, mint a seggem, persze a haja nagyon szépen meg van csinálva, és bőven van mit a tejbe aprítani mert apucika beépített ember a Loki utánpótlásképzésében. Nem egyszer játszottam már ellene kupákon, és nézzenek oda, nem igazán tudott átjönni a játszótéren edződött ellenfelén. A különbség: az ő nevét mindneki ismeri, ő az egyike azoknak a nagy focistáknak akik ha lemennek egy szórakozóhelyre akkor a csajok odagyűlnek mint a légy a szarra.
A lényeg: semmi extra, mégis Ő az elsőszámú kinövelendő célpont. És sajnos nagyon sok ilyen van most itt Debrecenben is, gondolom máshol is. Persze nyilván vannak kivételek, akiknek a képességeit és az ennek függvényében kapott "szolgáltatásokat", de egyre kevesebb az ilyen...
Mi a tanulság, Zoli?
Hogya legjobb, legnagyobb labdarúgók a grundon, ill. a homokon tanulták a mesterségüket. Jól cselezni, remek kezdősebességet elérni csak itt lehet, és az állóképesség növelésében is elévülhetetlen érdemei vannak a kispályának, ill. a grundnak. Lásd anno Bozsik, Czibor, Puskás, majd a későbbiek is.
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.15. 12:52:55

Varga Tamás írta:anti: számomra is tudatosnak tűnik. Főleg abból kifolyólag, hogy egy fél lépést hátrál, és droppból átemeli a hosszú felsőbe. Szóval, a mozdulata szép és tudatos volt. Szerintem.
:shock: Egyetértünk... :D Az indoklással is, én is ugyanígy látom.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.03.15. 12:49:51

Hát nehéz eset. Szerintem be akarta adni, és lecsúszott.
Egyébként szép gól volt. :)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.15. 12:47:25

anti: számomra is tudatosnak tűnik. Főleg abból kifolyólag, hogy egy fél lépést hátrál, és droppból átemeli a hosszú felsőbe. Szóval, a mozdulata szép és tudatos volt. Szerintem.
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.15. 12:41:36

Nézzétek meg Buzsáky zseniális gólját a Blackpool ellen...
http://www.spandli.net/bentextv/Buzsaky ... tex_TV.wmv
...és döntsétek el, hogy szerintetek szándékos volt, vagy nem. Itt Buzsáky beszél arról, hogy így akarta, de a többiek nem hiszik el neki:
http://www.bentex.tv/07_08/Buzsaky_no_f ... tex_TV.wmv
Szóval? Szerintem szándékos volt, elég csak megnézni a mozdulatot, ahogy hátrafelé mozogva megrúgja a labdát. Ez nem csúszott le... Várom a véleményeket, de az "ilyet egy magyar focista nem tudhat" típusú f.szságoktól kíméljetek meg. Csak az írjon, akinek érve is van, kösz.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.03.10. 23:39:43

Ismerem már nagyon rég óta, általánosba is együtt jártunk, akkor is csak azt hallgattam, hogy Kolozsiii mekkora király. Nem ismerem túlságosan, de nem arról van szó, hogy elszállna magától. Egyszerűen tök átlagos képességei vannak, mégis egyike a nagykirályoknak.
Nade, hogy valamit fel is tudjak hozni: kimentünk ma a Loki-Siófok meccsre -mivel kaptunk igyenjegyeket Very Happy- és hát mit mondjak, több volt mint szánalom. Élőben sokkal jobban lejön, hogy mennyire nullák Európához képest. Hogy ehhez a gyerekhez hasoníltsak vkit, pl. ott van Cvitkovics vagy ki a jóég. Szép kis babaarc, sérő belőve...Csak az volt a baj, hogy egy labdát nem tudott normálisan átvenni, sokszor belebotlott, és én gyorsabban nyitom meg a széleket kispályán mint Ő...Lassú, lomha, körülményes, ahogy a többiek is azok voltak...
Hát ien a világ...sajnos.
És Czvitkovics még válogatott is volt...sőt Te válogatott játékosokat nézhetsz.

Mit szóljon az aki Bányász drukker(mint én) és azt látja/tapasztalja,h egyszerűen harmatgyenge játékosok fociznak az első osztályban...
Komolyan mondom amikor megnézel egy edzést és azt látod,h Nb1 es játékosok nem tudnak egymásnak odaívelni egy lasztit a 16os oldalvonalaitól akkor azért elszomorodsz és elgondolkozol.

Főleg úgy,h közben az ifiedző aki annak idején kiegészítő ember volt a Bányászban mindkét lábbal oda rúgja a lasztit ahova akarja.

Az a baj,h vannak emberek akiknek megéri "beprotezsálni" a csapatokba mindenféle jött ment játékosokat.És amíg ez így megy addig egyszerű földi halandó gyereke csak nagyon nehezen fog odakerülni.

Mehetett volna Nb1 topicba is...de hát itt kezdődött a párbeszéd.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.10. 23:32:27

Bányász írta: Lehet rossz formába volt :wink:

Egyébként pedig télleg ez a baj...
Lehet,h valaki nagyon jó zsugás....csak aztán jönnek ezek a dolgok.
Amikor már tudja,h "jó" és ő a legnagyobb király,és istenem csak nézzek ki jól és mennyire király vagyok mer focizok.
És sokszor odakerülnek és itt a baj.Ezért vagyunk szarok.
Ismerem már nagyon rég óta, általánosba is együtt jártunk, akkor is csak azt hallgattam, hogy Kolozsiii mekkora király. Nem ismerem túlságosan, de nem arról van szó, hogy elszállna magától. Egyszerűen tök átlagos képességei vannak, mégis egyike a nagykirályoknak.
Nade, hogy valamit fel is tudjak hozni: kimentünk ma a Loki-Siófok meccsre -mivel kaptunk igyenjegyeket :D- és hát mit mondjak, több volt mint szánalom. Élőben sokkal jobban lejön, hogy mennyire nullák Európához képest. Hogy ehhez a gyerekhez hasoníltsak vkit, pl. ott van Cvitkovics vagy ki a jóég. Szép kis babaarc, sérő belőve...Csak az volt a baj, hogy egy labdát nem tudott normálisan átvenni, sokszor belebotlott, és én gyorsabban nyitom meg a széleket kispályán mint Ő...Lassú, lomha, körülményes, ahogy a többiek is azok voltak...Persze régebben róla is azt kellett hallgatni, hogy mekkora tehetség...
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.03.10. 23:24:44

VictorValdes19 írta:
Bányász írta:De a focitudás nem attól függ ki hogyan néz ki :wink:
nem hát :wink: csak zozy mondta, hogy focizott már ellene és nem nagy vásziszdász
Lehet rossz formába volt :wink:

Egyébként pedig télleg ez a baj...
Lehet,h valaki nagyon jó zsugás....csak aztán jönnek ezek a dolgok.
Amikor már tudja,h "jó" és ő a legnagyobb király,és istenem csak nézzek ki jól és mennyire király vagyok mer focizok.
És sokszor odakerülnek és itt a baj.Ezért vagyunk szarok.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.03.10. 23:22:18

Bányász írta:De a focitudás nem attól függ ki hogyan néz ki :wink:
nem hát :wink: csak zozy mondta, hogy focizott már ellene és nem nagy vásziszdász
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.03.10. 23:19:13

Jobb esetben elviszi az élet.
Rosszab esetben odakerül.Mint ahogyan van is rá példa.Azért is tart itt a focink mert rengeteget számít honnan jöttél.

De a focitudás nem attól függ ki hogyan néz ki :wink:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.10. 23:18:42

Nyáron egy programja biztos van-feltéve ha lesz b.zifelvonulás.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.03.10. 23:13:41

Saviola írta:
Zozzy 5 írta:http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata. ... ID=9204874

Ha már a másik topikban szóba jött az iwiw, akkor most felhasználnám erre.
Jól nézzétek meg ezt a gyereket. Egy abból a sok semmirekellőből, akikbi..
szerelmes lettem belé,az gáz ? :oops:
hát eléggé xopós szája van :oops:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Lezárt