Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.23. 21:45:35

ugyhogy gyengus mert nemgólerős , fáradékony , pontatlan,
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.23. 21:42:02

"Ini gyengus.." Ezt melyik meccs alapján.... :shock: :lol: a legjobb formában lévő játékosunk. :wink:
VISCA EL BARCA!
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.23. 21:24:14

Gomezinho írta:Ronaldinho marad ő egy ikon és egy félisten, ZAmbrotta remélem !! Decoban csalódtam:( !!!Ini gyengus , XAvi túl passziv Eto1o a világ legjobb gollövője! Messit a legjobb nézni!! Henry örülj hogy Taylor nemrug téged már fel!! :shock: :? :D és a hátvédsor ..gratula a kevés gólért ...Valdes..hmm... BUFFON GYERE....na kérem a szidásotokat! :oops: :oops: :oops:
Iniesta valóban gyengécske most, de nagyon jó játékos, Xavival enm értem hogy mi bajod van, Henry-ról lehet leszállni, és Buffont meg hagyd már, mert már uncsi, hogy Valdes-ből cserepaodst akarsz csinálni! :evil:

modoráld magad!

Gomezinho, Te meg ne akadékoskodj. Nekem is válaszoltak már káromkodva és nem sírtam el magam.
Nem kérek választ, törlök mindent.

Z.
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.23. 21:11:44

Ronaldinho marad ő egy ikon és egy félisten, ZAmbrotta remélem !! Decoban csalódtam:( !!!Ini gyengus , XAvi túl passziv Eto1o a világ legjobb gollövője! Messit a legjobb nézni!! Henry örülj hogy Taylor nemrug téged már fel!! :shock: :? :D és a hátvédsor ..gratula a kevés gólért ...Valdes..hmm... BUFFON GYERE....na kérem a szidásotokat! :oops: :oops: :oops:
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.02.23. 20:37:31

grecki írta:
LG írta:Várjunk szezon végéig, mert nem biztos, h pl. Zambrotta, Ronaldinho jövőre is Barca játékosok lexnek, ill. h Deco nem. :wink:
Arra én akár mérget is vennék, hogy R10 jövőre is a Barca játékosa lesz. Zambrotta esetében nem vagyok ennyire magabiztos, de ő is maradni fog szerintem. Azt sem mondtam, hogy Deco nem lesz itt, csak a személyes kedvenc kezdőmet írtam le.
A szakvezetésünk jellemzője, hogy Zambrottát, aki a világ egyik legjobb szélső játékosa padoztatja hetek óta, ahelyett, hogy engedné játszani. Nem fogom csodálni, ha távozik. R10 érdekes történet, valszeg marad, bár, ha nem szedi össze magát, akkor nyáron el kell adni, neki is jobb és még jó pénzt is kapunk érte. Deco meg személyes véleményem szerint mehet, ő aztán tényleg a kiégett kategóriába tartozik. Ráadásul az a játékos, aki fenyegetőzik, hogy elmegy év végén, ha nem játszik eleget, az ne legyen Barcelona játékos. A szakvezetés másik jellemzője, hogy miután Deco nyilvánosan kardoskodott és zsarolgatott, utána elkezdték játszatni és azóta is inkább ő kezd, mint Xavi. Ami szarvashiba.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.02.23. 20:22:15

LG írta:Várjunk szezon végéig, mert nem biztos, h pl. Zambrotta, Ronaldinho jövőre is Barca játékosok lexnek, ill. h Deco nem. :wink:
Arra én akár mérget is vennék, hogy R10 jövőre is a Barca játékosa lesz. Zambrotta esetében nem vagyok ennyire magabiztos, de ő is maradni fog szerintem. Azt sem mondtam, hogy Deco nem lesz itt, csak a személyes kedvenc kezdőmet írtam le.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.02.23. 20:01:27

Várjunk szezon végéig, mert nem biztos, h pl. Zambrotta, Ronaldinho jövőre is Barca játékosok lexnek, ill. h Deco nem. :wink:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.02.23. 19:55:23

Tim írta:
grecki írta:Daniel Alvest a Barcába! :D
Fogadjunk hogy ezt csak azért írtad hogy vitát provokálj! :wink:
Jó játékosnak tartom,de nem sok esélyt látok a megszerzésére. Elég "takarékos" a vezetőség. Ráadásul néha tényleg alattomosan játszik..
Hogy teljesen őszinte legyek, magasról sz@rok arra, hogy nem egy úrilány. Vele pontosan azok a problémák oldódnának meg, ami miatt szerintem szenvedünk. Nincs széljátékunk, pláne a jobb oldalon.

-------------VV------------
Alves-Puyol-Milito-Zambrotta/Abidal
-----------Touré----------
--------Xavi---Iniesta----
------------R10-----------
-----Eto'o--------Henry-- /Messi nem kispados, hanem rotáció a négy ember között/
Avatar
Gogeta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2007.01.28. 16:54:36

2008.02.23. 15:04:00

Lennon írta:Gonzalo Castro?minek ide a védelembe még egy ember?hmm.
Ha jön Lahm,Garay akkor mit kell még rajta erősiteni?
A középályával kéne foglalkozni mert a Manchester U.is nagyott
akar akasztani a nyáron megakarják venni a Szupertehetséget
Kerlont(aki mellesleg gólokat is tud rúgni nem úgy mint akikre
sztárjelzőket szoktak nálunk alkalmazni).Nekünk is sztem ezeken
a dolgokon kénne gondolkozni mert nekem már azt is mondták
hogy Iniestától vagy Decótól nehogy már elvárjúk hogy gólokat
is lőjenek elég ha a pályán vannak.A nyáron remélem nem leszünk pancserek hogy olyan tudású futtbalistákat fognak elhappolni előlünk
mint pl: Diégó,Nasri,
Támogatom hogy mindenféleképpen frissitésre szorul a csapatt de ez most középálya kell hogy legyen.
Ha Zambi elmenne, játsszon Oli a helyén? Te, hol az agyad?
Visça el Barça!
Lennon
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.17. 10:43:45

2008.02.23. 15:01:01

Gonzalo Castro?minek ide a védelembe még egy ember?hmm.
Ha jön Lahm,Garay akkor mit kell még rajta erősiteni?
A középályával kéne foglalkozni mert a Manchester U.is nagyott
akar akasztani a nyáron megakarják venni a Szupertehetséget
Kerlont(aki mellesleg gólokat is tud rúgni nem úgy mint akikre
sztárjelzőket szoktak nálunk alkalmazni).Nekünk is sztem ezeken
a dolgokon kénne gondolkozni mert nekem már azt is mondták
hogy Iniestától vagy Decótól nehogy már elvárjúk hogy gólokat
is lőjenek elég ha a pályán vannak.A nyáron remélem nem leszünk pancserek hogy olyan tudású futtbalistákat fognak elhappolni előlünk
mint pl: Diégó,Nasri,
Támogatom hogy mindenféleképpen frissitésre szorul a csapatt de ez most középálya kell hogy legyen.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.23. 14:51:58

grecki írta:Daniel Alvest a Barcába! :D
Inkább ne! :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Gogeta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2007.01.28. 16:54:36

2008.02.23. 14:33:31

Gonzalo Castro? Leverkusenben játszik, szerintem jól...
Ja és jobbszélső.
Visça el Barça!
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2008.02.23. 14:33:20

grecki írta:Daniel Alvest a Barcába! :D
Fogadjunk hogy ezt csak azért írtad hogy vitát provokálj! :wink:
Jó játékosnak tartom,de nem sok esélyt látok a megszerzésére. Elég "takarékos" a vezetőség. Ráadásul néha tényleg alattomosan játszik..
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.02.23. 14:27:33

Daniel Alvest a Barcába! :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.02.23. 13:53:58

Sztem max 2 változás nem lenne elég.Elsősorban taktikát kell változtatni, márpedig az magával von több vátoztatást.Ezenkívül optt van Zambrotta, aki valszeg elmegy, Deco helye is instabil, lassan pedig Ronié is.KEzdőben sztem ha 4-4-2-re állunk át, akkor lesz 3 változás(jobbbekk,irányító,balkp) :-k
A Fifa egy szégyen
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.23. 13:36:18

Azokkal értek egyet-és ezt már több alkalommal magam is leírtam-akik szerint ezt a keretet hiba lenne felforgatni. A nyári igazolási stratégiát fel kell építeni több szempont alapján. Ezen szempotok:
1.Meg kell vizsgálni egyes "perememberek" szükségességét, illetve a kiöregedő játékosok helyére fiatal, friss emberek kellenek.
2.A hiányposztnak számító jobb bekk pozíciójára hosszú távú megoldást találni.
3. A kulcsemberek távozása esetén megfelelő klasszist szerződtetni, de csakis arra a posztra, és csakis akkor, ha tényleg vki lelép. Jelenleg egyetlen játékost érzek ilyen tekintetben ingatagnak: Decot.
Öszegezve: A kezdőcsapatot-eleinte-maximum két helyen változtatnám meg.
A padon, és a variációs lehetőségekben lenne több változás. Szűkíteni kell a kezdőjátékosok, és cseréik közti tudáskülönbséget, hogy 1-1 sérülés ne változtasson hatalmasat egy egy poszton a csapat játékán :!:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Lennon
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.17. 10:43:45

2008.02.23. 08:39:34

Na barátocskám, akkor ezt most így szépen itthagyom, lássa csak mindenki, remélem te is.
Mindenkinek lehet véleménye, de így nem.
Írtál egy fél oldalt, de több probléma volt vele.
1. a használható részek fele Rijkaardról szólt, van külön topic.
2. az óriásirományod fele személyeskedés volt
3. nem használunk trágár szavakat, 1-1 betű kihagyásával sem.

Volt veled pár probléma már, ez az utsó húzásod. Egy ilyen még és repülsz. Ha úgyérzed h válaszolni kell, privátban, én veled ellentétben olvasom. :roll:
Lio
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.02.22. 22:20:28

Hasonló a véleményem Asshole-Alvesről. :wink:
Én Miguel játékát bírom a legjobban, de mintha azt olvastam volna vhol, hogy mostanában sok a balhé vele (éjszakázik, stb.). :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.22. 22:16:33

Ebben az esetben Neki sokkal jobban örülnék, mint Alvesnek. Hiába jó a srác, még mindig áll róla a véleményem, ami miatt anno Greckivel összekaptunk.. :D
Alattomos patkány stílusban játszik, nagyon nagyon utálom. Ettől függetlenül talán a legjobb képességű jobb bekk jelenleg.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.02.22. 22:09:48

lionelmessi19 írta:
Slither írta: Sztem még nem potenciális-kezdő státuszban, meg volt pár pletyka, miszerint Rafa elmegy (mondjuk ha maradna, nálam már nem lenne kezdő középhátvéd, túl hullámzó)
Sztem jobbhátvédnek Lahm a legkönnyebben megszerezhető a nagyobb nevek közül.
Lahm mintha balbunkó lenne, nem? :)
Márkó nagyon remélem h nem megy el. Birom nagyon, két fontos poszton bevethető, megállja a helyét.
Eredetileg jobbhátvéd volt, csak felnőttszinten már a baloldalon játszott, mert az hiányposzt Németországban (és amúgy jobblábas, szóval nem hinném hogy nagy gondja lenne a jobboldalon).
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.22. 21:48:24

Slither írta: Sztem még nem potenciális-kezdő státuszban, meg volt pár pletyka, miszerint Rafa elmegy (mondjuk ha maradna, nálam már nem lenne kezdő középhátvéd, túl hullámzó)
Sztem jobbhátvédnek Lahm a legkönnyebben megszerezhető a nagyobb nevek közül.
Lahm mintha balbunkó lenne, nem? :)
Márkó nagyon remélem h nem megy el. Birom nagyon, két fontos poszton bevethető, megállja a helyét.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.02.22. 21:36:31

lionelmessi19 írta: Csak nemértem h van Marquez, Milito, Puyol, minek veszünk még egy potenciális kedző középhátvédet... :roll:
Sztem még nem potenciális-kezdő státuszban, meg volt pár pletyka, miszerint Rafa elmegy (mondjuk ha maradna, nálam már nem lenne kezdő középhátvéd, túl hullámzó)
Sztem jobbhátvédnek Lahm a legkönnyebben megszerezhető a nagyobb nevek közül.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.22. 21:31:26

Slither írta: Garay középsőhátvéd, nem szélső. Zamrotta távozása valószínűbb mint a maradása. Puyol inkább középen játszon szélen csak szüség esetén, mert ott nem az igazi már a védőjátéka.
Nemtom mért gondoltam h jobbhátvéd. :?
Vhol biztos h olvastam pedig... de akkor nemszóltam

Csak nemértem h van Marquez, Milito, Puyol, minek veszünk még egy potenciális kedző középhátvédet... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.22. 21:24:49

Capon írta:D. Alves érzésem szerint nem a Barcában akarja folytatni, inkább anglába vagy olaszba képzelem el. Deco szerintem elmegy na az ö helyére nincsen jelöltem, de inkább védekezöbb játékost tudnék elképzelni oda. Gudi és Ezqu helyére TALÁN nem is kell senki. Van Santosunk és Bojanunk.
Giovani topikjában írtam, hogy akár egyszer Deco helyén is ki lehetne próbálni. Még nem tiszta hol lesz az igazi posztja, de nagyot nyernénk vele, ha beválna középen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.02.22. 21:24:20

Rivaldo11 írta:Dani Alves megszerzése a lehető legjobb dolog lenne, ám 40 milla alatt nem fogja adni Del Nido.
Mi meg sansztalan, hogy annyit kifizessünk.
megy ez még lejjebb.
pláne, ha Alves sem akar mégegy évet a sevillaban tökölni
Lezárt