Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
socio66

2008.02.21. 19:44:03

Ha nem fogalmazunk meg kritikákat egy játékossal szemben,amikor rosszul
teljesít,akkor esély sincs a változásra. Itt senki sem mocskolódott,csak fel
lett fújva a jogos kritika.Egyébként itt elvileg mindenki Barca szurkoló,
tehát mindenki egy csapatért szurkol,és senki sem felejtette el azt hogy Ronnie
mennyi mindent tett szeretett csapatunkért. Most mindenki jókedvű,derűlátó
és ez igy van rendjén. (Vitatkozni meg szerintem lehet,sőt kell is hiszen ezért
van a fórum)
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.02.21. 19:08:41

Figyeljetek , ez nem ugy megy hogy mátóül akkor ő megin a régi lessz! A következő 3-4 meccse lehet rosszis meg jó is , aztán ha rossz akkor utána egyre gyakrabban játszik majd jól és ez igy fog tartani egy darabig amig stabilan jó formát fog futni , ha a következő 4 mecse rossz az nem azt jelenti hogy nem történt semmi és csak "véletlenül játszott jól. Még mindig idő kell neki szerintem több mint egy hónap hogy stabilan tudjon teljesíteni. Ugyhogy ne kezdjétek el ujra temetni a következó rossz mecse(i) után.

kicsit érdekes lett amit irtam mert néhányszor abbahagytam és máshol fojtattam :roll:

Vedd ki légyszives az animált gifeket az aláírásodból
Kép
Kép
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.02.21. 19:07:48

Karashu írta:
LaPulga19 írta:Ronaldinhoban is megérte bíznunk párunknak, adott is egy gólpaszt Henrynak, és napról,napra a régi lesz...
A többségnek volt 1,5 év örjöngés miatta, mikor nemigen csinált vmit is, de ha formába lendül, itt tartanám! És ha tényleg olyan jól fog focizni, 2010-ig kötnék vele szerződést, mert elég sok pénz elmehet feleslegsen egy 2014-ig tartó szerződéssel! Ki tudja mit hoz a jövő!?
R10 élő szerződése 2010-ig tart.
Kép
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.21. 19:03:33

LaPulga19 írta:Ronaldinhoban is megérte bíznunk párunknak, adott is egy gólpaszt Henrynak, és napról,napra a régi lesz...
A többségnek volt 1,5 év örjöngés miatta, mikor nemigen csinált vmit is, de ha formába lendül, itt tartanám! És ha tényleg olyan jól fog focizni, 2010-ig kötnék vele szerződést, mert elég sok pénz elmehet feleslegsen egy 2014-ig tartó szerződéssel! Ki tudja mit hoz a jövő!?
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
LaPulga19
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008.02.16. 07:47:42
Tartózkodási hely: Keszthely
Kapcsolat:

2008.02.21. 18:57:02

Ronaldinhoban is megérte bíznunk párunknak, adott is egy gólpaszt Henrynak, és napról,napra a régi lesz...
„Nem jut a Lyon el messzire, ha nem figyelnek Lionel Messire.”
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.02.21. 17:46:09

Zozzy 5 írta:
Ronaldinho&Barca írta:Zozzy 5 sajnos én megnézném hogy kb mennyien tartottunk ki melette.. és akik az eladásával és mocskolásával foglalkoznak most mi a véleményük.. Nagy az Isten állatkertje.. deh talán értitek.. :)
Csak Ti nagyon sok esetben a tényt, és a jogos kritikát mocskolásnak vettétek :wink: Azt is el kell ismerni, amikor nem megy neki, ugyan úgy, mint a mostani jó játékát. Ki is kell tartani mellette, de a kritika is fontos, ha jogos, mert anélkül nem lesz változás...
Én mindig kitartottam mellette, bíztam benne hogy feljavul és a régi lesz, persze elkell ismerni ha van gyenge korszaka és a kritikát ha jogos, de azt is ha van jó meccse egymás után több amikor ő vagy egy szép passzal dönti el a meccset. ;)
Csak sok ember egyik nap eladná másik nap meg szerződést hosszabítana.. akinek szól majd ráeszmél. (Remélem) ;)
Ezt csak azért írtam, semmi veszekedés stb.. hanem hogy ne csak akkor tartsunk ki a kedvencünk mellett amikor jól megy neki, hanem amikor van egy hullámvölgye, gyenge formája.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2008.02.21. 17:31:56

Most azon kell vitatkozni hogy ki mit mondott? Nem az a lényeg hogy javul végre és örülnünk kellene? Hihetetelen hogy ebből is csak a probléma van...
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.02.21. 17:14:47

Pozitivumként könyvelhetjük el mindenképpen ezt a meccsét! Nagyon dicsérni nem kell mert a régi Roni ezt oda vissza megette de az fantasztikus verhetetlen játékos, szóval ugy mondám hogy jól játszott és fontos volt.Minden labdát fellehetett passzolni rá megtudta tartani, jól passzolgatott lendületesebb volt majdnem sokkal,és volt kisebb váratlan Ronis megmozdulások. Tehát mondhatjuk hogy nagy szügség volt rá ! Ez már többet ér mint amikor Henry kint van a helyén pl! A másik az hogy nekem, NEKÜNK nagyon jó volt ezt már látni! Nem akarok bele menni jobban ha végignéztük a meccset és kivülálókén elemeztük teljesen hasznos és fontos volt a tegnapi játéka!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.02.21. 17:13:13

Igen, de sokan ha kritizáltak is, azt csak akkor amikor jogos volt, és normális hangnemben. Akik meg télleg csak mocskolódtak, azokra nem kell oda figyelni.

Tamás :!: Képmutatósággal nem hinném, h pont Zozzyt kéne megvádolni, azt meg pláne nem, h pont neked :!:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.02.21. 17:09:00

Varga Tamás írta: Ne légy már képmutató, légyszíves. Igenis, az elmúlt másfél évben divat, sőt, hőstett lett szidni Ronaldinhót! Olyan jelzőkkel illették Őt egyesek, hogy sokszor csak kamilláztam. Nem tudtam eldönteni: ez csak érzéki csalódás, vagy valóság. Amikor pedig - kevesedmagammal - kiálltam mellette, engem sem kíméltetek. Te sem. Én, még emlékszem pár ilyen estre, ha te nem is. (és nbe gyertek Henry-val, mert az egy más kávéház)
Már miért lenne képmutató :?:
Az a baj Tamás, hogy az elfogultságod elvakít. R10-et nem lehet kritizálni, de Rijkaardot, meg Henry-t, meg Decót, stb. meg lehet?
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.21. 16:41:59

egyetértek Tamással aki védte Ronaldinhot azt is szidták egyesek!!! mi kiállunk mellette és itt az első meccse!!megmutatta hogy ő kicsoda!!egyszerűen Ronaldinho!! nemlehet hogy egy iylenembernek befellegzedjen ... és nem is történt meg mostantól itt az idő hogy kiüsse azokat akik kritizálni merék!!és akik oylanokat irtak róla hogy huzzon el meg takarodjon innen!!szerintem most huzza be fülét farkát!!!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.02.21. 16:40:19

Varga Tamás írta:
Zozzy 5 írta:Ennyit arról, hogy egyesek szerint itt divat Ronniet szidni. Tessék, egy jobb teljesítmény után rögtön jönnek a dícsérő szavak, és talán egy kicsit a túlzások is :wink: Én is nagyon bízok benne, ahogy Ákos is írta, a hozzáállása teljesen más mint eddig. De a földön is kell maradni.
Zoli!
Ne légy már képmutató, légyszíves. Igenis, az elmúlt másfél évben divat, sőt, hőstett lett szidni Ronaldinhót! Olyan jelzőkkel illették Őt egyesek, hogy sokszor csak kamilláztam. Nem tudtam eldönteni: ez csak érzéki csalódás, vagy valóság. Amikor pedig - kevesedmagammal - kiálltam mellette, engem sem kíméltetek. Te sem. Én, még emlékszem pár ilyen estre, ha te nem is. (és nbe gyertek Henry-val, mert az egy más kávéház)
Neked is csak ugyan azt tudnám írni, mint Ronaldinho&Barca-nak.
Amikor pedig személyes ellentét alakult ki emiatt, az azért volt, mert nem voltál hajlandó elfogadni azt sem, hogy valaki nem pozitívat merészel írni róla. Miket írtunk? A tényeket. Azt, hogy nem futott, nem akart, alibizett végig. Plusz ha nem változtat, akkor el kell engedni. Ennyi. Te ezt fújtad fel, és nevezed máig is mocskolásnak. De mivel még mostanra se sikerült téged meggyőznöm arról, hogy ez nem az, így gondolom ezután sem fog, úghogy a témát magam részről le is zárom.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.02.21. 16:29:56

Zozzy 5 írta:Ennyit arról, hogy egyesek szerint itt divat Ronniet szidni. Tessék, egy jobb teljesítmény után rögtön jönnek a dícsérő szavak, és talán egy kicsit a túlzások is :wink: Én is nagyon bízok benne, ahogy Ákos is írta, a hozzáállása teljesen más mint eddig. De a földön is kell maradni.
Zoli!
Ne légy már képmutató, légyszíves. Igenis, az elmúlt másfél évben divat, sőt, hőstett lett szidni Ronaldinhót! Olyan jelzőkkel illették Őt egyesek, hogy sokszor csak kamilláztam. Nem tudtam eldönteni: ez csak érzéki csalódás, vagy valóság. Amikor pedig - kevesedmagammal - kiálltam mellette, engem sem kíméltetek. Te sem. Én, még emlékszem pár ilyen estre, ha te nem is. (és nbe gyertek Henry-val, mert az egy más kávéház)
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.02.21. 16:25:51

Zozzy 5 írta:
Ronaldinho&Barca írta:Zozzy 5 sajnos én megnézném hogy kb mennyien tartottunk ki melette.. és akik az eladásával és mocskolásával foglalkoznak most mi a véleményük.. Nagy az Isten állatkertje.. deh talán értitek.. :)
Csak Ti nagyon sok esetben a tényt, és a jogos kritikát mocskolásnak vettétek :wink: Azt is el kell ismerni, amikor nem megy neki, ugyan úgy, mint a mostani jó játékát. Ki is kell tartani mellette, de a kritika is fontos, ha jogos, mert anélkül nem lesz változás. Az pedig nem elég, amit sokszor mondogattatok, hogy jó nem megy neki, de azért írassuk vele alá a 2030-as szerződést. Szolgáljon rá nyárig, és semmi kifogásom.
Elbízni pedig nem kell magunkat :wink: Volt egy jó meccsünk, egyenlőre itt tartunk. Majd ha a következő 3 meccsen is így megy, akkor azt mondom, hogy nem túlzás kijelenti, hogy tartós pozitív változás várható.
Igy van, ahogy Zoli mondja. Várjunk még azzal a bátor kijelentéssel, h visszatért a régi Ronie. Majd ha tartossan jo formába játxik.
Én azok közé tartozok, akik már nem hisznek a föltámadásába. De ez nem azt jelenti, h nem szeretném, h ujra jol mennyen neki, csak vmiért már nem hiszem el, h be fog ez következni. Ha még is, akkor örömmel fogom beismerni, h tévedtem :!:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.02.21. 16:14:26

Ronaldinho&Barca írta:Zozzy 5 sajnos én megnézném hogy kb mennyien tartottunk ki melette.. és akik az eladásával és mocskolásával foglalkoznak most mi a véleményük.. Nagy az Isten állatkertje.. deh talán értitek.. :)
Csak azt felejted el, hogy egy meccsből messzemenő következtetéseket nem lehet levonni. Egy gyengébb meccs után nem kell megint leírni, egy jó után (mint a tegnapi) nem kell megint isteníteni. Várjunk pár meccset, és akkor lehet elemezni a tendenciát...

Szerk: Ugyanez vonatkozik Henry-ra is. Egyesek minden gyengébb meccse után ugyanazokat róják fel neki, aztán amikor meg gólt lő, vagy jobban megy neki, akkor meg dícsérik. Aztán megint fikázás. Ahogy Doki mondaná a Vissza a jövőbe című filmben: "az a baj, hogy csak három dimenzióban gondolkodsz." :D
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.02.21. 16:09:38

Ronaldinho&Barca írta:Zozzy 5 sajnos én megnézném hogy kb mennyien tartottunk ki melette.. és akik az eladásával és mocskolásával foglalkoznak most mi a véleményük.. Nagy az Isten állatkertje.. deh talán értitek.. :)
Csak Ti nagyon sok esetben a tényt, és a jogos kritikát mocskolásnak vettétek :wink: Azt is el kell ismerni, amikor nem megy neki, ugyan úgy, mint a mostani jó játékát. Ki is kell tartani mellette, de a kritika is fontos, ha jogos, mert anélkül nem lesz változás. Az pedig nem elég, amit sokszor mondogattatok, hogy jó nem megy neki, de azért írassuk vele alá a 2030-as szerződést. Szolgáljon rá nyárig, és semmi kifogásom.
Elbízni pedig nem kell magunkat :wink: Volt egy jó meccsünk, egyenlőre itt tartunk. Majd ha a következő 3 meccsen is így megy, akkor azt mondom, hogy nem túlzás kijelenti, hogy tartós pozitív változás várható.
Avatar
harcilepke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2004.10.18. 22:31:33
Tartózkodási hely: Pécs-Cece tengely

2008.02.21. 16:04:20

Alakul, alakul mondogattam magmnak a meccs alatt. Jó passzok, cselek. Nana...,nem ezt szoktam meg. Mivan, labdaszerzés, áááá biztos csak dublőr van a pályán. :)
Szép volt Ronnietól a játék. Végre amit vártunk, remélem tovább tart a formajavulás. A Celtic Parkhoz pedig gratula.
Csak a Barca
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.02.21. 15:34:24

Talán azért nem ültünk rá az eredményre mert nemvolt mire :wink: Egyébként ha Messi gólja előbb jön biztos vagyok benne hogy ráülünk, de most jol játszott a csapat szép győzelem volt :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.02.21. 15:19:18

Zozzy 5 sajnos én megnézném hogy kb mennyien tartottunk ki melette.. és akik az eladásával és mocskolásával foglalkoznak most mi a véleményük.. Nagy az Isten állatkertje.. deh talán értitek.. :)
Szerintem ez már egy új Barca amit láttunk tegnap, nem ültünk rá az eredményre, nem adtuk fel 1 kapott gól után, volt két varázslónk is Messi és Ronaldinho.. Messiről nemmondok semmit tudjuk ő mire képes és ezt megmutatja amikor a legnagyobb szükségünk van rá, és most volt játszópajtása is végre!!! És végre csapatként működtünk, szépen játszottunk és ez melett eredméynessek voltunk. :) Ez egy álom még mindig nem hiszem el.. :)
Ronaldinho egyszerüen parádés volt.. kb 20 percet láttam a meccsből, de ő visszatért, fejben helyretette a dolgokat és újra kezd a régi R10 lenni... ez melett keményen küzdött hónapokig hogy ilyen legyen amiylen most. félelmetessek a cselei, az elgondolásai... Ronaldinho nélkül Barca nem létezik...Annyira hiányzott ő ebből a keretből , hogy az...:)
Örülök hogy visszatért, erre vártam már mióta... :)
Várom a folytatást, nagyon erőssek vagyunk és felkötheti a többi csapat azt a bizonyosát... :D
CSAK A BARCA!!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.02.21. 14:35:09

Szerintem Franknek valahogy Ronni jelenjétén kívül meg kéne beszélni a csapattal hogy tegyék Ronnie elé a labdát hogy rúgjon 1-2 gólt. és ha rúg gólt akkor az sokat segítene most neki, szerintem persze elsődleges cél a győzelem de ha olyan a helyzet hogy vezetünk vagy valami mindenképp Ronnival kell erőltetni a gólövést :!: :!: :!:
Kép
Més que un club
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2008.02.21. 14:21:33

Tegnap ő melengette meg legjobban a szivemet.Végre akart(ezt már azért eddig is tapasztaltuk) de ami még fontosabb TUDOTT is futbalozni.Látod Roni nem is olyan bonyolult ez :wink:
Forca BARCA
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.02.21. 10:43:57

Ennyit arról, hogy egyesek szerint itt divat Ronniet szidni. Tessék, egy jobb teljesítmény után rögtön jönnek a dícsérő szavak, és talán egy kicsit a túlzások is :wink: Én is nagyon bízok benne, ahogy Ákos is írta, a hozzáállása teljesen más mint eddig. De a földön is kell maradni.
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.02.21. 10:15:32

Biztos vagyok benne, hogy Dinho kezdeni fog hétvégén. Egyszerűen muszáj, mert kell neki a játék. Egyre jobb és jobb, a Levante ellen pusztán csk azért pályán kell lennie, hogy az önbizalma javuljon.
Szerintem hétvégén Dinho-Samu-Leo lesz a kezdő, végre. 8)
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2008.02.21. 09:13:41

Alig volt pontatlan passza, voltak labdaszerzései, bevállalta a cselt is ha kellett. Üdvözítő volt látni hogy jön vissza az önbizalma. Talán egy éve nem játszott már ilyen felszabadultan. Vasárnap biztos hogy folytatni fogja, pláne egy relative gyenge ellenféllel szemben a Nou Camp-ban. Hajrá Ronnie!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.02.21. 00:27:11

... a kezdőbe, dec. 23. óta először. :D

Tény, jól játszott, de egyáltalán nem kell elájulni, mert ha esetleg megint jön csak 2-3 rosszabb meccse is, megint ott vagyunk, ahol voltunk hónapokig.

Nekem a hozzáállása tetszik a dolgokhoz, márpedig ha ez megmarad, ismét nagy hasznára lesz a csapatnak.

Én bízom benne. :)
Lezárt