Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.02.07. 13:12:34

pedig a vezetőségnek is voltak má "jó" igazolásai! :lol:
Kép
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.02.07. 13:05:55

noname írta:Szerk: Így Xavi is feleslegessé válna, Ini nem, mert ő Toure helyett és Cesc helyett si be tud majd szállni.
Most ugye nem mondod komolyan hogy te Cesc-et Iniesta elé helyezed??? :shock: Ha most eltekintünk attól, hogy Fabregas hogy távozott Barcelonából (ami engem annyira nem zavar amugy) akkor is a két játékost max egy szinten lehet emlegetni, nemhogy Cesc a jobb...ez vicc...
Másrészről meg Iniesta megérdemli hogy Cesc előtt legyen, kivívott ennyit talán...meg amugy is mondom, én tartom min olyan jónak...

Am meg annyi hülyeséget amennyit itt leirtatok...
Nem a kedvenc játékosaitokat, meg sztárocskáitokat kell ésszerű igazolásnak beállítani, hanem azt aki tényleg kell...ilyen erővel irhatnám hogy Adebayort hozzuk, mert nekem ő a kedvenc csatárom...hülyeség.
Még jó hogy nem egyesek innen a forumról ülnek a vezetőségben...

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.02.07. 12:54:42

Zozzy!Szia!Ne haragudj hogy bele szólok ő arra írta hogy nem lesz fiatal tehetség szerintem hogy előtte mondta példának johnsont amire te azt mondtad hogy ő már nem az a kategória erre ő írta hogy pár év múlva már ő sem lesz fiatal tehetség!asszem így van!bocs hogy beleugattam! :D
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.02.07. 12:49:07

Fernando írta:
Zozzy 5 írta:Akkor ugyanazt nem szeretjük...
Te beírtad érvként, hogy szlovák és pár év múlva sehol nem lesz. Örülök, hogy jövőbe látsz és ilyen gyorsan el tudod dönteni kit nem érdemes meg sem fontolni.
Gomezinho meg felnyomta az agyvizem az angol másodosztályával. Ennyi.
Jóéjt.
Te azt olvasod ki a hsz-aimból amit akarsz?
nem azt írtam hogy sehol sem lesz hanem, hogy nem lesz fiatal tehetség. Egyébiránt szerintem jogom van a véleményem tartásához. És cseppetsem az volt az indokom hogy szlovák. Azért nemkellene mert sztem nem ér annyit mint valamilyik játékosunk is :roll: Részemről ennyi erről a Hamsikról
Igyekszem azt kiolvasni, ami bele van írva, szerintem sikerült is.
"Egy szlovákot se szeretnék látnia rohadt életbe Barca mezben" :arrow: nekem ebből az jött le, hogy ez egy indok.
Az mit takar, hogy nem lesz fiatal tehetség? Nyilván nem lesz, mert most az. Max. nem tudja majd beváltani az ígéreteket. De ez a 2-3 év múlva nem lesz fiatal tehetség nem tudom mit jelent...
Láttad már, szerinted nem nagy puff, nem érdemes. Ennyi. Szerintem érdemes őt is felvenni egy képzeletbeli listára és jobban követni a játékát. Ezzel nincs baj, csak azzal, amikor valaki (Gomezinho) baromságokat ír róla.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.02.07. 12:45:07

A legfontosabb a taktikaváltozás, mert ezzel a taktikával már senkit se tudunk meglepni,ha nem változik a felállás jöhet ide minden jó játékos a világból, akkor se fog semmi se változni.
Legelőször is felállásváltás szükséges, addig meg amíg nem dön tik el mi lesz az új felállás, nincs értelme igazolásokról beszélni!
Én azt támogatnám h legyen egy klasszikus irányítónk(nem Roni félre szélről irányítás)!
Ebben az esetben Roninak mindenképp mennie kell,Deconak úgyszintén sajnos ez van...
Irányítónak jöhetne VdV, Fabregas, mindkettővel elégedett lennék.
Balszélre pedig kéne valaki.
A felállásunk lehetne 4-4-2
VV
Zambi(esetleg vki más)-Puyol-Milito-Abidal
--------------------------Toure----------------------
-------------Fabregas-------------------------------
Messi---------------------------------------valaki
----------------Henry--------Etoo------------------

Sztem ez lenne a legjobb felállás, nem kéne túl sok változtatás a keretben, valszeg többet kanánk mint amennyit költenénk,a kulcsember Toure lenne, márpedig sztem van olyan jó h ellássa a feladatot!
Sajnos meg kéne váljunk Ronitól és Decotól de nem látok más lehetőséget.
:cry:
Szerk: Így Xavi is feleslegessé válna, Ini nem, mert ő Toure helyett és Cesc helyett si be tud majd szállni.
Még kéne venni egy csere vkp-t is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2008.02.07. 12:50:08-kor.
A Fifa egy szégyen
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.02.07. 11:40:52

Én személy szerint annak idején örültem volna annak ha mondjuk aimart idehozzák!szerintem nagyon jó spíler!Fernando te melyik ilyen "sztárra" gondolsz??
Kép
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.07. 11:37:02

Ez jó hír, csak már a nyárra vagyok nagyon kíváncsi! :D
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.02.07. 11:31:38

Aki nem olvasta a tegnapi napon az El Mundo Deportivo-t annak elmondanám, hogy a tegnapi válogatott meccsekre több megfigyelőt is küldött a Barca, különböző országokba, hogy nyárra új játékosokat keressenek, illetve egyes játékosokat élőben is megnézzék!

Egy kis ízelítő: :twisted:

A Spanyolország-Franciaország meccsen Eusebio Sacristan és id. Bojan Krkic is ott ült! Bojan papa természetesen a fia első válogatott meccsére is kíváncsi volt (sajna ez nem jött össze) valamint a francia játékosok megfigyelése volt a feladata! (ott volt a két csapat ifi meccsén is) Eusebio-t külön Txiki küldte Karim Benzema és Cesc Fabregas miatt! Txikinek egyébként óriási kedvence Benzema! Tudták eddig is, hogy mire képesek, de látni akarták őket élőben is. :wink: Txiki amúgy most az ANK-n tartózkodik és ott tekinti majd meg az elődöntőket!

Joan Martinez Vilaseca és Paco Martinez pedig az Írország-Brazília meccsre utazott el, hogy megnézzék (ha már Dani Alves nem volt a keretben) gondolták megnézik az ő válogatottbeli cseréjét Rafinha-t! Valamint még fiatal brazil ígéreteket is megfigyeltek: Hernanes, Joshua, Richarlyson vagy Thiago Neves.

Valamint még egyes források szerint, Luka Modric megfigyelésére is küldtek egy "kémet"! Nem nagyon sikerült neki sziporkázni mivel kikaptak 3-0-ra otthon! :?

A hétvégén is tovább figyelik majd Ezequiel Garay munkáját az Atletico elleni meccsen! Már régóta megnézik minden meccsét és valószínűleg még fogják is sokáig! :wink:

Hát ennyi csemegével tudtam szolgálni... 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2008.02.07. 11:37:52-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.02.07. 11:15:35

albicelesteX írta:Sziasztok!Kíváncsi vagyok ki jön még a nyáron DE arra meg főleg hogy ki megy?Marquez nevét többszö láttam itt fölmerülni kíváncsi vagyok rá igazából nem örülnék neki!!!

Deco helyett meg nem biztos hogy valami kifelé menő sztárocska kellene egy ilyen sikeréhes Hamsik is jobb lenne mint valami eltunyult papi!
Abban egyetértek! :wink: Ezért kéne egy megbízható nem eltunyult de sikeréhes "sztár"
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.02.07. 11:14:07

visca el barca írta:
Karashu írta:Buffon??? Kell a hóhérnak! Minek az az ember ide? Valdes csukott szemmel 10x felülmúlja!
:D nah azért túlzásokba ne essünk :D


más

én nem értem minek fizetunk egy kispadra vásárolt játékosért (Garay) 15 millio eurot.

nem is tudom hovatenni ennek a smucig vezetosegnek ezen döntését.
Hát azért itt senki sem nevezhető kispadnak ha joa rotáció, nem játszhat végig egy szezont Puyol, és Milito (már mondtam h sztem Márquez elmegy) szal 3 középső védő akár játszhat ugyanannyit is egy szezonban :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.07. 11:10:59

Garay szenzációs futballista, nagyon elégedett vagyok hogy megszereztük. A rugótechnikáéja félelmetes(bár a tizijét Valdes védte :D ), sokat erősödünk vele. Korai jósolgatnunk, h. hova fér majd be. Egyrészt még fiatal, a jövő embere, másrészt nem tudhatjuk, ki hagy el minket nyáron. Az sem tragédia, ha a padon kezdi a szezont.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.02.07. 11:03:42

haze71 írta:Összeesküvéselmélet: Mi lesz, ha Puyol lesz a távozó?
akkor sztem már nem Garay kaliberekkel tárgyalnánk... (és tényleg nem számítana a pénz)

nah de sztem itt le is zárhatjuk a témát. sztem Carles lenne az utolsó aki elmenne innen...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2008.02.07. 10:57:42

Összeesküvéselmélet: Mi lesz, ha Puyol lesz a távozó?
Aprieto

2008.02.07. 10:37:57

Garay minden, csak nem univerzális.

Középhátvéd. Nem tud szélen sem játszani, sem középpályán. Akkor miért univerzális? :shock:
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.07. 09:58:45

Ilúvatar írta:bazz, assetom ki az a Garay... sőt azt se tom h milyen játékos :oops: remélem nem gyenge...
Garay nagyon jó, övé a jövő. Erős, gyors és technikás, jól is fejel, Puyoltól sokat tanulhat és klasszis védő lehet belőle.
Az, hogy nem ismered Garayt az téged minősít...
Sir Maxwell
Jugador del Barça
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:39:09
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Sóstófürdo

2008.02.07. 09:50:13

visca el barca írta:
Karashu írta:Buffon??? Kell a hóhérnak! Minek az az ember ide? Valdes csukott szemmel 10x felülmúlja!
:D nah azért túlzásokba ne essünk :D


más

én nem értem minek fizetunk egy kispadra vásárolt játékosért (Garay) 15 millio eurot.

nem is tudom hovatenni ennek a smucig vezetosegnek ezen döntését.
azért azt ne felejtsd el, hogy a nyáron valszeg távozik sil, thuram, és oleguer v. zambrotta
értelemszerű, hogy szükségünk van univerzális védőre, és garay szerintem tökéletesen megfelel a barca elképzeléseinek.
Avatar
Messinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2006.01.13. 15:17:04
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2008.02.07. 09:25:20

Azt a mindenit, hova fejlődött ez a topic!!!!!!!! :shock:
KépKépKép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.02.07. 09:09:51

Nézem az ANK-át onnan is szívesen látnék egy két játékost!Én örülök neki hogy nálunk van kettő a két elődöntőstől és nem is akárhogy szerepelnek!!Mondjuk egy ebujét még szívesen látnék!!!
Kép
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.02.07. 09:08:23

szerintem a regisztrációt ötvözni kéne egy iq teszt-tel, sok ember úgy ír mintha egy kib*szott növény lenne :(
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.02.07. 09:07:47

Sziasztok!Kíváncsi vagyok ki jön még a nyáron DE arra meg főleg hogy ki megy?Marquez nevét többszö láttam itt fölmerülni kíváncsi vagyok rá igazából nem örülnék neki!!!

Deco helyett meg nem biztos hogy valami kifelé menő sztárocska kellene egy ilyen sikeréhes Hamsik is jobb lenne mint valami eltunyult papi!
Kép
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2008.02.07. 08:58:39

Lehet, hogy az első évében padozni fog, de szerintem hosszútávon számolnak vele. Garay csak 21 éves, tehát lesz ideje bedolgozni magát a csapatba.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.02.07. 08:32:30

Karashu írta:Buffon??? Kell a hóhérnak! Minek az az ember ide? Valdes csukott szemmel 10x felülmúlja!
:D nah azért túlzásokba ne essünk :D


más

én nem értem minek fizetunk egy kispadra vásárolt játékosért (Garay) 15 millio eurot.

nem is tudom hovatenni ennek a smucig vezetosegnek ezen döntését.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.07. 08:26:45

Buffon??? Kell a hóhérnak! Minek az az ember ide? Valdes csukott szemmel 10x felülmúlja! Nézz már meg pár meccset, aztán kezdj el nekünk hülyeségeket írogatni! Valdes mellett max a kispadra lenne jó! Ott meg már nyáron 2-ten is versenyezni fognak, hogy ki üljön le, majd pont Buffon kéne ide nem?! LOL!!!
Garay-t ahogy látom már elboltoltuk, nagyon örülök ennek! Végre egy fiatal és tehetséges védő! Csak ki fog helyette elmenni, ez izgat még?!
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
battya
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.07.18. 00:33:30

2008.02.07. 07:16:18

és nem egy all stars válogatottat mint "odaát"
2008.02.07.
Real Madrid.
EFOTT
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.02.07. 06:50:10

Zozzy 5 írta:Akkor ugyanazt nem szeretjük...
Te beírtad érvként, hogy szlovák és pár év múlva sehol nem lesz. Örülök, hogy jövőbe látsz és ilyen gyorsan el tudod dönteni kit nem érdemes meg sem fontolni.
Gomezinho meg felnyomta az agyvizem az angol másodosztályával. Ennyi.
Jóéjt.
Te azt olvasod ki a hsz-aimból amit akarsz?
nem azt írtam hogy sehol sem lesz hanem, hogy nem lesz fiatal tehetség. Egyébiránt szerintem jogom van a véleményem tartásához. És cseppetsem az volt az indokom hogy szlovák. Azért nemkellene mert sztem nem ér annyit mint valamilyik játékosunk is :roll: Részemről ennyi erről a Hamsikról
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Lezárt