Mert meccsre járni jó!

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.02.06. 22:55:54

Amióta élek Ferencváros szurkoló vagyok. De régen nem nagyon érdekelt a meccsre járás mint gonolat. Nem is beszélve arról, hogy valamikoris a B közép "tagja" legyek. Lehetnék hivatalos tagja is, mert faterom egyik munkatársa a lenagyobb szurkolói csoporthoz tartozik(Green Monsters). Ő ajánlotta fel, hogy csatlakozzak. Előfordulhat, hogy egyszer "Zöld Szörny" leszek, de ez nagy elvárásokkal jár. Pénz, idő...Füstökbe, petárdákba, drapikba besegíteni.

Az első meccsem 2002. áprilisában volt a Deberecen ellen. Sajnos kikaptunk 1-0ra egy öngóllal és ezután csak hébe-hóva jártam meccsekre.

Na, de aztán jött az ominózus 2004-es bajnokság és UEFA kupa. Félévkor elküldték Garamit(ha jól emlékszem) és hozták helyette a "kutyafejű" Pintér Attilát. Aki annak rendje és módja szerint leépítette az egész csapatot. Utálta őt az összes játékos. Majdnem sikerült elvesztenünk a bajnokságot. De az utolsó meccs fantasztikus volt a Deberecen ellen. 3-1re nyertünk és ezzel behúztunk a bajnoki címet, de nagyban köszönhetjük az MTK-nak is mert megverte az Újpestet.
Apropó lilák. Az első derbym 2004-ben volt amikor kikaptunk 2-1, de ez felejthetetlen élmény.
Sajnos a BL szereplés nem jött össze "csak" az uefában meneteltünk, akkor már László Csabával.
Először kivertük a Millwallt. Fenomenális párharca, nem gondoltam, hogy tovább mehetünk, de óriásit játszottunk mind a 2 meccsen. Meg kell jegyeznem, hogy tényleg vad a hirhedt angol tábor.(Nem túloznak sem a Futball Factoryban sem a GSH-ban).
Aztán a csoportkörben 25 ezer néző előtt 1-1-t játszottunk a Feyenorddal. Tőzsér felejthetetlen nagy gólt lőtt.
Nagyn nem akarok ebbe belemenni, de simán tovább juthattunk volna, ha otthon megverjük a Baselt. Szűcs 2 tizenegyest kihagyott...
Ettől függetlenül szépen helyt álltunk.

2005 hamar elmúlt. Semmi érdeksség. A csapat sem volt a csúcson.

Utána jött a kizárás. Itt mindenkiben megmozdult a Fradi szív és az első fordulóban a Jászapáti ellen megtöltöttük az Üllői úti stadiont (18 ezer néző). De csak nagy nehez győztünk. Kb. a 81. percben Laczkó fejelt a kapuba.
Innentől kezdve kezdtem elkísérni a csapatot idegenbe is. Talán jobban szeretem, ha idegenbe játszunk, mert tényleg olyan az egész, mint egy nagy család. Nagyon jó a hangulat az egész úton. Azt szeretem ha vonattal megyünk(jegyet soha sem kell venni), sok új barátot lehet szerezni. Itt érvényes az a mondás, hogy "Youll never walk alone". Mindenki nagyon barátságos és segítőkész.
Ezt a szokásomat a mai napig tartom.

2 hete meg elkeztem női kézilabdára járni. Első meccsem Vasas-FTC 26-39. Félelemetes volt a hangulat. 600 fradista volt, ha nem több. A hangulat fantasztikus, 2x olyan hangosan szól a csarnok fedettsége miatt. És persze nem utolsó sorban a kézilabdás lányok nagyon szépek :P .

Kicsit hosszú lett. De aki elolvasta annak köszi.
Forza Lazio!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.01.07. 17:04:15

Tatabányai révén Bányász drukker vagyok!Az első focis élményem is a Bányászhoz köthető!
Abban a szerncsés helyzetben vagyok,hogy én még láthattam játszani a Bányászt,igaz nem a rettegett csapatot hanem a megszűnés előtt állót amelyik az nb2ben v 3ban vergődött(nem szűnt meg csak átalakult TSCre)!

És nem is akár milyen meccs volt az,hiszen egy Bányász-Fradi kupameccs volt ha igaz amit meséltek!
Mert azon kívül,hogy sokan voltak nem sok emlék maradt meg bennem a meccsről(5éves voltam kb)!Viszont kétségtelen,hogy mély nyomokat hagyott bennem hiszen nem sokkal utánna elkezdtem focizni!

Ettől fogva állandó résztvevője voltam a Bányász meccseinek mint labdaszedő!
Így közelről élhettem át futball szempontból életem addigi legmeghatározóbb élményét,amikor Lombard néven visszakerültünk az élvonalba(PNB) 99-ben!
Hihetetlen volt a bajnokavatás,addig és azóta sem voltam testközelből tanuja annak,hogy az embereket mennyire megmozgatja érzelmileg a foci!
Lefújás után özönlöttek be az emberek a pályára,hatalmas csaták zajlottk egy egy sportszárért is,a mezekről nem is beszélve!A legnagyobb hajsza Szalma Józsi mezéért folyt,a nyertes mind a mai napig büszkén viseli azt(szoktam látni benne meccseken is)(én utánpótlás játékos révén,miután elköltözött a Lombard megszereztem Vincze Pilu és Simon Tibi mezét)!Az a fura,h a legutóbbi feljutás nem érintette meg annyira aszurkolókat,talán mert nem tudnak annyira azonosulni a csapattal!
A másik szintén Lombardos élményem amikor az olasz Bresciával mérkőztünk meg az Intrtotoban!Idegenbeli 1-2 után,a Hidegkuti(Hungária krt akkor még)stadionban fogadtuk a vendégeket!Labdaszedőként én is részt vehettem az eseményen!A zsebemben ott feszült a Baggios fociskártya meg egy filc,hátha megtiszteli kis hazánkat az öreg Roby!
Sajnos Baggio nem jött el,de a csapatot nagyon sokan elkísérték a lelkes Bányász szurkerek(sőt ha jól tudom támogatták a mieinket a Lilák is),és olaszból is sokan jöttek!A továbbjutást ugyan nem sikerült kicsikerni,1-1es döntetlenre végeztünk(Zsivótzky szabia a 90.percben centikkel ment a pipa mellé,így lőttek a hosszabításnak),de a közönség nem csalódott...magyar pályán ritkán látható jó meccs volt,fergeteges hangulatban!És mindzet testközelből élhettem át!

Sajnos Barca meccsre még nem sikerült kijutnom,de tervezem!
Ezzel szemben egy szponzornak köszönhetően kijutottam a tavalyi Milan-Celtic bl negyeddöntőre!Bár nem szeretem egyik csapatot se,de a hangulat magával ragadott,az élmény pedig felbecsülhetetlen!
Már egy órával a meccs előtt a helyükön voltak az ultrák és hangoltak,készültek...de a skótokban se kellett csalódnom!Fantsztikusan fanatikusak,végig énekelték az egész meccset,és meccs után sem szomorkodtak az eredmény miatt...jó meccset láttak az volt a lényeg!Nagyon jó emberek a skótok!
A Milan himnuszt természetesen mindenki énekelte,a bemutatásnál minden nevet ordítottak!Gattuso és Maldini valamint Kaka a legnépszerűbb,de meglepetésemre a fiatal Gourcuff is nagy ovációt kapott!Komolyan mondom nem maga a meccs hanem inkább a körítés volt ami megfogott!Nézni a bemelegítést,hallgatni a szurkolók reakcióját!
A meccsen egyébként meglepően jól játszott a Celtic(Gravesent előtte és azóta sem láttam úgy focizni mint ott)!Ki is húzták a rendes játékidőt 0-0al,de a hosszabításban jött Kaka és felrobbant a stadion!A napokban azt nyilatkozta valamelyik ujságban,hogy az év legfontosabb gólja számára az volt!

Másnap meglátogattuk múzeumot és a stadiont!Beleültem Kaka székében(a brazilok klikkesednek az öltözőben) :D !Frenetikus a Milan öltözője,mindenkinek bőrfotel,és amit nem értek,mindenki feje felett egy plazma Tv!
Ezzel szemben az Inter öltözője kb egy magyar megyei csapat szintjén volt!Ami meg is lepett!Viszont a gyútószobák és edzői öltözők mindkét oldalon parádésak!
Megnéztük természetesen a múzeumot is,ami közös!Volt Inter - Vasas plakát még 69ből asszem!Rumenigge csukája,Baggio mezei!Szóval egyszerűen parádé!Tényleg életem meghatározó élménye volt!
El sem tudom képzelni mit éreznék Barcelonában!
Minden vágyam az,hogy eljussak oda,és hasonló élményeim legyenek öltözőröl,múzeumról,meccsről!Komolyan mondom lehet elsírnám magam :D
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.01.06. 22:52:11

Naszóval az én első meccsem egy Sopron- Fradi volt pár éve (a pontos évszámot nemtudom). egyik osztálytársammal és faterjával mentünk ki osztálytársam nagy fradista én meg akkor még (persze most is vhol a szivem mélyén :) )a Sopronnak szurkoltam. A 'családi' szektorba ültünk be olyan október -noverber volt kb és elég hideg csípös szélt fújt szembe és csak ennek köszönhető hogy nem vette le kabátyját otársam és illegett billeget ott a fradi mezében(késöbb kiderült hogy jól tette). Ha jól emlékszem a fradi szerezte meg a vezetéstés ez a bolond annak rendje és módja szerint felkiáltott hogy "GóóL!". Na mondani sem kell minden szem ránkszegeződött és szerintem ha idősebbek lettünk volna még vki nekünk is ugrik. Szünetben elkezdett esni a hó és a már elöbb említett szembeszél elvette a kedvünket a meccstől és ugy döntöttünk hogy eljövünk. Mikor kijöttünk és beültünk az autóba elált a hó de akkor már otársam faterja(aki annyira nem szereti a focit csakhát nem volt más ki elvigyen minket :) )azt monta ő már vissza nem megy. Így a kocsiban a rádiót halgatva telt el életem első meccse.

Következő évben szintén kimentünk így hárman egy Sopron- Fradira. Ez egy emlékezetes meccs volt mert nyert a Sopron méghozzá Szűcs nagy hibája után egy félpályás 'égberugást' nem tudott elkapni és sikeresen belepkézte mindezt a 80. perc után. A meccsen még voltak érdekes momentumok. PL. mikor Lipcsei beleszált egy védőbe és a bokakoccanást a legfelső sorban is hallotuk pedig azért az nincs olyan közel. Mindez a Bközép elött történt akik (nyilván készültek a meccsre :) ) rögtön elkezdték bedobálni neki a kockacukrot és skandálták a "Lipcsei Peti te lófejü ...(nem írom tovább mivel a modik szépen megkértek hogy ebben a topicban[sem] nem türik a káromkodást). Szóval ezek voltak a fradis élményeim.

A legutóbbi meccs az Mtk elleni elhalasztott meccs volt mivel ingyenes volt a belépés ezért (mostani)otársammal eldöntöttük hogy kinézünk. Nem ismerem annyira a mostani Sopron helyzetét csak annyit belöle hogy ramatyul áll a bajnokságban(mivel szakítottam a magyar focival és most már csak a Barça meccseit nézem[kis tulzással]). Találkoztunk pár sulibeli ismerőssel a stadion elött és megegyeztünk hogy odaülünk ahova ők szoktak mivel ők minden meccsen kint vannak. Kiderült hogy a mostani Bközépről van szó és az 'álló'szektorban 'foglaltunk' helyet. Meglepődve néztem hogy velem egykorú(16-17) fiatalok alkotják eme társaságot és jó hangulatot csinálva biztatják vagy éppen cukkolják a csapatot az eredménytől függetlenül. A meccs végeredménye 1-5 lett de teccet a meccs jó volt a hangulat bár nem a Sopronnak köszönhetően. Egy idézetet még azért leírnék a Bközéptől: "Ha nem tudtok focizni mennyetek el dolgozni!" Ezt valahogy nagyon igaznak éreztem a meccsel kapcsolatban.

És természetesen egy(kettő, három...) Barça meccs nekem is tervbe van véve, de nekem lehet hogy nem is kell sokáig várni mivel a Május 2.-i Valencia elleni meccset lehet hogy a Camp Nouban szurkolhatom végig.
Theo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2005.05.25. 14:53:07

2008.01.06. 22:35:20

Legnagyobb meccsem amin kintvoltam az a ZTE - MU 1-0 :)
Apa akkor pont a VIPbe kapott helyet, hát azokat az arcokat látni Koplárovics góljánál... :D
De kintvoltam az MTK-Celticen, Magyar-Görögön, DVSC-MUn is...
Volt még 1 nagyon jó meccsem, apáék pont a Fradinak vezettek meccset, FTC-MTK zártkapus meccs :) 2-1re nyert a fradi :P
Meg még anno amikor a PMFC megnyerte az NB1/B-t :)
PMFC-Haladás meccs vlt, szüleim pont elutaztak ezért apám rábízott az 1ik haverjára aki pont jött átadni a díjakat( Klement I., akkor még mlsz-es volt, most a győrnél dolgozik), hát az is egy nagyon jó meccs volt, 2-2 lett végül és mind2 csapat feljutott :) [ a Pécs az eredménytől függetlenül már ]
Apámmal tervezzük hogy kimegyünk Angliába vmilyen meccsre, de még nem sikerült elhatározni magunkat :D
Legszívesebben Tottenham és Barca meccsre mennék ki ha lehetne :)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.01.06. 21:43:07

Igaz én nem jártam ilyen nagy meccseken, de a tavalyi Nyíregyháza-Vecsés meccs az eddigi legnagyobb focis élményem. Aki kinnt volt vagy pont ezen a meccsen, vagy vett már részt más csapat bajnokavatásán, az szerintem tudja hogy miről beszélek.

Király nyári idő volt, az egész stadion piros-kékben pompázott. Volt egy olyan akció hogy akik vagy piros/kék/piros-kék pólóban mennek a meccsre, azoknak az állóhelyekre (B-közép) ingyenes a belépés. Ennek örömére hosszas, kb 20 perces győzködés után sikerült rávenni a haverokat hogy oda menjünk. Elfoglaltuk a helyünket, jöttek a füstgránátok amiktől az orromig nem láttam :D Mire elszállt a füst, addigra már ment a meccs. A hangulatot nem tudom szavakkal leírni. Fantasztikus volt. A gól pedig...Pont hatalmas szerencsém volt mert telóval vettem a különböző rigmusokat, meg énekeket, és pont akkor rúgtuk a gólt amikor épp videóztam :D Ilyen szerencsém sem lesz még1x :D Utána ami ment az egész meccs alatt valami fantasztikus volt. Mikor együtt hullámzott 13ezer ember ( jó igaz nem Puskás Stadion de akkor is :) ) A meccs vége pedig...a bajnokavatás...berohantunk a pályára. A gyorsabbak már nem hagytak nekünk semmi ereklyét. Mire mi odaértünk már minden játékos gatyában és atlétában volt :D Vagy 1-2ezren lehettünk a pályán, a többiek meg a nagy lelátón. Mi megálltunk a nézőkkel szemben és együtt ordibáltuk hogy NYÍREGYHÁZA, NYÍREGYHÁZA!!! meg hogy BAJNOK CSAPAT, BAJNOK CSAPAT!! Utána még a Kossuth téren volt az ismételt kupaátadás, oda sajnos nem jutottam el de akik ott voltak azt mondták hogy hihetetlen élmény volt.

Ezt követi a Fradi elleni 2-0. Legemlékezetesebb pillanat az mikor Bognár szándékosan belekezelt a Lengyelnek szálló labdába és 10ezer ember tizedmásodpercre pontosan felugrott és kiáltotta hogy KÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZ. Attól már csak akkor volt nagyon felháborodás mikor a bíró csak sárgát adott neki.

Elhatároztam hogy ha fél évig kell kenyéren és májkrémen élni, akkor is össze szedem a pénzt és elmegyek egy El Clasico-ra.
Kép
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.01.06. 21:32:11

Homér írta:Magyar - Olaszt, majd a Magyar - Görögöt is.
Magyar - Görögön én is voltam, majdnem oda fagytam. Majd arról én is írok egy picit ha nem baj. Sőt még Magyar - Bosnyák meccsről is írnék pár sort.


Nem baj, de majd ezt a hozzászólást szerkezd, ne újat írjál.
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2008.01.06. 21:22:27

Akkor én is megírom az elmúlt évek emlékeit.

Nagy és lelkes magyarfoci rajongó vagyok, bár ezt azóta követem aktívabban, önálló keresetem is van. Rendszerint elkísér nagyapám is, aki szintén nagy "szakértő", s nagyon jól szoktuk érezni magunkat.

Az elmúlt években nemzetközi mérkőzésen a Zete-Getafe mérkőzésen voltunk, majd a 2006-os nyarat Angliában töltöttem gyakornokként, s a cég befizetett egy-két mérkőzésre.

Tottenham - Real Sociedad barátságos mérkőzéssel kezdtem, kb. fél ház elől a 4. sorban ülve közelről átéltem, milyen is egy igazán jó barátságos mérkőzés Európa egyik leghangulatosabb stadionjában (White Hart Lane). Angol kisérőm elvitt minden tradícionális mérkőzés előtt bejárandó helyre (shop, rántottcsirke-árus, VIP parkoló). A VIP rész előtt épp Ledley King állt meg - akkoriban sérült volt - de a helyiek jobban tudták, merre álljanak, így én lemaradtam az aláírásról.

Utána jött két bajnoki, az Everton és a Sheffield United ellen. Ha jól emlékszem mindkettő győzelem volt, amiket pedig kihagytam, döntetlenek vagy vereségek lettek, így főnökömet tudtam is piszkálni, hogy lehet, mégse neki kellene mennie a bérletével...

A válogatott szünetben az Emirates Stadionba látogattam el, ahol a 8. sorban néztem Messit, Kakát, Carvalhot és a többieket - meg a kivetítőn a sérült Ronaldinhot, hiszen Brazil - Argentín mérkőzés volt.

Hazatérve már nem volt szerencsém ekkora mérkőzésekhez, mindösszesen egyszer, közben abszolváltam két terembajnoki fordulót, a legendás Magyar - Olaszt, majd a Magyar - Görögöt is. Ha minden jól megy, az összes hazai VB selejtezőn kinn leszek, s nyáron próbálom úgy igazítani a nyaralást, hogy a Joan Gamperre is kijussak.

(A magyar olaszról később írok majd)

SZERK: Igen, a hozzászólásokat én töröltem. Jó lenne, ha a páholyban elolvasnátok a szabályzatot. Szép, kerek, önmagában megszerkesztett, a szövegbe beszerkesztett mondatokat várnék.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.06. 21:20:03

Crvena Zvezda - Lazio 1-1 UEFA Kupa 2002/03

Kis hazám egyik nevesebb csapatának sikerült kijutni a második, nem annyira híres, viszont akkoriban jó erőkből álló Uefa Kupába.

A meccsről, ugye tudomásom volt, viszont arra nem számítottam, hogy meg is tudom nézni őket élőben. Az egész dolog úgy történt, hogy az edzőnk egyszer füligszájjal :lol: < így jött be az öltözőbe és közölte velünk ( olyan 15 éves csitrikkel), hogy van lehetőség hogy lemenjünk Belgrádba, és megtekintsük ezt a fontos találkozót. Jegyeket, és az utazást a klubb állta, tehát, hülye lettem volna kihagyni :)

Meccs előtt az edzőnk kiosztotta a parancsot : nem nagyszájóskodunk, nem kiabálunk hülyeségeket, és nem szurkolunk a Lazionak (:
így visszagondolva nagyon igaz tanácsokat adott az edzőnk.. Kiértünk a Marakana Stadionba, 65000 !!! néző volt. Forró hangulat, leírhatatlan érzések kezdtek el kavarogni bennem. Egyszerűen úgyéreztem, hogy ha itt valami rossz eredmény születik a Zvezda kárára, akkor ez a stadion felrobban, és nekünk végünk.
Elfolaltuk a helyünket, qssoltunk, és néztük árgús szemekkel a mérkőzést. Ha ellenünk volt szabi, akkor 20000 ember talpra állt, és kiálltotta, hogy " Sudija, pederu", de a " Mars u tri lepe pizde materine" szavak is elég ragadósak voltak. em fordítanám le, mert nyomdafestéket nem tűrő szavak voltak! :)
Néztük, néztük a meccset, nagyon feszült, és egyben frusztrált is voltam. Olyan érzés volt, ez amikor az ember nem tudja miért, de úgyérzi, hogy ő a legboldogabb ember a világon, és hogy az övé a világ, és érzi, hogy mindenki egy célért küzd.
Eljött a bizonyos pillanat, a gól pillanata! A 65000 néző egy emberként felállt, üvöltött, és tapsolt. Leírhatatlan élmény volt számomra.
A meccs nagyon feszült volt, sok volt a dúrvaság, és ez még tetőzte a feszültségemet.

Azután jött az igazság pillanata. A Lazio kiegyenlített, és azt a hangot még mindíg hallom magamba.

Hát, ez lett volna életem első mérkőzése. El sem merem képzelni, hogy milyen is lenne ez egy 96000 stadionban mondjuk 94000 culéval?! Mondjuk, egyszer meg fogom tudni, és biztos vagyok benne, hogy az lesz életem egyik legszebb napja.

kiscsikóként nagyon nagy élményeket hagyott bennem ez a meccs. Tulajdonképpen itt tudatosult bennem, hogy milyen is az, amikor ennyi ember egy célért él-hal.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.01.06. 21:02:41

Magyarország - Olaszország 3 - 1. Ez volt életem első meccse, amit láttam élőben.
De egyszer majd szeretnék Barcelonába is eljutni. Meccs előtt gondoltam, hogy majd a Magyar válogatott kikap 0 - 2-re vagy 0-3-ra.
De örültem, hogy láthatom Zambrotta-t és az egész Olasz válogatottat. Stadionba a bejutás nagyon nehéz volt, majdnem eltapostak. De szerencsére oda értünk. Nagyon sokan voltunk. Himnuszoknál már a székeken ültünk. Mivel ez volt életem első mérkőzése, ezért nagyon szórakoztató volt. Nagyon jól játszottunk az első félidőben. A hangulat a tetőfokon volt. Félidőben volt egy ilyen Borsodis játék amiben, három csapat van és három labda az a lényeg, hogy a kapuba lökdössd a labdát. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy a kommentátor teljesen be volt rúgva és összevissza beszélt miközben ment a játék. Második félidőben már a közönség hulámzott, nagyon jól éreztem magam. Sajnos képeim nincsenek. De az élmény megmaradt. Mikor mentünk haza mindenki azt üvöltöte, hogy "Ki a jobb?Magyarok". :D Majd még írok többet. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára La Pulga 2008.01.06. 22:09:37-kor.
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2007.12.16. 11:09:26

Ebben a topicban kéretik nosztalgiázni, meccsbeszámolókat küldeni, stadionokat szapulni, meg ilyenek. Ha valami jó dolog történt veled ilyen téren, kéretik megírni!

Hamarosan felrakom ide a tavalyi brazil-argentínról szóló beszámolómat, témaindítónak.
Lezárt