HOVA TŰNT DAMON HILL?! - Dühöngő:)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2008.02.04. 22:16:30

Frányó István írta:Ja, Marci!
A gáz az, h ez a tetű ETR már 3 napja nem enged be, aztán így nehéz órát fölvenni :lol:! Próbáltam mindent minden gépről, de mostmár jön az ALT+CTRL+CIPŐTALP! Vicc ez az egész, esküszöm! A Pentagon adatbázisába előbb bejutok, mint ebbe a szutyokba!
Én eltés vagyok, oda be tudok lépni. Szerintem túlterhelt a rendszered, próbálkozz kitartóan, csak ezt tudom mondani... nem hiszem hogy egyéb baja lenne..
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Frányó István
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.12.24. 09:35:09
Tartózkodási hely: Szeged (Sun City)

2008.02.04. 20:48:15

Ja, Marci!
A gáz az, h ez a tetű ETR már 3 napja nem enged be, aztán így nehéz órát fölvenni :lol:! Próbáltam mindent minden gépről, de mostmár jön az ALT+CTRL+CIPŐTALP! Vicc ez az egész, esküszöm! A Pentagon adatbázisába előbb bejutok, mint ebbe a szutyokba!
Frányó István
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.12.24. 09:35:09
Tartózkodási hely: Szeged (Sun City)

2008.02.04. 20:43:14

Csak az a baj, h a sztrájkolók fele azt sem tudja miért sztrájkol... Mert abban igazatok van, h ez ennyire nem egyszerű dolog, de azért ez sztem közönséges zsarolás! A baj az, h ezzel minket büntetnek, nem azokat, akik váltiztathatnának rajta! Mert ez nem olyan, mintha a boltos strájkolna, mert akkor besétálok egy másikba, de a vonat helyett mi van??? Busz nem visz mindenhova.
Ez ugyanolyan undormány sztem, mint anno a gazdatüntetések, amikor a sok paraszt (és a viselkedése miatt nevezem parasztnak, nem a foglalkozása miatt!!!) elállta az utat, aki meg ment volna dolgozni, az késett el halomra!
És még az elégséges forgalmat sem akarják biztosítani!
Ha bajuk van a fölsőbb vezetéssel, akkor szúrják ki a képviselők kocsijainak a kerekeit, de ne velünk b...sszanak már ki!
Én így látom, de lehet, h nagyon szögletes a világképem...
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.02.04. 20:40:56

noucamp írta:A Sztrájkról!

Tegyétek fel magatoknak azt az egyszerű kérdést, hogy minek a következménye az, hogy a sztrájkolni kell különböző szervezeteknek!
Pont
az én adómból
Avatar
noucamp
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.12. 19:30:01

2008.02.04. 20:19:05

A Sztrájkról!

Tegyétek fel magatoknak azt az egyszerű kérdést, hogy minek a következménye az, hogy a sztrájkolni kell különböző szervezeteknek!
Pont
Visca el BARCA! Visca Catalaunya!
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2008.02.04. 20:18:24

Aprieto írta:Az APEH meg egy vicc, ők tényleg ebbe a topikba valók :D

Legújabb undormányuk, hogy az ajándék után adóznunk kell majd, sőt! Nem adhatok kölcsön a barátaimnak, SŐT a saját anyámnak sem, csak ha beszámolok róla nekik.
:lol: :lol:
Jó hogy nem már abba is belekötnek ha a kocsmában meghívok valakit.... :roll:
Sok ..CSÖG
Aprieto

2008.02.04. 20:12:33

Az APEH meg egy vicc, ők tényleg ebbe a topikba valók :D

Legújabb undormányuk, hogy az ajándék után adóznunk kell majd, sőt! Nem adhatok kölcsön a barátaimnak, SŐT a saját anyámnak sem, csak ha beszámolok róla nekik.
:lol: :lol:
Aprieto

2008.02.04. 20:09:53

Varga Tamás írta:
Rita írta:Átkozott vasutas sztrájk!1évben kb 3szor utazok Pestre vonattal,és természetesen pont most kell sztrájkolni!Erre várok hetek óta,hogy az osztállyal felmenjünk Pestre és elmenjünk az új moziba,meg a terror házába...erre ****om az egészet,mer ezekre rájött a sztrájkolhatnék.... :evil: :evil: :evil:
Aki nem akar dolgozni, az sztrájkol. Én, nem értek velük egyet, és mélységesen elítélem a politikai jellegű megmozdulásukat. Gaskó havi 1,5 milliós fizetéssel megbénítja az országot, milliárdos hiányt idéz elő. Mennyien vannak az országban, akik netto 50-55 ezer forintért robotolnak, és nem sztrájkolnak, hanem dolgoznak. A vasút dolgozói inkább a munkájukat végeznékl el tisztességgel, minthogy unják a munkát.

Még ha ez ilyen egyszerű is lenne, mint azt itt néhányan elképzelik.


Az alap konszenzussal én sem értek egyet és én sem helyeslem, hogy sztrájkolnak agyba-főbe amikor jónak látják sok százezer ember rovására.
VISZONT
Nem a szerencsétlen vasutason kell leverni a balhét, aki szerencsétlen sodródik az árral. Nem fog dolgozni, ha a haver nem dolgozik, meg a főnök aszonya hogy ne csináljad. nem fog kockáztatni és neki gyakorlatilag mindegy.

A bajok mélyebbről -feljebbről- eredeznek. Ezért nem a büfés a hibás meg nem a mozdonyvezető, sem a bakter. Sodródnak. Egyszerű népek.

Gaskó bácsinak rohadtul tök mindegy, más mütymürüttyével verheti a csallánt orrba-szájba. De az uszítás -ami valljuk be van bőven-, azt már nem teheti tehetNÉ meg...
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.02.04. 20:08:23

én sem értek egyet velük.

a legjobban az háborít fel, hogy semmiféle alternatívát nem biztosítottak a vasúttal közlekedőknek, a pályaudvarokon senki nem tud semmit, mindezt
-többek között- az én adómból. (...amit jelenleg az APEH vizsgál, innen is üdvözlöm őket).
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2008.02.04. 20:07:52

Nagyon leegyszerűsítitek a dolgokat... könnyű gonosz ingyenélőkként beállítani a vasutasokat.
Frányó István, én is etr-használó vagyok, mi a gond?
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Frányó István
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.12.24. 09:35:09
Tartózkodási hely: Szeged (Sun City)

2008.02.04. 19:43:41

Varga Tamás írta:
Rita írta:Átkozott vasutas sztrájk!1évben kb 3szor utazok Pestre vonattal,és természetesen pont most kell sztrájkolni!Erre várok hetek óta,hogy az osztállyal felmenjünk Pestre és elmenjünk az új moziba,meg a terror házába...erre ****om az egészet,mer ezekre rájött a sztrájkolhatnék.... :evil: :evil: :evil:
Aki nem akar dolgozni, az sztrájkol. Én, nem értek velük egyet, és mélységesen elítélem a politikai jellegű megmozdulásukat. Gaskó havi 1,5 milliós fizetéssel megbénítja az országot, milliárdos hiányt idéz elő. Mennyien vannak az országban, akik netto 50-55 ezer forintért robotolnak, és nem sztrájkolnak, hanem dolgoznak. A vasút dolgozói inkább a munkájukat végeznékl el tisztességgel, minthogy unják a munkát.
Így igaz! Dehát ez a szép a demokráciában, mindenkinek joga van mindenhez, a vasutas kedvére sztrájkolhat, a rendőr meg nem verheti ki a [auto_cenzúra] a bűnözőkből, mert nekik is vannak jogaik.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.02.04. 19:41:19

Rita írta:Átkozott vasutas sztrájk!1évben kb 3szor utazok Pestre vonattal,és természetesen pont most kell sztrájkolni!Erre várok hetek óta,hogy az osztállyal felmenjünk Pestre és elmenjünk az új moziba,meg a terror házába...erre ****om az egészet,mer ezekre rájött a sztrájkolhatnék.... :evil: :evil: :evil:
Aki nem akar dolgozni, az sztrájkol. Én, nem értek velük egyet, és mélységesen elítélem a politikai jellegű megmozdulásukat. Gaskó havi 1,5 milliós fizetéssel megbénítja az országot, milliárdos hiányt idéz elő. Mennyien vannak az országban, akik netto 50-55 ezer forintért robotolnak, és nem sztrájkolnak, hanem dolgoznak. A vasút dolgozói inkább a munkájukat végeznékl el tisztességgel, minthogy unják a munkát.
Kép
Frányó István
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.12.24. 09:35:09
Tartózkodási hely: Szeged (Sun City)

2008.02.04. 19:30:29

Hahó!
Van Köztetek olyan, aki az egyetem miatt kénytelen használni azt a kib...ott ETR-t??? Vagy a lelkisegély szolgálatot hívjam? :lol:
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.02.04. 19:16:08

Nálunk is van pár arc az oszályban, aki vonattal járna, de mivel sztrájk van ezért nem tud bejönni (de irigylem a gondjait), bár ha annyira muszáj lenne, akkor be tudna jönni... :roll:
Avatar
Rita
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2006.11.12. 13:28:20
Tartózkodási hely: Szeged

2008.02.04. 18:20:06

Átkozott vasutas sztrájk!1évben kb 3szor utazok Pestre vonattal,és természetesen pont most kell sztrájkolni!Erre várok hetek óta,hogy az osztállyal felmenjünk Pestre és elmenjünk az új moziba,meg a terror házába...erre ****om az egészet,mer ezekre rájött a sztrájkolhatnék.... :evil: :evil: :evil:
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.02.04. 15:06:03

Victor_Valdes írta:
La Pulga írta:Wáá ez rohadt arcüreggyuladás :x Nagyon fáj a fejem.
Nekem is hasonlóproblémám van....csak nekem mandula gyulladáa...Ami ha belegondolok nem is olyan nagy baj mert meguszok vagy 6 felmérőt.Nálunk meg az a szokás hogy nem iratják meg veled ha visszajöttél.
Nálunk megíratják, de csak a rákövetkező órára, hogy tudjál miből készülni. Bár egy-két "kedvesebb" tanárunk néha nem így gondokodik :-k
in to exile
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.02.04. 15:04:11

La Pulga írta:Wáá ez rohadt arcüreggyuladás :x Nagyon fáj a fejem.
Nekem is hasonlóproblémám van....csak nekem mandula gyulladáa...Ami ha belegondolok nem is olyan nagy baj mert meguszok vagy 6 felmérőt.Nálunk meg az a szokás hogy nem iratják meg veled ha visszajöttél.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.02.04. 10:08:04

Wáá ez rohadt arcüreggyuladás :x Nagyon fáj a fejem.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.02.03. 21:38:53

Grat.! 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.02.03. 21:36:40

Végül elmentem és kummára megérte :D Igaz a bajnok ellen kiestünk a legjobb 4 közé jutásért nem is küzdéssel és csontzenével de már csak azért is megérte. A hátam meg jobban van mint reggel :-k
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.02.03. 13:55:31

Messi1918!
Az apróbetűs mondatoddal teljes mértékben egyetértek.Az mindennél nagyobb öröm lenne. :wink:

Fejsze
bontsátok szét fogóval, lemezvágóval
Szerintem, meg kellene próbálni levenni az oldalát
Kösz a tippeket.;)
Hát az a durva h nem találtunk rajta egy csavart se :D Sztem az oldala össze van hegeszteve minden belsőséggel vagy nem tom.
Fejszénk meg lemezvágónk nincs,így egy fokkal humánusabb megoldást választottunk.De megoldottuk.

Mivel ugye azér akadt meg mert kipogyogtak a ruhák,így arra jutottunk,h ha fejreállítjuk akkor talán vissza is potyognak ha nem akadtak be semmibe.És csoda történt :D
Visszapoytogott a nagy részük,így kisebb erőfeszítéssel ugyan,de vissszalehetett forgatni a dobot.Csak egy poló bánta,de a mezek épségben maradtak :D
Egyébként, azok nem rossz masinák, megbízhatók, jól mosnak. És hosszú életűek.
Ez így van,de mióta az eszemet tudom azóta ez a gép van meg,és már művel néha érdekes dolgokat.
Bár most apum hibázott...nincs mese,öregszik :wink: belátta,h nem akarja,h még egy ien hiba előforduljon és hát már télleg öreg a gép,így jobb ha beruházunk egyre. :D

Tehát happy end a vége.Mostmár csak Messi 1918 kívánságának kellene teljesülnie :wink:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2008.02.03. 13:37:33

Bányász írta:Ami nagyobb problémát jelent az az,h nem lehet semerre megmozdítani a dobot...vagyis a ruháim beragadtak a mezekkel együtt a gép gyomrába...
Várnám a tippeket a probléma megoldására.
Új mosógép, új mezek :wink: :oops:
Amúgy ha a mosógépet meg akarjátok menteni, akkor hívjatok szerelőt, és talán a mezek is megmaradnak, ha a gép nem fontos, bontsátok szét fogóval, lemezvágóval..., ami van. Én biztos nagyon ki lennék bukva faterra. :roll:
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.02.03. 13:36:35

Bányász írta:Zozzy...flector tapasz.. :wink:

Lementem egy éjszakai szórakozóhelyre a Larrson mezemebe(h lássák mi a helyzte :wink: )de hiba volt...
Valami kretén kiégette cigivel!
Ez már önmagában is baj,de ha még hozzáveszem azt,h mi történt ma...
Nem tudom,h sírjak vagy nevessek,mert a szitu sztem elég vicces :D

Apum bejelentette,h mosni fog...odatettem az előbb említett mezt és egy másik Messi mezt mosatni.
Na most ien régi "Hajdú energomat"(az ugrálós) típusú gyöngyszemünk van itthon.
Jóöreg faterom elfelejtette rátenni a dobra vagy mire a tetőt,és beindította a mosást #-o :D
Amikor a szobám küszöbén folyt be a víz akkor gondoltam,h valami nem stimmel....Az első fordulatnál ugyanis kipotyogtak a ruhák és nem tudott tovább forogni a gép és ömlött ki belőle a víz...
Ami nagyobb problémát jelent az az,h nem lehet semerre megmozdítani a dobot...vagyis a ruháim beragadtak a mezekkel együtt a gép gyomrába...
Várnám a tippeket a probléma megoldására.
Passz. Szerintem, meg kellene próbálni levenni az oldalát, és a dobot - ha lehet - ellenkező irányba forgatni. Vagy a ruhákat, finoman lefejteni a tengelyről. Egyébként, azok nem rossz masinák, megbízhatók, jól mosnak. És hosszú életűek.
Kép
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.02.03. 13:35:04

Fejsze :D
Amúgy ez elég nagy szívás, de örülj neki, legalább faterodék beújitanak egy új mosógéppel, és használd ki az alkalmat!!!!! Mondd, hogy neked bent maradt a két mezed, vetess mgadnak két új Messiset! Egy kéket, és egy gránátvörös-kéket!
Új mosógép, új mezek! Mi lehet ennél szebb?????






Bajnoki cím, BL trófea, Kupa győzelem, Európai Szuperkupa, Klub Világbajnokság
..................................
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.02.03. 13:29:05

Zozzy...flector tapasz.. :wink:

Lementem egy éjszakai szórakozóhelyre a Larrson mezemebe(h lássák mi a helyzte :wink: )de hiba volt...
Valami kretén kiégette cigivel!
Ez már önmagában is baj,de ha még hozzáveszem azt,h mi történt ma...
Nem tudom,h sírjak vagy nevessek,mert a szitu sztem elég vicces :D

Apum bejelentette,h mosni fog...odatettem az előbb említett mezt és egy másik Messi mezt mosatni.
Na most ien régi "Hajdú energomat"(az ugrálós) típusú gyöngyszemünk van itthon.
Jóöreg faterom elfelejtette rátenni a dobra vagy mire a tetőt,és beindította a mosást #-o :D
Amikor a szobám küszöbén folyt be a víz akkor gondoltam,h valami nem stimmel....Az első fordulatnál ugyanis kipotyogtak a ruhák és nem tudott tovább forogni a gép és ömlött ki belőle a víz...
Ami nagyobb problémát jelent az az,h nem lehet semerre megmozdítani a dobot...vagyis a ruháim beragadtak a mezekkel együtt a gép gyomrába...
Várnám a tippeket a probléma megoldására.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Lezárt