Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.01.30. 19:42:41

bence 8 írta:na ha már ti is akkor én is álmodozom!!! :D
-----------------------------V.V---------------------------------
-----------------PUYOL------------G.MILITO-------------------
-----ALVES-------------------------------------ABIDAL--------
------------------------YAYA TOURE---------------------------
------------------------------------------------------------------
-------DIEGO-----------------------------INIESTA-----------
-----------------------------------------------------------------
------MESSI------------------------------HENRY--------------
---------------------ETOO-/-ADEBAYOR---------------------
-------------------------------------------------------MURINHO

Na ehez mitszóltok?? + még a dos santos meg bojan
Hát, a játékosok tök jók, csak az alakzattal szállnék "vitába" és én Adabayor helyett Drogbát hoznám el :)
-----------------------------V.V---------------------------------
-----------------PUYOL------------G.MILITO-------------------
-----ALVES-------------------------------------ABIDAL--------
------------------------YAYA TOURE---------------------------
------------------------------------------------------------------
--------------------------------------INIESTA-------------------
---------------------------DIEGO--------------------------------
---------MESSI---------------------------------------------------
------------------------------------------HENRY----------------
---------------------ETOO-/-DROGBA---------------------
-------------------------------------------------------MURINHO
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messa 2008.01.30. 19:45:29-kor.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.01.30. 19:34:06

Nem lehetett vele profi szerződést kötni ő meg továbbállt.

első szezonbjában 3 kupameccsen játszott. Ha itt marad és bizonyít, ugyanúgy itt is megkapta volna a maga sanszát. De egyébként is 16-17 éves srácok várják ki a maguk idejét.

Az más kérdés, hogy az ostoba spanyol szabály miatt elvesztettünk egy Fabregast, egy Pique-t (aki kitűnő csere lehetne) egy Fran Meridát, aki nem játszik semmit az Arsenalban de lehet hogy Cesc-hez hasonló utat jár majd be, elvesztettünk egy Dani Pacheco-t aki a poolba nyomja.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.01.30. 19:23:14

Csak a Barca! írta:
Varga Tamás írta:sokan favorizálják Fabregast. Áruló, pénzsóvár ember nekem nem kell. Akinek a pénz sokkal fontosabb, mint a nevelőegyesülete, az nálam örökre leírta magát. És, örülök, hogy a vezetőség ezen a véleményen van (lsd. Txiki közelmúltbeli nyilatkozatát).
Húúú, szívemből szoltál. Nehogymár egy vagyont fizzesünk érte, mert ő annak idelyén jobbnak gondolta lelépni.

Azért neked sem lenne mind1, hogy mennyi lehetőséget kapsz...
Amikor ő lelépett, akkor még nem igazán volt róla szó, hogy felhozzák a nagycsapathoz, viszont az Arsenalnál az első szezonjában már a felnőttek között volt!!!
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.30. 19:20:50

Zozzy: Scolari rendkívül sikeres klubedző volt Brazíliában( európai klubé még nem volt), eredményei között szerepel: 2x Libertadores kupa győztes, 3x brazil kupa,, Mecosur Kupa, Copa Sudamericana, brazil bajnokság. Ez egész szép eredménylista sztem
Igazad van, ezt nem tudtam, kösz a kiegészítést :)
Nekem csak Micah Richard szúrt szemet, tudtommal ő középhátvédet szokott játszani. Rolling Eyes
Azt is, meg szélsőt is. Válogatottban pl. a szélen játszik, nem is rosszul. Jól megy fel, beadásai is jók és néha még lő gólt is.
"...aki nem akarja megérteni, az vessen magára" - egy picit erős. Wink
Úgy értettem, hogy ebbe a vitába már nem akarok belemenni.
Scolari - nem fogja otthagyni a portugál válogatottat. Mikor volt az időpont-egyeztetés a VB-csoportokról, úgy köszönt el a magyaroktól, hogy a selejtezőkön találkozunk.
Cool már válaszol is helyettem :wink: Egyébként ezektől a nyilatkozatoktól függetlenül én is elképzelhetőbbnek tartom, hogy az EB után lemond.

Más:
Zambrotta: nála is az a baj, hogy már nem nagyon akar majd maradni. Nem fog szerintem arra várni, hogy mikor jön már új edző aki tud is kezdeni valamit vele.

Alves: nekem sem a legszimpibb, (de ennyi erővel Mourinho se kéne) de arra a lendületre amivel ő felmegy és segíti a támadásokat szükség lenne. Az utóbbi időben pedig már a 'nem ér vissza' (amit egyébként én is sokszor mondtam) elvnek is csak az ellenkezője bizonyosodik be.

Nasri: hát nem tudom, engem meggyőzött. Szerintem nagyon sok van benne.

Giovani: nem várok tőle semmi olyat, amit Te leírtál. De ezt egyébként leírtam abban a hsz-ben is :wink: Végülis maradhatna is, de szerintem egy év kölcsön nem ártana neki. Ahogy Te is írtad, kell neki még vagy 2 év. Egyetértek. Ahogy ez letelt és kinőtte a butaságait jöhet vissza - feltéve, ha érdemes.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2008.01.30. 18:41:10

Zozzy: Scolari rendkívül sikeres klubedző volt Brazíliában( európai klubé még nem volt), eredményei között szerepel: 2x Libertadores kupa győztes, 3x brazil kupa,, Mecosur Kupa, Copa Sudamericana, brazil bajnokság. Ez egész szép eredménylista sztem.

Varga Tamás: "On 26 December 2006 Scolari told the Portuguese sports newspaper Record that he would be ending his term as coach of Portugal after Euro 2008: ""It is logical that at the end of Euro 2008 I leave when my contract ends. The work of a coach is limited to five or six years. We are already in this time frame but after that, things become more difficult because they create habits and links with the players, which can result in things deteriorating."
Ez Scolari 2006 decemberi nyilatkozata, aminek a summázott lényege, hogy logikus hogy az EB után nem hosszabít a portugálokkal, mert ennyi időd szabad 1 helyen 1 edzőnek tölteni. Szóval lesz rá esély sztem bőven :)
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.01.30. 18:27:40

[quote]Alves - beképzelt, nagyképű majom, és nagyon drága, menjen oda, ahova akar, ide ne jöjjön [quote]

Hmmm,ismered? :lol: Nekem is úgy tűnik a pályán,hogy nagyképű meg minden,de nem biztos,hogy a pályán kívűl is ilyen,azonkívűl meg Európa legjobb jobb oldali védője,szal sztem jöhetne!

Abban én is egyetértek,hogy nagytakarítás kell a nyáron,de én a tavaszt még megvárnám!Ki tudja,mit hoz a jövő pár játékosnak!
.
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.01.30. 17:43:21

Most nem kötekedésből de sztem cech, C. Ronaldo, Adebayor megvételének annyi a realitása mint messi eladásának. Piszok drága lenne kivásárolni, olyan pénzeket kérhetnének értük amennyit egyik játékos sem ér. D. Alvessel sztem hasonló a helyzet, vagy szerintetek megér egy hátvéd 30 millát? mert az alatt tuti nem adják. Ráadásul nem is a Laportáék stílusa. Henryt se tudtuk volna elhozni, ha nem válik el és nem akr eljönni Londonból. Inkább kiscsapatok, kevésbé ismert játékosaira fognak szvsz ráállni a nyáron.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2008.01.30. 17:28:53

ez egy nagyon [auto_cenzúra] csapat benca!!!örülnék ha így lenne
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2008.01.30. 17:22:20

bence 8 írta:na ha már ti is akkor én is álmodozom!!! :D
-----------------------------V.V---------------------------------
-----------------PUYOL------------D.MILITO-
itt megallok :D:D
D.Milito csatar :D
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
bence 8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2007.06.01. 15:35:09
Tartózkodási hely: Besenyőtelek

2008.01.30. 17:21:05

na ha már ti is akkor én is álmodozom!!! :D
-----------------------------V.V---------------------------------
-----------------PUYOL------------G.MILITO-------------------
-----ALVES-------------------------------------ABIDAL--------
------------------------YAYA TOURE---------------------------
------------------------------------------------------------------
-------DIEGO-----------------------------INIESTA-----------
-----------------------------------------------------------------
------MESSI------------------------------HENRY--------------
---------------------ETOO-/-ADEBAYOR---------------------
-------------------------------------------------------MURINHO

Na ehez mitszóltok?? + még a dos santos meg bojan
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence 8 2008.01.30. 17:22:54-kor.
...A sok [auto_cenzúra] vegás meg eszi a salátát
Az ember ragadozó mi a [auto_cenzúra] zabáljak palántát...
"Tibbah"
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.01.30. 17:14:00

Nekem csak Micah Richard szúrt szemet, tudtommal ő középhátvédet szokott játszani. :roll:
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.01.30. 17:00:54

Varga Tamás írta:sokan favorizálják Fabregast. Áruló, pénzsóvár ember nekem nem kell. Akinek a pénz sokkal fontosabb, mint a nevelőegyesülete, az nálam örökre leírta magát. És, örülök, hogy a vezetőség ezen a véleményen van (lsd. Txiki közelmúltbeli nyilatkozatát).
Húúú, szívemből szoltál. Nehogymár egy vagyont fizzesünk érte, mert ő annak idelyén jobbnak gondolta lelépni.
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.01.30. 16:58:30

Én bal hátvédnek Urby Emmanuelsont hoznám az Ajaxból :arrow: fiatal és nagy jövő állhat elött.
Jobbhátvédnek a Zozzy által felsoroltak bármelyike jó lehet.
Középhátvéd posztra Garay tényleg elég zsír igazolás lenne Thuram helyett.
Vkp posztra nálam Appiah a favorit (egyik kedvenc játékosom :lol: ), de ha Mascheranot el tényleg meg lehetne csípni az is jó lenne.
A középpálya támadó szekciójába a Diego, Nasri, Mutinho hármas bármelyike jó lehet. Ennek a horváth srácnak a munkásságát nem nagyon ismerem, ha tényleg jó akkor ő is jöhet. Fabregast szerintem nyugottan elfelejthetjük, egy vagyonba kerülne idehozni. Xavi marad. (Ugye ti se gondoljátok komolyan h elküldenétek.)
A támadó sorba a Drogba, Benzema kettös valamelyike nem lenne rosz, de csak akkor, ha Dinnye megy, mert ugye a többi nem megy az alap.

Távozók(szerintem): Syl, Zambi, Thuram, Edmilson, Ezq, Guddy, ha meg nagyon menni akar, akkor meg még Dinnye.

Szerkesztve: a távozókból kihagytam Decot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Csak a Barca! 2008.01.30. 17:02:56-kor.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.30. 16:57:39

Általánosságban. Egyet nem értek. Harcba szállunk Benzemáért. De mire? Két felvetésem lenne vele kapcsolatban. 1. van egy jó szezonja, középtávon még nem bizonyított; 2. akkor minek vettük meg Henry-t. Ha jönne Benzema, akkor Titit el kell adni.
Másodszor: sokan favorizálják Fabregast. Áruló, pénzsóvár ember nekem nem kell. Akinek a pénz sokkal fontosabb, mint a nevelőegyesülete, az nálam örökre leírta magát. És, örülök, hogy a vezetőség ezen a véleményen van (lsd. Txiki közelmúltbeli nyilatkozatát).
És, hogy válaszoljak is, Zozzy felvetéseire.

1."...aki nem akarja megérteni, az vessen magára" - egy picit erős. :wink:
2 Edzőkérdés. Rijkaardnak el kell mennie, ez vitán felül áll. Éppen másfél évvel többet töltött el a Barca kispadján, mint amennyire predesztinálva volt.
Érkezők:
Mourinho - támogatom
Lippi - nem szimpatikus számomra, de ettől még jöhet
Scolari - nem fogja otthagyni a portugál válogatottat. Mikor volt az időpont-egyeztetés a VB-csoportokról, úgy köszönt el a magyaroktól, hogy a selejtezőkön találkozunk.
Az én 2. számú jelöltem: Guus Hiddink. Bár, erre az esély pici, max. ha nagyoit buknak az EB-n.
3. Távozó játékosok:
Syl, Thuram, Deco, Guddy, Edmilson - egyet értünk
R10, Zambrotta - számomra elképzelhetetlen, ill. hatalmas baklövésként hatna
4. Érkező játékosok:
Alves - beképzelt, nagyképű majom, és nagyon drága, menjen oda, ahova akar, ide ne jöjjön
Diego - jöhetne Deco helyére
Nasri - keveset bizonyított, nagyon sérülékeny, nem lennénk vele beljebb
5. Azt mondod, Giovanit adjuk kölcsönbe. Szerintem, marhaság. Ha, ilyesmi felvetődne, inkább elmenne - és igaza is lenne. Sok örömet fog még nekünk okozni, jó játékos, felkészült, akar és küzd. Én, elégedett vagyok vele, max. lehetne egy kicsit higgadtabb, de 1-2 év alatt ezt levetkőzi. 18 évesen talán nem tőle kellene várni, hogy kirángassa a Barca szekerét a gödö aljáról. Mit vársz tőle? Egy kicsit túlzol. Szerintem.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.30. 16:38:08

Lennon írta:Szia Zozzy 5!Szerinted lehetséges hogy még is csak eladják Ronaldinhót?
Na most ha igen akkor rajta kivül szerintem két olyan egyéniség van most
aki átveheti a szerepét az egyik C.Ronaldo a másik Kaká.Szerintem egyiket sem tudnánk megszerezni Ronaldót azért mert a Madrid ajánltatát
állitólag fontolóra sem vette Kakát pedig azért mert nem szeretné otthagyni a Milant.Neked mi a véleményed?
Szerintem magától fog lelépni.

A helyére meg nem kell feltétlen igazolni egy legalább akkora nevet. Ez majd attól is függ, hogy az edzőnek milyen taktikai elképzelési lesznek.
Lennon
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.17. 10:43:45

2008.01.30. 16:15:41

Szia Zozzy 5!Szerinted lehetséges hogy még is csak eladják Ronaldinhót?
Na most ha igen akkor rajta kivül szerintem két olyan egyéniség van most
aki átveheti a szerepét az egyik C.Ronaldo a másik Kaká.Szerintem egyiket sem tudnánk megszerezni Ronaldót azért mert a Madrid ajánltatát
állitólag fontolóra sem vette Kakát pedig azért mert nem szeretné otthagyni a Milant.Neked mi a véleményed?

Mondjuk a privát üzenet?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.30. 16:07:28

Zsolti írta: A másik pedig Fabre. Xavi helyett. Xavi játékában idén még semmit sem véltem felfedezni,csak annyit,hogy a mellette lévőnek odapasszolja a labdát,esetleg hátra...ez semmi.
Én ezt már jo ideje szajkozom...Remélem a vezetőség is igy látja, és a nyári első célpont Cesc lex.
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2008.01.30. 16:01:30

Érdekes, hogy tavaly a Madrid hasonló hátrányban volt mögöttünk és ők szétigazolták télen az agyukat. Mi nem csináltunk semmit. Kiváncsi vagyok bejön-e....
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2008.01.30. 15:58:21

haggyátok már csókolt a [auto_cenzúra]....az az ember sose jön ide és sztem vannak tőle sokkal jobbak

Tiago és Capel azok jók!!!azokon elgondolkodnék

Én meg azon, hogy mire való a SZERKESZT gomb
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.30. 15:56:25

-Diego Capel(Sevilla)
-Miguel Veloso(Sporting L.)
-Tiago(Juventus)
Szerintem nem nagy elvárás...
És jocskán erősödne is a csapat!
Annyira felidegesít hogy,most nem igazolunk semmien játékost(Pinto-n kivül) márpedig most lenne szükség az erősítésekre hogy ledolgozzuk a hátrnyt...vagy nem jol látom??(várom a véleményeket:D)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.30. 15:55:25

Nyári nagytakarítás a Barcában!

Úgy gondolom, hogy nyáron egy korszaknak végleg le kell zárulnia Katalóniában. Taktikánk nincs, sok játékos pedig láthatóan nem vágyik már itt semmire. Folytatni kell azt, amit tavaly nyáron elkezdtek Laportáék.

A)Az Edző: nem kívánok vitázni erről, úgy gondolom minden gondolatom megindokoltam, aki nem akarja megérteni az vessen magára.

jelöltek: 1. Mourinho - úgy gondolom az ő taktikai és mentális felkészültségéra van itt most a leginkább szükség
2. Lippi - olasz edző, és?
3. Scolari - ő sem kis stratéga, bát afelől vannak kétségeim, hogy egy klubcsapatban is tudna alkotni, ettől függetlenül őt is szivesen látnám. Igaz, klucsapatban nem dolgozott, de egyszer mindent el kell kezdeni és azért lenne miért bízni is benne.

B) Igazolások: Nem kérdés, hogy nyáron ezen is változtatni kell. Nevek alapján valóban Europa egyik legjobb kerete ami sokra lenne hivatott, de ha jobban elgondolkozunk akkor közel sem tökéletes.
Vannak playerek akik már egyszerűen nem képeske azt nyújtani amit 2 évvel ezelőtt, és szerintem már nem is fogják tudni/akarni. Tőlük mindenképp meg kell válni és új emberekkel pótolni.
Másik probléma, hogy a cserepadunk nem valami szalonképes. A csatársorunk pótlása lényegében egy 17 és 18 éves srácra van bízva, akik egyrészt a feladattal még nem is tudnak megbírkózni és nem is helyes, ha ezt elvárjuk tőlük és eröltetjük. Jobboldali védünk ugyancsak nincs, ha nem Zambrotta játszik (aki úgyszintén nem szolgált rá túl nagy bizalomra) akkor épp Puyol önbizalmár faragja Rijkaard. Belső védő ügyben is kella frissítés szerintem. Nyáron Thuram elmegy és Marquez maradásásban sem vagyok biztos.

ezek alapján a távozók: Sylvinho, Thuram, Deco, Ronaldinho, Guddy, Zambrotta, Edmilson.

(ezek olyan nevek, akiknek úgy áll a szénájuk, hogy nyáron lelépnek/le kell lépniük)

Ha vannak távozók, akkor lenniük kell érkezőknek is.

a) jobboldali védő (szerintem): Ha van rá mód, akkor mindenképpen Alvest kellene megcsípnünk. Távozása szerintem garantált, a pénztárcát meg nyissuk ki, sejj! További nevek: Micah Richards, Lahm, Eboué.

- ha Marquez elkívánkozik akkor egy belső védőkre is szükség lesz -

b) baloldali védő: Abidal mellé mindneképp kell majd egy legalább olyan szintű játékos mint Ő. Egyrészt Sylvinho távozása miatt, másrészt kell a versenytárs, mivel ő sem teljesít valami remekül. Konkrét ötlet igazából nincs, talán csak Taiwo, de szivesen látnék bárkit, kisebb nevet is, ha valóban megérdemli a helyet.

c) középpálya: Edmilka lelép, ugyan az a helyzet, mint Abidalnál (azzal a különbséggel, hogy Yaya-ban nem kellett csalódni. Mindenképp egy hozzá hasonló tipusú afrikai erőembert vennék. Favoritom Makoun, de itt sem kötném az ebet a karóhoz.
A középpályán továbbá szükség lesz egy kreatív szervezőre Deco helyett. Diegot vagy Nasrit favorizálnám, esetleg Moutinho-t. (Xavi szerintem egy új esélyt mindenképp megérdemel majd egy másik taktikában)

d) támadószekció: szándékosan írtam így, ugyanis ez majd nagyban függ az esetleges új edző elképzeléseitől. Ha egy (általam jónak tartott) jó, klasszikus széljátékkal bíró csapatot építünk 2 csatárral, akkor vagy nem kell senki, vagy csak egy tipikus befejező, aki nagyon érzi a kaput (a lényeg, hogy inkább erőcsatár feelingje legyen). Neveket nem nagyon mondanék, konkrét elképzelés nincs. Viszont ebben az esetben egy jó vonalszélső közéépályás igazolásán el lehetne gondolkodni.
Ha viszont maradunk 4-3-3-ban, akkorinkább szorulunk rá az új nekere elől. Itt kicsit többet kéne agyalni a dolgokon.

Felállást direkt nem csinálnék, mivel igazán konktér neveim nincsenek.

Bocs, ha kicsit hosszú lett....

szerk: a két fiatal közül pedig Giovanit mindenképp kölcsönadnám.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2008.01.30. 15:57:36-kor.
Avatar
barcamessi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2006.05.18. 21:06:13
Tartózkodási hely: Szeged

2008.01.30. 15:13:09

Hát ha már az álmodozásnál tartunk akkor én szívesen látnék jövőre egy ilyen kezdőt:

-------------------Valdes-------------------
--Zambrotta---Puyol---Milito---Abidal---
-----------------Yaya Touré---------------
--Lennon (Joe Cole)--------Iniesta------
---------------------Diego-----------------
----------Messi-----------------Eto'o------

Nah várom a véleményeket :oops: :P
V I S C A E L B A R C A
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.01.30. 14:51:40

Sztem Fabregas aránytalanul sokba kerülne. Még akkor is ha itt is nagyon jól játszana. Mi a túróért adná el az Arsenal apróért? Tuti vmi 40-100 milla között kérnének érte.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.01.30. 14:47:50

Minek kellene már Diego Deco helyett? Ott van Iniesta, aki teljesen megfelel, ha nem jobb mint Deco, a támadások építéséhez, abban viszont lehet valami, hogy Xavi helyett jöhetne valaki, vagy Deco eladásának pénzéből Xavi mellé egy konkrét középpályás riválisnak (konkrét alatt a tipikus kp-t értem, aki se nem támadó se nem védekező). Touré meg ugye ott van, mögé a Lyonban tapasztalatot szerző Crosas cserének elképzelhető! Ezzel a kp kilőve sztem!

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2008.01.30. 14:31:30

Sabres
Szerinted Abidal milyen poszton játszik ??? :D
Lezárt