Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.01.27. 21:14:29

redmiller írta:Ezt a rohadt antifutballt el kellene felejteni!!!! Tavaly sem tanultunk belőle, hogy nem lehet tartani az egy gólos előnyt! Idén meg taktikává is vált... Így nem fogunk nyerni semmit! Tavaly is ezért buktunk el mindent, csak akkor ráültünk az eredményre... Még a "[auto_cenzúra]" Real is az utolsó percekig küzd, mi meg passzolgatunk, de nem építünk semmit...
A francba ezzel a [auto_cenzúra] stratégiával!
Van benne vmi.
Először magam is azt mondtam, hogy legfontosabb a 3pont, de egy csapat, ugyanazokkal a kulcsemberekkel, ami 3éven keresztül a látványos, támadó játékra épitett, képtelen átmenni Valencia-ba.

Mind1, mindenki kivülről fújja, hogy Rijkaard nem fog változtatni, hanem dolgozni kell tovább, amig be nem érjük realt :(

Azért az erős, hogy Deco lelép, ha nem nyerünk semmit, ehhez tenni kellene vmi a pályán...az egészben a röhej, hogy sztem a klubnak sem lesz nyártól szüksége rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Replay 2008.01.27. 21:16:14-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.27. 21:14:26

Varga Tamás írta:Akinek Deco játéka elfogadható volt, az nem ugyanazt a meccset nézte, mint mi, vagy szimplán szerelmes a portugálba. A 13-as listán, nálam a 12. Csak Henry-t előzi meg. Szájjal tud focizni, lábbal nem. Remélem, a nyáron eltakarodik ettől a klubtól. Ahogy Farkas Norbi is idézte Felipe Scolarit: a táncoslábúaknak nincs helye a válogatottban. Igaza van, Deco egy halom tehénlepény. Ennyi. Aki mást mond, vak, vagy nem ért hozzá.
Henrynek voltak mostanában jó meccsei Tamás! Az eltakarodós szöveget erős túlzásnak érzem. Ugyanakkor ma valóban minősíthetetlen volt.

Decoról meg ugye nem kérdés, mindenkinek az jön le, hogy a sok sérülés után még a fizikumával vannak problémák, mással nem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.01.27. 21:13:05

Ordog írta:Azért a Villarrealban bízok még, hátha sikerül behúzniuk.
Hát, ha a Villareal megveri a Realt, Pires nélkül, örömtáncot fogok járni. Ha viszont megveri a Realt, akkorjó formában vannak, nagyon is, mert az előző meccsen kaptak egy 5-öst asszem... ( a Realtól)
Ettől függetlenül, reménykedünk! :roll: :?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.01.27. 21:13:05

Varga Tamás írta:Aki mást mond, vak, vagy nem ért hozzá.
Vagy szimplán tiszteli, mint Ronaldinhot. :roll:
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2008.01.27. 21:12:25

Eredmény centrikus foci ez igen ez kell nekünk. De ne egy gólra üljünk már le, mert egy gól bármikor jöhet mint most. Mikor rúgtunk utoljára gólt az utolsó 15 percbe amikor szükségünk volt gólra???? Komolyan én már nem is emlékszem. Az edző kérdésre rá sem akarok térni.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.01.27. 21:12:05

Ronaldinho&Barca írta:Én azért megvédném Rijkaardot, az összeállítás jelen állásba a legjobb volt. Arról viszont nemtehet hogy: Henry kb 10 méterről kihagyja és egész meccsen sétálgat és néha belerug a labdába, arról se tehet hogy Puyol egy hatalmas helyzetet ugy hagy ki ahogy nemakar... Az hiányzik amit Edmilson mondott pár hete, hónapja, hogy nincs akarat a srácokban, nincs az hogy végigfutom a meccset és végigküzdöm még ha végén megis halok, de legalább győz a csapat.
És ezen mégis kinek kellene segíteni? :o

Amúgy ezzel lókukit nem érünk, ennyi erővel semmi nem múlik ez edzőn. Mert minden meccsen abból van a gól, hogy vmelyik védő hibázik. Az miért az edző hibája? Vagy az miért Rijkaard érdeme, hogy Messit nem bírják tartani, és úgy lő gólt? :roll: Nem értem a logikát. Másfél éve ugyan ezek a problémák. Tavaly és idén is számtalanszor játszottuk le pont ugyan ezt a forgatókönyvet. Kié a felelőség?
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.27. 21:11:57

Akinek Deco játéka elfogadható volt, az nem ugyanazt a meccset nézte, mint mi, vagy szimplán szerelmes a portugálba. A 13-as listán, nálam a 12. Csak Henry-t előzi meg. Szájjal tud focizni, lábbal nem. Remélem, a nyáron eltakarodik ettől a klubtól. Ahogy Farkas Norbi is idézte Felipe Scolarit: a táncoslábúaknak nincs helye a válogatottban. Igaza van, Deco egy halom tehénlepény. Ennyi. Aki mást mond, vak, vagy nem ért hozzá.
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.01.27. 21:11:50

Victor_Valdes írta:
Etooka írta:Az a büdös nagy igazság,hogy ezt a meccset nem Rijkaard vesztette el,mivel tökéletes volt a taktika,A Bilbaonak a gólig köze nem volt a meccshez!Védekezés jó volt,középpályán nem tudtak átjönii,viszont:
l :!:
Nem tudtak átjönni a középpályán(??????),szerintem meg középpályánk se volt....Jó volt a taktika(??)Minek kellett ráülni az 1-0-ra???A védekezés jó volt(???)hát nekem az se muzsikált...de ha te ezt jónak nevezed...
Mért,azért helyzete nem volt a Bilbaonak a 2. félidőben és ha berugjuk azt a ziccert,sima ügy a meccs!Legalábbis szerintem,én nem nagyon láttam baszk helyzetet!

Ui.:Henry nem tudom mit szeretne,annyi nem elég tőle,hogy visszafut meg passzolgat!

2007-2008,La Liga nyertese:Real Madrid.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára B. Tamás 2008.01.27. 21:13:13-kor.
.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.01.27. 21:11:25

Zozzy 5 írta:
Ronaldinho&Barca írta:Én azért megvédném Rijkaardot, az összeállítás jelen állásba a legjobb volt. Arról viszont nemtehet hogy: Henry kb 10 méterről kihagyja és egész meccsen sétálgat és néha belerug a labdába, arról se tehet hogy Puyol egy hatalmas helyzetet ugy hagy ki ahogy nemakar... Az hiányzik amit Edmilson mondott pár hete, hónapja, hogy nincs akarat a srácokban, nincs az hogy végigfutom a meccset és végigküzdöm még ha végén megis halok, de legalább győz a csapat.
Rendben, akkor vegyünk 25 új játékost akikben van akarat.
Nem új játékos kell ide, 2-éve volt akarat, most miért nincsen? Sétálgatunk a pályán, pacsizkodunk.. tisztelet persze a kivételnek.

Real közben megszerezte a vezetést, és minden bizonnyal a bajnoki trófeát.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.01.27. 21:10:08

Ezt a rohadt antifutballt el kellene felejteni!!!! Tavaly sem tanultunk belőle, hogy nem lehet tartani az egy gólos előnyt! Idén meg taktikává is vált... Így nem fogunk nyerni semmit! Tavaly is ezért buktunk el mindent, csak akkor ráültünk az eredményre... Még a "[auto_cenzúra]" Real is az utolsó percekig küzd, mi meg passzolgatunk, de nem építünk semmit...
A francba ezzel a [auto_cenzúra] stratégiával!
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.01.27. 21:09:12

Megéreztük Eto'o, Dinho, Touré, Milito és Abidal hiányát. Ezek közül is Eto'o a legfontosabb. Nélküle sokkal gyengébb a támadójátékunk :(

Ahogy elnézem ezt az idei csapatot, 2 meccsen bárkit képesek vagyunk megverni mert hazai pályán darálunk, idegenben pedig kibekkelünk egy győzelmet vagy egy döntetlent:)) A kupákban nagyobb esélyekkel vágunk neki a végső győzelemnek, mint a bajnokságban úgy érzem.

Azért a Villarrealban bízok még, hátha sikerül behúzniuk.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.27. 21:08:27

Ronaldinho&Barca írta:Én azért megvédném Rijkaardot, az összeállítás jelen állásba a legjobb volt. Arról viszont nemtehet hogy: Henry kb 10 méterről kihagyja és egész meccsen sétálgat és néha belerug a labdába, arról se tehet hogy Puyol egy hatalmas helyzetet ugy hagy ki ahogy nemakar... Az hiányzik amit Edmilson mondott pár hete, hónapja, hogy nincs akarat a srácokban, nincs az hogy végigfutom a meccset és végigküzdöm még ha végén megis halok, de legalább győz a csapat.
Rendben, akkor vegyünk 25 új játékost akikben van akarat.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.01.27. 21:07:02

Én azért megvédném Rijkaardot, az összeállítás jelen állásba a legjobb volt. Arról viszont nemtehet hogy: Henry kb 10 méterről kihagyja és egész meccsen sétálgat és néha belerug a labdába, arról se tehet hogy Puyol egy hatalmas helyzetet ugy hagy ki ahogy nemakar... Az hiányzik amit Edmilson mondott pár hete, hónapja, hogy nincs akarat a srácokban, nincs az hogy végigfutom a meccset és végigküzdöm még ha végén megis halok, de legalább győz a csapat.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.27. 21:06:53

G-Jay írta:Mi az hogy nemcsak Rijkaard a hibás? Komolyan mondom, én jobban motiválok! Ugy megvertem volna Decot is a szünetben, hogy azért kellett volna lecserélni! Nem haverkodni kell a játékosokkal, hanem kihozni belőlük a legjobbat! Gyakorlarilag a beosztottjai, márpedig, ha a beosztottnak kell motiválni a saját magukat, akkor annál a cégnél is sulyos gondok vannak. Ok kicsit mérges vagyok, valójában én szégyenemben elásnám magam játékosként ha igy játszanék ilyen tudással mint a fiúk ma! Szóval azért nekik is kéne valamit mutatni! Egy biztos Murinho már lilára verte volna az összeset!
De tudjátok mi? Semmi nincs még veszve, 17 forduló, folytassuk tovább a munkát, majd jönnek az eredmények maguktól!


G.
Nah most leirtad minden véleményem...nem is irok semmit mert csak felhuzom magam pár emberen.Nah egyszóval ez volt alényeg.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.01.27. 21:06:25

albicelesteX írta:fos az egész!hova is? az egésszel ezért felesleges megnézni egy meccset!idén se nyerünk semmit a klasszis igazolásainkkal! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ez már botrány!!!!!!
hát, ez azért nem az igazolásoknak köszönhető, bár részben nekik is. De hogy nem unják már meg ezt, hogy Rijkaarddal csak szenved a csapat...
Ez már felháborító! Menjen innen el a fenébe! Már az idegenbeli Barca meccseket csodálom, hogy adja a tv, hiszen lehet, hogy kíváncsiak rá, de egy nagy rakás kaki az összes. A jelenlegi formából itélve: megint nem founk nyerni semmit, se bajnokságot, se kupát, BL-ről meg addig ne álmondjunk, ameddig Rijkaard itt van. És akkor valszeg Deco menni fog, ha nem nyerünk semmit. :evil: :evil:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
BarcaGeri
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2007.09.18. 21:52:29
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.01.27. 21:06:18

Victor_Valdes írta:
Etooka írta:Az a büdös nagy igazság,hogy ezt a meccset nem Rijkaard vesztette el,mivel tökéletes volt a taktika,A Bilbaonak a gólig köze nem volt a meccshez!Védekezés jó volt,középpályán nem tudtak átjönii,viszont:
l :!:
Nem tudtak átjönni a középpályán(??????),szerintem meg középpályánk se volt....Jó volt a taktika(??)Minek kellett ráülni az 1-0-ra???A védekezés jó volt(???)hát nekem az se muzsikált...de ha te ezt jónak nevezed...
Egyetértek veled. Nem értem, hogy miért kell ráülni az 1-0-ra. Nem igaz, hogy Rijkaard csak a gól után tud változtani (Bojan-Guddy). Addig ült és nem csinált semmit. Utólag könnyű okosnak lenni, hogy mit kellett volna csinálni. Inkább be is fejezem a mondandóm, mert kicsit ideges vagyok.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.27. 21:04:26

Imádkozzunk a Villareal 3 pontjáért... ennyi maradt.

Hihetetlen, hogy mindíg úgy gondolják, elég az egy gól, és megvárják, hátha pottyan még...

Nemszeretem ha Rijkaardot szídjátok, bár most is volt itt-ott hibája. Például no vkp, és a nyugdíjas védelem. Nem szabad ilyet idegenben meglépni, a mostani Barcelonával.

Röviden a játékosokról:

Valdes: Amit lehetett védett, sőt... a gólról nem tehetett, közelről jött nagyon. A kirúgásai förtelmesek.

Puyol: Ismét benne volt a szíve-lelke, most kevés volt.

Thuram: rohadt lassú már, hiába néha a tapasztalat... ma a gól legnagyobb részt az ő hibája volt, a végeredmény nem.

Sylvinho: támadásoknál egész tűrhető, de Abidallal össze se lehet hasonlítani. A bajnokságban, idegenben, nem lehet vele kockáztatni szvsz. Amúgy nem volt nagyon látványos hibája. Beadni nem tanult meg a 30valahány év alatt.

Zambrotta: Első félidőben aránylag hasznos volt, másodikra a felfutásaival a nullát érte el, vagy még kevesebbet.

Xavi: Mostanában nagyon halovány, de amíg fent volt, szokásos módon pontosan osztogatott. De a régi lövések, a forintos gólpasszok mostanában sehol. :cry:

Iniesta: csillagos 5-ös, megint. ráadásul csak úgy húzta a kondenzcsíkot a két alapvonal közt. no comment

Deco: gólpassz profi, hozzáállás szintúgy, de sajnos nagyon rossz még a fizikuma, marha lomha. Sok sok edzés kell neki még így visszatérés után.

Edmilka: beállt, beállt. többet nem lehet elmondani a játékáról, max nemkéne utsó két ember egyikekén elbotlani a saját lábában a labdával...

Guddy: Semmit nem rakott hozzá, egy nagy labdaszerzés, aztán jól elcseszte.

Messi: Nincsenek neki játszótársak, mindig van 2 embere, nehéz így játszani. De ő is remek volt. Bár szívesebben látnám tőle majd, hogy meccs közben egyel kevesebbszer szántja keresztbe a középpályát feleslegesen, bár látványosan, és a végén ezt a megspórolt sprintet beleadja a védekezésbe. De ő is jó volt, majdnem annyira mint Iniesta.

Bojan: Szép, okos gól, amúgy nagyon elgyötrik még, de a fizikuma majd fejlődik. JÓ lesz ez nagyon.

Henry: minősíthetetlen.

Frank hibái már kiderültek összességében a fentebbiekből, de egyáltalán nem rajta ment el ez a meccs. Kár is szídni őt, ha valaki majd megtenné.

Deconak, Messinek, Bojannak, Iniestának, Valdesnek megköszönhetjük az 1 pontot.
Hajrá Villareal, CsakaBarca!

Szerk: Látom a motiválás lett Frank fő hibája. Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy a Barcelonától rég nem látott módon hajtott a csapat az első félidőben, és a második közepéig. Jól támadtunk le. Az inpotencia itt a legnagyobb probléma, ami viszont adódik a sok sérültből, hiányzóból, visszatérőből, meg amúgyis miért lenne ugye szerencsénk néha.
Természetesen Rijkaard is jobban megmagyarázhatná a játékosoknak, mit is kell 1-0nál csinálni, de nem ez itt a fő baj.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2008.01.27. 21:07:35-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.27. 21:02:42

Etooka írta:Az a büdös nagy igazság,hogy ezt a meccset nem Rijkaard vesztette el,mivel tökéletes volt a taktika,A Bilbaonak a gólig köze nem volt a meccshez!Védekezés jó volt,középpályán nem tudtak átjönii,viszont:
l :!:
Nem tudtak átjönni a középpályán(??????),szerintem meg középpályánk se volt....Jó volt a taktika(??)Minek kellett ráülni az 1-0-ra???A védekezés jó volt(???)hát nekem az se muzsikált...de ha te ezt jónak nevezed...
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.01.27. 21:02:40

Sok a felesleges ember a csapatban és ezek az emberek játszanak is!!! :o hagyjuk már kész nevetség!Egy barcába mit keres thuram,edmilson,vagy sylvinho???de már nagyon elegem van xaviból meg decoból is!meg azzal a szöveggel hogy henry majd elkapja a fonalat!el!!
Kép
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.01.27. 21:02:34

Mi az hogy nemcsak Rijkaard a hibás? Komolyan mondom, én jobban motiválok! Ugy megvertem volna Decot is a szünetben, hogy azért kellett volna lecserélni! Nem haverkodni kell a játékosokkal, hanem kihozni belőlük a legjobbat! Gyakorlarilag a beosztottjai, márpedig, ha a beosztottnak kell motiválni a saját magukat, akkor annál a cégnél is sulyos gondok vannak. Ok kicsit mérges vagyok, valójában én szégyenemben elásnám magam játékosként ha igy játszanék ilyen tudással mint a fiúk ma! Szóval azért nekik is kéne valamit mutatni! Egy biztos Murinho már lilára verte volna az összeset!
De tudjátok mi? Semmi nincs még veszve, 17 forduló, folytassuk tovább a munkát, majd jönnek az eredmények maguktól!

G.


NEM KÁROMKODUNK!
E.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.01.27. 21:01:54

Azért azt gyorsan jegyezzük meg, hogy másfél éve jellemző, hogy 1-0 után ráülünk a meccsre. Tehát ki a hibás?
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.01.27. 21:01:35

megdöbbentően impotens módon "játszottunk" már megint.. puding az edző és puding a brigád is. már csak az hiányzott, h egymásnak fussanak a játékosaink, akkor lett volna teljes a műsor.. és megint egy 13 és fél éves gyerek az, aki komolyan vette az egészet.
ez szégyen és gyalázat.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.01.27. 21:01:03

Eddig még reménykedtem, hogy van esélyünk befogni a Realt, de most már lemondok róla. Egyszerűen semmi akarás és ötlet nincs a játékunkban.
Deco a mai napon - osztálytatot érdemelne, több eladot labdája volt mint jó (hátra)passza. Egyedül a gólpassza ért vmit (de az is csak azért volt mert hosszan vette át és nem tudott más csinálni). :(
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2008.01.27. 21:01:01

Victor_Valdes írta:
Saviola írta: Nem hiszem el,hogy ennyire vak a vezetőség :evil: :cry:
De ennyire vak és meg is érdemeljük amit kapunk!
Én még Laportát is elküldeném a ,és vigye magával az összes pereputtyát!!!!(Rijkaard Trixi(vagy ki) )
Szerintem a vezetőség elég jó munkát végez, azt leszámítva, hogy még nem küldték el Rijkaardot. Igaz, sok ember van még azon a véleményen, hogy bizalmat lehet szavazni. Ha idény közben küldik el az edzőt, akkor azzal is aláírják, hogy nem lesz bajnok a csapat, se bl győztes, se semmi. Victor Valdes, nyugodj meg egy picit légy szíves.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.27. 21:00:29

Az idei szezonunknak - is - annyi. El lehet felejteni, hogy bármit is nyerünk. Azon gondolkodom, hogy 24 milliós csatárunknak volt-e kapura lövése a mai meccsen? Volt- egyáltalán labdarúgásra megközelítőleg hasonlító megmozdulása? Én egy taslira emlékszem csak, amit kiosztott a Bilbao védőjének.
Azon gondolkodom, hogy mi volt a mai taktika? Mit akart játszatni ez a fekete hervatag tulipán? Szeretném tudni, milyen taktikával küldte fel a pályára a fiúkat? Volt-e egyáltalán olyan?
Miért van az, hogy a portugál táncoslábúnak csak a szája nagy, de mikor ki kell vonulnia a pályára, és fociznia kellene, irányítania, megáll a tudománya.
Hogy lehet az, hogy b a s z k játékos úgy, ahogy van hülyét csinál a védelmünkből?
Hogy lehet az, hogy a 2. félidőben a legveszélyesebb helyzetünket a jobb oldali középső védő alakította ki egy szöglet után?
Kérdések, melyekre választ már másfél éve nem kapunk.
Miért van az, hogy az edző a vezetőséggel karöltve miért nem húzott el még a klubból a jó büdös francba? Mert, szerelmesek egymásba, és megvárják, míg teljesen szétesik a csapat. Csak hajrá, jó úton haladtok ebbe az irányba,
RIJKAARD TAKARODJ! LAPORTA HÚZD EL A CSÍKOT!
Kép
Lezárt