ARCHÍV

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.01.26. 20:54:54

Lezártam, kicsit legyen már nyugi. :)
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2008.01.26. 20:37:09


Ezek szerint gondolkodtam rajta. Nem tarthatok mindent a fejemben.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.01.26. 20:26:54

valaki össze tudná foglalni pár sorban, hogy mi is volt a para?

privátban, és nem én, még nemvok teljesen képben. L. :D
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.01.26. 19:59:28

Emberek,

végignézve pár oldalnyi forradalmi hangulatot, azt kell h mondjam, néhányan erős szerepzavarban vannak itt a fórumon.
fiatalok, mire ez a nagy hömbölgés?

ennek a fórumnak, mint általában a többinek is, vannak szabályai, amit az oldal készítői, fenntartói, azaz az itteni adminisztrátorok, moderátorok hoztak. aki ide regisztrál, az ezeket a szabályokat elfogadta.
az, h vkit akármennyi időre bannoljanak innen, nem úgy megy, h vki a jómunkásemberek közül nem bír pukkantani, ezért elkezdi nyomogatni az xeket a kizárandó tagok neve mellé.
homér is megfutotta a kötelező köröket privátokkal, figyelmeztetésekkel, amiket néhányan le sem sz.rtak, ezért kapták azt, amit. ezen a fórumon, ezek a szabályok. akinek ez nem jön be, el lehet fáradni innen.
biztos vagyok benne, h a Csongor negyedekkora hisztit nem csinál ebből az egészből, mint amekkorát páran előadtak/előadnak ezzel kapcsolatban. nem kell ezen feleslegesen kiakadni és csinálni a palávert.
egyébként sem akkora vaszisztdasz 1 hét.

szeretném, ha innentől a barcelonával kapcsolatos dolgokra koncentrálnánk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.26. 19:49:08

Nos, elég szép kis vita kerekedett itt. Amellett hogy tiszteletben tartjuk minden kedves fórumozótársunk véleményét, és azt, hogy a fórum színvonalának megőrzéséért fáradoznak/ fáradoztok (bár más-más szemszögből), most arra kérünk mindenkit, hogy itt rekedjen meg ez a vita.
Moderátorok, Adminisztrátorok körében szépen kifilézzük majd az egészet, remélhetőleg rendeződik minden, és utánna szivesen válaszolunk (én legalábbis) minden kérdésetekre.
Tehát:

Most arra kérünk mindenkit, hogy ismételten csak a fórum egyéb témáira koncentráljon, mint régen. Ez a topic egyébként sem teljesen erre lett kitalálva. Amúgy is mindenki hozzászólt már, aki akart.

Vita berekesztve.

És itt is egy kis felhívás: piramisok, off-ok, egy tőmondatos hsz-ek törlésre kerülnek azonnal, túlságosan is elszaporodtak. Ne vesszen kárba az irományotok, figyeljetek ezekre!!

Köszönjük, Eurobarca Team
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Oleguer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.10.07. 21:09:44
Tartózkodási hely: DebreceN
Kapcsolat:

2008.01.26. 19:47:55

Varga Tamás írta:disztingválnád
Do not speak then if I write in English.
Varga Tamás írta:Hol vagy most elprat és társaik, akik gyerekes módon viselkedtek?
Fuss neki mégegyszer :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Oleguer 2008.01.26. 19:53:32-kor.
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
---------------Katt ide----------------
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.26. 19:40:48

Oleguer írta:
Varga Tamás írta: Én is megkaptam Enrique-től az ilyen jellegű pü-t, és nem akadtam ki. Nem kezdtem el háborogni, pláne nem berakni a nyílt fórumba.
Azért Enriquet ne hasonlitsuk Homérhez.. Enrique korrektül végzi a feladatait.
Homér pedig .... :roll:
Oleguer!
Kérdeznék valamit. Ki vagy te, hogy ilyen aláírást megengedj magadnak? Kit ismersz? Tudod, hogy ki vagyok? Ismersz? Láttál az életben? Találkoztunk? Jó lenne, ha disztingválnád magad, és elgondolkodnál a tisztességes viselkedés alaptételein! Még egyszer kérdem: ki vagy te, hogy ezt megengeded magadnak? Hol vagy most elprat és társaik, akik gyerekes módon viselkedtek? Vagy ez normális, ez a követendő, ez a snassz?
Oleguer!
Eljött az ideje, hogy hanyagolj engem! Nem vagy te itt senki, velem együtt!
Kép
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.01.26. 19:38:20

Nagyjából lecarom, h tekintélyromboló. Remélem holnapra már nem leszek az :shock: :)
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.01.26. 19:36:39

Tiszta röhej ez a vita, kb. vihar a biliben. Sztem a modik egymás közötti vitáit a zárt forumban kéne lerendezniük, mert ez így elég tekintély romboló. Az meg hogy vki bojkottálja a forumot azt a látszatot kelti mintha eddig szívességet tett volna, vicc. És utólag bocs hogy beleszóltam, mert tom hogy skh, csak már unalmas hogy egész nap ez megy.
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.01.26. 19:32:39

VictorValdes19 írta:nem akarok én beleszólni senkinek a dolgába és nem akarom növelni a feszültséget se de nemértem ezért kitiltani Csongort :?: :roll: Am Homér akkor engem is bannolj mert úgy emlékszem engem is kiakartál bannolni azért mert azt mondtam, hogy bexarok....


Akart a halál. Csak megkértelek, hogy ne.

VT sztem ezért linkelte be VV19 azt a pü-t. Homér félrebeszélt...
Avatar
Oleguer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.10.07. 21:09:44
Tartózkodási hely: DebreceN
Kapcsolat:

2008.01.26. 19:32:31

Varga Tamás írta: Én is megkaptam Enrique-től az ilyen jellegű pü-t, és nem akadtam ki. Nem kezdtem el háborogni, pláne nem berakni a nyílt fórumba.
Azért Enriquet ne hasonlitsuk Homérhez.. Enrique korrektül végzi a feladatait.
Homér pedig .... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Oleguer 2008.01.26. 19:33:00-kor.
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
---------------Katt ide----------------
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.26. 19:28:52

Sharky írta:
Varga Tamás írta:A privát üzenetek azért privátak, mert nem mindenkinek szólnak! Ez, övön aluli volt, tisztességtelen, és inkorrekt. Méltatlan mindenkihez!
Ráadásul 2007. 12. 22. a pü. dátuma. No comment. :cry:
Inkorrekt lépésre inkorrekt lépés a válasz... Ennyi
Bálint!
Én is megkaptam Enrique-től az ilyen jellegű pü-t, és nem akadtam ki. Nem kezdtem el háborogni, pláne nem berakni a nyílt fórumba.
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.01.26. 19:28:39

Etooka írta:Szerintem ebben a pü-ben nincs semmi különös!Bár a belinkelése nem a legszebb dolog volt...
Hát én se találtam rajta semmi sértőt....most mit kellene írni?
Könyörögni kéne vagy mi??Még csak nem is volt benne semmi káromkodás vagy megalázás.Lenéző se volt.
Semmi kivetnivalót nem látok benne.
homér szerint nem akarta. A pü szerint mégis Laughing
Nem akarta,csak gondolkodott rajta :wink:
Ha akrta volna akkor kiteszi..nem?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2008.01.26. 19:30:23-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.01.26. 19:27:51

Kicsit olvass vissza
VictorValdes19 írta:nem akarok én beleszólni senkinek a dolgába és nem akarom növelni a feszültséget se de nemértem ezért kitiltani Csongort :?: :roll: Am Homér akkor engem is bannolj mert úgy emlékszem engem is kiakartál bannolni azért mert azt mondtam, hogy bexarok....


Akart a halál. Csak megkértelek, hogy ne.
homér szerint nem akarta. A pü szerint mégis :lol:
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.01.26. 19:26:37

Szerintem ebben a pü-ben nincs semmi különös!Bár a belinkelése nem a legszebb dolog volt...
.
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.01.26. 19:25:24

Varga Tamás írta:A privát üzenetek azért privátak, mert nem mindenkinek szólnak! Ez, övön aluli volt, tisztességtelen, és inkorrekt. Méltatlan mindenkihez!
Ráadásul 2007. 12. 22. a pü. dátuma. No comment. :cry:
Inkorrekt lépésre inkorrekt lépés a válasz... Ennyi
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.01.26. 19:22:15

Varga Tamás írta:
A privát üzenetek azért privátak, mert nem mindenkinek szólnak! Ez, övön aluli volt, tisztességtelen, és inkorrekt. Méltatlan mindenkihez!
Ettől függetlenül még lehetne szalonképes. És egy embernek ugyanúgy kéne viselkedni privátba mint közösbe nem? vagy különben 2color
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.01.26. 19:20:12

Ez azért kérésnek egy kicsit erős megnyilvánulás volt. :-k
Varga Tamás írta:A privát üzenetek azért privátak, mert nem mindenkinek szólnak! Ez, övön aluli volt, tisztességtelen, és inkorrekt. Méltatlan mindenkihez!
Ha az illető nem azt írja be a fórumba, amit valójában küldött, akkor miért ne? :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Los Banditos 2008.01.26. 19:25:31-kor.
in to exile
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.26. 19:19:51

A privát üzenetek azért privátak, mert nem mindenkinek szólnak! Ez, övön aluli volt, tisztességtelen, és inkorrekt. Méltatlan mindenkihez!
Ráadásul 2007. 12. 22. a pü. dátuma. No comment. :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2008.01.26. 19:23:08-kor.
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.01.26. 19:16:15

" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Oleguer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.10.07. 21:09:44
Tartózkodási hely: DebreceN
Kapcsolat:

2008.01.26. 19:07:29

Miki és victorvaldes19 is mondta cseten, hogy nem ír addig.. Ezazz Homér rombold tovább a fórum szinvonalát! :wink:

Sőt.. használd az összes törlése gombot :lol:
Varga Tamás írta:Ez a kivonulósdi pedig csak színjáték, nem tudja senki sem, hogy mi van mögötte. Amit a modik privátban ill. a zárt topicokban leírnak, azt nem ismerjük. Félinformációk alapján korrekt véleményt formálni lehetetlen.
Akik kivonultak, azoknak egy nagyrésze tudja olvasni..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Oleguer 2008.01.26. 19:16:21-kor.
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
---------------Katt ide----------------
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2008.01.26. 19:00:15

Varga Tamás írta:elprat!
Na figyelj ide, kérlek! Azt a mondatot én szedtem ki magam! De! Fel kellene fogni végre, én nem xy fórumozót szidalmaztam, vagy sértettem meg. Nem xy-t küldtem el melegebb éghajlatra. Nem érzem, hogy bármiféle pozitív diszkrimináció kegyeltje lennék. Nem gondolom, hogy én lennék az Atyaúristen! A személyeskdést hagyd meg másholra! Ha gondod van velem, szólj, állok elébe.
Ez a kivonulósdi pedig csak színjáték, nem tudja senki sem, hogy mi van mögötte. Amit a modik privátban ill. a zárt topicokban leírnak, azt nem ismerjük. Félinformációk alapján korrekt véleményt formálni lehetetlen.
Homér döntése magyarázható, bár lehet, hogy nem volt szerencsés. Csongor ilyen, van akinek tetszik, van akinek nem. Nekem is volt Vele személyeskedő vitám, amikor eléggé megsértett. Tisztáztuk, és lapoztunk. Gondolom, Homérnak priviben nem a jókívánságait tolmácsolta. Egy hetet pedig ki lehet bekkelni.
A személyeskedésnek nincs helye a fórumon, inkább meg kellene nyugodni, a kivonulóknak pedig jobb belátásra térniük. Ez nem vezet sehova, mindenkire szüksége van a közösségnek. Én is lettem figyelmeztetve, amit elfogadtam, és törekedtem a javulásra. Tegye mindenki ezt!
Azt szeretném megkérdezni, hogy Marci miért van kitiltva? Talán, jogunk van tudni! vagy magától ment el?
Ha már szalonképesség,tök mind1 hogy valakinek intézed vagy a nagy Világnak(aláírás) amit egy 12 éves is elolvas ha feljön a fórumra :shock:
Amúgy meg odaírtam hogy nem bántásból....de megírom mert az nekem is bökte a csőrömet...
Továbbá lehet tudni hogy a felső vezetés nem közösen döntött...khmkhm...

Nem téged bántottalak,csak érdekes hogy az a bizonyos aláírás 7eken keresztül ott villog6ott :shock:

na én befejeztem mert ez nonszensz...................................
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.26. 18:49:12

elprat!
Na figyelj ide, kérlek! Azt a mondatot én szedtem ki magam! De! Fel kellene fogni végre, én nem xy fórumozót szidalmaztam, vagy sértettem meg. Nem xy-t küldtem el melegebb éghajlatra. Nem érzem, hogy bármiféle pozitív diszkrimináció kegyeltje lennék. Nem gondolom, hogy én lennék az Atyaúristen! A személyeskdést hagyd meg másholra! Ha gondod van velem, szólj, állok elébe.
Ez a kivonulósdi pedig csak színjáték, nem tudja senki sem, hogy mi van mögötte. Amit a modik privátban ill. a zárt topicokban leírnak, azt nem ismerjük. Félinformációk alapján korrekt véleményt formálni lehetetlen.
Homér döntése magyarázható, bár lehet, hogy nem volt szerencsés. Csongor ilyen, van akinek tetszik, van akinek nem. Nekem is volt Vele személyeskedő vitám, amikor eléggé megsértett. Tisztáztuk, és lapoztunk. Gondolom, Homérnak priviben nem a jókívánságait tolmácsolta. Egy hetet pedig ki lehet bekkelni.
A személyeskedésnek nincs helye a fórumon, inkább meg kellene nyugodni, a kivonulóknak pedig jobb belátásra térniük. Ez nem vezet sehova, mindenkire szüksége van a közösségnek. Én is lettem figyelmeztetve, amit elfogadtam, és törekedtem a javulásra. Tegye mindenki ezt!

Azt szeretném megkérdezni, hogy Marci miért van kitiltva? Talán, jogunk van tudni! vagy magától ment el?

Ja, és úgy egyébként, komolyan bántanak a mai események. nem mondom, hogy a kardomba dőlök, de fájnak a történések. Ezt nem gondoltam volna, hogy ide jutunk, idáig fajulnak a dolgok. Komolyan, le vagyok törve, mint a bili füle, fájdalommal van telve a szívem. Nem tudom, mitévő legyek.. Gyerekek! Gondoljátok meg Magatokat, szívjátok el a békepipát, fogjatok össze! Értünk, a Fórumért, a Közösségért, Magatokért! Ne legyetek már olyanok, mint a gyerek, akinek elvették a játékát.
Mi kellene a békéhez? A lelkek megnyugvásához?
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.26. 18:45:09

Game90 írta:=D>

De jó vita lett ebből... :roll:

Guddy és raulreal warn-ja meg amolyan 'enyhítsük a nép haragját' döntés...sztem... :roll:
Drigo írta:Most pedig többed magammal önkéntes számüzetésba vonulok! Egy mindenkiért, mindenki egyért
:wink:
Minden szava igaz!Egyet értek veled Game90!És Drigo-val is!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2008.01.26. 18:38:22

Homér írta:Akart a halál. Csak megkértelek, hogy ne.
Ne haragudj, de ez milyen stílus, azért mert adminisztrátor vagy :?: Továbbá nem bántásból Rivaldinho és Varga Tamás felé de az aláírásukkal mi a helyzet :?: (Varga Tamásé már nincs, melyben leg..izte Rijkaardot :?: ) Nem tudom hogy ki szedte ki, de tartsatok össze, gratulálok :shock: Mentettétek a menthetőt :?: :!:

Amúgy érdekes Homér: Csongor stílusa csak most tűnt fel?

Kellett egy-két "mondvacsinált" ok amiért betarthatsz :?: :!: Gratula

Ez amúgy nem lázadás amit látsz pár emberke részéről, hanem a realitás és nem az elfogultság....

remélem hejesírási szemponból tökéletes lett a hsz,ha nem lécci tegyél már jobbra vagy balra egy vesszőt,köfike :wink:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Lezárt