Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.01.20. 14:56:41

Beckham volt a szimbóluma a MU-nak mégis eladták, azóta nem egy bajnokságot nyertek. :roll:

Változnak az idők.Tisztába vagyok vele, ha ő nem jön akkor se Bl, se bajnokság, hát de van egy világklasszisunk, aki 60 % on teljesít, ezt talán egy közép csapat tudja eltürni nem egy FCB. Sztem
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.20. 13:50:15

Azért itt pár ember értékítéletével komoly problémák adódtak. De, mindegy. Nem vitatkozok én senkivel. R10 esetében a harcaimat megvívtam. Meggyőzni úgy sem tudok senkit, engem sem tudtok más belátásra bírni. De, azért páran gondolkodjanak el, mielőtt leírják kategorikus véleményüket a XXI. századi Barcelona - eddigi - legnagyobb, legjobb, legeredményesebb játékosáról.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.01.20. 13:39:09

LG írta:Azért elég nagy tulzás, h Ronie nélkül nincs Barca :!: Az már rég nem igaz :!: Idén érdekes modon, Ronie nélkül jobban vagyunk. Szinte akárki játxik azon a poszton, simán hozza azt a teljesitményt...
Igen, nemhogy hozza azt, hanem észrevehetően jobban :oops: , most kit játszatna az ember, bal oldalon, Henryt,Iniesta vagy Dinhot.Sztem kicsit fura ki van a 3. helyen. :roll:

A lendületességet meg el kell felejteni....Aki ősszel nem fut, tavaszzal se fog. :roll: Kész ő átveszi a labdát és próbál pontos labdákat adni, nem cselezés már az erénye, amivel ugye a legjobb közönség szórakoztató volt.

Sztem egy angol bajnokságba, tudna ő újra a régi lenni, mikor látná, hogy egy 32 éves védő 3x körbefutja.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.01.20. 13:10:21

Ronaldinhot vagy nagyon gyorsan kell eladni, vagy nagyon sokáig türelmesnek kell vele lenni.

Mert amellett, hogy egy új, kemény kezű edző alatt írtó sokat kellene dolgoznia, még mindig idő kellenne neki, hogy visszanyerje a régi formáját (gyorsaságát, lendületességét).

Sztem egyértelmű, hogy nem felejtett el focizni, csak sokkal lassabb lett, emiatt nem bír megverni senkit 1v1-be, vagy lefutni vkit. Emellett nem is olyan alázatos, mint régebben.

Lehet, hogy most elmegy az Interbe, és jövő év közepétől újra varázsol. Vagy jövőre nálunk. :) (bár nem hiszem, hogy kapna itt még esélyt - max. akkor ha új edző jön, és ő feltétlenül igényt tart a brazilra)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.20. 12:55:09

Azért elég nagy tulzás, h Ronie nélkül nincs Barca :!: Az már rég nem igaz :!: Idén érdekes modon, Ronie nélkül jobban vagyunk. Szinte akárki játxik azon a poszton, simán hozza azt a teljesitményt...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.01.20. 12:40:48

Énis ugy gondolom hogy ő még 1 esélyt ha valaki akkor ő megérdemel. Ha valakinek akkor neki nagyon sok szépet és jót köszönhetünk. És az hogy ő megsérült, és egyből akkor kezd mindneki beszélni hogy kamubeteg, meg hogy mennyi meghízott... ez kicsit már szánalmas már elnézést. És azok a szurkolok kifütyülik... ő nem ezt érdemli! Az is kicsit súlyos edzői hozzánemértés volt hogy sok meccsen amikor kicsit formába lendült volna a padon csücsült és egy real elleni meccsen pedig egyből ott volt.. ő nem Harry Potter... ő is ember mint mindenki más.. attol hogy sztár még egy ember őis.
Ugygondolom hogy ez a kis sérülés msot jóljött neki.. majd visszatér jövő héten vagy azután és akkor tiszta fejjel újultan megmutatja ki az a Rolandinho. Különben is ezeket a meccseket kitudjuk húzni pár sztár nélkül, de a játék igazán februárba kezdődik majd el. És láthatjuk hogy Ronaldo is ha nemis a régi formáját de azért tud valamit a Milanba.. brazil nemzetiség ide oda..
És még 1 mondtad a regényemhez:D Szerintem Ronaldinho nélkül megáll a Barca, tudjuk hozni a meccseket, de Barcelona Ronaldinho nélkül nincs.

Mindent Bele Ronaldinho !!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.01.20. 11:24:30

Haider írta:
gnorbert írta:Nagyon nagy vezetői tévedés lenne eladni Ronaldinho Gaúchot :!:
egyetértek tudna olyan jól jáccani mint régen csak már senki sem hisz benne
És,megérdemelné azt,hogy adjunk neki egy esélyt.Nagyon igaza volt,Z.Ivánnak azzal a cikkével,az a játékos akit a Real-drukkerek is felállva tapsolnak meg.Az érdemel egyet s mást!!!Nem szidni kéne,hanme ahogy a játékoksk is csinálját támogatni mindneben.Azt pedig remélem nem veszi komolyan amit a szurkolók csináltak vele!!!!!
..................................
Haider
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.09.21. 10:44:34
Tartózkodási hely: budapest
Kapcsolat:

2008.01.20. 11:21:50

gnorbert írta:Nagyon nagy vezetői tévedés lenne eladni Ronaldinho Gaúchot :!:
egyetértek tudna olyan jól jáccani mint régen csak már senki sem hisz benne
Hajrá Barca!!!!!!!!!!!!!!


http://www.travian.hu/?uc=hu8_38608
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.01.20. 11:07:03

Kb. Ez olyan mintha elmenne Valdes és jönne helyette Drogba,de nem baj,majd egyszer megtanulja,hogy mi a különbség a vkp és a támadó középpályás közt!!!Amúgy pedig nem hiszem,hogy FAbregasnak vissza kéne jönnie,hacsak nem ingyen.Én nem tartom árlónak csak felesleges lenne euro milliókat kidobni,ewgy olyan játékosra akiért nekünk kellett volna annyit kapni!!!!!
..................................
10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.11.26. 20:02:35

2008.01.20. 11:03:13

davi10 írta:tudjátok mit?Ha el akar menni hát HÚZZON EL!!!Az olasz bajnokság teljesen más mint a spanyol...Ő ott el fog veszni.Nem kell könyörögni,ha menni akar akkor HÚZZON EL!!!!Majd jönnek jobbak pl.:Fabregas:)
És úgyis már tök béna... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
tffff az kemény az a gáz h Ronaldinho meg Fabregas más poszton játszanak de ne mond el senkinek...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.20. 10:52:35

Nem kívánok vitatkozni, ezért aki nem ismerné a véleményemet, pár oldallal menjen vissza.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.20. 10:44:32

redmiller írta:Ronaldinho szerintem soha nem lesz a régi a Barcában! Ha nem brazil lenne, akkor még lenne esélye, de brazil... A brazilokra meg nagyon jellemző az elkényelmesedés, ha a csúcsra ért, vagy jól érzi magát.
Új kihivással lehetne a régi, de itt azt hiszem csak a múltjából élne...
Ez nagyon igy van. Az Interbe, nemtudom :roll: Ott most elég jo csapat van, és ha jol játxanak körülötte, talán elkapná a fonalat, talán...A bulizásokat abba kéne hagynia, mert azt Mancini nem tűri, ezt Adrianonál már láthattuk :!:

De egyenlőre még a Barca játékosa, van fél éve bizonyitani :!: Prexe lehet még annyi sem, ha Frank továbbra is ilyen sokat mellőzi :roll:
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.01.20. 10:43:12

Nehéz ilyet mondani,de remélem,hogy összejön az üzlet az Interrel.
Most még egész szép pénzt kapnánk érte,plusz megszabadulnánk az irreálisan magas fizetésétől.Elég vicces,hogy sokkal többet keres,mint Messi vagy akár Iniesta.

Ronalidnho rengetege tett ezért a klubért,de én nem Ronaldinhonak,hanem a Barcelonának szúrkolok,a Barca sikeres jövőjében pedig már nincs szerepe Ronaldinhonak,ő itt már sosem lesz a régi.
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.01.20. 10:33:17

Kép

:lol: :lol: :lol:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.01.19. 22:50:08

Ronaldinho szerintem soha nem lesz a régi a Barcában! Ha nem brazil lenne, akkor még lenne esélye, de brazil... A brazilokra meg nagyon jellemző az elkényelmesedés, ha a csúcsra ért, vagy jól érzi magát.
Új kihivással lehetne a régi, de itt azt hiszem csak a múltjából élne...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2008.01.19. 22:46:18

Szevasztok
Örülnék, ha eladnák, és remélem sikerül is majd az üzlet, ha megfelelő ajánlat érkezik. 30 millió euró körül tudnám elképzelni az árát.
Akárhogy elemezzük a pár jó megmozdulását, összességében nem szokott jól játszani. Elég csak arra gondolni, hogy milyen megoldásai szoktak lenni Iniestának a bal oldalon... hát amikor nézem a meccset, mindig megjegyzem magamban, hogy bizonyos szituációkból Ronaldinho biztos nem hozta volna el úgy a labdát. Nagyon kiismerhető lett sajnos a játéka.
Még egy észrevétel azzal kapcsolatban, hogy mindig rajta állnak: nos Messitől jobban félnek már szerintem a védők, mégis többször marad üresen mint R10, mert egyszerűen többet mozog.
Ha Henry-hez hasonlóan Ronaldinho a hosszú szünet után nagyszerű formában fog visszatérni, akkor még változhat a dolog, de ha továbbra is úgy játszik, ahogy eddig tette az ősszel, akkor bízom benne, hogy eladják.
Nem tudom mennyit számít a Nike lobbija, de lehet, hogy megkönnyítheti az üzletet az, hogy a sportszergyártó cég ikonja a szintén Nike-s Interhez szerződne, nem pedig egy Adidas-os csapathoz mint a Chelsea.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.01.19. 22:23:26

varga tamás írta:amíg jókedvemben találsz. :wink:
Nahát tőled egy ilyen hsz-ra jóval másabb választ vártam de ugy gondolom hogy te is tudod csak egy ujjab vitát kezdenél el(ami nem baj ha normálisan vita folyik mindkét részről), de örülök hogy így válaszoltál.
A témához csak annyit hogy nemhiszem hogy Ronaldinho el akarna menni, de úgy érzem hogy-mint a cikkben is le van írva- a vezetőség ha jó pénzt ajánlanak érte el fogja 'engedni'. Ha így lesz én nem hiszem hogy úgy kéne Ronaldinhora tekinteni mint valami árulóra hanem mint egy csodálatos korszak vezéregyéniségére. Kiváncsi vagyok/leszek ha tényleg az olasz bajnokságba kerül hogy mi fog vele ott történni, de mindenképp drukkolok neki a továbbiakban. Ez persze míg nem folynak a tárgyalások ugyis csak feltételes mód én nem mondanám hogy ez biztos így lesz, ahogy azt se tudnám megmondani hogy mi lenne Ronaldinhonak a legjobb, klubváltás vagy hogy itt marad egy esetleges új edzővel. A klub szempontjából se tudnék döntést hozni hogy a gazdaságot nézék így most adnák el drágábban Ronaldinhot vagy várnak vele egy évet esetleg szerződést hosszabítanak és élete végéig itt maradna. Ez mind a jövő zenéje bonyolult kérdések ezek nem lennék azok helyében akiknek döntést kell hoznia.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.19. 22:03:52

davi10 írta:tudjátok mit?Ha el akar menni hát HÚZZON EL!!!Az olasz bajnokság teljesen más mint a spanyol...Ő ott el fog veszni.Nem kell könyörögni,ha menni akar akkor HÚZZON EL!!!!Majd jönnek jobbak pl.:Fabregas:)
És úgyis már tök béna... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna.
Nekem pedig az a tiszteletteljes véleményem, hogy te HÚZZ EL innen, de nagyon gyorsan, amíg jókedvemben találsz. :wink:
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.19. 21:49:01

davi10 írta:tudjátok mit?Ha el akar menni hát HÚZZON EL!!!Az olasz bajnokság teljesen más mint a spanyol...Ő ott el fog veszni.Nem kell könyörögni,ha menni akar akkor HÚZZON EL!!!!Majd jönnek jobbak pl.:Fabregas:)
És úgyis már tök béna... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Moderáld magad, kicsit híggadj le! Az ilyenből fog kialakulni a szardobálás a másik oldal támogatóival. Azt pedig nem szeressük.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2008.01.19. 21:45:56

davi10 írta:tudjátok mit?Ha el akar menni hát HÚZZON EL!!!Az olasz bajnokság teljesen más mint a spanyol...Ő ott el fog veszni.Nem kell könyörögni,ha menni akar akkor HÚZZON EL!!!!Majd jönnek jobbak pl.:Fabregas:)
És úgyis már tök béna... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
2 dolog csak:Az egyik,h a hírben nincs benne ,h ő akar menni a másik pedig az,h ha ez a hála az utóbbi évek(nem a tavalyira gondolok)sikereiért,ami főként az ő érdeme,akkor sajnálom,h egy ilyen csapatban játszik,aminek ilyen szurkolói vannak!Nem ezt érdemli még akkor sem,ha volt egy éve mikor flegma volt és nem tette meg,amit tudott a csapatért.De most már nekem úgy tűnt,h hajt és akar,szal ne bántsátok ,legalábbis ne ilyen ordenáré stílusban,mert sztem ilyen állapotában is a világ elitjébe tartozik!
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2008.01.19. 21:24:49

Nagyon nagy vezetői tévedés lenne eladni Ronaldinho Gaúchot :!:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.01.19. 21:13:11

Ki mondta h el akar menni? :roll:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.19. 21:10:24

tudjátok mit?Ha el akar menni hát HÚZZON EL!!!Az olasz bajnokság teljesen más mint a spanyol...Ő ott el fog veszni.Nem kell könyörögni,ha menni akar akkor HÚZZON EL!!!!Majd jönnek jobbak pl.:Fabregas:)
És úgyis már tök béna... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.01.19. 20:56:55

bizony, most kéne eladni, még jó sokat lehetne érte kapni, és amúgyis szerintem már kiégett...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.19. 19:20:34

Frank Rijkaard írta:http://www.calcio.hu/index.php?menu=hirolvaso&hir_id=80
Egy hiteles forrás, Iván másik oldala :)
Már itt is olvasható... :wink:

Amúgy meg... ha nem változik nagyon gyorsan... nyáron akár el is adhatjuk. Mostanra eléggé kiábrándultam, vagy sérült, vagy lusta, vagy nem játszik jól.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt