Nyári igazolások v. álmok színháza?

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Lenzer
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.03.23. 09:20:20
Tartózkodási hely: Százhalombatta

2005.03.30. 10:28:32

Hát nem lenne rossz, ha tényleg jönne Henry, de ez nagyon sok pénz!Robinsont meg szerintem fölösleges leigazolni, hiszen van 3 kapusunk!Szerintem ez kacsa, hiszen a Barca valami 17 éves kapustehetséget nézett ki magának!
Avatar
Lenzer
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.03.23. 09:20:20
Tartózkodási hely: Százhalombatta

2005.03.30. 10:27:00

Zsolti írta: Yeste az én egyik kedvencem.(kár h nem találok róla képet a neten, ha vki küldeni +köszönném)
Írd be a vizsla keresőbe, hogy Yeste és utána kattints arra, hogy kép, nekem most dobott ki vagy 9 képet róla.
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2005.03.30. 10:21:34

Barcelona: Robinson és Henry érkezhet

NSO, 2005-03-30 08:48




A spanyol bajnokságban szereplő FC Barcelona labdarúgócsapata mindenképpen szeretné leigazolni Thierry Henryt (képünkön), az Arsenal klasszis támadóját. A katalán klub állítólag 35 millió fontot is hajlandó lenne átutalni a francia sztárért.

Henry mellett egy kapus is érkezhet a Nou Campba, hiszen Paul Robinson, a Tottenham hálóőre is azok közé tartozik, aki nyártól a jelenlegi spanyol listavezetőnél folytathatja pályafutását. Ha az angol válogatott kapus valóban távozna a Spurstől, a helyére várhatóan a Chelsea tartalékkapusát, az olasz Carlo Cudicinit igazolnák le.

NA ERRE LÉPJETEK! Apám, el se hinném, Eto'o - Henry duó... már akkor is remegek, ha leírom;) Egy ilyen csatár bármikor jöhet!!!
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2005.03.30. 09:35:20

Placente nagyon jo jatekos csak felesleges mert van Gio es Sylvinho ha jon az egyik megy es remelem a brazil en ot nem szeretem Kuffour o 3 eve a vilag legjobb belso vedoje volt, de Barcelonaban amit elvesztettek dontot es fia hallalat nem birta kiheverni mai napig igy ot nem akkarom Henry erdekes lenne sot Reijkaardnak volna mit csinalni, hogy csapatba tudja tenni mert uj taktikat kell akkor csinalni Robinsont mar a Leedsbol is akkartuk, hogy most minek? -jo kapus, de Valdesal semmi baj nincs hoza a mecseket kivalo kapus es Robinson nem cserepadra vallo kapus
Vendég

2005.03.30. 09:34:10

Van Bommel, Colloccini, Paul Robinson, Luque

Sztm ők négyen talán valószinűsíthetőek, és nem túl drágák, és lefednék az összes gondunkat... Bár sztm is jobb lenne Luque helyett inkább egy szélső, arra az esetre, ha Giuly gyengélkedik... Anno sem értettem, miért adtuk el Luis Garciat, sztm ő nagyon befért volna még a keretbe.
Luque viszont tényleg katalán, ami számít, és valamiért a vezetés nagyon be akar szerezni még egy negyedik (!) csatárt, ami viszont a jelenlegi egy csatáros megoldás mellett sztm elég feszültté tenné a csatárainkat.
Egyszer tavaly olvastam, és sztm egyébként van benne valami, minden új játékos az első idényében, ha jól beilleszkedik, és megy neki, akkor általában visszaesik második évben, nézzük csak Ronniet, anélkül, h bántanám, azért, mostanában a gólok mellett a gólpasszokban is gyengébb lett, de meggyőződésem, h jövőre újra szenzációs lesz. Ebből kiindulva viszont lehet, h tényleg kéne egy biztos, minőségi csere Eto mögé, kérdés, hogy Larsson, és Maxi megoldják-e ezt...
Bocs , ha hosszú voltam...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.03.30. 09:15:59

a spanyol 'Sport' szerint kergetjük a henryt. és állítólag a robinsont is a 'spursből. 8)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2005.03.29. 12:38:08

elolvastam a cikket a lehetséges nyári igazolásokról és ezt szeretném 1 kicsit boncolgatni... persze hozzátteszem ez csak az én véleményem... először is a 2 vedő aki szóba került. én kuffourt egy hihetetlenül jó vedőnek tartom, jó igazolás lenne, bár amennyire én tudom ő nem ballaábas játékos. placente sztem vilag életében csak baloldalon játszott és sztem nem jobb sem sylvinhonál, sem gionál uhogy feleslegesnek tartomn idehozni. a bilbaoi "különítmény" (ezquerro, iraola, yeste) a "hazafiságuk" miatt nem hinnem hogy elhagynák a bilbaot, bár az tény h ezquerronak és yestenek örülnék mert mindkettő technikas jatekos, elobbi raadasul elol szinte barhol bevethető... savio jo jateos csak én már "öregnek" tartom a maga 31 évével. a középpályára való igazolast nem értem minek erolteti laporta annyira, egy korabbi irasomban már leirtam hogy lassan igyis tulkinalat lesz (bár van bommel elfér... :wink: ) tottit, én a sorozatos szinészi teljesitményeit leszamitva a vilag egyik legjobb játékosának tartom és van bommelhez hasonloan őt is a szivesen látnám, de be kell valljam nem tudna már hol jatszani ebbe a jelenlegi csapatba... cassano-t 5 év mulva kéne elovenni mikor megtanul viselkedni... espositorol pedig annyit, h biztos nem a veletlen műve, h lippinél a válogatottban allando kerettag... ennyi. bocs, ha 1 kicsit hosszura sikeredett dehát sok név volt és nem akartam senkit kihagyni... :wink:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.03.29. 12:10:40

Barcaforever írta: Azt naon nem értem, h Edmilson,Gerard és Motta mellet mé kell van Bommel. :roll: Yeste az én egyik kedvencem.(kár h nem találok róla képet a neten, ha vki küldeni +köszönném)Én csak annyit mondok, h Roman Abrahomics.Jött ez a pali és megmutatta a világnak, h a futballhoz ,,csak" pénz kell.Szal ha van elég lovetta akkor nincs olyan, h nem tudjuk megszerezni.Totti meg egy oan nagyképű játékos, h eleve nem illene ebbe a társaságba.Nem mintha tudna v hol jáccani.
Én sem nagyon értem,hogy minek kell v.Bommel?!
vkp.-nak ott van Marquez,Edmílson,Motta.
Valószínű, hogy Xavit és Decot szeretné rotálni Rijkaard,
a kérdés az, hogy a Barca-nál mennyire válikbe ez a taktika :roll: ?Gerard tuti elmegy nyáron.
Több nagy sztárt én sem szívesen látnék a csapatban, mint pl.:Totti,Ballack(pedig mind2-őt jó játékosnak tartom).Egy jó belsővédő és talán egy jó szélső kellene még :!:
Ha jó pénzért el tudjuk adni Riquelmét és Saviolát, akkor
ezekre a posztokra 1-2 nagyon használható zsugást tudnánk igazolni!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.03.29. 12:07:16

Jövőre csak egy katalánt szeretnék a csapatba... Luque
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2005.03.29. 10:30:10

Annyit mondok hogy ne váljunk divatcsapattá mint a madrid!Totti ide jönne ránk ragasztaák azt amit a madridra!Merjök bevetni a fiatalokat!És csak azokat vegyük meg aki a legfontosaabb!Szerintem
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.03.29. 10:18:14

Én nem ezt mondtam!én egy jó védővel és jobb szélsővel teljesen megelégednék!jobb szélső csak akkor ha Giuly ilyen marad év végéig mert ha a Monacos formáját mutatja akkor nincs gond!

És Wright-Phillips szerintem sokkal jobb mint Giuly de ez csak egy álom mert ha nem férne be a cselszkibe(pedig de) akkor is megvenné az orosz már csak azért is hogy ne legyen valamelyik vetélytársuké(BARCA)! :cry:
Forca Barca
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.03.29. 10:13:09

Felőletek a fél világot leigazolhatnánk. Totti, Yeste, Baros, Wright-Phillips, Trezeguet, Placente, Ballack... Szerintem Luque is felesleges. Én is leírhatnám, hogy kiket szeretnék, de ha az a csapat összejönne, az már nem a Barcelona lenne, hanem a világválogatott. Amúgy sem szimpatikus a Chelsea-féle igazolási politika. Vegyünk meg mindenkit, aki csak az eszünkbe jut! Szerintem nagyon ne álmodozzatok, mert a legtöbbje úgysem fog bejönni, és csak csalódás lesz belőle, meg majd szívjátok a fogatokat, mint én. Én már nem is tippelek, vagy "követelek" senkit, mert úgysem jönne be. Majd jön, aki jön, nagy valószínűséggel úgyis olyat fognak igazolni, akit utálok, pedig higgyétek el, nagyon sok játékos van, akit szeretek.
Bár úgyis erre van ez a topic...
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.03.29. 08:41:07

LG írta:Azért Giulyt médicsak a 2. legjobb Franciává vílasztották tavaly...nem kell leírni! Monnyuk nem a legfiatalabb...ezért jo lenne, h jonne 1 fiatal tehetség, akire a késobbiekben számíthatunk.
Erre Wright-Phillips lenne szerintem a legjobb!!!!
Forca Barca
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21342
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.03.29. 07:59:57

Azért Giulyt médicsak a 2. legjobb Franciává vílasztották tavaly...nem kell leírni! Monnyuk nem a legfiatalabb...ezért jo lenne, h jonne 1 fiatal tehetség, akire a késobbiekben számíthatunk.
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2005.03.28. 23:25:42

Barcaforever írta:
balboa7 írta:Nekem is Guily-vel az a bajom, hogy az 1-1 elleni harcokban csellel nem tudja becsapni ellenfelét, csak akkor megy neki az 1-1 ha kiugratják és le kell futnia a védőjét. W. Phillips azért tud már egy kicsit cselezni is! :wink:
Én is így látom.Csak futni tud. :shock:
Ha már itt tartunk sztem Luque is leginkább a gyorsaságával tűnik ki....ami egyébként egy szélsőnél elég fontos.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.03.28. 21:08:10

Boixos írta:totti sohasem fog elmenni a romából. egyébként igazad van, be sem férne ide.
Azért tudnék neki helyet szorítani,csak akkor drasztikus változások történnének a csapatszerkezetben.de hülyeség is ezen gondolkodni,mert Totti nem fog elmenni Romából,ahogy Yeste sem a Bilbaoból.Barosra meg nem sok szükség van,mert 1az hogy nagyon drága,2van elég befejező játékosunk,minek még egy?
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.03.28. 20:35:48

totti sohasem fog elmenni a romából. egyébként igazad van, be sem férne ide.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2005.03.28. 20:34:15

Zsolti írta:Placentének,Ballacknak nagyon örülnék,van Bommel,ha minden igaz már meg van.Totti,Baros,Yeste meg sztem megszerezhetetlen nekünk,meg más kluboknak is.
Azt naon nem értem, h Edmilson,Gerard és Motta mellet mé kell van Bommel. :roll: Yeste az én egyik kedvencem.(kár h nem találok róla képet a neten, ha vki küldeni +köszönném)Én csak annyit mondok, h Roman Abrahomics.Jött ez a pali és megmutatta a világnak, h a futballhoz ,,csak" pénz kell.Szal ha van elég lovetta akkor nincs olyan, h nem tudjuk megszerezni.Totti meg egy oan nagyképű játékos, h eleve nem illene ebbe a társaságba.Nem mintha tudna v hol jáccani.
Kép
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2005.03.28. 20:13:57

ballack nagy [auto_cenzúra]
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.03.28. 17:05:38

Placentének,Ballacknak nagyon örülnék,van Bommel,ha minden igaz már meg van.Totti,Baros,Yeste meg sztem megszerezhetetlen nekünk,meg más kluboknak is.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.03.27. 22:10:54

Barcaforever írta:
Boixos írta:ahogy nézem, egyelőre nem tapossák le egymást a kérők a saviért. mivel megvan az eu-s zsugája, egy új szerződéssel akár még vissza is hozhatnánk.
Há tesókám má én is azt kérdem, h hova? :oops: Csatárként max 3.-4. lex Eto'o,Larsson és Maxi mögött.
Hát én nem tudom.Sztem jobb csatár mint Maxi.Mondom ezt annak ellenére hogy még Maxi csak néhány percet játszott.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.03.27. 21:07:55

azért 4 csatárt a felnőttben lazán elbírna a brigád, ha minden kötél szakad. a henkében még van egy év és szevasz. persze a legjobb lenne elpasszolni a nyulat jó pénzért.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2005.03.27. 20:44:54

Boixos írta:ahogy nézem, egyelőre nem tapossák le egymást a kérők a saviért. mivel megvan az eu-s zsugája, egy új szerződéssel akár még vissza is hozhatnánk.
Há tesókám má én is azt kérdem, h hova? :oops: Csatárként max 3.-4. lex Eto'o,Larsson és Maxi mögött.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.03.27. 19:00:13

ahogy nézem, egyelőre nem tapossák le egymást a kérők a saviért. mivel megvan az eu-s zsugája, egy új szerződéssel akár még vissza is hozhatnánk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2005.03.26. 18:34:48

balboa7 írta:Nekem is Guily-vel az a bajom, hogy az 1-1 elleni harcokban csellel nem tudja becsapni ellenfelét, csak akkor megy neki az 1-1 ha kiugratják és le kell futnia a védőjét. W. Phillips azért tud már egy kicsit cselezni is! :wink:
Én is így látom.Csak futni tud. :shock:
Kép
Lezárt