Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.01.11. 19:18:14

Barcafeco írta:Mourinho vagy Scolari a kettő közül valaki :D
Kettejük közül inkább Scolari Mourinho ide ne jöjjön,az olyan lenne mintha Schuster jöne.NEm játék stílusban hanem előéletben!
..................................
Avatar
Barcafeco
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:20:11
Tartózkodási hely: Győr

2008.01.11. 19:16:42

Mourinho vagy Scolari a kettő közül valaki :D
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.01.11. 18:46:35

LG írta:Mer a holland az igen....a holland vállogatott 2000-s hazai EB ota egy hatalmas 0, a játékuk 0.
A németek meg az olaszok azért pöppet jobbak náluk. Én Klinsmannak örültem volna, örülnék Lippinek is, jobb edző ő mint Mourinho szvsz.
Szerintem ne hozzunk ide német edzőt,én nem szeretnék erőfocit látni a Barcelonától(Schuster is csak azért nem játszatja azt,mert keveset játszott Németországban,de ha már mindenképp edzőváltást akarunk akkor a latinos focit játszató edzők közül,kéne választanunk!
..................................
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.11. 18:40:06

LG írta:
Morminho írta:Se német se olasz edző nem kell ide! Egyik ország futballja sem nyerő itt. Mourinho kell ide, nála jobb edzőt nem találnék erre a posztra jelenleg.
Mer a holland az igen....a holland vállogatott 2000-s hazai EB ota egy hatalmas 0, a játékuk 0.
A németek meg az olaszok azért pöppet jobbak náluk. Én Klinsmannak örültem volna, örülnék Lippinek is, jobb edző ő mint Mourinho szvsz.
Az abszolút kívánságom Marcelo Lippi, de beérem Mourinhoval is:) Arról pedig nem nyitnék vitát, hogy melyik jobb, mert ahhoz: 1. nem vagyunk elég szakavatottak 2. látni kellene mindkettőt a Barca padján. Innentől pedig kár bármiről beszélni. Egy biztos: Van Bastennél mindkettő jobb, mert az kb akkora gyík mint Koeman, neki is jól megy Valenciába:D:D :lol:
Avatar
Barcafeco
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:20:11
Tartózkodási hely: Győr

2008.01.11. 18:05:34

Szerintem is jelenleg Mourinho a legalkalmasabb :) Scolari is jo lenne véleményem szerint, viszont és azt mondom Van Basten nem kell mer hollandból egyelőre elég :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.11. 17:58:35

Morminho írta:Se német se olasz edző nem kell ide! Egyik ország futballja sem nyerő itt. Mourinho kell ide, nála jobb edzőt nem találnék erre a posztra jelenleg.
Mer a holland az igen....a holland vállogatott 2000-s hazai EB ota egy hatalmas 0, a játékuk 0.
A németek meg az olaszok azért pöppet jobbak náluk. Én Klinsmannak örültem volna, örülnék Lippinek is, jobb edző ő mint Mourinho szvsz.
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2008.01.11. 17:54:38

Se német se olasz edző nem kell ide! Egyik ország futballja sem nyerő itt. Mourinho kell ide, nála jobb edzőt nem találnék erre a posztra jelenleg.
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.11. 17:52:29

gekkodan írta:Hát igen, Mourinho lehetőségei és a miénk is szűkült. Portugál vagy olasz edzőnk lesz, feltéve ha a holland távozik... :roll:
A Barca lehetőségei a nyáron nőni fognak, az EB után ott lehet majd pl. Scolari is a jelöltek között, na meg Van Basten :!: Na ő lehetne Rijkaard mélto utodja :roll:
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.11. 15:38:31

Hát igen, Mourinho lehetőségei és a miénk is szűkült. Portugál vagy olasz edzőnk lesz, feltéve ha a holland távozik... :roll:
Avatar
Barcafeco
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:20:11
Tartózkodási hely: Győr

2008.01.11. 15:19:20

úgylegyen :D szerintem vinne egy kis szint a csapatjátékába
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.01.11. 13:46:37

Klinsmann aláírása a Bayernhez abból a szempontból fontos,hogy egy újabb olyan csapat igazolt edzőt, akinél felmerült Mourinho neve.
Biztos vagyok benne, hogy Mourinho nyártól újra munkába akar állni, nem az a típus sztem, aki otthon szeret ücsörögni.
Angol válogatott kilőve,Bayern kilőve, remélem a Milannál nem küldik el Ancelottit, Laporta pedig hozza Rijkaard helyére a portugált! 8)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.11. 12:43:52

Klinsman aláírt a Bayernhez nyártól, úgyhogy egy jelölttel kevesebb:) Nem mintha felmerült volna a neve :lol:
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.10. 21:01:00

LG írta:Azért én Henket szeretném megvédeni. Tény, h az Ajaxal 2x is szégyenben maradt a BL selejtezőn, de a sztárokkal nagyon jol tud bánni. A cselziben pl. Seva, Ballack, Wright-Phillips akkor találtak magukra, mikor odament, perxe lehet, h csak véleltlen egybeesés, de akkor nagyon sok a véletlen...
Lehet, h vmi hiányzik belőle, h egyedül is sikereket érjen el, és kell mellé egy kell mellé egy főnök. a cselziben Grantal jo párost alkotnak, azota a játék szinvonaluk szvsz hatalmasat nőtt. Murinnyo bukása után a cselzit mindenki temette, de most vissatértek a bajnoki esélyeik, mégha nem is tünik tul könnyünek a mu + az Arsenal.

Amugy a holland bajnokságban Rijkaard talán még nála is nagyobbat bukott.

Nekem csak az a bajom, h ugy néz ki, h elvesztünk olyan játékosokat mint Deco, Ronaldinho, Zambrotta-mind világklasszisok.
A középszerü edzőnk meg közben itt marad. Mindenkit lehet potolni, de ha Frank ezzel a csapattal nem tud alkotni, akkor mással sem.
Egyetértek... A leginkább a szakmai döntésekkel van a baj és ebbe beletartozik, hogy Deco, Zambrotta totál formán kívül játszik, R10 meg külön tészta...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.10. 20:08:05

Azért én Henket szeretném megvédeni. Tény, h az Ajaxal 2x is szégyenben maradt a BL selejtezőn, de a sztárokkal nagyon jol tud bánni. A cselziben pl. Seva, Ballack, Wright-Phillips akkor találtak magukra, mikor odament, perxe lehet, h csak véleltlen egybeesés, de akkor nagyon sok a véletlen...
Lehet, h vmi hiányzik belőle, h egyedül is sikereket érjen el, és kell mellé egy kell mellé egy főnök. a cselziben Grantal jo párost alkotnak, azota a játék szinvonaluk szvsz hatalmasat nőtt. Murinnyo bukása után a cselzit mindenki temette, de most vissatértek a bajnoki esélyeik, mégha nem is tünik tul könnyünek a mu + az Arsenal.

Amugy a holland bajnokságban Rijkaard talán még nála is nagyobbat bukott.

Nekem csak az a bajom, h ugy néz ki, h elvesztünk olyan játékosokat mint Deco, Ronaldinho, Zambrotta-mind világklasszisok.
A középszerü edzőnk meg közben itt marad. Mindenkit lehet potolni, de ha Frank ezzel a csapattal nem tud alkotni, akkor mással sem.
Avatar
deffent
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2005.07.14. 14:37:04
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.10. 19:23:45

Rengetegszer olvasom azt, hogy Henk Ten Cate óta nem találja magát a csapat. Szerintem egy kicsit túl van lihegve ez az egész. 2006-ban megnyerte a csapat a BL-t és mellette másodszor bajnok lett zsinórban. Tulajdonképpen egy olyan év után, milyen kihívás áll a csapat előtt? Nyerjük meg megint a BL-t és legyünk harmadjára is bajnokok! Nem ugyanaz. Ilyen idény után csak visszaesés jöhet. Szerintem akkor is ez van, ha Ten Cate itt marad. Én azt a véleményt osztom, hogy játékoskeretbeli vérfrissítésre van szükség. Rijkaarddal én sem vagyok megelégedve, de nem kellene mindent az ő nyakába varrni. Ha tényleg Ten Cate volt az ész és olyan nagy edző és olyan nagy taktikus, akkor hogy lehet, hogy az Ajax-szal kétszer sem jutott be a BL-be, először a FC Köbenhavn, után a Slavia ellen? A lényeget majdnem kihagytam. A játékosokat általában csak nyáron lehet kicserélni, de az edzőt idény közben is. Ez nyárig megoldotta volna gondokat, de Laporta nem annyira tökös, hogy ezt meg merje lépni. Megint el fog menni az idényünk, jó esetben a kupát megnyerjük és végre az elnök úr nagy kegyesen lecseréli Rijkaardot. Ez van, bele kell nyugodni.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.10. 17:28:12

grecki írta:
gekkodan írta:Annyi pozitívum volt a meccsen, hogy már legalább felállt a hollandus és valamennyire meccselni próbált. Ilyeneknek is örülni kell, de tuti, hogy előbb nyúltam volna bele a meccsbe egy Eto'o - Bojan csere az 50-60környékén már aktuális lett volna...
Gekkodan,

nagy tudású, értelmes fórumozónak "ismertelek" meg, akinek a véleményével szinte teljesen egyet is tudok érteni, de nem gondolod, hogy kicsit túlzásba viszed a Rijkaard-ellenességet?

Szerk: Úgy értem, hogy minden meccs után ugyanazokat leírni szerintem fölösleges. De te tudod, a te dolgod...
Nem tudok vitatkozni veled, egy picit el vagyok keseredve, bár azzal, hogy elmondom többször ugyanazt, nyilván nem történik előrelépés:) De ez már az én naívságom:) Egyébként nem vagyok ellene a srácnak sem, ez is túlzás, csak vélhetően pont azért vagyok megdöbbenve az utóbbi heteken, mert nem értem, hogy miről is van szó. Ha tényleg csak Henk Ten Cate munkája volt itt ami döntött, akkor sem tudom felfogni, hogy miért tartunk itt, pusztán mert távozott? Ha ő volt a koponya, akkor sem hiszem, hogy Rijkaard elfelejtette azokat az éveket, megtanulhatta volna Ő is amit akkor kellett. Ráadásul nem hinném, hogy akkora loser lenne a holland vezetőedzőnk, mint amennyire az utóbbi hetek mutatják. Ezért vagyok úgy elkeseredve, nem tudom a magyarázatot.

Lehet, hogy nem is vele van a baj, lehet, hogy az egész szakmai stáb ahogy van kiégett, de az is lehet, hogy az alapozás is gagyi volt, hogy az erőnléti edzők a rosszak, nem tudom. Nem akarok Rijkaard nyakába varrni mindent és nem is vagyok ellene, csak valahogy borzalmasan kilátástalannak érzem a helyzetet.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.01.10. 13:47:31

gekkodan írta:Annyi pozitívum volt a meccsen, hogy már legalább felállt a hollandus és valamennyire meccselni próbált. Ilyeneknek is örülni kell, de tuti, hogy előbb nyúltam volna bele a meccsbe egy Eto'o - Bojan csere az 50-60környékén már aktuális lett volna...
Gekkodan,

nagy tudású, értelmes fórumozónak "ismertelek" meg, akinek a véleményével szinte teljesen egyet is tudok érteni, de nem gondolod, hogy kicsit túlzásba viszed a Rijkaard-ellenességet?

Szerk: Úgy értem, hogy minden meccs után ugyanazokat leírni szerintem fölösleges. De te tudod, a te dolgod...
bandesz85
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.01.10. 12:30:41

2008.01.10. 12:55:01

Rijkaard sajnos csak addig volt jó míg Henk ten Cate volt a segítője gyanítom aból a párosból rijkaard volt a név de a nagy dolgokat nem ő találta ki (azóta is az akkor kidolgozott taktikával játszunk). Rijkaard sajnos nem hiszem h képes megújulni és már Ronaldinho sem a régi így a hülye is fel tud készülni a taktikánkból. tisztelem mindennek ellenére Rijkaardot de vmi új kell talán mourinho...
Avatar
Barcafeco
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:20:11
Tartózkodási hely: Győr

2008.01.10. 11:16:22

Én szerintem nem lenne rossz hogyha Mourinho jönne:D lehet hogy erősebb lenne a csapat:D Rijkaard sajnos nem tud semmi újat kitalálni :?
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.09. 23:58:21

Annyi pozitívum volt a meccsen, hogy már legalább felállt a hollandus és valamennyire meccselni próbált. Ilyeneknek is örülni kell, de tuti, hogy előbb nyúltam volna bele a meccsbe egy Eto'o - Bojan csere az 50-60környékén már aktuális lett volna...
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2008.01.09. 23:45:43

Ha Rijkaard-dal megnyerjük a BL-t meg a bajnokságot idén, akkor vagy Ő az évszázad mázlistája, vagy nagyon tud valamit. Mert ezzel a taktikával nem nagyon fog menni...
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.01.09. 23:30:07

nem cserélek, nem cserélek, nem cserélek, nem cserélek,
nem cserélek, nem cserélek, nem cserélek, nem cserélek, nem cserélek
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.09. 21:44:44

Lehet, hogy a hollandus utolsó meccse lesz? nincs jó megérzésem ma estére...de ne legyen igazam.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.01.09. 11:22:19

robag írta: Zambi---Puyol----Milito----Abidal

iniesta---Xavi---Rafa---Guddy ( Gio )

Eto'o----------Henry
Én is egyetértenék ezzel a felállással! Xavi és Rafa tudna szűrni a középpályán, mivel a Sevilla nagyon nekünk fog esni és amúgy is imerjük már a Sevilla támadósorát! Két szélen Iniesta valamint Gio tudna visszazárni illetve megindulni és így helyzetbe hozni a két csatárunkat! Idegen pályán lehetne ezt alkalmazni! :roll:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2008.01.09. 11:14:30

Én Frank helyében a köv. felállásban kezdetném a csapatot:

Zambi---Puyol----Milito----Abidal

iniesta---Xavi---Rafa---Guddy ( Gio )

Eto'o----------Henry

Igen. Jól látjátok, ez bizony 4-4-2.
Megérné egyszer végre kipróbálni. Meg nem fogjuk tudni áthozni a középső harmadban a labdát, ha 3 csatárral kezdünk.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Lezárt