Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.03. 13:38:32

Brutálisak vagytok srácok:)

Rijkaard haza!!!! tegnap után még jobban nyúlcipőt kéne rákötni a talpára!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.01.03. 13:05:08

Volt a 300 című amerikai szuperfilm a thermopülai csatáról, abban volt ez a legendás szállóigévé vált mondás: "Őrültség? Ez Spártaaa".

Nadeoff vége, a témával kapcsolatban ott az offtopic további vesézgetésre esetleg. :)
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.01.03. 13:04:33

Enrique írta:Hé, ezt én akartam elsütni, ebben a pillanatban... :lol:

Mostmárcsakazértis: Madness? This is BARCAAAAAA! :D

Szerk.: Nekem még képem is van: http://kepfeltoltes.hu/070601/tHIS_IS_b ... es.hu_.gif

:lol:
Azt a qumma ez nagyon kemény ez a kép. :lol: :lol: :lol: :lol:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.03. 12:59:27

Enrique írta:Hé, ezt én akartam elsütni, ebben a pillanatban... :lol:

Mostmárcsakazértis: Madness? This is BARCAAAAAA! :D
Oké, de mit jelent? Vannak itt csak magyar nyelven beszélő fórumozók is.
Kép
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.01.03. 12:59:00

:D:D:D:D:D
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.01.03. 12:57:40

Hé, ezt én akartam elsütni, ebben a pillanatban... :lol:

Mostmárcsakazértis: Madness? This is BARCAAAAAA! :D

Szerk.: Nekem még képem is van: http://kepfeltoltes.hu/070601/tHIS_IS_b ... es.hu_.gif

:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Enrique 2008.01.03. 13:02:02-kor.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.01.03. 12:56:29

senzu írta:
It is madness that you are still the coach!
:lol:
Madness? THIS IS BARCELONA

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.03. 12:46:49

Ebben csak az a szomorú, hogy a világ legjobb edzője szabadon igazolható, mi meg szenvedünk egy megújúlásra sajnos képtelen edzővel-ezzel a játékoskerettel.
Mindamellett tényleg sajnálom, hogy így alakult, de tényleg mennie kellene. Ha marad, akkor remélem ránkcáfol-bár erre a legkisebb esélyt sem látom.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.01.03. 12:43:56

Csak a Barca! írta:
varga tamás írta:Kedves szerkesztők!
Nekem hiányzik egy Frank-interjú a mérkőzéssel kapcsolatban. El sem tudom képzelni, mit mondhatott :D :lol: :wink:
Itt az interjú :arrow: http://goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=533427
első komment:

Awek Aku Cun, KL
1/3/2008 10:48 AM
It is madness that you are still the coach!

:lol:
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.01.03. 12:42:02

varga tamás írta:Kedves szerkesztők!
Nekem hiányzik egy Frank-interjú a mérkőzéssel kapcsolatban. El sem tudom képzelni, mit mondhatott :D :lol: :wink:
Itt az interjú :arrow: http://goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=533427
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.03. 12:36:46

Kedves szerkesztők!
Nekem hiányzik egy Frank-interjú a mérkőzéssel kapcsolatban. El sem tudom képzelni, mit mondhatott :D :lol: :wink:
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.03. 11:56:46

LG:
Azon a VB-n a legnagyobb segítséget nem a bíróktól kapták, hanem Perutól, akiket nagy gólkülönbséggel kellett az argentinoknak legyőzniük, hogy továbbjussanak. Így lett 6-0 az a meccs, és jutottak tovább a gauchók.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.03. 11:49:33

xatary írta:Vannak dolgok, amin egy ember nem tud változtatni, mert kevés hozzá, de attól még tiltakozhat ellene a maga módján. Pl. Az az aktivista, aki egy kis csónakkal elállja a bálnavadász hajó útját, max 1 órát nyer, de nem menti meg a bálnákat. Mégis megteszi. Viszont benne lesz a hiradóban, újságokban és felhívja a figyelmet a problémára!!! Ez a lényeg !!! Egy ember ennél többet nem tud tenni, de ha minden ember legalább ennyit tenne, akkor máris sokkal jobb lenne a világ.

A könnyebb tiltakozást választotta?? Szerinted mi játszódott le benne a döntéskor? ÁÁ, mindent megnyertem már, ez a VB nem is olyan fontos nekem, nyugodtan játszhatom az emberjogi aktivistát!!!

Mellesleg a hollandok nélküle is a döntőbe jutottak, de argentinában csak egy csapat nyerhetett!!

Bocsi az OFF-ért. Befejeztem !
Ja, volt szerencsém arrol a VBről dokumentum filmet látni, az Argentinokat jobban segitette a biro, mint pl. Dél Koreát 2002-ben- Sajnos mi magyarok is megszivtuk többek közt :x
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.02. 21:31:22

Na.

Ottmar Hitzfeld ma bejelentette, hogy szezon végén húz a Bayerntől. Állítólag Rijkaard és Van Basten van kinézve a helyére, spec örülnék ha Frankie aláírna már most a Münchenhez, akkor már csak egy kérésem lenne: hogy pihenjen rá a nyári alapozásra és húzzon el már most jó messzire...Lesz már tuti állás és nem marad pénz nélkül sem. Itt az idő Frank!
Poreko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2007.12.02. 10:09:47

2008.01.02. 16:01:27

Szevasztok!
Én úgy látom, hogy Rijkaardnak mennie kell év végén még egy bajnoki cím esetén is. Hogy miért? Mert hiába nyer bármilyen címet a Barca, hosszútávon nem fog feléledni (ugyanezért küldték el Capellot, aminek először nem örültem, de mostmár értem, miért tették). Játékos kerete erős a Barcának, de ha Rijkaard sokáig marad, a mélyrepülés nem csak a Barcát lökheti mélyebb verembe, hanem (akárcsak Ronaldinhonál) a játékosokon is érződni fog/érződik, és már csak nevükben lesznek a régi játékosok.
Szertinem ha Rijkaard elmenne év közben, az nem tenne rosszabbat a Barcának, mintha nyáron menne el, ha azt vesszük, hogy a Rijkaard féle Barca nem fog feléledni. Hosszútávon gondolkodva logikus, hogy minél előbb menjen el, az új edzőt pedig hagyják dolgozni, hogy a Barca legkésőbb jövőre ütőképes legyen.
Nem örülnék Mourinhonak (lévén madridista vagyok), mert piszok jó edző, de nem vagyok benne biztos, hogy most csak taktikai változásokra van szüksége a Barcának. Úgy érzem, fontosabb, hogy az önbizalmukat és motivációjukat visszanyerjék a játékosok (ennél jobb keretet ugyanis nem kívánhat senki), és erre nem feltétlenül Mourinho a legjobb megoldás.
Hogy ki lenne a legjobb a Barcának, senki nem mondhatja meg, de szerintem Rijkaardnak minél előbb mennie kell a csapat érdekében (nem is értem, hogy mért nem mond önszántából le, mert ha nem nyer semmit év végén, sokkal kevésbé lesz szép búcsúja, mintha most lemondana).
Egy biztos: ha Laporta nem hülye (és nem az), akkor Rijkaard jövőre már sehol se lesz, az biztos.
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2008.01.02. 15:21:36

Vannak dolgok, amin egy ember nem tud változtatni, mert kevés hozzá, de attól még tiltakozhat ellene a maga módján. Pl. Az az aktivista, aki egy kis csónakkal elállja a bálnavadász hajó útját, max 1 órát nyer, de nem menti meg a bálnákat. Mégis megteszi. Viszont benne lesz a hiradóban, újságokban és felhívja a figyelmet a problémára!!! Ez a lényeg !!! Egy ember ennél többet nem tud tenni, de ha minden ember legalább ennyit tenne, akkor máris sokkal jobb lenne a világ.

A könnyebb tiltakozást választotta?? Szerinted mi játszódott le benne a döntéskor? ÁÁ, mindent megnyertem már, ez a VB nem is olyan fontos nekem, nyugodtan játszhatom az emberjogi aktivistát!!!

Mellesleg a hollandok nélküle is a döntőbe jutottak, de argentinában csak egy csapat nyerhetett!!

Bocsi az OFF-ért. Befejeztem !
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2008.01.02. 14:50:59

Nemtom, egy probléma megoldására sztem sose a tiltakozás a megoldás.
És szép dolog volt tőle a tiltakozás, csak éppen egész Hollandiának okozhatott volna örömet, ehelyett a sokkal könnyebb tiltakozást választotta. Sztem ha nem tetszik az embernek vmi próbáljon tenni ellene, de a tiltakozás nem megoldás, akkor se változtatott vele semmit :D
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2008.01.02. 14:37:50

varga tamás írta:Számomra is fontosak az elvek. De! Attól még, hogy elment volna Argentínába, a hazáját képviselni, nemzeti válogatottját segíteni, nem azt jelentette volna, hogy azonosul a helyi politikai rendszerrel. Mert nem az argentin katonai juntával tolot ki, hanem a hazájával, ill. az azt képviselő csapattársaival.
Nem akart ő kitolni senkivel sem, ő így tiltakozott. Gondolj bele, hogy 30 évvel ezelőtt történt és még most is beszélnek róla az emberek. Arról beszélsz, h abban az országban katonai elnyomás volt és ő ez ellen felemelte a hangját. Csak így tudta megtenni és csak ennyit tudott tenni, de ezt megtette hitből. Mit ért volna azzal, h kiabáll ellene, de beáll a sorba és elmegy a vb-re? Mindenki azt mondta volna, h csak a szája jár, de tenni nem tesz semmit. Gondolj bele, h a világ legjobb játékosa volt, ráadásul elbukott a 74'-es vb döntőben és mégsem a játékot választotta, ami az élete volt, hanem a tiltakozást.
Szóval én becsülöm és tisztelem az ilyen embereket !!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2008.01.02. 13:47:45

Sztem is Cruyff nyilatkozata nem semmitmondó,hanem az előző nyilatkozataival együtt nézve azt tükrözi,h csak azt szeretné elkerülni,h évközben váltsanak edzőt ill. h akkor legyenek nagy változások.Sztem ez teljesen logikus,mert egy új edzővel ennyi idő alatt javítani nem tudnának a helyzeten max rontani,így év vége előtt nincs értelme változtatni.
A Cruyff-Ronaldinho vitához pedig annyiiban szólnék hozzá,h a két játékost nem lehet összehasonlítani,mert 30 év van különbség van.Cruyff mind edzőként,mind játékosként sokat tett a barcáért és bár Ronnienak több címe van,de ne felejtsük el,h ezeket nem egyedül érte el és a két bajnoki cím idején a real igen gyenge volt(a maival össze sem lehet hasonlítan!
Emelett az,h Cruyff 1978-ban cserbenhagyta volna hazáját az erősen kérdéses,részben igaz részben nem.Ki tudja,h ki biztatta erre Cruyffot,emelett ő nem filozófus és nem is történész vagy politikus szal ilyen kérdésekben könnyen lehet,h befolyásolni tudták és igazából nem is látta át a dolgot!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.01.02. 13:38:28

Etooka írta:frankiet meg semmiképpen nem fogják addig leváltani,amig el nem kerülünk a BL-t érő poziciokrol.... :cry:

sajna....
Hát azért annál nagyobb csalódás nem érhetne engem a vezetőség felől, ha azért nem küldenék el Franket mert BL-t érő helyen vagyunk! Asszem ennél jóval nagyobb célok vannak kitűzve, bár lassan azt veszem észre, hogy csak a szurkolóknak, nem pedig a vezetőségnek és a csapatnak a céljai azok....

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.01.02. 13:16:26

a páros meccseket is majd csak ugy tudjuk megnyerni,ha messi van!ha nem lesz,jöhet akárki,kiakpunk!de ha messi a tavasz folyamán végig bevethető lesz a BL-benakkor akár meg is nyerhetjük!

frankiet meg semmiképpen nem fogják addig leváltani,amig el nem kerülünk a BL-t érő poziciokrol.... :cry:

sajna....
.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.02. 13:12:57

Külömbden az elvek olyan mint a fing :D Addig tartaja az ember, amig lehet.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.02. 13:07:58

Számomra is fontosak az elvek. De! Attól még, hogy elment volna Argentínába, a hazáját képviselni, nemzeti válogatottját segíteni, nem azt jelentette volna, hogy azonosul a helyi politikai rendszerrel. Mert nem az argentin katonai juntával tolot ki, hanem a hazájával, ill. az azt képviselő csapattársaival. Gondolom, Michael Phelps sem azért megy el Pekingbe, hogy legitmálja a kínai diktatúrát, hanem azért, hogy aranyérmeket nyerjen a hazájának, és persze magának is. Persze, én örülnék ha otthon maradna.
Kép
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2008.01.02. 13:02:05

[/quote] Hát ha eredményesebb, akkor többet is tett a klubért, hiszen több címhez segítette a Barcelonát. Ergo: többet tett a csapatért - játékosként.
És Johannál felelősségteljesebbnek, és szimpatikusabbnak is tartom. [/quote]
Ezt így eléggé leegyszerűsíted nem gondolod? Ezeket a címeket a csapat nyerte, nem Dinho. A csapat segítsége nélkül ő sem tudott volna az lenni aki lett (és persze fordítva is igaz). Roni előtte egy tehetséges játékos volt, aki azonban semmit sem nyert. Kellett egy csapat ahhoz, hogy ez megváltozzon. Mindegy nem akarok vitatkozni ezen.

Az, h vki kiáll az elvei mellett, az a szememben inkább becsülendő dolog (cruyff-argentina). A felelőségteljességről pedig annyit, h azért elég sokat éjszakázott a kis fejpántos barátunk a meccsek előtt. Vagy nem jól emlékszem?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.02. 12:42:17

Rivaldo11 írta: A BL-ben ellenben bármi lehet, a páros meccsekre képesek lehetünk összekapni maunkat annyira, hogy megnyerjük a címet.
Hát nemtudom. A Klasszikusra sem tudtunk fölszivni magunkat, ha BLben is jön egy jol szervezett csapat, lehet ugyanolyan tehetetlenek lexünk, idengenben meg aztán télleg :roll:
Még jo, h a Celticet kaptunk, őket igy ütjük, és igy talán mire jön egy nagyobb ellenféll már jobb formában lexünk, talán...

Most már mind1 Rijkaard marad, ez van, ezt kell szeretni, most már csak remélkedhetünk az Ur ad elég bölcsességet neki, h kihuzza a gödörből a csapatot, a játékosoknak meg erőt, h küzdjenek.
Jol jönne egy olyan tavasz, mint 2004ben :P
Lezárt