Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
barcaloki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:19:17

2007.12.27. 12:25:50

LG te álomvilágban élsz, lécci gondolkozz el azon amiket beírkálsz.

Az én véleményem pedig az lenne, hogy ne játékoskeret-cserében gondolkozzunk, hanem a taktika megváltoztatásán.
Egyszerűen rá kell ébredni hogy kiismerték a taktikánkat, a mai futballban nem jó ez a harcrendszer.Lásd reál meccs ahol ha a felezőnél labdát vesztünk
akkor máris 4-4 ellen rohamozhattak a reálosok. Egyszerűen átgázolhattak a középpályánkon. Erre megoldást vagy egy új edző vagy egy teljesen más felállás jelenthet, amit persze meg kellene szokniuk a játékosoknak, így elúszna az idény, ha még nem úszot el teljesen:?
Avatar
diego armando maradona
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:21:33
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.12.27. 12:21:23

Én nagyon szeretem Xavi játékát, mert stabilitást ada csapatnak azzal szinte sosem hibázik, mint Dunga a 94-es VB-én, semmi extrát nem csinált még is ő volt a csapat motorja...viszont nagyon hiányolom tőle hogy ebben a helyzetben sem vállal többet magára és nem tud a csapat vezére lenni, egyszerűen érthetetlen számomra hogy egy ilyen rugútechnikával rendelkező játékos lejátszik tucatnyi meccset úgy hogy nem lő (vagy csak egyszer) kapura???!!!
"...az igazság nem csak azért hat igazságnak, mert az, hanem attól is, ahogyan kimondják" Gabriel García Márquez
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.12.27. 12:17:54

Igen, végülis csak legurítja a mellette lévő játékosnak a labdát... És az amit L.Enrique mondott, az éppúgy igaz Xavira is mint Decora... Deco is sztárolva van, de mellette ő még magát is sztárolja ( emlékezzünk cask arra, amikor azt mondta h leginkább ő érdemelné meg az aranylabdát .. ha még úgy lett volna is... akkor sem lehet ilyet nyilatkozni.. vagyis nem túl szimpatikus, amúgy meg második helyre jó volt, a POrtoval való menetelés, de elsőre még jó h nem..)

http://www.youtube.com/watch?v=QiBz9iV0eSg
Ennyit arról h Xavi csak a mellette állóknak gurigázza le a labdát, nem tudom mennyit fociztál, v fociztál e valaha, de akkor nem mondanál ilyeneket.. Nem csak az a nagyszerű mikor valaki 'esernyőzik', henm mikor egy értékes indítást, netán gólpasszt tud adni, vagy kevésbé látványosan, de úgy járatja a labdát meccsről-meccsre hogy hiba nélkül... akor szerint nem lehet rá panasz...
Most, bevallom ő is elmarad a kiváló formájától, de csak az utóbbi pár meccsen..2-3 meccs még nem a világ, és hát arról meg annyit hogy sajnos nem lehet 11 Deco a pályán.. és akkor sem lehet leváltani valakit ha pár meccsen nem megy neki... lásd Decot a tavalyi szezonban.. ki kellett volna ennyi erővel dobni mint a macskát... hát azért nem..
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2007.12.27. 12:10:20

Kedves LG!lehet,h a nagyon gyors kifejezés 1 picit erős volt,de azért nem mondanám,h lassú és nagyon jó ütempasszokat szkott adni és mint mondtam kis területen remekül fordul akár 1-1 cselt is megcsinál és jön a mélységi indítás.Sztem vétek lenne eladni!Egy jó Decot (mint amilyen idén eddig végig volt)sztem is vétek lenne eladni,ebben egyetértünk!
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.12.27. 11:58:13

Lehet ,hogy nem pótolhatatatlan Xavi koma de azért nagyon jó játékos!
Tök felesleges lenne eladni! Nem ő jelenti éppenséggel a problémát!

A probléma okai : sérülések, Ronaldinho forma hanyatlása és Frank barátunk (amiatt, hogy nem képes megújulni és motiválni a játékosokat)!!!

Sérülések azok vagy vannak vagy nincsenek, de elég bő a keretünk ahhoz, hogy átvészeljük akár több alapember kiválását is.

Ronnie problémája maga a játékos és az edző hibája is! Ronnienak adni kéne még1 esélyt...

Frank! az én bizalmamat elvesztette egy ideje, ki hogy van vele nekem nagyon szimpatikus volt most is az!!! csak ugye nem igazán tudja a dolgokat rendben tartani...

Januártól Josét várom a csapat élére úgy érzem ő ha nem szólnak bele a munkájába ahogy az Orosz tette anno akkor képes a csúcsra vinni a mi szeretett Barcelonánkat :idea: :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.12.27. 11:47:49

Kalap1988 írta:nagyon gyors!
:lol: Akkor én nem tudom, h te melyik meccseket nézed. Még hogy gyors :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.12.27. 11:44:24

Mit irányit Xai :?: :roll: Az irányitás, h meccsenként 30x leguritja a mellette lévő játékosnak a labdát :?: Semmi váratlan megoldást nem látunk soha tőle, semmi megindulást. Igen, olyan a helyzete mint Raulnak, a csapat ikonja, mindenki szereti, és a teljesitménye csak másodlagos marad.
A válogatott más, ott jol játxik, csak a Barcának attol nem lex jobb.
Mikor BLt nyertünk, meg bajnokságot 12 pont előnnyel, 1 pillanatra nem éreztük meg hiányát, kb. ennyit a potolhatatlanságárol.

Deco hiányát meg mindig is megéreztük. Tavalyi éve [auto_cenzúra] volt, olyan is volt a Barca játéka. Idén viszont megint a régi Decot láthattuk, és már is ment a Barcának. Érdekes modon a sérülése után visszaestünk. Luis Enrique szavait ajánlom nektek, mint mondott Decorol. Különben egyéni elismerése is egy picit több van, mint Xavinak.

Decot is el lehet adni, de akkor vkit kell vennünk a helyére, mert a jelenlegi keretből senki nem tudja potolni.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2007.12.27. 11:28:39

Kedves LG!Semmiképp sem akarlak megbántani,de nem tudom elképzelni,miközben olvasom a hszedet,h te melyik meccseket nézed!Xavi mind a spanyol válogatottban mind a barcában nagyon nagy meccseket játszik hétről-hétre.Jól írányítja a csapatot,kisterületen remekül fordul és nagyon gyors!Ezen a téren nála csak Iniesta és Messi jobb az egész gárdából!(de ez sztem nem szégyen)Decot én sem küldeném el,de Ronniet sem.Motiváltságával sztem semmi baj nincs,ugyan játéka nem a régi semmilyen szinten sem,de van még remény a javulásra főként,h most már a motiváltságával sincsen semmi baj(az elmúlt 1,5 évben az volt a gond sztem,h ahogy te is mondtad baxott bele az egészbe)
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.12.27. 11:19:18

varga tamás írta:LG!
Ne haragudj, nem értek Veled egyet. Egy klubnak mindig figyelnie kell az értékeire. Xavi pedig a Barcelona egyik értéke. Nem gondolnám, hogy neki nincs helye ebben a csapatban. Mindig megbízhatóan teljesít, élete a Barca, azzal fekszik, azzal kel. Egy ilyen játékost elküldeni, hatalmas hiba lenne. Rásadásul Xavi vérbeli katalán, a szurkolók nehezebben emésztenék meg az ő kiakolbólítását, mint pl. Decóét. Decónak az elmúlt másfél évben kb. 4-5 elfogadható mérkőzése volt. Ez édeskevés. Ha választani kell, hogy melyikük menjen, nem kérdés, hogy a portugálnak kell a távozás hímes mezejére lépnie.
Egyet értek veled Tamás! Xavi a Barca egyik szimbóluma, őt semmi pénzért nem szabad elküldeni! Ő olyan nekünk mint pl.: a Madridnak Raúl! 2-3 évig nem mutatott semmit, most pedig ismét másodvirágzását éli! Xavi-ra pedig igazán mondani se lehet, hogy nincs formában, mert igenis jól játszik!
Deco nyáron felőlem is mehet és esetleg megpróbálhatnánk Nasri-t! Deco éppen most nyilatkozta le, hogy ha nem nyer idén semmit a Barca akkor biztosan távozik a nyáron! (sport.es, goal.com)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.12.27. 11:11:36

LG!
Ne haragudj, nem értek Veled egyet. Egy klubnak mindig figyelnie kell az értékeire. Xavi pedig a Barcelona egyik értéke. Nem gondolnám, hogy neki nincs helye ebben a csapatban. Mindig megbízhatóan teljesít, élete a Barca, azzal fekszik, azzal kel. Egy ilyen játékost elküldeni, hatalmas hiba lenne. Rásadásul Xavi vérbeli katalán, a szurkolók nehezebben emésztenék meg az ő kiakolbólítását, mint pl. Decóét. Decónak az elmúlt másfél évben kb. 4-5 elfogadható mérkőzése volt. Ez édeskevés. Ha választani kell, hogy melyikük menjen, nem kérdés, hogy a portugálnak kell a távozás hímes mezejére lépnie.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.12.27. 10:52:29

Hát én biztos, hogy nem Decot küldeném el, az általad emlitett 3-bol. Láthattuk, h mennyire meghatározta a játékot a sérülése előtt, egy jo Decoval mindig ment a Barcának.
Ronaldinho alap, h mennyen, 1 játékos árát keresi meg, cserébe semmit nem csinál, csak bomlasztja a csapatot, mert belebaxik mindenbe.
Xavi meg lehet akármekkora szent tehén, miota volt a komolyabb sérülése, azota nem játxik jol. Akkor télleg megvolt a sok jo ütempassz, de most ezekből hátrapasz lett csak, megindulni nem igazán szokott, cselezni nem nagyon tud, iszonyat lassu...ideje lenne ezt belátni. 2 évvel ezelőtt valoban a csapat motortja volt, de mára már semmi.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2007.12.26. 12:33:11

Véleményem szerint is elösször egy új edző kell. Minden játékos marad!!! Aztán ha ez sem elég akkor az új taktikához, új játékrendszerhez ohatatlanúl érkezni és távozni fog 1-2-3 játékos, és nem a cserepadról hanem a kezdöből. Szerintem a leg célravezetőbb az lenne ha Eto'o és Messi közelebb játszana egymáshoz, két klasszikus csatárként. Mögöttük Roni lenne a kapocs a középpályával. Ami pedig a középpályát illeti onnan bizony el kell adni 1 alap játékost. Túl sok az irányitó szellemü játékos azon a pályarészen. Teljesen fölöslegesnek tartok a kezdőbe 3 irányitó játékost. Gondolok itt Ronira, Decora, Xavira. Részemről Deco mehet és igazolni kéne a helyére egy Touré szintü véd.középpályást. Így legalább nem gyalogolnának át rajtunk minden mecsen kontrából. És szerintem itt van az egyik nagy gond amit Rijekaaed nem tud megoldani. Nincs felkészitve a csapat arra ami a leg kézenfekvőbb taktika ellenünk és amire már régen rájött minden csapat. 8-9 emberrel védekeznek labdaszerzés után meg izgulhatunk, hogy ne történjen meg újra ami a real ellen megtörtént.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.12.25. 12:13:02

visca el barca írta:
LG írta:Jelenleg én is nagy takaritást tartanám jonak, de ez év végéig változhat.
1 biztos, a keretben nem kéne olyan játékosnak lenni, akinek ha bekell állnia, nem tudja megütni a szintet, ilyen töltelékemberkékre gondolok mint Ezquerro, Oleguer, Edmilson, Sylvinho :arrow: Minőségi cserék kellenek ezek helyére :!: Azán jöhetnek, akik nem váltották be a reményeket, pl. Zambrotta, Guddy, Thuram, amennyiben év végéis se mutatnak többet, akkor Milito, Henry, Giovanni.
Aztán télleg a sztárok következnek, akik jo ideje nem mutatnak semmit, nálam ők Ronaldinho, Xavi
ezqu, ole, edmilson, sylva, guddy, thuram, milito, henry, giovanni, ronnie, zambi, xavi... LG tesó nem sok ez egy kicsit? te is tudod jol hogy nem lehet egyszerre a keretben 23 csucsszuper, bombaformaban lévo játékos...elhiszem h szomoru vagy de azért ne essunk már át a ló tuloldalara...elég lenne egy embert elkuldeni...te is tudod én is tudom kirol van szó..
Én is ugy gondoltam, h elősször meg kéne nézni egy uj edzővel mit tud a csapat, de ha az sem segit, akkor uj csapatot kell épiteni. Az a csapat, amely 2 év alatt nem tud semit elérni, az miért lenne jobb a 3.ban :?: Idén nyáron is ugye volt szo, h nagy változások legyenek-e, vagy csak hiánypoxtokra igazoljuk. Utobbit választották, ami nem jött be :!: Olyan játékosok, akik még 1 év bizalmat kaptak, ott folytatják, ahol tavaly abbahagyták, közben meg rengeteg zs-t keresnek. Meg tudom, h a keretben nem lehet csupa kiválo játékos, de az is tulzás, h sérüléshullámkor ha vkinek vészmegoldáskánt be kell állnia, nem tud egy egyeneset rugni a labdába. Ezért nem kellenek olyanok mint Ezquerro, Oleguer stb...ezek helyet olyan cserembereket, akiknek ha bekell állniuk, el tudják látni a feladatukat.
Ha egy uj edző összetudná rakni ezt a csapatot, akkor erre nem lenne szükség. De ha nem, akkor kell...különben olyanok lexünk mint a galaktikus madrid, egy csomo nagy név, ami csapatként 0, sok elhasznált edző, hosszu trofea nélküli évek..
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.24. 22:27:09

Remélem csak viccnek szánjátok azokat a hszeket miben el akartok adni mindenkit!?
Geovanit eladni??Ugyan már 18 éves a srác....miért kéne eladni??Jó nagy hülyeség lenne..!Eladnánk azt visszasírná mindnki(előbb-utóbb)!
Xavi!
H jut eszébe bárkinek is eladni??Nem is értem!Alapember!Teljesen egyértelmű!
Ha megtörténne akkor lenne csak nagy lázadás Barcelonába!
Szóval eléggé fura vágyak jelennek itt meg!
Nem kell eladni senkit!Csak össze kell szedni magát néhány embernek!Az különben sem működik,h elküldök 11 et azt hozok másik 11et!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.12.24. 22:04:42

MosiG írta:Kicsit vicces hogy Xavinak most volt 1 rosz meccse és már többen az eladásáról meg a pótlásáról beszélnek!Ő a posztján a világ legjobbja és senki nincs aki pótolhatná!Deco soha nem érhet a közelébe!
Eddig elég is volt olvasni, komolytalan vagy. Olyan, mintha egy jó formában lévő Ronaldinhot és egy Lampardot hasonlítanál össze. Mind a 2 kiváló focista, de az egyik sokkal többet tud ebből a szakmából.
Kép
Avatar
MosiG
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.12.02. 00:07:25
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2007.12.24. 21:55:29

Kicsit vicces hogy Xavinak most volt 1 rosz meccse és már többen az eladásáról meg a pótlásáról beszélnek!Ő a posztján a világ legjobbja és senki nincs aki pótolhatná!Deco soha nem érhet a közelébe!Fabregas hatalmas futbalista de én sajnálnám ha miatta xavi vagy Iniesta padozna!iniesta meg elmondta hogy nálla a csatár poszt csak kényszermegoldás!Én eddig kitartottam Rijkaard mellet de mostmár belátom hogy ha találunk nálla jobbat akkor el kell küldeni!csak az a baj hogy most nincsenek igazán jó Barca szintű edzők!Morinyó egy bohóc!Én nem akarok védekező Barcelonát látni!Egyedül Hiddinket tudnám elképzelni most sajnos senki mást!igazolásokról meg annyit hogy Puyol nem jó már szélsőnek így oda kell vki mert zabrotta gyenge a spanyol futballhoz(meglátjátok a milánban ujra a régi lesz)!VV-Alves,Puyol,militó,abidál-yaya,xavi,iniesta-messi,eto'o,ronaldinho!!ezzel a csapattal bármi lehet!Deco,Marquez,Thuram,zambrotta,guddy,ezquerro,henry mehet...!ebből jönne annyi pénz hogy 3-4minőségi játékos jöhet a helyükre(akár cserének is)
Visca Barca!
Xavi,Puyol,Messi,Iniesta,Yaya,Alves
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2007.12.24. 21:36:41

Alvesről nekem nem tudom miért de az a véleményem, hogy Ő nem Barcelonába vágyik. Sokkal inkább menne olaszba vagy angliába. SZERINTEM.
henry-ről meg annyit, hogy nem rossz játékos néha küzd is rendesen. De az ár (+fizetés) teljesitmény arány nála a legmagasabb szerintem spanyolországban. nem játszik a fizetésének megfelelő szinten. Mondom ezt úgy, hogy igazából nem tudom mennyit keres, de gondolom nem apropénzért jött ide.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2007.12.24. 21:32:25

Capon írta:A nagytakaritás nekem is eszembe jutot. De azt sem szabad elfelejteni, hogy ez a klub nem egy pénzügyi fellegvár. több 100 millió euros tartozással a seggükben hogy a fenébe vegyenek ezeknek a játékosoknak a helyére 6-7 embert? Gondolom azért Te sem nevenincs 20000$ os játékosokra gondoltál.
Kb. 149 millió az, és kb 10 év alatt kell kifizetni. Az elmúlt években a bevásárlások mellett is évi 30at sikerült visszafizetni.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2007.12.24. 21:27:48

A nagytakaritás nekem is eszembe jutot. De azt sem szabad elfelejteni, hogy ez a klub nem egy pénzügyi fellegvár. több 100 millió euros tartozással a seggükben hogy a fenébe vegyenek ezeknek a játékosoknak a helyére 6-7 embert? Gondolom azért Te sem nevenincs 20000$ os játékosokra gondoltál.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.12.24. 18:56:57

LG írta:Jelenleg én is nagy takaritást tartanám jonak, de ez év végéig változhat.
1 biztos, a keretben nem kéne olyan játékosnak lenni, akinek ha bekell állnia, nem tudja megütni a szintet, ilyen töltelékemberkékre gondolok mint Ezquerro, Oleguer, Edmilson, Sylvinho :arrow: Minőségi cserék kellenek ezek helyére :!: Azán jöhetnek, akik nem váltották be a reményeket, pl. Zambrotta, Guddy, Thuram, amennyiben év végéis se mutatnak többet, akkor Milito, Henry, Giovanni.
Aztán télleg a sztárok következnek, akik jo ideje nem mutatnak semmit, nálam ők Ronaldinho, Xavi
ezqu, ole, edmilson, sylva, guddy, thuram, milito, henry, giovanni, ronnie, zambi, xavi... LG tesó nem sok ez egy kicsit? te is tudod jol hogy nem lehet egyszerre a keretben 23 csucsszuper, bombaformaban lévo játékos...elhiszem h szomoru vagy de azért ne essunk már át a ló tuloldalara...elég lenne egy embert elkuldeni...te is tudod én is tudom kirol van szó..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2007.12.24. 10:55:50

mindenféle képpen kell a technikás hátvéd jobb oldalra.. puyol meg mehet vissza középre mert ő ott a legjobb. ha nem jön alves zambi helyett jövök én :x
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.12.24. 10:52:33

Jelenleg én is nagy takaritást tartanám jonak, de ez év végéig változhat.
1 biztos, a keretben nem kéne olyan játékosnak lenni, akinek ha bekell állnia, nem tudja megütni a szintet, ilyen töltelékemberkékre gondolok mint Ezquerro, Oleguer, Edmilson, Sylvinho :arrow: Minőségi cserék kellenek ezek helyére :!: Azán jöhetnek, akik nem váltották be a reményeket, pl. Zambrotta, Guddy, Thuram, amennyiben év végéis se mutatnak többet, akkor Milito, Henry, Giovanni.
Aztán télleg a sztárok következnek, akik jo ideje nem mutatnak semmit, nálam ők Ronaldinho, Xavi
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.12.24. 10:50:58

mot ez lehet hülyesdég de én megvettem fifa-ba fabregast és nagyon gólerős talán ronninál is jobb... :roll:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.12.24. 10:48:36

albicelesteX írta:Na ha nem bánjátok leíroma véleményemet!Szerintem csinálni kell egy tisztogatást és nagy nevek is hullhatnak!Vároma véleményeket!
kezdem hátul Váldes néha lepkézi de legtöbbször jó teljesítményt nyújt és jól véd nagyokat is!zambrotta-lefőtt a kávé helyére alves,puyol marquez,milito abidal maradhat :) yaya jó asszema az a poszt megoldott ha elmegy vagy sérült akkor marquez megoldja szerintem!xavi cserének jó lenne helyette iniesta ott van!ronaldinhonak meg kell köszönni a munkáját ami megkérdőjelezhetetlen és megválni tőle amíg lehet rajta keresni lét viszont a helyére kell valaki mert az ő feladatára se messi se más a csapatba nem alkalmas nem az a posztjuk!véleményem szerint vagy diego vagy van der vaart lenne a legalkalmasabb és legelérhetőbb!gudjohnsen őt már régebben el kellett volna adni!henry egy év elég volt neki ahhpz hogy semmit ne csináljon!nyáron picsánrúgnám és vennék helyette egy huntelaart vagy egy lisandrot!eto'o ő asszem még mindig a harcos a csapatban neki helye van!messi meg hát alap ember!giovannit eladnám krkicet meg szépen építgetném befelé!eza z én hülyeségem!bocsi!minden jót!
Ezt szerintem te sem gondoltad komolyan! Ilyen hsz-ek előtt sztem inkább számolj el 10-ig és utána írj! :roll:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2007.12.24. 10:48:33

szerintem egyedül ZAbminak és Presas-nak kéne mennie,helyükre alves meg egy fiatal gyereket kéne szerzödtetni alves cseréjének,de sztem a többi helyen csak játékrendszer változtatása kéne!Ronnie pl középen kéne jáccania,mert ott labdát osztogat,kűzd és ennyi,viszont most ezen a helyén mát nem tud ugy jáccani,mert kiismerték és már nem tud annyit cselezni sem!!!
.
Lezárt
cron