Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.12.22. 20:53:52

Nálam a kezdőcsapat vhogy így nézne ki:
VV
Zambi Puyi Gabi Abidal
Xavi Toure Guddy
Eto'o Ronnie Iniesta

Cserék: Henry, Bojan, Gio, Deco, Marquez, Sylvinho és Jorquera

Gólok:
12.perc Iniesta
44. perc Eto'o
48.perc Eto'o
66. perc Ronnie
85. perc Henry
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2007.12.22. 20:53:05

grecki írta:Má' mé' ne játszhatna Henry?
Olvasd a híreket is. Felépült, ott lesz a padon.
Igazad van. Ezt a részét nem is olvastam, csak odáig, hogy "pajzs a résen"
Ennél jobb hír már csak az lehetne, hogy Fortuna velünk van, és Messi ott lesz a kezdőben!:D (Na jó, ez egy kicsit merész álom volt, de azért jó így álmodozni)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.22. 20:52:16

Olyan sok okos ember van most a fórumon :D :) Komolyan mondom, megálmodták az eredményt, tudják ki fog játszani, satöbbi :roll: :roll:

De, azért, remélem hogy igazuk, lesz. Én nem álmodtam, nem interneteztem Frankyvel, nem is beszéltem Ronival, csupán tippeltem hogy 3-2 re nyerünk.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.12.22. 20:48:40

Má' mé' ne játszhatna Henry?
Olvasd a híreket is. Felépült, ott lesz a padon.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2007.12.22. 20:46:52

Asys írta:
Bányász írta:Megette a fene az egészet ha nem bízunk a csapatban:)Nem?
De ki lehet számolni...legroszabb esetben 2-0 lesz:)
Az előbbi eszmefuttatásom alapján nem lőnek gólt,míg mi Eto'o révén ugye egyszer tuti betalálunk!Aztán ha nem játzsik Ronaldinho akkor Geovani bizonyít,ha pedig Ronaldinho játszik akkor ő rúg egyet!
Ilyen egyszerű a képlet!És ez még a legpesszimistább verzió:)

CSAK BARCA!!!!!
Én a Lyon ellen múltkor a b'winen megtippeltem egy laza 0-7-et nekünk! :D
az akkor 2-2 lett most 5-0ra tippelek természetesen nekünk Eto'o dupla Ini 1 Henry 1 Ronnie 1!!! 8)
Csakhogy Henry nem fog játszani! :wink: De amúgy legyen igazad, és Henry helyett lőjjön mondjuk Giovanni, de ne egyet, 2-t legalább! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messa 2007.12.22. 20:50:27-kor.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2007.12.22. 20:45:28

hú emberek amióta én regelve vagyok ezen az oldalon még láttam ekkora zsongást ebbe a topicban klasszikus előtt :D nagyon kell a győzelem!
csakabarca :!:
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.12.22. 20:44:15

Bányász írta:Megette a fene az egészet ha nem bízunk a csapatban:)Nem?
De ki lehet számolni...legroszabb esetben 2-0 lesz:)
Az előbbi eszmefuttatásom alapján nem lőnek gólt,míg mi Eto'o révén ugye egyszer tuti betalálunk!Aztán ha nem játzsik Ronaldinho akkor Geovani bizonyít,ha pedig Ronaldinho játszik akkor ő rúg egyet!
Ilyen egyszerű a képlet!És ez még a legpesszimistább verzió:)

CSAK BARCA!!!!!
Én a Lyon ellen múltkor a b'winen megtippeltem egy laza 0-7-et nekünk! :D
az akkor 2-2 lett most 5-0ra tippelek természetesen nekünk Eto'o dupla Ini 1 Henry 1 Ronnie 1!!! 8)
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.12.22. 20:43:26

Messa írta:Én Barcelona drukker vagyok, de Bányász, te most tartod bennem (bennünk) a lelket. Ez igazi VÉRBELI BARCA DRUKKERságról tesz tanubizonyságot! Remélem igazad lesz! Legyünk már egy kicsit optimisták! :lol:
Igy kellene mindig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dawe 2007.12.22. 20:44:51-kor.
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2007.12.22. 20:42:42

takivini írta:Háát mostmár kezdek izgulni...
Mind1 remélem ok nélkül...
Tipp: 3-1 ide
Amire kíváncsi vagyok: Ronnie teljesítménye, Zambrotta vagy Puyol mennyire tudja majd tartani Robinho-t, csapatjáték

Visca el Barca!
Eddig úgy néz ki, hogy Ronnie nem játszik, Zambrottáról perig foglamam sincs :roll: :wink:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.12.22. 20:42:18

egy klasszikus akkor is országos egyes, ha az éppen otthon játszó csapat amúgy tré. most mi leszünk otthon, így nekünk kell nyerni.
minden más eredmény kudarc lenne, az ellenfélnek viszont nem akármekkora bravúr.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2007.12.22. 20:41:03

Messa írta:
Dawe írta:
Messa írta:Nyugi már! Most tulajdonképpen min is vitáztok?
Az embernek nem lehet egy hozzászólása sem mert mindig belemagyaráznak, vagy beszólnak vmit.
Jah, vágom. Amúgy múltkor betettem 1 "vicces" (vagy nem) madridi képet, és azonnal törölték! Meg 1 olyan kommentárt, ami....
Mind1, a lényeg az, hogy igazad van, bár, azért meg lehet érteni a moderátorokat is, de ennyire nem kéne szigorúan! :?

azt, h mit bír el a fórum és mit nem, mi eldöntjük. lehet vmi "humoros", ha olyan indulatokat generál, ami miatt fél napokat kell eltölteni a sok sz.ar kitörölgetésével akkor, amikor az embernek esetleg jobb dolga is lehetne. arról nem beszélve, h ezt a fórumot kívülállók is olvassák, mivel a net mindenki számára hozzáféhető, és egyáltalán nem mindegy, h egy közösség milyen képet közvetít magáról. ezért (is) kellene magunkon uralkodni. üdv, Boixos
A mai este nem kicsit ábrándultam ki ebből az oldalból! Köszönöm moderátorok, elsősorban Boixos, hogy ezt is megértem! Egy élmény volt! De nincs harag... :?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2007.12.22. 20:40:35

Háát mostmár kezdek izgulni...
Mind1 remélem ok nélkül...
Tipp: 3-1 ide
Amire kíváncsi vagyok: Ronnie teljesítménye, Zambrotta vagy Puyol mennyire tudja majd tartani Robinho-t, csapatjáték

Visca el Barca!
Kép
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.12.22. 20:39:34

Tipp. Iniestatól várok jó játékot elsősorban (ahogy eddig is) illetve Eto'o-tól a támadójátékban, illetve a két gólos különbséget azért mertem megtippelni, mivel lényegesen megerősödött a védelmünk, valamint Yaya is ott lesz a pályán. Grecki cikke sem véletlen.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.22. 20:39:21

Megette a fene az egészet ha nem bízunk a csapatban:)Nem?
De ki lehet számolni...legroszabb esetben 2-0 lesz:)
Az előbbi eszmefuttatásom alapján nem lőnek gólt,míg mi Eto'o révén ugye egyszer tuti betalálunk!Aztán ha nem játzsik Ronaldinho akkor Geovani bizonyít,ha pedig Ronaldinho játszik akkor ő rúg egyet!
Ilyen egyszerű a képlet!És ez még a legpesszimistább verzió:)

CSAK BARCA!!!!!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2007.12.22. 20:35:35

Bányász írta:
Rivaldinho írta:Az a jó a Barcaban, hogy amikor a Madrid 2 évig cask a hátunkat nézte, nem szóltunk egy rossz szót sem rájuk...
Asszem elég csak ennyit mondanom
Pontosan ezért van az,h szimpatikusabb csapatnak számítunk mint a Real!
Nem tudom miért de a Realt vagy utálják vagy szeretik!Olyan nincs,hogy pl az Arsenal a kedvencem de tök szimpatikus a Real(tapasztalatom szerint)!Míg a Barcával ez előfordul!

Na mind1 ezt csak hozzáfűztem!

Valaki írta,h sok gólerős játékosuk van!Nekünk kevés??Még ha nem játszim Ronaldinho vagy Deco,akkor is ott van Giovani,Eto'o,Iniest stb!Pontrugásoknál pedig ott van Milito,Marquez,Toure!Szóval azt hiszem félhet Casillas!

Igazából egy Puyol Robinho párharcra kiváncsi vagyok...sztem Puyol kicsinálja...és akkor megfogtuk a legveszélyesebb emberüket!Sztem Puyolnak ez a specialítása!RvN pedig nem hiszem,h nagy falat lesz Militonak meg Marqueznek(ha ők játszanak belül)!Szóval szerintem a védekezéssel nem lesz gond..az amúgy is stabil az idén szerintem!
Támadásba pedig Eto'oban mindig benne van a gól!Főleg a Real ellen!

Szerintem nyerünk 2 góllal:)
Én Barcelona drukker vagyok, de Bányász, te most tartod bennem (bennünk) a lelket. Ez igazi VÉRBELI BARCA DRUKKERságról tesz tanubizonyságot! Remélem igazad lesz! Legyünk már egy kicsit optimisták! :lol:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.12.22. 20:34:50

Rivaldinho írta: Igazából egy Puyol Robinho párharcra kiváncsi vagyok...sztem Puyol kicsinálja...és akkor megfogtuk a legveszélyesebb emberüket!Sztem Puyolnak ez a specialítása!RvN pedig nem hiszem,h nagy falat lesz Militonak meg Marqueznek(ha ők játszanak belül)!Szóval szerintem a védekezéssel nem lesz gond..az amúgy is stabil az idén szerintem!
Támadásba pedig Eto'oban mindig benne van a gól!Főleg a Real ellen!

Szerintem nyerünk 2 góllal:)
3-mal :D
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.12.22. 20:34:24

Bányász írta:Valaki írta,h sok gólerős játékosuk van!Nekünk kevés??Még ha nem játszim Ronaldinho vagy Deco,akkor is ott van Giovani,Eto'o,Iniest stb!Pontrugásoknál pedig ott van Milito,Marquez,Toure!Szóval azt hiszem félhet Casillas!
A pontrugások után jó, ha szezononként 1-2 gólt szerzünk(leszámítva közvetlen kapura tartó lövéseket). Iniesta is csak úgy tud eredményes lenni, ha teljesen átjátszuk az ellenfelet és a kapuszájából kell bepasszolnia a labdát.
Bár Gioban bízakodom, de tényleg nem tudom mire lesz képes.
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.22. 20:29:17

Rivaldinho írta:Az a jó a Barcaban, hogy amikor a Madrid 2 évig cask a hátunkat nézte, nem szóltunk egy rossz szót sem rájuk...
Asszem elég csak ennyit mondanom
Pontosan ezért van az,h szimpatikusabb csapatnak számítunk mint a Real!
Nem tudom miért de a Realt vagy utálják vagy szeretik!Olyan nincs,hogy pl az Arsenal a kedvencem de tök szimpatikus a Real(tapasztalatom szerint)!Míg a Barcával ez előfordul!

Na mind1 ezt csak hozzáfűztem!

Valaki írta,h sok gólerős játékosuk van!Nekünk kevés??Még ha nem játszim Ronaldinho vagy Deco,akkor is ott van Giovani,Eto'o,Iniest stb!Pontrugásoknál pedig ott van Milito,Marquez,Toure!Szóval azt hiszem félhet Casillas!

Igazából egy Puyol Robinho párharcra kiváncsi vagyok...sztem Puyol kicsinálja...és akkor megfogtuk a legveszélyesebb emberüket!Sztem Puyolnak ez a specialítása!RvN pedig nem hiszem,h nagy falat lesz Militonak meg Marqueznek(ha ők játszanak belül)!Szóval szerintem a védekezéssel nem lesz gond..az amúgy is stabil az idén szerintem!
Támadásba pedig Eto'oban mindig benne van a gól!Főleg a Real ellen!

Szerintem nyerünk 2 góllal:)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2007.12.22. 20:27:26

DJ REAL Bee írta:
inkább arrol beszéljen,hogy mekkora vétel volt saviola meg dudek!!
Szted ez oly nagy probléma? :D Ingyen jöttek, Dudek meg nem titkoltan padra, akkor? :)

És téged mit zavar mit mond? Ha meg azt mondja kell neki Messi, akkor mit mondanál? :) Amúgymeg bohóccal ne foglalkozz :)
tudom én azt h ingyen jöttek ,de dudek nem a padra szándékoott jönni,mert már menni is akar!csak azt akartam mondani,hogy feltünési viszketesége van!nem zavar,de idegesítő a madridi nagyképűek kompániája!
.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2007.12.22. 20:25:06

Dawe írta:
Messa írta:Nyugi már! Most tulajdonképpen min is vitáztok?
Az embernek nem lehet egy hozzászólása sem mert mindig belemagyaráznak, vagy beszólnak vmit.
Jah, vágom. Amúgy múltkor betettem 1 "vicces" (vagy nem) madridi képet, és azonnal törölték! Meg 1 olyan kommentárt, ami....
Mind1, a lényeg az, hogy igazad van, bár, azért meg lehet érteni a moderátorokat is, de ennyire nem kéne szigorúan! :?

azt, h mit bír el a fórum és mit nem, mi eldöntjük. lehet vmi "humoros", ha olyan indulatokat generál, ami miatt fél napokat kell eltölteni a sok sz.ar kitörölgetésével akkor, amikor az embernek esetleg jobb dolga is lehetne. arról nem beszélve, h ezt a fórumot kívülállók is olvassák, mivel a net mindenki számára hozzáféhető, és egyáltalán nem mindegy, h egy közösség milyen képet közvetít magáról. ezért (is) kellene magunkon uralkodni. üdv, Boixos
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.12.22. 20:20:34

coolerkiller írta:ott közlöm a véleményem, ahol akarom,amig az a szabályos kereteken belül zajlik...ez egy barca vs. real topic, ugyhogy a témával kapcsolatban engedtessék irnom bármit...

boixos mester,tudom ám jol....hol naplopo ügyvéd mindkettő....

nézd, ha vki odaát a te stílusodban nyomná, nem lenne túl sok haverja, főleg nem a moderátorok között. egyébként sem te mondod meg, h itt mi fér bele a bugiba és mi nem. a "bármi" például nem fér bele.



fiatalok! innentől elég volt egymás kóstolgatásából és az offolásokból!
50ezerszer el lett mondva, h a nem idevaló cuccok ki lesznek szórva.
ez a topik a barca-madrid mondakörre van fenntartva, ami nem ehhez tartozik, repül.
kérem, h ehhez tartsátok magatokat!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2007.12.22. 20:19:41

FCB_gábor írta:
VIII.Henrik írta: szerintem 3-4-et lőhetünk, ha összejönnek a dolgok, és úgy kezdjük a meccset ahogy Valenciaban (letámadás). Szóval azén tippem 4:2 volt. Ok, lőhetünk 3-4-gyel is többet, mint a RM.
Azért kíváncsi lennék kik rúghatják ezeket a gólokat. Messi nem lesz, lehet Ronaldinho sem lesz kezdő, Henry és Bojan szintén.
Egyedül Eto'o az akiben benne vannak a gólok, mert Iniesta azért nem egy vérbeli támadó és Gio sem mutatta meg eddig igazán mit is tud.
A kamerunira fokozottan figyelni fognak, ebben biztosak lehetünk hiszen eddig minden megszólaltatott madrid játékos őt emelte ki, mint veszélyforrást. Nem hiszem, hogy nagyon sok levegőt hagynak majd neki a védők.
A realban ezzel szemben lesz 5-6 játékos(raul, rvn, sneijder, babtista, robinho, ramos(pontrugásoknál)) is akikben mindig benne van a gól. Ennyi játékost nehéz lesz kikapcsolni és elég ha csak 1-2 jó napot fog ki.
Teljesen egyetértek veled FCB Gábor! Így van! Állítólag, Ronaldinho akkor tud jól játszani, mikor nagyon kell, és ha nagy nyomás alatt van, meg ha nagyon nagy szükség a játékára! Ennek ellenére 90%, hogy nem lesz kezdő, Henry nincs, a többit meg elmondták az előttem szólók! :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.12.22. 20:17:36

mi van itt te jó ég :? lehet ne kicsit szelektélni a hozzászólások terén kedves moderátorok! :roll:
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.12.22. 20:16:06

VIII.Henrik írta: szerintem 3-4-et lőhetünk, ha összejönnek a dolgok, és úgy kezdjük a meccset ahogy Valenciaban (letámadás). Szóval azén tippem 4:2 volt. Ok, lőhetünk 3-4-gyel is többet, mint a RM.
Azért kíváncsi lennék kik rúghatják ezeket a gólokat. Messi nem lesz, lehet Ronaldinho sem lesz kezdő, Henry és Bojan szintén.
Egyedül Eto'o az akiben benne vannak a gólok, mert Iniesta azért nem egy vérbeli támadó és Gio sem mutatta meg eddig igazán mit is tud.
A kamerunira fokozottan figyelni fognak, ebben biztosak lehetünk hiszen eddig minden megszólaltatott madrid játékos őt emelte ki, mint veszélyforrást. Nem hiszem, hogy nagyon sok levegőt hagynak majd neki a védők.
A realban ezzel szemben lesz 5-6 játékos(raul, rvn, sneijder, babtista, robinho, ramos(pontrugásoknál)) is akikben mindig benne van a gól. Ennyi játékost nehéz lesz kikapcsolni és elég ha csak 1-2 jó napot fog ki.

Jó lenne valahogy vezetést szerezni, hogy a cseréinknek ne kelljen az eredmény után kaparni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FCB_gábor 2007.12.22. 20:18:16-kor.
Kép
coolerkiller
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2007.08.11. 12:47:53

2007.12.22. 20:13:06

ott közlöm a véleményem, ahol akarom,amig az a szabályos kereteken belül zajlik...ez egy barca vs. real topic, ugyhogy a témával kapcsolatban engedtessék irnom bármit...

boixos mester,tudom ám jol....hol naplopo ügyvéd mindkettő....
Lezárt