Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.12.20. 21:25:42

A Valencia ellen is kötelező volt nyerni, mégis fesztelenül mozgott Gio, bár szó mi szó én is inkább Ronaldinhót kezdetném a javuló formája és hozzáállása miatt is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.12.20. 20:59:23

FCB_gábor írta:Ez baromság. Nég nem láttuk szerintem a legjobb Gio-t, viszont láttuk már a (leg)rossz(abb) Ronaldnihot akinél még Oleguer is fényévekkel jobb.
Okés, értelek én, de sztem Gio nem itt tudja megmutatni, hogy mit tud. A csapat húzóemberét pótolni egy El Clásicon? Ahol "kötelező" nyerni? Nem raknék rá ilyen terhet... Ronaldinho meg a legutóbbi meccsein jóval többet csinált, mint szokott, egy Clasicó meg sztem kvára motiváló mindenkinek. Tavaly is ki tudott törni egy-egy meccsre a szürkeségből, szvsz most is menne. Főleg, hogy most nem is olyan sötét az a szürke... :D
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2007.12.20. 20:32:15

Pee írta:Hát őszintén mondom, a múlt héten is meglepett Rijkaard, de neki lett igaza. Az én csapatomban Deconak kirobbanthatatlan helye van, Ronnie pedig egy igazi zseni. Mégis kihagyta őket, és nagyot húzott vele. Kérdés, hogy bejön-e mégegyszer. Félek, hogy nem, ezért Mindkettőjüket a kezdőbe várom!!! De a lényeg, hogy nyerjünk! Velük vagy nélkülük, de be kell húzni a meccset!
az ellen a Valencia ellen talán még én is befértem volna....
:wink:
Avatar
Pee
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2005.09.28. 17:47:43

2007.12.20. 20:30:04

Hát őszintén mondom, a múlt héten is meglepett Rijkaard, de neki lett igaza. Az én csapatomban Deconak kirobbanthatatlan helye van, Ronnie pedig egy igazi zseni. Mégis kihagyta őket, és nagyot húzott vele. Kérdés, hogy bejön-e mégegyszer. Félek, hogy nem, ezért Mindkettőjüket a kezdőbe várom!!! De a lényeg, hogy nyerjünk! Velük vagy nélkülük, de be kell húzni a meccset!
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.12.20. 19:07:20

Egyenlöre szerintem, hogyha Gio kezd, Heinze meg fogja öt enni :? Kezdjen Roni, ez nem kérdés!! De a mi kis "fekete tulipán"-unknak ez nem olyan egyértelmü.

Deco-ra is szükség lesz! Az ö passzait, futásmennyiségét és lövései-t nem potolhatja egyetlen Izlandi sem.

Iniesta-t nem hagynám ki a világért sem! Eto'o is ebbe a kategoriába tartozik.


NYERNÜNk KELL!
FORZA BARCA!
VISCA CATALUNYA!
VISCA EL BARCA!!!
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.12.20. 18:45:32

barca99 írta:Ronaldinhot és Giot felesleges összehasonlítani, mert Gio ha nagyon jó formában játszik (de max. olyanon, amit eddig láthattunk tőle), akkor sem tud akkorát villani, mint (akár) egy rossz formában lévő Dinho.
Ez baromság. Nég nem láttuk szerintem a legjobb Gio-t, viszont láttuk már a (leg)rossz(abb) Ronaldnihot akinél még Oleguer is fényévekkel jobb.
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.12.20. 18:39:54

Komáim!
Úgy néz ki, hogy megúsztuk...!
Mármint a közös meccsnézést a zalai madridista rokonokkal!!!!
Mi ugye ( a nagybátyám, az unokatesóm és én) megrögzött Barcások
vagyunk, a "zalaiak"(unokatesóm apósa, anyósa és sógora) pedig
"nekik" kenik a szurkert!!!
Ráadásképpen unokatesóm apósa Pintér László, a Zala Megyei
Közgyűlés alelnöke, Kerkakutas polgármestere rendszeresen kijár
Madridba "hozzájuk", bejáratos szinte mindenhova, így túlságosan
is fertőzött szegény!!!
Dehát mi mindig kulturált körülmények között beszélünk erről a
speciális esetről, ami vasárnap felettébb meleg meccset fog hozni!!!
Bár a Madrid gázolta a Valenciát, mi pedig csak egy hármast
gurítottunk nekik, ebből talán messzemenő következtetést nem kéne
levonnunk, de alaposan járatnunk kell a bogyót, hogy ne is tudjanak
hozzászagolni, bár ha belebonyolódunk a tilitoliba, akkor megesznek
bennünket reggelire, az tuti!!!
Messi nagyon fog hiányozni, Sammy éppen jókor érkezett, de
talán még túl friss egy ilyen rangadóhoz, Titi is kéne nagyon,
Dinho pedig ha kezdene, akkor talán esély volna arra, hogy végre
a legjobbkor fogja felszántani a pályát!!!
Tény, foghíjasak vagyunk rendesen, talán még Guddy is kezdeni fog!!!
Egy biztos. Valami szorongatnivaló lesz a mancsomban az izgalom
fékezésére, mert nem leszünk belőle híján!!!
Bárcsak elhagyhatnám a pótszereket, de annyira most nem vagyunk
jók, sajnos!!! Rijkaard sem nyugodt, szinte biztos...!
Csúnya lenne a számára egy felmondólevél Laportától karácsonyra!!!
Mereng maga elé az idetévedt Krojf komátok.
Csakis a Barca!!!!!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.12.20. 18:16:32

Ronaldinhot és Giot felesleges összehasonlítani, mert Gio ha nagyon jó formában játszik (de max. olyanon, amit eddig láthattunk tőle), akkor sem tud akkorát villani, mint (akár) egy rossz formában lévő Dinho. És az utóbbi meccsein nem is volt rossz formában. Ha most is kihagyná, azt már nem tudnám elfogadni, hogy ez szerinte így helyes... :roll:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.20. 17:12:02

Imádkozni fogok egy régi Eto'o - Ronaldinho párosért!
Eto'o adott hozzá,Ronaldinhonak kéne valamit kezdeni magával....
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.20. 17:11:55

Ezek alapján a kezdőm:
-------------------Valdes---------------------
Puyol-------Marquez------Milito------Abidal
------------------Touré-----------------------
------Xavi----------Deco---------------------
--------------Iniesta--------------Ronaldinho
-----------------------Eto'o--------------------
Aha...de ki/mi tüzeli fel Ronaldinhot???
Én nagyon örülnék ha játszana(emlékszem mekkorát játszott anno a Bernabeuban is)!De most nem látom rajta azt,h bármi is feltüzelné!Úgy néz ki mintha kezdené feladni...ami nagy kár!
Lehet ragozni, itt akkor is rá lesz szükség. Egyébként az már eleve ösztönző lesz, hogy Classicon játszik hazai pályán, másrészt az utóbbi 2 meccsen azért nem játszott rosszul. Giovani kevés lesz ehhez, ennyi. Szerintem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2007.12.20. 17:15:56-kor.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.20. 17:10:05

Zozzy 5 írta:
Bányász írta: Ezzel valószínüleg ő is tisztában van...pontosan ezért fogja a legjobb csapatot őályára küldeni!De ha egyszer Ronaldinho és Deco nincs benne ebbe a csapatba akkor nem fogja játszatni őket!Pont azért amit Te is mondasz,h belebukhat a meccsbe!
Más kérdés,h játéktudás alapján nyílván benne vannak a legjobb 11be...de most nem csak az számít!

Vitatkozhatunk,de nyílván mindenki(én is)azt mondja,h Deconak meg Ronaldinhonak ott a helye...de csak akkor ha megérdemlik...nem pedig a nevük miatt!
Nézd...Ugyebár a Reallal játszunk...A Realt nem 17éves tüzes fiatalokkal, meg jó formában lévő 'munkásemberekkel' fogjuk megverni. Ide klasszisok kellenek, akik megvillantják a zsenialitásukat. Csak ők képesek nekünk ezt a meccset megnyerni, ezért is született az a nagy közhely, hogy a klasszisok döntenek el egy-egy gigászok közti csatát. Nagy tehetség Bojan vagy Giovani, és fejet hajtok Guddy valenciai teljesítménye előtt is, ugyanakkor elítélem Ronaldinho hozzállását az eddigi meccseinkhez, de tetszik, nem tetszik, itt most egy feltüzelt Ronnira lesz szükség.
Aha...de ki/mi tüzeli fel Ronaldinhot???
Én nagyon örülnék ha játszana(emlékszem mekkorát játszott anno a Bernabeuban is)!De most nem látom rajta azt,h bármi is feltüzelné!Úgy néz ki mintha kezdené feladni...ami nagy kár!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.12.20. 17:06:18

Itt az egész csapat fel lesz tüzelve. Vissza kell vágni a tavalyi bajnokságért, és megalapozni az idei trófeát. Dinho is biztos maximálisan motivált lesz, neki külön bizonyítnia kell. Ezért vétek lenne kihagyni, és nem is fogja Frenki. Az, hogy kimarad a csapatból, az pusztán spekuláció azoktól, akik nem értik Rijkaard zsenialitását. :lol:
Mondanom sem kell, szerintem győzni fogunk. :) Tavaly a gyenge védekezésünk miatt nem tudtuk megverni margitkát. Idén klasszisokkal jobb a védelmünk. Támadásban meg már nagyon érik egy R10-Eto'o hengerelés, és nincs-e ideálisabb időzítés, mint egy Classicó?
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.20. 16:55:22

Bányász írta: Ezzel valószínüleg ő is tisztában van...pontosan ezért fogja a legjobb csapatot őályára küldeni!De ha egyszer Ronaldinho és Deco nincs benne ebbe a csapatba akkor nem fogja játszatni őket!Pont azért amit Te is mondasz,h belebukhat a meccsbe!
Más kérdés,h játéktudás alapján nyílván benne vannak a legjobb 11be...de most nem csak az számít!

Vitatkozhatunk,de nyílván mindenki(én is)azt mondja,h Deconak meg Ronaldinhonak ott a helye...de csak akkor ha megérdemlik...nem pedig a nevük miatt!
Nézd...Ugyebár a Reallal játszunk...A Realt nem 17éves tüzes fiatalokkal, meg jó formában lévő 'munkásemberekkel' fogjuk megverni. Ide klasszisok kellenek, akik megvillantják a zsenialitásukat. Csak ők képesek nekünk ezt a meccset megnyerni, ezért is született az a nagy közhely, hogy a klasszisok döntenek el egy-egy gigászok közti csatát. Nagy tehetség Bojan vagy Giovani, és fejet hajtok Guddy valenciai teljesítménye előtt is, ugyanakkor elítélem Ronaldinho hozzállását az eddigi meccseinkhez, de tetszik, nem tetszik, itt most egy feltüzelt Ronnira lesz szükség.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.12.20. 16:41:41

a visszatérése óta Deco nem bizonyította, hogy NEM lenne helye a csapatban.
úgyhogy Deco kihagyása nálam egyelőre nem más, mint Rijkaard egy újabb
esztelen húzása.

azért várjunk vasárnapig 18.30-ig :!:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.20. 16:38:52

Zozzy 5 írta:Azért én ha tehetném, akkor szólnék Franky-nek, hogy itt most akár a jövőjével is játszadozik...Lehet mondogatni (és tényleg így is van), hogy kiszámíthatatlan meccs, kétesélyes stb, de ha mi itthon megégünk, akkor már komoly bajban vagyunk, ahogy Franky is. Úgyhogy jó lenne, ha nem buzIskodna, és a legjobb kezdőt állítaná össze, Ronaldinhostúl, Decóstúl.
Ezzel valószínüleg ő is tisztában van...pontosan ezért fogja a legjobb csapatot őályára küldeni!De ha egyszer Ronaldinho és Deco nincs benne ebbe a csapatba akkor nem fogja játszatni őket!Pont azért amit Te is mondasz,h belebukhat a meccsbe!
Más kérdés,h játéktudás alapján nyílván benne vannak a legjobb 11be...de most nem csak az számít!

Vitatkozhatunk,de nyílván mindenki(én is)azt mondja,h Deconak meg Ronaldinhonak ott a helye...de csak akkor ha megérdemlik...nem pedig a nevük miatt!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.12.20. 16:32:02

Zozzy 5 írta:Azért én ha tehetném, akkor szólnék Franky-nek, hogy itt most akár a jövőjével is játszadozik...Lehet mondogatni (és tényleg így is van), hogy kiszámíthatatlan meccs, kétesélyes stb, de ha mi itthon megégünk, akkor már komoly bajban vagyunk, ahogy Franky is. Úgyhogy jó lenne, ha nem buzIskodna, és a legjobb kezdőt állítaná össze, Ronaldinhostúl, Decóstúl.
erről van szó!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.20. 16:30:22

Azért én ha tehetném, akkor szólnék Franky-nek, hogy itt most akár a jövőjével is játszadozik...Lehet mondogatni (és tényleg így is van), hogy kiszámíthatatlan meccs, kétesélyes stb, de ha mi itthon megégünk, akkor már komoly bajban vagyunk, ahogy Franky is. Úgyhogy jó lenne, ha nem buzIskodna, és a legjobb kezdőt állítaná össze, Ronaldinhostúl, Decóstúl.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.12.20. 16:24:03

ha Guddy botladozik a clasico-n, akkor mi lesz? az izlandi itteni teljesítménye inkább ezt vetíti előre. ráadásul itt nem tucatjátékosokról beszélünk, hanem Decoról és Ronaldinhoról.

mindegy. úgysem mi döntünk
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.20. 16:16:14

Vito írta:meg egyáltalán!
ez a derbik derbije, itt nem szabad és nem szoktak variálni, itt a legjobb erőkből álló csapatot kell pályára küldeni. és ezt Deco és Ronnie is tudja, ha a helyükbe lennék finoman szólva be lennék rágva Frank-ra. Guddy jól játszott múltkor, két évig pedig szinte semmit sem csinált. akkor most ő legyen a kezdő? Santos még semmit sem bizonyított a felnőttek között, egyelőre egy erős átlagos játékos.

Ronnie pedig Ronnie.

ennyi esze nem lehet, remélem csak a cipészt akarja kizökkenteni...
Nem a legjobb erőkből álló csapatot kell játszatni,hanem a legjobb formában lévő jétékosokat!És Ronaldinho nem éppen sorolható a bomba formát futó játékosok közé!(örülnék ha játszan...és úgy ahoyg télleg tud)!

Berághat akár ki...ez nem egy világválogatott gálameccs...!Ha Rijkaard úgy gondolja,h Deconak és Ronaldinhonak a kispadon a helye,akkor az biztos úgy is van és megvan az oka!Ő sem hülye,h padoztatja a két kulcsjátékosát minden ok nélkül!

Igen játszon Gudjohnsen!Ha ő van a legjobb formában akkor ott a helye a pályán!Mit számít az,h mit mutatott az elmúlt két évben???Az számít ami most van,és most az a helyzet,hogy meglepetésre Valenciában nagyot játszott(és az utóbbi időben se ő a leggyengébb játékosunk)!

Giovani...bizalom..!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.12.20. 15:57:24

Hozzátenném ehhez a "kis" meccshez még, hogy a tartalék csapat nyert amúgy 2-0-ra Sylvinho és Ronaldinho góljaival!
Ronnie nem játszott jól amúgy a jelentések szerint, nem mozgott valami motiváltan és ő ért a legkevesebbszer a labdához! :? Marquez nem fejezte be a játékot mert kapott egy rúgást a bokájára de semmi komoly. Tegnap viszont az edzőmeccseken Ronnie volt a legjobb és az ő "kis csapata" győzött.

Szerintem mindenféleképpen a kezdőbe kell jelölni mivel (csak, hogy éljek Deco és Guddy szavaival) "Ronaldinho nélkül nincs El Clásico!". Szerintem nagyon felspanolná magát a meccsre és az utóbbi hetekbeli formáját tekintve jól is nyomná! Nem szabad a kispadon végignéznie egy ekkora rangadót! Remélem én is, hogy ez csak egy taktikai húzás Rijkaard mestertől, hogy megzavarjon mindenkit, főleg Schustert!
GYERÜNK RONNIE!!! VARÁZSOLJ!!!

OFF: Henry megkapta a zöld utat az orvosoktól, így minden bizonnyal ott lesz a nevezettek között és a kispadon! Én örülök neki, mert ha esetleg baj lenne akkor be lehetne hozni!
OFF VÉGE.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.12.20. 15:22:32

meg egyáltalán!
ez a derbik derbije, itt nem szabad és nem szoktak variálni, itt a legjobb erőkből álló csapatot kell pályára küldeni. és ezt Deco és Ronnie is tudja, ha a helyükbe lennék finoman szólva be lennék rágva Frank-ra. Guddy jól játszott múltkor, két évig pedig szinte semmit sem csinált. akkor most ő legyen a kezdő? Santos még semmit sem bizonyított a felnőttek között, egyelőre egy erős átlagos játékos.

Ronnie pedig Ronnie.

ennyi esze nem lehet, remélem csak a cipészt akarja kizökkenteni...
barcafan91
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2007.05.31. 16:45:33

2007.12.20. 15:22:27

nem ide tartozik, de nem találtam más fórumot ahol megkérdezhetném. holnap melyik tv csatorna közvetíti a bl sorsolást?

EUROSPORT, 12.00
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.12.20. 15:16:57

Lehet kezdeni aggódni.

Mivel Rijkaard a csütörtöki-pénteki edzésen játszatott edzőmeccseiből sok mindent le lehet szűrni - legalábbis eddig, a tapasztalatok szerint - úgy ha ez továbbra is így lesz, sem Deco, sem Ronaldihno nem lesz a kezdőben a Madrid ellen.

A mai edzésen két csapatban játszottak: volt az egyik (a várható kezdők?): Valdes, Puyol, Milito, Marquez, Abidal, Touré, Xavi, Gudjohnsen, Giovani, Eto'o és Iniesta

míg a másik így nézett ki: Jorquera, Zambrotta, Thuram, Edmílson, Sylvinho, Marc Crosas, Ezquerro, Deco, Bojan, Henry és Ronaldinho.

:roll:

A Valencia előtt, mikor kihagyta kettejüket Rijkaard, azt mondtam, nem lesz gáz, ott van Messi, Eto'o, Iniesta is. Viszont most, egyáltalán nem tartom jó döntésnek Giovanit berakni a kezdőbe, nem elég kiforrott még, ráadásul nagyon öncélúan tud játszani.
Meglátjuk...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2007.12.19. 12:05:09

A sérülésekről jut eszembe. Már lassan nyithatnánk olyan szobát amibe mindenki megtippelheti, hogy a következö mecsen ki fog lesérülni. pontozásos rendszer lenne. pl. lásd Messi. Eltalálod, hogy izomszakadás 3pont, melllé még azt is, hogy 1 hónapra dől ki még 3 pont. Ez már vicc. én az edzésmunkában látom a sérülések okát. Nem hiszem, hogy ezellen nem lehet tenni valamit. hetente van egy sérültünk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csipa1899
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007.07.26. 12:40:23
Tartózkodási hely: INÁRCS
Kapcsolat:

2007.12.19. 11:15:49

jaja igazad va nem jutott eszembe...nagykár hogy elmegy de ez már biztoa hogy elutazik Afrikába??? Jó lenne ha maradna Addigra Messi pont talán felépül Január kötzepéig...lassan túl vagyunk a szezon felénél és még soha nem volt egyszere ép a 4 fő csatárunk Messi Roni Eto'o és Henry..valaki mindig sérült....
Itt a husvét itt a nyúl barca-real 3-0
Lezárt