Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2007.12.02. 09:50:27

Ha profi játékos, akkor elviseli a kispadot. Deco, Iniesta-hányszor voltak kispadodosok, mégis tűrik, aztán beállnak, hajtanak. Ez csapatjáték. Iniesta jobb most nála a posztján-így ő kezd. Teljesen egyetértek Rijkaarddal (ebben).
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.12.02. 09:47:50

Zozzy 5 írta:
Rapika írta:Ahogy néztem Roni arcát a lyoni beállásakor,nem dacot lehetett felfedezni rajta,hanem inkább szomorúságot!
Ha ezt én jól láttam,akkor nem félek attól,h rossz hatása lenne rá.
Viszont most mondja Nyilasi:
"Nem ezt érdemli Roni,megalázzák a világ legjobbjának is megválasztott játékost,aki nemcsak a csapatot virágoztatta fel,hanem a várost is."

Ezzel egyet értek. :?
Jaj, Nyilasi is olyan okos...Persze ha meg kezd és egy rakás trágya, akkor meg az a baja, hogy 'hova lett Ronaldinho?', és agyal, hogy mit kéne csinálni. Szomorúság volt Ronnie arcán? Nevetnem kell! Tudjátok, hogy hányszor volt szomorúság az én arcomon miatta? Erről ennyit.
Zozzy!
Nem tudok Veled teljes mértékben egyet érteni. Nyilasinak igaza van, és ő egyike azon szakembereknek, aki megmaradt a realitás talaján, és pozitív megnyilatkozásai vannak. Nem vagdalkozik, nem rugaszkodik el a földtől. A bizalmat pedig mindenki megérdemli, még R10 is. Ha elmenne, akkor fogjátok megérezni a hiányát, akkor tudjátok majd meg, mit is vesztünk igazán. De, akkor már késő lesz. Nem neki kellene mennie, hanem a hozzá nem értő edzőnek, Guddyval egyetemben.
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2007.12.02. 09:16:04

Az egyik szabadrúgásnál néztem hogy mekkora durva karikái vannak a szeme alatt... Talán ha a focira koncentrálna akkor láthanánk vmit a régi Dinhoból...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.02. 07:37:04

Rapika írta:Ahogy néztem Roni arcát a lyoni beállásakor,nem dacot lehetett felfedezni rajta,hanem inkább szomorúságot!
Ha ezt én jól láttam,akkor nem félek attól,h rossz hatása lenne rá.
Viszont most mondja Nyilasi:
"Nem ezt érdemli Roni,megalázzák a világ legjobbjának is megválasztott játékost,aki nemcsak a csapatot virágoztatta fel,hanem a várost is."

Ezzel egyet értek. :?
Jaj, Nyilasi is olyan okos...Persze ha meg kezd és egy rakás trágya, akkor meg az a baja, hogy 'hova lett Ronaldinho?', és agyal, hogy mit kéne csinálni. Szomorúság volt Ronnie arcán? Nevetnem kell! Tudjátok, hogy hányszor volt szomorúság az én arcomon miatta? Erről ennyit.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.12.01. 22:57:29

Nem hinném,hogy Rijkaard ezzel megalázza Ronnie-t,a legnagyobb játékosok is kerülnek néha padra.
Egyébként meg Ronaldinho néha már saját magát alázza meg a pályán mutatott nulla játékával.
Deco hogy reagálta le,hogy a kispadra került???
Na így kellene Ronaldinhonak is,nem kell őt sajnálni,inkább bizonyítson!
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2007.12.01. 22:00:48

Ronaldinho&Barca írta:
Rapika írta:Ahogy néztem Roni arcát a lyoni beállásakor,nem dacot lehetett felfedezni rajta,hanem inkább szomorúságot!
Ha ezt én jól láttam,akkor nem félek attól,h rossz hatása lenne rá.
Viszont most mondja Nyilasi:
"Nem ezt érdemli Roni,megalázzák a világ legjobbjának is megválasztott játékost,aki nemcsak a csapatot virágoztatta fel,hanem a várost is."

Ezzel egyet értek. :?
teljessen egyetértek veled! A beállása nem azt a huu bizonyítani akarok.. hanem a szomorúságot tükrözte.. azt hogy egy világ elött alázzák meg.. msot nemtudom mit érezhet.. de nemlennék a helyében az biztos!
Nem tudom mit érezhet én sem, csak azt h mit kellene éreznie. Azt h valami nagyon nincs rendben és változtatni kell.
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2007.12.01. 21:57:15

Nem hinném,h Roni megsértődne!
Egy "felnőtt gyerek",akinek ez a legszeretettebb játéka! :roll:
Bízom benne,h egy félidőt minimum megkapja és megmutatja mit tud!
Kép
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.12.01. 21:57:10

Rapika írta:Ahogy néztem Roni arcát a lyoni beállásakor,nem dacot lehetett felfedezni rajta,hanem inkább szomorúságot!
Ha ezt én jól láttam,akkor nem félek attól,h rossz hatása lenne rá.
Viszont most mondja Nyilasi:
"Nem ezt érdemli Roni,megalázzák a világ legjobbjának is megválasztott játékost,aki nemcsak a csapatot virágoztatta fel,hanem a várost is."

Ezzel egyet értek. :?
teljessen egyetértek veled! A beállása nem azt a huu bizonyítani akarok.. hanem a szomorúságot tükrözte.. azt hogy egy világ elött alázzák meg.. msot nemtudom mit érezhet.. de nemlennék a helyében az biztos!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2007.12.01. 21:56:30

Rapika írta:Ahogy néztem Roni arcát a lyoni beállásakor,nem dacot lehetett felfedezni rajta,hanem inkább szomorúságot!
Ha ezt én jól láttam,akkor nem félek attól,h rossz hatása lenne rá.
Viszont most mondja Nyilasi:
"Nem ezt érdemli Roni,megalázzák a világ legjobbjának is megválasztott játékost,aki nemcsak a csapatot virágoztatta fel,hanem a várost is."

Ezzel egyet értek. :?
Mégis mivel aláznák meg?? Attól h nem kezdő? Nevetséges.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.12.01. 21:55:16

Tényleg jó motiváció a pad... ha eddig "se" ment akkor igymár minek mondhatná.. zserintem ma akár Ronaldinhon is múlhat a meccs..
Én már tényleg nemértem ezt az edzőt..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2007.12.01. 21:53:47

Ahogy néztem Roni arcát a lyoni beállásakor,nem dacot lehetett felfedezni rajta,hanem inkább szomorúságot!
Ha ezt én jól láttam,akkor nem félek attól,h rossz hatása lenne rá.
Viszont most mondja Nyilasi:
"Nem ezt érdemli Roni,megalázzák a világ legjobbjának is megválasztott játékost,aki nemcsak a csapatot virágoztatta fel,hanem a várost is."

Ezzel egyet értek. :?
Kép
Kép
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2007.12.01. 21:52:41

Primitive írta:
Rapika írta:Ezzel a lépésével Rijkaard jelzi Roninak,h a lyoni padozás nem csak egy ócska megfélemlítés volt.
Bármikor kezdhet nélküle a csapat.
Így talán mégjobban motiválja Ronit.
Azt hiszem ma többet kap majd,mint 20 perc,a második félidőre felfut majd a pályára! :roll:
Ez úgy is elsülhet, hogy Roni megunja, és továbbáll... Amit, mondjuk, ilyen formájában nem is bánnék. De, én még reménykedem... :D
Az nem lenne túl szép döntés tőle, de eddig nem olyannak ismertem meg.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.01. 21:50:59

Rapika írta:Ezzel a lépésével Rijkaard jelzi Roninak,h a lyoni padozás nem csak egy ócska megfélemlítés volt.
Bármikor kezdhet nélküle a csapat.
Így talán mégjobban motiválja Ronit.
Azt hiszem ma többet kap majd,mint 20 perc,a második félidőre felfut majd a pályára! :roll:
Ez úgy is elsülhet, hogy Roni megunja, és továbbáll... Amit, mondjuk, ilyen formájában nem is bánnék. De, én még reménykedem... :D
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2007.12.01. 21:49:56

Ezzel a lépésével Rijkaard jelzi Roninak,h a lyoni padozás nem csak egy ócska megfélemlítés volt.
Bármikor kezdhet nélküle a csapat.
Így talán mégjobban motiválja Ronit.
Azt hiszem ma többet kap majd,mint 20 perc,a második félidőre felfut majd a pályára! :roll:
Kép
Kép
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2007.12.01. 21:49:14

Ronaldinho&Barca írta:
chi omega írta:
Ronaldinho&Barca írta:Ezt totál nem értem.. Ronaldinho Barcai formája mostanába kezdett javulni erre kispad??? hogy bizonyítson így a brasil??? Nem bántom Guddyt de szerintem Ronaldinho 1000x jobb nála..
javulni kezdett volna? érdekes, nekem nem tűnt fel
hmm érdekes.. nekem pedig feltűnt.. ami barca meccseket játszott azokba én ugyvélem h javulni kezdett.. de h mért nem kezdő msot ezt totál nemértem.. ezt magyarázd emg ha már másikat nemérted.
Amit eddig hiányoltunk Rijkaardtól, próbálja motiválni.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.12.01. 21:40:24

chi omega írta:
Ronaldinho&Barca írta:Ezt totál nem értem.. Ronaldinho Barcai formája mostanába kezdett javulni erre kispad??? hogy bizonyítson így a brasil??? Nem bántom Guddyt de szerintem Ronaldinho 1000x jobb nála..
javulni kezdett volna? érdekes, nekem nem tűnt fel
hmm érdekes.. nekem pedig feltűnt.. ami barca meccseket játszott azokba én ugyvélem h javulni kezdett.. de h mért nem kezdő msot ezt totál nemértem.. ezt magyarázd emg ha már másikat nemérted.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2007.12.01. 21:35:56

Ronaldinho&Barca írta:Ezt totál nem értem.. Ronaldinho Barcai formája mostanába kezdett javulni erre kispad??? hogy bizonyítson így a brasil??? Nem bántom Guddyt de szerintem Ronaldinho 1000x jobb nála..
javulni kezdett volna? érdekes, nekem nem tűnt fel
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2007.12.01. 21:34:21

Tény, hogy most a kezdőben lenne a helye, ennyi sérülttel, de a lyoni 20 perce alapján... Ott az különböztette meg egy nagymamától, hogy a nagymamik nem tudnak 2 nagy keresztlabdát adni. De ez kevés.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.12.01. 21:28:15

Ezt totál nem értem.. Ronaldinho Barcai formája mostanába kezdett javulni erre kispad??? hogy bizonyítson így a brasil??? Nem bántom Guddyt de szerintem Ronaldinho 1000x jobb nála..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2007.12.01. 21:17:37

ronnie formája alapesetben indokolná, legalábbis "elfogadhatóvá" tenné, hogy a kispadon van, de így, hogy nem Henry vagy Eto'o, hanem guddy játszik helyette, így egy kicsit furcsa. Guddynál ez a Ronaldinho is sokkal jobb.
Kép
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.01. 21:03:01

Nem lepődtem meg, csak kicsit most csalódott vagyok. Úgylátszik, hogy Frenk tud még meglepetéseket okozni. Szánalmas..
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2007.12.01. 21:02:47

hát nem tom,sztem most ronninak kezdenie kellett volna! a nagy meccseken azért midnig jobbat nyujtott,akármilyen formában volt!pl tavaly itthon madrid ellen,sztem messi mellett ő volt az egyik legjobb!rem,most frankie egyik taktika eszméjét huzza elő és ezzel nyerünk és akkor midnenki azt mondja majd,hogy frankie milyen jot huzott, és nem azt,hogy ronnie nem jáccot!ennek ellenére csereként beáll és lendit majda a csapaton!!!sztem!!!!! :roll: :D :!:
.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.01. 20:58:30

Primitive írta:De, csak nem gondoltam, hogy Frankie megmeri ezt lépni. Ez nekem kicsit dúrva azért. Szegény Bojant csépelteti 17 évesen a favágók között, ez kicsit felelőtlen. Nekem mindenesetre R10 kezdő lett volna, ha máskor nem is, de legalább most igen! Meglátjuk, nemtom, Bojan hogy fog szerepelni! OFF off :D
Oké, az aggályokat értem, sőt...nekem is megvannak.

Csak azért kérdeztem h néztek e meccset mostanság :D ... mert egy párszor meglépte ezt mostanában, így legalábbis a meglepődést nemértem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.12.01. 20:58:01

lionelmessi19 írta:
Primitive írta:Hát, azért ez így érdekes lesz.. Én most nem ültettem volna le.. Akkor hogy lesz?



Ini................Guddy.................Messi ??
Bojan... és Guddy megy a kp-ra.
Én nemtom, senki nem nézett mostanában Barca meccset? :D
De. Néztünk. Épp azért értetlenkedünk mert így Guddy fog játszani és az már régen rossz :roll: Igaz nem ebben a felállásban mint ahogy Primitive felvázolta de a középpályán. Nem értem hogy Rijkaard hogy nem látja hogy egy ilyen formában lévő R10 1000x többet ér mint egy rémgyenge Eidur :evil:
Kép
Avatar
Oleguer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.10.07. 21:09:44
Tartózkodási hely: DebreceN
Kapcsolat:

2007.12.01. 20:57:11

lionelmessi19 írta:
Primitive írta:Hát, azért ez így érdekes lesz.. Én most nem ültettem volna le.. Akkor hogy lesz?



Ini................Guddy.................Messi ??
Bojan... és Guddy megy a kp-ra.
Én nemtom, senki nem nézett mostanában Barca meccset? :D
Nézzük mi, csak Guddy olyan halvány nemtudjuk eldönteni mitis akar jáccani :lol:
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
---------------Katt ide----------------
Lezárt