Edmilson

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.11.24. 19:07:32

Milito egyáltalán nem gyenge szvsz... :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.11.24. 19:03:57

Zambrotta itt nem nyujt világklasszis teljesitmény, nem hiába került szoba szezon végén a távozása. Touré jol megszüri a támadásokat, de 1 igazi világklasszis vkp. még ezen kivül a támadásokba is be tud segiteni, ezen még javithatna. Márquez is elég kritikát kapott, ezért is jött Milito, bár eddog ő is gyenge.
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2007.11.24. 13:04:39

etooka te miről beszélsz? :shock: :shock:
Touré remekül megállja a helyét, oké kell az Edmilson se jönne rosszul..
azért szapuljuk Ronniet mert már jó ideje nincs formában és ez nemcsak 1-2 meccse van.. ha nézel meccseket nemgyakran látod mozogni... áll mint [auto_cenzúra] a lakodalomban :roll: :D és cseszik edzésre járni,rendesen dolgozni, Marquez meg aztán annyit kezdő hogy hűha, igen vannak roszabb napjai mint mindenkinek.. de én ahoz tartom magam a Marquez-Ronnie összehasonlításnak nincs sok értelme :roll:
Zambrotta meg egy világklasszis bárhol játszatható.. Belettinek nemvolt már helye és én szeretném hogy játszon.. de ennek ára van
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2007.11.24. 12:11:31

Slither írta:
Etooka írta:Komolyan mondom,mért annyira nyilvánvaló,hogy Ronnie a fekete bárány?!én senkit nem akakork kritizálni,senkit sem vádolok,de az érdekes,hogy amikor tavaly nyáron jött zambi és thuram,ill gudjohnsen,azóta nem megy....ne értsetek félre,én Zambi játékát imádom,thuram-ét nem annyira,de barcás,szal megkedveltem,guddy játékam eg mindig tetszett,szal nem vádaskodok,de.....érdekes....szoval,hogy ronnie 3 éven át tudott jáccani,most meg "csak" golt rug vagy jo passzt ad....!
Szted kinek a játéka romlott le a legszembetűnőbben? Kin látszik pár kg felesleg? Ki az aki a legkevesebbet mozog a pályán?
Zambi jobb mint bármelyik jobb bekünk volt, vele semmit sem romlott a játék. Thuram nem kezdett túl sokszok, amúgy sem a védő játékunkkal van gond. Gudi meg alig játszik, ha miatta (vagyis akkor a hiánya miatt) nem megy a csapatnak, akkor te vagy a szakma bölcse. :P
Gondolkozni is lehet. :wink:
csak ronninak romlott le a játéka?marha érdekes,de amikor tavaly márqueznek rosszul metn,eghy két [auto_cenzúra] hozzászolás,azt kész!ennyi volt,ronnie-t meg szapulják izombol 1 éve!egyébként a szakmaiságrol emg annyit,hogy egy kakaskadó,önfejű háttérember miatt is jöhet ez ki!nem minden ember egyforma,mindenkin máshogy jön ez ki vagy sehogy!Zambrotta-nal jobb hátvédünk nem volt,de jobb formáju volt!méghozá belletti szerintem még akkor is jobban játszott,mikor állitolag rola kaptuk a golokat!szal zambi is mutathatná azt a formáját,mint a vb-n!egyébként meg Edmilson is visszajöhetne,emrt amikor formában volt,ighaz ez kevés idő volt,akkor volt védekező középpályánk!Touré marha jo,de még nem tudott teljesen beiileszkednie!
.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.11.23. 20:51:10

LG írta:Bárcsak ne lenne igazam.
Sajnos teljesen igazad van.
Uj csapatot kell épiteni. Mint 2004-ben. Jött egy szinte teljesen uj csapat, és megverte a világot... de ez nem mehetett igy örökre. Az tisztán látszik hogy ez a csapat már nem képes hosszu távu jo formára, kell az uj csapat.

De ez már nagyon OFF :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.11.23. 20:45:32

Igazat megvalva csak akkor játxott jol a Barcában :wink: Igaz, akkor volt hosszabb, sérülés nélküli időszaka :cry: Amugy én birom őt, és igazat is adok neki, de sztem a csapattársai és a vezetők nem igy gondolják, és ezért mennie fog kelleni. Hiába mondott igazad, itt olyan bajok vannak a csapatnál, h az a rossz, aki igazat mond. Bárcsak ne lenne igazam.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.23. 20:37:04

sztem edmilsonnak tökéletesen igaza van!!! ugyanez történt a reallal is! összeraktak egy bomba csapatot, akik éveken át oktattak mindenkit, de ezek a sztárok kiégtek és most a real megint elkezdett csapatot építeni és egész jól!!!
edmilson annak idején nagyon biztos volt a vkp poszton. marquezzel kiegészítették egymást. mindketten sokat visszaléptek védekezni, de mostanában sok a sérülés és kevés a motiváció... asszem ennek a korszaknak vége... vagy csapat frissítés, vagy edző csere, aki felrázza a sztárocskákat, vagy az lesz a sorsuk, mint a realnak!!!!!!!
szóval edmilsont senki ne bírálja!!! tökéletesen igaza van!!! remélem a sérülése után ott folytatja ahol 2006-ban abbahagyta... mert hogy ő akkor játszott utoljára jól!!!!!!!!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.11.23. 20:33:19

Etooka írta:szoval,hogy ronnie 3 éven át tudott jáccani,most meg "csak" golt rug vagy jo passzt ad....!
Kivéve amikor nem. Decora tavaly igaz volt a kritika, de idén :?: :roll: Lehet, ha nincs a sérülése, most nem lennénk ekkora kakiban, ugyhogy őt most nem illeti kritika. 1értelmüen Ronaldinho az első számu fekete bárány, és aki sztem még az lehet az XAVI :!: Idén eddig csak alibifocit láttunk tőle...
Az áldozatválalás még nagyon sok emberből hiányzik, csak Messi, Iniesta, és Puyol akivel-e téren elégedett vagyok, illetve Krkic mikor játxik, de nála ez sajna gyakran már önzőségbe m1 át.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.11.23. 18:15:08

pistinho írta:sem deco, sem edmilson nem egy barcelona szintű játékos.
Már várom az olyan hsz-eket hogy: "Henry, Puyol, Roni, Xavi, Messi nem barca szintü játékos.... jo ha a fradi megveszi öket fejenként 4990ft-ért"

Viccet félretéve: Deco sztem azon kevés játékosok között van a barca-ban, akik javultak tavaj ota. Bejött neki most egy sérülés, remélem ott folytatja ahol abbahagyta.

Hogy ne legyen teljesen OFF edmilsonrol is pár szo: nagyon nem tudta megmutatni hogy mire képes ebben az évben (is), mer sérült, ha visszatér kiváncsi leszek mennyire fog feljavulni a játéka. Tudom sérülés után lesz.... de attol még kiváncsi vagyok.

U.i.: Deco-nak tényleg nagy a szája.... és ö is ott volt azok között akik legjobban edmilkának (vissza)po**ztak... de szerintem nem kellett volna magára vennie, biztos nem volt ott a "fekete barik" között.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.11.23. 18:06:42

pistinho írta:sem deco, sem edmilson nem egy barcelona szintű játékos. én azt mondom mindketten inkább súlyos teher a csapatra. ugyanúgy mint marquez és oleguer is. Ez a barcelona, szerintem kellene húzni egy szintet a vezetőségnek, és elfelejteni a múltat, hogy ki mit tett a csapatért, és most mit tesz. és nem azért tartani a játékosokat +2-3 évig hogy hátha megint...
Decot nem szeretem, de hogy nem Barcaszintű. :shock:
Milka is jó volt a Barca előtt, itt túl sokat volt sérült. Rafa meg azóta rossz, amióta a csapat is az.
Oliról nem lehet vitatkozni. :D
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.11.23. 18:03:22

pistinho írta:sem deco, sem edmilson nem egy barcelona szintű játékos. én azt mondom mindketten inkább súlyos teher a csapatra. ugyanúgy mint marquez és oleguer is. Ez a barcelona, szerintem kellene húzni egy szintet a vezetőségnek, és elfelejteni a múltat, hogy ki mit tett a csapatért, és most mit tesz. és nem azért tartani a játékosokat +2-3 évig hogy hátha megint...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Te láttad már idén játszani Decot?
pistinho
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.05.11. 20:43:34

2007.11.23. 18:02:12

sem deco, sem edmilson nem egy barcelona szintű játékos. én azt mondom mindketten inkább súlyos teher a csapatra. ugyanúgy mint marquez és oleguer is. Ez a barcelona, szerintem kellene húzni egy szintet a vezetőségnek, és elfelejteni a múltat, hogy ki mit tett a csapatért, és most mit tesz. és nem azért tartani a játékosokat +2-3 évig hogy hátha megint...
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.11.23. 17:58:57

Etooka írta:Komolyan mondom,mért annyira nyilvánvaló,hogy Ronnie a fekete bárány?!én senkit nem akakork kritizálni,senkit sem vádolok,de az érdekes,hogy amikor tavaly nyáron jött zambi és thuram,ill gudjohnsen,azóta nem megy....ne értsetek félre,én Zambi játékát imádom,thuram-ét nem annyira,de barcás,szal megkedveltem,guddy játékam eg mindig tetszett,szal nem vádaskodok,de.....érdekes....szoval,hogy ronnie 3 éven át tudott jáccani,most meg "csak" golt rug vagy jo passzt ad....!
Szted kinek a játéka romlott le a legszembetűnőbben? Kin látszik pár kg felesleg? Ki az aki a legkevesebbet mozog a pályán?
Zambi jobb mint bármelyik jobb bekünk volt, vele semmit sem romlott a játék. Thuram nem kezdett túl sokszok, amúgy sem a védő játékunkkal van gond. Gudi meg alig játszik, ha miatta (vagyis akkor a hiánya miatt) nem megy a csapatnak, akkor te vagy a szakma bölcse. :P
Gondolkozni is lehet. :wink:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.11.23. 17:57:21

azt nem tudom, h deco is bent van-e a "feketék" között, de akkor is ő ugatott a legjobban, amikor az előző szezonban megjegyezte edmilson, h inkább a meccsekre kellene koncentrálni, mint a bugira, akkor deco sértődött meg a leginkább.

igazából azért bosszant ez az egész történet, mert ezeknek az embereknek ez a munkájuk, azért kapják a fizetésüket, h jól focizzanak. minden kívánságukat lesik, tömegek nyalják a seggüket, és ehhez képest nem csinálnak lóf.szt sem, ráadásul asszisztál mindehhez egy nagytudású edzői stáb, plusz a vezérkar.... ha meg vki ezt felemlegeti, akkor leugatják, ahelyett, h magukba szállnának és változtatnának a dolgokon, mert a tudásuk, a körülmények, minden maximálisan meg van hozzá!
tuti, h ha nincs ez a balhé, akkor semmi sem történik, szépen elsűllyedünk a középszerben és örülünk az értékes dobogós vagy uefás helyeknek, mert azt azért akkor is elérné ez a keret, h ha hátrafele szaladgálva játszanák le a meccseket, pedig a barcánál mindig a bajnoki elsőségnek kellene a célnak lennie!
de talán még nem késő változtatni.
egyszer még hálásak leszünk edmilsonnak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.11.23. 17:45:29

Boixos írta: de hogy deco ismét élen volt az ugatásban... shit :x

egyébként sztem edmilsonnal ellentétben inkább azoknak kellene elhúzniuk a csapatból
Deco-nak nem kellene szerintem. Jár a szája mindig, de ö csinál is valamit a pályán. Ö biztos nem volt az Edmilson féle fekete bárány szerintem.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2007.11.23. 17:43:27

Komolyan mondom,mért annyira nyilvánvaló,hogy Ronnie a fekete bárány?!én senkit nem akakork kritizálni,senkit sem vádolok,de az érdekes,hogy amikor tavaly nyáron jött zambi és thuram,ill gudjohnsen,azóta nem megy....ne értsetek félre,én Zambi játékát imádom,thuram-ét nem annyira,de barcás,szal megkedveltem,guddy játékam eg mindig tetszett,szal nem vádaskodok,de.....érdekes....szoval,hogy ronnie 3 éven át tudott jáccani,most meg "csak" golt rug vagy jo passzt ad....!
.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.11.23. 17:39:08

puyol persze, h beszólt, hiszen ő a csk, egyszerűen nem hagyhatta szó nélkül a dolgot. de hogy deco ismét élen volt az ugatásban... shit :x

egyébként sztem edmilsonnal ellentétben inkább azoknak kellene elhúzniuk a csapatból, de kva gyorsan, akik eddig csak a fogadkozásokban voltak nagyon erősek, vagy még abban sem.
tök mindegy, h kikről/kiről van szó, ilyenekre egyszerűen nincs szükség a barcában.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.11.23. 17:38:01

Bodi írta:Érdekes,hogy pont Puyol és Deco támadta Edmilsont.
Ők ketten rendkívül motiváltak,pont hogy őket kellene,hogy a legjobban zavarja 1-2 játékos hozzáállása.Azt nyílván ők is látják,hogy Edmilsonnak igaza van.
Nagyon kíváncsi lennék,hogy kik azok a fekete bárányok.
Az egyik nyílvánvalóan Ronaldinho,de nemtom kikre gondolt még Edmilson.
Azt nem értem,hogy Spanyolban miért rakták Eto'o-t a második helyre,rá mindent lehet mondani,de azt nem,hogy pénzért focizna.
Valószínüleg azért támadták hogy a nyilvánosságnak mondta amit mondott!
Nem hiszem hogy a tartalmi részét a nyilatkozatának bárki is érdemben támadni tudta volna... :roll:
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.11.23. 17:26:28

Érdekes,hogy pont Puyol és Deco támadta Edmilsont.
Ők ketten rendkívül motiváltak,pont hogy őket kellene,hogy a legjobban zavarja 1-2 játékos hozzáállása.Azt nyílván ők is látják,hogy Edmilsonnak igaza van.
Nagyon kíváncsi lennék,hogy kik azok a fekete bárányok.
Az egyik nyílvánvalóan Ronaldinho,de nemtom kikre gondolt még Edmilson.
Azt nem értem,hogy Spanyolban miért rakták Eto'o-t a második helyre,rá mindent lehet mondani,de azt nem,hogy pénzért focizna.
Avatar
Henry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2007.06.25. 17:51:42
Tartózkodási hely: Valahol az Univerzumban ;)

2007.11.23. 16:43:34

respect Edmilson!

pont ilyesmiken jár a fejem régóta... Edmilson megmondta a tutit. Sztem a Ronaldinho a fekete bárány... már annyi pénze van, hogy már tök mind1 neki hogy hogy villog....

mindig is tudtam, hogy pénz miatt dolgoznak a sráccok. persze tisztelet kivételével.
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2007.11.23. 16:05:41

Igaza van Eddynek, DE ezt nem így kellett volna... :roll:
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.11.23. 14:55:38

ez már kicsit off lesz itt, de mivel már itt volt róla szó:

Nem tudom miért gondoljátok, hogy egy határozottabb, keményebb edzőre jobban hallgatnának a játékosok. Semmi összefüggés nincs az edző keménysége, habitusa és a játékosok lelkesedése között. Aki nem akar hajtani, [auto_cenzúra] az egészbe, annak lehet könyörögni vagy le lehet ordítani a fejét akkor sem változik. Persze minden játékos más.
Egy olyan csapatnál mindig nehéz megtalálni a megfelelő hangsúlyt ahol teljesen különböző egyéniségek, sztárok is játszanak.
Hiába jöttök Mourinhoval, mert ez neki sem sikerült. Amint a cselszi sztárokat kezdett el igazolni és mentek Seváék, már ő sem volt olyan meggyőző.
Rijkaardnak most felhánytorgatjátok a "tutyi-mutyi" nyilatkozatait, amiben védi a játékosokat, de a portugál kollégája sem arról híres, hogy kiteregtetné a szennyest. Jose szintén védi a játékosait.
Sem Fergusson sem Wenger nem a keménységéről híres. Ők ugyan hogyan tudják a játékosaikat motiválni éveken át? A motiváció abszolút játékos függő szerintem. A motiválásban nem sok szerepe van már ezen a szinten az edzőnek.
Kép
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2007.11.23. 14:21:41

Emilson kijelentésein nagyon meglepődtem.Én nem ilyennek ismertem meg legalábbis a nyilatkozatai(nem nyilatkozatai) alapján.De lehet hogy ebből még jól fog kijönni a csapat.Ha én csapattag lennék a következő meccseken megmutatnám a világnak hogy mi a véleményem a nyilatkozatről és ez csak jó játékkal és minden eddiginél nagyobb akarással lehetséges :!: Ezt várom a srácoktól a következő meccseken mert ha ez sem rázta föl a csapatot akkor semmi :roll:
Forca BARCA
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.11.23. 14:08:24

sztem a bulizást,meg a reklámforgatást ironikusan mondta...... :roll:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.11.23. 12:55:50

Edmílson: "Öt-hat év múlva én már nem leszek itt,..."

Remélem már januárban nem lesz itt... :roll:
Victor_Valdes írta:Edmilson megint megmonta a frankót, és teljesen igaza van!Amit pedig a Milán elleni meccsröl mondott....és igaza van mert tényleg óriási győzni akarás volt bennük!A srácoknál ez most hiányzik és amíg a játokosok magutol nem jönnek rá (Ami ugye Frank dolga lenne de hogy ő leorditsa a játékosokat nah azt várhatjuk... Megint oda jutok hogy új edző) addig nem fogunk nyerni
Lehet hogy megmondta a frankót, de azt mégsem kellett volna mondania, hogy mindenkinek van fontosabb dolga a focinál, mint pl. a bulizás vagy a reklámforgatás. Persze utólag elismerte hibáját a csapatnak, de előtte kellett volna gondolkodnia, mielőtt lenyilatkozza ezeket! Mielőbb tűnjön el, én azt mondom!
Lezárt