Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2007.11.17. 21:51:20

Maxi írta:
Rivaldo11 írta: Ha inzági felvenné a mezünket, én lennék az első aki kiutazna egy edzésre, valahogy berohanna a pályára, és eltörné a lábát.
Elvinnének, lecsuknának, de megérné.
Ahogy mondod,megyek veled!
Nem sok focistát utálok úgy mint őt...sose fogom elismerni akármennyi gólt lő(tt)!Isten ments tőle!
3-an vagyunk, én is mennék veletek! Nagyon nem szimpatikus Inzaghi, meg én abszolút nem bírom, mert pl. a kommentátorok mindig azzal jönnek, h a leshatáron született! Am a BL döntőbe sztem Pirlo szabadánál amikor "vállal" beleért, és gól lett, sztem lesen állt! Na ennyit erről! Inzaghi 1 tipikus makkültetvényes befejezőcsatár, ez tetszik! :D
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2007.11.17. 21:44:02

Csumicsá! Sztem is jöhetne Tiago, abszolút nem lenne rossz vétel! Amúgy, ami az univerzális kp.-t illeti, ott nálam Hamit Altintop a nyerő, mert: a középpályán bárhol bevethető, jól osztogatja a labdákat, ideális lövőerő, és technika stb. Lehet, hogy, ti nem így gondoljátok, de sztem a Bayernbe jól játszik, bár onnan egyhamar nem fog elmenni, mondjuk nemtom meddig szól szerződése, meghát, a Barcánál szó sincs Altintopról, persze, nem kell leigazolni, ez csak 1 vélemény volt 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Aprieto

2007.11.17. 21:30:24

Persze... Inzaghit...
:lol:
Tartom, hogy csatárt nem kell venni. Csak akkor ha nem akarják megtartani a két fiatalt... Gudjohnsen húzzon a rákba már...

Ha mindneképpen csatár, akkor amolyan Larsson-féle kellene. Aki viseli a padozást, de benne van mindig a gól.
34 éves már Pauleta, de még mindig tolja azon a szinten ami egy hébe-hóba beállósnak megteszi.. Szerintem.

De mondom... inkább egy univerzális kp. kellene.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2007.11.17. 20:36:05

Tiago jó vétel lenne. A Lyonba asszem bizonyított és nem csak a francia élvonalba, hanem a BLbe is. Nem igazi törő, de több labdát tudna szerezni mint Xavi Ini és Deco együtt, me ha ők 3an játszanak az nem az igazi. Ha Yaya az ANK-n Edmilka meg szokás szerint a levesbe, én sztm eljátszhatna. Szóval tőlem jöhetne
Avatar
Shorty
Jugador del Barça
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2007.08.20. 23:41:38

2007.11.17. 20:26:47

Mi bajotok van inzaghival ? Az a dolga hogy mindenáron gólt szerezzen egy jó passzból és nem az hogy végig cselezze a mezőnyt és úgy rúgjon gólt.
Ő egy tipikus makkültetvényes befejező csatár :lol:
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2007.11.17. 20:15:30

sztem nem lenne rossz egy középpályás, mert a nagy csapatok közül nekünk van a legkevesebb belőlük. az 5 sztem elég kevés. Marquez-re inkább védőként kéne számítani, Edmilson meg mindig sérült, szóval elég nagy luxus, hogy a padon nincs épkézláb csere kp. Appiah, vagy Tiago jó lenne. pl.Guddy helyére, sztem ő teljesen felesleges, meg Ezqu is.
vagyis őket elkéne adni, és akkor még az se lenne, hogy esetleg túl sokan vagyunk. befejező csatár sztem nem kell, de lehet hogy elférne, csak ott van a két fiatal titán, meg hát Samu is visszatér nem sokára.
Kép
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2007.11.17. 20:13:05

Rivaldo11 írta: Ha inzági felvenné a mezünket, én lennék az első aki kiutazna egy edzésre, valahogy berohanna a pályára, és eltörné a lábát.
Elvinnének, lecsuknának, de megérné.
Ahogy mondod,megyek veled!
Nem sok focistát utálok úgy mint őt...sose fogom elismerni akármennyi gólt lő(tt)!Isten ments tőle!
Forca Barca
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.17. 20:04:04

Szakacs írta: Van csak serult :roll: Vegyuk kolcson Inzaghit :D
Ha inzági felvenné a mezünket, én lennék az első aki kiutazna egy edzésre, valahogy berohanna a pályára, és eltörné a lábát.
Elvinnének, lecsuknának, de megérné.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messinho87
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.11.15. 14:52:45
Tartózkodási hely: Keszthely
Kapcsolat:

2007.11.17. 19:20:23

Én sem szeretem Inzaghit, de el kell ismerni van nistelrooy kettő. Elég neki egy lecasorgó labda. Meg hát szinte a hátáról is bepattan a labda. A Liverpool-Milan bl döntőn hogy szerzett gólt??? Vállba rúgták, és bement. Úgyhogy rá lehet mondani hogy minden porcikájába benne van a gól.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2007.11.17. 15:12:37

Szakacs írta:
Kralo írta:Inzaghi. :D Az a baj vele is, hogy már ő sem fiatal, de egy kis szerencse jót tenne ott elöl. :D
En ugy vettem eszre h a forumon mindenki utalja Pippot..de mindezek ellenere imadom..mindig ott van..es mindig kotor-kapar-csuszik-maszik mindent megtesz a gol erdekeben..es persze pofazik a vedoknek :)) figyelem eltereles :D
Nekem se tartozik a kedvenceim közé, de a primadonnák között lehet jól jönne.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2007.11.17. 15:07:14

Kralo írta:Inzaghi. :D Az a baj vele is, hogy már ő sem fiatal, de egy kis szerencse jót tenne ott elöl. :D
En ugy vettem eszre h a forumon mindenki utalja Pippot..de mindezek ellenere imadom..mindig ott van..es mindig kotor-kapar-csuszik-maszik mindent megtesz a gol erdekeben..es persze pofazik a vedoknek :)) figyelem eltereles :D
Tiziano Crudeli fan :!:
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2007.11.17. 14:52:26

Szakacs írta:
Kralo írta:Védelemben semmi gond. Volt év amikor Oleguer játszott szinte végig. Most meg milyen nevek vannak .. Puyol, Milito, Thuram, Marquez, Abidal, Zambrotta.. ki jöhetne még a védelembe?

Egyáltalán egy ilyen kerethez kit lehetne még leigazolni erősítésként? Nekem egy biztos csatár (ék) hiányzik, akinek még a hátáról is a kapuba pattan a labda, akit meg lehet találni a labdákkal, aki erős, rugalmas és mozgékony. Nah ilyenünk nincs.
Van csak serult :roll: Vegyuk kolcson Inzaghit :D
Bizony van, nagyon várom, hogy felépüljön végre. Csak hát még újra formába lendül az nem kis idő. :(

Inzaghi. :D Az a baj vele is, hogy már ő sem fiatal, de egy kis szerencse jót tenne ott elöl. :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2007.11.17. 14:49:29

Kralo írta:Védelemben semmi gond. Volt év amikor Oleguer játszott szinte végig. Most meg milyen nevek vannak .. Puyol, Milito, Thuram, Marquez, Abidal, Zambrotta.. ki jöhetne még a védelembe?

Egyáltalán egy ilyen kerethez kit lehetne még leigazolni erősítésként? Nekem egy biztos csatár (ék) hiányzik, akinek még a hátáról is a kapuba pattan a labda, akit meg lehet találni a labdákkal, aki erős, rugalmas és mozgékony. Nah ilyenünk nincs.
egy olyasmi kellett volna mint a lófejű van nisterooy!
Kép
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2007.11.17. 14:45:51

Kralo írta:Védelemben semmi gond. Volt év amikor Oleguer játszott szinte végig. Most meg milyen nevek vannak .. Puyol, Milito, Thuram, Marquez, Abidal, Zambrotta.. ki jöhetne még a védelembe?

Egyáltalán egy ilyen kerethez kit lehetne még leigazolni erősítésként? Nekem egy biztos csatár (ék) hiányzik, akinek még a hátáról is a kapuba pattan a labda, akit meg lehet találni a labdákkal, aki erős, rugalmas és mozgékony. Nah ilyenünk nincs.
Van csak serult :roll: Vegyuk kolcson Inzaghit :D
Tiziano Crudeli fan :!:
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2007.11.17. 14:40:14

Védelemben semmi gond. Volt év amikor Oleguer játszott szinte végig. Most meg milyen nevek vannak .. Puyol, Milito, Thuram, Marquez, Abidal, Zambrotta.. ki jöhetne még a védelembe?

Egyáltalán egy ilyen kerethez kit lehetne még leigazolni erősítésként? Nekem egy biztos csatár (ék) hiányzik, akinek még a hátáról is a kapuba pattan a labda, akit meg lehet találni a labdákkal, aki erős, rugalmas és mozgékony. Nah ilyenünk nincs.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.17. 14:18:00

Ronaldinho&Barca írta: Én ugy gondolom hogy a védelemben van mit alakítani azért elégég bizonytalan. Jövőre (ha) Thuram elmegy akkor milyen elsz a védelem? :?
Oleguer azért nem egy biztos támpont.. had idézzek egy kommentátort " Valdes után ő a 2. gyenge pontja a csapatnak"
12 meccs alatt eddig 10 kapott gól, ez a második legjobb a ligában. A védelemmel nincs semmi probléma.
Avatar
ádeszsz
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.04.23. 15:24:10
Tartózkodási hely: Gyöngyös
Kapcsolat:

2007.11.17. 14:01:34

Ronaldinho&Barca írta:
Slither írta:
Ronaldinho&Barca írta: Egyetértek veled. Szerintem msot inkább a védelemre kéne figyelni és azon téren igazolgatni. Tiago meg csak cserébe jönne szóval ennek semmi értelme így. Védelmünket kell erősíteni középpályán nincs gond szeritnem,
Nem értetted ezek szerint Zozz írását. :?
A védelemmel nincs semmi gond, sőt az játékosokat nézve sehol sincs gond a csapatban. Csak a mutatott játék ami nagyon gyenge.
Én ugy gondolom hogy a védelemben van mit alakítani azért elégég bizonytalan. Jövőre (ha) Thuram elmegy akkor milyen elsz a védelem? :?
Oleguer azért nem egy biztos támpont.. had idézzek egy kommentátort " Valdes után ő a 2. gyenge pontja a csapatnak"

Szeritnem Tiago kölcsönbevételének nincs sok értelme, én személy szerint a védelmet erősíteném inkább.

szerintem tiago kölcsönbevétele nem hülyeség, ügyes gyerek, nálunk sok a sérült...emlékezzetek davids-ra mikor jött...most niylván nincs olyan űr a középpályán, de a barca keretében jelengleg sajnos akárki akármikor akármennyi időre lehet sérült..ha nem válik be nem vesszük meg ilyen egyszerű...a védelmet nem tudom erősíteném e...van 4 középső védőnk, mind nagyon jó játékosok, a szélső embereink most rendben vannak, csak nem értem hogy frank miért így játszatja a védelmet...valdes meg idén sztem egyátalán nem gyenge pont, rengeteget fejlődött, magabiztosabb lett, higgadtabb, nem lepkézik annyit...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.11.17. 13:45:31

Slither írta:
Ronaldinho&Barca írta: Egyetértek veled. Szerintem msot inkább a védelemre kéne figyelni és azon téren igazolgatni. Tiago meg csak cserébe jönne szóval ennek semmi értelme így. Védelmünket kell erősíteni középpályán nincs gond szeritnem,
Nem értetted ezek szerint Zozz írását. :?
A védelemmel nincs semmi gond, sőt az játékosokat nézve sehol sincs gond a csapatban. Csak a mutatott játék ami nagyon gyenge.
Én ugy gondolom hogy a védelemben van mit alakítani azért elégég bizonytalan. Jövőre (ha) Thuram elmegy akkor milyen elsz a védelem? :?
Oleguer azért nem egy biztos támpont.. had idézzek egy kommentátort " Valdes után ő a 2. gyenge pontja a csapatnak"

Szeritnem Tiago kölcsönbevételének nincs sok értelme, én személy szerint a védelmet erősíteném inkább.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.17. 13:40:26

Slither írta: Nem értetted ezek szerint Zozz írását. :?
A védelemmel nincs semmi gond, sőt az játékosokat nézve sehol sincs gond a csapatban. Csak a mutatott játék ami nagyon gyenge.
Igen pontosan :wink:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.17. 13:39:07

Nem kell játékost venni sehova, csak egy szakembert a padra!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.11.17. 13:38:16

Ronaldinho&Barca írta: Egyetértek veled. Szerintem msot inkább a védelemre kéne figyelni és azon téren igazolgatni. Tiago meg csak cserébe jönne szóval ennek semmi értelme így. Védelmünket kell erősíteni középpályán nincs gond szeritnem,
Nem értetted ezek szerint Zozz írását. :?
A védelemmel nincs semmi gond, sőt az játékosokat nézve sehol sincs gond a csapatban. Csak a mutatott játék ami nagyon gyenge.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.11.17. 13:35:15

Zozzy 5 írta:Azért csínnyán ezzel a Marquez eladással. Ha most eladjuk, akkor egyrészt kapunk egy szerintem teljesen felesleges kp-t, másrészt nem lesz jövőre normális védő csere. Thuram valszeg elmegy, akkor meg nem marad senki Puyol és Milito mögött belülre. Vagy Olira számítotok? Akkor mindenképpen kellene venni egy új belső védőt, amiben nagyon nehéz eltalálni a jó megoldást, nagy a felelősség rajtuk, főleg egy ilyen támadó csapatba. Plusz olcsónak is kéne lennie aránylag, mert ugyebár csak padra jön, bírnia is kell apadozást, plusz bármikor bevethetőnek és magabiztosnak kell lennie. Nem könnyű...Szóval én azért megfontolnám, hogy ennyire könnyen megváljunk Rafatól, sőt, nem is válnék meg tőle.
Egyetértek veled. Szerintem msot inkább a védelemre kéne figyelni és azon téren igazolgatni. Tiago meg csak cserébe jönne szóval ennek semmi értelme így. Védelmünket kell erősíteni középpályán nincs gond szeritnem,
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Messinho87
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.11.15. 14:52:45
Tartózkodási hely: Keszthely
Kapcsolat:

2007.11.17. 13:33:17

Szerintem szinte az egész csapat úgy [auto_cenzúra] ahogy van. Nekem is be kell látnom, Rijkaard nem érdemel meg még egy esélyt. Jöjjön Mourinho, majd ő rendet tesz a cspaton belül, és a játékosok fejében, és akkor a csapat elindul majd a rendes úton. Ebből a csapatból szinte most minden hiányzik. Ha most osztályzatot kéne adni pl a Getafe elleni teljesítmény után, kinek adnánk 4-esnél jobb osztályzatot??? Valdesnek. Egyik gólról sem tehetett. Szerintem most felesleges elájulni attól, hogy idegenben 3-0-ra megvertük az Alcoyanot. Ne felejtsük, hogy nem egy szint a spanyol első osztályosokkal na mind1. Itt most nagyon nagy változások kellenek!!!!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.17. 13:33:08

Azért csínnyán ezzel a Marquez eladással. Ha most eladjuk, akkor egyrészt kapunk egy szerintem teljesen felesleges kp-t, másrészt nem lesz jövőre normális védő csere. Thuram valszeg elmegy, akkor meg nem marad senki Puyol és Milito mögött belülre. Vagy Olira számítotok? Akkor mindenképpen kellene venni egy új belső védőt, amiben nagyon nehéz eltalálni a jó megoldást, nagy a felelősség rajtuk, főleg egy ilyen támadó csapatba. Plusz olcsónak is kéne lennie aránylag, mert ugyebár csak padra jön, bírnia is kell apadozást, plusz bármikor bevethetőnek és magabiztosnak kell lennie. Nem könnyű...Szóval én azért megfontolnám, hogy ennyire könnyen megváljunk Rafatól, sőt, nem is válnék meg tőle.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.11.17. 13:28:59

Ronaldinho&Barca írta:Tiago-Márquez csere már télen ? :O
Hmm.... szerintem lehetne ebböl valami, igaz Márquez jo formát mutatott év eleje felé, de Tiago nagyon lendithetne sztem a csapaton.
Lezárt