Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.11.23. 16:09:48

Game90 írta:VV- Puyol, Abidal - Xavi, Yaya - Messi, R10, Deco, Iniesta - Henry, Samu
Jo, igen.... 2 védö azért már tulzás.. egyébként sokan irták hogy meg lehetne probálni 3-4-3-at.... (az enyém igaz 3-5-2) Csak találgattam hogy milyen taktika kellene már a 4-3-3 helyett....
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.11.23. 15:48:29

Danka00792 írta:--------Eto'o--Henry----------
Ini----------------------Messi-
------------Roni---------------
-------Yaya-----Xavi----------
Abi---------------------Zambi
-----------Puyol---------------
----------Valdes--------------
A védelem gyenge, viszont a középpálya nagyon erös lenne igy, a támadásrol nem is beszélve. Nemtom, lehet bejönne.
Hát ezt sztem gyorsan felejtsd el... :roll: Zambrottával meg Abidallal 3 védős játékot játszani? Frank megpróbálta már ezt a 3 védős felállást, nem nagyon vállt be. Sőt én tudok egy jobbat:
VV - Puyol, Abidal - Xavi, Yaya - Messi, R10, Deco, Iniesta - Henry, Samu
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.11.23. 15:29:22

Sztem igy fognak kivonulni a srácok:

Valdes-Zambrotta, Puyol, Milito, Eric- Yaya, Xavi, Ini- Roni(talán, de inkább Bojan), Henry, Messi

Xavi-t, és Ini-t nem szabadna együtt játszatni, de sztem ez Rijkaard-ot nem érdekli :roll:

Tippem: 2-0
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.11.23. 14:56:51

Itt van a Recreativo elleni keret:
Valdes, Jorquera, Xavi, Iniesta, Oleguer, Puyol, Ronaldinho, Marquez, Toure, Henry, Messi, Milito, Gudjohnsen, Abidal, Sylvinho, Zambrotta, Ezquerro and Bojan Krkic

Giovaninak nem jött helyre a bokasérülése és úgy néz ki, hogy a hétközi Lyon elleni BL meccsen sem léphet pályára! Kimaradt még Rijkaard döntése alapján Thuram, viszont bekerült a keretbe Ronaldinho aki csak ma tudott csatlakozni a csapat többi tagjához. Szerintem nem lesz megfelelő állapotban a holnapi meccsre és én ezért nem is játszatnám, tartalékoljon csak a Lyon elleni idegenbeli meccsünkre, ott lesz rá szükség!

Az én kezdőm a Recre ellen:
Valdes - Zambrotta, Puyol, Milito, Abidal/Sylvinho - Torué, Xavi, Iniesta - Bojan, Messi, Henry.

Holnapra egy sima 3-0-t tippelek! :roll:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2007.11.23. 14:12:27

mypeter írta:Szóval 4-4-2 Messi nélkül.
Gondolom ez elgépelés volt, és Henry akart lenni :wink: Egyébként nem a felállás számít véleményem szerint. Ahogy Edmílson is mondta, játszhatunk 4-3-3at, 4-4-2-t, a lényeg, hogy a srácok meghaljanak egymásért a pályán.
Forca Barca!
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.11.23. 12:57:56

Én megprobálnám ezt:

--------Eto'o--Henry----------
Ini----------------------Messi-
------------Roni---------------
-------Yaya-----Xavi----------
Abi---------------------Zambi
-----------Puyol---------------
----------Valdes--------------

A védelem gyenge, viszont a középpálya nagyon erös lenne igy, a támadásrol nem is beszélve. Nemtom, lehet bejönne.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.23. 12:45:58

Ha jol tudom a csapat utoljára a Bl döntőn fordított vesztett állásbol??Na ez szégyen...Javítsatok ki ha tévednék!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2007.11.23. 12:00:33

nekem a hozzászólás tartalmával van némi ktségem, hogy átgondolt-e.
Henry nem kell ide, viszon Frank álljon át 4-4-2-re Henryval és Eto'o-val, Henryt meg adjuk el. Szóval 4-4-2 Messi nélkül. Valamint a Belletti-Zambrotta összehasonlítás is sántít. Giuly pedig nem tud máshol játszani, csak ahol Messi a legjobb, tehát ő biztos nem maradt volna.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.11.22. 15:27:37

Capon írta:Miért nem a hozzászólását kommentáljátok? Csak az a fontos, hogy valakit lehessen [auto_cenzúra]. Nem értem minek kell gerjeszteni a feszültséget.
tökéletesen egyetértek! Majd megtanul helyesen írni! Én is sokszor hibázok,ha gépelek..ebből nem szabad messze menő következtetést levonni! Amúgy meg így is meg lehet érteni!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2007.11.22. 14:08:57

Miért nem a hozzászólását kommentáljátok? Csak az a fontos, hogy valakit lehessen baszogatni. Nem értem minek kell gerjeszteni a feszültséget.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Mikorka Kálmán
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:59:20
Tartózkodási hely: Idősek otthona

2007.11.22. 12:39:08

Rio Buscape írta: ...Szúrdd ki!! Majd jobb lesz meglátod :)
Sztem a fórumok nem a helyesírásról szólnak, de ha te csak ezt láttd meg a dologban akkor sajnállak!!...
Hát pedig igaza van nővérem. Nem megsértődni kell. Mert a bilin ülve 38 éve már helyesebben írtam mint te. Ha írni sem tudsz, hogyan vegyük komolyan a véleményed :?:
Mi ideget megettem má'... Nehogymá' megmondja valakinek valaki, hogy valami!
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.22. 12:06:25

Rio Buscape írta:Sry Fiúk, nekem ez nagyon szúrja a szemem.

Szúrdd ki!! Majd jobb lesz meglátod :)

Sztem a fórumok nem a helyesírásról szólnak, de ha te csak ezt láttd meg a dologban akkor sajnállak!!
Figyelj! Nem erről szól a fórum, DE, ha valamit ízlésesebben tálalnak azt nagyobb étvággyal eszed meg?! Nemde? Namármost, ha valaki helyesen ír, netalán még vesszőket is rak, akkor azt jobb, és érthetőbb elolvasni. Részemről vége. Bocs az OFF - ért.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Rio Buscape
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.16. 08:57:08

2007.11.22. 12:03:34

Sry Fiúk, nekem ez nagyon szúrja a szemem.

Szúrdd ki!! Majd jobb lesz meglátod :)

Sztem a fórumok nem a helyesírásról szólnak, de ha te csak ezt láttd meg a dologban akkor sajnállak!!
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.22. 12:00:55

Rio Buscape írta:Szeretnék szólni pár szót a barca igazolásairol a csapatmunkáról, és az edzőtt érintő dolgokrol :)
Először is én nem adtam volna el bellettit és giuly-t :) Hiányzik a ketejük dinamizmusa a jobb szélről! Kövezettek meg érte de sztem belletti van olyan jo védő mint zambrotta:)
Helyettük gudjohnsen-t és marquez-t kellet volna eladni!
Henry-leigazolásával egyáltalán nem értek egyet sőőőt
Riijkard sztem beleszürkült a 4:3:3-as felállásba változtatnia kell. pl. majd egy etoo henry csatár párossal és a 4:4:2-es felálással.
Dos Santost még nem eröltetném kölcsönadnám 1-2 évre vmelyik jobb csapatnak. Bojan maradjon sztem nagyobb tehetség és kellő ambícioval rendelkezik.
A jelenlegi helyzet nem kilátástalan csak kicsit meg kell rázniuk a fiuknak magukat:)
A télen de legkésőbb nyáron-marquez-tiago csere!!!!!!!! KEll még egy középpályás mert elég gyér a felhozatal a sokatfutó játékosokból! Egyedül xavi. de ő neki is sajna akkor megy ha a csaoatnak is megy :(
Iniesta véleményem szerint ronaldinho-val váltva egymást a baloldalon megoldják a dolgokat. Ami kellene még Edmilson-t eladni, és helyette egy gyors jobbszélsőt igazolni pl wright-philips Lehet hogy sokan kinevetnek ezért, de sztem jo húzás lenne. A spanyol foci elég gyors és dinamikus szoval a gyorsaságát itt csak kamatoztatni tudná. Henry-t elpasszolnám a milannak. Helyette megvenném Alfonso Alvest vagy Kanouté-t legrosszab esetben Fabiano-t. Na ugy kb ennyit akartam leirni :)


Kb. Ehhez annyit tennék hozzá, hogy több nyelvtan óra, és minden okés lesz. Hajrá! Ez a magyar nyelv megcsúfítása. Vajdasági magyar vagyok, és nekem kell Téged kijavítanom?! Igazán szégyelhetnéd magad! Sry Fiúk, nekem ez nagyon szúrja a szemem. :shock: :shock:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Rio Buscape
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.16. 08:57:08

2007.11.22. 11:47:46

Szeretnék szólni pár szót a barca igazolásairol a csapatmunkáról, és az edzőtt érintő dolgokrol :)
Először is én nem adtam volna el bellettit és giuly-t :) Hiányzik a ketejük dinamizmusa a jobb szélről! Kövezettek meg érte de sztem belletti van olyan jo védő mint zambrotta:)
Helyettük gudjohnsen-t és marquez-t kellet volna eladni!
Henry-leigazolásával egyáltalán nem értek egyet sőőőt
Riijkard sztem beleszürkült a 4:3:3-as felállásba változtatnia kell. pl. majd egy etoo henry csatár párossal és a 4:4:2-es felálással.
Dos Santost még nem eröltetném kölcsönadnám 1-2 évre vmelyik jobb csapatnak. Bojan maradjon sztem nagyobb tehetség és kellő ambícioval rendelkezik.
A jelenlegi helyzet nem kilátástalan csak kicsit meg kell rázniuk a fiuknak magukat:)
A télen de legkésőbb nyáron-marquez-tiago csere!!!!!!!! KEll még egy középpályás mert elég gyér a felhozatal a sokatfutó játékosokból! Egyedül xavi. de ő neki is sajna akkor megy ha a csaoatnak is megy :(
Iniesta véleményem szerint ronaldinho-val váltva egymást a baloldalon megoldják a dolgokat. Ami kellene még Edmilson-t eladni, és helyette egy gyors jobbszélsőt igazolni pl wright-philips Lehet hogy sokan kinevetnek ezért, de sztem jo húzás lenne. A spanyol foci elég gyors és dinamikus szoval a gyorsaságát itt csak kamatoztatni tudná. Henry-t elpasszolnám a milannak. Helyette megvenném Alfonso Alvest vagy Kanouté-t legrosszab esetben Fabiano-t. Na ugy kb ennyit akartam leirni :)
Avatar
Bitus
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.01.18. 13:13:46

2007.11.19. 16:39:12

Kimászunk a gödörből és mindenkit bedarálunk!
Barca Barca Baaaarca!!!!
Avatar
-Deco-
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.01.16. 15:59:36
Tartózkodási hely: Tiszaeszlár

2007.11.17. 00:11:13

kovinho írta:Az elég ciki ha lekésnétek. :lol:
Egyébként jó szórakozást, mi, lekopogom, nyáron megyünk ha minden igaz...
Köszönöm:) Remélem nem késsük le x) Neked pedig előre jó szórakozást...x)
Visca el Barça!!! Deco es mi favorito jugador:) y Messi:) /Jugadors, seguidors, tots units fem força!/ Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom: Barça, Barça, Barça!!!/
"Més que un club"

Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.11.16. 19:15:10

Az elég ciki ha lekésnétek. :lol:
Egyébként jó szórakozást, mi, lekopogom, nyáron megyünk ha minden igaz...
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.11.16. 19:07:04

-Deco- írta:Amúgy érdekes, hogy szombatra van kiírva...Ugyanis nekem arra a meccsre van jegyem, mert akkor megyek ki és elvileg az vasárnapra szól....
Szombaton kábé 6 órára érünk Barcelonába, jó lesz ha lekéssük a meccset :lol:
Úgy emlékszem, hogy a Lyon elleni BL meccs miatt rakták át szombatra. Szóval lesz 2 órátok hogy odaérjetek a meccsre. :wink: :P
Avatar
-Deco-
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.01.16. 15:59:36
Tartózkodási hely: Tiszaeszlár

2007.11.16. 17:55:37

Amúgy érdekes, hogy szombatra van kiírva...Ugyanis nekem arra a meccsre van jegyem, mert akkor megyek ki és elvileg az vasárnapra szól....
Szombaton kábé 6 órára érünk Barcelonába, jó lesz ha lekéssük a meccset :lol:
Visca el Barça!!! Deco es mi favorito jugador:) y Messi:) /Jugadors, seguidors, tots units fem força!/ Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom: Barça, Barça, Barça!!!/
"Més que un club"

Kép
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.11.16. 17:24:42

pityi ha a most szombatra gondoltál, akkor senki, mert jövő héten lesz a köv. bajnoki. De megmondom neked: Messi, Ronnie, Henry közül valamelyik csak betalál... :lol: :lol:
Előre a TITOlusokért!
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2007.11.16. 16:42:16

Nagyon kiváncsi leszek hogy szombaton ki fog gólt lőni!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.11.16. 07:02:26

Régi dolog, hogy a hozzállás nem jó, Yaya esete világosan mutatja. Amikor idejött ájuldoztunk a teljesitményétől, mára beleszürkült a többi közé. Csak uj edző sgithet, bár garancia erre sincsen.
Fecó
Judak
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.11.12. 18:07:02
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.12. 18:12:09

Sziasztok, Meg tudná nekem mondani valaki, hogy hogyan tudnék itthonról jegyet venni egy Barca Meccsre? Konkrétan a március 9.-ei Villareál elleni meccs érdekel.
Köszi!
Hajrá Barca!
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.12. 11:24:01

Puyolnak teljesen igaza van a csapatszellemmel van a baj. Itt az edzőtől kezdve mindenki beleszámít.
Ez a hullámvasút ill. liftezés nagyon nem jó a csapatnak.
A legnagyobb baj fejben van hisz technikailag mindegyik magas színvonalú, egy -két kivétellel.
Sajnos bojan és Giovani még messze a Barca szinttől. helyes hogy játszatja őket de semmi újat nem hoznak mikor beállnak.
Fejekbe rendet kell tenni fegyelmezetten játszani mint ahogy a többiek teszik ellenünk. Olyan golt kapni mint amit Yaya melett rúgtak szégyen gyalázat.Szóval van mit tenni , és nem igérgetni kell hanem tenni is érte.
Én kedvencem még mindig Puyol,és bizony 11 puyol az utolsó meccsen győztes lett volna.Az Ő mentalitása a legjobb manapság.

VIVA BARCA
Lezárt