Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.11.11. 12:02:24

Még hogy az edző nem hibás? Ha nyerünk Ő a menő ha vesztünk nem hibás. Már sokszor leirtam miért kell mennie.
Fecó
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2007.11.11. 11:56:14

Puyolnak sztem abban nincs igaza, h riijkard nem hibás...Azt mondja a játékosok mentalitásával van baj. Ez igaz, hogy a játékosok is hibásak, de ha lenne egy karizmatikus edző, aki képes rendet tenni szellemileg is a csapaton, akkor menne a játék. Ebben riijkard is mélyen benne van. Nem képes befolyásolni a mentalitást. Nézzzétek pl. a realt. Tavaly évelején meg még nyár előtt a csapat egy nulla volt, semmi csapatérzet nem volt, aztán jött capelloés néhol brutális döntésekkel, de rendbetette a team-et. Végére már tavsszal egy igazi csapata volt a real, persze más kérdés h a játék nem volt szép, de az már capello stílusa volt.

Ha jönne mourinho a barcába, ő rendet tudna rakni a játékosok fejében, ebben biztos vagyok.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.11. 11:55:12

Baal írta:dec. 23-án jön a Reál, a bajnokság elején azt hittem jó kis meglepi lesz karácsonyra, de valószínüleg egy késői virgács lesz a Mikulástól :(
Amiatt nem aggódom. Otthon szét fogjuk kapni őket. A problémák idegenben kezdődnek, mert otthon a játékunk minősége abszolút megfelelő.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.11. 11:51:39

Most higgadtam le anyira, hogy le tudjam írni a mondandómat.
Egyszerűen hihetetlen, hogy egy Getafe ellen le tudunk játszani egy teljes meccset Ronaldinho-Henry-Messi támadóhármassal úgy, hogy összvissz EGYETLEN(!!!) komoly helyzetre futja...Ez már önnmagában vicc, de az, hogy összevissza szaladgálunk mint pók a falon, hogy taktikának még a legkisebb jelét sem látni, és hogy úgy játszunk, mintha esélyünk sem lenne, az már sok.
Amit idegenben produkálunk, arra elég lenne a B csapat is. Ezért kár odautaznia Ronaldinhoéknak.
Tragikus, gyalázatos, szégyenteljes. Megint kapaszkodhatunk, mert 4 pont lesz a hátrányunk, ám mivel még sok meccs van hátra, nem is ez a probléma, hanem az, hogy nem látni a kiutat ebből az idegenbeli, játéknak nevezett bóklászásból.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.11.11. 08:53:14

Csak gratulálni tudok, hogy Frenk ennyi mérkőzés után jön rá, hogy ez így nem jó. GYors reagálás... Úgy vettem ki a szavaiból, hogy már tudja is a megoldást. Remélem ezzel az edzőcserére gondolt. Laporta meg ha nem lép, egy bexari alak. Eddig is az volt a szerencséje neki is meg Frenk-nek is, hogy egyéni teljesítményeknek köszönhetően jöttek lassacskán a meccsek. Bár tavaly mindent elveszítettünk, mégsem mert Laporta váltani. Azt kell mondjam, vagy az edző kilétében, vagy a játékosállományban változások kellenek (középpálya), mert az egyéni játékunkat kiismerték. Ez a játékosállomány ezzel az edzővel már nem jó párosítás. Most már kellene valaki, aki elmondja, hogy ebben a sportban a csapatjáték legalább olyan fontos, mint az egyéni képességek. Egy-két meccs kivételével csapnivaló volt a csapatjáték és a mérkőzések nem szórakoztattak. Pedig a Barca közönsége szórakozásra vágyik. Ezért tölti meg 90000 ember a stadiont és nézik világszerte milliók a mérkőzéseiket. Hatalmas Laporta felelőssége...
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2007.11.11. 08:23:07

Az egyetlen idegenbeli győzelmünk a Levante ellen született amely csapat jelenleg 1 győzelem, 1 döntetlen, és 9 vereséggel az utolsó helyen áll........
Nem bírtunk a Racingal (jelenleg 8.), az Osasunával (14.), a Valladoliddal (17.). Kikaptunk a Villarealtól (3.), és most a Getafétol (11.)...............

6 pontot szereztünk idegenben 6 meccsen. Ennél többet szerzett a Valencia(15), a Villareal (12), a Real Madrid (10), az Espanyol (9), a Deportivo (8 ), az Atletico Madrid, Almeria, Valladolid (7-7). Ugyan ennyit, 6 pontot szerzett a Racing, Mallorca, és az Athletic Bilbao......... erős társaság.......

Ha ez így menne tovább, az azt jelentené, hogy minden idegenbeli meccsünkön 1 pontot szerzünk, ez összesen 19.
Hazai meccseinket hoznánk, ez 19*3= 57+19=
76 Pont
Tavaly ennyivel lettünk másodikok, a Real első.....
A 05-06 os szezonban ez a 2. helyre lett volna elég.. akkor 82 pontal lettünk bajnokok, a Real 70 pontal lett második.
A 04-05ös szezonban a 76 ponttal a 3. helyen végeztünk volna. 1. Barca 84, 2. Real 80.......
Mikor Rijkaardal bajnokok lettünk, először 04-05-ben, akkor 38 pontot szereztünk idegenben. Másodszorra 05-06-ban 34-et............
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.11. 08:21:37

Sharkinho írta:
Raziel írta:Mourinho kéne ide edzőnek...erre csak ezt tudom mondani.
Dec 23.áig adnék ultimátumot még Franknek. Aztán karácsonyi ajándéknak jöhet José :D
Számomra szép ajándék lenne!
És eredményes ajándék!(remélem)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2007.11.11. 08:21:26

Sharkinho írta:
Raziel írta:Mourinho kéne ide edzőnek...erre csak ezt tudom mondani.
Dec 23.áig adnék ultimátumot még Franknek. Aztán karácsonyi ajándéknak jöhet José :D
Szerintem jo lenne :) Igazából nagyhüyeség az ha ketten vezetnék a csapatot?
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2007.11.11. 08:16:21

Raziel írta:Mourinho kéne ide edzőnek...erre csak ezt tudom mondani.
Dec 23.áig adnék ultimátumot még Franknek. Aztán karácsonyi ajándéknak jöhet José :D
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.11.11. 08:13:29

Mourinho kéne ide edzőnek...erre csak ezt tudom mondani.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.11. 08:00:39

Léfe írta:Bizony gojó minden szavával egyetértek, csak Henryt nem szidnám. Ő középpályáról indult Angliában és ugy ért zömmel a kapu elé. De sajnos Etoo is rengeteg helyzetet ki tud hagyni. Henry midig laposan akar guritani - kiismerhető. Sehol egy kapus melletti csel vagy emelés. De ez általános gond, tegnap 1 jó labdát kapott. Azon már nevetni sem tudok, hogy sokan mentegetik az edzőt.Nem kell. Ilyen játékosállomány- ekkora pénzért unottan, játszik? nem küzdenek. Bizony most kevés a csere lehetőség, de a fő baj hog nem motivált a csapat. Hogy Frenk mit tett eddig el kell ismerni és pont - már a bajnoság indulása elött uj edző kellett volna. Csak a vakok nem látták. Persze a játékosok nagyon felelősek de ugy látom Loportáék nem mernek szankcionálni. Tegnap az akarat nyert a motiválatlanság felett. És legyünk sprtszerüen tárgyilagosak is. MOST a Reál és Sevilla is jobb. Teljesen a Laporta elötti Barcát látom.
Ezért kellene váltani...
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.11.11. 07:42:56

Bizony gojó minden szavával egyetértek, csak Henryt nem szidnám. Ő középpályáról indult Angliában és ugy ért zömmel a kapu elé. De sajnos Etoo is rengeteg helyzetet ki tud hagyni. Henry midig laposan akar guritani - kiismerhető. Sehol egy kapus melletti csel vagy emelés. De ez általános gond, tegnap 1 jó labdát kapott. Azon már nevetni sem tudok, hogy sokan mentegetik az edzőt.Nem kell. Ilyen játékosállomány- ekkora pénzért unottan, játszik? nem küzdenek. Bizony most kevés a csere lehetőség, de a fő baj hog nem motivált a csapat. Hogy Frenk mit tett eddig el kell ismerni és pont - már a bajnoság indulása elött uj edző kellett volna. Csak a vakok nem látták. Persze a játékosok nagyon felelősek de ugy látom Loportáék nem mernek szankcionálni. Tegnap az akarat nyert a motiválatlanság felett. És legyünk sprtszerüen tárgyilagosak is. MOST a Reál és Sevilla is jobb. Teljesen a Laporta elötti Barcát látom.
Fecó
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.11. 07:36:56

kihangsúlyozta, hogy neki kell megoldást találnia a problémára, hogy idegenben teljesen impotens az együttes játéka.
Csak nem talál megoldást!
Amugy nem tudok mit mondani rá csak hogy sz@r....
Nem tud valaki küldeni egy statisztikát hogy Ronaldinhonak hánybol hány passza ért célba?Szegény Henry meg mit csináljon olyan labdákkal ami 10méterrel mellette megy el?
Kezdek egyet érteni VArga Tamással hogy mennyen Laporta :arrow: Rijkaard
csak kiegészitem még :arrow: Ronaldinho.
És jöjjön MOURINHO!! :twisted:
Avatar
zmodellb
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.04.11. 18:44:08

2007.11.11. 07:33:59

Nem láttam a meccset, de ez már nevetséges, hogy most már nem pontot veszítettünk idegenben, hanem pontokat! Nevetséges!

Főoldalon Rijkaard azt irja, hogy az ő felelőssége, stb....
Nem ezt kellett volna mondania, hanem azt, hogy VISZONT LÁTÁSRA

Ennyi, nem tud újat mutatni, és nem most kell kitalálni újat az idegenbeli meccsekre! Már kb a 2. vagy 3. idegenbeli meccs után Abidal azt mondta, hogy idegenben válthatnánk játékstílust!

Ha még akarunk bajnokok lenni, akkor távozzon Rijkaard, még most, következő fordulóig, úgyis lesz válogatott meccs, és hozzuk ide a népművészeti cserépedény Murinho-t, akit utálok, de mint edzőt elfogadok!

Forever Barca!
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2007.11.11. 01:52:24

és ami a legdúrvább volt a meccsen és az idény előtt nem nagyon hittem el, hogy ilyen lehet:

NEM VOLT KISPADUNK!!!!

hát ki a frászt cserélt volna be reijkard? 17 éves kölyköktől nem lehet elvárni, hogy megfordítsák a játékot. és itt most nem az eredményről beszélek, hanem a mutatott játékról. messinek is kellett némi idő és akkor jól játszott mellette a csapat. most meg kakik vagyunk...a középpályára egyszerűen nem lehet cserélni senkit. még ha lenne deco akkor lenne egy csere. az sem sok...de így még ennyi sincs. guddi alig játszik, nem lehet tőle várni, hogy beálljon és csodát tegyen. talán jobban kellene benne bízni egyelőre, mint a két csikóban. (akiket mellesleg nagyon szeretek, de én nem tennék ekkora súlyt a vállukra)

ehhez a fajta jatákstílushoz amit mi játszunk miért igazolták le henryt? mert laporta kedvence volt? sokra megyünk vele...korábban mindig okosan igazoltak. most talán kicsit elhamarkodott volt őt idehozni. ha közpcsatárt kerestünk akkor valaki olyan kellett volna, aki ha odaáll meg tudja tartani a labdáb, ha beadod neki be tudja fejelni...henry nem igazán ebben jó...de ha már itt van, akkr mi a fenének erőlteti ezt a 4-3-3 at? mondjuk a középpályánkat elég nehéz 4 re felvinni...de talán azért megoldható lenne...

most látszik igazán, hogy nem ronni, messi, eto nyerte a címeket, hanem a középpálya...xavi, deco, iniesta. nekik most nem megy, baxhatják a csatárok is...amíg nem lesz középpályánk, nem lesz játékunk sem.

azt meg nagyon nem értem, hogy a védelemmel mi van. a legjobb csapatrész volt 2-3 meccsel ezelőttig. ott akkor valami megszakad...és azóta mindig van legalább két ember akinek fogalma sincs, hogy éppen mit játszik...általában milito, meg abidal elég jó. de láttam már mindkettőt olyannak, hogy leginkább nem kellett volna játszaniuk...bár nem mindig lett gond belőle... mellettük meg puyol nem tudja, hogy most akkor szélső vagy belső. hogy most akkor ugyanolyan fontos e még a játéka, mint korábban? netám, már van nála jobb belső kettős? nem lehet egyszerű...mondjuk rá nem nagyon lehet panasz, de hol itt játszik hol ott...thuram helyében nagyon gyorsan visszavonulnék, mielőtt rossz emlékeket fogok őrízni a pályafutásom végéről. zambrottát megkérdezném, hogy minden rendben van e, mert nem úgy tűnik. nagyon szeretem, mint játékos, de elszúrjuk a pályafutását és a csapatnak is rossz. (ami azét nekünk talán fontosabb is...)

és ami a legrosszabb! nem érdekelne ha kikapunk! de ilyen játékkal????? lassan már ott tartok, hogy megkérdem, hogy leüljek e tvt nézni vagy csak netezés, olvasás közben menjen kicsit a barca meccs is...egyszerűen rossz nézni. én azért kezdtem jónéhány évvel ezelőtt drukkolni ennek a csapatnak, mert jó volt nézni a játékot. pedig akkor még szó sem volt ronniról, messiről! szó sem volt bl győzelemről! még a bajnoskágban sem ment mindig tökéletesen...(nameg sport tv sem volt mondjuk, úgyhogy eredeti spanyolban hallgattam, ha éppen a barca meccset adta az az egy db spanyol adó... :lol: ) régi szép idők...mindig volt értelme leülni megnézni a meccset...erre most? állandóan azt vágom a milan drukker csapattársam fejéhez, hogy lehet, hogy a milan sikeres csapat, lehet, hogy sokat nyer, de egyszerűen nem tudom nézni a játékát, mert nekem az olasz stílus nem tetszik. erre most tessék...most mit mondjak neki? mondjuk mindegy is mit mondok, mert csak mosolyog a teljesítményen...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2007.11.11. 01:49:53

Fantasztiukus, el sem hiszem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
edeinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2007.06.25. 13:17:57

2007.11.10. 23:36:58

VictorValdes19 írta:PIRAMIS VAZEEE,PIRAMIS :!: [/b]
bocs nem dirket volt,szerkeztem!
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.11.10. 23:36:18

PIRAMIS VAZEEE,PIRAMIS :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VictorValdes19 2007.11.10. 23:37:05-kor.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
edeinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2007.06.25. 13:17:57

2007.11.10. 23:33:38

Drigo írta:
Nem kell mindent Rijkaardra fogni, így is van elég bűne, de ha a játékosok elhiszik ezt a baromságot, hogy idegenben nem magy nekünk bla bla bal... mert ez már a fejekben eldől, ha úgy mennek ki, hogy nem nyerhetünk nem is fognak...

az a gól kb olyan volt, mint a Stuttgart 3. gólja a Bayern ellen ma. Mert azért az kétlem, hogy Rijkaard azt mondta Thuramnak Tourénak és Abidalnak a meccs előtt, hogy te fiygeljetek már a tizenhatosan belül nem kell embert fogni Ti csak azért álltok ott, hogy jó szögből lássátok a meccset.

Amúgy meg a ké középsővédőnek egymás mellett kell lennie, kb ott, mint ahol a gyerek állt..., vagy menni az emberrel. De ez a mai védekezés (év elején el voltam ájulva, hogy mennyire jó a védelmünk legalább az pozítivum volt, de most...) a két középső védő 6-8-10 méterre állt egymástól állandóan, pedig aki valaha játszott már középsővédőt területvédekezésben, az tudhatja, hogy ilyet nem lehet csinálni!

Aki pedig ezt kívülről nem veszi észre, és szakembernek mondja magát, az hazudik rendben, hogy lehozta Thuramot, de ugyanez volt a Puyol - Milito kettőssel. És ez nem az összeszokottság hiánya mert ez nem úgy van, mint a csatároknál, hogy te irányítasz és tudod, hogy merre megy a társad. Nem, pont fordítva neked kell lereagálnod a csatár és a védőtársad mozgását. Ennyire nem lehet dekoncentráltan játszani. ez nem kis hiba ez nem vosszantó hiba ez gyermeteg ostoba hiba ez lenen a foci legalapvetőbb része, ha már ez sem megy, akkor...

És játékost és edzőt egyaránt terhel a felelősség ebben a szituációban, hiába utálja mindneki Rijkaardot.
Rijkaardot nem utálja senki csak ő felelős az eredményekért elsősorban?! Ez nem azt jelenti h ő jáccik de ő tartja a hátát a játékosaiért. Ha nem megy a csapatnak akkor az eddző a felelős. Azért áll 25 főből egy keret h ha nem megy vkinek akkor más áll a helyére és ezt az eddző dönti el. Ha pedig nem tud oda olyat tenni aki jó akkor igazolni kell és Rijkaardnak van beleszólása az igazolásokba. Más részről meg ha nem indul a kocsid mert nem fodítod el a sluszkulcsot akkor nem a kocsi a hibás hanem te. Ezzel arra akarok utalni h meg van a jó csapatunk és minden ami kell ahhoz h idén bajnokok legyünk csak eddzőnk nincs. Akit mi annak hívunk az teljesen tanácstalanul áll a dolgok mögött és nem tudja h miért nem "indul a kocsi".

SZámomra egyértelmű h mennie kell!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára edeinho 2007.11.10. 23:38:13-kor.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2007.11.10. 23:25:01

Sajna mindenki hibás a csapat is és az edző is.Azt hiszem Rijkaardnak sullyosbodott a betegsége is.....mostmár sokszor rosszul dönt a cseréknél is,ráadásul látszik,hogy nincs is ott fejben..:(.
Ha marad Rijkaard hozni kell mellé egy jó másodedzőt....
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.11.10. 22:43:41

Boixos írta:
Drigo írta:Rijkaard nem ártatlan. SŐT! De amíg oylan gyermeteg hibákat vétünk, mint az első gól előtt...
sajnos egy csapatot nem lehet leváltani, de egy edzőt igen.
amúgy is ő felel a szakmai munkáért, ami jelenleg nálunk nulla.
Nem kell mindent Rijkaardra fogni, így is van elég bűne, de ha a játékosok elhiszik ezt a baromságot, hogy idegenben nem magy nekünk bla bla bal... mert ez már a fejekben eldől, ha úgy mennek ki, hogy nem nyerhetünk nem is fognak...

az a gól kb olyan volt, mint a Stuttgart 3. gólja a Bayern ellen ma. Mert azért az kétlem, hogy Rijkaard azt mondta Thuramnak Tourénak és Abidalnak a meccs előtt, hogy te fiygeljetek már a tizenhatosan belül nem kell embert fogni Ti csak azért álltok ott, hogy jó szögből lássátok a meccset.

Amúgy meg a ké középsővédőnek egymás mellett kell lennie, kb ott, mint ahol a gyerek állt..., vagy menni az emberrel. De ez a mai védekezés (év elején el voltam ájulva, hogy mennyire jó a védelmünk legalább az pozítivum volt, de most...) a két középső védő 6-8-10 méterre állt egymástól állandóan, pedig aki valaha játszott már középsővédőt területvédekezésben, az tudhatja, hogy ilyet nem lehet csinálni!

Aki pedig ezt kívülről nem veszi észre, és szakembernek mondja magát, az hazudik rendben, hogy lehozta Thuramot, de ugyanez volt a Puyol - Milito kettőssel. És ez nem az összeszokottság hiánya mert ez nem úgy van, mint a csatároknál, hogy te irányítasz és tudod, hogy merre megy a társad. Nem, pont fordítva neked kell lereagálnod a csatár és a védőtársad mozgását. Ennyire nem lehet dekoncentráltan játszani. ez nem kis hiba ez nem vosszantó hiba ez gyermeteg ostoba hiba ez lenen a foci legalapvetőbb része, ha már ez sem megy, akkor...

És játékost és edzőt egyaránt terhel a felelősség ebben a szituációban, hiába utálja mindneki Rijkaardot.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2007.11.10. 22:40:35

Amúgy VAl. vs. MUR 2:0 sztem a Valencia kezd-legalábbis a bajnokságban- kilábalni a gödörből.
campeonesmadrid
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.29. 08:24:15

2007.11.10. 22:39:51

A Barca-s kollégák elmentek aludnu, jó éjt mindenkinek!
CampeonesMadrid
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.11.10. 22:39:11

Baal írta:Rijkaard egyszerűen áruló, jól meg kéne dobálni disznófejjel!!!
Ezt komolyan gondolod, barátom? Én sem szeretem - és most finom voltam -, de ilyet azért nem kéne. Egyszerűen csak:TAKARODJON!
Kép
campeonesmadrid
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.29. 08:24:15

2007.11.10. 22:37:16

Baal írta:Rijkaard egyszerűen áruló, jól meg kéne dobálni disznófejjel!!!
Te ki vagy?
CampeonesMadrid
Lezárt