Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2007.11.10. 22:03:49

én eddig nem bántottam rijkaardot,mert nem őt tartom hibásnak,de télleg le kéne mondania....és a játékosok fogják őt eltávolítani a kispadról...mert vicc h idegenben nem megy a játék....ennyire nem lehet nou camp függö egy játékos se....

és még egyszer hangsúlyozom h nem rijkaard a hibás a játékért,hanem a játékosok,de nem mehet el az összes játékos....rijkaardnak be kell vállalnia h feláll....
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.10. 22:03:05

Én sem fogom elmondani többször. Az első fordulóban meg kellett volna tenni már ezt az edzőcserét. De én már abba fogok beledögleni ha még holnap is ez az impotens b@rom lesz az edző. :twisted:
barcakiraly
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2005.09.02. 12:51:41
Tartózkodási hely: Szolnok/Szandaszolos

2007.11.10. 22:02:30

Laportán látszott, hogy ezt már ő sem úgy fogja fel: "Egyszer véletlen kikaptunk, nagy dolog!" Kínos beszélgetés vár rijkardra.
imadom a spanyol jatekvezetest (L)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.11.10. 22:01:16

tök mindegy, h most v később zavarják el a hollandot, ennél csak jobb lehet, v max ugyanilyen. az otthoni meccseket edző nélkül is megnyerjük, idegenben pedig eddig max xeltünk.
ha jönne egy igazi edző, akkor talán még kereshetünk vmit tavasszal.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.11.10. 22:00:22

Biztos vagyok benne, hogy maradni fog. Pedig bármennyire is utáljuk, elkell ide Mourinho :)
in to exile
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.10. 22:00:04

Aprieto írta:Tuti nem küldik el....
Ezt mostmár nem fogja tovább húzni. Laportánál is van egy határ.
Aprieto

2007.11.10. 21:58:29

Tuti nem küldik el....
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.10. 21:58:21

Az Isten szóljon belőled. Remélem Laporta is így gondolja.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2007.11.10. 21:57:27

Köszönjük neked, de itt az idő Frank!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.10. 21:56:43

Ez volt az utolsó meccse, ebben biztos vagyok.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.11.08. 10:50:19

lionelmessi19 írta:Ma kifejezetten nem voltam kibékülve a cserékkel. :?

Még hogy Iniesta lejön, Guddy a helyén, rendben, sőtt ezt meg is kellett így lépni.
De aztán... Nem Dinhot lehozni, aki jól játszott végre, hanem mondjuk a három csatárból vér gyengén teljesítő Henryt, Bojan javára.

Az utsó meg... Puyol, hát egye fene, hagy pihenjen. A szent tehénnek is kell kicsit játszani, ha a Nou Campban van a csapat.

De amikor Giovanni még padon csücsül, akkor azért nem hiszem. :?

De főleg a csatárcsere volt elhibázott, szinte minden szempontból.
Egyértek. Henry helyett kellett volna behozni Bojan-t! Ronaldinho az egész meccsen nagyon jól játszott és most megérdemelte volna, hogy végijátsza a meccset! Szerintem ha végigjátsza akkor jobban ünnepelték volna és ő is jobban örült volna! Dehát ez van... :roll:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.11.08. 10:41:43

Ronniet azért hozta le,h a közönség éltesse akkor is...mert kijárt neki!
Nem volt semmi gond ezzel szntem....

2Santos-ra meg nem igen volt szükség,elég egyértelmű meccs volt...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.07. 23:08:50

Ma kifejezetten nem voltam kibékülve a cserékkel. :?

Még hogy Iniesta lejön, Guddy a helyén, rendben, sőtt ezt meg is kellett így lépni.
De aztán... Nem Dinhot lehozni, aki jól játszott végre, hanem mondjuk a három csatárból vér gyengén teljesítő Henryt, Bojan javára.

Az utsó meg... Puyol, hát egye fene, hagy pihenjen. A szent tehénnek is kell kicsit játszani, ha a Nou Campban van a csapat.

De amikor Giovanni még padon csücsül, akkor azért nem hiszem. :?

De főleg a csatárcsere volt elhibázott, szinte minden szempontból.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.05. 20:26:26

Naja, jól csengő edzői stábot rittyentettek itt össze hirtelen... :roll:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.11.05. 20:22:56

eurobarca írta:Múlt héten Valenciába igazolt vezetőedzőnek a korábbi Barcelona játékos, Ronald Koeman, aki a hétvégén máris győzni tudott csapatával Mallorcán. A holland tréner azonban még formálja az edzői csapatát, így csak vasárnap nevezte ki a másodedzőjét, aki José Maria Bakero lesz. A Dream Team csapatkapitánya eddig a Málaga kispadján fordult meg, valamint technikai igazgató volt a Real Sociedadnál, most a Valencia felemelkedéséért dolgozhat. Koemanon kívül egy másik régi ismerőssel is találkozhat majd a Mestallában, mert a csapat mellett fog dolgozni Bruins Slot is, aki Johan Cruyff segédedzője volt a Barcában egy ideig.
Na,vazze, ő kellett volna nekünk, ahogyan azt korábban le is írtam... :x
riboo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:34:46
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.11.04. 15:52:58

Frankkel nekem egyetlen egy bajom van: mégpedig, hogy nem elég keménykezű edző, de ez szerintem 99%ban a korából fakad!
A Barcelona pedig rengeteg zsenit igazolt az elmult időszakban, és ezt tudni kell kezelni, illetve adott esetben "márkanévtől függetlenül" felelösségre vonni, retorziókat szabni a játékosaira- ez az ami nem igazán megy neki, én a szaktudásában nem kételkedem, hiszen olyan emberekkel illetve emberek ellen játszott, akik mindent tudnak erről a játékról, akiktől akarva akaratlanul is tanul az ember. Ha valakit hazája válogatottjának élére hívnak, az nem lehet egy tudatlan ember. Egyszerűen a sok egyéni klasszist nem tudja egy csapattá gyúrni, és azon kivül hogy az általa jónak vélt taktikai utasításokat elmondja, igencsak megvan kötve a keze, ha Messit kivonják a játékból, ha Henry görcsöl, ha Ronnienak nem jönnek a cselek.....Innen meg csak formás nyilatkozatokat lehet már adni, hogy bezzeg mi gürizünk.

ÖSSZEGEZVE: a gyökerekben található némi Rijkaardból fakadó próbléma, de ahhoz, hogy ez igy rányomja a bélyegét a játékunkra, ahhoz szerintem nagyrészben az kell, hogy a klasszisaink huzamosan ne hozzák azt a meccseken, amiért klasszisoknak hívjuk őket.
Több, mint egy klubb...
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2007.11.04. 15:23:00

FCB_gábor írta:
Csak a Barca! írta:a Valencia edzőjét 2 [auto_cenzúra] meccs után elküldték, a real bajnokság nyerés után elküldte Capellot és a Milannál is kifele áll Ancelotti szekere.
Kike(?) már nagyon régen nem képes elérni semmit a valanciával. Csoda, hogy eddig kihúzta.
A real már év közben edzőt cserélt, tavasszal már el volt döntve, hogy nem marad és egyébként is náluk ennek hagyománya van.
A milánnak bivaly kerete van, nem gyengébb a miénknél és bár nyertek bl-t, de egyébként nudlik. Tehát nem lenne csoda az edző váltás.
Ezek alapján elküldeni Rijkaardot nevetséges.
Már miért is lenne nevetséges? Nem ezek alapján kell elküldeni Franket. Úgy látom nem értettél meg. Ezekkel a példákkal csak rá akartam vilgítani, hogy nem kel f0sni az edzőváltástól, más is megtette és sokaknak be is jött.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.11.04. 12:42:25

varga tamás írta:Miklós!
Ha a nyarat megvárjuk, akkor végignézhetünk még egy nyögvenyelős, szívinfarktusos, kínszenvedős, katasztrófális szezont. Valahogy nekem nincs kedvem, sem erőm hozzá. Most kell lépni, amíg nem késő - a mai eredménytől függetlenül.
Te tényleg azt hitted, hogy már soha nem leszünk rosszabb formában, most már minden mérkőzésünk gála lesz és nem lesznek fájó vereségek?
Rijkaardot el lehet zavarni, de nélküle is leszünk mi még ennél sokkal nagyobb gödörben is, fogunk még ennél sokkal szánalmasabb produkciót is nyújtani. A 2-3 évvel ezelőtti formát pedig valószíű nem látjuk viszont vagy 10-15 évig sem, bárki is üljön a padra.
A realnak sem ment, náluk is csak 1x volt világverő, gálázó csapat.
Az ő példájuk is mutatja, hogy görcsösen erre a szintre törekedni edző és játékos cserékkel, nagy bukással járhat.
Kép
Catalan
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.11.03. 09:43:00

2007.11.04. 12:30:37

Egyébiránt szerintem az is sokat segíthetne a dolgokon, ha nem Neeskens szunyókálna mellette a padon, hanem egy Henk-hez hasonló karakteres figura!

Egyébként nemrégiben távozott Rafa Benítez mellől Pako Ayestaran, aki ugyanazt a szerepet töltötte be a Poolnál, mint nálunk Henk! Szerintem érdemes lenne kipróbálni, Neeskensnek meg adni egy örökös VIP-páholy bérletet.

Egyébként nem értem miért ódzkodik mindenki a szezon közbeni edzőváltástól, nincsen abban semmi rossz, nyilván nem kell egyből új csapatot építeni, új játékrendszert kidolgozni, de attól még egy-két új taktikai elemtől, egy erősebb kezű edzőtől - aki gond nélkül padra ülteti az alibizőket - megújulhatna a csapat
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.11.04. 12:27:53

Miklós!
Ha a nyarat megvárjuk, akkor végignézhetünk még egy nyögvenyelős, szívinfarktusos, kínszenvedős, katasztrófális szezont. Valahogy nekem nincs kedvem, sem erőm hozzá. Most kell lépni, amíg nem késő - a mai eredménytől függetlenül. Gála, jó játék nem lesz, de talán nyerünk.
JOSÉT AKAROM!
Kép
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.11.04. 12:26:51

Azért az is különös, hogy a játékosok nem képesek egymást feltüzelni. Nincs közöttük egy vezéregyéniség aki hajtaná őket.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.11.04. 12:20:10

varga tamás írta:Mikivel az a probléma - nehogy megsértődj, csak nem találtam rá jobb szót -, hogy amilyen határozott hsz-kat ír, dönteni nem biztos, hogy ugyanilyen határozottan tudna.
Nem sértődők meg.

Te nem ismersz,felőlem gondolhatod így,csak elárulom,h nincs így :wink: :D Nekem olyan a stílusom,ezáltal a határozottságom is,mint amit a hszeim tükröznek :roll: Amiket leírtam,úgy is gondolom.....

Amúgy Zozzynak válaszolva,szntem Guardiola jó lenne,de az is egy megoldás lenne,ha Frank segítéjöként vállalna a cuccot nyárig,és ki tudja? Lehet ez a páros lenne olyan jó,mint Henk-el...Mert Frank is érti a dolgát,de az tény,h Henk távozása óta,bizonytalan,és több rossz döntést is hozott....
Szóval nyárig ez a kettős nem lenne rossz,és ha ezekután ha a szükség úgy hozza,Scolari......
De abban igazat adok,h Laportanak el kellene kezdenie érdeklődni legalább Felipe iránt....fel fel vetve,h hát nyártól lehet,h lenne egy pad a számára...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.11.04. 11:28:42

Ez a Murinho - utálat párhuzam nálam nem kerek.

Addig okés, hogy mi, más csapat szurkoló utáljuk, mert tesz/tett érte. De a semleges szurkolók miért is utálják? Nem egy gyereket ismerek, aki azóta nagy Chelsea fan, amióta Murinho felhozta a csapatot az elitbe. És szerintem nem csak az én ismerőseim között vannak ilyenek. :roll: :) Tehát akik eddig sem szerették a Barcát, azok ezután se fogják, akik meg semlegesek még mindig megszerethetik, ha eredményesek leszünk.

Nem akarok nagy hülyeséget írni, de ha jól emlékszem játszott ő még régen szép focit a Chelseavel is, 4-3-3-ban... :-k De javítsatok ki, ha tévedek. :)
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.11.04. 11:25:57

Csak a Barca! írta:a Valencia edzőjét 2 [auto_cenzúra] meccs után elküldték, a real bajnokság nyerés után elküldte Capellot és a Milannál is kifele áll Ancelotti szekere.
Kike(?) már nagyon régen nem képes elérni semmit a valanciával. Csoda, hogy eddig kihúzta.
A real már év közben edzőt cserélt, tavasszal már el volt döntve, hogy nem marad és egyébként is náluk ennek hagyománya van.
A milánnak bivaly kerete van, nem gyengébb a miénknél és bár nyertek bl-t, de egyébként nudlik. Tehát nem lenne csoda az edző váltás.
Ezek alapján elküldeni Rijkaardot nevetséges.
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.11.04. 10:22:52

Ha a vezetők nem merik idényközben leváltani Franket, akkor mindenképpen egy normális segédedző kell, aki leordítja a játékosok fejét, ha kell, és egész meccsen tűzeli őket a partvonalnál. :roll:
Lezárt
cron