Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.10.30. 15:17:36

gojo írta: larson meg még jó, hogy neml őtt annyi gólt a spanyol bajnokságban, mint a skótban... :? vicces is lett volna...nem beszélve arról, hogy mondjuk a celtic ellen nem biztos, hogy sok csapat avval a védekező taktikával állt fel, mint a barca ellen... :roll: (de ezt talán mindegy is, mert máshova tartozik)
Azt írtam, h annyit mint máshol. Előtte játszott a feyenordban és persze a válogatottban is rugott egy kevés gólt. Mellesleg miért gondolod, h a celtic ellen skóciában nem álltak be védekezni a kiscsapatok?
A lényeg, h nálunk viszont nem rúgott annyit (tudom cserecsatárnak vettük), amennyit a neve alapján vártunk volna tőle és most uez a helyzet Henry-val. Mégis Henkét mindenki imádta!!!!
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2007.10.30. 15:05:02

R10 a francia bajnokságból jött, ahol semmit sem tudott felmutatni a csapatával. Lőtt néhány szép gólt, lehetet csinálni egy videót a trükkjeiről, de ennyi. Seva szenved angliában, pedig olaszban jól tolta. Kanoute angliában nulla volt, sevillában milyen jól tolja. Szóval hidd el, h baromi sokat számít az adott bajnokság, a kúltúrközeg, nagyon kevesen nyújtják ugyanazt mindenhol!!
ezt írtam én is! :D

larson meg még jó, hogy neml őtt annyi gólt a spanyol bajnokságban, mint a skótban... :? vicces is lett volna...nem beszélve arról, hogy mondjuk a celtic ellen nem biztos, hogy sok csapat avval a védekező taktikával állt fel, mint a barca ellen... :roll: (de ezt talán mindegy is, mert máshova tartozik)
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.10.30. 12:13:20

Richi írta:hát azért én egy ebué szintű játékost elfogadnék ebbe a csapatba még
Énis, de akkoriban mondhatni körülbelül csak az Arsenal drukkerei ismerték a nevét....
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2007.10.30. 12:12:18

hát azért én egy ebué szintű játékost elfogadnék ebbe a csapatba még
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.10.30. 11:50:15

noname írta:Ezenkívül a BL-győzelemből talán ő vette ki leginkább a részét. :wink:
Valamint Valdes, Marquez, Iniesta és Belletti játszott nagyot :!: Eto'o rendszerinti gólja mellett. Ronaldinho pedig már ott is olyan halvány volt, mint az elmúlt sok-sok hónapban, a noname (bocs, noname koma :wink: :oops: ) Eboué úgy semlegesítette, hogy alig vettük észre, hogy a pályán van... :?
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.10.30. 11:31:55

Sztem csak idő kell neki.Zambi is mlyen gyenge volt az itteni első 3-4 hónapjában, utána viszont azt nyújtotta amiért vettük.Neki is hozzá kellett szokni egy egészen más játékrendszerhez Henrynak is.Sztem majd akkor kell aggódni ha 2 hónap múlva se megy neki.
Larsson pedig:nem lőtt túl sok gólt, de annyit igen, amennyit egy cserecsatárnak kellett, cserének jobbat nem is találhattunk volna akkor.Larsson nem panaszkodott h keveset játszik, tette a dolgát és nem is akárhogy.Ezenkívül a BL-győzelemből talán ő vette ki leginkább a részét. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2007.10.30. 11:25:18

gojo írta: ugyanakkor már próbálta magát mondjuk az olasz bajnokságban, és nagyon nem jött be neki. anglia igen...de ez azért azt mutatja, hogy nem olyan univerzális játékos, aki minden ligában ugyanazt tudja...én féltem is kicsit ettől. hát sajna bejött. nem nagyon megy neki a játék.
...ott van mondjuk larsson. pillanatok alatt felvette a ritmust...az igazság az, hogy simán odaadnám henryért...az igazolások közül szerintem elég felesleges volt
R10 a francia bajnokságból jött, ahol semmit sem tudott felmutatni a csapatával. Lőtt néhány szép gólt, lehetet csinálni egy videót a trükkjeiről, de ennyi. Seva szenved angliában, pedig olaszban jól tolta. Kanoute angliában nulla volt, sevillában milyen jól tolja. Szóval hidd el, h baromi sokat számít az adott bajnokság, a kúltúrközeg, nagyon kevesen nyújtják ugyanazt mindenhol!!

Larsson. Személy szerint én imádom és nagyon sajnálom, h csak a pályája legvégén tudott játszani egy hozzá igazán méltó csapatban, de ő sem rúgott annyi gólt nálunk, mint máshol előtte, pedig itt is befejező csatár volt. Miért is szerette mindenki? Mert megalkuvás nélküli, sztár allüröktől mentes játékos volt, aki mindig a maximumra törekedett.

Azt hiszem ez jellemző Henry-re is, de benne még ott van 3-4 jó év, amikor maximumon tud pörögni. Csak bizalom kell neki a szurkolók felől. Az sem lehet túl jó érzés, h amióta eljött az Arsenalból azóta szárnyalnak, őt meg kritizálják folyamatosan. A válás sem dobhatta fel a lelkiállapotát. Szóval ne felejtsük el a lelki tényezőket sem (a sérülésen és a közegváltáson túl).
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2007.10.30. 10:50:48

Messa írta:
Rivaldo11 írta:Szerintem nem volt rossz tegnap. Én kb fél szezon eltelte után várnám tőle a klasszis teljesítményt, szerintem szépen halad. Eddig a bajnokságban négy gólos, most már hazai pályán is eredményes volt, várjuk a folytatást.
Sztem tegnap játszott talán idáig a legjobban. Azért ne felejtsük el, hogy nagyon hosszú sérülésből tért vissza, és még mindig nem 100%-os! Ez abból látszik, hogy az Arsenal-ban szinte minden labdára ment, itt meg ha picit hosszú, akkor nem nagyon indul el rá! Viszont Giovanniban nagyon kellemesen csalódtam! :o
Kellemeset? Én pont nem...Ha csak a száraz statisztikát nézzük, akkor igen, azt lehet mondani,hogy nagyon jó volt a teljesítménye, de a játék az meg se közelítette pl egy Iniesta munkáját vagy Puyol akarását... A színészkedés meg sosem tetszett.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.10.30. 08:54:29

Asys írta: tudom én! de van két hatalmas előnye Samu komának!!!

1: nagyon sokszor képes helyzetbe kerülni és mindig meglövi a maga gólját (BL döntőn is pl) :wink:

2: mindig vág a madridnak gólt :twisted:
Akkor játszon csak a madrid ellen... Miota megsérült, gyakorlatilag semmit nem mutatott...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2007.10.30. 08:37:13

Szerintem Henry fogja meglőni a maga fontos gólját majd a Real ellen , Angliában is rengeteg rangadót eldöntött.

Amugy az Almeria ellen sem volt igazán jó , de azért megcsillogtatta egyszer kétszer a tudását pl a sarok bőr aztán passz giovanninak aki ha nem önző Henry kettőt rúgott volna ;)
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2007.10.29. 22:47:03

másik topicban felvetődött, hogy miért ilyen gáz henry játéka...
nos erről persze fogalmam sincs, de véleményem az persze van! :lol:

én pl teljesen elfelejtettem, hogy mennyit hagyott ki amikor leigazoltuk...no persze már korábban bizonyította, hogy jó játékos, talán nem volt annyira lutri megvenni...

ugyanakkor már próbálta magát mondjuk az olasz bajnokságban, és nagyon nem jött be neki. anglia igen...de ez azért azt mutatja, hogy nem olyan univerzális játékos, aki minden ligában ugyanazt tudja...én féltem is kicsit ettől. hát sajna bejött. nem nagyon megy neki a játék.

kicsit én mondjuk még bizalmat szavaznék neki, mert mégiscsak most váltott csapatot...de ilyen szinten, egy ennyi pénzért megvett játékos nem várhat fél évnél többet, hogy hozza a formáját...ott van mondjuk larsson. pillanatok alatt felvette a ritmust...az igazság az, hogy simán odaadnám henryért...az igazolások közül szerintem elég felesleges volt...már akkor is mosolyogtam, amikor 30 ezren fogadták a nou campban...abidalt, tourét meg ugye...hagyjuk is... :D már akkor is arra gondoltam, hogy aztán majd a pályán mennyivel többet fog nekünk jelenteni az utóbbi két játékos, mint henry...hát bejött...na persze ilyen a világ. baj, persze, de belátom, hogy nem lehet ellene tenni sokat.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.10.29. 13:19:16

senzu írta:
Asys írta:
Sergi írta:Edmilsonról annyit h lassan ott jár h nem is játszik és mégis megsérül...Samu legalább alkot vmit ha pályára lép...még ha nem is sokat...
azért Eto'o-nak a másik neve Gól ő egy olyan játékos aki szerintem tökéletesen bele illik a Barca játékába és nagyon érzi a spanyol bajnokság-ot Titi-nek azért idő kell én nem vagyok meglepődve az eddigi teljesítményén megkell szoknia az új bajnokságot az új csapatot azt az új szerepkört amiben játszatja Frank! :wink:

Én szurkolok neki! :D és ráfog szolgálni a bizalmunkra!
azért Eto'o-hoz azt is hozzá kell fűzni, hogy 10 gólhelyzetből 1t kb bevág, emlékszem pl bl döntőn meg már előtte is fogtuk a fejünket mekkora szerencsétlen :D ő is ki tud hagyni irtózatos nagy ziccereket, azt ne felejtsétek el...
tudom én! de van két hatalmas előnye Samu komának!!!

1: nagyon sokszor képes helyzetbe kerülni és mindig meglövi a maga gólját (BL döntőn is pl) :wink:

2: mindig vág a madridnak gólt :twisted:
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2007.10.29. 13:11:38

Asys írta:
Sergi írta:Edmilsonról annyit h lassan ott jár h nem is játszik és mégis megsérül...Samu legalább alkot vmit ha pályára lép...még ha nem is sokat...
azért Eto'o-nak a másik neve Gól ő egy olyan játékos aki szerintem tökéletesen bele illik a Barca játékába és nagyon érzi a spanyol bajnokság-ot Titi-nek azért idő kell én nem vagyok meglepődve az eddigi teljesítményén megkell szoknia az új bajnokságot az új csapatot azt az új szerepkört amiben játszatja Frank! :wink:

Én szurkolok neki! :D és ráfog szolgálni a bizalmunkra!
azért Eto'o-hoz azt is hozzá kell fűzni, hogy 10 gólhelyzetből 1t kb bevág, emlékszem pl bl döntőn meg már előtte is fogtuk a fejünket mekkora szerencsétlen :D ő is ki tud hagyni irtózatos nagy ziccereket, azt ne felejtsétek el...
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.10.29. 12:54:36

Sergi írta:Edmilsonról annyit h lassan ott jár h nem is játszik és mégis megsérül...Samu legalább alkot vmit ha pályára lép...még ha nem is sokat...
azért Eto'o-nak a másik neve Gól ő egy olyan játékos aki szerintem tökéletesen bele illik a Barca játékába és nagyon érzi a spanyol bajnokság-ot Titi-nek azért idő kell én nem vagyok meglepődve az eddigi teljesítményén megkell szoknia az új bajnokságot az új csapatot azt az új szerepkört amiben játszatja Frank! :wink:

Én szurkolok neki! :D és ráfog szolgálni a bizalmunkra!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.29. 12:05:42

haze71 írta:Kedveskéim! Ahhoz, hogy a gólhelyzeteket belője, ahhoz nem kell sem formába lendülni, sem megszokni a spanyol focit... Helyzetbe kerülni és megverni a védőt egy az egyben, ahhoz igen. Eto'o már kb 8 gólnál járna ennyi helyzet után. És itt nem csak a tegnapi meccsről beszélek...
Ebben van valami. Tény, hogy a helyzetei nagy részét-főképp hazai pályán-elhibázta. Az is tény, hogy három kapufája is volt eddig-tehát a szerencse sem állt mellé. Ha abból kettő bemegy, az már hat bajnoki gól lenne, amivel szerintem elégedett lenne mindenki.
Nem baj, be fogja ezt még pótolni, és a szezon végéig legalább 15-18 bajnoki találatot szerez majd.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2007.10.29. 11:25:10

Edmilsonról annyit h lassan ott jár h nem is játszik és mégis megsérül...Samu legalább alkot vmit ha pályára lép...még ha nem is sokat...
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2007.10.29. 10:34:47

haze71 írta:Kedveskéim! Ahhoz, hogy a gólhelyzeteket belője, ahhoz nem kell sem formába lendülni, sem megszokni a spanyol focit... Helyzetbe kerülni és megverni a védőt egy az egyben, ahhoz igen. Eto'o már kb 8 gólnál járna ennyi helyzet után. És itt nem csak a tegnapi meccsről beszélek...
lehet, hogy már 8 gólnál járna DE nem jár. Miért is??? Ja tényleg mert sérült :roll: kezd edmilsonra emlékeztetni, a folytatás már nem ide tartozik... :?
Kép
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.10.29. 10:14:10

Kedveskéim! Ahhoz, hogy a gólhelyzeteket belője, ahhoz nem kell sem formába lendülni, sem megszokni a spanyol focit... Helyzetbe kerülni és megverni a védőt egy az egyben, ahhoz igen. Eto'o már kb 8 gólnál járna ennyi helyzet után. És itt nem csak a tegnapi meccsről beszélek...
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2007.10.29. 09:25:34

Örülök a góljának, de továbbra is azt mondom, jobb lenne, ha mélységből indulna, inkább passzolna hozzá, sztem hatékonyabb lenne.
Erről igazán Eto'o visszatérésekor kell majd beszélni.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3803
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2007.10.29. 09:17:30

Rivaldo11 írta:Szerintem nem volt rossz tegnap. Én kb fél szezon eltelte után várnám tőle a klasszis teljesítményt, szerintem szépen halad. Eddig a bajnokságban négy gólos, most már hazai pályán is eredményes volt, várjuk a folytatást.
Sztem tegnap játszott talán idáig a legjobban. Azért ne felejtsük el, hogy nagyon hosszú sérülésből tért vissza, és még mindig nem 100%-os! Ez abból látszik, hogy az Arsenal-ban szinte minden labdára ment, itt meg ha picit hosszú, akkor nem nagyon indul el rá! Viszont Giovanniban nagyon kellemesen csalódtam! :o
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.10.29. 09:15:21

Sztem sem volt rossz tegnap!
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.29. 09:09:45

Szerintem nem volt rossz tegnap. Én kb fél szezon eltelte után várnám tőle a klasszis teljesítményt, szerintem szépen halad. Eddig a bajnokságban négy gólos, most már hazai pályán is eredményes volt, várjuk a folytatást.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2007.10.27. 23:10:27

Gauchomester írta:Nemzeti Sport cikk, miszerint Thierry Henry az USA-ban kívánja befejezni pályafutását. Valami olyasmi is van benne, hogy New York a legmegfelelőbb város számára... :D
:arrow: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=157518&
Ja ez most már divat lett...

Dinho, Seva is ezt mondta most meg Henry
Kép
Gidi
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.09.12. 19:49:52
Tartózkodási hely: Hajdúhadház

2007.10.27. 22:01:34

Hát jó játékos csak szerintem nincs formába.öszeszedi magát és akkor majd meglátjuk


http://www.hackthat.net//ddos/532 <--Klikk ide
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.10.27. 20:47:04

Abban igazad van,hogy szezon elején sok mindent egymaga próbált megoldani,de sztem azóta egyre jobban bevonja a társait is.
Fejlődik ezen a téren is!
Lezárt