Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.10.29. 16:21:15

Az biztos hogy valami átverés van a dologban. Vagy ez az igazi, vagy a két évvel ezelőtti, de hogy ez nem ugyanaz az ember, az tuti.
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2007.10.29. 16:17:39

Már a labdakezeléssel is gondjai vannak, oan mint a SPACE JAM-ben amikor elvették az NBA-s sztárok játék tudását, kb ien érzések fognak el amikor látom a vergődését! Lehet, h ez történt Ronni-val is!! :lol: :o :lol:
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Mikorka Kálmán
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:59:20
Tartózkodási hely: Idősek otthona

2007.10.29. 16:03:00

Sosem gondoltam hogy ezt fogom gondolni egyszer, de jobban megy a szekér ha nem játszik. Ha végre összeáll a Leo, Titi, Samu hármas, mögöttük Decoval, Yayával és Iniestával, az előrejátékunk sokkal jobb lesz.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.10.29. 16:01:05

Hát igen.. én is szoktam nézegetni rola youtube-n videokat....fura érzés látni hogy miket müvelt a pályán....de (ezt már leirták de osztom a véleményét) töle szép játékot már csak reklámokban fogunk látni :cry:
Sztojcskov
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005.11.28. 15:08:33
Tartózkodási hely: Tokaj

2007.10.29. 15:57:43

Én az egészben azt találom a legszomorúbbnak, hogy a lendülete, a játékkedve teljesen elhagyta. Szomorú látni, főleg, ha az ember a youtube-n régi meccseinket nézegeti: akkor csupa mosoly, ellenállhatatlan tecnikai megoldások, kifogástalan kondíció....
Én eddig talán túl elfogult voltam vele (pozitívan), de most már nehezen tudom elképzelni, hogy újra a régi legyen.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.29. 15:46:23

Sziasztok!!Én véleményem hogy őrültség lenne eladni!!!!Tényleg nem megy neki de a megoldás sztm az lenne ha pl.:Télen elmenne KÖLCSÖNBE az idény végéig pl a Milánba!!Lenne 1 új közeg új kultura minden!!hat ha sikerülne összekapnia magát!!Véleményetek??
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2007.10.29. 15:08:10

Az a gond, h már semmi motivációja, világbajnok, bl-győztes, stb.

Most kellene eladni, még kapnánk érte jó sok pénzt-később csak csökken az értéke. A sport mindig a jelenről szól, egy ideig lehet türelmes az edző, a szurkoló, de szinte másfél idény óta gyengélkedik, éjszakai kimaradozásai vannak.

Rijkaard pedig ezek után odaadja a kapitányi karszalagot neki, amikor nincs Puyol. Egy leszállóágban lévő játékosnak ahelyett h mondjuk az őskatalán, mindig hajtó Xavinak adná a stafétabotot. Ezek apróságok- de nem lehet a múltból megélni.

Emléxem, az arckifejezése is más volt régen játék közben, látszott rajta a lelkesedés, mintha a grundon focizna. Na ez az ami már nincs meg, és ezt padoztatással sem lehet megoldani. A Milan be fog érte télen jelentkezni- 60 millió euróért el lehet passzolni. Ez két világklasszis játékos ára.
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2007.10.29. 13:22:46

kíváncsi vagyok, hogy ez meddig mehet még így...a srác akkora hulladék játékot mutat, hogy az felháborító. tegnap már majdnema tv be ütöttem egyet...(nem vagyok egy verekedős fajta)

azon a mondaton meg kiakadtam, amikor a riporter közölte, hogy vajon miért csak ronnit nézi ki magának a közönség, mikor az egész csapat...

hát kérem szépen, ki kapja a nagy fizetést azért, mert ő a barca legnagyobb sztárja? ki van állandóan a címlapon ha győz a csapat? ki az akit azért fizetnek, hogy színezze a játékot? na vajn ki? ha mindezeket mondjuk a középhátvédtől várjuk akkor ezentúl fizessünk militonak annyit mint ronninak és akkor őt is lehet csesztetni! de amig ronni az aki a nagy pénzt kapja, addig dolgozzon is meg érte!!!! igenis elvárható, és tőle várható el, hogy a barca játéka élvezhető legyen a néző számára. ez a dolga.

meg lehet nézni a védelem milyen flottul dolgozik! milito, abidal folyamat olyan megoldásokat produkál, hogy élvezet nézni. puyolról ugye már meg sem kell emlékezni, nála ez már-már egyértelmű. hihetetlen jó érzés nézni, hogy milyen jól dolgoznak. csakhát ugye a barcát nem ezért szeretjük!!! ha a védekezés miatt néznék focit akkor olasz csapatot választottam volna magamnak...

ronni jelenleg egy hatalmas nagy átverés. avval, hogy így játszik elvisz egy helyet a csapatból más elől. egyszerűen nem értem, hogy egy ilyen szinten lévő játékos hogyan engedhet magának ilyen produkciót!! szerintem ez már felháborító. t***m tele van már avval, hogy rengetegen védik. kit érdekel, hogy milyen játékos, ha nem mutatja ezt be a pályán??? én a barcának drukkolok nem ronaldinhonak. magasról letojom, hogy mire hivatkozik állandóan. ilyen teljesítménnyel soha nem került volna a barcába. csak azért engedheti meg magának, mert már itt van. de ez rossz a csapatnak. márpedig a csapat fontosabb, mint ronnaldinho. tessék kitenni a fenébe vagy eladni. tavaly még elhittem, hogy fáradt. valóban sok meccset játszanak, sokat kell utazniuk. ez elfogadható érv volt. de idén!!!! idén mi a fene baja van???

kíváncsi vagyok meddig mehet ez még így tovább....
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.10.29. 11:30:24

Többször leirtam, amit Rivaldo11, de vagy lehurrogtak, vagy majd összekapja magát, esetleg a többi is- ilyen szöveg lett a vége. És örökké az a rossz duma hogy optimistán kell látni és több van ebben a csapatban.
Ronnie-nak nálunk vége, csak átlagos játékos lett, hogy miért azt csak találgatni lehet, de télen ugy eladnám, hogy csak na, ráadásul a többiek is látnák, hogy nincs nélkülözhetetlen ember, és még sokat ér, talán uj közegben még alkpthatna. Nincsen már mire várni. A sport olyan -hogy mindig bizonyitani kell. Se akarat, se játék és egy trükkös csel kevés. Persze nagy kedvencem volt, de nem Ő számit hanem a csapat. De ott is ujdonságok kelllenek, mert ez nudli amit csináltak. Uj edző kell nem lehet vitás, ha nem lesz csere ugy járunk mint tavaj. Végül ez nem 1 meccs utáni logika, hanem lassan 2 évé. Ugyhogy kedves Zozzy 5 nem pár meccsről van szó, hanem az egész tavaji nulláról, meg az idei szerencsétlenkedésről. Na most várjuk meg amig még .....
Fecó
kis toti
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.10.27. 10:38:12
Tartózkodási hely: itthon

2007.10.29. 11:26:24

Sergi írta:
Los Banditos írta:Most viszonylag jobban játszott, mint az elmúlt meccseken, de igenis megérdemlte, hogy kifütyülték! Sőt, legközelebb is fütyüljék ki, de még mégjobban vagy tényleg padozzon 3-4 meccsen keresztül. Más már nem jut eszembe, amitől újra motivált lenne. :roll:
Ja ez jó ötlet lenne, csak nehogy visszafelé süljön el, vagyis méginkább elhalványuljon... :roll:
Nem tudom h mi van Ronnie-val?Ő mék gyerekkorában is sokkal jobban játszott mint most.És akkor volt kedve a játékhoz nem úgy mint most.
Az élet [auto_cenzúra],de a grafikája [auto_cenzúra] jó!
kis toti
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.10.27. 10:38:12
Tartózkodási hely: itthon

2007.10.29. 11:23:26

Henry-ről vancsak szó! Én tudom hogy milyen új csapatba beilleszkedni.És hidd el hogy nem olyan könnyű,még az a sok pénz sem sokat segít amit kap.Ettől függetlenül Henry nagyon jól játszik!
Az élet [auto_cenzúra],de a grafikája [auto_cenzúra] jó!
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2007.10.29. 11:22:21

Los Banditos írta:Most viszonylag jobban játszott, mint az elmúlt meccseken, de igenis megérdemlte, hogy kifütyülték! Sőt, legközelebb is fütyüljék ki, de még mégjobban vagy tényleg padozzon 3-4 meccsen keresztül. Más már nem jut eszembe, amitől újra motivált lenne. :roll:
Ja ez jó ötlet lenne, csak nehogy visszafelé süljön el, vagyis méginkább elhalványuljon... :roll:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.10.29. 11:03:31

Ilyen erővel az egész csapatot lehetne kritizálni, ebből a csapatból senki sem lógott ki, mindenki rossz volt.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2007.10.29. 09:22:07

Tegnap valóban igen gyengén játszott, feltünő volt, mennyi rossz passzt adott, mintha ott sem lett volna a meccsen.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.29. 09:03:17

Messa írta: Egyetértek veled Rivaldo11, manapság, már ritka, mikor 2védőn átmegy, tegnap sem játszott jól, de mostmár, ezt nem annyira furcsa kmondani! Én úgy látom, hogy Henry sem nagyon találja itt a helyét! De ilyen játékkal mi lesz a Real (Madrid) ellen? Valamit lépnie kéne Rijjkaardnak is sztem, már, amit tud! A 11es sztem sem volt jogos! Mi lesz még ebből... :?
Azért az is elég nagy luxus, hogy egy győzelem után páran már az ördögöt festik a falra :roll:
Henry nem játszik jól, de nála szerintem csak idő kérdése. Én rá nem fogok károgni másfél hónap játéka miatt, mert tudom, hogy mire képes, és olyan nincs, hogy egy ilyen játékos előbb utóbb ne találjon magára ha akar.
Ronnieba meg már beleuntam. Nem tudok már miatta aggódni. Ha magára talál, az remek, ha meg nem, akkor mennyen el. Nem egyenlő Ő a Barcával, már megmutatták a többiek, hogy tudunk remekül játszani nélküle is.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.10.29. 08:59:42

Én igaz csak a 2. félidőt láttam sajnos.. De azért az egész Barcán látszott h még 1 gól meglesz és aztán kész... Azért Ronaldinhonak voltak szép megoldásai ami néha sikerrel megcsinált és néha pedig szabálytalanul megállították.
Ugygondolom ebben a Barcában sokkal több van... sokkal több van Henrybe aki ha kap egy jó labdát 5-ből 5-ször uygan ugy akarja megcsinálni a lövést.. és sose sikerül..:S
Remélem összerázódik a csapat minnél elöbb!!!

Hajrá Barca!!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.29. 08:58:13

...És mindezek ellenére még-szigorúan a képességeit nézve-a világ legjobbja. Ha ezt nézzük, még szomorúbb a dolog. Egy sokkal szerényebb tudású játékos sem lehetne büszke erre a produktumra. Valaki itt irta, hogy kiváncsi lenne, hogy pl. Gera mit csinálna Ronaldinho helyén. Félreértés ne essék, eszem ágában sincs Gerát Dinhohoz hasonlítani, de ki merem jelenteni, hogy több jó meccse lett volna ez alatt az időszak alatt Zolinak...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2007.10.29. 08:52:24

Rivaldo11 írta:Hiába próbáltam optimistán közelíteni a Ronaldinho rejtélyhez-mert ez az- azt hiszem be kell látni, hogy valami nagyon "eltört" a játékában immáron másfél éve. A legszembetűnőbb, HOGY EGÉSZ EGYSZERŰEN NEM AZT A FOCIT JÁTSSZA, AMI ŐT NAGGYÁ TETTE. Ha üres terület van előtte, akkor sem kezd szólóba, nem gyorsul fel, ha mégis, akkor vagy hosszan tolja meg, és szerelik, vagy teljesen ölettelen lesz, ahogy egy védöhöz közel ér. Fel nem foghatom. Azelőtt, ha a bal oldalon labdát kapott, holtbiztos volt, hogy egy-két szembejövő ellenfél nem akadály. Ma az megy ritkaságszámba, ha sikerül átjátszania két embert. Állandóan az idétlen, átlóban a védők mögé küldött inditásaival próbálkozik, melyek nagy része nem jut el a címzetthez. Két dolog merül fel: 1. Unja már magát nálunk, motiválatlan. 2."Átmenetileg" kiégett. Azért átmenetileg, mert a legjobb korban van, és Én biztos vagyok abban, hogy valamikor a régi lesz még. Továbbra is bízom benne, de már nagyon jó lenne ha a régi Dinhot látnánk.
Rijkaard legnagyobb tette lenne, ha felrázná ezt a kivételes képességű zsenit, nem szeretném, hogy más csapat színeiben parádézzon.
ui: Kiváncsiságból rákattintottam eme topic 154. oldalára. Már ott is a gyenge játékáról folyt a vita...
Egyetértek veled Rivaldo11, manapság, már ritka, mikor 2védőn átmegy, tegnap sem játszott jól, de mostmár, ezt nem annyira furcsa kmondani! Én úgy látom, hogy Henry sem nagyon találja itt a helyét! De ilyen játékkal mi lesz a Real (Madrid) ellen? Valamit lépnie kéne Rijjkaardnak is sztem, már, amit tud! A 11es sztem sem volt jogos! Mi lesz még ebből... :?
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.10.29. 08:49:30

Ha én nem Barca drukker lennék, kárörvendőn, vinnyogva röhögnék azon, hogy mit produkál az a copfos figura ott a bal szélen vagy már másfél éve, mint aranylabdás díjazott. De mivel a Barcának szurkolok, mérhetetlenül szomorú vagyok, hogy egy ilyen zseni így le tudja járatni magát...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.10.29. 08:42:51

Hiába próbáltam optimistán közelíteni a Ronaldinho rejtélyhez-mert ez az- azt hiszem be kell látni, hogy valami nagyon "eltört" a játékában immáron másfél éve. A legszembetűnőbb, HOGY EGÉSZ EGYSZERŰEN NEM AZT A FOCIT JÁTSSZA, AMI ŐT NAGGYÁ TETTE. Ha üres terület van előtte, akkor sem kezd szólóba, nem gyorsul fel, ha mégis, akkor vagy hosszan tolja meg, és szerelik, vagy teljesen ölettelen lesz, ahogy egy védöhöz közel ér. Fel nem foghatom. Azelőtt, ha a bal oldalon labdát kapott, holtbiztos volt, hogy egy-két szembejövő ellenfél nem akadály. Ma az megy ritkaságszámba, ha sikerül átjátszania két embert. Állandóan az idétlen, átlóban a védők mögé küldött inditásaival próbálkozik, melyek nagy része nem jut el a címzetthez. Két dolog merül fel: 1. Unja már magát nálunk, motiválatlan. 2."Átmenetileg" kiégett. Azért átmenetileg, mert a legjobb korban van, és Én biztos vagyok abban, hogy valamikor a régi lesz még. Továbbra is bízom benne, de már nagyon jó lenne ha a régi Dinhot látnánk.
Rijkaard legnagyobb tette lenne, ha felrázná ezt a kivételes képességű zsenit, nem szeretném, hogy más csapat színeiben parádézzon.
ui: Kiváncsiságból rákattintottam eme topic 154. oldalára. Már ott is a gyenge játékáról folyt a vita...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.10.29. 08:00:15

Lionel85 írta:Cselek az Almería ellen

Nem lógott ki a csapatból, mert most mindenki rossz volt, bízom benne, hogy lesz még jobb is Roni!
Sztem meg igenis kilógott.
Henry megtette a kötelezőt, rúgott egy gólt,Gio összehozott egy gólt,kiharcolt egy tizit, ő is megtette amit kell.
Roni mit csinált.Kb 3-szor próbálkzott egy az egy ellen és mindig csúnyán beégett, mintha egy csapasra elvesztette voltna a robbanékényságát.
A Fifa egy szégyen
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.10.29. 06:34:48

Kifütyülték? Arról lemaradtam, pedig kiváncsi lettem volna az arcára.
Lehet mondani, hogy nem lógott ki. Tényleg nem. Csak nála nem ennek kéne a célnak lenni, hanem mondjuk annak, hogy egyedül győzelemre vezeti a csapatot. Ettől távol volt...De nem kezdem el kritizálni megint, mert már unom.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.10.29. 02:40:43

Lionel85 írta:Nem lógott ki a csapatból, mert most mindenki rossz volt, bízom benne, hogy lesz még jobb is Roni!
Csak az a gáz, hogy R10 mostanában mindig kilóg a csapatból... :roll: Neki nagyjából mindegy, hogy jól vagy rosszul játszik-e a csapat. Egy Almeria ellen azért illett volna valamit mutatnia.
Következő meccsen Bojant vagy dos Santost tenném be a kezdőbe.

Remélem egyszer láthatjuk még az igazi Ronaldinhot (itt vagy valahol máshol :oops: ).

Mondjuk Oleguert az ilyen meccsek után már lelőttétek volna :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2007.10.29. 00:02:55

Az a baj, hogy nem is látszik rajta, hogy kitenné a szívét-lelkét pályára, mert ha nem megy az egy dolog, de hogy hónapok óta nem megy,,.. amúgy meg ez a repülőlekésős dolog nagyon szépen jellemzi. És igen, lement, és jobb lett a játék... :?
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2007.10.28. 22:21:06

haze71 írta:
kis toti írta:
Fernando írta:Szerintem egy időre lelehetne ültetni a padra. Henry-val együtt
Ronaldinhónak szerintem jót tenne ha egy mások országban szereplő élcsapatba adnák el! Henry-t meg nem kell leültetni hiszen ez az első éve itt!Csodát még tőle se várjunk!
Én nem várok tőlük csodát. Most már csak annyit várok el, hogy egy átlagos, jó képességű, motivált focista átlagos játékát hozzák. Henry körülbelül úgy rúg kapura az elmúlt meccseken, mint kb én tenném, ha ott lennék. Az pedig nem egy nagy szám...
még jó, hogy nem élsz túlzásokkal :roll: :lol: :lol:
Kép
Lezárt