Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ElRamos
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2007.07.20. 20:00:06

2007.09.23. 18:28:27

Rivaldo11 írta:Egyet. A csapatok nagy része csak pár hét után kapja el úgy Istenigazából a fonalat. De azért ha mi beindulunk, nem érdekel más csapat formája.
Végre valami, amiben egyetértünk... :P

(Itt persze a Madridra gondolok. Ha beindulunk, jaj mindenkinek!!)
1. JASEfos feat Claire Van Der Boom - Do What You Want (Max Graham Afterhours In Montreal Mix)
2. Arnej - People Come, People Go (Maor Levi remix)
3. Markus Schulz feat. Andy Moor - Daydream
4. Fragma - Tocas Miracle (Inpetto remix)
5. Tiesto - Ten Seconds Before Sunrise
6. Tiesto feat. Maxi Jazz - Dance 4 Life
7. Tiesto feat. Jes - Everything
Avatar
ElRamos
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2007.07.20. 20:00:06

2007.09.23. 18:23:04

fcjoc írta:
ElRamos írta:..
Ha azt mondom, hogy ez igaz a Madridra is, akkor egyetértesz? :wink:
akkor értenék egyet ha a ti védelmetek is bombaerős lenne..
Szerintem van olyan jó mint a tiétek...bocs ha tévedek... :roll:

Casillas, Sergio Ramos, Cannavaro, Metzelder, Pepe, Heinze, Marcelo, Diarra, Gago. :wink:
1. JASEfos feat Claire Van Der Boom - Do What You Want (Max Graham Afterhours In Montreal Mix)
2. Arnej - People Come, People Go (Maor Levi remix)
3. Markus Schulz feat. Andy Moor - Daydream
4. Fragma - Tocas Miracle (Inpetto remix)
5. Tiesto - Ten Seconds Before Sunrise
6. Tiesto feat. Maxi Jazz - Dance 4 Life
7. Tiesto feat. Jes - Everything
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.23. 18:21:25

Egyet. A csapatok nagy része csak pár hét után kapja el úgy Istenigazából a fonalat. De azért ha mi beindulunk, nem érdekel más csapat formája.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2007.09.23. 18:23:07-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2007.09.23. 18:19:31

ElRamos írta:..
Ha azt mondom, hogy ez igaz a Madridra is, akkor egyetértesz? :wink:
akkor értenék egyet ha a ti védelmetek is bombaerős lenne..
Avatar
ElRamos
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2007.07.20. 20:00:06

2007.09.23. 18:17:12

Rivaldo11 írta:Én azt látom, hogy egy hihetetlenül masszív csapat alakul. A védelem bombaerős, és ha a támadójátékunk folyamatos lesz, és összeérik, akkor jajj az ellenfeleknek!
Még 2-3 meccs, és beindul a csapat-persze a győzelmeket addig is hozni kell, de a gördülékenyebb játékot kb.a 7. fordulótól várom.
Ha azt mondom, hogy ez igaz a Madridra is, akkor egyetértesz? :wink:
1. JASEfos feat Claire Van Der Boom - Do What You Want (Max Graham Afterhours In Montreal Mix)
2. Arnej - People Come, People Go (Maor Levi remix)
3. Markus Schulz feat. Andy Moor - Daydream
4. Fragma - Tocas Miracle (Inpetto remix)
5. Tiesto - Ten Seconds Before Sunrise
6. Tiesto feat. Maxi Jazz - Dance 4 Life
7. Tiesto feat. Jes - Everything
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.23. 18:12:56

Rivaldo11 írta:Én azt látom, hogy egy hihetetlenül masszív csapat alakul. A védelem bombaerős, és ha a támadójátékunk folyamatos lesz, és összeérik, akkor jajj az ellenfeleknek!
Még 2-3 meccs, és beindul a csapat-persze a győzelmeket addig is hozni kell, de a gördülékenyebb játékot kb.a 7. fordulótól várom.
Azért azt vegyük figyelembe, hogy eddig nem nagyon volt olyan csapat, aki támadni akart ellenünk, így a védelmünknek szinte alig van dolga. Touré meg egy tank, jelentősen megkönnyíti a védők dolgát. Dehát ez a feladata.
De alapjába véve én is elégedett vagyok a védelemmel, és folyamatos javulást és összeérést várok.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.23. 17:51:20

Én azt látom, hogy egy hihetetlenül masszív csapat alakul. A védelem bombaerős, és ha a támadójátékunk folyamatos lesz, és összeérik, akkor jajj az ellenfeleknek!
Még 2-3 meccs, és beindul a csapat-persze a győzelmeket addig is hozni kell, de a gördülékenyebb játékot kb.a 7. fordulótól várom.
Rivaldo-A Legnagyobb.
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2007.09.23. 16:32:37

cruyff írta:A csapat maga alatt van. Nem csak Ronaldinho, de Deco, Xavi, Zambrotta, Henry .... is kifejezetten rossz formában vannak.... Messi az aki hozza (nagyjából) azt amit tud, és ezzel máris a legnagyobb sztárrá van nyilvánítva, és hogy beelőzte Eto'o-t, meg Ronaldinhot. Hát persze. Pedig csak annyi történik, hogy hozza a kötelezőt. Én nem tudom, hogy Rijkaard mi a francot csinál ezekkel a gyerekekkel, de amióta nincs Henk a csapattal, azóta iszonyatosan félre vannak kezelve mint fizikálisan, mind mentálisan. :roll: :cry:
A fent említett játékosok szerintem jól játszanak ,gondolok itt
Xavi-ra ,Deco-ra,Zambrottá-ra:Ronaldinho tényleg formán kívül van,de Henry már javul jelentősen.
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2007.09.23. 16:27:40

cruyff írta: Az a fajta finomság, ötletesség, stílus ami a Barcát Barcává teszi, nyomokban sincs meg.
Ha jönnek az eredmények továbbra is ,akkor a szép,látványos játék is jönni fog folyamatosan.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.23. 16:22:53

Én sem a "mi lett volna ha..."-ról beszélek. Én arról beszélek, hogy van egy másik véglet is, ha valaki csak a számszerű eredményt nézi. Ha felénk görbül akkor minden jó, ha az ellenfél felé görbül akkor minden [auto_cenzúra]. Én szerintem ez a gondolkodás az, ami nem vezet sehova. Érdemes figyelni a fórumot. Ha a következő fordulóban esetleg jön egy zakó a Zaragozától, akkor nagyon kiváncsi vagyok miket fognak itt írni. Viszont ha az utolsó utáni percben nyerünk egy 11-essel (a változatosság kedvéért) akkor megint Rijkaard lesz a csúcsok csúcsa. Én az elmúlt meccsek JÁTÉKA, nem eredménye, játéka alapján írtam le a véleményemet. A csapat maga alatt van. Nem csak Ronaldinho, de Deco, Xavi, Zambrotta, Henry .... is kifejezetten rossz formában vannak.... Messi az aki hozza (nagyjából) azt amit tud, és ezzel máris a legnagyobb sztárrá van nyilvánítva, és hogy beelőzte Eto'o-t, meg Ronaldinhot. Hát persze. Pedig csak annyi történik, hogy hozza a kötelezőt. Én nem tudom, hogy Rijkaard mi a francot csinál ezekkel a gyerekekkel, de amióta nincs Henk a csapattal, azóta iszonyatosan félre vannak kezelve mint fizikálisan, mind mentálisan. :roll: :cry:
VISCA EL BARCA!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2007.09.23. 16:20:47

egyet értek.. szerintem hülyeség oat kérdezni hogy be kell-e őt rakni.. egyértelmű hogy igen 8)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.23. 16:17:08

Léfe írta:Puyol jó kérdés mert jó játékos, de a védelm nagyon stabil lett, meg kell ezt bontani ?
Puyol a csapat szíve, lelke, aki még a legreménytelebb helyzetekben is buzdítja és irányítja társait. Ő a Kapitány. Ráadásul a legjobb képességű védőnk is. Az ő csapatba tétele nem megbontás.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.09.23. 16:07:10

Ez számunkra 2 jó meccs volt és kampo. Természetesen volt negativum és pozitivum egyaránt. DE megfigyeltem, hogy sokan a legmagasabb - a tavaj elötti szintre- teszik a követelményeket. Nem lehet folyamatosan parádézni, álomjátokot nyujtani, ez sehol nem megy. Csak hozzuk sorban a meccseket és akkor fokozatosan jönnek a sikerek is.Puyol jó kérdés mert jó játékos, de a védelm nagyon stabil lett, meg kell ezt bontani ?
Fecó
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2007.09.23. 15:38:47

én azok közé tartozok akik a megtörtént dolgokat nem szokták, azzal újra és újra felhozni (feleslegesen), hogy "mi lett volna ha". ez annyira felesleges ilyenkor, egyáltalán nem látom értelmét, nyertünk és kész!!!!!!!!!!!!!!!!! és ezt nem csak arra mondom, hogy ha nyertünk hanem ugyanúgy felesleges erről beszélni abban az esetben is ha nem jó eredmény születik...
már alig várom a szerdai meccset, sztem a sk fogja adni :roll:
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.23. 15:18:41

Igen, de ha ez a meccs is 0-0 maradt volna, ami elég sanszos volt, lássuk be a meccs képe alapján, akkor most nagyon kíváncsi lennék, hogy miket írogatnának itt. Ismerjük el az eredményeket, örüljünk a csapatunk győzelmének, de azért ne hazudtoljuk meg magunkat. Sem a Lyon ellen, sem a Sevilla ellen nem játszottunk jól, és nem R miatt. Az egész csapat szenved. Nem tudom, hogy mire lesz ez elég idegenben. Eddig két 0-0-ra, két kiscsapat ellen.... :roll: Azt a két meccset nem láttam, de most már van némi fogalmam róla, hogy miért lett az ami lett... :roll: :cry:
VISCA EL BARCA!
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.09.23. 14:56:55

Egyenlőre tökéletesen elég, ha csak így "lehozzuk" a mérkőzéseket. Ráérünk akkor színezni a játékot, amikor az új játékosok tökéletesen beilleszkedtek és mindenki formában lesz.
Egyenlőre fontosabb, hogy hozzuk a mérkőzéseket és ledolgozzuk a hátrányunkat a madriddal szemben.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.23. 14:43:47

Nekem csak az nem tetszett, hogy rengeteg ki nem kényszerített hiba volt. Értsd: tiszta helyzetben, mikor a játékosunkat a kutya se zavarta, odapasszoltuk a labdát az 5-10, 20 métere álló ellenfélnek. Touré, Abidal, Marquez, Xavi, Deco, Henry, Milito.... rengeteg labdát tisztán eladott. Ez luxus. Abidal és Touré nagyon hasznos tagjai a csapatnak, nekik köszönhetjük, hogy akár egy Ronaldinho és Eto'o hiányában is lehozzuk a meccseket. A baj csak az, hogy tényleg "csak" lehozzuk a meccseket. És ennyi. Az a fajta finomság, ötletesség, stílus ami a Barcát Barcává teszi, nyomokban sincs meg. Ja, és még valami: sokan mondják, hogy Ronaldinho nincs formában. Hát én most még kb 10 meghatározó embert ki tudnék emelni, akik ugyanúgy nincsenek formában. :cry:
VISCA EL BARCA!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.09.23. 14:03:14

robag írta:Nagyon negatív itt egy-két ember!
Tegnap igenis jól játszottunk. Egy pillanatra sem hagyott ki a védelem, mindenki hajtott, nem csalták az időt, és egy tíz emberrel védekező európai élcsapat ellen sikerült 3-4 tiszta gólhelyzetet kialakítani. Mindenki tökéletesen végrehajtotta a feladatát. Mi ez, ha nem jó játék? Meg hogy nem látjátok a formajavulást? :shock:
Ja, és még csak szeptember van. A csapatnak tavaszra kell a topon lenni, addig meg elég ha a Lyon és Sevilla szintű csapatokat "ilyen" játékkal verjük meg!
Tökéletesen egyetértek! Ez jó játék volt,azt nem lehet elvárni,hogy hip-hop egyből úgy gálázunk mint 1,5 éve.....de véleményem szerint jó úton vagyunk!

Nagy GRT a Csapatnak! Most vagyok csak net közelben,de megérdemelten nyertünk tegnap!

FORZA BARCAAA :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2007.09.23. 13:54:52

Mindenki arról beszél, hogy se a Lyon se a Sevilla nem jatszott jól ellenünk, mert hogy milyen 'mik is?'A lyon egy 5-1(ha jól emlékszem) után érkezett a Sevilla meg, igaz, hogy kikaptak, de az a 3-0 szerintem egyáltalán nem tükrözi az Arsenal ellni meccsüket...És különben is azt, hogy mindkét csapat beállt védekezni azt én annak tudom be, hogy lefociztuk őket, mégha igazis nem a leglátványosabb focival, de megfojtottuk őket!Szóval, sztem nem kell itt félni, jó lesz ez, és nagyon nehéz minden meccsen úgy átszani, hogy 9 ember+a kapus védekezik ellenünk!

Más:Henrynak minden tiszteletem, mert úgy játszik mint egy 19 éves akiben még benne van, hogy egy senki meg kell mutassa mennyit tud, bár ez nagyon görcsössé teszi, de 3-4-5 meccs és végre az igazi Titit látjuk majd...

Messi:Télleg nincsenek rá szavak, bár itt sokakkal ellentétben nálam nem ő a meccs ember, hanem egyértelműen Abidal!Hihetetlen az az ember, higgadt, gyors,technikás mi kell még?

Azt kell, hogy mondjam, hogy igaz az eredményeken nem annyira látszik de a mi igazolásaink az egyik legjobbra sikerültek, mind-mind nagyon jók!Mili,Yaya,Abidal már most kimagaslik a csapatból, Henry meg eddig az alázatával teszi ezt és lassan már tudásával is!

Ronaldinho:Ha hisztizik akkor No Comment, ha meg sérült remélem nézte a meccset és elgondolkozik, mert egy igazi vagy legalább egy hasonló Ronaldinhora mindig szüksége van a csapatnak...
Forca Barca
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2007.09.23. 13:35:06

Nagyon negatív itt egy-két ember!
Tegnap igenis jól játszottunk. Egy pillanatra sem hagyott ki a védelem, mindenki hajtott, nem csalták az időt, és egy tíz emberrel védekező európai élcsapat ellen sikerült 3-4 tiszta gólhelyzetet kialakítani. Mindenki tökéletesen végrehajtotta a feladatát. Mi ez, ha nem jó játék? Meg hogy nem látjátok a formajavulást? :shock:
Ja, és még csak szeptember van. A csapatnak tavaszra kell a topon lenni, addig meg elég ha a Lyon és Sevilla szintű csapatokat "ilyen" játékkal verjük meg!
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
Gúnár
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2006.08.28. 22:01:33
Tartózkodási hely: Győr

2007.09.23. 13:02:42

Igazság szerint a csapat jobb mint tavaly, csak úgy érzem hogy még nem szokott össze, Bojan és Giovani például szerintem még szokatlannak érzi a nagy csapatot. De jó lesz ez így, nincs semmi gond:) És amint látszott tényleg Roni nélkül is megy a szekér...
Visca El Barca
Kép
Kép
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2007.09.23. 12:52:46

Én egyátalán nem értek 1et itt jó néhány emberrel.Neveket nem említek de akik nem látják át a helyzetet vagy nem biztosak a dolgukban inkább próbáljanak meg csöndben maradni.Sztem igenis látható a formajavulás a csapatnál.Már a Lyon ellen is lehetett érezni hogy mintha valami megindult volna a gépezetben.És most a Sevilla ellen is volt egy jó 20 perc amikor szépen,gyorsan játszottunk.És ez már nagy haladás hiszen én eddig még ennyit se láttam.A fiuk akarnak és ez előbb-utóbb szép játékot is fog eredményezni.És nem kell lesajnálni a Sevillát(akinek nem inge...) mivel eddig kettő 4-1-es zakóval szomoritotta ellenfeleit.Egy bajnokjelölt csapatot győztünk le akik ráadásul 9-10 emberrel védekezték végig a meccset.Sztem ez igenis javulást mutat :!: És mindezt R10 nélkül és akárki akármit mond az ilyen meccseket ő szokta hozni nekünk(szabival vagy 11essel!)Én most 1 kicsit nyugottabb vagyok mint 1 hete :wink:
Forca BARCA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.09.23. 12:35:55

az ellenfél általában annyit tud játszani, amennyit hagynak neki, a sev tegnap ennyi lehetőséget kapott. de azért ne legyen már úgy beállítva ez a meccs, mintha a poli ehídó fakójával játszottunk volna! biztos vagyok benne, h nem múlt el, nem is múlhatott el nyomtalanul a sev játékosaiból puerta elmenetele, és a sima londoni zakójuk is lehet, h hatással volt még rájuk, de azért nem felejtettek el focizni.
nagyon kemény volt a tegnapi meccs, de szerencsére kűzdöttek a fiatalok, mint az állat és meg is lett az eredménye. egyébként is, amennyiben minden helyzetünk bemegy, a sev legalább egy hatossal utazik haza, de enélkül is jó volt a téma.
ha minden meccsünket így hozzuk, én elégedett leszek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boixos 2007.09.23. 12:56:02-kor.
PUYOL-XAVI-INIESTA
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2007.09.23. 12:33:50

Szia CSAB,

Jó kérdést tettél fel: meddig mehet ez így.....? Sztem addig amíg össze nem akadunk egy MU, Pool, vagy Arsenal szinten szervett és működő "gépezettel" a BL kieséses szakaszában, ott ugyanis már nagy jeléentősége van a taktikai, szakmai felkészítésnek, és a hadrend, játékrsz ellenfélhez igazításához, a belőlük való felkészülésnek. Én attól félek, ott már bőven kevés lesz Rijkaard és ha lefogják Messiéket, akkor megbénulunk. De addig még sok minden fog történni, pl. hogí Gio egészen beilleszkedhet és sztem nagyon jó lesz :D


Azulgrana para siempre!!!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.09.23. 12:15:32

albicelesteX írta:véleményem szerint ez a három meccses duma csak kamu!ebből a három meccsből semmit jót nem lehet levonni a győzelem ellenére sem szép meg jó dolog csak az ellenfelek nem nőttek fel ehhez a feladathoz!Sea lyon se a sevilla nem önmaga volt!Majd jön a Zaragoza aki szintén formán kívül van!Szerintem azt is behúzzuk és akkor 3ból 3 de egy kalap semmi lesz az egész!Tegnap mentek küzdöttek de nem láttam hogy mit akarnak valójában!Riijkard mester meg nhevesen integetet a vonal mellől ez nagy taktiai húzás volt tőle!Iniesta és Messi nagyon jól játszott!A védelemre nem lehet panasz!Egészen addig a percig persze amig oleguer be nem állt!az a kérdés merül fel bennem!ha most mind a 3 meccset nyerjük akkor riijkerdnak bérelt helye lesz erre a szezonra?mert most túljutunk a csoporton a blbe ez tutti de utána egy komolyabb csapattal találkozunk az ellen nem biztos elég lesz hogy messi jó formába legyen!kicsit szomorú a helyzet most!szerintem már nem kéne pátyolgatni riijkardot eddig!
ameddig az ellenfél 9 emberrel védekezik, addig nem lehet gálát várni! talán sokkal jobb lett volna, ha a Sev a tavalyi formáját hozza és támad.
úgy gondolom, hogy a védekezésünk elég érett ahhoz, hogy ne kelljen egy sevillai támadócsapattól 'cidrizni'.
ha nagyobb hely lett volna elől, akkor sokkal élvezhetőbb lett volna a Barca játéka, így meg csak a türelmes labdajáratás ment és 2-3-4 egyéni villanás döntött.
persze a mester törhetné a fejét, hogy ilyen esetekben mit is kezdjen a csapat, bár ez ellenféltől függetlenül marha nehéz dolga van ilyenkor a Barcanak.
Lezárt