Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2007.09.21. 22:19:45

Zozzy 5 írta:Ezt most nics kedvem végigolvasni 8)
Említették benne azt is, hogy esetlegesen milyen taktikára állhat át, vagy csak a Ronnie helyzetet filézték?
Semmi xtra, csak Ronnie helyzetét. Egyébként az Eurobarca is lehozta már a hírt, ott meg úgy is olvastad. :wink:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.21. 19:56:59

Shandor írta:Rijkaard stílust vált?!
Örülök, hogy végre általa is kimondatott ez a tény.
Ezt most nics kedvem végigolvasni 8)
Említették benne azt is, hogy esetlegesen milyen taktikára állhat át, vagy csak a Ronnie helyzetet filézték?
ke.andy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2007.01.20. 14:45:53

2007.09.21. 19:52:22

Ha Franki így taktikázik majd, mint szerdán, nem lesz semmi gond... Roni-nak rá kell jönnie, hogy nem lehet ilyen "játékkal" állandó helye a pályán. Ha meg nem jönnek az eredmények (amiben kételkedem), akkor Koeman sem volna rossz... (Wenger és Scolari is jó persze, de ő fiatalabb)
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2007.09.21. 17:02:41

Rijkaard stílust vált?!
Örülök, hogy végre általa is kimondatott ez a tény.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.09.21. 13:11:01

Igen, ezért várnának télig, mert akkor lenne egy kis idő összeszokni, bár nem lenne túl sok, de szezon közben tényleg hülyeség edzőt váltani.
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2007.09.21. 11:45:34

Frank nem érdemli meg amiket itt kap....
mellesleg ha edzőváltás lenne, az nem biztos h olyan jó lenne, új edzőt megszokni, teljesen más felkészülés, etc...
lehet abba buknánk bele
Avatar
Gömzító
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2005.08.26. 16:16:36

2007.09.21. 09:00:07

Atesz írta:Tamással egyet értek Lippiben, de gondolom a többiek nem szeretnék, mert, hogy olasz...
A többiek egy tagjaként egyetértek azzalamit írtál! olasz!!!! nem kell ide az olasz foci. Lehet hogy eredményes de nem szép játék!

(Jah ezt csak megjegyzésnek: A Real idei igazolásai közül a legnagyobb az edző Suszi volt aki megmutatja majd az éven hogy kell csapatot csinálni! )

De remélem hogy feljavul kicsit Frenki mivel hiába van erősebb keretünk mindenkinél a bajnokságba de vannak itt nagy stratégák! Nem szeretem Frenkit de mivel ő az edzőnk ezért azt kívánom hogy csináljon magából edző legendát itt a Bacánál!
RIVALDO egy LEGENDA!!!
MESSI egy STAR aki LEGENDA lesz!!!
KRKIC egy kisgyerek amiből STAR lesz majd pedig egy óriási LEGENDA!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.09.21. 07:36:54

Tamással egyet értek Lippiben, de gondolom a többiek nem szeretnék, mert, hogy olasz...
Kép
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.09.20. 22:24:13

Sztem kár is ezen témázni,úgyse jön ide.
Inkább abból a szempontból fontos a lemondása,hogy így lehetséges,hogy hamarosan elérhető lesz Scolari.
Persze Rijkaardot se temessük még,de egyre inkább fogytán a türelem,csak hazai győzelmekkel semmit nem fogunk nyerni.
szemrobber
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2006.04.23. 23:19:15

2007.09.20. 22:18:49

Szerintem Laportában nagyobb a büszkeség annál, hogy idehozza.
Nem hiszem hogy a sociok a tenyeréből ennének, és ha nem jönnek az eredmények gyorsan elüldöznék.
Persze lehet kíváló edző de ilyet nem csinálhat senki amit előadott (pláne saját volt csapatával)
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.09.20. 21:47:03

Sztem Mourinho simán tudna alkalmazkodni a spanyol focihoz,vele is játszhatna szép focit a Barca.Az angol bajnokság más tészta,az egy dolog,hogy ott milyen focit játszatott a csapatával.
Mourinho egy paraszt,de nagyon jó edző,nála nem művelhetné azt Ronaldinho,amit már lassan egy éve csinál.
Ja és senki ne értsen félre,én semmiképp nem akarom őt a padra az emberi tulajdonságai miatt,de abban biztos vagyok,hogy vele halmoznánk a címeket és nem is biztos,hogy csúnya focival.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.09.20. 21:37:11

varga tamás írta:
ozsimiki írta:Szerintem nem arról van szó,h mindenki nyalja most Frank seggét,csupán amit magam is kértem,és elvártam 8) ,h ha jó döntéseket hoz,akkor ismerjék el azok,akik a rossz döntéseinél elküldik a kumma anyjába :?

Örülök,h szinte mindenki teljesen fer is volt tegnap óta,szinte :roll:
Az elvárásokat Frankie egy év óta nem tudja teljesíteni. A tegnapi meccs okés volt - a sztároknak köszönhetően. A 9-ből megvan 3 pont, hat még hiányzik.
Murinnyó ne jöjjön, az kész katasztrófa lenne - volt már itt, mégis belesz.rt a csapat levesébe. Scolari vagy Lippi - őket favorizálnám.
De Tamás! Azt azért elismerhetnéd,h a tegnapi meccset egyáltalán nem csak a sztároknak köszönhettük :wink: Kifogástalan kezdőt küldött a pályára,és a legjobbkor cserélte be a legjobb embereket :!: Henry pályán hagyása,és Bojan becserélése pedig óriási húzás! És nem mellesleg szép emberi gesztus....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.09.20. 21:21:28

Joséval meglenne a tuti taktikánk...Puyol felíveli, Eto'o leveszi, befordul, gól. Vagy leveszi, befordul, és passzol, majd gól. :D

Aszondjátok a Barcából támadó csapatot csinálna... a Chelseaből miért nem tudott? Ott sem középosztálybeli noname (bocs, már megint megtaláltalak :D ) emberek játszottak.

Lehet, hogy beválna, és eredmény + játék lenne, de én nem merném megkockáztatni.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.09.20. 21:02:29

hát remélem Rijkaard csillaga ismét felragyog! évközben szó sem lehet edző váltásról!

Ha az idény katasztrófába torkollana akkor csak 2 jelölt jöhetne számításba: Wenger vagy Scolari !!!

de mindenki megnyugodhat nem lexxx semmi prob idén :wink:
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2007.09.20. 20:33:36

huuuuh de jól jönne egy edzőváltás a csapatnak mikor rijkaard (szinte) a barátjuk, nem csak egy edző akit az eredmény érdekel, a játékosoktól meg el van szigetelődve, csak mint munkatársakkal visekledik, az pedig itt nem lenne jó((((több, mint egy klub)))) :roll:

maradjon és kész, évközben nem szabad edzőt váltani csak ha már kritikus a helyzet ez meg [auto_cenzúra] nem az :? ha meg év végén tényleg mennie kell akkor majd eldöntik azok akik értenek ezekhez a dolgokhoz...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.09.20. 20:22:15

ozsimiki írta:Szerintem nem arról van szó,h mindenki nyalja most Frank seggét,csupán amit magam is kértem,és elvártam 8) ,h ha jó döntéseket hoz,akkor ismerjék el azok,akik a rossz döntéseinél elküldik a kumma anyjába :?

Örülök,h szinte mindenki teljesen fer is volt tegnap óta,szinte :roll:
Az elvárásokat Frankie egy év óta nem tudja teljesíteni. A tegnapi meccs okés volt - a sztároknak köszönhetően. A 9-ből megvan 3 pont, hat még hiányzik.
Murinnyó ne jöjjön, az kész katasztrófa lenne - volt már itt, mégis belesz.rt a csapat levesébe. Scolari vagy Lippi - őket favorizálnám.
Kép
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2007.09.20. 20:17:04

Nem akarok edzőváltást,de ha mégis lenne,akkor van egy jó lehetőség.
Azt rebesgetik ,hogy a tapló Mourinho portugál szöv.kap. lehet/lesz.Így Scolari szabad lenne. :roll:
De most tényleg nem lenne zerencsés elküldeni Frank-et.Lehet,hogy a hétvége után máshogy gondolkodom.
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.09.20. 19:44:54

takivini írta:Ezt már ma leírtam, de leírom mégegyszer. Mourinhoban azt nem szeretem hogy az ő alapelve az hogy 4-5 gól csak jéghoki meccsen van, tehát el sem merem képzelni hogy mit csinálna a támadójátékot preferáló Barcával, mellesleg annak az edzőnek akinek a stílusa ilyen, annak egyszerűen nem lehet az összes játékosával és a !klubelnökkel tartós jó kapcsolata. Márpedig ha egy játékos nincs jó kapcsolatban az edzővel az hatalmas csökkenést okoz a játékos hatékonyságában a pályán. Lásd Sevcsenko.
Talán ő az egyedüli,de azért Terryék eléggé kitartottak melette , meg a csapat nagy része, én úgy tudom hogy mourinhó itt kezdte edzői pályályát,tehát ő pontosan tudja milyenek az elvárások Katalóniában!!!
Azért nem volt annyira kegyvesztett Londonban, csak nem spanolt a ruszkival azt ennyi!!!
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2007.09.20. 19:35:54

Ezt már ma leírtam, de leírom mégegyszer. Mourinhoban azt nem szeretem hogy az ő alapelve az hogy 4-5 gól csak jéghoki meccsen van, tehát el sem merem képzelni hogy mit csinálna a támadójátékot preferáló Barcával, mellesleg annak az edzőnek akinek a stílusa ilyen, annak egyszerűen nem lehet az összes játékosával és a !klubelnökkel tartós jó kapcsolata. Márpedig ha egy játékos nincs jó kapcsolatban az edzővel az hatalmas csökkenést okoz a játékos hatékonyságában a pályán. Lásd Sevcsenko.
Kép
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.09.20. 19:30:45

Én nem vagyok Frank ellen,de itt szó esett maurinhoról!!! Lehet nincs igazam de őt a világ legjobb edzői közé sorolnám, nagy stratéga és tanár is egyben!! Én azért megnézném mit művelne ezzel a csapattal!! Írtátok hogy nem kellenek az 1-0 ás meccsek szerintetek ebből a gárdából nem faragna egy csodásan támadó csapatot? Ő nagyobb ember ennél hogy ezt nem tudná megoldani! Egy olyan csapatban ahol ott van megannyi támadó tuti jó csapatot rakna össze!!
Várjunk még ezzel az edző váltással várjuk meg a köv 2 hetet!!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.09.20. 19:30:42

Moruinho egy gyökér, de edzőnek kiváló!!!
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.09.20. 18:53:29

Murinnyo pedig jó edző, Frank a nyomába sem jöhet. Két teljesen eltéröjü focikulturában -potugál-angol-, is sikert ért el. Alkalmazkodna a Barcához is. Van edzői repertoárja a játékosok sem véletlen kedvelték. Aki azt irta hogy türelem az téved, hát több mint egy éve más sincs, mást a tavaji év után rég kirugtak volna. Azt nem értik hogy nincsen mire várni. Pár vesztett meccsés eluszik a remény is. Nagyon ne legyen igazam, de én tartok a Sevillátol és a Zaragozátol is. Na de bizakodjunk.
Fecó
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2007.09.20. 18:46:18

na mostmár oda kéne figyelni mert ha télleg edzöváltás lesz akkor látjátok a hireket Mourinho szabad edzö, barcahoz is köthetö.
Nagyon nagy csalodás lenne sztem mindenkinek ha ö lenne az edzönk ugyhogy ha mennie kell Reikardnak menjen de ne mostanába...

:P
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.09.20. 18:33:19

Szerintem nem arról van szó,h mindenki nyalja most Frank seggét,csupán amit magam is kértem,és elvártam 8) ,h ha jó döntéseket hoz,akkor ismerjék el azok,akik a rossz döntéseinél elküldik a kumma anyjába :?

Örülök,h szinte mindenki teljesen fer is volt tegnap óta,szinte :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.09.20. 18:25:28

pont a csodálatos két év miatt kritizálja az ember rijkaardot.
nem hiszem, h bármelyikünk, akinek nem annyira jött be az, h a papíron brutális erejű csapatunkból lényegesen szerényebb képességű brigádok csinálnak hülyét, szóval bármelyikünk csak azért kritizálta volna az edzőt, mert erre állt fel a cerkája. nekem például nem tetszik az, h ha nagyon keményen megfizetett jómunkásemberek csak lézengenek a pályán, folyamatosan elkummantják a meccseket, és az a fazon akinek ezt meg kellett volna változtatnia, max annyit tud hozzátenni a dolgokhoz, h szétkúrja a kispad oldalát. ezt néztem egy évig, ezzel lett tele a tököm. ráadásul ez az idény is ugyanígy indult, tehát nem láttam értelmét az ünneplésnek. tegnap ellenben nagyon jól nyomta a csapat, rijkaard is olyan dolgokat lépett, amiket eddig nem láttam tőle. kezdeném azzal, h presast végig a padon hagyta. biztos nem volt egyszerű ezt megtennie, mégis megtörtént. de viccen kívűl, a cseréi jók voltak, a csapat hasznára váltak.
ezzel együtt igazán majd akkor fogok nyugodtan hátradőlni a székemben, ha nemcsak egy fellángolás volt, hanem ez lesz a sztenderd, amit tegnap láttunk, a sza.rul sikerült meccsek pedig ritkák lesznek, mint a fehér holló.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Lezárt