Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.09.01. 17:50:25

grecki írta:Kép

Azért csöppet szálkásabb volt...
Számomra a legárulkodóbb az az arckifejezése... Nézzétek meg a régi képen... Mindenre elszánt tekintet még a meccs után is... Az elsőn pedig? "Abban a tiritarka mezben rohangáló csapat valaha tanult is focizni...?"
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.09.01. 17:48:35

Ja, még valami. Abban igazat adok neked, hogy még csak egy forduló ment el a bajnokságból, tehát nem kellene leírnunk őt. Amit amúgy sem tettünk, én legalábbis nem. De azért egyszer el kell jönnie annak az időnek, hogy ha nem teljesít úgy, ami elvárható lenne tőle, és más, a padon ücsörgő játékos pedig hasznosabb lenne a pályán, akkor le kell ültetni. Ebben azért remélem egy hullámhosszon vagyunk...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.09.01. 17:42:37

Szerintem inkább most padozzon a Bilbao ellen, a következő meccsen pedig kezdetni, és megnézni hogy ez az egy meccs pihenő mennyit ért neki.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.09.01. 17:42:02

cruyff írta: Rossz fotót néztem :?: Aha., Biztos igazad van, itt van a kép pár hsz-el alább. Mindenki láthatja, szerintem elég jó formában van a srác. De hát ez biztos a "rossz" fotó... :lol: :lol: :lol:
Vazze , öcsém, amin kidomborodnak a hasizmai, az egy kétéves felvétel kb. Ami a bal oldalon látható, az a jelenlegi. Ott ugyanis oldalt áll, így nehezen lehet látni a kockahasát. A képet pedig én linkeltem be, úgyhogy tudom, hogy lejjebb van. Erről ennyit.

Azt írod, hogy forintos labdákat adna Henry-nak, Eto'o-nak és Dos Santosnak még akkor is, ha rosszul játszik. Ez szép és jó lenne, de Dos Santos éppen miatta nem fog játszani... A leggólerősebb és legjobb formában lévő támadónk. És ez itt a baj. End of story.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.01. 16:48:03

Na vége. 5. forduló után folytassuk ezt a topicot. Addig nem is érdemes. Le kéne zárni :roll: :!: És akkor visszatérünk rá.
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.09.01. 16:42:01

Ez igaz,ezt elismerem..majd meglátjuk,ha 5 meccs után is ilyen 0,akkor pad..s akkor ezt már te is megérted.. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.01. 16:39:59

Saviola írta:Kicsit sem vagy elfogult cruyff..én nem éltetném akkor sem,ha szabija miatt nyertünk volna..akkor sem játszik úgy,ahogy tőle elvárható..s tavaly sem játszott úgy..de neked hiába magyarázzuk.. :roll:
Nem vagyok elfogult. Én is bíráltam Ronaldinhot, elég sokat. Hogy gyakran önző, nem passzol, elcselezi a labdákat, nem küzd, megáll, reklamál ahelyett, hogy a labda után futna stb... de most nem erről van szó. Ti nem tudjátok megérteni, hogy tavaly bár nem úgy játszott, ahogy az tőle elvárható lett volna, de az EGÉSZ CSAPAT sem úgy játszott, ahogy az tőlük elvárható lett volna. Idén pedig még nincs mi alapján ítélkezni felőle, mer még szinte el sem kezdődött a bajnokság. :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
VISCA EL BARCA!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.09.01. 16:34:43

Kicsit sem vagy elfogult cruyff..én nem éltetném akkor sem,ha szabija miatt nyertünk volna..akkor sem játszik úgy,ahogy tőle elvárható..s tavaly sem játszott úgy..de neked hiába magyarázzuk.. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.01. 16:32:27

MQuC írta:Abszolút járna neki két 3 meccs pad. Ezzel nem is érdemes többet rágódni. Aki nem igy gondolja, az nem a csapatot szereti. Mondjuk még Diho-t sem igazán, csak várja, hátha.... na majd most, majd most bedob vmi 'driblit'.
Légyszi menj már el a Nou Campba és mond ezt bele egy mikrofonba, hadd röhögjön 100000 ember. :wink:
VISCA EL BARCA!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.01. 16:26:20

grecki írta:
cruyff írta:
Milyen alapon monják egy kép alapján, hogy nincs formában, mikor a hasizmait egyenként meg lehet számolni a fotón?
Szerintem te rossz fotót néztél...:wink:
Amúgy senki nem az elüldözését, eladását, kiebrudálását szorgalmazza, hanem azt, hogy olyan történjen vele, ami még a barcelonai pályafutása során még sosem (a kupameccseken és a tét nélküli találkozókon kívül): leültessék a kispadra. Ezt nem akarja egyik R10 "megszállott" sem elfogadni. De miért nem?
Ha az a csapat érdeke, hogy a gyengébben muzsikáló tenortól el kell venni a mikrofont egy időre, hogy a rekedtségét kezelni tudja (nyers tojáson kívül másra is szükség lesz a hangszálak felpezsdítéséhez), és addig a feltörekvő gálaénekesek is megmutathassák, hogy hány oktávot tudnak tudnak kiénekelni. Hogy ezzel a gyatra hasonlattal éljek. Miért nem? Miért elfogadhatatlan? Nem azt mondtuk, hogy ezentúl Giuly korábbi kenyerét kell ennie, hanem azt, hogy igenis harcoljon meg a csapatba kerülésért, ugyanis EBBEN A BIVALYERŐS BARCÁBAN SENKINEK NINCS BÉRELT HELYE :!:
Rossz fotót néztem :?: Aha., Biztos igazad van, itt van a kép pár hsz-el alább. Mindenki láthatja, szerintem elég jó formában van a srác. De hát ez biztos a "rossz" fotó... :lol: :lol: :lol: Igen, ebben a Barcában senkinek sincs bérelt helye, R10-nek vagy Puyolnak sem. Viszont az a poszt amin R10 játszik csak egy van. Nincs még egy ilyen típusú játékosunk. Eto'o sérülése is ezért veszélyes, mert ilyen szintű centerünk, hangsúlyozom centerünk, sincs még egy. Igen, ki lehet hagyni R10-et, bárkit ki lehet hagyni, de ezt ne már 1 forduló meg a felkészülési meccsek alapján döntsük el, mert így kissé nevetséges. Egyébként R10 sem a felkészülés során, sem a Gamperen nem játszott olyan rosszul. Igaz, mostanában nem jönnek be az egyéni akciói, de valahányszor kilépnek rá leindítja Henryt, Eto'o-t dos Santost.... és már vagy fél tucat gólunk született az ő labdájából. Ha pedig a szabadrúgása bemegy a santander ellen, akkor most mindenki itt éltetné, hogy húúú már megint (nem előszőr, nem másodszor), hanem sokadszor húzta ki a rosszul játszó Barcelonát a csávából. Persze, ültessétek le a padra, de ne 1 forduló után. Most már én is kiváncsi vagyok, hogy ha R10 nélkül betlizünk, akkor ki lesz a következő bűnbak.... De tényleg.... :wink:
VISCA EL BARCA!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.01. 16:19:06

Abszolút járna neki két 3 meccs pad. Ezzel nem is érdemes többet rágódni. Aki nem igy gondolja, az nem a csapatot szereti. Mondjuk még Diho-t sem igazán, csak várja, hátha.... na majd most, majd most bedob vmi 'driblit'.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.09.01. 16:12:36

MQuC írta:De én ezt elismerem. És én Ronialdinho fanatik vagyok :? Lehet, hogy én fogadom el egyedül.
Én is ittvagyok...még ha ez az eddigi hsz-eimből nem is derült ki de én is R10 fan vagyok méghozzá nagy de ha úgy adódik akkor nem vagyok vak és elfogult :roll:
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.01. 16:09:49

De én ezt elismerem. És én Ronialdinho fanatik vagyok :? Lehet, hogy én fogadom el egyedül.
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.09.01. 15:45:01

cruyff írta:
Milyen alapon monják egy kép alapján, hogy nincs formában, mikor a hasizmait egyenként meg lehet számolni a fotón?
Szerintem te rossz fotót néztél...:wink:
Amúgy senki nem az elüldözését, eladását, kiebrudálását szorgalmazza, hanem azt, hogy olyan történjen vele, ami még a barcelonai pályafutása során még sosem (a kupameccseken és a tét nélküli találkozókon kívül): leültessék a kispadra. Ezt nem akarja egyik R10 "megszállott" sem elfogadni. De miért nem?
Ha az a csapat érdeke, hogy a gyengébben muzsikáló tenortól el kell venni a mikrofont egy időre, hogy a rekedtségét kezelni tudja (nyers tojáson kívül másra is szükség lesz a hangszálak felpezsdítéséhez), és addig a feltörekvő gálaénekesek is megmutathassák, hogy hány oktávot tudnak tudnak kiénekelni. Hogy ezzel a gyatra hasonlattal éljek. Miért nem? Miért elfogadhatatlan? Nem azt mondtuk, hogy ezentúl Giuly korábbi kenyerét kell ennie, hanem azt, hogy igenis harcoljon meg a csapatba kerülésért, ugyanis EBBEN A BIVALYERŐS BARCÁBAN SENKINEK NINCS BÉRELT HELYE :!:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.01. 14:35:37

varga tamás írta:Zozzy!
'Pár értelmes emberke"? Ezt mire véljem? A fórum arra való, hogy beszélgessünk, hogy leírjuk a véleményünket, és vitatkozzunk. Szerintem. Neked ez a véleményed, nekem nem. Ehhez jogom van - vagy talán, Te másképp gondolod? Én tiszteletben tartom a Te véleményedet, és ugyanezt elvárom Tőled is - fordítva. Nem kell vele egyetérteni, de el kell/ene fogadnod. Sok csapat örülne, ha a sorai közt tudná Ronaldinhót. Én meg örülök, hogy a Barcelona játékosa, és bízom benn, hogy innen vonul nyugdíjba.
Tamás, neked ezügyben semmit sem címeztem, ha akartam volna, akkor tőled idézek. Arra értettem, hogy leírom, hogy én ezt lezárom, de megjön a ezerötszázhatvankilencedik ember, és leírja, hogy "Ronnie az Ronnie, te meg csak egy kis divatdrukker vagy". Pontosan azt mondtam én is, hogy írja le mindenkia véleményét, vitatkozzunk egy ideig, de századjára ne kössön már bele mindenki a véleményembe. De tegyétek ha jól esik, csak értelmetlen...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.09.01. 14:07:07

Ha holnap is a szoásos semmit hozza,akkor nyugodtan mehet egy időre a padra.Legalább látszana a játékán az akarás, de nem látszik és ez a baj... :(
A Fifa egy szégyen
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.09.01. 14:04:37

Akkor válaszolnék:nem tudom hogy ki mit gondolt komolyan,de Roni igéretet tett hogy mindent belead és jól fog játszani.Ezt meg is kéne várni úgy 2-3 meccset adnék neki és ha nincs javulás után lehet róla szó hogy
megy a padra!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.01. 13:39:15

ozsimiki írta:Cruyff!

Az én bizalmamat élvezi R10,és egyik kedvencem,nem felejtem el,h mennyi mindent tett a csapatért,TAVALY IS! De szerintem nem ártanánk neki azzal,h -főleg ilyen kvalitási cserealapokkal a padon- néha lecserélnénk,vagy becserélnénk....azt te sem vitathatod,h tényleg nem akaródzik neki annyit futni,mint szokott régebben....az más kérdés,h így is képes eldönteni a meccseket a passzaival,de jobb lenne ha kicsit többet mozogna,így még szebb,és élvezetesebb játékot produkálna a Csapattal együtt!!!

Vélemény?
Van. Először: nagyon nehéz megítélni a tévén keresztül, hogy egy játékos mennyit fut. Létezik ugyanis keresztirányú mozgás, helyezkedés is a pályán, ami a tv-ben nem jön le annyira látványosan mint a fel-alá szaladgálás. Ha viszont valaki megfigyeli, Roni elég gyakran megjátszható, sokszor le tud szakadni az emberéről, ami azt jelenti, hogy labda nélkül ő azért rengeteget mozog. Én inkább úgy látom, hogy a párharcokban küszködni nem szeret, inkább megáll, reklamál stb... de ez minden ilyen típusú "művész" futballistára jellemző. Lásd Rivaldo. Másodszor: ha már van egy ilyen játékosom mint R10, akkor ő ne küszködjön a kp-n labdaszerzéssel. Azért vannak a többiek. Ő tartalékolja az erejét, hogy akkor alkosson ha hozzá kerül a labda. Ha ő is beáll a sorba és azt játszatjuk vele mint Mottával vagy Xavival vagy Touréval, akkor a fürdővízzel együtt a gyereket is kiöntjük. Harmadszor: igen, valóban rossz passzban volt. Eto'o kidőlt, Messi kidőlt, és ő vitte a csapatot. Annak ellenére, hogy nem befejezőcsatár, nagyon előkelő helyet foglalt el a múlt szezonban a gólszerzői listán. rosszul ment neki, de semmivel sem szarabbul mint Deconak, Puyolnak, Xavinak, Thuramnak, Marqueznek, Eto'o-nak és Messinek a visszatérésük után. Most pedig milyen alapon mondanak véleményt, mikor még szinte el sem kezdődött a bajnoki szezon??? Milyen alapon monják egy kép alapján, hogy nincs formában, mikor a hasizmait egyenként meg lehet számolni a fotón? Mi alapján mondják, hogy Deconak jót tett a padozás, mikor legalább ugyanannyi labdát passzol el 1 meccs alatt mint R10 egész évben? :?: :?: :?:
VISCA EL BARCA!
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.09.01. 13:33:48

ozsimiki írta:Cruyff!

Az én bizalmamat élvezi R10,és egyik kedvencem,nem felejtem el,h mennyi mindent tett a csapatért,TAVALY IS! De szerintem nem ártanánk neki azzal,h -főleg ilyen kvalitási cserealapokkal a padon- néha lecserélnénk,vagy becserélnénk....azt te sem vitathatod,h tényleg nem akaródzik neki annyit futni,mint szokott régebben....az más kérdés,h így is képes eldönteni a meccseket a passzaival,de jobb lenne ha kicsit többet mozogna,így még szebb,és élvezetesebb játékot produkálna a Csapattal együtt!!!

Vélemény?

teljes mértékben 1etértek veled.
most remélem sokat fog dolgozni, mármint sokat fog futni. muszáj.
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.09.01. 13:32:41

MQuC írta:Gio nyilatkozata szimbi volt. Ő látja végülis edzéseken, hoy milyen a mentalitása. Lehet, csak bele kell ,hogy lendüljön.
Igen Gio jól nyilatkozott és ha ő bízik Roniban én is fogok és ha Roni magában is hiszik ne lesz baj 1-2 meccs és formába jön utána meg meglátjuk melyik énjét hozta ki magából...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.01. 13:25:01

Gio nyilatkozata szimbi volt. Ő látja végülis edzéseken, hoy milyen a mentalitása. Lehet, csak bele kell ,hogy lendüljön.
Kép
Avatar
barca44
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2007.05.07. 13:27:03

2007.09.01. 13:17:08

Azt nyilatkozta, hogy ez lesz élete legjobb szezonja. Én még várok egy-két meccset a megítélésével. Egyik kedvenc játékosom, MÉG bízom benne. Talán időben felébred.
FORCA BARCA!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.01. 13:12:15

igyvan :lol: 8)
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.09.01. 13:10:04

Cruyff!

Az én bizalmamat élvezi R10,és egyik kedvencem,nem felejtem el,h mennyi mindent tett a csapatért,TAVALY IS! De szerintem nem ártanánk neki azzal,h -főleg ilyen kvalitási cserealapokkal a padon- néha lecserélnénk,vagy becserélnénk....azt te sem vitathatod,h tényleg nem akaródzik neki annyit futni,mint szokott régebben....az más kérdés,h így is képes eldönteni a meccseket a passzaival,de jobb lenne ha kicsit többet mozogna,így még szebb,és élvezetesebb játékot produkálna a Csapattal együtt!!!

Vélemény?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.09.01. 13:09:32

Senki nem mondta, hogy dagadt. Csak ez is arról árulkodik, hogy nincs csúcsformában. Ettől persze még meg kellene tudnia mozdulni, csakhát nem nagyon akar.
Lezárt