Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Aprieto

2007.08.23. 12:22:18

Hát ez félelmetes ez a Madrid :lol:

Én a helyükben így igazoltam volna, még mindenek kezdetén: Quaresma, Chivu, Van der Vaart, Luis Garcia, (Saviola, Metzelder mivel ingyen igazolhatóak voltak énis lecsaptam volna rájuk...)

Eladtam volna: Raúl, Higuaín, Emerson, Pavón, R. Bravo, Carlos, Beckham.

Ennyi.

Robbenért nagyon sok a 36 millió, Pepéért a 30.... miért vesznek mindnekit áron felül??? Nem értem egyszerűen!

De kívánom nekik, hogy erős és szép játékot nyújtó csapat legyen a köv. szezonban mert erre van szüksége az emberiségnek!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.08.23. 12:22:09

Lionel85 írta:A Copa Américán a védők közül ő nyújtotta az egyik legjobb teljesítményt, a mexikóiaknak lőtt góljával meg nagy érdemeket szerzett abban, hogy győzött Argentína!
A Copán nem volt rossz, de sztem Marceloval jobban járnának, ráadásul 12 millát fizettek érte, miközben az MU 10-et kért. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.08.23. 12:17:33

A Copa Américán a védők közül ő nyújtotta az egyik legjobb teljesítményt, a mexikóiaknak lőtt góljával meg nagy érdemeket szerzett abban, hogy győzött Argentína!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.08.23. 12:16:09

Bodi írta:Heinze nem rossz védő,de attól azért nem félek,hogy Messinek rémálmai lesznek tőle.Fordítva viszont... 8)
Heinze nagyon rég túl van a csúcson.Nem hiába nem kellett az MU-nak. :roll: Okosabb lett volna Marcelot és Drenthét felváltva játszatni azon a poszton.Így sztem Marcelo szép lassan eltűnik a süllyesztőben. :roll:
A Fifa egy szégyen
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.08.23. 12:13:59

Heinze nem rossz védő,de attól azért nem félek,hogy Messinek rémálmai lesznek tőle.Fordítva viszont... 8)
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.23. 12:11:35

Laporta tényleg nagyon jó munkát végzett, sajnálni fogom, de Soriano is jó lesz szerintem, hiszen, egy "teamban" dolgoztak..
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.08.23. 12:09:06

Primitive írta:Kanna, tényleg sokat vesztett a formájából... De, ez így van, aki elmegy a Reálba, az megírta a sorsát.. Nem tom, hogy mit csinál az a klubb a játékosokkal, de ott mindenki csak elszürkül, számomra ez érthetetlen... Nem mintha ennek nem örülnék, dehtát, ez van..

100 :)
Ezért nem akartam hogy Higuaín odaigazoljon, és el is tűnt rendesen a süllyesztőben, pedig írtó nagy tehetség, de amíg Madridban van, ezt nem fogja kamatoztatni! És így vagyok Gagóval is.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.08.23. 12:07:40

FCB_gábor írta:
Zozzy 5 írta:Szerintem sem a legmagabiztosabbak náluk a vezetők mostanában...Nem azért, hogy fényezzem magunkat, de a mi vezetőink már szezon közben elkezdték tervezni, hogy mit akarnak. Nyár elejére a tervek készen is voltak, tudták, hogy mit akarnak. Ezt a tervet nyáron 3 hét alatt lezavarták. Ellenben itt a Real, akik egyik napról a másikra jelentenek be új igazolásat, meg dobálóznak folyamatosan az esélytelen nevekkel. Hát, nem tudom...
az a baj, hogy nincs rá semmi garancia, hogy a leköszönő Laporta után nekünk nem ilyen vezetőségünk lesz :(
Valószínűleg Soriano lesz az elnök, Laportának pedig a háttérből szerintem lesz beleszólása.
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.08.23. 12:03:45

Ez a Madrid! :wink:
"Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi sem sikerül. Nem számit, a lényeg az hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubbért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsájtva. Ilyen egyszerű!" (Simon Tibor)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.08.23. 12:00:06

Végre ünnepelhetek!Már kezdtem félni h a Real nem igazolja le Robbent és helyette olyasvalakit vesznek, aki jó játékos! :lol: Csak összejött h többet költöttek mint mi!Ekkora marha egy vezetőséget.Végre volt egy csapatuk, ami tényleg csapatként játszott és egy nagyon jó edzőjük.Mit kell ilyenkor csinálni?Igen!!!!!!!Elküldeni a sikeredzőt és kicserélni a fél csapatot, lehetőleg minél nagyobb költekezések mellett! :lol: :lol: Nem lefutott még persze a bajnokság, de... 8) :D
A Fifa egy szégyen
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.23. 11:59:13

Kanna, tényleg sokat vesztett a formájából... De, ez így van, aki elmegy a Reálba, az megírta a sorsát.. Nem tom, hogy mit csinál az a klubb a játékosokkal, de ott mindenki csak elszürkül, számomra ez érthetetlen... Nem mintha ennek nem örülnék, dehtát, ez van..

100 :)
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.08.23. 11:52:56

Remélem Cannavaro kiszoríthatatlan lesz a Madridból, mert nála már minden meccsen benne van a hibázás lehetősége (a VB-ig nem volt így, mert addig egy nagyon megbízható játékos volt). Mindenkinek vannak rossz meccsei, de ez nála már nem csak véletlen sztem. Bizonyította ezt tegnap is, amikor 11-est csinált ellenünk, majd Gera úgy szerelte le, amilyen általában fordítva szokott történni, tehát a védő a csatárt szokta így szerelni. Egyszerűen már megkopott a játéktudása. Heinze se a megváltás számukra sztem, de ő legalább megbízható.
Előre a TITOlusokért!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.08.23. 11:05:33

FCB_gábor írta:
Zozzy 5 írta:Szerintem sem a legmagabiztosabbak náluk a vezetők mostanában...Nem azért, hogy fényezzem magunkat, de a mi vezetőink már szezon közben elkezdték tervezni, hogy mit akarnak. Nyár elejére a tervek készen is voltak, tudták, hogy mit akarnak. Ezt a tervet nyáron 3 hét alatt lezavarták. Ellenben itt a Real, akik egyik napról a másikra jelentenek be új igazolásat, meg dobálóznak folyamatosan az esélytelen nevekkel. Hát, nem tudom...
az a baj, hogy nincs rá semmi garancia, hogy a leköszönő Laporta után nekünk nem ilyen vezetőségünk lesz :(
Ilyen komolytalan vezetés azért nem sok klaaszis csapathoz kerül be, szóval sztem azért rémeket ne lássunk :wink:
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.08.23. 11:03:12

tegnap, 23:39 - HIVATALOS: CICINHO AZ AS ROMA JÁTÉKOSA!!! Sajtóértesülések szerint Cicinho 5 évre fog aláírni, évi 1,3 millió foltos keresetért.

És ezt a pénzt melyik országban foadják el? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr. Master 2007.08.23. 11:07:39-kor.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.08.23. 11:02:34

Zozzy 5 írta:Szerintem sem a legmagabiztosabbak náluk a vezetők mostanában...Nem azért, hogy fényezzem magunkat, de a mi vezetőink már szezon közben elkezdték tervezni, hogy mit akarnak. Nyár elejére a tervek készen is voltak, tudták, hogy mit akarnak. Ezt a tervet nyáron 3 hét alatt lezavarták. Ellenben itt a Real, akik egyik napról a másikra jelentenek be új igazolásat, meg dobálóznak folyamatosan az esélytelen nevekkel. Hát, nem tudom...
az a baj, hogy nincs rá semmi garancia, hogy a leköszönő Laporta után nekünk nem ilyen vezetőségünk lesz :(
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.08.23. 11:02:19

nihill141 írta:És mi van az Alves gyerekkel?
Köszöni szépen Ő nem kér ebből? 8)
ő biztos h nem :lol: olyan mint Kaká,ugysem fog eligazolni Madridba.
Avatar
nihill141
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2006.02.02. 10:48:18

2007.08.23. 11:01:25

És mi van az Alves gyerekkel?
Köszöni szépen Ő nem kér ebből? 8)
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.08.23. 10:58:44

Heinzevel,meg Robbenel is sokat fognak érni,nemértem h pl minek vették meg Snijdert? :roll: nem semmi egy csapat :lol:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.08.23. 10:55:10

Szerintem sem a legmagabiztosabbak náluk a vezetők mostanában...Nem azért, hogy fényezzem magunkat, de a mi vezetőink már szezon közben elkezdték tervezni, hogy mit akarnak. Nyár elejére a tervek készen is voltak, tudták, hogy mit akarnak. Ezt a tervet nyáron 3 hét alatt lezavarták. Ellenben itt a Real, akik egyik napról a másikra jelentenek be új igazolásat, meg dobálóznak folyamatosan az esélytelen nevekkel. Hát, nem tudom...
Avatar
nihill141
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2006.02.02. 10:48:18

2007.08.23. 10:47:27

Balinho írta: Az ilyen leigazoltuk Robbent, szétalázzuk a Barcát kijelentésekre pedig ajánlanám: - Igen, de ahhoz, hogy Calderón megvalósíthassa azokat a dolgokat, amiket szeretne, fel kell építeni egy jó alapot. A csapatokat úgy csinálják, ahogy a házakat, először alapozni kell. Például: május előtt kell igazolni. Úgy kell csapatot építeni, hogy tudod, hol van hiány.
Sajnos szembe kell szálljak Veled! :D :P :D

Az igazi csapatépítés receptje a következő - tanulván az előzőekből...

1.lépés - Menjen a sikeredző útjára - Go East! (monodráma)

2.lépés - Végy egy csomó galaktikust! (vicc)

3.lépés - Ne nyerj velük semmit! (tragédia)

4.lépés - Kéne egy új edző! (Lenni, vagy nem lenni - ez ugye már dráma)

5.lépés - Nah még egy edző! (komédia)

6.lépés - Ki a galaktikusokkal! (szatíra)

7.lépés - Hulljon öledbe egy bajnokság (egyperces)

8.lépés - Zavard el a bajnok edzőt! (tragikomédia)

9.lépés - Kell egy ügyes mesterember a csapat élére - Végy egy cipészt! (road movie)

10.lépés - Költs el egy valag pénzt (de nehogy galaktikusokra, mert azt egyszer már megjártad!) mindenféle játékosra és ha lehet ezt tedd az átigazolási időszak utolsó órájában a káoszból (mindezt a jól lavírozó és ezen vagyonokat kereső játékosügynökök legnagyobb megelégedésére!), és reménykedj!
(valóság show)

"més que un club"
Avatar
nihill141
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2006.02.02. 10:48:18

2007.08.23. 10:25:52

Boixos írta:
...de azért emlékezzünk Szenes Sanyira, aki akkora gólt ragasztott az első meccsén az Újpestnek, hogy mindenki benne látta a megváltást...
ráadásul bökött még egyet nekik! 5-0ra nyertünk megyeren, amíg élek nem felejtem el! :lol: :lol:
Aki ott volt az valóban nem felejtheti ezt el...vagy ha igen szedjen Cavintont! :!:

"més que un club"
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2007.08.23. 10:25:26

Capello interjú! Nagyon sok okosat mondott el az öreg:

Főleg Barca szurkolóknak ajánlom: A szerencsét hozza magával a munka, a sikeréhség, a meggyőződés... Ez a szerencse. Voltak pillanataink, amikor szerencsénk volt, de rendszerint nem egy játékos érkezett egyedül előre, hanem sokan, és amikor a kapu előtt sok játékos van, az nem szerencse, az meggyőződés.

A Madrid tavaly igenis olyan hévvel, lelkesedéssel játszott amit mi meg sem tudtunk közelíteni, fel sem tudtunk fogni, és emiatt igenis megérdemelték a bajnoki címet (mégha ez tényleg csak az utolsó 9-10 "minden meccs egy döntő"-révületbe eséses korszakról igaz)

Real szurkolóknak: a tisztelt vezetőségükről, Mijatovicsról és Calderonról, felsőbb utasítgatásról (pl Beckham ügy...) ezalapján nehéz jót mondani, ha még ehhez hozzáveszem hogy mit bénáztak az átigazolásokkal akkor ott igen komoly szakmai inkompetenciát vélek felfedezni + iszonyat nagy nagyképűséget!

Az ilyen leigazoltuk Robbent, szétalázzuk a Barcát kijelentésekre pedig ajánlanám: - Igen, de ahhoz, hogy Calderón megvalósíthassa azokat a dolgokat, amiket szeretne, fel kell építeni egy jó alapot. A csapatokat úgy csinálják, ahogy a házakat, először alapozni kell. Például: május előtt kell igazolni. Úgy kell csapatot építeni, hogy tudod, hol van hiány.
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2007.08.23. 10:13:20

cipész.....

al bundy az edző????? :idea:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.08.23. 10:09:30

...de azért emlékezzünk Szenes Sanyira, aki akkora gólt ragasztott az első meccsén az Újpestnek, hogy mindenki benne látta a megváltást...
ráadásul bökött még egyet nekik! 5-0ra nyertünk megyeren, amíg élek nem felejtem el! :lol: :lol:
(igaz, h utána legközelebb a szeged ellen köszönt be egy MNK meccsen, a többi néma csend....)

bocs azt offért, de nagyon kikívánkozott :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
nihill141
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2006.02.02. 10:48:18

2007.08.23. 10:05:20

Real Madrid C.F. írta:
Pepe lesz az idei év citromdíjas igazolása....egy igazi agyatlan, darabos és messzemenőkig ügyetlen labdarúgó! Már akkor is jobban járnának ha felinjekcióznák Hierro-t és kibalzsamozva visszatennék a csapatba...
Gondolkoznál inkább mielőtt ide irsz te........ (nem mondom ki, pedig ki kéne :x )
Pepe jo védő lesz, csak IDŐ kell neki, mert még nincs annyira rutinos, h el tudja viselni az uj csapatot, mert eddig csak a Portoban jáccott, és ott nem tudom h minnyire figyelted a játékát(semennyire gondolom, mert akkor nem mondanál rola ilyet), nagyon jo, és biztos pont volt a védelemben!
Ha összeszokik a védelem, akkor nem fognak ekkora hibákat elkövetni!
Mert itt nem csak ő hibázott a Sevilla ellen, hanem az egész csapat!
Hogy ügyetlen??? Eleve nem lehet ügyetlen, hiszen a portugál bajnokságban nem szoktak ügyetlen védőket jáccatni+ elhiheted h a madrid elég jol tudja h mért vette meg!
A legkönnyebb dolog az, mikor egy épülő csapatot kicikiztek, meg mondjátok h egy rakás [auto_cenzúra], ugy mint ahogy tavaly is tettétek, aztán mégis ti hol lettetek az idény végére? SEHOL!
Ehhez tartsátok magatokat, hogyha ilyeneket irkáltok ide, egy real játékosrol, aki jáccott eddig 2 tétmeccset!
Én meg Abidalrol tartom azt, h egy lassu, körülményes játékos, és az eggyik legnagyobb lyuk a védelmetekben!
De idővel ti is látni fogjátok
:wink:
Jah és azt felejtsétek már el, h Drenthe bal bekk, mert nem az! Ő bal szélső játékos, aki tud középen is jáccani!
Nem tudom mért kell a védőkhöz sorolni...
1. Amit gondolsz ki kell mondani...psychés zavarokhoz vezethet...

2. Ne haragudj, de a portugál bajnokságot valóban nem követem, talán azért, mert nem is érdekel csak a La Liga. A kettő meg összehasonlíthatatlan!

3. Az épülő csapatról annyit csak, hogy ahol egy cipész az edző és magyarral erősítik a B csapatot...hááát...
Bár az olasz meccs ismeretében a magyar labdarúgás kicsit felértékelődött tegnap...de azért maradjunk a földön.

4. Hol lettünk a bajnokság végére? 0pont különbséggel mögöttetek a 2. helyen...és ha nem csalódom buktunk nektek egy bajnokságot (bár ezen csalódtam, bevallom őszintén!)...mert abban sokan egyetértünk, hogy nem ti nyertétek meg... [-X

5. Tétmeccs ide vagy oda...Pepe volt a vicc tárgya a Sevilla ellen! :D

6. Abidal - majd amikor lerúgja a gatyát a fél világről meglátjuk! :shock:

7. Drenthe nagy gólt lőtt valóban...jót mutatott már a Feyenordban is...vele lehet, hogy jó vásárt csináltatok...de azért emlékezzünk Szenes Sanyira, aki akkora gólt ragasztott az első meccsén az Újpestnek, hogy mindenki benne látta a megváltást...aztán abból élt évekig! :P
Azt meg, hogy nem bal bekk írd meg a cipésznek, mert ő nem így gondolja...és írd hozzá azt is, hogy én is ezt üzenem neki!

8. Összesítve - elnézve az idei csapatösszetételeket a bajnokságban...hát lehet még a BL selejtezős helyekért is harcolnotok kell majd!

9. Kisferenc

10. ...

"més que un club"
Lezárt