A Magyar Barca Zártosztály #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.08.15. 08:20:48

Tibi!

Igazad van, de nem is így terveztük/terveztem.

Sajnálom hogy ilyen vacakul alakult (rossz minőségű pálya, mindössze 2x15 perc játékidő fejenként), de majd a visszavágót Melkor leszervezi, valami jó kis műfüvesre, és min. 2 órára... :wink:

Aug. 23. pedig secperc alatt itt van, na ott majd aztán lehet izzítani.
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
Ede72
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:14:26

2007.08.14. 23:53:35

Skacok!

Nem volt túl sok értelme a mai focinak...
Jó lenne valami alap felállást kitalálni, meg valami taktikát megbeszélni, és el kéne dönteni hogy kinek mi a posztja, és úgy cserélni, hogy azonos poszton játszók cseréljenek..
Ha megvan a 23. i kezdés időpontja írjatok!!

üdv
Tibi
Avatar
Ede72
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:14:26

2007.08.14. 15:16:46

köszi köszi köszi :)))
Avatar
Scorpion
Capitá del Barça
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2006.07.10. 01:42:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.14. 15:09:15

Bercy. Ez a kupa jó terv:) Hál Istennek a budapesti selejtező lesz utoljára így sanszos, hogy addigra rendbe jön a lábam és tudok én is jönni. Már most is jó úton van afelé, hogy újra játszhassak. Nagyon focizhatnékom van már.
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.12. 11:31:22

Tibikém, csak Neked!

Na találtam NEKÜNK egy kupát

TOTÓ-KUPA
Országos Kispályás Foci Torna
Versenykiírás

1.A Verseny célja

Totó-Kupa elnevezéssel egy olyan rangos kispályás foci torna megrendezése, amely méltó módon ünnepli meg a Totó játék indulásának 60. évfordulóját.


2. A verseny rendezője

A versenyt a Szerencsejáték Zrt. rendezi és írja ki

3. A verseny helye és ideje.

Selejtezők:
Tata 2007. szeptember 01.
Szeged 2007. szeptember 08.
Nyíregyháza 2007. szeptember 15.
Zalaegerszeg 2007. szeptember 15.
Budapest 2007. szeptember 22.

Döntő:
Budapest 2007. október 13.

4. Résztvevők.

Jelentkezhetnek, azok a csapatok, amelyek beneveznek és elfogadják a versenykiírásban foglaltakat. Helyszínenként maximum 48 csapat vehet részt az eseményen. Amennyiben egy adott helyszínre több csapat nevez, úgy a versenybizottság sorsolás útján választja ki a selejtező helyszín 48 csapatát. Amennyiben valamelyik régióban a pályázatokat beküldő csapatok száma nem éri el a 48-at, úgy a szomszédos megyéből, régióból a szervezők sorsolás útján a csapatokat előzetes egyeztetés után átcsoportosíthatják.

Csapatonként maximum 14 játékos nevezhető. A mérkőzéseken, azok a 18. életévüket betöltött játékosok szerepelhetnek, akiknek minden adatuk ki van töltve a nevezési lapon.
Egy játékos a torna során, csak egy csapatban szerepeltethető. Minden játékos saját felelősségére vehet részt a tornán.
A nevezési csapatlistát legkésőbb az első selejtező mérkőzés megkezdéséig ki kell tölteni. A mérkőzés megkezdése után - a selejtezők, valamint a döntők folyamán - a nevezési listán változtatni, illetve új nevet - hozzá írni nem lehet. A nevezési listára beírható nevek száma minimum 6, maximum 14 fő lehet.




5. Lebonyolítás, helyezések eldöntése

A nevezett csapatokat maximális jelentkezés esetén 12 db négyes csoportba sorsoljuk. A csoporton belül mindenki játszik mindenkivel.
A csoport győztesek ezt követően, az előre megadott ágakon, egyenes kieséses rendszerben játszanak tovább, először a hat közé jutásért, majd a következő körben a három közé jutásért. Az így kialakult három csapat - sorrendiség eldöntése nélkül - jut tovább a torna döntőjébe.

A döntőbe az öt selejtező helyszín legjobb 3-3 csapata kerül, az így kialakult 15 csapat mellé, sorsolás útján kerül be a 16. csapat. A sorsoláson - eredmény figyelembevétele nélkül - résztvesz minden selejtező helyszín 4-6 helyezett csapata, tehát azok a csapatok, melyek a hat közötti egyenes kieséses szakaszban szenvedtek vereséget.

Csoportmérkőzéseken a helyezések eldöntése a játékszabályok alapján történik. A csoportok helyezési sorrendjét a mérkőzésen megszerzett pontok összege határozza meg. Győzelemért 3 pont, döntetlenért 1 pont, a vereségért 0 pont jár.

Azonos pontszerzés esetén az alábbi sorrend dönt:
- gólkülönbség
- több rúgott gól
- egymás ellen játszott mérkőzés eredménye
- sorsolás.

Csoportelsőség eldöntése esetén csak azok a gólok jöhetnek számításba , amelyeket mindkét (három) csapat, azonos ellenfelekkel szemben elért(ha valamelyik holtversenyben végzett csapat ellen egy a holtversenyben nem érdekelt csapat nem áll ki, abban az esetben a holtversenyben nem érdekelt csapat eredményét nem lehet figyelembe venni). Amennyiben az élen olyan holtverseny (hármas holtverseny) alakul ki, ahol az egyik csapat egy mérkőzésen nem állt ki, azt a mérkőzést 0:5 gólkülönbséggel kell figyelembe venni.

Egyenes kieséses mérkőzéseken, döntetlen esetén a továbbjutást 3-3 büntetővel kell eldönteni. Büntetőt a mérkőzésre benevezett játékosok mindegyike rúghat. Ha az első körben nem dől el a továbbjutás, a kupaszabályok szerint kell folytatni az első hibáig, azonban ebben az esetben már bármelyik játékos rúghatja a büntetőt úgy, hogy azonos csapatból ugyanaz a játékos egymás után nem végezhet el két büntetőt.

A játékosok igazolása a leadott nevezési lappal és a személyi igazolvánnyal történik, ellenőrzésük a játékvezető feladata.

Mérkőzések játékideje: 2X12 perc, azonnali fordulással

6. Díjazás
Döntő:
1. Fődíj: TOTÓ KUPA+ A győztes csapat (14 fő részére), utazás Barcelonába, repülőjegy, 2 éjszaka szállás, ellátás, valamint mérkőzésjegy a Barcelona FC egyik hazai rangadójára

2. Második helyezett: Kupa+ 140 ezer forintos sportszervásárlási utalvány

3. Harmadik helyezett: Kupa+ 100 ezer Ft-os sportszervásárlási utalvány




Selejtezők:
Minden helyszínen, mindhárom döntőbe kerülő csapat, 100-100.000 forint értékű sportszervásárlási utalványt kap


7. Nevezés

Nevezni a nevezési lap kitöltésével és visszaküldésével lehet.
A nevezési lapok beérkezési határideje legkésőbb 2007. augusztus 22. az alábbi címre:
„Szerencse” 1830. Budapest.
A borítékra kérjük ráírni: TOTÓ KUPA


Sorsolás: 2007. augusztus 23.

A nevezés elfogadásáról, az aktuális játéknapról és a sorsolás eredményéről minden csapatot értesítünk legkésőbb 2007. augusztus 27-ig

Az első csoportmérkőzés megkezdésének feltétele, egy előző nap (péntek), vagy aznap (szombat) megjátszott totó és tippmix szelvény bemutatása 10-10.000 Forint értékben. Minden selejtező helyszínen mobil fogadó terminál kerül telepítésre, így lehetőség van a mérkőzések előtti játékra is.
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.08.12. 08:37:17

Tibi :!:

Itt olvass vissza, és mindent megtudhatsz 8)

http://eurobarca.hu/forum/viewtopic.php?t=43
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
Ede72
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:14:26

2007.08.12. 07:56:01

gnorbert írta:Fődíj:
A győztes csapat (14 fő részére), utazás Barcelonába, repülőjegy, 2 éjszaka szállás, ellátás, valamint mérkőzésjegy a Barcelona FC egyik hazai rangadójára :!:

Na kérem. Ez az a kupa ahol nem elég a második hely.

Asszem itt nem a miénk lesz a Fair-play díj, mert itt gyilkolni fogok/fogunk minden meccsen a végső sikerért, és minden egyes labdáért. Mit szóltok :?:

Gondolom szerintetek is [auto_cenzúra] lenne kibringázni egy meccsre Barcelonába, mint Országos bajnok MagyarBarça... :roll:
Ez milyen bajnokság és hol indul??
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.08.10. 11:04:49

Egy kombi simán... max. abból megyünk :lol: :lol: :lol:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
mucs1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2004.10.21. 14:14:39
Tartózkodási hely: Szigethalom, Szeged

2007.08.10. 10:51:17

Leginkább a 13+1-ért minden héten, persze nem 10.000 Ft-os téttel. Amúgy ha nem kombinálsz a Totóban,akkor 80 Ft egy 2 oszlopos szelvény. Szóval majd párat ki kell töltenetek! ;)
M.GÁBOR 7 - Hungarian F.C. Barcelona

A küzdelem célja az ő boldog életük, hisz a proletárgyermek maga a jövendő.
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.08.10. 10:43:32

Minden héten egy 10esért mi :?: Laza vagy :)

Gondolom hogy jönne szombaton... persze lehet hogy tévedek :roll:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
mucs1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2004.10.21. 14:14:39
Tartózkodási hely: Szigethalom, Szeged

2007.08.10. 10:37:10

Srácok,én úgyis Totózok minden héten,szóval majd besegítek a nevezésbe! :)) Amúgy meg a sima topikban misinho mit akart hozzászólni? Mert én csak egy másik hozzászólás ismétlését látom.
M.GÁBOR 7 - Hungarian F.C. Barcelona

A küzdelem célja az ő boldog életük, hisz a proletárgyermek maga a jövendő.
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.08.10. 08:57:26

Fődíj:
A győztes csapat (14 fő részére), utazás Barcelonába, repülőjegy, 2 éjszaka szállás, ellátás, valamint mérkőzésjegy a Barcelona FC egyik hazai rangadójára :!:

Na kérem. Ez az a kupa ahol nem elég a második hely.

Asszem itt nem a miénk lesz a Fair-play díj, mert itt gyilkolni fogok/fogunk minden meccsen a végső sikerért, és minden egyes labdáért. Mit szóltok :?:

Gondolom szerintetek is [auto_cenzúra] lenne kibringázni egy meccsre Barcelonába, mint Országos bajnok MagyarBarça... :roll:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2007.08.07. 10:05:56

Először is szeretném megköszönni Bercynek a megtisztelő bizalmat, és korábbi ígéretemnek megfelelően elvállalom a csapatkapitányi tisztséget. (erről az éjszakai kupán résztvevők már megbizonyosodhattak :) )

Igyekszem megfelelően vezetni csapatunkat, de ehhez a TI segítségeteket is kérem - elsősorban azzal, hogy amennyiben időtök engedi, akkor részt vesztek az edzőmeccseken és tornákon - másodsorban pedig azzal, hogyha szerintetek valami nem megy jól, akkor akkor nyugodtan szóljatok!

Az éjszakai tornán való szereplésünkkel elégedett vagyok - szerintem a játékkal nem volt különösebb gond - pláne úgy, hogy megint több új ember volt a csapatban - de sajnos a döntőben nem volt szerencsénk. Amennyiben a 2. kupát nappal rendezik és 2 pályán akkor szerintem érdemes megint menni, ellenkező esetben nem látom túl sok értelmét....
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.08.06. 10:30:30

Köszönöm, nagyon jól esnek a méltató szavak, ám a dícséret ezúttal is a CSAPAT-nak jár.

Kiváló kapus & remek védelem (7 kapott gól - szerintem Zamora díj), jól működő, szorgos középpálya, és menő támadó szekció (29 lőtt gól, Zsoltika Picichi díj) =D> =D> =D> =D>

Mindent elmondanak az ellenfelek mindenfelé fellelhető nyilatkozatai, és kommentjei (NSO fórumok, Real ill. Bayern fórumok).

A Magyar Barça a hétvégén letette a névjegyét :wink:

------------------------------------------------------------------------

2. dr. Alaitner István NSO kispályás focikupa

Időpont: 2007. ősz/tél
Helyszín: bizonytalan, de két pálya lesz

http://alaitnerkupa.atw.hu/
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.08.06. 10:00:07

Norbikám!
Nagyot játszottál a hétvégén! Így kell mindenkinek odatenni magát! Csak így tovább!
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.08.06. 09:37:48

Semmi gáz nincs itt, mindössze (de ezt már többször mondtam) valóban szimbiózisban élünk a csapatunkkal... :roll:

2006/2007 FCB - ezüstérmes - HFCB is ezüstre gyúrt (két helyen is)

2007/2008-as idényben az FCB Király kupa & bajnok & BL győztes lesz - a HFCB is aranyérmeket fog nyerni :mrgreen: \:D/

Egyébiránt Zoli tökéletesen látja a dolgokat (védekezésről, csapatjátékról), és mint mindenki más is szombat éjszaka/vasárnap hajnalban tökéletesen látta el a feladatát.

Viccen kívül a két vereségről:

A Real egy - számukra szerencsésen - lecsorgó labdát vert be fél perccel a vége előtt, a meccs tulajdonképpen X volt (mindamellett hogy ott is jobbak voltunk).

A döntőben pedig 2-3 lövés jött a mi kapunkra, és kb. 10 ment a Bayern Müncenére... (velük volt az ERŐ) :roll: :lol:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.08.06. 08:45:36

Köszi mindenkinek a szombat "esti" focit. Azt hiszem, most pár hetet kihagyok, mert ki kell heverjem az apró sérüléseimet, amivel lehúztam ezt a két tornát. Sajnos nem tudtam 100%-os teljesítményt nyújtani, de majd ha elmúlnak a nyavajáim!!!
Egy pár szót azért szólnék a Csapatról itt a zártkörűben:
Úgy gondolom, hogy nem az egyéni képességekkel van a baj, hogy nem tudtunk tornát nyerni, hanem a labdaszerző és a csapatjátékkal. És itt nem csak a két torna döntőjéről beszélek, hane az azon kívül elvesztett csoportmérkőzésekről. Az egyértelmű, hogy a nálunk szerényebb képességű ellenfeleket Zsolti gyorsan elintézi 5-6 góllal, de amint komolyabb tudású ellenféllel kerülünk össze, gond van. Ha nem mirúgjuk az első gólt (Milán, Madrid, Bayern), megyünk előre az egyenlítésért és közben kontrákból kapjuk a következő gólt. De miért nem mi rúgjuk az első gólt? Mert ezek az ellenfelek betömörülő játékot játszanak. Zsoltira rááll egy ember és nem hatásos az egyéni játék.
Akkor lehetünk sikeresek, ha mi is megtanulunk védekezni és megtanuljuk a csapatjátékot. Abban nem vagyok biztos, hogy ez a támadó szellemű játékoskeret képes lesz-e rá. Tudom, hogy ez a BArca szellemiségével nem feltétlenül vág össze, de hát a profiknál is az antifoci a nyerő. Remélem nem zúdítottam rátok az okosságot, de nekem ez a véleményem a két torna alapján. Remélem hamar elmúnak a problémáim és mihamarabb találkozunk.
Sok sikert az edzőmeccsekhez.

Sziasztok! H.Zoli
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.05. 13:48:24

haze71 írta:
Bercy írta:
Marci írta:Berci, nem jött meg a kedved a folytatáshoz? :)
Mint CSK biztos, hogy NEM!
De ha szét tudnánk taposni a mocsok milánosok pofáját akkor mindenképpen ott lennék!!!
Kinek adod át a stafétabotot (karszalagot?) Csak hogy tudjam...
Sziasztok!

Először is elnézést kérek, hogy eddig húztam a dolgot, de elég hosszú volt a hét!

Szóval a CSK "karszalagot" Melkornak szeretném átadni. Erről már volt egy megbeszélésünk, ahol vállalta a dolgot.
Remélem most sem fogja visszautasítani.

Én köszönöm mindenkinek az eddigi remek hozzáállást és teljesítmény, remélem nem túl sok rossz emléketek lesz rólam.

Üdv.
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.08.02. 08:55:58

Bercy írta:
Marci írta:Berci, nem jött meg a kedved a folytatáshoz? :)
Mint CSK biztos, hogy NEM!
De ha szét tudnánk taposni a mocsok milánosok pofáját akkor mindenképpen ott lennék!!!
Kinek adod át a stafétabotot (karszalagot?) Csak hogy tudjam...
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.01. 22:22:52

Marci írta:Berci, nem jött meg a kedved a folytatáshoz? :)
Mint CSK biztos, hogy NEM!
De ha szét tudnánk taposni a mocsok milánosok pofáját akkor mindenképpen ott lennék!!!
Superlama
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2005.07.07. 21:59:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.07.31. 17:45:35

Igyvan nagyon jo lehet ez a csapat még. Késöbb a milan is sima ügy lesz. :) A torna ötlete nagyon jo ugyhogy Melkor mondta hogy néz is valamit.
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2007.07.31. 13:46:45

Kösz a tornát srácok, jók voltunk! Volt hibám de mindent kiadtam magamból, szerintem nem volt gond a csapat hozzáállásával!
Támogatom egy bajnokság ötletét, tényleg ez a szükséges plusz. A csapatunk nagyon jó, csak végre maradjunk is együtt! Én bízom magunkban.
Berci, nem jött meg a kedved a folytatáshoz? :)
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.07.30. 23:08:44

Perrero írta:
Bercy írta:
Perrero írta:itt is szolok, aug 25én fórumtali... ma beszéltem Popeyeel, holnap megbeszéli a madridistával h jönnek-e
Még időben!!! Ej....... :evil:
Hol? Mikor? Ki jön? Hova megyünk? Mi a program?
Bercy, kb 1 honapja megvan a dátum, a tali bp-n topikba, plusz a selejtezőn is szoltam... :D kb az a progi ami tavaly volt
A Te nézőpontodból melyik volt progi? A foci vagy az ivás???
Nem mond meg...egyedül is rájövök :wink:
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.07.27. 22:57:33

Perrero írta:itt is szolok, aug 25én fórumtali... ma beszéltem Popeyeel, holnap megbeszéli a madridistával h jönnek-e
Még időben!!! Ej....... :evil:
Hol? Mikor? Ki jön? Hova megyünk? Mi a program?
Lezárt