Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.07.08. 11:34:45

Zozzy 5 írta:Engem nem is anynira az zavar, hogy mi vennénk meg a Real előtt, mert szerintem még nem tart ott a Real sem, sőt, a gyerek állítólag nálunk akar játszani. DE!
Mint már írtam, a gyereket akkor kéne megvenni, ha nem lenne egy dos Santosunk. Könyörgöm, védőnek akarják, ez a gyerek meg elől cselezget. Ráadásul nem is a vonal mellett -bár akkor sem hiszem, hogy visszafutna- hanem a pálya minden szegletében a kapu előtt. Ilyen egy védő, akinek vissza kell érni, szerelni, és megakadályozni a beadásokat? Nem hinném.
A másik meg az, hogy most költöttünk el 66 milliót...Előbb hozzanak vissza vmi pénzt Giulyből, Ezquerróból satöbbiből, és utánna gondolkozzanak esetleges új igazolásokon, de akkor sem egy irányítón a védelembe...
Ez a helyzet nekem nagyon ismerős.Tavaly nyáron Alves volt az egyik téma.Akkor én azt mondtam h nagyon jó lenne, erre sokan azzal jöttek h nem ér vissza, túl sokat támad,stb.Utólag mindeki rájött h ha jött volna Alves,talán nem lett volna átjáróház a bal oldalunk,mert igenis visszaért védekezni ebben a szezonban és a Sevilla egyik vezéregyénisége volt. Most van egy nagy esélyünk megvenni Drenthét és ha most nem vesszük meg, egy év múlva, ha a Realt fogja erősíteni, lehet megbánjuk h nem jött. Még nagyon fiatal.Sokat fejlődhet.Idén úgyis csak csere lenne.Megszokná h mindig védő(eddig játszott nem egyszer kp-t), és 1-2 év múlva lenne egy kiváló képességű balhátvédünk.Silvának úgyis legfeljebb egy éve van hátra ezen a szinten, jövő nyáron úgyis kell valakit venni a helyére, akkor miért ne vegyünk most,amikor viszonylag olcsón megszerezhetünk egy nagy tehetséget. :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2007.07.08. 11:28:36

sztem ha elmegy Sylvinho, akkor kellen egy tartalék balhátvéd, de én jobban örülnék Drenthe helyett, Emanuelsonnak. és még ott van Olmo is esetleg.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2007.07.08. 11:26:04

barca99 írta: Itt van ez a Drenthe gyerek. Jó, lehet, hogy nekünk is szükségünk van rá. Lehet, hogy régóta figyeljük is. De most csak azért beszállni az üzletbe, hogy visszavágjunk Chivuért, vagy hogy felverjük az árát... Akkor mitől vagyunk több, mint egy klub? Ilyeneket sztem felesleges csinálni. Nem kell lesüllyedni. :roll:
En egyaltal nem vagyok benne biztos hogy beszaltunk ebbe a Drenthe uzletbe szerintem ezek koholt hirek...
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2007.07.08. 11:22:10

Gauchomester írta:A Milito-ügyben nincs valami előrelépés? Ma már elvileg lezárulhat nem?
Alitolag jovo het kozepen zarulhat le.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.07.08. 11:21:09

Engem nem is anynira az zavar, hogy mi vennénk meg a Real előtt, mert szerintem még nem tart ott a Real sem, sőt, a gyerek állítólag nálunk akar játszani. DE!
Mint már írtam, a gyereket akkor kéne megvenni, ha nem lenne egy dos Santosunk. Könyörgöm, védőnek akarják, ez a gyerek meg elől cselezget. Ráadásul nem is a vonal mellett -bár akkor sem hiszem, hogy visszafutna- hanem a pálya minden szegletében a kapu előtt. Ilyen egy védő, akinek vissza kell érni, szerelni, és megakadályozni a beadásokat? Nem hinném.
A másik meg az, hogy most költöttünk el 66 milliót...Előbb hozzanak vissza vmi pénzt Giulyből, Ezquerróból satöbbiből, és utánna gondolkozzanak esetleges új igazolásokon, de akkor sem egy irányítón a védelembe...
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.07.08. 11:18:18

A Milito-ügyben nincs valami előrelépés? Ma már elvileg lezárulhat nem?
dorozsma
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.05.30. 16:42:31

2007.07.08. 10:33:16

nem értem mi ez a "real szintjére süllyedés" -duma? chivuért nem ebben az átigazolási szezonban jelentkezett be a madrid először! először az edzőkérdést kellett rendezni, nem volt idő játékosok igazolására! ennyi! itt van pár paranoiás ember, akik állandóan minden cselekedetben az "ellenség" gonosz tervét látják megvalósulni... elég vicces...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.07.08. 10:25:04

A Real már régen is kinézte Chivut. Most csak később tudtak bekapcsolódni a megszerzésébe. Jobb ajánlatot tettek, mint mi. Ebben csak az idegesített volna, hogy annyit akartak érte adni, amennyit nem ér. (Mi is rajta lehettünk volna erősebben az ügyün + ha Chivu jönni akart volna, már azelőtt eljöhetett volna, hogy a Real észbekap + Milioval is igen jól jártunk... sőt...)

Itt van ez a Drenthe gyerek. Jó, lehet, hogy nekünk is szükségünk van rá. Lehet, hogy régóta figyeljük is. De most csak azért beszállni az üzletbe, hogy visszavágjunk Chivuért, vagy hogy felverjük az árát... Akkor mitől vagyunk több, mint egy klub? Ilyeneket sztem felesleges csinálni. Nem kell lesüllyedni. :roll:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.07.08. 10:16:23

roonie: a foci üzlet és POLITIKA. És a politika erdejében nincsenek játékszabályok, ill. van, egy: az erősebb tovább erősödik, a gyenge pedig elbukik. És a margitra igenis ráfér, hogy egy picit megleckéztessék, mert nagyon el vannak szállva maguktól, kell, hogy valaki letörje egy kicsit a szarvukat. Ettől még nem hinném, hogy lesüllyednénk az ő szintjükre. De érezzék, hogy ők sem istenek, hanem emberek, és nem mindig győztesek. És ha Drenthe jobb, mint Syl, akkor az nem kidobott pénz. mert a holland a jövő, a brazil pedig a múlt embere. És a múlt szép, de hogy a jövőnk is szép legyen, áldozatokat kell hozni - még ha oly fájdalmasak is. Mottát, Giulyt, Ezquerrót is sajnálom, de sajna ilyen az élet. Ha oleguert eladnák - na, azt nem sajnálnám. De ezt nem érem meg.
Avatar
roonie
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2005.12.12. 18:42:17

2007.07.08. 10:09:53

Úristen basszus, lehet ez most sokmindenkit megsért, de mi a tökömnek kezdünk a Real szintjére süllyedni? Ha? Minek Drenthe? Egy jó okot mondjatok. Oké, jobb mint Syl, de basszus ennyi erővel vehetnénk még csomó játékost, mert a támadókon kívül szinte az összes játékosunk olyan akiknél egy-egy jobb van a saját posztján a volágon.
Az meg hogy leckéztessük meg a Realt már ne is haragudj de megint egy primitív dolog, lesüllyedsz a Margó szintjére. Hihetetlen.
eddig az összes igazolás jó és szép. De minek több? Drenthe ráadásul túl támadó, igaz, hogy támadó felfogásban játszik a Barca, de éppen ezért kell egy stabil védelem. A támadás megvan oldva, azt nem kell erősíteni. Egy biztos védelem kell, nem egy támadó.
Ha Drenthe jön én nem fogok sírni, mert oké, talán Syl-nél tényleg jobb, meg fiatal, meg holland. De most azokkal nem értek egyet akik azt mondják, na adjuk vissza a Realnak. Okos enged, szamár szenved. Így is sokat költöttünk, nem kéne még 8 milkát rá is áldozni amikor nem olyan fontos. Ilyen alapon meglehet venni Dani Alves-t is Zambrotta helyére, meg Terry-t Milito helyére, Nestát Puyollal kéne rotálni, Touré cseréjének Essien kéne, Xavi és Deco mellé még elférne Gerrard és Lampard is nem?
Real, Real, Real....
gondoljátok át egy kicsit.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.07.08. 10:05:09

varga tamás írta:Ezt a Drenthe gyereket még nem nagyon láttam játszani. De ha másért nem, hát a margit megleckéztetése okából hozzuk csak el, vagy verjük fel úgy az árát, hogy a margitnak jó mélyen a zsebébe kelljen nyúlnia. Bár, ha balhátvéd, akkor jöhetne Abidal cseréjének, és Sylvinhót meg eladhatnánk.
Én láttam néhány meccsét és eléggé kiemelkedett a társai közül.Nagyon technikás a gyerek, ugyanolyan stílusa van mint Silvinhonak.Tipikusan az a csere lenne, aki hátrány esetén bejön és felpörgeti a játékot.Jól járnánk vele.
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.07.08. 10:02:36

Rivaldinho írta:Amúgy azt írják a sport-on hogy Milito igazolása már csak órák kérdése! :wink: remélem igaz, és nem olyan 'chivu-s órák kérdése' :)
A sport eddig megbízható volt.Remélm még ma meglesz, autána már csak a felesleges játékosok eladásával kell törődni.Vannak bőven. :roll:
A Fifa egy szégyen
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.07.08. 10:01:39

Rivaldinho írta:Amúgy azt írják a sport-on hogy Milito igazolása már csak órák kérdése! :wink: remélem igaz, és nem olyan 'chivu-s órák kérdése' :)
Nem hinném. Milióért a Juvéval kellett volna küzdeni, de a digók leigazolták Andradét, és az elmundodeportivo-n is azt írják, h rövid időn belül a mienk lesz.
Más.
Ezt a Drenthe gyereket még nem nagyon láttam játszani. De ha másért nem, hát a margit megleckéztetése okából hozzuk csak el, vagy verjük fel úgy az árát, hogy a margitnak jó mélyen a zsebébe kelljen nyúlnia. Bár, ha balhátvéd, akkor jöhetne Abidal cseréjének, és Sylvinhót meg eladhatnánk.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.07.08. 10:00:49

Meg szerintem az az érv szól a felhozása mellett, hogy aki elment kölcsönbe eddig, és visszatért, az nem úgy nézett a kölcsönad klubjára... sztem sem kéne kölcsönadni... én néha, ilyen meccseken h el classicó, mondjuk leküldenéb a 'b'-be, de ahol egy parányi esély is van h jáccik akor azt meg kell neki/k adni...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.07.08. 09:57:42

Hubi írta:A másik, miért kell felhozni egy 17 éves csatárt a felnőtt keretbe???(szavazás Bojan). Van pár elég jó csatárunk aki bizonyított(Eto'o , Henry) és aki harcolni fog a kezdőbe kerülésért(Gudjohnsen).
Azért kell felhozni a felnőtt keretbe, hogy érezze a bizalmat, hogy fejlődjön. Mert szerintem a Barca felnőtt keretében többet fejlődik, mint valami gyengébb csapatnál - kölcsönben. Itt meg érzi, hogy számítanak rá, hogy a jövő egyik embereként gondolnak rá. Emellett a 'család' közelében marad, ahol éveken keresztül küzdött, harcolt, edzett és lőtte a gólokat. Barcelonában érezheti a szeretetet és a szurkolók megbecsülését, látja, hogy komolyan számolnak vele. Hozzák csak fel, készüljön a 'nagyokkal', aztán ha úgy állnak a meccsek, a bajnokság vége, akkor aztán beállíthatják csereként az utolsó 25-30 percre - és ez számára többet fog jelenteni, mint a kölcsönben lejátszott meccsek. (a gyula meg menjen el, megtette a magáét)
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.07.08. 09:54:49

Amúgy azt írják a sport-on hogy Milito igazolása már csak órák kérdése! :wink: remélem igaz, és nem olyan 'chivu-s órák kérdése' :)
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.07.08. 09:50:45

Gauchomester írta:
Rivaldinho írta:Én nem.. kurv.a sok támadónk van, kell a fa.sznak... Ennyi erővel Dos Santos is tud ennyit... nézd meg Huntelaar-t az se nagyon csinál semmit, csak a hollan bajnokságba tavaly...
Hát hogy kumma.a sok támadónk van az tuti, de hogy Drenthe bal szélső defender az is tuti :wink:
ja :oops: , akor nem szóltam, bocs :oops: , akor jöhet :D .. Abidal-t v Zambi-t berakjuk középre Puyol mellé, őt meg ki szélre... :)
Hubi
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.11.14. 22:23:08

2007.07.08. 06:00:10

A másik, miért kell felhozni egy 17 éves csatárt a felnőtt keretbe???(szavazás Bojan). Van pár elég jó csatárunk aki bizonyított(Eto'o , Henry) és aki harcolni fog a kezdőbe kerülésért(Gudjohnsen). A Krikicset el kell küldeni kölcsönbe ha tetszik neki ha nem. Ilyen korban sokat kell játszani mert így tud csak fejlődni. Nincs helye még a nagy csapatban. Dos Santos egy más téma. Számításaim szerint minden poszton lesz 2 játékos kivétel egy helyen(középpály:Iniesta Deco Xavi). Viszont jobbra Messi cseréjeként befér dos Sntos. De KRIKICS MIT AKAR MÉG???? Ha beteszi Rijkaard és 20 évesen annyit tesz mint Messi vagy többet akkor elnézést! De ez nem lesz így!
Hubi
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.11.14. 22:23:08

2007.07.08. 05:53:36

Ezt az Abidal és Zambrotta kiesés félét neked irtam Gábor, mert szerintem hülyeség amit írtál. Hogy nem játszottak sokat és félsz a teljesítményüktől. Majd ha kiesik valamelyik és helyükbe belép Oleguer Belletti vagy Sylvinho, és nem teljesítenek minimum középszinten akkor igazad van, De így abszolút nem! Én bízom bennük,és bízni fogok bennük!
Hubi
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.11.14. 22:23:08

2007.07.08. 05:48:01

Háát az a lényeg hogy nagyon okosan és jól vásároltunk. Itt már semmi baj nem lesz, még érkezhet pár csereember,de a legfontosabb játékosok itt vannak. Az pedig hogy mi lesz ha megsérül Zambi vagy Abidal sztem nem lesz baj, akik tartanak tőle hogy bajok lesznek azok egy picit gondolkozzanak el mélyen,mert sztem kevés esély van arra hogy megsérülnek. Mondjuk benne van,de a legfontosabb a bizalom ,akár kezdő akár cserejátékos. Bízni kell bennük , nem véletlenül kerültek az FCB-hez. Nem minden posztra kell két Eto'o ,két Ronaldinho , két Zambi ,és még sorolhatnám. Ennyi jó játékost nem bírhat el egy klub. Idén a bajnokság meglesz(de még várnunk kell hogy a riválisok kit/kiket igazolnak) A lényeg hogy ezután az év után őszintén gratulálok a vezetőségnek mert amit véghez vitt/véghez visz az nem semmi. Hajrá Barca! Hajrá Barca! OFF: mindenki jöjjön SIÓFOKRA-megéri :wink:
edeinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2007.06.25. 13:17:57

2007.07.07. 23:10:31

Tyű mennyi hozzászólsá egy nap alatt.... na mind1 félre az Offal... sztme Drenthe jó igazolás lenni... lehet h védekezésben nem annyira jó de még fiatal és sokat fejlődhet... ráadásul a Barca nem egy deffenzív csapat :D
Sylvinho és Belletti már öregek, bár ha választani kéne közülük akkor az utóbbi... Oleguert meg sózzuk rá a Fradira és kész:P
nálam a védelem így tökéletes(csak h kiket képzelek el-nem felállás:P):
Zambrotta,Abidal,Puyol,Marquez,Thuram,Milito,Drenthe,Belletti
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.07.07. 22:52:12

Remélem ez a Drenthe gyerek nem jön. Nincs rá szükség. :roll:
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.07.07. 21:43:17

el fuero írta:
Rivaldinho írta:Én nem.. kurv.a sok támadónk van, kell a fa.sznak... Ennyi erővel Dos Santos is tud ennyit... nézd meg Huntelaar-t az se nagyon csinál semmit, csak a hollan bajnokságba tavaly...
Én is ezen a véleményen vagyok. És ne legyünk már reál! Aki éppen felkapott játékos azt már egyből meg kell venniük....borzasztó.
Teljesen egyetértek. Felesleges, és ez a gyerek nem éppen vmi deffenzív...Márpedig védőnek akarják :roll: Inkább hozzák Taiwot, vagy Emanuelsont, akik már bizonyítottak is...
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.07.07. 21:00:52

nicandro írta:Az AS-en reggel megjelent cikk ellenére, mely szerint Drenthe a Madrid játékosa lesz, délután több médium, köztük a katalán Sport újság is arról számol be, hogy a Barcelona lekörözte a fővárosiakat, és a holland játékos a katalánokhoz igazol.

Ja bocs :D
Hát üsse kő ha igaz :twisted:

Ja izé a forrás: madridista.hu
Akkor most mi vettük el előlük a prédát! :twisted:
Avatar
nicandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.05.21. 13:06:04

2007.07.07. 20:59:23

Az AS-en reggel megjelent cikk ellenére, mely szerint Drenthe a Madrid játékosa lesz, délután több médium, köztük a katalán Sport újság is arról számol be, hogy a Barcelona lekörözte a fővárosiakat, és a holland játékos a katalánokhoz igazol.

Ja bocs :D
Hát üsse kő ha igaz :twisted:

Ja izé a forrás: madridista.hu
Lezárt