Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.05.11. 16:51:42

pénz kérdése az egesz....de hát spórolunk az edzon...

nehogy már ha vki azt mondja egy edzonek h nesze X milla és iranyithatod a barcat akkor nemet mondana. foleg ilyen keretre. kiscsaoatoktol siman lehetne hozni jo edzot ----> ld. schuster

emberek! nem a las palmas kispadjáról beszélunk!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.05.11. 16:47:58

visca el barca írta: dehogynem. hozhatnank scolarit, ten catet (aki szerintem csak papiron volt masodedzo), hozhatnak, juanderamost, schustert... öreg edzok közöül is lehetne valasztgatni...nem muszaj nekunk suhanc a kispadra..
Vmiről lemaradtunk? Mert az említettek ha jól tudom,mind megszerezhetettlenek jelenleg :wink: Főleg Scolari! Szntem ősztől Frankkel kell megkezdeni még a szezont,és jövőre meg megpróbálni Scolarit megszerezni....persze ha nincs semmi változás sem...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.05.11. 16:45:49

Addig kell ütni a vasat, amíg meleg! Wenger most nagyon elbizonytalanodott az Ágyúsoknál, most kell nagyon durván megkörnyékezni! És még hozhatna is magával egy-két spílert!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.05.11. 16:44:11

barca99 írta:
visca el barca írta:millio választás van. hozhatnánk supkát, tornyit, zomborit, csank janit. :shock:
Ennyi. De egy épkézláb megolást senki nem tud írni... :roll:
dehogynem. hozhatnank scolarit, ten catet (aki szerintem csak papiron volt masodedzo), hozhatnak, juanderamost, schustert... öreg edzok közöül is lehetne valasztgatni...nem muszaj nekunk suhanc a kispadra..

azt a hulye teoriat meg felejtsetek el , hogyha olasz edzo jonne minden meccsen vedekeznenk. szerinted ki az aki oleguerre meg giora akar védelmet épiteni (főleg ilyen tamado jatekosok mellett)?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2007.05.11. 16:43:00

mert sajnos jelen pillanatban nincs is :(
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.05.11. 16:40:18

visca el barca írta:millio választás van. hozhatnánk supkát, tornyit, zomborit, csank janit. :shock:
Ennyi. De egy épkézláb megoldást senki nem tud írni... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2007.05.11. 16:43:26-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.05.11. 16:38:39

barca99 írta: Én sajnos nem látok olyan edzőt, akit ide lehetne hozni, és jelentősen többet tudna, mint Rijkaard.
millio választás van. hozhatnánk supkát, tornyit, zomborit, csank janit. :shock:

ANTI RIJKAARD FRONT
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2007.05.11. 16:40:40-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2007.05.11. 16:34:59

Shandor írta:Én felvenném a kapcsolatot Scolarival, s kötnék vele egy előszerződést 2008-as EB utánra. Nem feltétlen kell, h ide is jöjjön (bánatpénznek kapna pár miskát, ha mégis maradna Rijkaard :wink: ), csak akkor a hollandussal is lehetne közölni, HA ez meg ez nem teljesül: ADIOS.

Tisztességes lenne mindenki felé, mert megkapná az esélyt Rijkaard is, de a csapat biztosítva lenne egy jó edzővel 2008-tól. És parázzon csak Rijkaard is, h rezeg a pad. A játékosok meg, ha szeretnék, h maradjon a holland mester és a "szabadság", hajtsanak, hajtsanak, hajtsanak!!!
Csak ismételni tudom önmagam.. :wink: most egy kicsit aktuálisabb lett a téma, mint volt 3 hete.. Sajnos..
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.05.11. 16:34:02

Ten Cate biztos jó lenne. De hogy ő nem lesz itt jövőre edző, az tuti.

Nem kell félreérteni, nem akarom, hogy Rijkaard maradjon, de ha nincs senki, aki jobb... :roll:
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.05.11. 16:29:46

persze..én nem vagyok hajlandó a következő évben is ezt a 'mit is' ? nézni,amit ez összebarmol...rossz cserék,mégrosszabb kezdő..nulla taktika,motivácói az öltözőben marad,álldogálás a pályán..köszönöm nem kérünk többet Rijkaardból!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.11. 16:29:37

barca99 írta:Elküldik Rijkaardot. Juhé. Mennyivel leszünk előrébb? Kit lehetne idecsábítani, akire azt lehet mondani hogy EDZŐ? Lippi-t akkor lássam a kispadon, amikor a hátam közepét, azt hiszem elfelejthetnénk a gyönyörű játékot. Mondjuk az eredmények lehet, hogy jönnének, de én Juve2-ből köszönöm szépen nem kérek. Koeman? Nem hinném. Hiddink nem jön. Wenger, Murinho, Benítez, Juande Ramos... ki hagyná ott jelenlegi állását? Én sajnos nem látok olyan edzőt, akit ide lehetne hozni, és jelentősen többet tudna, mint Rijkaard.

Scolari kell az EB után! 8)
Van Gaal??? :lol: :lol: :lol: Na, jó viccnek is rossz...
Henk Ten Cate??? Koeman? Ha már a hollandoknál maradnunk...
Nem tudom...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.05.11. 16:27:29

Elküldik Rijkaardot. Juhé. Mennyivel leszünk előrébb? Kit lehetne idecsábítani, akire azt lehet mondani hogy EDZŐ? Lippi-t akkor lássam a kispadon, amikor a hátam közepét, azt hiszem elfelejthetnénk a gyönyörű játékot. Mondjuk az eredmények lehet, hogy jönnének, de én Juve2-ből köszönöm szépen nem kérek. Koeman? Nem hinném. Hiddink nem jön. Wenger, Murinho, Benítez, Juande Ramos... ki hagyná ott jelenlegi állását? Én sajnos nem látok olyan edzőt, akit ide lehetne hozni, és jelentősen többet tudna, mint Rijkaard.

Scolari kell az EB után! 8)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.05.11. 16:19:18

visca el barca írta:ANTI RIJKAARD FRONT
Szólj Vitonak, hátha megcsinálja 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.05.11. 16:12:34

ANTI RIJKAARD FRONT

nekem most telt be a pohár....elegem van ebbol a szerencsetlen emberbol aki nem képes motivalni 3-4 kulcsjatekost.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.11. 14:50:32

ozsimiki írta:
Zozzy 5 írta: De hogyha azokat a játékosokat elküldenénk, akik már nem valók ide, tehát benne vannak a folyamatos kudarcokban, akkor Frank miért maradna? Ugyan úgy hibás tehát ugyan úgy illene mennie. Legalábbis ez az én véleményem.
Nem írtam ilyet,hogy pl Ronnie,Eto'o,Deco távozzon,mert a kudarcokért nem a kiegészítő emberek a hibásak,Ők tavaly is ennyit tudtak...az a gond,hogy a 3/4 csapat nem küzd eléggé,és elkényelmesedett így az egész csapat! Az igazolások tükrében megvárnám a köv szezont az összes fontos játékossal,és Frankkel együtt!
A kulcsemberek távozását én sem szeretném, mert úgy gondolom, hogy egy másik edzővel talán mást tudnának nyújtani. De anank már nem látom értelmét, hogy Franknek egy újjab esélyt adjunk. Ha tudna vmit, akkor azt megmutatta volna a szezon során. Ő jövőre is ilyen lesz, és ha javulás lesz tapasztalható, az nem neki lesz köszönhető. Ezért nem látom értelmét Frank marasztalásának.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.05.11. 14:43:30

Zozzy 5 írta: De hogyha azokat a játékosokat elküldenénk, akik már nem valók ide, tehát benne vannak a folyamatos kudarcokban, akkor Frank miért maradna? Ugyan úgy hibás tehát ugyan úgy illene mennie. Legalábbis ez az én véleményem.
Nem írtam ilyet,hogy pl Ronnie,Eto'o,Deco távozzon,mert a kudarcokért nem a kiegészítő emberek a hibásak,Ők tavaly is ennyit tudtak...az a gond,hogy a 3/4 csapat nem küzd eléggé,és elkényelmesedett így az egész csapat! Az igazolások tükrében megvárnám a köv szezont az összes fontos játékossal,és Frankkel együtt!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.11. 14:35:21

ozsimiki írta:
Zozzy 5 írta:Rijkaardnak nyáron távozni kell!! Nem tud taktikát kidolgozni, csapatot összeállítani. Az ilyen nem edző! Igaz, az nem csak rajta múlt, hogy a játékosok nem futottak, de azért hogy ilyen szinten ne fegyelmezze őket az sok!
Álltalában már a a kezdő 11 kijelölésénél hülyeséeget csinál, és meccsen látszik, hogy egyszerűen nem képes magát javítani. Utálom nézni a tanácstalan, fancsali képét minden meccsen. Persze nyáron maradni fog, mert ő a kis kedvence Laportának :? Semmi jóra nem számítsunk jövőre se, ha egymamága ő lesz az edzői szerepben.
Laporta kis kedvence: :?: :idea: :roll: hát ez úgy hangzott mintha 3-4 éve megtűrné Franket,holott semmit se nyertünk volna! Erős Túlzás! Ez az idény rengeteg hibájáról lesz emlékezetes,nem vitás,én akkor is megvárnám a jövő szezont még! Ez a vereség korántsem CSAK az Ő sara! Remélem ezen nem kell vitatkozni! A BARCA nem hülyékből,és vakokból áll,hogy ne vegyék észre a sztárok,vagy nem sztárok,h kicsit kellene hajtani mert gond is lehet!
Igaz, de sztem éppen eléggé elfogult Laporta Frankkel szemben ahhoz, hogy nyáron marasztalja. Természtesen azt senki sem állítja, hogy CSAK Frank a hibás a tegnap történtekért. De hogyha azokat a játékosokat elküldenénk, akik már nem valók ide, tehát benne vannak a folyamatos kudarcokban, akkor Frank miért maradna? Ugyan úgy hibás tehát ugyan úgy illene mennie. Legalábbis ez az én véleményem.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.05.11. 14:32:12

Zsolti írta:Del Bosque kijelentette,hogy 3 csapatba nem menne dolgozni..Barca,Atletico,Real(amíg perez az elnök)
De megmondom őszintén ugyan az van sztem vele is ,mint Rijkaarddal,hogy olyan csapattal az lett volna a nagy cink,ha nem nyer semmit...a Fenerből,meg elküldték,vagy honnan,mert azzal a kerettel már kevés volt ő!

Ezt tényleg nyilatkozt, de a pénz sztem nagy úr, és elég régóta nem csinál semmit.
Ettől függetlenül nem tartom egy hűű de jó edzőnek, és nem támogatom az ő leigazolását... Max a Realosok idegessége miatt örülnék neki egy kicsit. :D Lehetne mondjuk másodedző. :lol: :lol: :lol:
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.05.11. 14:29:20

Los Banditos írta:del Bosquéhez mit szólnátok? :)
Hozzuk még Perezt is :lol: De sztem is nagyon jó edző :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.05.11. 13:53:33

Del Bosque kijelentette,hogy 3 csapatba nem menne dolgozni..Barca,Atletico,Real(amíg perez az elnök)
De megmondom őszintén ugyan az van sztem vele is ,mint Rijkaarddal,hogy olyan csapattal az lett volna a nagy cink,ha nem nyer semmit...a Fenerből,meg elküldték,vagy honnan,mert azzal a kerettel már kevés volt ő!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.05.11. 13:52:00

del Bosquéhez mit szólnátok? :) Nagyon jó edző, ráadásul a nyilatkozataiból kivéve nem nagyon ellensége a Barçának. :wink:
in to exile
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.05.11. 13:23:41

Zozzy 5 írta:Rijkaardnak nyáron távozni kell!! Nem tud taktikát kidolgozni, csapatot összeállítani. Az ilyen nem edző! Igaz, az nem csak rajta múlt, hogy a játékosok nem futottak, de azért hogy ilyen szinten ne fegyelmezze őket az sok!
Álltalában már a a kezdő 11 kijelölésénél hülyeséeget csinál, és meccsen látszik, hogy egyszerűen nem képes magát javítani. Utálom nézni a tanácstalan, fancsali képét minden meccsen. Persze nyáron maradni fog, mert ő a kis kedvence Laportának :? Semmi jóra nem számítsunk jövőre se, ha egymamága ő lesz az edzői szerepben.
Laporta kis kedvence: :?: :idea: :roll: hát ez úgy hangzott mintha 3-4 éve megtűrné Franket,holott semmit se nyertünk volna! Erős Túlzás! Ez az idény rengeteg hibájáról lesz emlékezetes,nem vitás,én akkor is megvárnám a jövő szezont még! Ez a vereség korántsem CSAK az Ő sara! Remélem ezen nem kell vitatkozni! A BARCA nem hülyékből,és vakokból áll,hogy ne vegyék észre a sztárok,vagy nem sztárok,h kicsit kellene hajtani mert gond is lehet!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.05.11. 13:04:00

Szerettem, imádtam, de ennek vége: RIJKAARD kevés már ehhez, egyedül!!! TÁVOZNIA KELL!!! Nem tudja felrázni a csapatot, idegenben szarok vagyunk, és ez az Ő hibája...

Köszönjük, de ennyi elég volt... menjen Milánóba!
"Més Cuen un Club"
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.05.11. 12:21:00

Rijkaardnak nyáron távozni kell!! Nem tud taktikát kidolgozni, csapatot összeállítani. Az ilyen nem edző! Igaz, az nem csak rajta múlt, hogy a játékosok nem futottak, de azért hogy ilyen szinten ne fegyelmezze őket az sok!
Álltalában már a a kezdő 11 kijelölésénél hülyeséeget csinál, és meccsen látszik, hogy egyszerűen nem képes magát javítani. Utálom nézni a tanácstalan, fancsali képét minden meccsen. Persze nyáron maradni fog, mert ő a kis kedvence Laportának :? Semmi jóra nem számítsunk jövőre se, ha egymamága ő lesz az edzői szerepben.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.05.11. 12:01:44

Gyorsan a sarkára kell állnia, mert idén nem nyerünk semmit.... Egyszerűen elszaladt a ló a csapattal... Pár sztárt el kellene felejteni pár meccsre... Messi a kivétel! Ő benne ott a tűz, de a többiekben????
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Lezárt