Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csiles
Jugador del Barça
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2006.01.26. 21:41:49
Tartózkodási hely: Fejér és Borsod megye

2007.03.04. 00:37:24

lionelmessi19 írta:
csiles írta:
Zozzy 5 írta:Te Jó Isten :shock:
Figy. Ez a mai Barca nem érdemli meg hogy ilyen módon idegesítsd fel magad. Faterodtól meg gyorsan kérj bocsánatot!!!

ugyanez volt a szítu mikor a pool elintézett minket de akkor a rendőség csak figyelmeztetett, a faterom meg nem volt otthon...
majd bocsánatot kérek ha lehiggadunk..., most nem alkalmas mert járkál fel-alá, mint a gyorsvonat...
Tudod mit, ez nem menő. Én nem hiszem el neked. Nem hihető számomra, h így reagálj.
1. már rég egy bizonyos intézményben lennél ilyen idegekkel (ne vedd sértésnek)
2. pool meccsen ugyan ez volt, akkor azóta tuti nincs új gép, tv, házimozi, stb.
3. egyébként is hihetetlen, nem valószinűtlen, hihetetlen.

Végül kérdés, hány éves vagy? :)

Elnézést magamtól és moderátor társaktól az OFF-ért :D
21 vagyok és dúsgazdag, poll elleni meccs utáni pénteken bevásároltam és azt szedtem szét...
11. éve Barca-drukker vagyok.....
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2007.03.04. 00:37:22

igazából aki hiányzott az thuram nem tudom hogy miért nem játszott. sérülésből jött vissza. szóval a pihentetés az kamu. deco nekem nem hiányzott vele is laptunk és fogunk is még párszor kikapni.

giuly amióta itt van még nem játszott ennyi percet és meccset (statisztika)
és hogy ő játszik az mindent elmond a szakami vezetésről.
messi gyenge volt valóban
egyet magyarázzon meg valaki. dingo két fullos ziccert kihagyott a bilbao ellen is me nem volt képes a labda alá bökni. ezt a tizinél szintén megcsinálta. akárhova rúgja, ha alányúl a kapus nem védi.
lecserélése jogos (kettőt nem futott) volt előről kellett valakit (két cserét nem lehetett) lehozni sztem ezen hülyeség vitázni

marquez ismét és az idényben már nem először hibázik róla sok gólt kaptunk már eddig

giuly kiállítása em volt jogos, de elkerülhető lett volna, ha reikard lecseréli előbb.

baloldalt gio alibizett párszor megforgatták. jobbon zambrotta gólpassza jogos, de sokat hibázott. kiállítása jogos ha beszólt a bírónak (a nagypofájáért és jól megverném :lol: ne sújtsa má a csapatot)

iniesta és xavi a két motor ők rengeteget göriztek, de talán több labdát is elszórtak az átlagnál.

oleguert párszor megforgatták volt egy két luftja és a szabi előtt ő szabálytalankodott de nem ő miatta ment el a meccs, ahhoz mindenki hozzátette a magáét.

a liverpool ellen meg felesleges erőltetni. bl-ben ez a csapat nem üti meg a szinetet. ha véletlenül tovább mennénk is utána már potty lenne.
inkább a bajnokságra és a kupára kéne koncentrálni
lionel19

2007.03.04. 00:37:22

lionel19 írta: Ezquerro,Giuly,Guddy,Oleguer,Sylvinho,Marquez,Edmilson így
Tevez,Dos Santos,C.Ronaldo,Heinze,Sissoko,Maxi és egy belső védő

nem olcsó de meg kell tenni 4 évente kell 1x vérfrissités
Új edző talán kell de ha lenne egy megfelelő segitője... sztem azis jó lenne..

---------------------Valdes----------------
Zambrotta--Nemtom--Puyol-----Heinze
-------------Xavi------Sissoko-----------
--------------------------------------------
Messi---------Ronaldinho-------Ronaldo
----------------Eto'o-----------------------

igy kellene felállni
Lehet hogy elragatattam magam kicsit, de akkor is el kellene küldeni pár embert.
Guddy,Gio,Giuly,Ezquerro nekik biztos
C.Ronaldo egy szélsővédő kell + egy vkp
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2007.03.04. 00:37:19

Drigo írta:
Rivaldo11 írta:A bajnokságot kell megnyerni,és ma óriási lépést tehettünk volna...
Igen de így nincs elveszve semmi jó lett volna "ha", de neem hát nem...
lehet megköveztek de egyenlőre semmi sem utal arra hogy megnyerjük a bajnokságot (remélem tévedek)
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 00:36:41

Drigo írta:
cruyff írta:de el kell dönteni ,hogy most meg akarunk-e nyerni egy meccset vagy nem.
Persze szerinted az úgy működik, hogy leül ronaldinho meg Rikaard a meccs előtt és vitatkoznak, hogy akkor most mi nyerni akarunk sem?!
VEGYÉTEK MÁR ÉSZRE, HOGY A SEVILLA NEM EGY UTOLSÓ SENKIHÁZI CSAPAT ÉS EZ A VERESÉG EGYÁLTALÁN NEM ÉGŐ, MAXIMUM BOSSZANTÓ.
Igen, igaz minden szó :D

Egyáltalán nem ciki, hogy ilyen viszonylag tartalékos csapat nem felelt meg.
Oké, ott volt Messi, Dinho, Iniesta, Puyol stb. de most nincs formában némelyikük, uh nem lehet rotálgatni, legjobb csapattal kell fölálni, ha meg akarjuk mindenáron nyerni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2007.03.04. 00:36:14

Szerintem Daniel Alves nagy vétel lenne! Jól védekezik meg jól segíti támadásokat is!
Az meg,h patkány...max fejre. Egyedül többet tett,mint a Messi,Giuly,Saviola,Iniesta,Oleguer :lol: ,Márquez...
"Oda-oda pakolt a barcásoknak érthető. Egy kérdés az Alvest fikázoknak:
Ha csapatod emberhátrányban fordítana a Barca ellen és így a táblázat élére kerülhetne,te nem tennél meg mindent????
Ennyi
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2007.03.04. 00:36:02

ozsimiki írta:Fiúk fogjuk fel úgy,hogy legalább Horvát Ferinek jó volt :lol: :wink: Na nem érzitek már jobban magatokat :?: :roll:
A végén majdnem elélvezett...persze pártattlanúl csinálta mindezt :!:
igazából az espanyol elleni meccs volt neki a csúcs, legalábbis szerintem...
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
csiles
Jugador del Barça
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2006.01.26. 21:41:49
Tartózkodási hely: Fejér és Borsod megye

2007.03.04. 00:35:40

mademan írta:fúú srác neked nem kéne több meccset nézni!
idény végére olyan bűnlajstromod lesz...
:P
a következő kettőt ki fogom hagyni....muszáj lessz...
ha meg nem bírom ki akkor irány a kocsma és azt verem szét...
kifizetni ki tudom pénz van bőven....
csak annyim nincs hogy a Barcába vigyek egy jó védekező középpályást...
ez engem rohadtul idegesít..., meg Rejkárdot sem igazán érem már....
ilyenkor vajon mi lehet a vezetés fejében???
de kíváncsi lennék rá... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
11. éve Barca-drukker vagyok.....
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.03.04. 00:35:26

Rivaldo11 írta:A bajnokságot kell megnyerni,és ma óriási lépést tehettünk volna...
Igen de így nincs elveszve semmi jó lett volna "ha", de neem hát nem...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.04. 00:34:52

Fiúk fogjuk fel úgy,hogy legalább Horvát Ferinek jó volt :lol: :wink: Na nem érzitek már jobban magatokat :?: :roll:
A végén majdnem elélvezett...persze pártattlanúl csinálta mindezt :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 00:34:13

Szerintem meg ugyan fontos a keddi meccs,de a mainál semmiképp nem tartottam fontosabbnak(az első meccs eredménye miatt)A bajnokságot kell megnyerni,és ma óriási lépést tehettünk volna...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 00:34:09

csiles írta:
Zozzy 5 írta:Te Jó Isten :shock:
Figy. Ez a mai Barca nem érdemli meg hogy ilyen módon idegesítsd fel magad. Faterodtól meg gyorsan kérj bocsánatot!!!

ugyanez volt a szítu mikor a pool elintézett minket de akkor a rendőség csak figyelmeztetett, a faterom meg nem volt otthon...
majd bocsánatot kérek ha lehiggadunk..., most nem alkalmas mert járkál fel-alá, mint a gyorsvonat...
Tudod mit, ez nem menő. Én nem hiszem el neked. Nem hihető számomra, h így reagálj.
1. már rég egy bizonyos intézményben lennél ilyen idegekkel (ne vedd sértésnek)
2. pool meccsen ugyan ez volt, akkor azóta tuti nincs új gép, tv, házimozi, stb.
3. egyébként is hihetetlen, nem valószinűtlen, hihetetlen.

Végül kérdés, hány éves vagy? :)

Elnézést magamtól és moderátor társaktól az OFF-ért :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2007.03.04. 00:34:28-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.03.04. 00:32:19

cruyff írta:de el kell dönteni ,hogy most meg akarunk-e nyerni egy meccset vagy nem.
Persze szerinted az úgy működik, hogy leül ronaldinho meg Rikaard a meccs előtt és vitatkoznak, hogy akkor most mi nyerni akarunk sem?!
VEGYÉTEK MÁR ÉSZRE, HOGY A SEVILLA NEM EGY UTOLSÓ SENKIHÁZI CSAPAT ÉS EZ A VERESÉG EGYÁLTALÁN NEM ÉGŐ, MAXIMUM BOSSZANTÓ.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2007.03.04. 00:31:33

csiles írta:
Zozzy 5 írta:Te Jó Isten :shock:
Figy. Ez a mai Barca nem érdemli meg hogy ilyen módon idegesítsd fel magad. Faterodtól meg gyorsan kérj bocsánatot!!!

ugyanez volt a szítu mikor a pool elintézett minket de akkor a rendőség csak figyelmeztetett, a faterom meg nem volt otthon...
majd bocsánatot kérek ha lehiggadunk..., most nem alkalmas mert járkál fel-alá, mint a gyorsvonat...
fúú srác neked nem kéne több meccset nézni!
idény végére olyan bűnlajstromod lesz...
:P
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Captain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.12.21. 21:14:40
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 00:31:16

Elsosorban annyit szeretnek elmondani,h a BARCANAK SIKERULT ONMAGAT MEGVERNIE!
Altalaban engem nem szokott felbosszantani, ha kikapunk, de az elhibazott 11-es, ill. a kiallitas utan, amit produkaltunk...., arra csak annyit tudok mondani,h SZETB@SZOTT AZ IDEG!
A csapat sajat magat altatta el az alibi focijaval. Allitom, ha nincs kiallitas akkor nem kapunk ki! :evil:
Oriasi taktikai hibanak velem,h az ellenfel egyetlen jatekosat, aki a mai napon varatlan huzasra volt kepes ennyire szabadon hagytuk jatszani, mar a gol elott is elkepedve neztem,h emberelonyben vagyunk es Alves tokeletesen egyedul jon fel a szelen...
Nem vagyok egy taktikai zseni, de szereny velemenyem szerint, ha Gio marad szelen es Zambrotta atmegy Alves oldalara kozeppalyan, es megfogja Alvest, amikor elorekolbászol..., akkor megfojthattuk volna teljesen a Sevillat... Na de a HA szo, ahogy az eletben, ugy a fociban sincs...
A vedelemben Marquez es Presas is hihetlen bizonytalan volt, Gio sehogy sem tudta megallitani Alvest, mintha ott sem lett volna..., na de nem is igazan szeretnek neveket sorolni, mert ezt a megnyert meccset a csapat bukta el Rijkaard-ostol, pedig a meccs ugy kezdodott, mint egy alom..., aztan... :evil:
Giuly kiallitasa utan mar bosszankodastol is elment a kedvem...

Abban bizom,h ez felpaprikazza a sracokat es a Real ellen nem fognak bealudni, mert sajnos hajlamosak ra, nem csak ha vezetunk, de a kezdesnel is. A Madrid biztos vagyok benne,h iszonyatosan felszivja majd magat arra a meccsre, es nyomni fogjak a kontrafocit, ami nekik fekszik is...
Nekem szemely szerint sokkal fontosabb,h a bajnoksagot behuzzuk, ezert is sajnalom igazan a mostani vereseget!
A Pool ellen tovabbra is tartom,h csoda kell, de termeszetesen nem lehetetlen..., nagyon szurkolni fogok a csapatnak!
Na de tovabbra is VISCA EL BARCA!!!!

----
Annyit meg hozzatennek,h a meccs nem a biron mult, megha tevedett is a karunkra...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Captain 2007.03.04. 09:53:29-kor.
On your chests you carry the badge of Barcelona Football Club, and your heart beats beneath that badge!

Barcaa!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 00:30:46

ozsimiki írta:
lionelmessi19 írta:
Én meg ugy gondolom, h nem lehet a trendével rohamozni, a köv két meccs lesz az idei két legfontosabb, azokra kell öszpontosítani, és ezt Frankék is így gondolták, lásd a kezdőt.
Lio abban nem értünk egyet,hogy a Real meccs fontosabb lenne,mint a mai volt :wink: Szóval igaz classico meg minden,de nemhinném,hogy a közönség örülne év végén,ha megnyerjük Real elleni meccset,de 2.ak leszünk...
Én ugy gondolom, h 3 pont, 3 pont mindkét meccs. Sevilla elleniben az egymás elleni eredmény volt kicsit fontos, h nehogy végén pórul járjunk, de ezzel már nem lesz gond. Innentől viszont a Classicó van, ami hatalmas presztizs...egyszóval szerintem fontosabb, és ettől a vereségtől bőven behúzhatjuk még a bajnokságot...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.03.04. 00:30:20

mademan írta:de hol van az a 6 kupa amit laporta az év elején igért...
Ki a rákot érdekel 6 kupa vagy 16 vagy 66666666666???Az csak arra jó, hogy a pisisek menőzhessenek, hoyg az "én csapatom" ennyi meg ennyit nyert a tiéd meg annyit a BL-en meg a Bajnokságon kívül úgy sem számít más, és hidd el, ha ezeken kívül megnyertük volna a másik négyet és csak azt a négyet, akkor nagyobb [auto_cenzúra] lennénk...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 00:30:17

Én meg ugy gondolom, h nem lehet a trendével rohamozni, a köv két meccs lesz az idei két legfontosabb, azokra kell öszpontosítani, és ezt Frankék is így gondolták, lásd a kezdőt.
Ja, akkor el sem kell őket utaztatni Sevillába... még valami: nem lett volna annyira megerőltető ha mondjuk benyomunk nekik még egyet kettőt, aztán lehet "pihenni"... de el kell dönteni ,hogy most meg akarunk-e nyerni egy meccset vagy nem. Ha nem, akkor nem a Barcelona vezetőedzője kell lenni, hanem mondjuk a _Felcsúté.
VISCA EL BARCA!
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2007.03.04. 00:30:16

lionelmessi19 írta:
mademan írta: de hol van az a 6 kupa amit laporta az év elején igért...
Ha komolyan elhitted azt, akkor... :D mind1 :)

De bajnokság, kupa meglesz, bl-t meg ki tudja.

Az itt a gond, h a visszaépítése a sérülteknek pont erre az időszakra esett, spórolni kell, és óvatosan játszani!!!

Nyugalom, 6/3 még meglehet.
ezzel a kerettel év elején ez reális volt. de a mutatott háték alapján örülök ha 1 fixen meglesz... :roll:
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.04. 00:29:57

mademan írta:
lionelmessi19 írta:Senki ne higgye már h összedőlt a világ, bőven be fogjuk húzni a bajnokságot, a pool ellen szintén lehetséges bármi.

Egyszóval szerintem értékeljétek ahogy akarjátok a mai meccset, de a legkevesebb értelmét sem látom annak, h messzemenő következtetéseket vonjatok le belőle.

Ennyi. :roll:
de hol van az a 6 kupa amit laporta az év elején igért...
Hy!
Ez nem arról szól,hogy ki mit igért :wink: Gondolom ugyanúgy Barcás vagy most is,NEM? Az a lényeg! Idény elején esélyesnek éreztük magunkat,de rá kellett jönni,hogy kevesebb a potenciál ebben az évben...de még valami nagy hajrá lehet belőle,ismét a Tridentével...talán..
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barrano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:05:14
Tartózkodási hely: Budapest, Csepel

2007.03.04. 00:29:31

Bosszantó ez a vereség, mert simán hozható lett volna. De nem dőlt el semmi, a bajnokságot szerintem így is nyerni fogjuk. Nekünk is lesz még nehéz meccsünk, de Real-Sevilla, Valencia-Sevilla és Real-Valencia is lesz. A Sevilla nem lesz bajnok, nem fogják bírni.
Ja és Dinho nem szokta középre rúgni a tizit, most igen. Pedig ha belövi...
Catalonia is not Spain
Avatar
csiles
Jugador del Barça
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2006.01.26. 21:41:49
Tartózkodási hely: Fejér és Borsod megye

2007.03.04. 00:29:18

Zozzy 5 írta:Te Jó Isten :shock:
Figy. Ez a mai Barca nem érdemli meg hogy ilyen módon idegesítsd fel magad. Faterodtól meg gyorsan kérj bocsánatot!!!

ugyanez volt a szítu mikor a pool elintézett minket de akkor a rendőség csak figyelmeztetett, a faterom meg nem volt otthon...
majd bocsánatot kérek ha lehiggadunk..., most nem alkalmas mert járkál fel-alá, mint a gyorsvonat...
11. éve Barca-drukker vagyok.....
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 00:29:01

mademan írta: de hol van az a 6 kupa amit laporta az év elején igért...
Ha komolyan elhitted azt, akkor... :D mind1 :)

De bajnokság, kupa meglesz, bl-t meg ki tudja.

Az itt a gond, h a visszaépítése a sérülteknek pont erre az időszakra esett, spórolni kell, és óvatosan játszani!!!

Nyugalom, 6/3 még meglehet.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.04. 00:27:47

lionelmessi19 írta:
Én meg ugy gondolom, h nem lehet a trendével rohamozni, a köv két meccs lesz az idei két legfontosabb, azokra kell öszpontosítani, és ezt Frankék is így gondolták, lásd a kezdőt.
Lio abban nem értünk egyet,hogy a Real meccs fontosabb lenne,mint a mai volt :wink: Szóval igaz classico meg minden,de nemhinném,hogy a közönség örülne év végén,ha megnyerjük Real elleni meccset,de 2.ak leszünk...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.04. 00:27:25

lionel19 írta: Ezquerro,Giuly,Guddy,Oleguer,Sylvinho,Marquez,Edmilson így
Tevez,Dos Santos,C.Ronaldo,Heinze,Sissoko,Maxi és egy belső védő

nem olcsó de meg kell tenni 4 évente kell 1x vérfrissités
Új edző talán kell de ha lenne egy megfelelő segitője... sztem azis jó lenne..

---------------------Valdes----------------
Zambrotta--Nemtom--Puyol-----Heinze
-------------Xavi------Sissoko-----------
--------------------------------------------
Messi---------Ronaldinho-------Ronaldo
----------------Eto'o-----------------------

igy kellene felállni
Jézusom, ülj már be egy kád hideg vízbe... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt