Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
dali
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.04. 09:38:52
Kapcsolat:

2007.02.04. 23:26:07

A csapat teljesítményével egyenes arányban esik a egyes hozzászólások színvonala is :!: Az akarást nem lehetett ma elvitatni a csapattól.csak ez nem párosult jó játékkal,az okokon lehet vitatkozni.Engem sem hagy hidegen ez a gyenge játék,de nem lengetnék fehér kendőt 15percel a vége előtt 0-1-nél,mint ma a Madridiak,inkább szurkolok bizok a csapatban az utolsó percig,fordulóig.Ezzel csak annyit akarok hogy miközben szidjuk a szurkolóik viselkedését,ha nem megy a csapatnak egyesek ugyanazt teszik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dali 2007.02.04. 23:29:13-kor.
SEMPRE BARCA!
Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.02.04. 23:25:15

Nem akarom fényezni magam, de amikor még első évében másodszorra láttam Ezqut játszani a Barcában, akkor mondtam, hogy semmi keresni valója itt. Ugyanis elég hamar kiderül valakiről, hogy egyszerűen béna. Ettől még persze lehetnek jó megmozdulásai (voltak is, bár gondolom ma nem, nem láttam a meccset), de a gyári hibát nehéz kijavítani. Nyilván az is sokat számít, hogy gondolom kezdettől fogva önbizalomhiánya van nálunk, mert ugye a Bilbaoban azért nem volt rossz (bár én nem nagyon láttam ott játszani, de többen is írtátok anno, hogy ott nem volt ilyen béna) Egyszerűen nem való nagy csapatba.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 23:24:39

lionel19 írta:Sevilla sztem nem fogja birni végig
A Sevilla már most sem menetel. Ha lenne vér a pucájukban, már simán vezethetnének, mert mi igen gyengén muzsikálunk.
lionel19

2007.02.04. 23:17:54

lionelmessi19 írta:
lionel19 írta:5 pont előnyünk van és lassan jó lesz ETO'O és MESSI is! én nem aggódom
Így van, így kell hozzáálni.
Mondjuk Sevilla előtt csak 1 pont...
Miért is aggodnák pár hét és láthaton a legjobb csatársort a világon :)
Sevilla sztem nem fogja birni végig
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.04. 23:17:18

barca52 írta:ma puyol nyújtott, az fergetegesen jó volt. :roll:
ezzel teljes mértékben 1etértek. Neki köszönthetjük, hogy nem kaptunk be gólt... Persze Victor Valdés -t se hagyjuk ki!!!
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 23:15:39

Ronaldinho #10 írta:
FCB_gábor írta:Remélem a nyúl a nyáron elmegy madridba és őket boldogítja tovább.
csak nyúl? EZQUERRO -T!!!! őt most nagyon el akarom küldeni....
Neem, Saviola azért elég minőségi csere...nehogy elmenjen a madridba, de azért egy kicsit az elmult hetek miatt túlértékeltük.

Ezqu viszont mehet a madridba, ha játszatják, még fizetünk is, hogy megvegyék, Giuly-vel egyetemben.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 23:15:38

Saviola maradjon csak itt, mert szerintem még mindig a legjobb formában lévő játékosunk. legalábbis a támadásokat illetően. mert amit ma puyol nyújtott, az fergetegesen jó volt. :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 23:14:20

aynas írta:mondja itt egy két hülye gyerek nyerünk 1-2 góllal :lol: . há nevicceljé má.

sztem persze a cigány (reikard) a hibás. egyrészt a felállás, másrészt a taktika. 2 támadóval kéne játszani :!: gudjohnsent be kellett volna tenni.
első részre: kérlek fejezd be a személyeskedést, még ha nem is akartál megbántani senkit...

kiemelt részt pedig egyenlőre nem tudom hova tenni, de még egyet meglátok...

Személyeskedéseket, kemény minősítéseket mindenki fejezze be, mielőtt még indulatosabbá válik az egész!!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2007.02.04. 23:21:13-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.04. 23:12:49

FCB_gábor írta:Remélem a nyúl a nyáron elmegy madridba és őket boldogítja tovább.
csak nyúl? EZQUERRO -T!!!! őt most nagyon el akarom küldeni....

a nyúlra én picit türelmes vagyok. Volt egy időszaka amikor kimentette barcát a szarszelencéjéből... és még utána lőtt jó párat... most visszaesett. Várok még...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ronaldinho #10 2007.02.04. 23:15:10-kor.
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 23:10:18

lionel19 írta:5 pont előnyünk van és lassan jó lesz ETO'O és MESSI is! én nem aggódom
Így van, így kell hozzáálni.
Mondjuk Sevilla előtt csak 1 pont...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.02.04. 23:10:14

Ronaldinho #10 írta:hát ez totál siralmas volt a meccs. frankot meg akarom ölni. Ezquerrot pályán hagyja végig, Eto'o -t meg az uccsó 5 percbe rakja be...

FULL SZÁNALOM. Frank menjen el. elcseszett edző ez. Ne gyertek ide azzal a dumával, hogy "micsodaaa? elakarod küldeni frankot? te nem vagy barcás". Nézzétek már meg, hogy mennyire szétcseszte a csapatot... ha kicsit gondolkodna...
A helyzetek megvoltak, arról nem Frank tehet, hogy Saviola olyan láma, képes volt elb@szni Giuly gólját majd 1/2 méterről 3 méterrel a kapu fölé durrant. Több kiugratásnál/megindulásnál is belevezette a labdát a védőkbe ahogy Giuly szokta akit egyébként ilyenek után már keresztre is feszítetenétek.
Remélem a nyúl a nyáron elmegy madridba és őket boldogítja tovább.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 23:08:52

varga tamás írta:Hát ez egy határ [auto_cenzúra] volt, sztem nem is akartunk nyerni. Mert ha igen, azt jól titkoltuk. Kapura teljesen veszélytelenek voltunk, Decót, Ezquerrót és Oleguert el kell küldeni a büdös kva anyjukba, egyim sem ér egy fabatkát sem. Deco egy rakás szerencsétlenség, irányító kp-ként két jó passza nem volt ezen a meccsen. Itt lett volna a lehetőség, erre tessék, ezt a gyenge, elképzelés nélküli osasunát nem mtudtuk megverni. Kezd elegem lenni belőlük, két hét múlva a valencia úgy elkalapál minket, hogy azt sem fogjuk tudni, hogy fiúk vagyunk vagy lányok, csak a vereség mértéke lesz kérdéses. Elegem van ebből a gyengekezű, barom rijkaardból, menjen a francba. Már rég elküldtem volna, de ti lehurrogtatok, most legyetek vele boldogok. Két hét múlva a valencia úgy elpicsáz minket, hogy győzzük számolni a benyelt gólokat - csak a vereség mértéke lesz kérdéses.

Ezekre azt válaszolnám: 1. fejezd be Deco és Oleguer ocsárlását, nem volt túl jó meccsük, de semmi különösen rosszat nem csináltak.

2. a gyengekezű barom a [auto_cenzúra] kiráncigálva európa legjobb csapatát csinálta 3 év alatt, azt hiszem egy gyenge félév után megérdemel egy kis türelmet.

3. a valencia ellen nehéz meccs lesz, de tudod mit? ha így álsz hozzák, akkor szurkolj nekik.

gratulálok neked, én sem vagyok megelégedve, de hogy mindenki "mennyen a kuva annyába", nem minősítelek, de megvan a véleményem....
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 23:08:39

Szerintem nem a bírót kell hibáztatni. Valóban nem adta meg Giuly szabályos gólját, de az mikor is volt? kb első félidő közepe. ha nagyon akarunk, és nem alibizünk oda meg vissza, akkor ezt a fooooos osasunát hattal verhettük volna. a valencia ellen meg imádkozzunk, h eto'o elkezdi a gólgyártást, ronnie ismét önbizalommal fog játszani, és mi is megindulunk ha nem is felfelé a tabellán, mert remélhetőleg ott maradunk, ahol most vagyunk, de elszakadunk a sevillától és a többi favágó csapattól.
üdv mindenkinek
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.04. 23:08:20

lionelmessi19 írta:Na jó, oké h milyen csatársorunk volt, de pl ha megadják az amugy érvényes gólunkat, valszeg nyerünk...
No és? ha nem adják meg, akkor még jobban össze kellett volna kapnia Frank a csapatot...

az a gól, csak a szerencsén múlott! de nem adták meg...
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 23:03:28

Ronaldinho #10 írta:
lionelmessi19 írta:de azért ez a csapat is hozhatta volna a meccset.....
Ezzel a trióval? :lol: lol, még mit nem!!! Pláne ha Ezquerro összevissz' tököl a pályán, akkor már le kellett volna cserélnie...

Márquezt meg miért ment le? Abszolúte jól játszott...

Köszi frank, okos vagy.
Na jó, oké h milyen csatársorunk volt, de pl ha megadják az amugy érvényes gólunkat, valszeg nyerünk...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 23:02:09

Nyugalom...
Tudomásul kell venni,hogy a csapatunk KIZÁRÓLAG abban az esetben működik,ha a varázslatos hármasból ketten legalább pályán vannak.A támadójátékunk a zsenialitásra és az improvizációra épül.De a tartalékokkal ez nem megy.Nehéz időszak vége felé közeledünk,és még mindig az élen állunk.Most legyünk még türelemmel,hamarosan a régi lesz a csapat!
Ja,és ha valaki azt mondaná,hogy ne fogjuk a sérültekre,akkor csak annyit mondanék,hasonlítsa össze Ezquerrot,Gudjohnsent,meg Giulyt a Ronaldinho,Eto'o,Messi hármassal.Ekkora minőségi különbség esetén ne várjunk ugyanolyan teljesítményt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2007.02.04. 23:05:02-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2007.02.04. 23:01:53

az igazság az hogy a meccsből kihozuk a maximumot :!: nem kaptunk gól
ilyen felállás elől, hogy ezquerro, saviola, giuly á hát mit akartok :?: azt mondja itt egy két hülye gyerek nyerünk 1-2 góllal :lol: . há nevicceljé má.
giuly meg ezquerri kivinja magát a játékból. saviola 3 védő között örlődik.
mellesleg rajta ment el a meccs. hát mit akar még berúgni :?:
deco alibi nem tudom minek játszik. én eladnáma 3,14csába.
mindenki örül hogy bénáznak az ellenfelek, de mi ezt nem használjuk ki.

sztem persze a köhömmm-köhömmm(reikard) a hibás. egyrészt a felállás, másrészt a taktika. 2 támadóval kéne játszani :!: gudjohnsent be kellett volna tenni. elől birkozott volna.
eto'o belépője csak szimbólikus volt. az egyetlen pozitívum.
semmi elképzelés a játékban. már nov. közepe óta nem nyertünk idegenben SZÉGYEN

Ezt ne csináljuk már, Lio
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 23:00:38

Most lusta vagyok mindenkit külön értékelni, maradok a csatársornál...
Meg Puyolt és Xavit külön meg kell dícsérni, nagyon jók voltak.

Viszont Eto'o nem tudom mért nem tud 5 perc helyett 15öt játszani, ha ezt bírta, azt is bírta volna, nem értem Frankéket.

Ezquero és Giuly sztem kb. ma azért játszott végig, mert megkapták az utolsó esélyt.
Nem tudtak élni vele, Ezquero egy falábú elcseszett tehetségtelen favágó hentes népművészeti cserépedény barom.

Giulyre mindez szintén ráillik, plusz annyi, h megkérdőjelezném az értelmi képességeit. Gondol egyet, lehajtja a fejét és elindul valamerre.
Komolyan mondom, egy Homo Erectus is inteligensebb nála, ha nem szólnának neki, h nem szabad, a betonfalba is belefutna.
Egyszerűen sötét.

Saviola pedig az elmult 3 meccsen nyujtott teljesítménye alapján valóban nem ér 2,5 millió eurósnál több fizetést...ő is elképesztő rossz volt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.04. 23:00:15

lionel19 írta:A biron mulatt nem frankon, két olyan les fujb be amiből gól volt vagy lehetett volna
Van ebben valami. De akkoris most a csapatról beszélünk, nem a bíróról...
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 22:59:37

Remélem tavasszal ismét Rijkaardot fogjuk éltetni a fórumon. Ő sikereket hozott Barcelonába, és még fog is, csak igyekezzen vele, mert türelmetlen vagyok :twisted: :lol:
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.04. 22:59:22

varga tamás írta:Hát ez egy határ [auto_cenzúra] volt, sztem nem is akartunk nyerni. Mert ha igen, azt jól titkoltuk. Kapura teljesen veszélytelenek voltunk, Decót, Ezquerrót és Oleguert el kell küldeni a büdös kva anyjukba, egyim sem ér egy fabatkát sem. Deco egy rakás szerencsétlenség, irányító kp-ként két jó passza nem volt ezen a meccsen. Itt lett volna a lehetőség, erre tessék, ezt a gyenge, elképzelés nélküli osasunát nem mtudtuk megverni. Kezd elegem lenni belőlük, két hét múlva a valencia úgy elkalapál minket, hogy azt sem fogjuk tudni, hogy fiúk vagyunk vagy lányok, csak a vereség mértéke lesz kérdéses. Elegem van ebből a gyengekezű, barom rijkaardból, menjen a francba. Már rég elküldtem volna, de ti lehurrogtatok, most legyetek vele boldogok. Két hét múlva a valencia úgy elpicsáz minket, hogy győzzük számolni a benyelt gólokat - csak a vereség mértéke lesz kérdéses. A pool ellen meg ki se álljunk, oda-vissza elvernek minket. Mostanában nem nézem őket, úgy tűnik: minket szurkolókat jobban izgat a csapat állapota, a játék minősége, mert a sztárok el vannak, mint a befőtt.
Teljes mértékben 1etértek veled...
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
Feary
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.11.14. 19:01:05
Tartózkodási hely: Gyor

2007.02.04. 22:59:13

Hát sajnos a fiúk nem tanultak semmit a zaragózai pofonból :?
Ilyen ötlettelen [auto_cenzúra] játékot játszottak a kupában is!
Ezqu és Gyula is mehet a p*csába :evil:
Frankket sem értem meg, h mi a lópikuláért ezeket a technikai virtuózokat játszatja (Ezqu, Oli)
Nagyon elcseszett egy év ez :(
Forca Barca!!!!
lionel19

2007.02.04. 22:58:11

Ronaldinho #10 írta:
lionelmessi19 írta:de azért ez a csapat is hozhatta volna a meccset.....
Ezzel a trióval? :lol: lol, még mit nem!!! Pláne ha Ezquerro összevissz' tököl a pályán, akkor már le kellett volna cserélnie...

Márquezt meg miért ment le? Abszolúte jól játszott...

Köszi frank, okos vagy.
A biron mulatt nem frankon, két olyan les fujb be amiből gól volt vagy lehetett volna
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.02.04. 22:57:16

lionelmessi19 írta:de azért ez a csapat is hozhatta volna a meccset.....
Ezzel a trióval? :lol: lol, még mit nem!!! Pláne ha Ezquerro összevissz' tököl a pályán, akkor már le kellett volna cserélnie...

Márquezt meg miért ment le? Abszolúte jól játszott...

Köszi frank, okos vagy.
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 22:57:12

lionelmessi19 írta:
BArca52, nem tudom mi a bajod Oleguerrel, nem volt rossz.
Jó, valóban nem volt olyan siralmas, mint szokott lenni, de Zambrottának jobb oldalon a helye, és Gionak kellett volna a balszélen rohamoznia. Egyébként mostanában nem lehet mondani, hogy Oleguer nem Barca-szintű játékos, mert sajnos beleillik ebbe a [auto_cenzúra], ami most van. :roll:
Lezárt