Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.01.27. 15:16:48

Valdés-Zambrotta-Puyol-Oleguer-Gio-Edmílson-Xavi-Deco-Iniesta-Gudjohnsen-Saviola

Ronaldinho pihenhetne egy kicsit...
in to exile
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.27. 14:57:51

Krojf írta:A hét mondata számomra Fergusontól származik, aki a honi "edzőknek"
tartott fejtágítón mondta, hogy Christiano Ronaldon fáradtság nyomait
fedezte fel és erre Fergie elküldte őt egy hétre Dubaiba, hogy töltődjön
föl! Erre Ronaldo ahelyett, hogy csomagolt volna, az Arsenallal vívott
rangadó után kiment a manchesteri salakra egy szál labdával és
gyakorolt feszt!
Ha ez valóban így volt, akkor Ronaldo nagyot nőtt a szememben.
Viszont néhány játékosunk, pl Ronaldinho megirigyelhetné. Puyol is csinálja ezt a külön edzés dolgot, viszont más nem nagyon. Pedig Dinhonak, Gionak, Guddynak meg pláne jót tenne.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.27. 14:53:22

grecki írta:Én mondok egyet! Ezért kell igazolni egy támadni is képes szélső hátvédet, aki besegít Ronaldinhónak és Giuly-nek...
Mire igazolunk egy szélsőt, Giuly már nem lesz a barcánál.
Illetve a jobb oldalra már van védőnk: Zambrotta, ő képes támadást segíteni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2007.01.27. 14:40:51

a celta elleni keret 17 fős:


Valdés, Jorquera,
Puyol, Oleguer, Zambrotta, Gio, Belletti
Edmilson, Motta, Xavi, Iniesta, Deco,
Ronaldinho, Giuly, Ezquerro, Gudjohnsen, Saviola

kimaradók: Eto'o, Messi, Thuram, Marquez, Sylvinho
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.27. 14:37:33

Bodi írta:Megint nincs szerencsénk,Thuram nem játszhat holnap,pedig végre felállíthattunk volna egy erősebb csapatot,de ez megint nem jön össze. :?
Így viszont sztem Gio bal oldal,Zambrotta jobb,Oleuger pedig középen.
A másik megoldás meg az,hogy Belletti játszik a jobb oldalon.

A támadósorban most látok valamit,végre csupa technikás játékos lesz elöl,sztem jobbak leszünk így,hogy Iniesta játszik Gyula helyén.

Forza Barca!
Thuram még nem biztos, h nem játszhat, vagy máshol vmi mást olvastál?? mert akkor egy linket adj pls.

egyébként meg akkor már Gio, sokkal jobb mint Belletti, ő legalább hátul marad, Belletti viszont önjelölten csatárt játszik mostanság.

Én is nagyon bízom a támadósorban, főleg, h a szerdai meccs végén már nagyon jól támadtak, legalább is nekem tetszett.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.01.27. 13:57:25

Megint nincs szerencsénk,Thuram nem játszhat holnap,pedig végre felállíthattunk volna egy erősebb csapatot,de ez megint nem jön össze. :?
Így viszont sztem Gio bal oldal,Zambrotta jobb,Oleuger pedig középen.
A másik megoldás meg az,hogy Belletti játszik a jobb oldalon.

A támadósorban most látok valamit,végre csupa technikás játékos lesz elöl,sztem jobbak leszünk így,hogy Iniesta játszik Gyula helyén.

Forza Barca!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.01.27. 12:44:08

Zozzy 5 írta:Hát igen. Az a rossz ebben h mi nem láthatunk be a belső életbe, nem tudhatjuk h mi van. És ami még legalább ugyan ilyen bosszató az az h nem is tehetünk semmit a Barcáért csak várjuk h teljen az idő hogy láthassuk a következő meccset h lecc-e jobb játék, vagy h egyáltalán hol állunk. Nagyon hálátlan ilyenkor a szurkoló élete :(
Akkor szépen Rijkaardnak le kell ülnie minden játékossal beszélgetni és a lelkekre hatni, hogy ezt a szezont nem lehet csak úgy kisujjból kirázva megnyerni, hanem tenni is kell a sikerekért, mert azok maguktól soha nem jönnek el!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.25. 21:29:20

Krojf írta:Komáim!
Én még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a Csapat nyilvánosan
kiéheztet bennünket, hogy aztán akkor, amikor kell, feltámadjon
és megnyugvásunkra, megtáltosodjon!
Egy biztos: ritka mennyiségű adrenalin és gyomorideg jellemzi
azokat a pillanatokat, amikor Barca-meccset nézek!
Ami természetesen árt a szépségemnek(főleg így fodrász után/tarra
vágattam a búrámat!/) és az alvásomnak is!
A hét mondata számomra Fergusontól származik, aki a honi "edzőknek"
tartott fejtágítón mondta, hogy Christiano Ronaldon fáradtság nyomait
fedezte fel és erre Fergie elküldte őt egy hétre Dubaiba, hogy töltődjön
föl! Erre Ronaldo ahelyett, hogy csomagolt volna, az Arsenallal vívott
rangadó után kiment a manchesteri salakra egy szál labdával és
gyakorolt feszt!
Lehet, hogy itt is el van ásva egy eb?
Lehet, hogy nem éhesek annyira a srácok, mint ő?
Lehet, hogy ismerkedési estet kell tartania Laportának?
A tegnapi "összhang" talán ezt is sejteti.
De lehet, hogy soha nem jutunk az igazsághoz!
Gondolja Krojfotok.
Hát igen. Az a rossz ebben h mi nem láthatunk be a belső életbe, nem tudhatjuk h mi van. És ami még legalább ugyan ilyen bosszató az az h nem is tehetünk semmit a Barcáért csak várjuk h teljen az idő hogy láthassuk a következő meccset h lecc-e jobb játék, vagy h egyáltalán hol állunk. Nagyon hálátlan ilyenkor a szurkoló élete :(
lenart cryuf
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.01.26. 12:41:47

2007.01.25. 21:14:17

a csapatban mindig bizni kell
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.01.25. 20:56:37

Komáim!
Én még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a Csapat nyilvánosan
kiéheztet bennünket, hogy aztán akkor, amikor kell, feltámadjon
és megnyugvásunkra, megtáltosodjon!
Egy biztos: ritka mennyiségű adrenalin és gyomorideg jellemzi
azokat a pillanatokat, amikor Barca-meccset nézek!
Ami természetesen árt a szépségemnek(főleg így fodrász után/tarra
vágattam a búrámat!/) és az alvásomnak is!
A hét mondata számomra Fergusontól származik, aki a honi "edzőknek"
tartott fejtágítón mondta, hogy Christiano Ronaldon fáradtság nyomait
fedezte fel és erre Fergie elküldte őt egy hétre Dubaiba, hogy töltődjön
föl! Erre Ronaldo ahelyett, hogy csomagolt volna, az Arsenallal vívott
rangadó után kiment a manchesteri salakra egy szál labdával és
gyakorolt feszt!
Lehet, hogy itt is el van ásva egy eb?
Lehet, hogy nem éhesek annyira a srácok, mint ő?
Lehet, hogy ismerkedési estet kell tartania Laportának?
A tegnapi "összhang" talán ezt is sejteti.
De lehet, hogy soha nem jutunk az igazsághoz!
Gondolja Krojfotok.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.25. 20:43:47

Bodi írta:Jó neked,hogy még bízol Dinhoban.
Én jelenleg csak Eto'o-ban és Messiben bízok,na meg abban,hogy kirángatják többek között Ronaldinhot is a gödörből.
Nem küldhetsz fel egy játékost úgy pályára h nem bízol benne, még ha tod is hogy nem sok okod van rá. :roll:
De am én is Etooékban bízok :) :roll:
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.01.25. 20:40:02

Jó neked,hogy még bízol Dinhoban.
Én jelenleg csak Eto'o-ban és Messiben bízok,na meg abban,hogy kirángatják többek között Ronaldinhot is a gödörből.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.25. 20:27:47

Jobb lenne ha Gudy nem játszana mert csak a helyet foglalja. Akkor inkább legyen középen Saviola aki a ziccereket berugja és akkot ott lenne Iniesta aki jól tudná segíteni a támadásokat és még mindíg ott lenne szervezőnek Deco meg Xavi. Mostanság ugyanis a szervezés hiányzik. Gudy csak a helyez foglalná, Iniesta sokkal többet hozzá tudna tenni. na és akkor még miondíg ott van Dinho akiben bízhatunk :roll:
Avatar
Balika Gaucho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2006.03.19. 10:08:35
Tartózkodási hely: Barcelona ; Zalalövő

2007.01.25. 20:22:46

nem tudom ti hogy vagytok vele de én eggyüt játszatnám Saviolát és Guddy-t.
mert így nézni h szegény argentín még giuly nek is lefejeli a labdát az már vmi hihetlen 2 méteres védők közt.

szóval szerintem : Saviola ------- Guddy ------- Ronaldinho nak kellene kezdeni-e.
Mes que un Dream Team !

Valdes – Alves, Puyol, Piqué, Abidal – Touré Yaya (Sergi Busquets), Xavi, Iniesta (Bojan) Messi, Eto’o, Henry (Keita) Josep Guardiola
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.25. 20:17:38

Ezért küldenék ki egy ilyen kezdőt a celta ellen :

Valdes - Oleguer, Puyol, Thuram, Zambrotta - Marquez, Xavi, Deco - Iniesta, Saviola, Ronaldinho.

Ezzel a [auto_cenzúra] formában lévő játékosokat a minimálisra csökkentettük. Ha lenne minőségi cserénk akkor Dinho és Deco helye is kérdéses lenne dehát nincs... Ezzel a csapattal talán többet látnánk a motivációból és eredméynből is. A taktika az lenne amit már korábban leírtam.

Dehát gondolom megint a "jól bevált" Edmika lecc Marquez helyett a vkp poszton és persze giuly sem maradhat majd ki a "bivalyerős" támadósórból. ja és persze Belletti és Gio/Sylvinho helye sem kérdéses... :?
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.01.25. 20:08:09

Eddig védtem Rijkaardot,de lassan kezd változni a véleményem.
Abban az edzőnek nagy szerepe van,hogy a játékosok milyen motiváltak.
Márpedig a meghatározó játékosok nagy része nálunk motiválatlan.
Nem az a nagy szám,hogy motiváltan megy ki egy csapat az első BL döntőjére,vagy a bajnokikra úgy,hogy 4-5 éve nem nyert semmit a csapat.
Az a valami,ha 2 év alatt két bajnoki címet és egy BL-t nyert a csapat,és még így is ugyanolyan elszántsággal mennek ki a játékosok.Aki azt mondja,hogy a sportban képtelenség a hatalmas sikerek után is ugyanolyan motivációval játszani,az nézze meg Federer mai meccsét!!!!
Ez nálunk abszolut nincs meg.

Én abban látom a legnagyobb bajt,hogy nincs csapaton belüli versengés,ami annak köszönhető,hogy nincs minőségi kispad.Giuly,Edmilson,Gio,Guddy és még sorolhatnám,miért hajtaná szét az agyát,ha tök mind1 mit nyújtanak,úgyis bent maradnak a kezdőben.
Venni kellene minőségi játékosokat,hogy meglegyen a verseny minden posztért.

Ne mondja senki,hogy a Barcelonanak spóronia kell,mert akkor nem utasítottak volna vissza 100 millió(!) eurót azért,hogy jótékonykodjanak.
Focicsapat vagyunk,nem jótékonysági szervezet,ha jótékonykodunk,az valószínűleg azért van,mert megteheti a csapat.
Akkor viszont azt is megteheti,hogy kicsit belenyúl a zsebbe...

Itt van Ronaldinho is,ocsmány amit művel,csak hisztizik,ráadásul az utóbbi pár meccsen már önzőzik is.
Mellette annyi szól,hogy még így rosszabb formában is ad hatalmas passzokat,amit 100%-ban elpuskáznak a többiek,ezután kicsit érthető,hogy mindent egyedül és görcsösen csinál.
Vele kapcsolatban várjuk meg Eto'o és Messi visszatérését,előtte kár halálra ítélni.Nincsen minőségi társa.
Ha a két messiás visszatérésével sem javul,akkor már tényleg baj van.

A Celta ellen ez a játék kevés lesz,idegenben nagyon veszélyesek.

Forza Barca!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.25. 20:03:59

Boixos írta:kicsit tényleg nonszensz az, h akkor problémázik az ember, amikor az első helyen fordul a csapata, de az elmúlt lassan két hónapban (sőt, néhány kivételtől eltekintve az egész őszi szezonban) mutatott játék egyszerűen siralmas. nem akarom ismételgetni a többieket, csak azért állunk ott, ahol, mert a madrid és a sevilla még nálunk is szarabbak. ez van, nem kell szépítgetni a dolgokat.
ilyen játékkal még elszórakozhatunk egy ideig a bajnokságban (az első hely viszont nagyon necces lesz), de a bl felejtős, ha nem változik meg a szitu.
lehet ünnepelni rijkaardot, meg piszkálni azokat, akik kritizálják, de szerintem arról szól a dal, h eddig volt kedvük játszani a zsugásainknak (főleg ronaldinhonak), azért ment a bugi, most meg már nem annyira van, ezért nyűglődünk. most kéne az edzőnek hozzátennie a dolgok a saját cuccait, úgy látszik ez ennyire sikerül frenkitonak. szívesen látnék már tőle vmi nagy edzői bravúrt, de sztem ne addig kelljen a Napba néznem...
ehhez jön még a samu és messi sérülése, plusz resztli [auto_cenzúra] formája.
nagyon örülnék, h ha azok a játékosok, akik egy valag pénzt szakítanak, felnőnének a feladathoz, és végre összeszednék magukat! ha meg nem akarják, akkor húzzanak el a vérbe, az őket kezelni képtelen edzővel az élen. a játékosok jönnek, mennek, akármekkora nevük van, a Klub viszont megmarad. ha valaki nem rendeli magát alá a Klub érdekeinek (értsd nem tesz meg mindent mondjuk a győzelemért a meccseken), akkor el lehet fáradni milanoba, amerikába, v bárhova.
nem kötelező a barca mezét hordani.
Figy ez így van ahogy mondod. Ha a józan ész beszél, én is azt mondom mint te. Mármint hogy aki nem hajlandó focizni az mehet a sunyiba, "milánóba, amerikába vagy ahova akar".
De ott dolgoznak bennem azok a "fránya" emberi érzések, az emlékek, azok a boldog pillanatok :) Egyszerűen elsírnám magam amikor Dinho felmutatná a sajtónak a Milanos mezét. Vagy amikor Deco a Chelsea-set. És biztos h sok idő kellene amíg megbarátkéznék egy újjab garnitúrával.
És a Barca naon naon naon soká lehetne megint az a csapat mint tavaly ha Dinho elmenne. Egy formában lévő Dinho-t nem lehet pótolni.
Hát 1előre ennyi, reménykedjünk h nem lecc szükésg gyökeres változásokra :) :roll:
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2007.01.25. 19:54:43

Valóban az egész csapatnak nem megy vagyis az edzőnknek tenni kéne valamit!
botond kiru
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2006.04.19. 18:36:10

2007.01.25. 18:57:33

Azért vezetjük a bajnokságot,mert a riválisok még többet hibáznak mint mi!Tehát jelenleg nem a helyezéssel hanem a mutatott játékkal,hozzáállássl van a baj!!Senki nem felejtett el focizni!!A mester nem csinál valamt jol,formán kivül van szinte az egész csapat,és nem motiváltak!!a katasztrofálisan teljesitök helyére pedig már most lehetett volna igazolni,nyáron ugyis néhány játékostol meg kell válni!
Nem akarom bántani a csapatot,csak fáj látni,hogy nem vagyunk jok!!Kb. 20 éve szurkolok én is a Barcának feltétlen odaadással,amikor nagyon ment,és akkor is amikor nem!!
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.25. 18:14:19

Én sem láttam a meccset,de ezek szt nem gáz....
Naggggyon bíztam benne h javuló tendenciát fogunk mutatni,de egyellőre erre még várnunk kell :cry:
Az h hullámvölgybe került a csapat,egy "bonyolult" história,lehet vitázni arról h mikor és miért kezdődött.
Nincs 2egyforma szezon,teljesítmény,de azt h "baj van" az illetékeseknek észre kéne venni.Az egész Barcára vonatkozik ez,a vezetéstől a játékosokon keresztül az edzőkig és a takarítókig ...
Most már félre kéne tenni a nagy arcot és dolgozni kéne...
Ha a sérültek visszajönnek,nagyon nagy pluszt jelentenek majd,de mivel a gondokat a gyökerénél kell orvosolni,rájuk nem hagyatkoz6unk sajnos....
És most inkább kézilabda,remélem felvidulok kicsit.................és menetelünk tovább :twisted: :twisted: :twisted:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.01.25. 18:03:39

kicsit tényleg nonszensz az, h akkor problémázik az ember, amikor az első helyen fordul a csapata, de az elmúlt lassan két hónapban (sőt, néhány kivételtől eltekintve az egész őszi szezonban) mutatott játék egyszerűen siralmas. nem akarom ismételgetni a többieket, csak azért állunk ott, ahol, mert a madrid és a sevilla még nálunk is szarabbak. ez van, nem kell szépítgetni a dolgokat.
ilyen játékkal még elszórakozhatunk egy ideig a bajnokságban (az első hely viszont nagyon necces lesz), de a bl felejtős, ha nem változik meg a szitu.
lehet ünnepelni rijkaardot, meg piszkálni azokat, akik kritizálják, de szerintem arról szól a dal, h eddig volt kedvük játszani a zsugásainknak (főleg ronaldinhonak), azért ment a bugi, most meg már nem annyira van, ezért nyűglődünk. most kéne az edzőnek hozzátennie a dolgok a saját cuccait, úgy látszik ez ennyire sikerül frenkitonak. szívesen látnék már tőle vmi nagy edzői bravúrt, de sztem ne addig kelljen a Napba néznem...
ehhez jön még a samu és messi sérülése, plusz resztli [auto_cenzúra] formája.
nagyon örülnék, h ha azok a játékosok, akik egy valag pénzt szakítanak, felnőnének a feladathoz, és végre összeszednék magukat! ha meg nem akarják, akkor húzzanak el a vérbe, az őket kezelni képtelen edzővel az élen. a játékosok jönnek, mennek, akármekkora nevük van, a Klub viszont megmarad. ha valaki nem rendeli magát alá a Klub érdekeinek (értsd nem tesz meg mindent mondjuk a győzelemért a meccseken), akkor el lehet fáradni milanoba, amerikába, v bárhova.
nem kötelező a barca mezét hordani.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.25. 17:36:06

Hát én mostmár igazán nem tudom mi legyen. Tény h nagyon rosszak vagyunk, legalábbis ha bajnokságot meg még mondjuk BL-t is szeretnénk nyerni, akkor ez naon kevés lesz.
Én eddig Rijkaard párti voltam, és most sem mondom azt hogy most rögtön takarodjon. Viszont ha ez így megy tovább akkor mennie kell. Nincs mese. Nem tudja fegyelmezni a csapatot és valóban, egyszerűen nem tud normális taktikát kidolgozni egy olyan meccsre ahol gyengébb kerettel kell nyerni mint amilyennel megszokta. Viszont :
Egy öreg Giuly-vel, egy falábú Ezquerro-val, eyg teljesen máshova való Gudy-val, egy öreg Gio-val és Sylvinho-val nehogy azt hidjétek h Lippi vagy Hidding bármit is tudna kezdeni. Direkt kihagytam Edmilson-t és Ronaldinho-t. Edmilson gyorsan fel lehetne ébreszteni ha jó néhány meccsre leültetnénk a padra. Ronaldinho meg egy külön történet. Őszntén megmondom h nem tudom imt kéne vele csinálni, sem a lehordását, sem pedig a meghunyászkodást nem tartom jó ötletnek így nincs tippem :roll:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.01.25. 17:18:50

Szieaztok!
Először is. Nem szeretem a személyeskedést, és ha valaki kétségbe vonja a Barcelona iránti elkötelezettségemet. Én nem tudom, hogy ki mennyi idős, de én 21 éve figyelem a csapat minden rezdülését, nézem a meccseiket, sírok ha győznek, könnyezek ha kikapnak. Szobám fala tele van a jelen és a múlt nagyjainak posztereivel, meg tudom mondani, h kik hagyták ki a büntetőket az 1986-os BEK-döntőn (Alexanco, Pichi Alonso, marcos Alonso, Pedraza) stb. Ez olyan - bocs a politikai hasonlatért - mint, amikor a fidesz kétségbe vonja a baloldali érzelmű polgárok nemzeti elkötelezettségét, hazafiságát. Attól, hogy nekem az a véleményem, hogy a válság egyik alapvető oka az edző, és mennie kellene, nem vagyok barca-ellenes, ugyanúgy a klubért szorítok, nem vagyok divatszurkoló, és elfogadom, ha a csapat hullámvölgybe kerül. Elnéztzem én ezt a gaspart-érában is, de ez nem azt jelenti, hogy vissza kell süllyedni a nihilbe, az eredménynélküliségbe, az ikszedik helybe.
Rijkaard igenis hibás az események ilyetén alakulásában. Etoo sérülése után 15 napon belül lehetősége lett volna csatárt igazolni - de nem, nem kellett, mert szükségtelen. Hát, látjuk. Guddy, egy rakás fos. Giuly a pályán sincs, még ha fenn is van. Saviola az utóbbi néhány meccsen hozza magát, igaz lehetőséget sem kapott a bizonyításra, Ezquerro detto. Roni önzőzik, hisztizik, egyénieskedő játéka árt a csapatnak. Mert könyörgöm: guddy 5, Saviola 4, Giuly 2, Ezquerro 1 gólt lőtt a bajnokságban, ez összesen 12 - [auto_cenzúra], nem eredmény. Egy edző nagyságát, taktikai érzékét, rátermettségét, azon lehet lemérni, ha rosszabb alapanyagból tud jó eredményt felmutatni. Mert mindenen spórolunk, fizetések nuku, kiadás - á, mi a francnak, majd megoldjuk házon belül. Látjuk az eredményt. Olyan csapatok ellen hullattunk pontokat, amelyeket 9 emberrel, hendikeppes indulással kenterbe kellett volna verni, nem ám gyenge színvonalú döntetleneket elérni. Így továbbra is tartom, hogy Rijkaardnak mennie kéne.
A múlt eredményei szépek, csodálatosak, de ebből nem lehet megélni. Ha erre épít a hooland, akkor mehet. Mi magyarok is nagyon jók voltunk az 50-60-as években, oszt máig is abból élünk, de meg nem élhetünk belőle. Meg nehogy már azzal jöjjön a fórumban bárki is, hogy mi volt 2000-03 között. Ez már a múlté, valahogyan túléltük, kiszenvedtük, de már a MÚLT. nem érdekel, nem ezzel kell takarózni. Most most van, és a jelen nem valami rózsás. Etoo visszatéréséig még 3 bajnokit sztem lejátszunk, amelyek mindegyikét meg kell nyerni, kötelező, a pontvesztés elfogadhatatlan.
És, aki nem akar játszani, azt el kell zavarni. Én nem lézengő rittereket akarok látni a pályán, hanem olyan játékosokat, akik minden meccsen meghalnak a pályán, akik felszántják a zöld gyepet. Aki erre képtelen, az mehet, nincs rá szükség. És én Decóval sem vagyok megelégedve, amit már decemberben is leírtam: az idei teljesítménye teljességgel értékelhetetlen, örülnék ha lamparddal elcserélnénk.
Na megint nagyon hosszú lettem, de le kellett írnom. Továbbra is hajrá barca, velük vagyok, szeretm és csodálom őket, de ettől még a éleményem elég kritikus. Mert nem bólogató jánosokra van szükség, hanem olyanokra is, akik megmondják a negatív véleményüket. De ettől még ugyanúgy a csapatért vanna, mint akik más véleményen vannak. varga tamás
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.01.25. 17:05:52

Hihetetlen,hogy milyen gyengék vagyunk,nem sokat láttam a meccsből,mert csak átfutottam ma videóról,érthetetlen az egész.
A védők hátul passzolgatnak,senki nem kér labdát a középpályáról,hiába lesz Eto'o,ő se fog gólt lőni,ha nem viszik előre a labdát.
A motiváltsággal megint gond volt,nem??

Ronaldinho egy vicc,Giuly már nem való ide,Gudjonsen meg egy labdát nem tud átvenni,aztán meg olyan szinten eltöri a labdát,hogy szegény Horty összecsinálja magát...Ha ez az idióta nem dobja fel a meccset a hülyeségeivel,elsírtam volna magam rajta!

Ráadásul Eto'o-ról is csak a rossz híreket kapjuk sorra,most újabban már a február 11 se biztos?Messi nagyon jó,de nem befejező csatár,nekünk pedig ez a fő gondunk.
Persze vele is sokkal jobbak leszünk,de nincs aki gólt lőjjön!
Nagyon nagyon kellene már Eto'o,egyszerűen nem csúszhat tovább a visszatérése a Racing elleni meccsnél.
Már így is folyamatosan romlanak az esélyeink a Liverpool ellen...
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.25. 16:30:12

A bajok ott kezdődtek, hogy Ronaldinho elönzőzött mindent, MINDENT az első félidőben! A meccs elején kétszer is úgy vezettünk támadást a Betis ellen, hogy emberelőnyben voltunk az ellenfél kapuja előtt. Ronaldinho viszont nem passzolt egyik alkalommal sem, hanem elcselezte mindkét lehetőséget. Ez után valósággal ámokot "játszott". Mindinkább nem jött be neki semmi, annál jobban egyénieskedett, és nem volt SENKI aki mert volna szólni, hogy hé öreg ez nem az american soccer league vagy a skót amatőr liga harmadik osztálya, hanem a primera division és az FC Barcelona! Ez itt a probléma! :evil:
VISCA EL BARCA!
Lezárt