Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.12.29. 12:34:34

Jól emlékszel Szakács,de Edmílsont lecserélték Motta meg rúgott egy szép öngólt.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.12.29. 12:02:22

LG, Sub :) Tavaly a milan es a Cselzi ellen nem egyszerre voltak ketten a palyan ?
en ugy emlexem h akkor ugy volt h: Londonban Motta-Edmilson-Deco kozep..Xavi serult volt, iniesta azutan kezdett formaba lendulni :) s e kemeny kozeppalyanak koszonhetoen usztuk meg a cselzi kontrakat :) de lehet rosszul emlexek :) s aztan otthon iniesta kezdett :) es ugyan ez a milan ellen is :)
DE lehet h rosszul emlekszek :) :roll:
Tiziano Crudeli fan :!:
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.29. 11:06:45

Végülis a szűrők posztja nem kisasszony foci, oda keménység kell. Motta jó arra a posztra, ahogy tavaly Edmílson is, de idén nem megy Edmilkának...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.12.29. 07:58:41

Subinho írta:
LG írta:Jelenleg biztos jobb formába van Motta mint Edmilson. Amugy ahhoz képest, h mennyit volt Motta sérült nem rosz teljesitmény ez, az elmult pár évbe alig játxott, viszont amikor épp volt 1-2 honap, mikor nem volt sérült, akkor jo teljestiményt nyujtott. Azért kiváncsi lennék hol tartana, ha nem lett volna állandoan sérült.
Edmilsonnal meg nem tudom mi van. A Lyonban világklasszis volt, de itt nálunk azt a formáját csak igen ritkán mutatja, mostanában meg pláne. Lehet védőt kellett volna játxania :?: Most már mind1
Akkor volt csak igazán jo a középpályás védekezésünk, mikor Rafa volt a vkp. Az a nagy szerencsénk, h sokxor Deco is besegit a védekezésbe, amugy gáz lenne.
sztem edmilson jó játékos! nézzük csak a lyonos ideje óta eltelt éveket:
1 év: megsérül, kihagyja szinte az egész szezont!
2 év: felépül, a sok kihagyás után nehezen lendül formába, de utána egész évben remekül játszik. uralja a középpályát, sokat hátrajön besegíteni a védekezésbe. részben neki köszönhető a cselszi, meg milan meccsek remek középpályája
Meg Motta is nagyon jo volt a cselzi és a milán ellen is. És ő még többet volt sérült mint Edmilson. És Motta is tud középső védőt is játxani, ezt is megmutatta. Nem tett le még Motta annyit az asztalra mint Edmilson, de jelenleg jobb formába van. En azért szeretem jobban Motta játékát mert erőszakosabb, igaz, vele gyakran fent áll a kiállitás veszélye.
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.28. 14:26:01

Obinho írta:Nekem a jegy szerzéssel nem lenen gond csak az összeggel. Van ismerősünk akik szervezik ezeket és még elötte 3 héttel is el tudnák menni, csak busszal, ami nem tanácsos oylan messze, szóval nem tom........ Majd még gondolkodok :(

ui.: Bár beérném egy Barca hazai BL mecsel is :wink:
Drigo írta:Hát én személy szerint szándékoznám, de szerintem arra már nem nagyon lehet jegyet kapni(vagy 10 évre előre), vagy legalábbis valami isteni szerencse kén hozzá.De nem lenne rossz.
Minek kéne 3 héttel előtte elmenni? Az nagyon sokba kerülne. Egy kiutazást max. 2 éjszakásra és kb. 3 naposra kéne tervezni, még úgy is elég vastag lenne...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.28. 13:55:36

LG írta:Jelenleg biztos jobb formába van Motta mint Edmilson. Amugy ahhoz képest, h mennyit volt Motta sérült nem rosz teljesitmény ez, az elmult pár évbe alig játxott, viszont amikor épp volt 1-2 honap, mikor nem volt sérült, akkor jo teljestiményt nyujtott. Azért kiváncsi lennék hol tartana, ha nem lett volna állandoan sérült.
Edmilsonnal meg nem tudom mi van. A Lyonban világklasszis volt, de itt nálunk azt a formáját csak igen ritkán mutatja, mostanában meg pláne. Lehet védőt kellett volna játxania :?: Most már mind1
Akkor volt csak igazán jo a középpályás védekezésünk, mikor Rafa volt a vkp. Az a nagy szerencsénk, h sokxor Deco is besegit a védekezésbe, amugy gáz lenne.
sztem edmilson jó játékos! nézzük csak a lyonos ideje óta eltelt éveket:
1 év: megsérül, kihagyja szinte az egész szezont!
2 év: felépül, a sok kihagyás után nehezen lendül formába, de utána egész évben remekül játszik. uralja a középpályát, sokat hátrajön besegíteni a védekezésbe. részben neki köszönhető a cselszi, meg milan meccsek remek középpályája
aztán tavasszal megsérül, kihagyja a VB-t és az alapozást, majd ősszel csatlakozik a csapathoz jelentős fizikai lemaradással, ami másnál is meglátszana! ezen kívül most az egész csapatnak nem megy úgy, mint tavaly, ezért jobban észrevenni ő rajta is...
ennyi! egyébként sztem egy nagyon jó játékos!!! jobb, mint motta!!! és reikard taktikájában sokat számít, h ő klasszikus középső védő! szeret ilyeneket szerepeltetni vkp-nak. lásd: marquez! mert ők nem fognak előre császkálni és biztosan sokat visszajönnek besegíteni a védekezésbe!!!
Avatar
Obinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2006.01.27. 22:41:27
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2006.12.28. 12:52:11

Nekem a jegy szerzéssel nem lenen gond csak az összeggel. Van ismerősünk akik szervezik ezeket és még elötte 3 héttel is el tudnák menni, csak busszal, ami nem tanácsos oylan messze, szóval nem tom........ Majd még gondolkodok :(

ui.: Bár beérném egy Barca hazai BL mecsel is :wink:
Drigo írta:Hát én személy szerint szándékoznám, de szerintem arra már nem nagyon lehet jegyet kapni(vagy 10 évre előre), vagy legalábbis valami isteni szerencse kén hozzá.De nem lenne rossz.
Kép
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.28. 10:11:07

Azon én is elgondolkodtam, hogy ki kéne menni meccsre, bár lehet, hogy az El Clásicóra nem kapnánk jegyet, de ha más hazai meccsre mennénk ki, akkor talán kapnánk jegyet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.12.28. 08:50:51

Jelenleg biztos jobb formába van Motta mint Edmilson. Amugy ahhoz képest, h mennyit volt Motta sérült nem rosz teljesitmény ez, az elmult pár évbe alig játxott, viszont amikor épp volt 1-2 honap, mikor nem volt sérült, akkor jo teljestiményt nyujtott. Azért kiváncsi lennék hol tartana, ha nem lett volna állandoan sérült.
Edmilsonnal meg nem tudom mi van. A Lyonban világklasszis volt, de itt nálunk azt a formáját csak igen ritkán mutatja, mostanában meg pláne. Lehet védőt kellett volna játxania :?: Most már mind1
Akkor volt csak igazán jo a középpályás védekezésünk, mikor Rafa volt a vkp. Az a nagy szerencsénk, h sokxor Deco is besegit a védekezésbe, amugy gáz lenne.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.12.27. 23:34:57

Hát én személy szerint szándékoznám, de szerintem arra már nem nagyon lehet jegyet kapni(vagy 10 évre előre), vagy legalábbis valami isteni szerencse kén hozzá.De nem lenne rossz.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Obinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2006.01.27. 22:41:27
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2006.12.27. 23:30:09

Szervusztok drukkerek!
Egy olyan kérdést dobnák hozzátok,hogy valaki -e tág fórumozói körből szándékozik -e a helyszínen megtekinteni az EL Classicót, tavasszal? Lestem az árakatt, eléggé horror! Valaki infó? :lol: addig is pacsi :!: 8)
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.12.24. 02:45:20

lionelmessi19 írta:
HAnonymus írta:lionelmessi19, mit látsz te Mottában hogy a jók közé veszed? Én pont hogy kiakadtam az Atletico-meccsen hogy mekkora favágó, szinte örülhettünk hogy nem állították ki. Még anyáztam is hogy anno ő lett az év felfedezettje a ligában most meg hova (nem) jutott. Többiek, ti hogy látjátok ezt? (Tényleg lehet hogy én gondolkozok hülyén, nem vagyok egy jó megfigyelő...)
Pont ez az.
Én egy kissé ezt hiányoltam a barca védelméből, taktikai szabálytalanságok!
Sokszor félek, h kiállítják, de a barca 10 emberrel is képes játszani, méghozzá jól, ált.
Ráadásul mostanság nem volt kiállítva, és sok támadás akad meg rajta, nekem tetszik, jó formában van.
hát ja most formába van de én jobban szeretem nála 100-szor Edmilsont :? :!:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.24. 01:25:31

Én sem értem ezeket a Mottát dícséri sorokat... Az én szememben valahogy kilóg a csapatból.

Viszont az hogy majdnem mindenki írja, hogy ilyen meg olyan hasznos lassan kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy mégis hasznáválik a csapatnak...

Legközelebb majd jobban koncentrális rá (sztem amúgy Edmilson hasznosabban játszik, a hosszú labdái tetszenek a legjobban)
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.12.24. 01:20:56

Los Banditos írta:
Egyébként nagyon sok labdát szerez.
Na ezaz...ez a lenyeg !!! es ha sok labdat szerez en ennyivel boven beerem ! az utobbi idoben nagyon jo formaban van...es HA nem serul meg akkor siman fogja ezt a format hozni kevesebb faltal is ! Szoval nyugi !
Tiziano Crudeli fan :!:
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.12.23. 23:09:23

Motta szerintem hasznos tagja a csapatnak,azt elvégzi amire kéri Rijkaard.Ha egy csapatnak van egy jó irányitója akkor őt teszi a kezdőbe hogy faragja amíg nem kap pirosat.Jól végzi. :)

Egyébként nagyon sok labdát szerez.
in to exile
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.23. 23:07:34

HAnonymus írta:lionelmessi19, mit látsz te Mottában hogy a jók közé veszed? Én pont hogy kiakadtam az Atletico-meccsen hogy mekkora favágó, szinte örülhettünk hogy nem állították ki. Még anyáztam is hogy anno ő lett az év felfedezettje a ligában most meg hova (nem) jutott. Többiek, ti hogy látjátok ezt? (Tényleg lehet hogy én gondolkozok hülyén, nem vagyok egy jó megfigyelő...)
Pont ez az.
Én egy kissé ezt hiányoltam a barca védelméből, taktikai szabálytalanságok!
Sokszor félek, h kiállítják, de a barca 10 emberrel is képes játszani, méghozzá jól, ált.
Ráadásul mostanság nem volt kiállítva, és sok támadás akad meg rajta, nekem tetszik, jó formában van.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.12.23. 22:55:38

HAnonymus írta:lionelmessi19, mit látsz te Mottában hogy a jók közé veszed? Én pont hogy kiakadtam az Atletico-meccsen hogy mekkora favágó, szinte örülhettünk hogy nem állították ki. Még anyáztam is hogy anno ő lett az év felfedezettje a ligában most meg hova (nem) jutott. Többiek, ti hogy látjátok ezt? (Tényleg lehet hogy én gondolkozok hülyén, nem vagyok egy jó megfigyelő...)
Szerintem azt játsza amire Rajkaard kéri.
Favágó de tényleg el hal benne sok támadás , jó formában van szerintem. lesz ő még jobb is, kevesebb faltal.
Hajrá Motta!
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2006.12.23. 16:50:55

Oksa értem!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.12.23. 15:08:56

Lionel86 írta:
barca99 írta:
Lionel86 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=129805
És ehhez mit szóltok?
Na én ezt utálom, de nagyon. Mikor elért vmit, ő volt az isten. Most vannak kisebb gondok, erre egy csomóan meginognak. Aki ilyen s*gglyuk, az menjen és szúrkoljon más csapatnak! :x
Ezt remélem nem nekem írtad?
Nem, dehogy is! :D Én azokra gondoltam, akikről szól a cikk. Azért idéztem, hogy tudja más is miről van szó. Gondolom, te nem szoktál pl. a Camp Nou-ban fehét zsebkendővel Rijkaard-nak integetni.... :wink:
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2006.12.23. 14:44:52

barca99 írta:
Lionel86 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=129805
És ehhez mit szóltok?
Na én ezt utálom, de nagyon. Mikor elért vmit, ő volt az isten. Most vannak kisebb gondok, erre egy csomóan meginognak. Aki ilyen s*gglyuk, az menjen és szúrkoljon más csapatnak! :x
Ezt remélem nem nekem írtad?
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2006.12.23. 13:55:44

Rijkaard a király!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.12.23. 13:55:20

Motta... hát kétes a véleményem. A Barcában a legnagyobb favágó, de sokszor állított meg most támadást a középpályán, faltolt is ha kellett. Ennek ellenére mindig benne van a pakliban, hogy kiállítják. Ráadásul most nem emlékszem valami hatalmas hibájára az ATMA ellen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2006.12.23. 13:57:20-kor.
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2006.12.23. 13:52:09

lionelmessi19, mit látsz te Mottában hogy a jók közé veszed? Én pont hogy kiakadtam az Atletico-meccsen hogy mekkora favágó, szinte örülhettünk hogy nem állították ki. Még anyáztam is hogy anno ő lett az év felfedezettje a ligában most meg hova (nem) jutott. Többiek, ti hogy látjátok ezt? (Tényleg lehet hogy én gondolkozok hülyén, nem vagyok egy jó megfigyelő...)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.12.23. 13:49:54

Lionel86 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=129805
És ehhez mit szóltok?
Na én ezt utálom, de nagyon. Mikor elért vmit, ő volt az isten. Most vannak kisebb gondok, erre egy csomóan meginognak. Aki ilyen s*gglyuk, az menjen és szúrkoljon más csapatnak! :x
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.12.23. 13:44:20

Lionel86 írta:És ehhez mit szóltok?
Hát mit?Semmit ez szerintem butaság nekem még a fejemben sem fordult meg, hogy Rijkaard lenne a hibás.Ennyi sérülttel nem is csodálom a Klub-VB kicsit fájó, mert vagy nem kellett volna ennyit utazni, vagy ha már mentünk nyerni kellett volna, de nem dőlt össze bennem a világ így sem.Nemtudom, akkor a Real házatáján mi lehet?Miért nem Capellot veszik elő?Elegem van ezekből!Majd visszajönnek a sérültek, legalábbis remélem nagyrészük.És akkor minden rendben lesz.Ennyi siker után, hiba lenne most elővenni Rijkaardot.

Marhaság.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Lezárt