Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.12.22. 10:46:58

Mindkettő játszani fog januárban, Eto'o-nál a kitűzött cél az Espanyol elleni meccs, kb. 20.án, a blre már formába tudnak lendülni, és addig csak könynebb meccseink lesznek, és egyenlőre minden rendben.
Eto'o kivételes genetikai adottságainak köszönhetően jóval gyorsabban gyógyul, most kb. egy hónapot hozott a várt 5 hónapos rehabilitációból, Messi is javulgat, neki kisebb sérülése volt, és arra nehéz rásérülni, ráadásul a várt időt valószínűleg betartja, 3 hónapot mondtak, nos, az januárban lejár. Rendben hogy csapatként kéne jól játszani, de mi a gond a játékunkkal? Sztem uraljuk a pályát még mindig, annyi a különbség hogy elől megáll a tudomány, sokszor Ronaldinho zsenialitása segít ki minket, de ha lesz Eto'o akkor én csodát várok, legalábbis 20 gólt, és ő képes is lesz rá, a világ legjobb csatára, még jó hogy megérezzük a hiányát. A Nastic, és egyéb csapatok verhetőek, hozni kell ezeket, és mgé nem is vagyunk ponthátrányban, sőt, a Realt előzzük, a Sevilla pedig sztem ki fog pukkadni, blt érő helyen lesz, de fognak ők még pofonokat kapni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.22. 10:37:57

Cooltiszo írta:Én nem aggódom, nem tudom, de engem vhogy nyugodtsággal tölt el, hogy januárban már játszani fog Messi és Eto'o is, nem lehet őket figyelmen kívül hagyni, nagyon jó csapatunk van, de egy Eto'o-val egyszerűen más a játék, ő az a játékos aki, rengteget dolgozik a mezőnyben, és minden meccsen legalább 2 gólhelyzete van, amit sokszor magának is kialakít. Messi pedig ROnaldinho ellenpólusa a támadásokban, így kb. a 2 oldal veszélyessége egyenlő lesz, ami nem mindegy, 3ember Ronniera, vagy 2, és csak 1 Messin....
pedig aggódhatsz, mert nem fog játszani januárban messi és eto'o. messi leghamarabb január végén térhet vissza, de tavaly is láthattuk ez nem megy olyan egyszerűen! eto'o-t február végére tervezik! kell majd még idő mindkettőjüknek, hogy játékba lendüljön, tehát a pool ellen max. a 2. meccsen lehet számítani rájuk, akkor is ki tudja milyen formában!!! ha ott nem megyünk tovább, akkor tök mindegy, h márciusban ott lesznek, ha a BL-ben nem tudnak játszani... a bajnokságban meg addig (még legalább 2 hónap) sok pontot el lehet vesztegetni...
és persze azt se felejtsd el, hogy ez egy csapat, nem messiás egyetlen ember sem!!! tehát a CSAPATNAK kéne összeszednie magát végre és főleg frankie-nek rendet tenni a fejekben!!!
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.12.22. 10:27:58

Megérte volna tegnap Saviolát beállitani mondjuk Ezqi helyett, mert tegnap eszméletlen volt a pasas! :D
De persze voltak mostanság jo napjai,és Savinak meg friss a gyógyulása, igy megértem Franki cseréjét!:D
Visca el barca!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2006.12.22. 10:06:35

Komáim!
Rendben, nem sikerült nyernünk tegnap éjjel, de nemcsak a
hiányzók miatt nem. Ez az Athlético egy jól összerakott gárda,
ellenük mindig nehéz lesz bármilyen Barcához méltó hengerlést
bemutatni.
Valóban kiváló a védelmük és jók a fiataljaik.
Szegény Rijkaard pedig olyan sokat kap Tőletek, hogy ma
nehezen fog funkcionálni miatta. Ő a világ egyik legerősebb
csapatát dirigálja, melyért persze nem baksist visz haza, de ez
a feladat nem akármilyen mérvű és vannak útközben komoly
nehézségek is, mint amilyen a tegnap éjjeli meccs is volt.
Tudom jól, hiszen én is sportolok valamelyest, hogy a sportban
minden nagyon összetett. Én azért az alkalmankénti 4 órás
maratonjaimért is vért izzadok, hát akkor gondoljatok bele,
hogy a kép mennyire komplikált, amikor hétről hétre azt várják
tőled világszerte, hogy mivel Barca-futballista vagy, mindig varázsolnod
kell a pályán. Nem lehetsz ennyire konstans egy évben 50-60
tétmeccsen! Lehetetlen kivinni minden meccsre ugyanazt a zsenit!
Megértem mérgeteket, hogy nem működött fékezhetetlen
"Barca-mosóerő", de mi sem vagyunk istenek, csak fizikai lények.
Minden szépet, amit a Csapat nyújt nekünk hálásan el kell fogadnunk
és sajnos olykor a gyengébb teljesítményt is vele együtt.
Azok a sorozatok, melyeket a Barcának évről évre nyakába kell
vegyen, egyáltalán nem egyszerűek! Minden eredmény, amit fel
tud ezekből mutatni, világraszólóak! Ezért legyünk Velük türelmesek!
Érvelt Krojfotok.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.12.22. 10:00:59

Iszonyat nagy pechünk volt a tegnapi meccsen. Nem elég hogy rengeteg sérült van, még a helyzeteink sem jöttek be. Az ATMA-nak volt egyetlen egy épkézláb helyzete, amit ki is használtak. Mindenki a Torres gyerektől félt... kb. 5x hallottam a nevét. Oleguer kellemes csalódás volt, jól zárta a bal oldalt, bár a támadáshoz nem sokat tett (bár egyszer bepukkant az agya és végigvágtázott a pályán :D ) Santi-t vagy nem kéne erőltetni, vagy többször... mert így hogy nem játszik csak perceket, így neki is nehéz, főleg hogy ha beáll általában Eto'o-t kéne pótolnia. Saviolát meg addig kéne játszatni amíg nálunk van; szerintem előbb utóbb visszamegy a Sevillába, mert nagy esélyesek a PD-re is (ha bírják a tempót), és az UEFA-kupára is, és sztem többet is játszana, mint nálunk. Gudi megint beleszürkült a mezőnybe, a másodlagos feladata pedig az lenne, hogy a belső védőket hozza zavarba... ehelyett simán fogják úgy, hogy meg sem nagyon lehet játszatni. Roni fickándozott, bár nem sokat ért vele; mondjuk egyszer egy hatalmas labdával ajándékozta meg az izlandit, aki.... Xavi, Iniesta, Deco... voltak jó megmozdulásaik, Iniesta megint hajtott, de eredménye nem sok lett. Mottát szerencsére nem állították ki. A védelmünk csak egyszer ingott meg, így jártunk. Valdés hatalmasat védett a madridi szabadrúgásnál, és ha szerencséje van Agüero lövését is kivédi... mert beleért, de nem tudta eléggé kitolni.
Összeségében ha nem vagyunk ekkora pechesek, hoztunk volna a meccset, mert sokkal több helyzetünk volt, csak a kihasználással voltak gondok. Ha visszantérnek a sérültek, nagy probléma nem lehet.

(viszont most hogy Roni és talán Deco is kihagyja a Getafe ellen meccset, nagyon félő, hogy a Madrid esetleg behoz, a Sevilla meg elhúz... :roll: )
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.12.22. 09:46:00

Én nem aggódom, nem tudom, de engem vhogy nyugodtsággal tölt el, hogy januárban már játszani fog Messi és Eto'o is, nem lehet őket figyelmen kívül hagyni, nagyon jó csapatunk van, de egy Eto'o-val egyszerűen más a játék, ő az a játékos aki, rengteget dolgozik a mezőnyben, és minden meccsen legalább 2 gólhelyzete van, amit sokszor magának is kialakít. Messi pedig ROnaldinho ellenpólusa a támadásokban, így kb. a 2 oldal veszélyessége egyenlő lesz, ami nem mindegy, 3ember Ronniera, vagy 2, és csak 1 Messin....
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.22. 09:45:11

az előző hozzászólásokhoz csak annyit, ha láttátok a hétvégi meccseket azt is láthattátok, h a sevilla remek formában van! ne mondja azt senki, h nem lesz ellenfél ez a csapat, mert nagyon nyomulnak! azt az elszántságot látom bennük, mint mikor először lett bajnok a barca rijkarddal!!! jövőre biztos szétkapják őket és mennek nagy csapatokhoz, de idén nagy ellenfél lesz!!! (mondjuk az alves, meg az adriano gyereket én is szívesen látnám nálunk!!!)
ha a barca játékában nem történik valami gyökeres változás, akkor csak a 2. hely marad nekünk! mert a madrid biztosan nem fog megelőzni minket! olyan hullámzó a játékuk, h hihetetlen!!! kikapni otthon a huelvától 3-0-ra!!! :shock: hát ezt a szégyent mi remélem soha nem éljük meg!!! remélem tavasszal, ha visszatér eto'o és messi akkor jobban fog menni a csapatnak, de azért valljuk be, nem ettől a 2 embertől függ, h nincs játék mostanában!!! van még rajtuk kívül pár játékos a pályán!!! szóval nem tudom mi történik, de azt látom, h szerencsénk van, h a 2. helyen állunk, mert a sevilla és a real is buktázott, pedig simán elmehettek volna és üldözhetnénk őket!!! a BL-ben sokak szerint nem a legnehezebb ellenfelet kaptuk, DE azt ne felejtsétek, az utóbbi 2 BL győztes találkozik egymással!!! ugyanezzel a kerettel és edzővel nyert BL-t a pool és nem fogják megtenni azt a szívességet, h a 16-ban kiessenek!!! angol csapat így biztos küzdeni fognak és a spanyolos támadó mentalitással összekeverve nagyon nehéz dolgunk lesz! ha a mostani formát hozzák a srácok, akkor tuti nem fog játszani eto'o a 8 között és az idei BL szereplése 1 meccsre korlátozódik sajnos...
lassan a félidőhöz közeledve azt látom, h nem lesz idén BL és nem lesz idén Liga, csak ha nagyon megváltozik a csapat játéka!!!
nagyon szeretném már végre látni a tavalyi barcát!!! ollézni, mekkora játékot nyomnak, nem pedig izgulni, h remélem meglesz a meccs!!! persze akkor is szeretni fogjuk a barcát, ha csak 4.-ek lesznek, de ez a Barcelona! a világ legjobb csapata! tessék is úgy játszani :!:
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.12.22. 09:22:14

Sziasztok,

Sajnos Rijkaard cseréi egyáltalán nem jöttek be tegnap este, én is ennek a szerencsétlen, töketlen, istenverte anyaszomorító Ezquerro-nak a tragikomikus bénázásain húztam fel magam, de Giuly-t sem lehetett észrevenni, igaz labdát se nagyon kapott. Nem értem miért nem Saviola-t játszatja Rijkaard, miért ezt a falábú Santi-t. Érdekes módon a cserék után sokkal lagymatagabb lett a csapat játéka. Tegnap tényleg verhető lett volna az AM, de a bekapott gól minket is nagyon megfogott, egyáltalán nem lehetett az elszántságot és a győzni akarást érezni a fiúkban.
Ráadásul Thuram is megsérült és a köv. meccsen nem játszhat sem Deco, sem Ronnie:-(
Vhogy fel kellene ébredni a karácsonyi szünetben, mert jövőre vérre menő meccsek lesznek a BL-ben, ráadásul a Pool bárkit képes megverni (mint ahogy bárkitől ki is tud kapni) A bajnokságban pedig le kéne szakítani a Sevilla-t, de egyelőre még nekünk kell kapaszkodni. Nagyon bízom benne, hogy ha Eto'o és Messi újra játszani fog, akkor minőségileg hatalmasat fogunk javulni. Ránk fér!

Forca Barca!!!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.12.22. 09:14:09

Gio, Sylvinho, Marquez, Thuram, Zambrotta, Messi, Eto'o.

ha ezt figyelmbe vesszük, akkor nem lehet panasz, ha a játék képét nézzük, akkor igen. 3-4 góllal is nyerhettünk volna... tegnap is bebizonyosodott, hogy mit jelent egy klasszis csatár. Eto'o, Drogba, Villa stb... ennyi helyzetből minimum két gólt rúgott volna.

oké Oleguer nem hibázott, de az ütő állt meg bennem, amikor rávezette a labdát egy védő, támadásban viszont semmit sem csinált, így teljesen kiismerhető volt az előrejátékunk. mekkora luftot rúgott már a kapáslövésnél??? :roll:
Belletti-Iniesta páros sokkal többet kényszerítőzött a meccs első felében.

a Real meccs után szomorú voltam, most viszont mérges vagyok, mert, ha a helyzeteink felét berúgják a srácok, akkor is nyertünk volna.

így pedig kaparhatunk a győzelmekért, hogy tartsuk a lépést a sevillaval és tartsuk a távolságot a madridtól.
szép.
:evil:
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.12.22. 08:53:37

Gyula:.. azt mondom ő még belefér...

Ezqu: hát valami hihetetlen, valaki plíz csináljon már egy videó összest mikor önmagát cselezi ki, mer 1 meccsen van 3 az biztos, még ha cask 5 percet játszik is. Szerintem nincs olyan nagy gond vele... csak zavarja a labda :evil: hihetetlen balfax, sztem csak azér van itt h minket felbaxxon v nemtom, de még ő fizet a klubbnak h itt lehessen sztem... má nem azér de úgy fejbe tudnám rúgni....
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2006.12.22. 07:00:21

nah akkor nézzünk egy kicsit összefoglaló hozzászólást

az év eleji teljesítményünk 2006-ban pazar. bl és bajnokság első hely. sajnos a kupában már a legjobb 8 között leszívtunk, de hát ez már hagyomány.

az év második felében elbuktuk az európai szuper kupát (nagy égés 0-3), a klub vb-t (kisebb égés) a bl-ben két meccasből egyszer sem tudtuk megverni a chelseat (szégyen) és a bajnokságban elszórakoztunk 5 meccset
egy realtól kilehet kapni
de az otthoni valencia és a. madrid elleni x-ek közül legalább az egyiket nyerni kellett volna
a két idegenbeli x-ről nem is beszélve levante és deport :lol: nevetséges, hol állnak a táblázaton . közülük is egyiket minimum verni kellett volna.
tehát a bajnokságban én sztem + 4 ponttal kevesebbet szereztünk a kelletténél.
így a második félévi nálam nbem fogadható el semmiképpen se

jövőre nehéz nagyon. már a getafe elleni első meccsen is hiszen nem ronaldinho (miért kellett tegnap pofáznia a bírónak?) sem a sérültek mellett.
a bl-ben csoda lennne újra nyerni és a bajnokság is nagyon nehéz lesz, de valamit nyerni kell! talán egy király kupát :lol:
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.12.22. 01:21:11

Enrique írta:Ilyen nincs, ez hihetetlen, felfoghatatlan, iszonyatos, hogy egyszerűen képtelenek megverni ezt a nyamvadt madridot.... !!!

És ezek a cserék?! RIJKAAAARD, ébresztő!!!

Vagy én vagyok vak, és hülye és túl hozzá nem értő, de ez a Giuly, Ezquerro páros annyra iszonyat hulladék, hogy arra nem is találok szavakat. Nem értem mit lát bennük Rijkaard, nem bírom felfogni meddig kell még szenvednem a TV előtt kettejük játékát nézve...

HOL VAN SAVIOLA??? Réges-rég meggyógyult már, de még fél lábbal is jobbat nyújtana, mint a Gyula-Sánta páros.

Dühítő, baromira. :evil:
mit idegesketsz :?: döntetlen és benne van és a Sevilla nem lesz hosszútávon ellenség :!: és még a Betis elleni mecsünket hozni fogjuk 8)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2006.12.22. 00:37:54

Legyen úgy!
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.12.22. 00:37:50

Még egy dolog! Megint bebizonyosodott, hogy milyen remekül össze van rakva az Atletico védelme. Nem véletlenül kapták az egyik legkevesebb gólt. Remekül mozgott együtt a hátsó alakzat! Ezért volt az, hogy nem egyszer felszabadítottak a 16-os környékén. Szerintem egy gyors Saviola áttörhette volna ezt a védelemet... Sőt! Guily is többet tudott volna tenni, ha nem kereszt- és magas labdákat próbáltuk volna áttörni a védelmi vonalat... Itt a lapos labdák jelentették volna a jó megoldást! (Baloldalon is ilyenekkel jutottunk mögéjük...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára redmiller 2006.12.22. 00:38:39-kor.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.22. 00:30:21

Azért várjunk a Sevillával...ők még nem tudják,milyen dolog huzamosabb ideig élen állni,győzelmi kényszerben futballozni...
legkésőbb márciusra elfáradnak,akkor fogjuk eldönteni a bajnoki címet...De lehet,hogy előbb.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2006.12.22. 00:27:36

Szakacs írta:EMBEREK, EMBEREK CSAK NYUGODTAN...Az atletico mindig is mumus volt, habar jobban kellet volna profitalni a madrid szerencsetlensegebol, de nem lett semmit, meg igy is 5 pont...az elonyunk...nem kell temetni senkit...
Tavasz az mar teljesen mas dimenzio lesz 8) na joejszakat mindenkinek
Nem az a lényeg, hogy a Realtól 5 pontra vagyunk, hanem hogy ha megnyerjük az elmaradt meccsünket, akkor is csak pontazonosságban leszünk a Sevillával. Felejtsük már el, h mennyire vagyunk a Realtól, most nem ők a fő riválisok. Majd ha ott lesznek, lehet megint rájuk figyelni. Engem nem boldogít, ha 20 ponttal is vagyunk előttük, de nem az első helyen.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.12.22. 00:24:32

Los Banditos írta:Elösször is örülnék ha elfelejtenéd az okostojás jelzőt másrészről ha nem is sok de volt néhány támadás a jobboldalon is.Elég sok labdát kapott de rendre eladta vagy bohockodott.

Nem Thuram helyére kelett volna Giuly.Bekelett volna hozni Olmo-t a baloldalra Oleguert meg vissza középre.Motta helyére Saviola-->Iniesta visszalép a középpályára Savigol meg Giuly helyére.De ez csak szerény személyem véleménye.Rijkaard döntése számít én csupán elmondtam a véleményem.
Akkor fejtsd ki azt a sok labdát... (Vagy nem egy meccset néztünk???)
Olmot??? Na ne má!!! Azért az Atletico más kategória... Oleguer meg remekül lezárta az oldalát. Jobb oldal akkor se lett volna...
Engem is bánt Savigól nélkülözése...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.22. 00:22:49

Ha nem röviddel a szünet előtt szerzünk vezetést,biztos vagyok benne,hogy eldöntjük a meccset,mert az ellenfél megzavarodott.Ezquerron szerintem leginkább a játékhiány látszódik,a Bilbaoban ennél sokkal jobb volt.Az ami igazán nem tetszett,az a 2.félidő első 20 perce,.Ott megint volt egy langyos szakasz,és megint góllal fizettünk érte.
Oleguert meg kell dicsérni,mert egész jól lezárta a bal oldalt.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.12.22. 00:20:50

Enrique írta:kább Rijkaard, aki a csakazértsem Saviolát játsszatja helyette.

Én meg nem játszom a Barçában, úgyhogy nem lesz lehetőséged megnézni. Csodáld inkább az apró francia barátod játékát, őt nézheted - és sajnos én is.
[/color]
Sima meccs is elég lenne...
Emlékszem - anno - nekem is volt hasonló szitum... Szaladgáltam, mint pók a falon, de mindig a baloldalt játszottuk meg... Rohadt idegesítő volt, mert fölöslegesen játszottam magam tisztára...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.12.22. 00:20:46

Elösször is örülnék ha elfelejtenéd az okostojás jelzőt másrészről ha nem is sok de volt néhány támadás a jobboldalon is.Elég sok labdát kapott de rendre eladta vagy bohockodott.

Nem Thuram helyére kelett volna Giuly.Bekelett volna hozni Olmo-t a baloldalra Oleguert meg vissza középre.Motta helyére Saviola-->Iniesta visszalép a középpályára Savigol meg Giuly helyére.De ez csak szerény személyem véleménye.Rijkaard döntése számít én csupán elmondtam a véleményem.

A tizik lehet hogy anyirra nem voltak jogosak de a 2-nál már megadhatta volna.De ezt a meccset hozni kelett volna bíró nélkül is.Majd a Getafe ellen. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Los Banditos 2006.12.22. 00:24:09-kor.
in to exile
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.12.22. 00:19:57

EMBEREK, EMBEREK CSAK NYUGODTAN...Az atletico mindig is mumus volt, habar jobban kellet volna profitalni a madrid szerencsetlensegebol, de nem lett semmit, meg igy is 5 pont...az elonyunk...nem kell temetni senkit...
Tavasz az mar teljesen mas dimenzio lesz 8) na joejszakat mindenkinek
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.12.22. 00:14:54

Los Banditos írta:Gratulálok Rijkaardnak és a stábjának hogy így elqrta ezt a meccset.Bár én mondotam az elején hogy a döntetlen lesz de nem gondoltam volna hogy így...Ezt a meccset simán hoztuk volna ha Giuly,Ezquerro csodás páros nem szerencsétlenkedik.

Mostmár komolyan: DOS SANTOST A FELNŐTT CSAPATBA

Az meg hab a tortán hogy Dinho nem játszhat a Getafe ellen...Bele sem merek gondolni hogy mi lesz ott az Ezqu-Guddy-Giuly hármassal.Bár ha Rijkaardnak akkor ezt a támadósort küldi ki csak a brazil helyett Saviola.

Nem utolsó sorban,a bíró kettö db jogos büntetőt nem adott meg...

A legjobbunk szerintem Iniesta volt,ő rajta látszott leginkább az AKARAT.
Ezekkel a sorokkal búcsuzom,joccakát mindenkinek!

Força Barça!
Okostojás! Kit raktál volna be??? Saviola volt Guilyn kívül az egyetlen igazi csere... A hiba ott volt, hogy a jobboldalt teljesen elfelejtettük... A meccs 80-85%ban baloldalt, vagy középen ment a támadás.... Giuly beállásáig nem is volt jobboldali támadónk... Iniesta és Xavi is jóval beljebb játszott...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.22. 00:12:39

redmiller írta:Nem is játszottuk meg a jobb oldalt!!! Úgy marha nehéz játszani, ha nem kapsz labdát, vagy indítást... Guilyt is 2-3 labdával próbálták indítani... Megnézném, te ilyen esetben hogy játszanál... Egész meccsen hanyagoltuk a jobboldalt...
Mert még a labda elől is elfutott, megjátszhatatlan volt, nevetségeset alakított megint...

Hiába véded, Giuly akkor is egy középszerű, gyenge focista marad, nulla technikai tudással, amiről sajnos nem tehet. Annál inkább Rijkaard, aki a csakazértsem Saviolát játsszatja helyette.

Én meg nem játszom a Barçában, úgyhogy nem lesz lehetőséged megnézni. Csodáld inkább az apró francia barátod játékát, őt nézheted - és sajnos én is.
Los Banditos írta:Nem utolsó sorban,a bíró kettö db jogos büntetőt nem adott meg...
Szerintem semmi olyan nem történt, amit le kellett volna fújni. Ez a vereség nem a bírón ment el, nem vele kell takarózni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Enrique 2006.12.22. 00:15:15-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.12.22. 00:11:17

Hát sajnos mumus maradt az Atletico :?
Valdes nem tehetett a gólról, a védelem ebben az összeállításban azért nem volt annyira rossz. Deco nálam ismét az egyik legjobb volt, Xavi és Iniesta azért többet is hozzátehetett volna. Motta nagyon bizonytalan volt, már azt hittem, hogy kiállítják :? Guddyban benne volt egy gól pl Ronaldinho melles passza után, de sajnos nem talált be. Ronaldinho szabadrúgása gyönyörű volt, azon kívül volt egy-két szép passza, de nem több. Ezquerro és Giuly helyett nem tudom miért nem jött inkább Saviola. Ezqu ismét megmutatta, hogy falábú, Giuly viszont alig kapott labdát. Thuramnek remélem nincsen komolyabb baja :?
Betis elleni meccset hozni kell :!:

Jó éjszakát mindenkinek :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.12.22. 00:09:32

Gratulálok Rijkaardnak és a stábjának hogy így elqrta ezt a meccset.Bár én mondotam az elején hogy a döntetlen lesz de nem gondoltam volna hogy így...Ezt a meccset simán hoztuk volna ha Giuly,Ezquerro csodás páros nem szerencsétlenkedik.

Mostmár komolyan: DOS SANTOST A FELNŐTT CSAPATBA

Az meg hab a tortán hogy Dinho nem játszhat a Getafe ellen...Bele sem merek gondolni hogy mi lesz ott az Ezqu-Guddy-Giuly hármassal.Bár ha Rijkaardnak akkor ezt a támadósort küldi ki csak a brazil helyett Saviola.

Nem utolsó sorban,a bíró kettö db jogos büntetőt nem adott meg...

A legjobbunk szerintem Iniesta volt,ő rajta látszott leginkább az AKARAT.
Ezekkel a sorokkal búcsuzom,joccakát mindenkinek!

Força Barça!
in to exile
Lezárt