Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.12.20. 20:28:31

hihetetlen, h milyen dolgokon tudtok vitatkozni, sej!
az okés, h hülyeség arra vernie magát bárkinek is, h a madrid tanítja futballozni a világot, de mostanában, amikor már évek óta nem nyertek komolyabb kupát, gondoljátok, h testületileg lemondana az elnökségük, lerombolnák a bernabeut és behintenék sóval a helyét, hogyha úgy nyernének bajnokságot esetleg, h a meccseiket vért pisálva hozzák? a kutya nem foglalkozna vele! arról nem beszélve, h azért nálunk sincs mindig karácsony ezügyben.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.20. 19:49:29

Előzzük meg a bajt, és IP cím alapján bannoljuk ki!! Mindenkinek jó lesz... nekünk azért mert nem látjuk, ő pedig betarthatja azt az igéretét, hogy többet nem ír ide :lol:
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.12.20. 19:30:03

Sajnos igaza van Sharknak,visszafog még jönni. :cry:


ON: Ma nagyon szurkolok a Recrének,bár eléggé esélytelenek azért egy X-et remélem kibekkelnek!
in to exile
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.12.20. 19:20:03

R.M.C.F írta:
Cooltiszo írta:Nekem már elegem van RMCF a megsértettségedből, és nem te vagy a reális vélemény, ezt is elhiheted, mi se, de innentől kezdve ne keressük már az igazságot mert úgyse fogunk egyet érteni, veled biztos nem.
Az eltúlzott barcás hszeket se értem, mert erre bele lehet kötni, de ők legalább a saját oldalukon írnak ,és nem odaát.
Tudjátok mit....örüljetek....nem fogok írni többet...írjátok a hülyeséget és szidjátok ahogy csak tudjátok...találjatok ki minél több olyan dolgot amivel szidni lehet Őket.Ne érdekeljen benneteket hogy a fele sem igaz.Örüljetek neki ha valaki mindig űberelni fogja a kitalációkat meg a ténynélküli HSZ-eitek.Volt belőle egy rakás....
Hiába reágáltam tényekkel,egyértelmű adatokkal,ti csak fujjátok az ellenkezőjét egy csomó dolognak.Ha ti erre élvezkedtek akkor tegyétek.Legyetek abban a hitben hogy ti vagytok a nagyon jó gyerekek mert ti tudtok jobban mocskolódni és hazugságokkal örvendeztetni egymást.
Kezd uncsi lenni hogy nektek a piros is fekete ha a Realról van szó.

Pá skacok....csak nehogy hiányozzak!
Nekünk nem fogsz! :wink: Kicsit kezd lerágott csont lenni ez a topic, lehet be kéne vezetni, h csak szombat-vasárnap kéne megnyitni.Nem bírná a terhelést a topic olyan hatalmas erők szabadulnának fel. :twisted:
Kép
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2006.12.20. 19:13:52

Mért van olyan érzésem, hogy még látni fogjuk köreinkben...? :roll:
wakii
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2006.07.25. 19:22:21

2006.12.20. 19:11:43

na basszus elment RMCF kollega... :cry: :) na akkkor most maradok én... :twisted:
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.12.20. 18:58:40

Köszönjük.
(Nem is tudtam hogy ilyen hatásos vaok :D )
R.M.C.F

2006.12.20. 18:50:36

Cooltiszo írta:Nekem már elegem van RMCF a megsértettségedből, és nem te vagy a reális vélemény, ezt is elhiheted, mi se, de innentől kezdve ne keressük már az igazságot mert úgyse fogunk egyet érteni, veled biztos nem.
Az eltúlzott barcás hszeket se értem, mert erre bele lehet kötni, de ők legalább a saját oldalukon írnak ,és nem odaát.
Tudjátok mit....örüljetek....nem fogok írni többet...írjátok a hülyeséget és szidjátok ahogy csak tudjátok...találjatok ki minél több olyan dolgot amivel szidni lehet Őket.Ne érdekeljen benneteket hogy a fele sem igaz.Örüljetek neki ha valaki mindig űberelni fogja a kitalációkat meg a ténynélküli HSZ-eitek.Volt belőle egy rakás....
Hiába reágáltam tényekkel,egyértelmű adatokkal,ti csak fujjátok az ellenkezőjét egy csomó dolognak.Ha ti erre élvezkedtek akkor tegyétek.Legyetek abban a hitben hogy ti vagytok a [auto_cenzúra] gyerekek mert ti tudtok jobban mocskolódni és hazugságokkal örvendeztetni egymást.
Kezd uncsi lenni hogy nektek a piros is fekete ha a Realról van szó.

Pá skacok....csak nehogy hiányozzak!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.12.20. 18:37:37

Nekem már elegem van RMCF a megsértettségedből, és nem te vagy a reális vélemény, ezt is elhiheted, mi se, de innentől kezdve ne keressük már az igazságot mert úgyse fogunk egyet érteni, veled biztos nem.
Az eltúlzott barcás hszeket se értem, mert erre bele lehet kötni, de ők legalább a saját oldalukon írnak ,és nem odaát.
R.M.C.F

2006.12.20. 18:16:46

ha vki egy kicsit negatívabban ír a királyi gárdáról vagy játékosáról?
Más ha az van amit idéztem...amit te írtál...hogy kicsit negatívan írnak,az nem baj,mert a kritika az fontos.

Más az ha hazudnak...szándékosan elferdítik az igazságot....szándékosan olyan írnak ami köszönő viszonban sincs az igazsággal csak azért hogy minél töb negatív legyen ....ezért nem átallanak olyan túlzásokra sem amire bizony válaszolni kell.Ez pedig mindjárt sértés nekik.....Ne várják a választ,ha nem irnak hülyeséget.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.12.20. 18:06:24

R.M.C.F neked miért kell mindig vitatkozni, ha vki egy kicsit negatívabban ír a királyi gárdáról vagy játékosáról? Most komolyan mit vársz? Ez nem a madridista ,ahol dícsérni fogják Capello munkáját, mert ott vagytok a nyakunkon. Nézzél már körbe ez itt egy Barcas fórum, és lehet van egy-két elvakultabb hsz(köztük van a tiéd is), de viseld már el, hogy vannak akik így látják csapatod idei teljesítményét. Köztük vagyok én is, egy undorító focit játszotok, nektek most az eredmény kell, ezért érthető is, de nehogy már elájuljak e teljesítménytől...
R.M.C.F

2006.12.20. 17:46:57

Vitatod azt,hogy deffenzív a stílusotok??? Laughing
Mit nézel?
Biztos nem Real meccseket...
Legalább 9-12 pontot szereztetek olyan játékkal,amikor KÖZÖTÖK NEM VOLT A MECCSHEZ.
Ha ezt vitatod,gratulálok hozzá.
Ne hasonlítsd a mi produkciónkat (a Sociedad ellenit sem)a tiétekhez,mert messze nem ugyanaz.
Ti csaljátok a futballt,és ez-mivel elöl veszélyes játékosaitok vannak,akik tudnak gólokat találni--eddig eredményes.
Olaszosan gusztustalan
Ki vitatta? Olvasd már el...Ti csak védekeztek azt írtad....ez neked mi Magyar nyelven?Mert szerintem nem CSAK védekezünk...a többi meg na hagyjuk....egy semmitérő köze nincs a valósághoz HSZ. Hidd el hogy hogy ilyen a Real és álmodj a hülyességgel szépen éjszaka édesdeden...
wakii
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2006.07.25. 19:22:21

2006.12.20. 17:22:02

Melyik kedves moderátor törölte az utolsó hszem? :)

A lényeg azt volt, hogy kár vitatkozni ezeken a piros lapokon... van amikor visszavonják a realnak van amikor a barcának... ebbe nem tudunk beleszolni... csak idegeskedni :wink:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.20. 16:55:09

R.M.C.F írta:1.Miért ti nem játszottatok még "neisminősitsem"játékkal pl egy sociedad ellen aki TÖKutolsó? Akkor irjem én is hogy mi ez????? Nem irom mert több eszem van nálad.Ha egy-két meccsen nem is megy a játék az még nem jelenti azt hogy az a stilus is...csak te ugy csűröd-csavarod ahogy neked tetszik.Tetszen,legyél magadban otthon boldog vele.
2.Képzeld...ha nem láttad volna még vagy nem tudnád akkor HA VALAKI A VILÁGON az a REAL MADRID aki a támadófocival egyenlő.Az hogy 4 hónapja nem ez van az azt jelenti hogy páran már cincognak is mert csak ezt tudják felhozni.....ultranevetséges.A védőink nem hinném hogy szándékosan okoznak sérülést...biztos nem ez a ránk jellemző adat.Ha kilestél olyan eseteket amikor ilyen történhetett akkor lesd már ki hogy ha nálnuk van ilyen akkor mindenhol.Ne gyere már ilyen ostoba indokokkal.Egy Barcástól nagyobb "durranás"kell.Ha mi csak védekeznénk akkor nem is rugnánk gólt ,vagy tévedek? Vagy amiket rugtunk...3csapat
:!: rugott többet mint mi/tehát ez megint ellentmond minden ténynek/azokat lehet hogy csak "beírták"nekünk....szupernevetséges...
3.Bojan és Dos santos még semmit sem tett le az asztalra.Serdülőben sokan rúgtak annyi gólt hogy számolni is nehéz volt.Lásd Portillo aki többet rugott mint Raul ...azt mi lett belőle?Középszerű játékos.Nálunk is van képzés bármennyire is szeretnéd azt a látszatott keltetni vagy magadat tévesen hitegetni hogy nincs.Csak 4-5 éve senki sem lett nagy zsugás mint Iniesta.Pl Casillas 2000-től a nagy csapat tagja és a világ legjobbja lett.De az utánpótlás képzés eléggé hires.101 játékos játszik a két első osztályban aki Real nevelés.Ők azért nem rossz játékosok.Nem világklasszisok de...na de ott van Etooo őt a Real fedezte fel amikor még ágybapisilős volt.Most meg a Barca nagyágyuja...majd meglátjuk.Lehet hogy mostanában senki nem lett világklasszis de az nem minden évben terem.Lehet hogy két év mulva lesz...mit lehet tudni.ezek amiket felhoztál egy ugy alakitott mondvacsinált dolgok amik csak arról szónak hogy mi nálnuk semmi az égvilágon nem jó...lehet soha nem is volt.... :D
:lol: Vitatod azt,hogy deffenzív a stílusotok??? :lol:
Mit nézel?
Biztos nem Real meccseket...
Legalább 9-12 pontot szereztetek olyan játékkal,amikor KÖZÖTÖK NEM VOLT A MECCSHEZ.
Ha ezt vitatod,gratulálok hozzá.
Ne hasonlítsd a mi produkciónkat (a Sociedad ellenit sem)a tiétekhez,mert messze nem ugyanaz.
Ti csaljátok a futballt,és ez-mivel elöl veszélyes játékosaitok vannak,akik tudnak gólokat találni--eddig eredményes.
Olaszosan gusztustalan. :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.12.20. 14:53:54

wakii írta:
Mikor tavaly a Zaragoza elleni Király kupa meccsen Ronaldinho kapott egy piros lapot egy meg sem történt szabálytalanság miatt (egyértelműen nem volt szabálytalanság a tévéfelvételek alapján sem!!!), akkor neki utólag nem törölték a lapját és nemhogy egy idei kupameccről, hanem az akkor aktuálisan következő bajnokiról meszelték el... A kis kanna meg ja, hát ő az év játékosa, meg az aranylabdás (no comment...) nehogymá' ki kelljen hagyjon egy meccset. Hogy nézne már az ki???
Ez lehet igaz... de kanna kiállítása nem volt jogos.. és sztem idén több barcás piros lapját törölték el, mint realosét... :wink: :roll:
Sztem nagyon nem. :shock: Nem nagyon emlékszem, hogy piros lapot vontak vissza tőlünk az utóbbi időben.Sőőt amikor Mottát 1x a Deportivo ellen kiállították és az esettől 8 méterre állt és sztem abból se lett visszavonás.De én emlékszek olyasmire, hogy madridosnak vonták vissza lapját El Classico előtt. :roll:
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.12.20. 14:40:48

wakii írta:

10:13 - Az LFP alelnöke, Javier Tebas kijelentette, hogy részükről nincs akadálya a mérkőzés elhalasztásának, így minden bizonnyal az eredetileg mára kiírt Madrid-Recre találkozó elmarad.

09:11 - Négy Recreativo szurkoló életét vesztette ma reggel, amikor az őket éppen Madridba szállító autóbusz összeütközött egy teherautóval. A balesetben további 15 ember sérült meg komolyabban, 22-en könnyebben.
borzasztó... :( teljesen meg lehet érteni
Lesz ma meccs :wink: Én is sajnálom őket :(
14:25 - Hivatalos közlemény: a mai mérkőzés 1 perces gyászszünettel kezdődik, valamint a csapatok fekete gyászszalag viselésével nyilvánítják ki őszinte részvétüket az elhunyt szurkolók hozzátartozóinak.
14:01 - A Spanyol Labdarúgó Szövetség (RFEF) meghozta döntését a Real Madrid-Recreativo mérkőzéssel kapcsolatban: a szövetség döntésének értelmében a találkozót megrendezik ma este!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Xavi Hernandez
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2005.10.14. 20:29:49
Tartózkodási hely: Bp.

2006.12.20. 13:41:47

Na hogy egyértelmű legyek (még mielőtt azt mondanátok, hogy gyűlölöm a margitot..., ami azért valahol igaz, de nem gyűlölöm, inkább nem szeretem... :lol: ):

Nem az a bajom, hogy a kanna pirosát (jobbanmondva 2. sárgáját) törölték, hanem az, hogy anno a Ronniét nem... :?
Az tény, hogy kannát is kamura állították ki, mit a Ronniet a múltkor... Ez viszont a bírokre vet rossz fényt, akármilyen csapatnak is drukkolunk... :x
Xavi Hernandez
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2005.10.14. 20:29:49
Tartózkodási hely: Bp.

2006.12.20. 13:37:25

wakii írta:
Mikor tavaly a Zaragoza elleni Király kupa meccsen Ronaldinho kapott egy piros lapot egy meg sem történt szabálytalanság miatt (egyértelműen nem volt szabálytalanság a tévéfelvételek alapján sem!!!), akkor neki utólag nem törölték a lapját és nemhogy egy idei kupameccről, hanem az akkor aktuálisan következő bajnokiról meszelték el... A kis kanna meg ja, hát ő az év játékosa, meg az aranylabdás (no comment...) nehogymá' ki kelljen hagyjon egy meccset. Hogy nézne már az ki???
Ez lehet igaz... de kanna kiállítása nem volt jogos.. és sztem idén több barcás piros lapját törölték el, mint realosét... :wink: :roll:
Ki(kre) gondolsz a Barcából :?: :?: :?: Konkrétan :!: :!: :!:

...és épp azt mondom, hogy Ronnie esete sem volt jogos kiállítás, azt is visszanézték, csak azt lex@rták... Most meg...

... úgy is tudod... :(
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.12.20. 13:27:49

wakii írta: Ez lehet igaz... de kanna kiállítása nem volt jogos.. és sztem idén több barcás piros lapját törölték el, mint realosét... :wink: :roll:
1., A kiállítás sztem sem volt jogos.
2., Ez valószínűleg azt jelenti, hogy mi több jogtalan pirosat kapunk... mert ha utólag eltörlik az csak azt jelentheti, hogy videóról visszanézve jogtalanul kaptuk... méghogy nekünk fújnak...
wakii
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2006.07.25. 19:22:21

2006.12.20. 13:04:55

Mikor tavaly a Zaragoza elleni Király kupa meccsen Ronaldinho kapott egy piros lapot egy meg sem történt szabálytalanság miatt (egyértelműen nem volt szabálytalanság a tévéfelvételek alapján sem!!!), akkor neki utólag nem törölték a lapját és nemhogy egy idei kupameccről, hanem az akkor aktuálisan következő bajnokiról meszelték el... A kis kanna meg ja, hát ő az év játékosa, meg az aranylabdás (no comment...) nehogymá' ki kelljen hagyjon egy meccset. Hogy nézne már az ki???
Ez lehet igaz... de kanna kiállítása nem volt jogos.. és sztem idén több barcás piros lapját törölték el, mint realosét... :wink: :roll:
wakii
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2006.07.25. 19:22:21

2006.12.20. 13:03:39

R.M.C.F írta:Lionel:
1 Getafe ellen? Sevilla ellen egy "neisminősitsem" játékkal
2 Nem csak állitólag, az emberek a támadófocit szeretitek....ti csak védekeztek, nembeszélve a sportszerű védőtökről aki szándékosan okoz sérülést.
3 ez nem érdekes ez a valóság, van egy ifibázisunk tudod ahol játékosokat nevelünk... jönnek sorba a fiatalok ,Iniesta,Messi majd később Bojan és Dos Santos...nálatok nincs mostani nevelés aki meghatározó lenne.van pénz vesztek fiatal játékosokat, de ők közel nem mérhetők pl.: Iniestához,Messihez,vagy Bojanhoz
1.Miért ti nem játszottatok még "neisminősitsem"játékkal pl egy sociedad ellen aki TÖKutolsó? Akkor irjem én is hogy mi ez????? Nem irom mert több eszem van nálad.Ha egy-két meccsen nem is megy a játék az még nem jelenti azt hogy az a stilus is...csak te ugy csűröd-csavarod ahogy neked tetszik.Tetszen,legyél magadban otthon boldog vele.
2.Képzeld...ha nem láttad volna még vagy nem tudnád akkor HA VALAKI A VILÁGON az a REAL MADRID aki a támadófocival egyenlő.Az hogy 4 hónapja nem ez van az azt jelenti hogy páran már cincognak is mert csak ezt tudják felhozni.....ultranevetséges.A védőink nem hinném hogy szándékosan okoznak sérülést...biztos nem ez a ránk jellemző adat.Ha kilestél olyan eseteket amikor ilyen történhetett akkor lesd már ki hogy ha nálnuk van ilyen akkor mindenhol.Ne gyere már ilyen ostoba indokokkal.Egy Barcástól nagyobb "durranás"kell.Ha mi csak védekeznénk akkor nem is rugnánk gólt ,vagy tévedek? Vagy amiket rugtunk...3csapat
:!: rugott többet mint mi/tehát ez megint ellentmond minden ténynek/azokat lehet hogy csak "beírták"nekünk....szupernevetséges...
3.Bojan és Dos santos még semmit sem tett le az asztalra.Serdülőben sokan rúgtak annyi gólt hogy számolni is nehéz volt.Lásd Portillo aki többet rugott mint Raul ...azt mi lett belőle?Középszerű játékos.Nálunk is van képzés bármennyire is szeretnéd azt a látszatott keltetni vagy magadat tévesen hitegetni hogy nincs.Csak 4-5 éve senki sem lett nagy zsugás mint Iniesta.Pl Casillas 2000-től a nagy csapat tagja és a világ legjobbja lett.De az utánpótlás képzés eléggé hires.101 játékos játszik a két első osztályban aki Real nevelés.Ők azért nem rossz játékosok.Nem világklasszisok de...na de ott van Etooo őt a Real fedezte fel amikor még ágybapisilős volt.Most meg a Barca nagyágyuja...majd meglátjuk.Lehet hogy mostanában senki nem lett világklasszis de az nem minden évben terem.Lehet hogy két év mulva lesz...mit lehet tudni.ezek amiket felhoztál egy ugy alakitott mondvacsinált dolgok amik csak arról szónak hogy mi nálnuk semmi az égvilágon nem jó...lehet soha nem is volt.... :D
egyébként ott van MAta is... :) szóval tehetségek nálunk is.. ezen kár vitatkozni, ráadásul a B csapatunk ott van a másodosztályba...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.12.20. 12:36:51

R.M.C.F. írta:HA VALAKI A VILÁGON az a REAL MADRID aki a támadófocival egyenlő.Az hogy 4 hónapja nem ez van...
:roll: Sztem minimum 2 éve.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2006.12.20. 13:24:33-kor.
Xavi Hernandez
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2005.10.14. 20:29:49
Tartózkodási hely: Bp.

2006.12.20. 12:33:02

R.M.F.C.

Igazad van valahol... Talán abban azért még sem értek Veled egyet, hogy 4 hónapja nem úgy megy a margit szekere, mint kéne... Szerintem inkább már 3 éve... (Minimum...) :wink:

Viszont van egy másik érdekes téma: http://origo.hu/sport/focivilag/20061220nyert.html

Ehhez mit szólsz :?: :?: :?:

Mikor tavaly a Zaragoza elleni Király kupa meccsen Ronaldinho kapott egy piros lapot egy meg sem történt szabálytalanság miatt (egyértelműen nem volt szabálytalanság a tévéfelvételek alapján sem!!!), akkor neki utólag nem törölték a lapját és nemhogy egy idei kupameccről, hanem az akkor aktuálisan következő bajnokiról meszelték el... A kis kanna meg ja, hát ő az év játékosa, meg az aranylabdás (no comment...) nehogymá' ki kelljen hagyjon egy meccset. Hogy nézne már az ki???
Tavaly ki volt az aranylabdás meg az év játékosa??? Na ki? Őt bezzeg elmeszelték. Úgyhogy azok a hangok, hogy a Barcának állandóan fújnak a bírók, kicsit csendesedhetnek!!! A spanyol szövetség kiskedvence naon úgy néz ki, hogy a margitka... :( Na jó, ez lehet, hogy egy kicsit túlzás, dehát gyanús a dolog...

Azért mégis csak comment egy kicsit ezt az év játékosa, meg aranylabda szavazást. :? Nem fog senki elfogultságot találni a Barca irányába tőlem senki, mert nem a margitot irigylem, hogy a kanna náluk játszik, csak az egész egy kicsit "büdös". :|
Hogy lehet az év játékosa ez a kanna? Gyűlölöm a gallokat, de az aranylabda Henryt, az év játékosa meg vagy őt, vagy Zidanet illetné meg... Azért Henry az Arsenallal, Zidane meg a margittal többet tett le idén mint a kanna... Se bundabotrány, se az, hogy a digók hogy mentek tovább pl. a ciánszennyező ausztrálok ellen... Csak a vb győzelem... Ennyi elég, hogy minden egyéni elismerést megkapjon valaki :?: :?: :?: Talán egy kicsit mégis megérdemelte, hisz idén olyat senki sem tett a focivilágban, amit ő: átvehette a meg nem érdemelt vbtrófeát... :evil: De ez egy kicsit kevés... :? Szerintem...
R.M.C.F

2006.12.20. 12:01:56

Lionel:
1 Getafe ellen? Sevilla ellen egy "neisminősitsem" játékkal
2 Nem csak állitólag, az emberek a támadófocit szeretitek....ti csak védekeztek, nembeszélve a sportszerű védőtökről aki szándékosan okoz sérülést.
3 ez nem érdekes ez a valóság, van egy ifibázisunk tudod ahol játékosokat nevelünk... jönnek sorba a fiatalok ,Iniesta,Messi majd később Bojan és Dos Santos...nálatok nincs mostani nevelés aki meghatározó lenne.van pénz vesztek fiatal játékosokat, de ők közel nem mérhetők pl.: Iniestához,Messihez,vagy Bojanhoz
1.Miért ti nem játszottatok még "neisminősitsem"játékkal pl egy sociedad ellen aki TÖKutolsó? Akkor irjem én is hogy mi ez????? Nem irom mert több eszem van nálad.Ha egy-két meccsen nem is megy a játék az még nem jelenti azt hogy az a stilus is...csak te ugy csűröd-csavarod ahogy neked tetszik.Tetszen,legyél magadban otthon boldog vele.
2.Képzeld...ha nem láttad volna még vagy nem tudnád akkor HA VALAKI A VILÁGON az a REAL MADRID aki a támadófocival egyenlő.Az hogy 4 hónapja nem ez van az azt jelenti hogy páran már cincognak is mert csak ezt tudják felhozni.....ultranevetséges.A védőink nem hinném hogy szándékosan okoznak sérülést...biztos nem ez a ránk jellemző adat.Ha kilestél olyan eseteket amikor ilyen történhetett akkor lesd már ki hogy ha nálnuk van ilyen akkor mindenhol.Ne gyere már ilyen ostoba indokokkal.Egy Barcástól nagyobb "durranás"kell.Ha mi csak védekeznénk akkor nem is rugnánk gólt ,vagy tévedek? Vagy amiket rugtunk...3csapat
:!: rugott többet mint mi/tehát ez megint ellentmond minden ténynek/azokat lehet hogy csak "beírták"nekünk....szupernevetséges...
3.Bojan és Dos santos még semmit sem tett le az asztalra.Serdülőben sokan rúgtak annyi gólt hogy számolni is nehéz volt.Lásd Portillo aki többet rugott mint Raul ...azt mi lett belőle?Középszerű játékos.Nálunk is van képzés bármennyire is szeretnéd azt a látszatott keltetni vagy magadat tévesen hitegetni hogy nincs.Csak 4-5 éve senki sem lett nagy zsugás mint Iniesta.Pl Casillas 2000-től a nagy csapat tagja és a világ legjobbja lett.De az utánpótlás képzés eléggé hires.101 játékos játszik a két első osztályban aki Real nevelés.Ők azért nem rossz játékosok.Nem világklasszisok de...na de ott van Etooo őt a Real fedezte fel amikor még ágybapisilős volt.Most meg a Barca nagyágyuja...majd meglátjuk.Lehet hogy mostanában senki nem lett világklasszis de az nem minden évben terem.Lehet hogy két év mulva lesz...mit lehet tudni.ezek amiket felhoztál egy ugy alakitott mondvacsinált dolgok amik csak arról szónak hogy mi nálnuk semmi az égvilágon nem jó...lehet soha nem is volt.... :D
Lezárt
cron