Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Atyec

2006.12.09. 15:50:37

FCB_gábor írta:Eto'o a Barca előtt is vágott 16 gólt a Mallorcaban.
Nem Ronaldinho tette világsztárrá hanem a Barca!
Drogba is világsztár, mert a cselsziben van pedig fele annyi gólt sem rug, mint a kameruni.
Fenntartom, Barcában Ronaldinho. :-) De ez nem baj. Jó volt annak a meglátása, aki összehozta őket.
Drogba világsztár? :-) Na ezt nem tudtam.
Mellesleg azért most mintha sorozatban hozná a gólokat.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.12.09. 14:14:00

Remélem a Sevilla nyer és persze mi is.
A real veszítsen el annyi pontot amennyit csak lehet. :twisted:
Atyec írta:Arra is gondoljatok, hogy Eto sem volt világsztár a Barca előtt. Nem véletlenül kölcsönözte ki a Madrid. Kellett mögé egy Ronaldinho. Ő "csinált" belőle sztárt, tömte meg labdákkal. Elment csúcsformában az Afrika kupára, és mit csinált ott Roni nélkül? Ha esetleg nézte valaki...
Véleményem szerint Gudival és Guilyvel is meg lehetne nyerni a BL-t.
Eto'o a Barca előtt is vágott 16 gólt a Mallorcaban.
Nem Ronaldinho tette világsztárrá hanem a Barca! Drogba is világsztár, mert a cselsziben van pedig fele annyi gólt sem rug, mint a kameruni.
Az afrika kupán rugott egy mester hármast és még asszem 2-3 gólt.
Giulyt én nagyon csípem, de Gudival kevesek egy bl címhez, hacsak nem kiséri bődületes mázli a csapatot.
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.12.09. 13:19:15

Nem lesz ez könnyű egyáltalán,főleg,ha védekezni jönnek.De nyerni kell,s remélem az RM - Sevilla x lesz.. :roll:

ViScA eL BaRcA! 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.09. 12:55:13

Igen, megcsináltam az admin cenzúrájában, hogy minden b.a.s.z kezdetű szót kiszed automatikusan.

Viszont erre nem gondoltam... :D
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.12.09. 12:33:51

Los Barrachos írta:A [auto_cenzúra] szerintem be fognak állni védekezni, várhatóan csak egy csatáruk lesz, de nem szabad leírni őket, mert a sebzett vad tud a nagyobbat harapni, szóval teljes koncentráció kell :!:
:D
mekkora!
azt írtad, jogy b_aszkok és a fórum káromkodásnak vélte.

10 nap ban!
( :wink: )
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.09. 12:31:59

A baszkok szerintem be fognak állni védekezni, várhatóan csak egy csatáruk lesz, de nem szabad leírni őket, mert a sebzett vad tud a nagyobbat harapni, szóval teljes koncentráció kell :!:
Atyec

2006.12.09. 09:34:50

cruyff írta:Az már más kérdés, hogy minek igazol egy Barcelona izlandi centert. Ne értsetek félre, Gudi nem rossz focista, már lőtt fontos gólokat és még biztosan fog is.... de talán nem egy Barcelonába való ahol a kombinatív, rövidpasszos, latinos stíluson van a hangsúly. Mert ehhez gőze sincs. Guily szintén lőtt már fontos gólokat (lsd Milán ellen tavaly) de szegény azon kívül, hogy fut, hát nagy játékintelligenciája nincs.
Nem hiszem, hogy az igazolást "etnikai" alapon kellene eldönteni. Talán 8 izlandi focistát szerencsétlen lenne igazolni, de egyről "itélkezni" ezen alapon nem szerencsés szerintem. Igazából nem is ezért hozták ide. Ha majd egyszer hátrébb hozzák, akkor kiderülhet. Viszont remekül mozog üresbe, remekül helyezkedik és mint befejező csatár is egyre jobban bizonyít. Több gólnak - amit nem ő szerzett - volt fontos, passziv résztvevője. Persze egy előretolt csatárnak nem lesz sok momentuma, ha a csapat mögötte nem képes előretörni.
Arra is gondoljatok, hogy Eto sem volt világsztár a Barca előtt. Nem véletlenül kölcsönözte ki a Madrid. Kellett mögé egy Ronaldinho. Ő "csinált" belőle sztárt, tömte meg labdákkal. Elment csúcsformában az Afrika kupára, és mit csinált ott Roni nélkül? Ha esetleg nézte valaki...
Véleményem szerint Gudival és Guilyvel is meg lehetne nyerni a BL-t. Kell, hogy legyen olyan erős ez a csapat, mint ahogy Messivel és Etoval is el lehet veszteni.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.12.08. 14:39:22

Sztem lehetne a cseréknek több lehetőséget adni:
Jorquera- Belletti, Puyol (Oleguer), Thuram, Sylvinho- Xavi, Edmilson (Motta), Deco- Giuly, Guddy, Ronaldinho (Ezquerro).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2006.12.08. 14:33:38

egyszerűség kedvéért a kimaradó marquez + 3 a sérült csatár

felállás sztem

valdes - belletti, puyol, thuram, sylvinho- xavi, edmilson, deco - giuly, guddy, roni
Avatar
Chris
Capitá del Barça
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:07:34
Tartózkodási hely: Gyor

2006.12.08. 14:25:12

megvan a Sociedad elleni keret:


Valdés, Jorquera, Iniesta, Edmílson, Puyol, Sylvinho, Gudjohnsen, Ronaldinho, Giuly, Oleguer, Xavi, Thuram, Belletti, Zambrotta, Deco, Gio, Motta, Ezquerro
Kép
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.04. 22:12:33

haze71 írta:Pont ezért mondtam, hogy e nélkül a három játékos nélkül messze nem olyan meggyőző a Barca. A képességek miatt, nem pedig a foci lélektana miatt. Aki ilyen demagód sztereotípiákkal magyarázkodik, annak az életben is sok mindent be lehet adni.
Na de ne egymással legyünk elfoglalva, hanem szurkoljunk a Barcának és reménykedjünk, hogy ezek a kiegészítő jétékosok is felnőnek a feladathoz.

SRÁÁÁCOK, SOK AZ IDÉZÉÉÉS!!!
E.
Kösz. "E nélkül a három játékos nélkül." :lol: :lol: :lol: Mondd vajon melyik csapat lenne meggyőző a három legjobb támadója nélkül??? Akik ráadásul egyszerre szoktak a pályán lenni "normális" esetben??? Vegyük ki mindjárt Xavit, Decot és Iniestát is, és már nemcsak a támadósor hanem a kp-nk is [auto_cenzúra] lesz.... :wink: Egyébként biztos, hogy benne volt a fejükben a Bréma elleni meccs, emlékezzetek tavaly mikor a reálnak kellett sorsdöntő meccseket játszania a BL-ben tök ugyanez volt. Mindig betlliztek egy-egy BL rangadó (előtt-után). Tehát a lélektani dolog bár nem mindenható, valóban létezik és sokmindent eldönthet a keddi meccsen is. Az már más kérdés, hogy minek igazol egy Barcelona izlandi centert. Ne értsetek félre, Gudi nem rossz focista, már lőtt fontos gólokat és még biztosan fog is.... de talán nem egy Barcelonába való ahol a kombinatív, rövidpasszos, latinos stíluson van a hangsúly. Mert ehhez gőze sincs. Guily szintén lőtt már fontos gólokat (lsd Milán ellen tavaly) de szegény azon kívül, hogy fut, hát nagy játékintelligenciája nincs. Szóval, talán nem ártott volna egy klasszisjátékost igazolni előre, mert most az a nagy büdös helyzet, hogy nincs alternatíva centerposzton, sőt még igazi klasszistámadónk sincs jelenleg. És ebben a helyzetben jön az év legfontosabb meccse. Hát vazze'! Én nem félek kimondani: kakiban vagyunk. Talán fel is adnám a reményt, ha ez nem a Barcelona lenne. Csakhát ez azért még mindig a Barcelona...... :wink:
VISCA EL BARCA!
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2006.12.04. 21:19:03

Pont ezért mondtam, hogy e nélkül a három játékos nélkül messze nem olyan meggyőző a Barca. A képességek miatt, nem pedig a foci lélektana miatt. Aki ilyen demagód sztereotípiákkal magyarázkodik, annak az életben is sok mindent be lehet adni.
Na de ne egymással legyünk elfoglalva, hanem szurkoljunk a Barcának és reménykedjünk, hogy ezek a kiegészítő jétékosok is felnőnek a feladathoz.

SRÁÁÁCOK, SOK AZ IDÉZÉÉÉS!!!
E.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.12.04. 18:01:51

haze71 írta:
mrmonster írta:haze71: nem tudom mennyire vagy tisztában a futball lélektanával, de remélem igen. Szerinted ha nincs a Bréma elleni meccs kedden, akkor is így játszottunk volna? A játékosok fejében már rég az a meccs jár. Persze jobban is játszhattunk volna, nem akarom én védeni a csapatot, de ez a meccs most nem igazán volt fontos a csapatnak a Bréma ellenihez képest, így a játékosok tudat alatt... dehát ez már lélektan, ezt úgy is érti mindenki, aki tudja mi az.
Bocs hogy visszatérek a témára: Bréma-Herta 3-1, Nekik nem járt a keddi meccs az eszükbe? Arról nem is beszélve, hogy a Levante nem a nemzetközi indulásért küzd, ellentétben a Hertával.
Akkor most azt kérdezdd meg, h vajon hiányzott-e a világ legjobb támatóhármasából három játékos és azt is kérdezd mellé, h vajon ugyanakkora blama lenne-e számukra kiesni, mint ezeknek a fiúknak, akik Barca-címert viselnek?
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
R.M.C.F

2006.12.04. 17:52:31

cruyff írta:A Margit mikor játszik a Zaragozával??? Tudja valaki??? :?:
2007-01-14 Margó/Margit - Zaragoza
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2006.12.04. 17:43:18

mrmonster írta:haze71: nem tudom mennyire vagy tisztában a futball lélektanával, de remélem igen. Szerinted ha nincs a Bréma elleni meccs kedden, akkor is így játszottunk volna? A játékosok fejében már rég az a meccs jár. Persze jobban is játszhattunk volna, nem akarom én védeni a csapatot, de ez a meccs most nem igazán volt fontos a csapatnak a Bréma ellenihez képest, így a játékosok tudat alatt... dehát ez már lélektan, ezt úgy is érti mindenki, aki tudja mi az.
Bocs hogy visszatérek a témára: Bréma-Herta 3-1, Nekik nem járt a keddi meccs az eszükbe? Arról nem is beszélve, hogy a Levante nem a nemzetközi indulásért küzd, ellentétben a Hertával.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.04. 16:47:05

A Margit mikor játszik a Zaragozával??? Tudja valaki??? :?:
VISCA EL BARCA!
csoho
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006.03.17. 13:59:49

2006.12.04. 15:14:31

huh, nagy mákunk volt ám vasárnap... nem sok kellett vna, h beelőzzenek... Azért a tökutolsót illet vna elverni, akarat ide vagy oda... A kötelező hiába a legnehezebb, HOZNI KELL!!! Sebaj, robogunk tovább!!!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.04. 15:06:31

Én idén egyszer sem láttam Neeskenst a padon, mindig Eusébio Sacristain ül Frank mellett. Nem tudom hogy van ez.
R.M.C.F

2006.12.04. 13:32:47

Tavaly is tavaszra szedtük össze magunkat...több pontot szereztünk mint ti.Pedig akkor volt ám forma a "tridenténél"nem is akármilyen...Nem számit hogy visszajönnek,igy is ugy is nyernünk kell!
Nekünk meg talán Ronaldo formába lendül..
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2006.12.04. 13:12:47

Nekem az volt fura a hétvégén, hogy Neeskens fenn ült a lelátón. Tudja valaki miért volt ez? Eltiltották, összeveszett Rijkard-al?
Érdekes volt.
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.12.04. 12:04:01

R.M.C.F írta:A "Margó-hogy mindenki értse itt kiről írok" nehezebb csapatok ellen játszik,ebben igazatok van.De hozni kell a meccseket hogy ne szakadjunk le tőletek...tavasszal pedig ----előzünk!
pont tavasszal amikor visszajön a az álom csatár sor :wink:
Dinho,Etoo,Messi most kelett volna elöznötök amig sérültek voltak nálunk de hát igy se sikerült... maradjunk +4 pont tavasz kezdés!!!!!( Atleticotol ugy kikapunk mint a [auto_cenzúra] :oops: :oops: :evil: )
R.M.C.F

2006.12.04. 11:55:15

A "Margó-hogy mindenki értse itt kiről írok" nehezebb csapatok ellen játszik,ebben igazatok van.De hozni kell a meccseket hogy ne szakadjunk le tőletek...tavasszal pedig ----előzünk!
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.12.04. 11:40:19

lionelmessi19 írta:
Enrique írta:
lionelmessi19 írta:kivel játszunk legközelebb, és a margó?
és a sevilla,?

B
CN:
Real Sociedad (otthon), Betis (idegenben), Atletico (o)

RM: Sevilla (i), Espanyol (i), Recreativo (o)

SEV:
Real (o), Recre (i), Deportivo (o)

A 2006-os év hátralévő meccsei.
örök hálám :)

Nekünk lesz a könyebb dolgunk...
huhuuuuu na most ugy érzem hogy +7 különbség lesz margo és köztünk :o
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.12.04. 11:28:26

én megmondtam hogy kfog az egyik csapat kapni ezért jó lett volna ha nyerünk(-->lásd élö közvetitések utcso hozzászolás)
na de tök mindegy ha a real vezetne 10 ponttal akkor is nyerhetünk me még nagyon sok van hátra!!!!!!!!
Espanyolnak meg köszönjük!!!!! :wink:
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2006.12.03. 22:18:03

Hy

Sztem hogy ha behuzzuk ezt a harom bajnokit iden akkor meglepunk az uldozoktol. :) Tavasszal pedig ujult erovel vagunk neki!
De eloszor kedden kell meg kell verni a brement!!!! :evil:
Es meg is fogjuk!!!!!!!!!! :lol:
Lezárt