Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.25. 22:29:49

A recept most is ugyanaz volt ... a talalas nem... :D
A recept ugyanaz marad...es a talalas meg jobb... 8)
FORCA BARCAAAAAAAAAAAAAAAAA
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.25. 22:27:20

Saviola írta:Nem láttam a meccset,de a lényeg,hogy nyertünk,majd a gólokat linkelje valaki pls!

FoRcA BaRcA! 8)
Nézd meg az ismétlést, vhol biztos nyomják holnap...
Érdemes 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.25. 22:26:54

A különösen örömteli az volt,hogy FRISSEk voltunk,szerintem ez a kulcs.Mintha egy holtponton estek volna át a játékosok,különösen Ronaldinho! :D Rég játszottunk ilyen könnyedén!
Gudjohnsen gólja természetesen nem volt les.Zambrotta sokat javult,ennek is örülhetünk!
Ronaldinho meg...azt hiszem ez az,amit várunk tőle mindannyian!
:D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.11.25. 22:25:34

lionelmessi19 írta:Volna egy észrevételem:

Nem tudom, h ki vette észre,
de az utóbbi meccseken:
Giuly a jobbon
deco és ini középen
és amikor Xavi bejön Giuly helyére (ez volt az utóbbi három meccsen)
akkor ini helyét átveszi Xavi, és Ini pedig felkerül csatárposztba, és mindhárom meccsen szerzett gólt, méghozzá szépeket.

Nagyon tetszik ez a dolog, mert bejött és szerintem most már tudatosan így cserél és utasít Frank...

Fantasztikus a csapat, kiesett a két legjobb csatár, és 4-0át játszanak.
Nagyon jó a helyzet. Sokkal jobb mint év elején.
Csak a blben mennyünk tovább...

teljesen egyet értek veled
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
sm0kee
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.11.13. 09:45:39

2006.11.25. 22:25:34

Hat brutalis nagy golt lott , talan nem sokan ismernek fel ezt a helyzetet.. hogy ezt igy kellett megcsinalni ,elvallalni.. sot lehet csak ő... :)
Hat remeljuk werder ellen is igy megy...
A masodik gól közel nem volt les ...
A kommentator egy nevetseges balfek...
eleve olyan embereket nem is engednek oda akiknek a "hangjuk" nincs meg hozza ... hogy meccset.. s foleg olyan embert nem , aki a szavak vegen viszi fel a hangsulyt ... a SportKlubot meg ugy szethordanam ,mint az MTV szekhazat az idiota vandalok ^^
es akkor szerintem mindenki jol járna ... ^^
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.11.25. 22:23:39

a riporter nagyon unta me a barca vezetett.. 1. félidöbe a 11 es gól nagyon basztatta a csörét aztán a "less gól" ami nem volt les.. kamera nem volot vonalban de egy vonal volt különben az is nagyon zavarta...
ásitott is egyet!!!!!!amikor villa kapufát löt akkor ordítottt ám...
aztán dinho golja---> xavi pasz,ronaldinho melre veszi és góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól micsoda.. aztán ordit :?
meg Iniesta golja--> "nem biztos hogy igy akarta" hát akkor hogy a [auto_cenzúra] akarta volna?? véletlen volt?M??? :evil:
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.11.25. 22:23:09

Nem láttam a meccset,de a lényeg,hogy nyertünk,majd a gólokat linkelje valaki pls!

FoRcA BaRcA! 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.25. 22:21:05

Volna egy észrevételem:

Nem tudom, h ki vette észre,
de az utóbbi meccseken:
Giuly a jobbon
deco és ini középen
és amikor Xavi bejön Giuly helyére (ez volt az utóbbi három meccsen)
akkor ini helyét átveszi Xavi, és Ini pedig felkerül csatárposztba, és mindhárom meccsen szerzett gólt, méghozzá szépeket.

Nagyon tetszik ez a dolog, mert bejött és szerintem most már tudatosan így cserél és utasít Frank...

Fantasztikus a csapat, kiesett a két legjobb csatár, és 4-0át játszanak.
Nagyon jó a helyzet. Sokkal jobb mint év elején.
Csak a blben mennyünk tovább...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
hektor24
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:53:12

2006.11.25. 22:19:06

A riporter engem is kiakasztott, szerintem sem volt lesgól, középen beragadt egy védő, a partjelző jól látta. Ebben a riporterben az egyetlen pozitívum, hogy ellőtt pár jó poént, amúgy tök unalmas hangvételben közvetített. Ha már a SportKlubon kell elviselni a meccseket, akkor legalább a Léderer közvetíthetne, hogy ordibáljon egy kicsit.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.25. 22:16:06

shearer09 írta:hi!!

nem volt rossz meccs, hála Ronaldinho is már kezd jól játszani. teljes mértékben megérdemelt volt.
csak engem nagyon felbaszott a sport klubos riporter, egysezrűen hihetetlen hogy teljesen amatőr, felkészületlen emberek közvetíthetik a mecseket.

szerintem nem volt les gól, egyébként meg egy olyan kamera sem volt ami vonalban let volna....

csak így tovább!!!!!!!
Így van, nem volt les a gól, a kommentátor teljesen amatőr...
Volt egy kameraállás, amin a vak is látta.
Csaak kicsit rosszul lassították, mer az elrúgás után egy picivel állították meg, és nem az elrúgás időpontjában...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.25. 22:14:16

Igazából ma mindenki nagyon jól játszott, talán Giulyt kivéve.
Ő túl sokat nem tett hozzá, de ő is jobb volt, mint szokott.
Guddy megrúgta a maga gólját, Dinho külön hszt érdemel, és INI is (majd)
Zambi nagyon jól tolta, csakúgy mint Thuram, Puyol, Gio, Xavi későn állt be, és Ezqu is...
Edmilka jó volt, nem mentek át rajta, Valdes mindent megoldott...
Deco pedig nem élete meccsét játszotta , de sok fantasztikus ötperce volt.
Mindenki nagyon jó volt :D

Ilyen gyenge Villareal ellen nem tudom, mennyire mérvadó a 4-0, de semmiképp sem kicsi.

Forca BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2006.11.25. 22:14:03

hi!!

nem volt rossz meccs, hála Ronaldinho is már kezd jól játszani. teljes mértékben megérdemelt volt.
csak engem nagyon felbaszott a sport klubos riporter, egysezrűen hihetetlen hogy teljesen amatőr, felkészületlen emberek közvetíthetik a mecseket.

szerintem nem volt les gól, egyébként meg egy olyan kamera sem volt ami vonalban let volna....

csak így tovább!!!!!!!
hektor24
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.05.19. 20:53:12

2006.11.25. 22:12:53

Sziasztok!
Én is örülnék egy linknek, ha valaki tud adni Ronaldinho góljáról. Köszi!(-:
Sylvinho_
Capitá del Barça
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2005.02.06. 11:01:05
Tartózkodási hely: Biharöcsöge

2006.11.25. 20:03:17

Ki volt ez a srác, aki elvégezte a kezdőrúgást?
"A játék az nem játék."-Johnny Filpo.
A lónak is négy lába van, mégsem asztal.
A disznónak is két oldala van, mégsem egyenlet.
Schweinsteiger, Hitzlsperger és Kohlschreiber jó barátok.
"Talán nem is vagyok méltó arra, hogy ennek az embernek a mérkőzését közvetítsem" - Farkas Norbi Messi-ről. :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.25. 14:23:46

Rivaldo11 írta:Nem tudom...Én sem láttam annyira rossznak Essient...tény,hogy ennyire nem volt jó,és volt pár hentes munkája az kétségtelen,de annyira gyengének nem láttam.
Idén vitán felül Drogba és Ő a húzóemberek.
Ezt régebben Lg-vel kitárgyaltuk a Premier League topicban,és egyértelmű,h tavaly megsem közelítette ezt a formát,amit most mutat :wink:

Zambrotta: én is türelmes vagyok,biztos,h előbb-utóbb jobb formába fog lendülni,reméljük nem kell rá várni egy egész szezont, DE jelenleg akkor is Bélát kellene játszatni,persze akkor,ha teljesen felépült,és nem kockázatos már most betenni őt a kezdőbe...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.11.25. 13:19:41

Nehéz lesz,de meg lehet nyerni a ma esti meccset..remélem Guddy beköszönö,Ronaldinho is varászolhatna egy kicsit..szvsz Thuram is bizonyít majd [ha egyáltalán van mit még bizonyítania :roll: ] .

2006.11.25. 20.00 SportKlub [:roll:] [ÉLŐ] :

F.C.Barcelona - Villareal C.F.

ViScA eL BaRcA! 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.25. 12:54:23

Nem tudom...Én sem láttam annyira rossznak Essient...tény,hogy ennyire nem volt jó,és volt pár hentes munkája az kétségtelen,de annyira gyengének nem láttam.
Idén vitán felül Drogba és Ő a húzóemberek.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.25. 12:51:27

akkor rossz Essient néztél.

ha nem lett volna mellette tavaly Maki (akinél idén már sokkal jobb), akkor a Chelsea játéka nem lett volna olyan hatékony. tavaly ugyanazt csinálta, mint nálunk Motta. fault, fault, fault.

kitűnő játékos, de tavaly csak megállította a támadásokat, általában szabálytalanul. idén ezt már szabályos keretek közt csinálja, emellett passzol, támad, lő -kétség nem fér hozzá, hogy Drogba mellett a Chelsea legjobbja.
R.M.C.F

2006.11.25. 12:46:32

Vito írta:akkor Seva sem klasszis?

...és nézd már meg idén Essient! tavaly fetrengtem rajta a röhögéstél, mert minden második meccsen kiállítatta magát és nem tudott egy egyeneset rúgni a labdába. idén pedig szvsz a legjobb(!!!) formában lévő középpályás! támadásban és védekezésben is.

nos?
egy nyár alatt vált hirtelen világklasszissá?
???
:roll:

francot!

kellett neki is idő, hogy az angol élethez, időjáráshoz, nyelvhez, csapattársakhoz, taktikához hozzászokjon, x, Franciaországban eltöltött év után :!:
ezzel nem tudok egyerténi...Essien kitűnő játékos,tavaly is iszonyu hasznos volt.Nem lehetett átmenni rajta,jók voltak a passzai.Mindig ott volt ahol kellett.Igaz sokat volt sérült.Szerintem az egyik legnagyobb volumenű vkp a világon.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.25. 12:35:15

Én boldog voltam,amikor megszereztük őt(bár az olaszokat ki nem állhatom),mert a világon kevés kétlábas,univerzális klasszis szélsővédő van.Talán az is lehet,hogy a bal oldalon kellene őt egyszer kipróbálni? A jobb oldalon meg Belletti.
Lehet hogy nem lenne rossz formáció.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.25. 12:30:53

Ráadásul Zambrottáról lerí,hogy FOGALMA NINCS,mit kellene játszania.
Ütemtelen,amikor indokolt lenne,nem fut fel,amikor vissza kéne érni,lemarad,gólok sorát kaptuk miatta,feleslegesen faultol...stb
Egy támadófocit játszó csapatban a szélsővédők általában lubickolnak,és hamar beilleszkednek.
Ezek ellenére nagyon jó játékosnak tartom,de talán pihentetni kellene egy picit.Abban is biztos vagyok,hogy vmikor majd olyan teljesítményt nyújt majd,amiért szerződtettük.Kérdés az,hogy mikor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.25. 12:30:35

Rivaldo11 írta:Na jó legyen.
Cannavaro:Nem nyújt annyival kevesebbet-magához mérten-mint Zambrotta.Neki legalább vannak jobb meccsei.
Ramos:Messze nem volt világklasszis,mikor a madrid leigazolta(ugyhogy nem való ebbe a sorba),és nem nyújtott annyival rosszabb teljesítményt.
Drogba:Szerintem nem akkor volt ő rossz tíz gól felett teljesített,és rengeteget brusztolt a védőkkel.
Sevcsenko:Ő valóban gyenge,de egy csatár és egy szélsővédő feladata teljesen más az új környezet egy csatár számára sokkal nehezebb.
Essien? Miért volt gyenge?Azért mert volt 1-2 brutális belemenése? ugyan...
Remélem Zambrotta javulni fog,mert jelenleg nem érdemli meg azt,hogy a kezdőcsapatban játszon.Szeretném ha a játékával rámcáfolna.

én is ezt szeretném.
nem vagyok vak, nem vagyok szerelmes Zambrottaba, csak láttam már 1-2 dolgot a futball világából és egy Zambrotta szintű játékossal szemben
az a minimum, hogy MI, szurkolók türelmesek legyünk, főleg, ha az edző is bízik benne.
meccs még hála Istennek nem ment el rajta, úgyhogy én türelmes vagyok és pont.
.

:)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.25. 12:23:53

Na jó legyen.
Cannavaro:Nem nyújt annyival kevesebbet-magához mérten-mint Zambrotta.Neki legalább vannak jobb meccsei.
Ramos:Messze nem volt világklasszis,mikor a madrid leigazolta(ugyhogy nem való ebbe a sorba),és nem nyújtott annyival rosszabb teljesítményt.
Drogba:Szerintem nem akkor volt ő rossz tíz gól felett teljesített,és rengeteget brusztolt a védőkkel.
Sevcsenko:Ő valóban gyenge,de egy csatár és egy szélsővédő feladata teljesen más az új környezet egy csatár számára sokkal nehezebb.
Essien? Miért volt gyenge?Azért mert volt 1-2 brutális belemenése? ugyan...
Remélem Zambrotta javulni fog,mert jelenleg nem érdemli meg azt,hogy a kezdőcsapatban játszon.Szeretném ha a játékával rámcáfolna.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.25. 12:20:06

akkor Seva sem klasszis?

...és nézd már meg idén Essient! tavaly fetrengtem rajta a röhögéstél, mert minden második meccsen kiállítatta magát és nem tudott egy egyeneset rúgni a labdába. idén pedig szvsz a legjobb(!!!) formában lévő középpályás! támadásban és védekezésben is.

nos?
egy nyár alatt vált hirtelen világklasszissá?
???
:roll:

francot!

kellett neki is idő, hogy az angol élethez, időjáráshoz, nyelvhez, csapattársakhoz, taktikához hozzászokjon, x, Franciaországban eltöltött év után :!:
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.11.25. 12:19:30

Belletti most jó formában van,ha védekezésben nemisé vissza de a támadásoknál nagyon ott van és a beadásai is jók mostanság.

Zambrotta viszont...Se támadni,se védekezni...
Ilyen kezdőt küldenék ma ki: Valdés-Belletti-Puyol-Thuram-Gio-Edmílson-Xavi-Deco-Giuly-Gudjohnsen-Ronaldinho

Viszont hatalmas kamu hogy nekünk szerdán volt a BL meccsünk és szombaton kell játszunk. :roll:

Visça el Barça!Nyerni kell!
in to exile
Lezárt