Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.11.22. 22:23:39

sergi1989 írta:mérhetelen kiváncsiságom hajt hogy:mikor mondtam hogy a lion a legjobb csapat?kérlek ha tudsz idéz :? :wink:
2.várom irásaimból az idézetet hogy mikor nagy arcoltam hogy agyonverjük a liont!
ha majd be idézted akorr lepj meg egy kis privát üzivel és megbeszéljük!sztm lehet össze tévessztesz vmi haverrel!mert ugy gondolom hogy én ezeket soha egy szoval nem álitottam!és azon meg kár csodálkozni hogy emlegetik a 2-0!nem kevés emberke mondta itt hogy rugnak nekünk egy 4est...és ezt nem neked célzom mert nem te voltál,csak akkor te is figyelj erre!
Nem rád céloztam személyesen,mind általános megjegyzés volt,ami rátok,mint real szurkolókra vonatkozik,általánosan,itt is vannak kivételek.Az a nem kevés emberke,meg biztos értett hozzá.. :roll:

Az 'agyonverjük a Lyont' hozzállást meg sehol sem láttam,de általában így van,hogy a nagy bernabeuban mindekit raktok.. :roll:

Akinek nem inge.. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Saviola 2006.11.23. 19:41:19-kor.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
R.M.C.F

2006.11.22. 22:20:02

Hopsz,azt elfelejtettem,hogy most jön az,hogy a Lyon a földkerekség legjobb csapata és az x tökéletesen megfelelő eredmény.
Megint egy kis Real ellenes csűrés-csavarás a szavakkal.

Az X jó eredmény a Lyon ellen.Mivel jobbak mint mi.Nálatok is azt gondolom tudjátok.
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.11.22. 22:19:57

mérhetelen kiváncsiságom hajt hogy:mikor mondtam hogy a lion a legjobb csapat?kérlek ha tudsz idéz :? :wink:
2.várom irásaimból az idézetet hogy mikor nagy arcoltam hogy agyonverjük a liont!
ha majd be idézted akorr lepj meg egy kis privát üzivel és megbeszéljük!sztm lehet össze tévessztesz vmi haverrel!mert ugy gondolom hogy én ezeket soha egy szoval nem álitottam!és azon meg kár csodálkozni hogy emlegetik a 2-0!nem kevés emberke mondta itt hogy rugnak nekünk egy 4est...és ezt nem neked célzom mert nem te voltál,csak akkor te is figyelj erre!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.11.22. 22:04:22

sergi1989 írta: ahogy olvasom hulla meggyözőek lehettek!
Nem vagyunk azok..ez van..de remélhetőleg behúzzuk a meccset..nem igazán emlékszem arra,hogy arcoltunk volna,hogy ütjük a Szófiát és lehet,hogy mégis meglesz a győzelem..Ha jól emlékszem ti a nagy arc mellett megégtetek a Lyon ellen,otthon..lám-lám,mik meg nem történnek.. :roll:

A 0-3-ról meg annyit,hogy amióta nyeretek otthon 2-0-ra,azóta ezt halljuk és ez így lesz még egy ideig,szóval ugyanaz a helyzet,tehát ezzel nem kéne érvelni,szvsz. :oops:

Hopsz,azt elfelejtettem,hogy most jön az,hogy a Lyon a földkerekség lejobb csapata és az x tökéletesen megfelelő eredmény. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.11.22. 21:47:52

Boixos írta:hát, elég nehézkesen jött össze ezeknek az x, pedig még egy 11est is rúgattak velük. nem értem, ez a "10 éve még sehol sem volt lion" ekkora mumus a megagigaterraésamúgyismindenkihanyattesiktőlükpláne abernabeuban madridnak...
remélem, mi meggyőzőbbek leszünk ma este.
ahogy olvasom hulla meggyözőek lehettek!
R.M.C.F

2006.11.22. 21:14:57

Perrero írta:RMCF Te paranoiás vagy, ki hozta fel a tavalyi 0-3at :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tavaly a meccs napjától az idén Október 22 ig.....minden nap szinte, itt az eurobarcán a legtöbb felhasználó.
Próbáltam hivatalosan válaszolni.
R.M.C.F

2006.11.22. 20:48:51

Figyu...ha egy évig emlegettétek azt hogy kipofoztatok minket 3 dugóval akkor a multkorit se felejtsd el.A Lyon nem azért a BL-legjobbja mert nekünk gondot okozott hanem mert ők játszák a legjobb focit.Nagyon erősek,nagyon gyorsak,jól védekeznek,Egyénileg képzettek és a cseréik is villognak ..lásd Carew.Én jobban örültem volna a CSelszinek mint nekik.

Azt meg ne mond hogy a Barca volt a jobb a multkor mert az fura lenne.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.22. 20:41:28

Mi volt sima meccs? Annyi ziccert hagytunk ki a Bernabeauban, hogy azzal egy bajnokságot meg lehetett volna nyerni. Eto'o-val szerintem így is nyertünk volna, annak ellenére, hogy nem vagyunk a topon (még) valóban. De azért az erős, hogy a Lyon a BL mezőny legjobbja, csak mert "gondot okozott" a reálnak... :wink: A chelsea (bocs, hogy ezt mondom) keresztülszaladt volna rajtatok... Dehát majd úgyis minden kiderül.......
VISCA EL BARCA!
R.M.C.F

2006.11.22. 20:12:21

Boixos írta:hát, elég nehézkesen jött össze ezeknek az x, pedig még egy 11est is rúgattak velük. nem értem, ez a "10 éve még sehol sem volt lion" ekkora mumus a megagigaterraésamúgyismindenkihanyattesiktőlükpláne abernabeuban madridnak...
remélem, mi meggyőzőbbek leszünk ma este.
Mind a két oldalon megvoltak a helyzetek nyerhetett volna bárki.Én szerintem a Lyon a legerősebb csapat a BL-ben.Igy örülök ennek az eredménynek.A 11 est nem értem miért fujta be,igaz hogy nem érte el a védő a labdát és elsodorta RvN-t de én nem adtam volna meg...a kezezést viszont megadtam volna 16 oson belűl.10 éve még sehol sem volt ez a Lyon de mára nehezebb ellenfél mint a Barca mert otthon az sima meccs volt...itt meg igencsak megkellett dolgozni hogy megfékezzük a Lyont.

Barcával kapcsolatban,győzelem lesz.A Cselszi pedig nem fog lefeküdni a Bremának abban biztosak lehettek.Morinnyo egy fa*** de csak az ellenféllel szemben,nem fog számolgatni.Azt szivatja aki a pélya másik oldalán áll.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.22. 20:01:55

Windu nagy vetélytársa lehet Serginek :!: :!: :lol: :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.22. 20:00:18

windu írta:: )))

a real nem tudja elejten az önbizalom hiánya miatt ellépő durva belépő de élénken él a kép a kúpról mivel hogy nem teljesen reális a dolog mer hogy az a bolt már zárva van és hiába kopogtattam odaégett a tojás a kávéhoz
áldásom rájuk
Windu! Szép,de még nem kezdődőtt a vetélkedő :wink: :!: :lol: Ne pazarold fantasztikus képességed addig :!: :roll: :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.11.22. 19:53:19

: )))

a real nem tudja elejten az önbizalom hiánya miatt ellépő durva belépő de élénken él a kép a kúpról mivel hogy nem teljesen reális a dolog mer hogy az a bolt már zárva van és hiába kopogtattam odaégett a tojás a kávéhoz
áldásom rájuk
Zinedine Zidane
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.22. 19:51:32

Majddd eszt mégg meggdumálljukk :!: :lol: :lol: sztem Beckham is benne van abban a jacuzziban :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.11.22. 19:48:33

ozsimiki írta: én is bármiben benne vok,persze nem olyanban,mint Guti+Sergio :!: :lol: :? a dzsakúzzzybannn...
Hát ha már itt tartunk abban a dzsakuzziban én se lennék benn :D
de télleg jó az 5leted!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.22. 19:44:06

Rivaldinho írta:
ozsimiki írta:
sergi1989 írta:abidálll mellet fiu má kel spnyolba jobekket mer ugynaz
:lol: Tényleg kellene vmi vetélkedő a két tábor között :roll: :twisted: Nem is oly rossz ötlet :roll:
off: milyen vetélkedőre gondoltál (bámire is én támogatom) :?: , de ha ilyen ki tudd több értelmetlen mondatot gyártani akkor én már el is kezdem sergi-hez hasonlóan (megpróbálok valami olyamsit):

gutti alatt nem fiu nem kell neki dzsukizziba, balbekk mer nem izgatja ?? valami hasonló volt ?
:lol: :lol: :lol:

Ügyes,ügyes, nagy tehetség vagy :!: :wink:

Vetélkedő témáját meg lehetne szavaztatni, én is bármiben benne vok,persze nem olyanban,mint Guti+Sergio :!: :lol: :? a dzsakúzzzybannn...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.11.22. 19:40:45

ozsimiki írta:
sergi1989 írta:abidálll mellet fiu má kel spnyolba jobekket mer ugynaz
:lol: Tényleg kellene vmi vetélkedő a két tábor között :roll: :twisted: Nem is oly rossz ötlet :roll:
off: milyen vetélkedőre gondoltál (bámire is én támogatom) :?: , de ha ilyen ki tudd több értelmetlen mondatot gyártani akkor én már el is kezdem sergi-hez hasonlóan (megpróbálok valami olyamsit):

gutti alatt nem fiu nem kell neki dzsukizziba, balbekk mer nem izgatja ?? valami hasonló volt ?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.22. 19:34:00

Rivaldinho írta:
sergi1989 írta:abidálll mellet fiu má kel spnyolba jobekket mer ugynaz
Barátom, nem vagyok fikszós kedvembe,(az előbb ugyan ramos-t szidtam) de te elmehetnél a Maúnika sóba,és talán Game90 barátunk azért nem tudott másba belekötni, mer nem értette mit vakerázol!
:lol: Tényleg kellene vmi vetélkedő a két tábor között :roll: :twisted: Nem is oly rossz ötlet :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.11.22. 19:32:17

Boixos írta:hát, elég nehézkesen jött össze ezeknek az x, pedig még egy 11est is rúgattak velük. nem értem, ez a "10 éve még sehol sem volt lion" ekkora mumus a megagigaterraésamúgyismindenkihanyattesiktőlükpláne abernabeuban madridnak...
remélem, mi meggyőzőbbek leszünk ma este.
Ezt én is remélem..Mindenképpen nyernünk kell..A madridról meg elég a tegnapi teljesítmény is.. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.11.22. 19:29:47

sergi1989 írta:abidálll mellet fiu má kel spnyolba jobekket mer ugynaz
Barátom, nem vagyok fikszós kedvembe,(az előbb ugyan ramos-t szidtam) de te elmehetnél a Maúnika sóba,és talán Game90 barátunk azért nem tudott másba belekötni, mer nem értette mit vakerázol!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.11.22. 19:26:39

hát, elég nehézkesen jött össze ezeknek az x, pedig még egy 11est is rúgattak velük. nem értem, ez a "10 éve még sehol sem volt lion" ekkora mumus a megagigaterraésamúgyismindenkihanyattesiktőlükpláne abernabeuban madridnak...
remélem, mi meggyőzőbbek leszünk ma este.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Petixy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2004.10.10. 17:19:38
Tartózkodási hely: Tóalmás city

2006.11.22. 19:23:09

Game90 írta:
Rivaldinho írta:Gutival azon versenyeznek melyikük a nagyobb barom, a végén a nyertes elfenekeli a jacuzzi-ban a másikat. És ezzel mindent el is mondtam a két hajvasalóról.
Rivaldinho ez durva volt :lol: :lol: :lol:
Én is díjaztam :lol: ,és teljes egyetértés
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.22. 19:21:47

Rivaldinho írta:Gutival azon versenyeznek melyikük a nagyobb barom, a végén a nyertes elfenekeli a jacuzzi-ban a másikat. És ezzel mindent el is mondtam a két hajvasalóról.
Rivaldinho ez durva volt :lol: :lol: :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.11.22. 19:14:57

Gutival azon versenyeznek melyikük a nagyobb barom, a végén a nyertes elfenekeli a jacuzzi-ban a másikat. És ezzel mindent el is mondtam a két hajvasalóról.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.22. 19:03:50

sergi1989 írta:
Game90 írta:
sergi1989 írta:abidálll mellet fiu má kel spnyolba jobekket mer ugynaz
Elfogultság nélkül bárki megmondja, hogy nem tudsz írni :!: :roll: Azért kicsit odalehetne figyelni :!:
rendben!kérlek bocsásd meg nekem eme hibámat!

amugy pedig igen ezzel a hozászolásodal jelezted hogy másba nem tudsz belekötni!vagyis tök igazam van abba amit irtam :wink:

coltisonak pedig mondom hogy igaza van a canavárós részében :!:
Igazad van Ramos mostanában jobb, mint Zambrotta :!: :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Lezárt
cron